Bitcoin Dönemi nedir?

Bitcoin Era, Bitcoin ve diğer önemli kripto para birimlerinin otomatik ticaretini kolaylaştıran gelişmiş bir ticaret teknolojisidir. Bu ticaret teknolojisi, büyük hacimli geçmiş ve yeni verileri karşılaştırmak için istatistiksel algoritmalar kullanır. Daha sonra, karlı işlemleri tahmin etmek için piyasa trendlerini kullanarak bu verileri mevcut kripto para piyasasına uygular..

Bitcoin Dönemi Nasıl Çalışır??

İşlemleri kolaylaştırmak için çeşitli kripto para brokerlerine bağlanarak çalışır. Teknoloji, önce belirli bir kripto para birimi varlığındaki ticaret için optimum giriş ve çıkış noktalarını hesaplar ve ardından bu bilgileri bir API kullanarak ortaklı bir komisyoncuya gönderir. Ticaret sinyalini aldıktan sonra, komisyoncu belirlenen kriterlere göre otomatik olarak çalışır..

Ek olarak, teknoloji kullanıcıları için manuel ticarete olanak tanır. Bir kullanıcının kripto para birimi varlığı, bir tüccarın yatırım yapmak istediği miktar, kaybı durdurma ve ticaret stratejisi dahil olmak üzere alım satım parametrelerini girmesine izin verir. Piyasa koşulları kullanıcının gereksinimlerine uyacak şekilde hareket ettiğinde, Bitcoin Era’nın akıllı algoritması,.

Bitcoin Era ile Hesap Nasıl Açılır

Bitcoin Era ile para kazanmanın adımları basit. Yatırımcılar sadece doğru bir kullanıcı profiline sahip bir hesap (ücretsiz) oluşturur, onaylandıktan sonra para yatırır ve ticarete başlarsınız.

1. Adım: Hesap kaydı ve doğrulama

Bitcoin Era hesabı oluşturmak, tamamlanması birkaç dakika süren basit ve kolay bir işlemdir.. Aşağıdaki form aracılığıyla ücretsiz bir hesap oluşturarak başlayın. Başarılı bir kayıttan sonra, kurulum sürecinde size rehberlik etmesi için kişisel bir komisyoncu atanacaksınız:

2. Adım: Finans

 Kripto para birimi ticaretinin temellerini öğrenmek için bir deneme hesabı seçebilirsiniz. Alternatif olarak, doğrudan canlı ticarete gidebilirsiniz. Bunu yapmak için, hesabınıza minimum 250 £ / 250 € yatırımla para yatırmanız gerekir. Bitcoin Era’ya para yatırmak çok kolaydır: Site, diğerlerinin yanı sıra MasterCard, Visa, PayPal, Net-teller ve Skrill gibi birden fazla ödeme seçeneği sunar. Bitcoin Era’nın katılabileceği dünyanın her yerinden kullanıcılar için çoklu ödeme seçenekleri mümkün kıldığı için bu hizmetten özellikle etkilendik. Bitcoin Era’daki maksimum depozito 15.000 € ‘dur.

3. Adım: Demo Ticaret

Demo ticareti, sahte para kullanarak alım satım alıştırması yapmanızı sağlayan bir özelliktir. Gerçek parayla işlem yapmadan önce platforma ve kripto para piyasalarına aşina olursunuz. İşlem yapma konusunda rahat olduğunuzda, gerçek hesapta işlem yapmaya başlamak için minimum 250 £ / 250 € tutarında para yatırabilirsiniz..

Adım 4: Canlı ticaret

Bitcoin Era platformunun nasıl çalıştığını öğrendikten ve Bitcoin Era hesabınıza para yatırdıktan sonra, artık ticarete başlayabilirsiniz..


Bitcoin Döneminin Artıları ve Eksileri

Bitcoin Era, 2019’da oluşturuldu ve piyasaya sürüldü; İşlemleri normal kripto para piyasası işlemlerinden daha hızlı gerçekleştiren bir sisteme sahiptir. Bununla birlikte, bazı zorlukları da olduğunu gördük. PRO’ları ve EKSİLERİ sizin için özetledik ve ticarete başlamadan önce bu ticaret teknolojisi hakkında daha fazla araştırma yapmaya devam etmenizi tavsiye ediyoruz..

PRO’lar Eksileri
✔️ Kolay kayıt ve doğrulama süreci ❌ Sınırlı kripto para birimi seçenekleri
✔️ Özelleştirilebilir ticaret ayarları ❌ Mobil uygulama yok
✔️ Gizli ücretler, ücretler ve komisyoncu komisyonu yok ❌ Web sitesinde belirsiz ve bazen yanıltıcı bilgiler
✔️ Para çekme işlemlerinde sınır olmadığından ödemelere günlük olarak erişilebilir ❌ Kendi adı altında birden fazla web sitesine sahip, bu nedenle gerçekliğini doğrulamak zor
✔️ Alım satımlar yalnızca CFD brokerleri kullanılarak yapılır, bu nedenle tüm işlemler kripto para birimi yerine fiat para birimi cinsinden gerçekleşir. ❌ Web sitesi Ödüllerin kazandığını iddia ediyor ancak kanıt bulunamadı.

Bitcoin Döneminin Önemli Özellikleri

Bitcoin Era platformu, canlı ticaret deneyimini başarıya ulaştıran bazı harika özelliklerle donatılmıştır.. 

 1. Ödemeler: Bitcoin Era hızlı ödemeler sunar. Tüm fonlar ve karlar bir düğmeye tıklanarak geri çekilebilir. Kârınızı veya ticari sermayenizi doğrudan banka hesabınıza aktarabilirsiniz.
 2. Sistem ayrıca para çekme işlemlerinizde herhangi bir sınırlama getirmez ve ödemelere günlük olarak erişilebilir. Bitcoin Era’nın yalnızca CFD brokerleriyle işlem yaptığı için bitcoin veya diğer kripto para birimlerinde ödeme sunmadığını belirtmek gerekir..
 3. Kripto Para Birimi Çiftleri: Bitcoin Çağı’na yatırım yaparak daha fazla para kazanmak daha kolay; Ticaret platformunun kullanıcılara BTC / USD, BTC / EUR, vb. gibi farklı döviz çiftleriyle otomatik alım satım yapma şansı sunduğunu keşfettik..
 4. Para Yatırma ve Para Çekme: Sistem her zaman aktif olduğu için günün herhangi bir saatinde para yatırılabilir ve çekilebilir. Para çekme işlemi komisyoncunun hesabı üzerinden gerçekleşir. Para çekme limitlerinde herhangi bir kısıtlama olmamakla birlikte, paranın hesabınıza ulaşması 36 saate kadar sürebilir..
 5. Doğrulama sistemi: Doğrulama sistemi, hesap sahipleri tarafından girilen tüm bilgilerin doğru olmasını sağlamak için geliştirilmiştir. Bu, ödeme veya para çekme işlemlerinde gecikmeleri önler ve ayrıca dolandırıcılık olasılığını azaltır.
 6. Profesyonel komisyoncular: Bitcoin Era ile tüm kullanıcıların çok para kazanmasını sağlamak için sistem, ticaret teknolojisi tarafından seçilen alım satımları inceleyen profesyonel brokerler tarafından izlenir..
 7. Müşteri hizmetleri yardım masası: Yardım masası tüm kullanıcılar için 24/7 kullanılabilir; yardım masasını test ettik ve yanıt verdiğini teyit edebildik. Bu özellikten memnunuz çünkü herkes herhangi bir sorunu olduğunda rehberlik ve destek alabilir..

Yeni Başlayanlar İçin Bazı Eğitim İpuçları 

Kripto para ticareti yapmadan önce biraz araştırma yapmak önemlidir. Kripto karmaşık ve bazen değişken bir piyasadır ve deneyimli tüccarlar bile fonlarını bir ticaret teknolojisine güvenmeden önce dikkatli davranmalıdır. Otomatik ticarete giren herkes için uzman ekibimizin önerileri:

 1. Bir ticaret teknolojisi kullanmadan önce ticaret hakkında bilgi edinin Ticarette yeni olan kişiler için, bir ticaret teknolojisi kullanıyor olsanız bile, neleri içerdiğinin ayrıntılarını öğrenmek önemlidir. Bu sayede, fonlarınızı korumak ve daha iyi bir ticaret stratejisi oluşturmak için limitler belirleme ve kayıpları durdurma gibi stratejilere aşina olabilirsiniz..
 2. Kripto para birimi hakkında daha fazla bilgi edinin. Kripto para birimi karmaşık bir varlıktır ve bir ticaret teknolojisi hizmetine kaydolmadan önce ticaret yaptığınız şeyin temellerini anlamak önemlidir..
 3. Pazar trendlerini araştırın: Kripto para piyasasının analiz edildiği dijital forumlara kaydolun ve mevcut trendlerle güncel kalın. Toplayabileceğiniz bilgilerle, alım satımlardan önemli karlar elde etmek için ne zaman daha fazla yatırım yapmanız gerektiğini bilmek daha kolay olacaktır..
 4. Bir demo hesabı ile başlayın. Ticaret teknolojisi hizmetleri, kullanıcıların bir demo hesapta işlem yapmaya başlamasına izin vererek, size zor kazanılan paranızın hiçbirini riske atmadan platforma aşina olma şansı verir.. 
 5. Portföyünüzü zaman içinde kademeli olarak oluşturun. En iyi ticaret stratejileri uzun vadelidir ve uzun bir süre boyunca sürekli büyüme sağlamaya dayanır. Deneyiminize, minimum 250 $ depozito ile Bitcoin Era gibi mükemmel bir ticaret platformuyla başlamak her zaman en iyisidir. İlk karınızı kazandıktan sonra, otomatik ticaret kripto para birimi sistemlerinin nasıl çalıştığını daha iyi anladığınızda yatırımınızı zaman içinde kademeli olarak artırabilirsiniz..
 6. Yalnızca kaybetmeyi göze alabileceğiniz kadar yatırım yapın. Herhangi bir tür varlık ticareti söz konusu olduğunda en önemli kural, yalnızca kaybetmeyi göze alabileceğiniz kadar yatırım yapmaktır. Garantili bir ticaret stratejisi yoktur ve bireysel tüccarlar için her zaman bazı riskler olacaktır, bu nedenle tüm paranızı bir ticaret teknolojisine yatırmayın.

Bitcoin Çağı ünlüler tarafından onaylandı mı??

Bitcoin Dönemi’nin uluslararası ünlüler tarafından onaylandığı iddiaları var. Bir ünlünün Bitcoin Era veya başka herhangi bir kripto alım satım uygulamasıyla bağlantılı olduğu her vakayı araştırmaya karar verdik..

Gordon Ramsay Bitcoin Dönemini Destekliyor mu?

Gordon Ramsay, dünyanın en ünlü şeflerinden biridir. Multi-Michelin yıldızlı İngiliz şef, lokantacı, yazar ve televizyon kişiliğinin büyük bir markası var, bu yüzden onun onayı herhangi bir ürün güvenilirliği sağlayacak. Bitcoin Çağı’nı destekleyip desteklemediğini öğrenmek için interneti ve YouTube’u araştırdık maalesef hiçbir şey bulamadık. Yani söylentiler yanlış.

Peter Jones Bitcoin Dönemini Onaylıyor mu?

Peter Jones, popüler yatırım programı Dragons Den ve Amerikan televizyon programı American Inventor’da İngiliz bir işadamı ve reality TV yıldızıdır. Tahmini net değeri 500 milyon dolara yakın, bu nedenle mali durumundan biri bir yatırım ürününü onaylarsa, birçok kişi de ona yatırım yapacaktır. Peter Jones’un Bitcoin Dönemi’ni desteklediğini aradık, ancak hiçbir şey bulamadık.

Elon Musk Bitcoin Dönemini Onaylıyor mu?

Elon Musk, Güney Afrika, Kanadalı ve Amerikalı olmak üzere üç milletten oluşan eksantrik milyarderdir. Tesla ve SpaceX’in arkasındaki adam. Elon Musk’tan gelen tweetler borsayı etkiliyor, eğer Bitcoin Era’yı destekleyecek olsaydı her şey haberlerde yer alırdı ve Bitcoin Era web sitesi çökebilirdi. İnternette Elon Musk’ın Bitcoin Dönemi’ni desteklediğine dair herhangi bir geçerli kanıt aradık, yine bu iddiaları doğrulayamadık.

Trevor Noah Bitcoin Dönemini Öneriyor mu?

Trevor Noah, Güney Afrikalı bir komedyen, siyasi yorumcu, aktör ve popüler Amerikan talk şovu The Daily Show’un sunucusudur. Trevor Noah’ın Bitcoin sayesinde zenginleştiğine dair internette dolaşan reklamlar nedeniyle Bitcoin Era kullandığına dair söylentiler var. Trevor Noahs’ın zenginlik kaynağının The Daily show ve komedi turlarıyla yaptığı sözleşme olduğu herkesçe biliniyor. Trevor Noah’ın bitcoin’e yatırım yapıp yapmadığı kamuya açık bir bilgi değildir. Bitcoin Çağı kullandığı doğrulanamıyor.

Kate Winslet, Bitcoin Çağı kullanıyor mu?

Kate Winslet, Titanic ve dönem dramaları üzerine yaptığı çalışmalarla tanınan ünlü bir İngiliz aktris. Kate Winslet’in herhangi bir gelişmiş kripto para birimi alım satım platformunu destekleyip desteklemediğini merak eden insanlardan gelen aramalarda artış oldu. Araştırdık ve Kate Winslet’in herhangi bir ticaret platformunu desteklediğine dair hiçbir kanıt bulamadık..

Holly Willoughby ve Bitcoin Era?

Holly Marie Willoughby, This Morning and Dancing on Ice’da İngiliz yazar, model ve TV sunucusu. Bu listedeki diğer ünlüler gibi, gelişmiş kripto alım satım uygulamasını desteklediğine dair iddialar var ancak bunu destekleyecek bir kanıt yok..

Patrice Motsepe Bitcoin Çağı Kullanıyor mu?

Patrice Motsepe, net değeri 1,6 milyar doları aşan en zengin Güney Afrikalılardan biridir. Servetini maden çıkarlarından elde etti. Altın, demirli metaller, baz metaller ve platinle ilgilenen African Rainbow Minerals şirketinin kurucusu ve yönetim kurulu başkanıdır. Parasını geleneksel işlerden kazandı, Bitcoin veya Bitcoin Çağı’na karıştığına dair hiçbir kanıt bulamadık.

Aliko Dangote Bitcoin Çağı Kullanıyor mu?

Aliko Dangote, Nijeryalı bir milyarder ve değeri 8,5 milyar doların üzerinde olan Afrika’nın en zengin adamı. Endüstriyel şirketler grubu Dangote Group’un kurucusu ve başkanıdır. Afrika’nın en zengin adamı olması onu ünlü kılıyor, bu da insanların özellikle ürünlerin para kazanmakla bir ilgisi varsa ürünleri onunla ilişkilendirmek istemelerine neden oluyor. Afrika’daki en zengin adam bitcoin’e yatırım yaparsa, diğer Afrikalılar da onun net değerinin bir kısmını biriktirme umuduyla Bitcoin’e yatırım yapmak isteyeceklerdir. Maalesef, Aliko Dangote’un Bitcoin Era kullandığını veya Bitcoin’e yatırım yapıp yapmadığını gösteren hiçbir kanıt yok..

Ünlülerin onaylarından hiçbiri kontrol edilmemiş olsa da, iddiaların hiçbirinin aslında Bitcoin Era’nın yaratıcıları tarafından yapılmadığını belirtmek önemlidir. Ünlü isimlerini tıklama yemi olarak kullanan bağlı kuruluş pazarlamacılarıdır. Bitcoin Era sistemi, yapabileceğini söylediği şeyi sunar.

Ünlüler aslında Bitcoin hakkında ne diyor?

Bitcoin, son on yılda en iyi performans gösteren varlık sınıfıdır ve bu tür sonuçlarla ünlüler ve iş adamları şeklinde milyonerlerin dikkatini çekmiştir. Parayı nasıl gördüğümüzü ve kullandığımızı tam anlamıyla değiştiriyor. İşte ünlülerin bitcoin ve kripto para birimleri hakkında söyleyecekleri:

1. “3 para birimi dönemi vardır: Emtia temelli, politik temelli ve şimdi matematiğe dayalı.” – Chris Dixon (Hunch’ın kurucu ortağı Ebay, şu anda McAfee’ye ait SiteAdvisor’ın kurucu ortağı)

2. “Tüm hata sınıfları eksik.” – Dan Kaminsky (Cisco ve Avaya için Güvenlik Penetrasyon Uzmanı)

3. “Para 2.0, çok büyük bir anlaşma.” – Chamath Palihapitiya (önceki AOL anlık mesajlaşma başkanı)

4. “Bitcoin gibi şeyleri durduramazsınız. Her yerde olacak ve dünyanın yeniden ayarlanması gerekecek. Dünya hükümetleri yeniden uyum sağlamak zorunda kalacak. ” – John McAfee

5. “Bitcoin kalmak için burada. Kripto para biriminin patenti için kredi almaya çalışan herkes için bir hacker kargaşası olacaktı. Ve hacker öfkesinin alıcı tarafında olmak istemezdim. ” – Adam Draper

6. “Mt.Gox’un çöküşünden bir pozitif çıkarım varsa, bu yeni nesil Bitcoin şirketlerinin Bitcoin’in geleceğini ve müşteri fonlarının güvenliğini sağlamak için birlikte çalışmaya istekliliğidir.” – Brian Armstrong (Coinbase CEO’su)

7. “Bitcoin çok umut verici bir fikir gibi görünüyor. Güvenliği, dürüst katılımcıların CPU gücünün saldırganın gücünden daha ağır bastığı varsayımına dayandırma fikrini seviyorum. Uzun kuyruğun gücünden yararlanan çok modern bir fikir. ” – Hal Finney

8. “Bitcoin, çok benzersiz olan belirli kullanımları mümkün kılıyor. Başka hiçbir para biriminin izin vermediği olanaklar sunduğunu düşünüyorum. Örneğin, yalnızca iki ayrı taraf madeni parayı harcamayı kabul ettiğinde ortaya çıkan bir madeni para harcama yeteneği; madalyonun kendisiyle kaçamayacak bir üçüncü tarafla. ” – Pieter Wuille

9. “Hey, açıkça şu anda Bitcoin’de olmak için çok ilginç bir zaman, ancak bunun gerçek olup olmadığını tartışmak istiyorsanız, bir Bitcoin şu anda Pensacola’da 40’tan fazla evsiz insanı besleyecek. Bitcoin’in gerçek olduğuna dair kanıt istiyorsanız, bana gönderin, onları nakde çeviririm ve evsizleri beslerim. ” – Jason King

10. “Blockchain teknolojidir. Bitcoin, potansiyelinin yalnızca ilk ana akım tezahürüdür. ” – Marc Kenigsberg

11. “Bitcoin, herkesin eşit erişimle katılabileceği özgür ve sansürsüz bir ağ olan son derece politik bir amaca hizmet etmek için yaratıldı.” – Amir Taaki

12. “Değer yükseldikçe, kafalar dönmeye ve şüpheciler yumuşamaya başlar. Yeni bir para birimi başlatmak kolaydır, herkes yapabilir. İşin püf noktası, insanların bunu kabul etmesini sağlamak, çünkü “para” değerini veren onların kullanımıdır. ” – Adam B. Levine

13. “Bitcoin, özünde ileri görüşlü mühendisler tarafından tasarlanan akıllı bir para birimidir. Banka ihtiyacını ortadan kaldırır, kredi kartı ücretlerinden, döviz bozdurma ücretlerinden, para transfer ücretlerinden kurtulur ve geçişlerde avukat ihtiyacını azaltır… tüm iyi şeyler. ” – Peter Diamandis

14. “Bitcoin ve arkasındaki fikirler, geleneksel para birimi kavramlarını bozacak. Sonunda para birimi onun için daha iyi olacak. ” – Edmund C. Moy

15. “O kadar çok potansiyel var ki … Sadece milyar dolarlık bir endüstri olmasını bekliyorum.” “Vay canına, İpek Yolu gerçekten işe yarıyor” – Charlie Shrem

Kripto projeleriyle ilgilenen ünlüler

Şöhret Kripto Projeleri
Richard Branson Richard Branson’ın BitPay’e 30 milyon dolar yatırdığı bildirildi.
Mel B yeni single’ı için Bitcoin ödemelerini kabul edeceğini duyurdu.
Ashton Kutcher Ashton Kutcher, Bitcoin’in savunucusuydu ve spor bahisleri blok zincirine, Unikrn’e yatırım yaptı.
William Shatner Güneş enerjisiyle çalışan bir bitcoin madencilik çiftliği işleten Vancouver merkezli bir şirket olan Solar Alliance ile birlikte
Mayk taysın Tyson, 2015 yılında Las Vegas’ta kendi bitcoin ATM serisini başlattı.
50 sent Kripto para birimi için bir albüm sattı: Tutmak ve unutmak
Gwyneth Paltrow Planet of the Apps adlı Apple serisinin bir bölümünde Bitcoin cüzdan başlangıcı Abra’ya danışman olarak katıldı..
Snoop Dogg 2017 yılında Snoop Dogg, gençlik futbol programına bağış olarak şirketten yaklaşık 55.500 $ değerinde 1.500 SparkleCOIN hediye etti..
Dennis Coles Dennis Coles, Ethereum ve bitcoin gibi coinlerin kullanımını kolaylaştırmak için blockchain ATM ağı kurmayı amaçlayan bir firma olan Cream Capital’in kurucu ortağı olarak kripto para dünyasına yaptığı yatırımını duyurdu.
Jamie foxx Jamie Foxx, ücretsiz bir kripto para birimi ticaret borsası olan Cobinhood’un token satışını teşvik etmeye başladığında kripto para biriminin çoğunluğuna sıçradı.
Richard Sherman Richard Sherman, Facebook’ta resmi çevrimiçi mağazasının “geleceğin para birimi” olarak adlandırdığı bitcoin ödemelerini kabul etmeye başlayacağını duyurdu.
Johnny Depp 2018 sonbaharında oyuncu, film yapımıyla ilgilenen TaTaTu blockchain girişimi ile ortak oldu..
Luis Suarez Luis Suarez şimdi de bir maçı kimin kazandığını tahmin ederek para kazanmak istiyor. Uruguaylı futbol yıldızı, Instagram’daki 25 milyon takipçisini Ethereum tabanlı tahmin piyasası platformu Stox’a kaydolmaya ve ABD Açık için tahminlerini yapmaya davet etti.
Lothar Matthaus Lothar Matthaus, Futbol Elçisi olarak katıldı, çünkü belirttiği gibi, yetenek avcılığını merkezden uzaklaştırarak TokenStars, yeni maradona ve ronaldo’ları yakın gelecekte görmemizi sağlamak için büyük bir potansiyele sahip.
Gianluca Zambrotta TokenStars Futbol Elçisi olarak Çin’deki ve kripto dünyasındaki futbol kulübüne koçluk yapmaya odaklanmıştır..
Redfoo O bir Ethereum projesi üzerinde çalışan bir kodlayıcı! Blockchain’e çok düşkün ve TokenStars Crypto Christmas Charity Auction için birkaç kişisel eşya bağışladı..
Roger Ver Halen Bitcoin Cash, bitcoin.com, Ripple, Bitpay, Kraken, Coinsetter gibi çok sayıda projede yer almaktadır. Roger, tişörtünü TokenStars Crypto Charity Müzayedesine bağışladı.
Tommy Haas TokenStars için Tenis Elçisidir.

Bitcoin Dönemi İncelemesi: Kararımız

Bitcoin Era Uygulaması, ticaret dünyasının gördüğü en gelişmiş programlama kullanılarak oluşturuldu. Yazılım, pazarların 0,01 saniye önündedir. Bu “zaman sıçraması”, yazılımı gezegendeki en tutarlı ticaret uygulaması haline getiriyor. 

Bitcoin Era’nın, kullanıcıların günlük kar elde etmelerine yardımcı olabilecek harika bir ticaret platformu olduğu sonucuna güvenle varabiliriz. Başlamak oldukça kolaydır, hızlı bir kayıt ve doğrulama süreci ile 30 dakikanın altında işlem yapmaya başlayabilirsiniz. Platformda gezinirken hiçbir sorunla karşılaşmadık ki bu kripto ticareti dünyasında çok önemli bir faktör. Kullanıcıların soruları olduğunda veya herhangi bir sorunla karşılaştıklarında 7/24 müşteri yardımına hazır olan arayüzde gezinmek kolaydır.. 

Ayrıca, sistemi yönetmekten sorumlu geliştiricilerin, kullanıcı bilgilerini ve fonlarını korumak için platformda yeterli çevrimiçi güvenlik sağlamaya kararlı olduklarına dair kanıt bulduk. Ödeme sistemi de şeffaf ve doğrudur.

Bitcoin Era yasal bir ticaret teknolojisidir ve onu kullanmayı planlıyorsanız, ona yaklaşmanın en iyi yolu, ticaret stratejinizi mükemmelleştirmede destekleyici bir araçtır. Ticaret ve kripto para birimi hakkında daha fazla bilgi edinerek, hesabınızda riski azaltmanıza ve daha yüksek getiri sağlamanıza yardımcı olabilecek parametreler belirleyebilirsiniz.. 

Sıkça Sorulan Sorular

Bitcoin’leri sistemden çekebilir miyim?

Hayır, bu mümkün değil, sistem kazanılan Bitcoin’leri yerel para biriminize çevirir ile banka hesabınıza gönderilir.

Bitcoin Era hesabım için bir komisyoncu seçebilir miyim?

Hayır, bu da mümkün değildir, sistem hesapları otomatik olarak aracılara bağlar. Bununla birlikte, Bitcoin Era’ya bağlı tüm brokerlerin deneyimli ve güvenilir olduğunu doğruladık. Ticaret teknolojisi tarafından yapılan işlemlerden maksimum kar elde edilmesini sağlamak için onlara güvenilebileceklerini biliyoruz..

Bu MLM mi yoksa Satış Ortaklığı mı??

Hayır, Bitcoin Era MLM, bağlı kuruluş pazarlaması veya diğer herhangi bir şeye benzemez. Yazılım, işlemleri% 99,4 doğrulukla kazanır.

Yapabileceğim maksimum miktar nedir?

Bitcoin Era web sitesine göre, Bitcoin Dönemi’nde kârınız sınırsız ve bazı üyeler ilk milyonlarını sadece 61 gün içinde kazandılar..

Günde kaç saat çalışmam gerekiyor?

Üyeler günde ortalama 20 dakika veya daha az çalışıyor. Bunun nedeni, işlemin yazılım tarafından gerçekleştirilmesidir, gerekli “iş” miktarı minimumdur.

Yazılımın maliyeti nedir?

Bitcoin Era üyeleri, tescilli yazılımın bir kopyasını ücretsiz olarak alırlar.

Herhangi bir ücret var mı?

Gizli ücretler, komisyoncu ücretleri veya komisyonlar yoktur. Tüm paranız% 100 size aittir ve istediğiniz zaman gecikmeden çekmekte özgürsünüz.

Kripto Para Birimi Terimleri Sözlüğü

Bitcoin Bitcoin’in dünyanın en popüler kripto para birimi olduğu bildiriliyor. Bitcoin, bir Bitcoin Blockchain üzerinde çalışır ve merkez bankalarından ve otoriteden bağımsız olarak çalışan merkezi olmayan bir para birimidir.
Ethereum Ethereum, Bitcoin gibi, merkezi olmayan bir kripto para birimidir. Yatırımcılar burada aktarabilir ve değer değiştirebilir.
Litecoin Litecoin aynı zamanda bir kripto para birimi ve Bitcoin’i yansıtan bir blok zinciridir..
Değiş tokuş Kripto değişimi, temelde kripto yatırımcılarının diğer kripto para birimleri için farklı kripto para birimlerini takas ettikleri çevrimiçi bir platformdur..
Bitcoin madenciliği Bitcoin madenciliği, Bitcoin blok zincirine eklenmeden önce Bitcoin işlemleri doğrulandığında ve onaylandığında gerçekleşir..
Kripto cüzdanı Kripto cüzdanı, yatırımcıların özel ve genel anahtarlarını saklayan bir yazılım programıdır. Ayrıca, kullanıcıların bakiyelerini aktarmalarına, almalarına, harcamalarına, depolamalarına ve kontrol etmelerine olanak tanır..
Dolaşan arz Bu, halka açık olan ve piyasada alıcılar ve satıcılar arasında dolaşan belirli bir kripto para birimi veya jeton miktarını ifade eder..
Piyasa değeri Piyasa değeri, piyasada bulunan tüm kripto para birimlerinin piyasa değerini ifade eder..
Altcoinler Bitcoin, tüm kripto para birimleri arasında ilk ve en başarılı olanıydı. Diğer tüm kripto paralar, altcoin kategorisi altında gruplandırılır.
Blok Gezgini Bir kripto para biriminin blok zincirini keşfetmek ve analiz etmek için çevrimiçi bir araç.
Blok Yüksekliği Blok yüksekliği, blok zincirine bağlı blokların sayısını ifade eder.
Blok Ödülü Bir bloktaki hash’i (doğrulama) başarıyla hesaplayan bir bitcoin madencisine verilen teşvik.
Zincir Bağlama Bir kripto para birimini diğerine aktarma. Bu, işlemin iki ayrı blok zincirinde yapılmasını gerektirir.
Konsorsiyum Blok Zinciri Özel sektöre ait ve işletilen bir blok zinciri.
Kriptografi Bilgileri şifreleme ve şifresini çözme süreci.
Merkezi Olmayan Otonom Organizasyon İnsan girdisi yerine bilgisayar programları veya yazılımları tarafından işletilen kuruluşları ifade eder. Bu konuda merkezi bir otorite yok.
Jeton Tokenler, ICO’larla güçlü bir şekilde ilişkilidir ve genellikle Ethereum gibi yerleşik “akıllı sözleşme” blok zincirlerinden önceden var olan standart üzerine inşa edilir..
ICO Bu, İlk Para Teklifi anlamına gelir ve projelerin finansman kazanması için yıkıcı yeni bir yöntemi ifade eder..
Çatal Kripto para birimi açısından, çatal, mevcut bir kripto para biriminin kodun iki varyasyonuna bölündüğü bir olaydır..
Cüzdan Kripto para birimi cüzdanı, kripto para birimi sahiplerinin madeni paralarına erişebilmelerinin birincil yoludur..
Sıcak ve soğuk hava deposu Bu, belirli bir cüzdanın barındırıldığı yeri ifade eder. Sıcak depolama, internet bağlantısından erişilebilen bir cüzdanı ifade eder; burada soğuk depolama, cüzdanınızı ayrı bir donanımda çevrimdışı olarak barındırmak anlamına gelir..
Alıkoyma Emanet, belirli bir işlemde yer alan iki taraf için gerekli fonların ödenmesini üçüncü bir tarafın elinde tuttuğu ve düzenlediği bir finansal düzenlemedir..
Akıllı sözleşme Ethereum blok zinciri, kodun akıllı bir sözleşme şeklinde kendisine dağıtılmasına izin verir. Bu sözleşme, esasen işlemlerin nasıl işlediğini belirleyen bir dizi matematiksel kuraldır.
İş kanıtı (PoW) Onaylanacak ve Blockchain defterine eklenecek işlemler için, bu süreci tamamlamak için geliştirilmiş çeşitli yaklaşımlar vardır..
Proof-of-Stake (PoS) PoS tabanlı kripto para birimlerinde, bir sonraki bloğun yaratıcısı, çeşitli rastgele seçim ve zenginlik veya yaş kombinasyonlarıyla seçilir..
Önem Kanıtı (POI) Bu, PoW ve PoS’ye üçüncü bir alternatif olarak Coin NEM’in öncülüğünü yaptığı bir kanıt tarzıdır..
TA Tarihsel fiyat hareketleri ve sofistike göstergelere dayalı teknik analiz veya madeni para değerlerinin analizi için kısa açıklama.
Düğüm belirli bir kripto para biriminin ağına bağlı bir bilgisayar.
Madencilik Madencilik, dağıtılmış bir defterde kripto para birimleri üzerinde yeni işlemleri doğrulama sürecidir..
Ay Vuruşu Bu, dramatik bir şekilde yukarı doğru hareket eden bir kripto para birimini ifade eder.
Bear ve Bull pazarları Bir boğa piyasası, yükselen fiyatları ve satın almayı teşvik eden iyimser duyguları ifade eder. Düşen fiyat eğilimleri ve satışı teşvik eden karamsar bir duygu ile ayı piyasaları boğa piyasalarının tersi olarak kabul edilir.
Balina Büyük miktarda kripto para birimi olan birini ifade eder
HODL Piyasa türbülansını görmezden gelmek ve uzun vadeli getiri beklemek pasif yatırım stratejisini ifade eder..

Diğer Gelişmiş Ticaret Sistemleri

Kripto Tüccarı Bitcoin Boşluğu Bitcoin Yaşam Tarzı Bitcoin Rush
Bitcoin Evrimi Bitcoin Devrimi Bitcoin Kar Bitcoin Kodu

Feragatname: Bu sayfadaki içerik mali tavsiye olarak alınmamalıdır. Bu sadece bilgi amaçlıdır. Kaybetmeyi göze alamayacağınız şeylere asla yatırım yapmayın. Herhangi bir finansal karar vermeden önce her zaman olabildiğince çok araştırma yapın ve sertifikalı bir finansal danışmana danışın..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector