Bitcoin Kodu nedir?

Bitcoin Code, kullanıcıları için otomatik olarak işlem yapmak üzere tasarlanmış bir kripto teknolojisi programıdır, program oldukça sezgisel ve gelişmiştir. Algoritmalarını kullanarak sinyaller üretir ve ticaret kriterlerini değerlendirdikten sonra, program, yatırımcı için en karlı ticaret fırsatlarını belirlemek için teknolojisini kullanarak kripto para birimi piyasasını analiz eder.. 

Bitcoin Kodu, iOS, Android ve PC dahil olmak üzere çeşitli işletim sistemleriyle uyumludur. Bu, Bitcoin Kodunu kullanışlı ve verimli bir program yapar.

Bitcoin Kodu bir aldatmaca mı?

Bitcoin Kodunun, düzenlenmiş brokerlerle ilişkili yasal bir ticaret platformu olduğunu bulduk. Başlamanız için en son ticaret teknolojisini, demo hesabını ve eğitim içeriğini sunar.

Her yatırımda olduğu gibi, beklenebilecek belirli bir risk vardır. Kripto para piyasalarının değişken ve zamana duyarlı olduğuna dikkat etmek önemlidir. Kendinizi eğitmek için bu incelemeyi okumak, demo hesabı gibi platform tarafından sağlanan tüm kaynakları kullanmak ve riski en aza indirip platforma ve sektöre alışabilmek için küçük miktarlarla işlem yapmaya başlamak gibi kapsamlı bir araştırma yapmanızı öneririz..

Bitcoin Kodu ile bir hesap nasıl oluşturulur

Adım 1: Kayıt

İlk adım, aşağıdaki form aracılığıyla ücretsiz bir hesap oluşturun. Başarılı bir kayıttan sonra, kurulum sürecinde size rehberlik etmesi için kişisel bir komisyoncu atanacaksınız:

Adım 2: Para Yatırma 

Minimum 250 £ / 250 € olmak üzere bir para yatırmanız gerekecektir. Bu para ticaret hesabınıza yansıtılacaktır. Bir ücret değil, işlem yapmak için kullanacağınız para.

3. Adım: Ticarete Başlayın 

Hesabı oluşturmanın en son adımı, hesabı yapılandırmayı ve alım satımlarınızı ayarlamayı içerir..

Bitcoin Kodu nasıl çalışır??

Hesap finanse edildikten sonra ticaret hemen başlayabilir. Program manuel ve otomatik olarak çalışabilir. 

Bitcoin Kodu programı, verimliliğini en üst düzeye çıkarmak için üç benzersiz özelliğe sahiptir. Onlar: 

 • Ticaret sinyalleri: Bitcoin Kodu programı, sezgisel algoritması aracılığıyla son derece doğru ve karlı ticaret sinyalleri üretir. Bu algoritma, kripto para piyasalarını kapsamlı bir şekilde analiz etmek için kullanılır..
 • Ticaret teknolojisi: ticaret teknolojisi, kripto para piyasasında karlı işlemlere girmek ve çıkmak için tasarlanmıştır. Bu teknoloji, hesap kurulum sürecinde yatırımcı tarafından belirlenen ticaret parametreleri tarafından yönetilir.. 
 • Gizlilik kalkanı: Bitcoin Code, her yatırımcının güvenliğini çok ciddiye alır ve yatırımcıları korumak için belirli protokolleri uygulamaya koymuştur. Her komisyoncu, yatırımcının ve parasının iyi bakıldığından emin olmak için iyice incelenir.. 


Bitcoin Kodu ile ticaret yapmanın faydaları nelerdir?

Bitcoin Code ile alım satım yapmanın birçok faydası olduğu bildiriliyor. Dikkate alınması için birkaçını listeledik. 

 • Ücretsiz yazılım

Bitcoin Kodu teknoloji programı tamamen ücretsizdir. Potansiyel yatırımcıların programı kullanmak için herhangi bir gizli ücret, ücret veya komisyon ödemesi gerekmez. Kazanılan kar yatırımcıya aittir. 

 • Birden fazla kripto para ticareti yapın

Bitcoin, en popüler kripto para birimlerinden biri olabilir, ancak Bitcoin Code programı ile erişilebilen tek kripto para birimi değildir. Potansiyel yatırımcılar, ETH, BCH, Dash, LTC, XRP ve diğerleri gibi diğer kripto para birimlerini alıp satabilirler. Bitcoin Kod programının itibari para birimlerinde de işlem gördüğü bildirildi.. 

 • Web tabanlı yazılım

Bitcoin Kodu indirme gerektirmez ve düzenli bir güncellemeye ihtiyaç duymaz. Program tamamen web tabanlıdır. Potansiyel bir yatırımcının ihtiyacı olan tek şey bir internet bağlantısına ve bir web tarayıcısına erişimdir. Dizüstü bilgisayarlar, akıllı telefonlar, masaüstü bilgisayarlar ve tabletlerle uyumludur. 

 • Ticaret verimliliği ve doğruluğu 

Bitcoin Kodunun% 99,4 başarı oranıyla sektöre öncülük ettiği iddiaları var. Bu başarı oranı, programın elde ettiği ticaret sonuçlarının verimliliği ve doğruluğu ile akredite edilmiştir. Görünüşe göre yeni ve deneyimli yatırımcılar için ideal ve ilk yatırımdan kar elde edebileceğini iddia ediyor. 

 • Başlaması kolay

Bitcoin Kodu programı, ticaret sürecini hem karlı hem de eğlenceli hale getirdiğini iddia ediyor. Bu nedenle, hızlı ve kolay kayıt işlemleri. 

 • Düzenli kazanç

Pek çok incelemede belirtildiği gibi deneyimden bağımsız olarak Bitcoin Kod programı ile yatırımınızdan günlük kazanç elde etmeniz mümkündür..

 • Hızlı hesap doğrulama

Genellikle hesap doğrulama, uzun formları doldurmayı ve aşırı bilgi sağlamayı içerir. Bu doğrulama işleminin onaylanması da birkaç gün sürebilir. Ancak Bitcoin Code, potansiyel yatırımcılar için bu süreci kısalttığını iddia ediyor. Hesabı doğrulamak sadece birkaç dakika sürecektir. Ödeme ayrıntıları bir gerekliliktir ve yatırımcının kişisel bilgileri% 100 doğru olmalıdır. Program, yatırımcının güvenliğini çok ciddiye alır ve doğru bilgi sağlamak, hesabı güvence altına almanın bir yoludur. 

 • Kolay para yatırma ve çekme işlemi

Bitcoin kodu, para yatırma ve çekme işlemlerini çok kolaylaştırdığını iddia etti. Banka / kredi kartları ve Neteller gibi elektronik cüzdanlar dahil olmak üzere yatırımcılar için çok çeşitli ödeme seçenekleri bulunmaktadır. Bir para çekme talebi formu gönderdikten sonra, komisyoncu bunu onaylar ve parayı 24 saat içinde gönderir. Program ayrıca aracılık veya para çekme ücretlerinin eklenmediğini iddia etti.. 

 • Demo ticaret hesabı

Bitcoin Kodunun bir diğer önemli özelliği de demo ticaret hesabıdır. Bu özellik, yeni ve deneyimli yatırımcıların canlı ticaret özelliğini etkinleştirmeden önce platformu test etmesine ve anlamasına olanak tanır. Demo ticaret hesabı, stratejileri denemek ve ticaret yapmak için bir tane geliştirmek için kullanılabilir. Potansiyel yatırımcıların programı yönlendiren teknolojiye alışmalarına yardımcı olacaktır.. 

 • Müşteri Hizmetleri 

Bitcoin Kodu programında 24/7 müşteri hizmetleri hattı vardır. Bu, yeni ve deneyimli yatırımcılara programda ve kripto para birimi piyasasında başarılı olmak için ihtiyaç duydukları yardımla yardımcı olmayı amaçlamaktadır.. 

 • Ticaret için minimum depozito

Bitcoin Evolution and Bitcoin Trader, Bitcoin Code benzer sadece minimum 250 £ / 250 € depozito gerektirir ilk yatırıma başlamak. 

Bitcoin Kodunun temel özellikleri

 • Verim: Artık kripto para piyasasının değişken ve zamana duyarlı olduğunu ve bunun programın performansını etkileyebileceğini biliyoruz. Ancak Bitcoin Code, programda günlük 2000 € ‘ya kadar kazanabileceğinizi iddia ediyor. Henüz bu iddiaları teyit edemiyoruz. 
 • Güvenlik: Bitcoin Kodunun güvenilir bir teknoloji programı olduğu bildirildi. Ayrıca en çok kullanılan ve güvenilir platformlardan biri olduğu iddia edildi.. 
 • Düşük komisyon: Bitcoin Kodu herhangi bir ekstra komisyon talep etmez, sadece önceden kurulmuş olanlar için. Kayıt ücretsizdir. 
 • Komisyoncu: Bitcoin Kodu bir broker ağıyla çalışır. Komisyoncular, ticaret yaparken yatırımcılar için tüm işi yapar. 

Bitcoin Kodu ve Diğer kripto ticaret teknolojisi programları

Bitcoin Diğer programlar 
✔️ Kayıt kolay ve sorunsuzdur. Yeni yatırımcıların kaydolması 20 dakikadan uzun sürmemelidir. Diğer programlar, uzun formları aşırı bilgilerle doldurmayı içerebilir. 
✔️ Bitcoin kodu,% 99.4 başarı oranına sahip olduğunu iddia ediyor, bu da onu güvenilir bir program yapıyor. Diğer programlar o kadar başarılı değildir ve bu başarı oranını oluşturmak için gereken performansa sahip olmayabilir.. 
✔️ Ticarete başlamak için minimum miktar 250 £ / 250 € ‘dur.. Diğer programlar o kadar güvenilir değildir ve gizli ücretlere ve işlem maliyetlerine sahip olabilir.
✔️ Potansiyel yatırımcılar güvenli bir süreçle kolayca para yatırabilirler Diğer programların para çekme işlemini başlatması haftalar sürebilir.

Bitcoin Kodunu kullanmak için bazı ipuçları

Potansiyel zarar riskini en aza indirmek isteyen yeni ihtiyati yatırımcılar için iki önemli ipucumuz var: 

 • Minimum ile başlayın

Yeni yatırımcılara minimum depozito olan 250 € ile başlamalarını öneririz. Belki de harcanabilir bir gelir kullanmak daha iyi olur. Yatırımcılar, ilk kar elde edildikten sonra her zaman yeniden yatırım yapabilir. 

 • Önce mümkün olduğunca çok şey öğrenin 

Demo ticaret özelliği, kripto para birimi piyasası ve Bitcoin Kodu programı hakkında bilgi edinmeye başlamanın harika bir yoludur. Potansiyel yatırımcıların, bunun gibi incelemeleri ve daha önce Bitcoin Kodunu kullanan yatırımcıların referanslarını okuyarak mümkün olduğunca çok şey bildiklerinden emin olmalarını öneririz.. 

Bitcoin Kodunun mobil uygulaması var mı?

Bitcoin Kodunun Android için bir uygulamaya sahip olduğunu bildiren incelemeler var. Bunu henüz teyit edemiyoruz. Ancak incelemeler, mobil uygulamanın daha sonraki bir aşamada Android’in yanı sıra diğer cep telefonlarıyla da uyumlu olacağını bildirdi.. 

Bitcoin Kodu medyada gösterildi mi?

Bitcoin Code programının ana akım medyada yer aldığına ve ünlüler tarafından onaylandığına dair birçok iddia var. Bu iddiaları bu noktada doğrulayamayız. Bitcoin Kodunun televizyonda yayınlandığına dair meşru bir kanıt yok. Bitcoin Kodunu yayınladığı söylenen bazı televizyon şovları: 

Bitcoin Kodu Dragon’s Den’de mi yer alıyordu?

Dragon’s Den, Evan Davis’in sunduğu bir İngiliz Televizyon programıdır. Bu şovda, hevesli girişimciler iş fikirlerini bir sonraki harika fikre yatırım yapmak isteyen beş multimilyonere sunmak için üç dakika ayırıyor. Dragon’s Den’in Bitcoin Code’u onayladığı iddiaları var, ancak bu iddialar şu aşamada sadece söylentilerden ibaret..  

Bitcoin Kodu Shark Tank’ta yer aldı mı??

Shark Tank, Dragons Den’e benzer bir Amerikan yatırım programıdır. Girişimcilere, bu milyonerlerin fikirlerine para yatırmaları umuduyla, bir milyoner heyetine fikirlerini sunmaları için birkaç dakika verilir. Bitcoin Code Shark Tank desteğine sahip olsaydı, haberin her yerinde olacağını söylemek güvenlidir, ancak bu iddiaların doğru olduğunu teyit edemeyiz. Bu aşamada Bitcoin Code ile Shark Tank arasında herhangi bir bağlantı yoktur.. 

Bitcoin Kodu Bu Sabah öne çıkarılmış mıydı??

This Morning, her gün yayınlanan bir İngiliz dizisidir. Phillip Schofield ve Holly Willoughby tarafından barındırılmaktadır. Gösterinin Bitcoin Kodunu destekleyen bir ticaret aracına sahip olduğuna dair raporlar var. Ancak, bu raporların doğru olmadığını teyit edebiliriz. 

Bitcoin Kodu ünlüler tarafından onaylandı mı??

Bitcoin Kodunun uluslararası ünlüler tarafından onaylandığı iddiaları var. Şimdi bu söylentilerden bazılarına bir göz atalım. 

Bitcoin Kodu Elon Musk tarafından onaylandı mı?? 

Elon Musk ünlü bir mühendis, endüstriyel tasarımcı ve teknoloji girişimcisidir. Kripto para piyasasında birçok şeyi onayladığı söyleniyor. Musk, Bitcoin Koduyla ilgili merakını dile getirmesine rağmen, Musk ile program arasında herhangi bir bağlantı olduğunu veya onu onayladığını doğrulayamayız. Ancak Elon Musk’ın bir miktar bitcoin sahibi olduğunu doğrulayabiliriz..

Bitcoin Kodu Martin Lewis tarafından onaylandı mı?? 

Martin Lewis, tanınmış Money SuperMarket karşılaştırma sitesine bağlanan ünlü bir finans danışmanıdır. Bitcoin Code ile Martin Lewis arasında bir bağlantı olmadığını doğrulayabiliriz. Aslında Martin, Bitcoin Kodu ile herhangi bir ilgisini kamuya açık bir şekilde kınadı.. 

Bitcoin Kodu Peter Jones tarafından onaylandı mı??

Peter Jones, popüler yatırım programı Dragons Den ve Amerikan televizyon programı American Inventor’da İngiliz bir işadamı ve reality tv yıldızı. Tahmini net değeri 500 milyon dolara yakın, bu nedenle mali durumundan biri bir yatırım ürününü onaylarsa, birçok kişi de ona yatırım yapacaktır. Peter Jones’un Bitcoin Code’u onayladığı olayları aradık, ancak hiçbir şey bulamadık.

Şimdiye kadar farklı ünlüler hakkında yapılan tüm iddiaların Bitcoin Kodunu onayladığı görüldü. Lütfen bu iddiaları Bitcoin Code platformunun kendisi değil pazarlamacıların yaptığını unutmayın. Yalnızca Bitcoin Kodu web sitesinde yayınlanan bilgiler doğru olarak kabul edilmelidir.

Kripto para birimlerine ilgi duyan ünlüler:

Bill Gates– 2014’te Bill Gates, kripto para piyasasına büyük ilgi göstermeye başladı. 

Dedi ki: 

“Bitcoin, para biriminden daha iyidir, çünkü fiziksel olarak aynı yerde olmak zorunda değilsiniz ve tabii ki büyük işlemlerde para birimi oldukça rahatsız edici olabilir.”

Ashton Kutcher– 2010 yılında Ashton Kutcher, milyarder Mark Cuban ile birlikte kendi yatırım firmasını (Unikoin Gold) kurdu ve Bitcoin’in güçlü bir savunucusu oldu.. 

Hugh Laurie– Hugh Laurie 2015’te Bitcoin’e yatırım yaptı. Laurie’nin bir arkadaşı önerdikten sonra Bitcoin’e 5.000 $ değerinde yatırım yaptığı bildirildi.. 

Lionel Messi– 2017’de, dünyanın ilk kripto akıllı telefonunu üreten İsrailli Sirin Labs şirketinin marka elçisi oldu. 

Mel B– 2014’te ünlü Spice Girl Mel B’nin 2014 Noel Bekarının ödemesi olarak bitcoin kabul etmeye başladığı bildirildi.. 

Dedi ki: 

Sanatçı, kripto ödemelerini kabul edeceğini duyururken, “Yeni teknolojinin hayatımızı nasıl kolaylaştırdığını seviyorum ve bu benim için heyecan verici,” dedi. “Bitcoin, tek bir para birimi kullanarak tüm dünyadaki hayranlarımı birleştiriyor”.

Gwyneth Paltrow– 2017 yılında Gwyneth Paltrow’un Bitcoin Wallet’ın yeni yüzü Abra olduğu ve bu şirketlerde danışman olduğu bildirildi.. 

Paris Hilton– 2017’de Paris Hilton’un Bitcoin’e olan ilgisinin arttığı bildirildi. 

Ünlü Bitcoin teklifleri

 1. “Bitcoin bir tekno güç turudur.” – Bill Gates
 2. “Bitcoin, dikkate değer bir kriptografik başarıdır ve dijital dünyada kopyalanamayan bir şey yaratma yeteneği çok büyük bir değere sahiptir.” – Eric Schmidt (Google CEO)
 3. “Bitcoin çok heyecan verici bir gelişme, bir dünya para birimine yol açabilir. Önümüzdeki on yıl içinde, bir şeyler için ödeme yapmanın ve varlıkları devretmenin en önemli yollarından biri haline geleceğini düşünüyorum. ” – Kim Dotcom (MegaUpload CEO’su) 
 4. “Paramızı ve inancımızı siyaset ve insan hatası içermeyen matematiksel bir çerçeveye koymayı seçtik.” – Tyler Winklevoss (Facebook’un mucidi)
 5. “Bitcoin aslında dengeye ve teşviklere sahip ve bu yüzden yükselmeye başlıyor.” – Julian Assange (Wikileaks’ın kurucusu)
 6. “Yani bitcoin, siber züppe para birimidir …” – William Shatner (Star Trek TOS’ta Aktör)
 7. Virgin Galactic, cesur bir girişimci teknolojidir. Devrim yaratıyor ve Bitcoin yeni bir para birimi icat etmeye gelince aynı şeyi yapıyor. ” – Sir Richard Branson (Virgin şirketler grubunun kurucusu)
 8. “Bitcoin’i gerçekten seviyorum. Bitcoin sahibiyim. Bu bir değer deposu, dağıtılmış bir defterdir. Varlık koymak için harika bir yer, özellikle% 40 enflasyonun olduğu Arjantin gibi, bugün 1 € ‘nun yılda 60 sent değerinde olduğu ve hükümetin para biriminin değer taşımadığı yerlerde. Risk alma iştahınız varsa, aynı zamanda iyi bir yatırım aracıdır. Ancak dalgalanma yavaşlayana kadar para birimi olmayacak. ” – David Marcus (Paypal CEO’su)
 9. “Bitcoin evreninde bir algoritmanın [hükümetin] işlevlerinin yerini alması gerçeğinin… aslında oldukça havalı olduğunu düşünüyorum. Ben büyük bir Bitcoin hayranıyım. ” –  Al Gore (45. Amerika Birleşik Devletleri Başkan Yardımcısı)
 10. “Bitcoin, paranın TCP / IP’si olabilir.” – Paul Buchheit (Gmail’in yaratıcısı)

Sonuç

Bir analiz yaptıktan sonra, Bitcoin Kodunun tamamen işleyen bir teknoloji programı olduğunu bulduk. Potansiyel yatırımcılar, programın nasıl çalıştığı hakkında daha fazla bilgi için müşteri hizmetleri hattından yararlanabilirler. İnternete girdikten sonra, bazı insanların para kaybetmesine rağmen, haftada 2.000 € kar elde eden birçok insan olduğunu da gördük. Minimum 250 € depozito ile küçük bir başlangıç ​​yapmanızı ve daha büyük miktarlarda yatırım yapmadan önce platformun nasıl çalıştığını öğrenmenizi öneririz..

SSS

 • Bitcoin koduyla ne tür geri dönüşler beklemeliyim?

Bitcoin Kodunu kullanarak bir hesap açtığınızda, günde yaklaşık 1, 300 € kar elde edebileceğiniz bildiriliyor. Bu henüz teyit edilmedi. 

 • Bitcoin koduna ayırmam gereken günlük zaman nedir?

Programa günde en az 20 dakika ayırmalısınız..

 • Bitcoin kodunu kullandığımda kar sınırı nedir?

Görünüşe göre Bitcoin Kod Programını kullanarak kazanabileceğiniz kârın bir sınırı yok. 

 • Bitcoin kodunun güvenlik ve meşruiyet durumu nedir?

Bitcoin Code programının tamamen güvenli olduğu ve yasal yazılım kullandığı bildirildi. Birçok inceleme, programın% 99,4 başarı oranı sağladığını doğruladı. 

 • Bitcoin kodu nasıl başladı?

Diğer incelemelere göre Bitcoin Code programı, Bitcoin Trader programını yansıtmak için geliştirildi. Algoritma, Bitcoin Koduna diğer programlara göre bir avantaj sağlar.

 • Bitcoin kod yazılımını kullanmamın maliyeti nedir?

Bitcoin Kodu programı tamamen ücretsizdir ve hiçbir gizli ücret veya komisyon yoktur. 

 • Bağlı kuruluş pazarlama ve piramit şemalarını duydum; Bitcoin kodu onlardan nasıl farklıdır?

Bitcoin Kodu bir piramit şeması olarak işlev görmez. Kâr etmeden önce kimseyi tanıtmanıza gerek yok. Aynı zamanda bir bağlı kuruluş pazarlama planı değildir. 

 • Bilmem gereken ücretler var mı?

Hayır, bilmeniz gereken açık veya gizli hiçbir ücret yok. 

 • Bitcoin Kodu ile nasıl hesap edinebilirim?

Hesap açmak hızlı ve kolaydır. Resmi web sitesini ziyaret etmeli ve ana sayfadaki başvuru / kayıt formunu doldurmalısınız. Hesabınız doğrulandıktan sonra başlayabilmelisiniz.

Terimler Sözlüğü

Dönem Tanım
Fiat Fiat, geleneksel olarak, kendine özgü bir değeri olmayan, ancak değeri esasen yaratıcı tarafından belirlenen kağıt para olarak adlandırılır, çoğu durumda bu, hükümet olacaktır..
Bitcoin Bitcoin’in dünyanın en popüler kripto para birimi olduğu bildiriliyor. Bitcoin, bir Bitcoin Blockchain üzerinde çalışır ve merkez bankalarından ve otoriteden bağımsız olarak çalışan merkezi olmayan bir para birimidir.
Ethereum Ethereum, Bitcoin gibi, merkezi olmayan bir kripto para birimidir. Yatırımcılar burada aktarabilir ve değer değiştirebilir.
Litecoin Litecoin aynı zamanda bir kripto para birimi ve Bitcoin’i yansıtan bir blok zinciridir..
Değiş tokuş Kripto değişimi, temelde kripto yatırımcılarının diğer kripto para birimleri için farklı kripto para birimlerini takas ettikleri çevrimiçi bir platformdur..
Bitcoin madenciliği Bitcoin madenciliği, Bitcoin blok zincirine eklenmeden önce Bitcoin işlemleri doğrulandığında ve onaylandığında gerçekleşir..
Kripto cüzdanı Kripto cüzdanı, yatırımcıların özel ve genel anahtarlarını saklayan bir yazılım programıdır. Ayrıca, kullanıcıların bakiyelerini aktarmalarına, almalarına, harcamalarına, depolamalarına ve kontrol etmelerine olanak tanır..
Dolaşan arz Bu, halka açık olan ve piyasada alıcılar ve satıcılar arasında dolaşan belirli bir kripto para birimi veya token miktarını ifade eder..
Piyasa değeri Piyasa değeri, piyasada bulunan tüm kripto para birimlerinin piyasa değerini ifade eder..
Altcoinler Bitcoin, tüm kripto para birimleri arasında ilk ve en başarılı olanıydı. Diğer tüm kripto paralar, altcoin kategorisi altında birlikte gruplandırılmıştır..
Blok Gezgini Bir kripto para biriminin blok zincirini keşfetmek ve analiz etmek için çevrimiçi bir araç.
Blok Yüksekliği Blok yüksekliği, blok zincirine bağlı blokların sayısını ifade eder.
Blok Ödülü Bir bloktaki hash’i (doğrulama) başarıyla hesaplayan bir bitcoin madencisine verilen teşvik.
Zincir Bağlama Bir kripto para birimini diğerine aktarma. Bu, işlemin iki ayrı blok zincirinde yapılmasını gerektirir.
Konsorsiyum Blok Zinciri Özel sektöre ait ve işletilen bir blok zinciri.
Kriptografi Bilgileri şifreleme ve şifresini çözme süreci.
Merkezi Olmayan Otonom Organizasyon İnsan girdisi yerine bilgisayar programları veya yazılımları tarafından işletilen kuruluşları ifade eder. Bu konuda merkezi bir otorite yok.
Jeton Tokenler, ICO’larla güçlü bir şekilde ilişkilidir ve genellikle Ethereum gibi yerleşik “akıllı sözleşme” blok zincirlerinden önceden var olan standartlar üzerine inşa edilir..
ICO Bu, İlk Para Teklifi anlamına gelir ve projelerin finansman kazanması için yıkıcı yeni bir yöntemi ifade eder..
Çatal Kripto para birimi açısından, çatal, mevcut bir kripto para biriminin kodun iki varyasyonuna bölündüğü bir olaydır..
Cüzdan Kripto para birimi cüzdanı, kripto para birimi sahiplerinin madeni paralarına erişebilmelerinin birincil yoludur..
Sıcak ve soğuk hava deposu Bu, belirli bir cüzdanın barındırıldığı yeri ifade eder. Sıcak depolama, internet bağlantısından erişilebilen bir cüzdanı ifade eder; burada soğuk depolama, cüzdanınızı ayrı bir donanımda çevrimdışı olarak barındırmak anlamına gelir..
Alıkoyma Emanet, belirli bir işlemde yer alan iki taraf için gerekli fonların ödenmesini üçüncü bir tarafın elinde tuttuğu ve düzenlediği bir finansal düzenlemedir..
Akıllı sözleşme Ethereum blok zinciri, kodun akıllı bir sözleşme şeklinde kendisine dağıtılmasına izin verir. Bu sözleşme, esasen işlemlerin nasıl işlediğini belirleyen bir dizi matematiksel kuraldır.
İş kanıtı (PoW) Onaylanacak ve Blockchain defterine eklenecek işlemler için, bu süreci tamamlamak için geliştirilmiş çeşitli yaklaşımlar vardır..
Proof-of-Stake (PoS) PoS tabanlı kripto para birimlerinde, bir sonraki bloğun yaratıcısı, çeşitli rastgele seçim ve zenginlik veya yaş kombinasyonlarıyla seçilir..
Önem Kanıtı (POI) Bu, PoW ve PoS’ye üçüncü bir alternatif olarak Coin NEM’in öncülüğünü yaptığı bir kanıt tarzıdır..
TA Tarihsel fiyat hareketleri ve sofistike göstergelere dayalı teknik analiz veya madeni para değerlerinin analizi için kısa açıklama.
Düğüm belirli bir kripto para biriminin ağına bağlı bir bilgisayar.
Madencilik Madencilik, dağıtılmış bir defterde kripto para birimleri üzerinde yeni işlemleri doğrulama sürecidir..
Ay Vuruşu Bu, dramatik bir şekilde yukarı doğru hareket eden bir kripto para birimini ifade eder.
Bear ve Bull pazarları Bir boğa piyasası, yükselen fiyatları ve satın almayı teşvik eden iyimser duyguları ifade eder. Düşen fiyat eğilimleri ve satışı teşvik eden karamsar bir duygu ile ayı piyasaları boğa piyasalarının tersi olarak kabul edilir.
Balina Büyük miktarda kripto para birimi olan birini ifade eder
HODL Piyasa türbülansını görmezden gelmek ve uzun vadeli getiri beklemek pasif yatırım stratejisini ifade eder..
Sert Çatal Bir dijital para biriminin standart protokolünde kalıcı bir değişiklik oluşturan bir çatal türünü ifade eder
Uzun / Uzun Pozisyon Belirli bir varlığın sonunda değerinin artacağına dair bahse girmeyi ifade eder.
Özel anahtar Bir yatırımcının dijital para birimine erişmek için kullanabileceği bir dizi harf ve sayı olarak sunulan bir bilgi parçası
Genel anahtar Bir yatırımcının dijital para birimini harf ve rakam kombinasyonu kullanarak alabileceği bir adres.
Rekt Bir yatırımcı kripto para piyasasında büyük miktarda para kaybettiğinde ortaya çıkar
Kısa / Kısa Bir yatırımcı kısa pozisyon aldığında ortaya çıkar – bir varlığın veya para biriminin değerinin düşeceğine dair bahis oynar.
Madencilik Teşviki Madenciler, işlemleri onaylamak ve onları bloklara çıkarmak için kazandıkları bir ödül
Çaylak Kripto para piyasasındaki yeni yatırımcıları ifade eder.
DApp Merkezi olmayan bir uygulamayı ifade eder.

Diğer Kripto Ticaret Sistemleri

Kripto Tüccarı Bitcoin Tüccarı Bitcoin Boşluğu Bitcoin Yaşam Tarzı
Bitcoin Rush Bitcoin Evrimi Bitcoin Devrimi Bitcoin Kar

Feragatname: Bu sayfadaki içerik mali tavsiye olarak alınmamalıdır. Bu sadece bilgi amaçlıdır. Kaybetmeyi göze alamayacağınız şeylere asla yatırım yapmayın. Herhangi bir finansal karar vermeden önce her zaman olabildiğince çok araştırma yapın ve sertifikalı bir finansal danışmana danışın..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector