Náš test a skúsenosti s bitcoinom

Náš test Bitcoin Prime spočíva v zistení, či Bitcoin Prime funguje správne. Bez testov alebo podrobného výskumu nebudete vedieť, či je Bitcoin Prime podvod alebo nie. V našich testoch sme sa veľmi podrobne zaoberali tým, či by sa táto obchodná technológia mohla stať skutočným prínosom v každodennom obchodovaní a najmä pre začiatočníkov.  

Je dosť ľahké zistiť, či samotná technológia funguje správne. Pri obchodovaní na trhu s kryptomenami samozrejme existujú riziká, pretože je známe, že je volatilný. Zobrali sme do úvahy všetko od efektívnosti cez navigáciu po webových stránkach a proces registrácie. Skontrolovali sme tiež webovú stránku, aby sme zistili, či existujú náznaky, ktoré hovoria proti operátorovi. 

Tešíme sa na zdieľanie našich zistení s vami nižšie: 

Prečo odporúčame Bitcoin Prime?

Po vykonaní našich testov a analýz sme sa dohodli, že odporučíme Bitcoin Prime všetkým používateľom, novým aj skúseným. Bitcoin Prime funguje efektívne a dá sa považovať za jednu z najdiskutovanejších obchodných technológií na trhu. 

Tu uvádzame niekoľko dôvodov, prečo odporúčame začať obchodovať s Bitcoin Prime:

 • Bitcoin Prime poskytuje ziskové príležitosti 

Môžeme potvrdiť, že obchodovanie s Bitcoin Prime vám poskytne výhodné príležitosti. Obchodná technológia je rýchla a vysoko presná a neustále skenuje trhy, aby vám ponúkla najvýnosnejšie obchodné príležitosti. 

 • Bitcoin Prime je bezpečný 

Bitcoin Prime je bezpečný a zabezpečený. Obchodná technológia je chránená antivírusovým softvérom a certifikátom SSL. To znamená, že vaše osobné informácie sú chránené šifrovaním a nemôžu byť odcudzené, pokiaľ nedbanlivo nezadáte informácie o svojom účte. 

 • Bitcoin Prime je užívateľsky príjemný 

Bitcoin Prime je skutočne ľahko ovládateľný, čo je ideálne riešenie pre nových používateľov s malými alebo žiadnymi formálnymi obchodnými skúsenosťami. Skvelé je, že používatelia majú prístup k demo účtu, ktorý im umožňuje vyskúšať si platformu a získať skúsenosti bez ďalších nákladov.

Čo je to Bitcoin Prime? 

Bitcoin Prime je online obchodná technológia, ktorá sa pri skenovaní trhu s kryptomenami a hľadaní ziskových obchodných príležitostí pre používateľa spolieha na algoritmus a umelú inteligenciu. Na rozdiel od iných obchodných technológií môžete na Bitcoin Prime obchodovať s bitcoinmi proti kryptovým párom, ako sú ETH, BCH a XRP, a tiež proti fiatovým párom, ako sú USD, GBP a EUR.

Na to, aby ste mohli začať s Bitcoin Prime, nemusíte byť odborníkom na obchodný jazyk alebo technické aspekty trhu s kryptomenami. Je to tak preto, lebo táto technológia je úplne automatizovaná. Bitcoin Prime ponúka používateľom možnosť staviť na pohyby cien, podkladové aktíva a fyzický nákup aktíva. To znamená, že nemusíte absolvovať zložitý proces nákupu kryptomeny, aby ste s touto technológiou dosiahli zisk. 

Bitcoin Prime je vybavený obchodnými stratégiami, ktoré umožňujú špekulácie s poklesom cien. Stále môžete zarobiť zisk aj na voľne klesajúcich trhoch, pretože Bitcoin Prime sa nezameriava iba na bitcoiny, ale aj na CFD obchodovanie. Nemusíte sa obávať zbytočného rizika. Môžete nastaviť parametre svojho účtu a nastavenia stop-loss, aby ste predišli strate obrovských súm peňazí. Mali by ste sa tiež rozhodnúť, kedy otvoriť a ukončiť relácie. 


Krátky sprievodca otvorením vášho účtu Bitcoin Prime 

Ak si chcete vyskúšať Bitcoin Prime, mali by ste sa bližšie pozrieť na platformu technológie Bitcoin Prime. Odporúčame vám, aby ste sa nesústredili iba na výšku ziskov, ktoré iní používatelia požadujú. Mnoho ľudí má tendenciu využívať nadmerný marketing, pokiaľ ide o obchodovanie s kryptomenami, ale radšej si vyskúšajú obchodnú technológiu na vlastnej koži. Vytvorili sme tohto podrobného sprievodcu, ktorý vás prevedie procesom otvorenia účtu. 

 • Registrácia 

Registrácia je ZDARMA. Všetko, čo musíte urobiť, je vyplniť nasledujúci formulár so svojimi základnými údajmi a počkať, kým vám zavolá správca účtu. 

 • Kapitál na obchodovanie s vkladmi 

Musíte svoj účet financovať sumou 250 EUR. Po dosiahnutí zisku môžete vložiť ďalšie. Obchodovanie s Bitcoin Prime je menej riskantné ako manuálne obchodovanie, ale napriek tomu existuje riziko a je dôležité, aby ste svoje riziko minimalizovali tým, že budete začínať na malom. Svoj účet môžete financovať prostredníctvom akýchkoľvek významných debetných a kreditných kariet vrátane bankových prevodov. 

 • Demo obchodovanie 

Jednou z najvýraznejších funkcií Bitcoin Prime je, že môžete na demo účte obchodovať zadarmo. Budete môcť realizovať demo obchody bez nutnosti financovať demo účet. Cvičíte s 5 000 € vo virtuálnych peniazoch. Demo obchody vychádzajú z historických údajov a poskytnú vám realistické skúsenosti s prípravou na živý obchod. 

 • Živý obchodný účet 

Funkcia živého obchodného účtu je úplne užívateľsky príjemná a začiatočníci sa budú môcť v účte ľahko orientovať, najmä ak preskúmali ukážkový účet. Všetko, čo musíte urobiť, je venovať najmenej 30 minút denne monitorovaniu vášho účtu. 

Pozrime sa na to, ako funguje bitcoin Prime 

Popularita obchodných technológií ako Bitcoin Prime a Crypto Engine rastie. Mnoho nedočkavých investorov hľadá alternatívne investičné možnosti a veľké banky vrátane spoločnosti Goldman Sachs začali investovať do umelej inteligencie. Najlepšie algoritmy sú považované za ziskovejšie ako najlepší obchodníci na svete. Je to vierohodné, pretože algoritmus dokáže skenovať trh a globálne správy v priebehu niekoľkých sekúnd. Obchodné technológie sú cenovo dostupnejšie ako nábor skúsených správcov investičného portfólia. 

S Bitcoin Prime môžete investovať už od 250 € a užívať si bezplatný prístup k celej technológii vrátane demo obchodovania a živého obchodovania. V skutočnosti sa váš minimálny vklad počíta ako vaša prvá kapitálová investícia a použije sa na vykonávanie obchodov. 

Bitcoin Prime sa spolieha na partnerských maklérov, ktorí im pomôžu prekonať priepasť na trhu s kryptomenami. Títo partnerskí makléri spolupracujú s algoritmom a pomáhajú pri vykonávaní pokynov a uľahčovaní transakcií s používateľmi. Môžete si byť istí, že títo partneri sú renomovaní a majú licenciu. 

Bitcoin Prime vs. iné obchodné technológie

Bitcoin Prime Ostatné obchodné technológie
✔️ Bitcoin Prime je známy svojou efektivitou. Zistili sme, že táto technológia je vysoko presná a užívateľsky príjemná, ideálna pre začiatočníkov. ❌ Ostatné obchodné technológie spôsobili používateľom, najmä začiatočníkom, obrovské straty z dôvodu nepresnosti. 
✔️ Pokiaľ ide o Bitcoin Prime, existuje veľa rôznych platobných možností. Najbežnejšie sú debetné a kreditné karty. ❌ Je ťažké obísť blokovanie platieb kreditnými kartami bankami s nedôveryhodnou technológiou obchodovania.
✔️ Bitcoin Prime nie je podvod a mal by sa považovať za renomovanú obchodnú technológiu. ❌ Existuje veľa podvodov fungujúcich online, ktoré spôsobili mnohým používateľom obrovské straty. Odporúčame vám, aby ste si vyhľadali dôveryhodný obchodný systém. 

Existuje mobilná aplikácia Bitcoin Prime? 

Bohužiaľ nie je k dispozícii žiadna bitcoinová aplikácia, čo by vás však nemalo odradiť. Táto technológia je k dispozícii na väčšine zariadení s aktívnym pripojením na internet. Môžete používať svoj tablet, telefón a počítač. 

Môžu používatelia využiť Bitcoin Prime, aby sa vyhli zlomeniu?

Bitcoin Prime poskytuje používateľom veľké príležitosti na rozšírenie ich príjmu. Musíme vás však varovať, že každá vaša investícia so sebou nesie určité riziko a obchodovanie na trhu s kryptomenami sa nelíši. Veríme, že používatelia, ktorí rozumne investujú a sú odhodlaní investovať, budú úspešní v rozširovaní svojich tokov príjmov.

Celebrity, ktoré majú záujmy v kryptomenách:

 • Gwyneth Paltrow – V roku 2017 sa Gwyneth Paltrow pripojila k startupu Bitcoin Wallet Abra ako poradkyňa počas epizódy série Apple Planet of the Apps..
 • Mike Tyson – V roku 2016 Mike Tyson uviedol na trh bitcoinovú peňaženku v partnerstve so spoločnosťou Bitcoin Direct.
 • Snoop Dogg -V roku 2013 Snoop tweetoval: „Môj ďalší rekord v bitcoinoch n je dodávaný v dronoch.“ V roku 2017 bol Snoop Dogg ako dar pre svoj mládežnícky futbalový program obdarovaný 1 500 SparkleCOINmi od spoločnosti v hodnote približne 55 500 dolárov.
 • Ashton Kutcher – Investované do blockchainu športových stávok Unikrn spolu s miliardárom Markom Cubanom.
 • Jamie Foxx – V roku 2017 Jamie Foxx podporil burzu kryptomien Cobinhood na twitteri: „Teším sa na účasť v novom tokene @cobinhood! NULOVÉ obchodovanie s poplatkami! #CryptoCurrency #BitCoin #ETH – http://cobinhood.com.“
 • Roseanne Barr – Jeden z prvých priaznivcov bitcoinu. V roku 2013 tweetovala: prvý postapokalyptický zákon: otroctvo vo všetkých formách je dnes nezákonné – vrátane dlhového otroctva. #BITCOIN.
 • Mel B. – V roku 2013 Mel B oznámila, že bude prijímať platby bitcoinom za jej nový singel. Povedala: Milujem, ako nám nové technológie uľahčujú život, a to je pre mňa vzrušujúce. Bitcoin spája mojich fanúšikov po celom svete pomocou jednej meny. Môžu len platiť pomocou bitcoinov.
 • Drew Carey – Raz tweetnuté: Len som sa pokúsil kúpiť raňajky za bitcoiny. Odmietnuté. #whenwilltheworldcatchuptomyhipness
 • Floyd Mayweather ml. – V roku 2017 tweetoval svoju fotografiu s popisom, ktorý znel: „Výdavky bitcoinov ethereum a iných druhov kryptomeny v Beverly Hill.“
 • Richard Branson Článok bola zverejnená správa, že Richard Branson investoval 30 miliónov dolárov do platformy platieb v kryptomene BitPay.

Bitcoin Prime Review: náš verdikt!

Výsledok našej analýzy technológie Bitcoin Prime nás vedie k podpore tvrdení, že Bitcoin Prime je stopercentne legitímny a môže pomôcť novým a skúseným obchodníkom pri vytváraní pasívneho príjmu a zveľaďovaní ich bohatstva. Tvrdí sa, že nový používateľ môže každý týždeň zarobiť od 200 do 1 000 EUR. To úplne závisí od toho, koľko peňazí používateľ investuje a stále investuje.

Časté otázky

 • Čo je to Bitcoin Prime ?

Bitcoin Prime je automatizovaná obchodná technológia naprogramovaná na rozpoznávanie trhových príležitostí kryptomeny pre používateľov, ktorí majú záujem začať obchodovať.

 • Je ziskové investovať do Bitcoin Prime?

Existujú investori, ktorí tvrdia, že majú výnosy vyššie ako 5 000 EUR denne. Používatelia by však na získanie takýchto výnosov museli investovať veľké sumy peňazí. Novým používateľom odporúčame, aby začínali s minimálnym vkladom 250 GBP / 250 EUR a odtiaľ obchodovali iba so svojimi ziskami.

 • Aký je poplatok za otvorenie nového účtu?

Za otvorenie nového účtu Bitcoin Prime sa neúčtuje žiadny poplatok. Je to úplne zadarmo.

 • Môžu byť bitcoiny vybrané z obchodného systému po dosiahnutí zisku?

To bohužiaľ nie je možné. Softvér na obchodovanie prevádza vaše príjmy do miestnej meny a vaše príjmy sa ukladajú na bankový účet prepojený s vaším účtom Bitcoin Prime..

 • Existuje maximálna hranica zisku, ktorú môžem dosiahnuť??

Nie. Neexistujú žiadne obmedzenia týkajúce sa toho, aký veľký potenciál zárobku máte v bitcoinoch.

 • Je Bitcoin Prime pyramídová hra?

Nie. Bitcoin Prime je ocenený a hlboko technický softvér, ktorý vám umožní uskutočňovať ziskové obchody s kryptomenami.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector