Contents

Bitcoin Devrimi nedir?

Şu anda Bitcoin Devrimi’nin ana yaratıcısının kim olduğu bilinmemektedir, ancak Bitcoin ile iyi bağlantılı bir grup brokerin nihai ticaret sistemini oluşturmak için bir araya geldiği söyleniyor. Dahası, kendi platformlarında ticaretle ilgili tüm bilgilere sahip oldukları için, bu yalnızca genel algoritmayı ayarlamak ve platformu yeni başlayanlar için kullanıcı dostu hale getirmekle ilgiliydi. Bitcoin Revolution, 2017 yılında oluşturulmuş bir ticaret teknolojisi yazılımıdır. sistem, işlemlerini rakiplerinin trendlerinden 0,01 saniye daha hızlı gerçekleştirdiğini iddia ediyor.

Bunu başardıklarını söylemek güvenlidir ve bu uygulama, yatırım için mevcut en basit, ancak etkili platformlardan biridir..

Bitcoin Devrimi nasıl çalışır??

Ticaret teknolojisi programı kullanıcılar için ücretsizdir. Başlamak çok zahmetsiz. 

Kullanıcıların yalnızca ilk yatırımlarını komisyoncuya yatırması, önerilen risk ayarlarını yapması ve ticarete başlaması gerekir. Tüm bu süreç günde 20 dakikadan fazla sürmez.

Platformdaki performansı izlemeyi lütfen unutmayın. Kripto para birimleri ortamında çok fazla dalgalanma var. 250 £ / 250 € ‘dan başlamak için makul bir yatırım yapmanızı öneririz..

Bitcoin Devrimi Yasal mı? Evet!

Kripto para tüccarlarının amaçlarından biri, her işlem seansından sonra daha fazla kar elde etmektir. Yani, kripto para birimi piyasasındaki diğer tüccarlar karşısında rekabet üstünlüğüne sahip olmak için sürekli olarak en iyi ticaret platformunu arıyorlar. Piyasanın rekabetçi doğasını göz önünde bulundurarak, ticaret platformları ile ilgili en iyi kararı vermeniz gerekir. Bu nedenle, Bitcoin Devrimi’ni derinlemesine inceledik ve keşiflerimiz tatmin edici olandan daha fazlası oldu ve bunu tüm ticaret profesyonellerine tavsiye edebiliriz.. 

Bitcoin Devrimi platformuyla ilgili dikkatimizi çeken ilk şey, onu diğerlerinden ayıran benzersiz özellikleridir. Sistematik özelliklerin keyfini çıkarabilir ve kazançlarınızda tutarlı bir takdirle işlem yapmaya devam edebilirsiniz..

Geliştiriciler, tüccarlara en popüler kripto para birimi olan Bitcoin için kullanmak için kusursuz ve zahmetsiz bir ticaret platformu sunmaya kararlı olduklarını kanıtladılar..

Ticaret Nasıl Yapılır

Ticarete başlamak için önce kendi web sitesinde kayıt olmalı ve bir hesap oluşturmalısınız. Unutmayın, yazılımın kullanımı ücretsizdir, ancak onu gerçekten canlı modda kullanmak için ilk yatırımınızı yapmanız gerekir..


İşte bir hesabın nasıl açılacağına ilişkin adım adım adımlar:

1. Kayıt

İlk adım, aşağıdaki form aracılığıyla ücretsiz bir hesap oluşturun. Başarılı bir kayıttan sonra, kurulum sürecinde size rehberlik etmesi için kişisel bir komisyoncu atanacaksınız:

Bitcoin Revolution, site şifreleme, veri koruma ve GDPR uyumluluğu dahil olmak üzere kullanıcı veri güvenliğini sağlamak için gerekli tüm önlemleri almıştır..

2. Depozito

Artık Bitcoin Revolution ile tüm seçeneklerinizi araştırdığınıza ve canlı hesapla başlamaya karar verdiğinize göre, ilk depozitoyu yapmanız ve sistemin çalışmasına izin vermeniz gerekiyor. Başlangıçta 250 £ / 250 € gibi mütevazı bir yatırım yapmanızı tercih ediyoruz. Kâr ederseniz, onlara yeniden yatırım yapın ve bir kısmını da geri çekmeyi unutmayın. Ticaret sürecinde tasarruf unsuru özellikle önemlidir.

Kabul edilen ödeme yöntemleri Visa ve Master kredi ve banka kartları, Neteller, American Express ve Discover Network’dür..

İlk depozitoyu yaptıktan sonra, ticarete başlamaya hazır olacaksınız.

3. Demo Hesabı

Bitcoin Revolution, kullanıcılarına sunulan bir demo hesabına sahiptir. Bir demo hesabı oluşturmayı seçtikten sonra, hesabın işlevleri hakkında hızlı bir tura yönlendirileceksiniz. Uygulamayı en iyi şekilde denemek için, ticaret teknolojisi programı size 1.500 € tutarında bir kredi verir..

Yeni başlayan biriyseniz, demo modunda kendi işlemlerinizi başlatmak için bu miktarı kullanabilirsiniz. Şimdi geriye kalan tek şey “Otomatik Ticaret” düğmesine tıklamak ve uygulamanın otomatik olarak çalışmasına izin vermektir..

4. Canlı Hesap

Bu aşamada, hesabı oluşturdunuz, ardından ticaret odasına götürüleceksiniz – burası, sisteme Bitcoin ve diğer kripto para birimlerini tam olarak nasıl ticaret yapmasını istediğinizi açıklayacağınız yerdir. Bazı özelliklerin açıklamasını aşağıda bulabilirsiniz:

 • Kontrol Paneli“Portföyünüzün ayarlarını ve ilerlemesini görmenize olanak tanır ve size değişiklik yapma ve ticaret sisteminin davranışını yönetme erişimi sağlar.
 • Ticaret Geçmişi“Hem olumlu hem de olumsuz işlemlerin geçmişini görmenize olanak tanır.
 •  “Açık İşlemler”, Operasyon konsolunu gerçek zamanlı olarak açmanıza izin verir. Bu şekilde, robotun o andaki performansını değerlendirebilirsiniz..
 • Canlı hesaba / demoya git“Hesap modunu değiştirir ve sizi canlı kullanıma veya demo işlemine götürür.

İşlem yapılabilecek kripto para birimleri Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve Ripple’dir. EUR veya USD ve kripto / kripto karşısında işlem gören çiftler. İşlem yapmak istediğiniz çiftleri seçtikten sonra, kurmak istediğiniz eşzamanlı işlem miktarını ve her işlem için başlamak istediğiniz işlem miktarını seçmeniz gerekecektir..

Bitcoin Devriminin Özellikleri

Bitcoin evrimi için kayıt olun

Kayıtlı tüm kullanıcılara Bitcoin Devrimi’nin tüm özelliklerini ücretsiz olarak kullanma erişimi verilir. Bu karar, geliştiricilerin yüksek hacimli alım satım kazanmalarına yardımcı olan ticaret uygulamasını kullanmaya daha fazla yatırımcıyı teşvik etmek için verildi. Başarılı bir ticaretten sonra, kullanıcı kazancının% 1’ini sisteme verir. Bitcoin Devrimi ile işlem yapmaya başlamak için bir hesap açmanız, hesabınızı brokerlerden birine bağlamanız, ona para yatırmanız ve başlamanız gerekir. Birkaç dakika içinde tamamlanabilen, zamanında yapılan bir işlemdir. Başarılı işlemlerden gelen havale düşük bir değere ayarlandı çünkü geliştiriciler, sistemdeki her kullanıcının çok iyi karlar elde edeceğinden emin..

Hesabınız oluşturuluyor

Platformda, kullanıcılarla bağlantılı olabilecek bir broker listesi var. Alım satım için gerekli parayı yatırdıktan sonra, kullanıcının listeden bir komisyoncu seçmesi ve ticaret hesabını bağlaması beklenir..

Sistematik ticaret özelliği

Bir hesabı bir komisyoncuya bağladıktan sonra, kullanıcılar sistematik özelliği etkinleştirebilir ve sistemin işlemleri gerçekleştirmesine izin verebilir. Bununla birlikte, sistem içinde yapılan ticaret hacmini ölçmek için limitler ayarlanabilir. Kripto para birimlerinin doğası son derece değişken olabileceğinden, kullanıcının mevcut piyasa ve tahminlere göre ticaret ayarlarını seçmesi gerektiği de dikkate alınmalıdır..

Bir ticaret yapmak

Ücretsizdir; kullanıcılar hiçbir ücret ödemeden bir hesap oluşturabilir. Canlı alım satımları etkinleştirmek için, hesabın önceden finanse edilmesi önemlidir..

Ana Özellikler

Ödemeler:

Bitcoin Revolution resmi web sitesi, kullanıcıların günde ortalama 1.300 € kazanmayı bekleyebileceklerini iddia ediyor. Eğer bir öğrenciyseniz, hemen bu kadar büyük ödemeler alamayabilirsiniz, ancak Bitcoin Devrimi başlamak için doğru yer olabilir. Muhtemelen daha az kar elde edeceksiniz, ancak ilerledikçe daha fazla para yatırabilecek ve kar potansiyelinizi artırabileceksiniz..

Doğrulama Sistemi:

Doğrulama sistemi oldukça basit ve konuya doğrudur. Kaydolmak için kayıt formuna bazı kişisel bilgilerinizi girmeniz gerekecektir. Sizden istenen tek şey bir e-posta adresi, tam bir ad ve bir telefon numarasıdır. Daha sonra, yeni hesabınıza para yatırmanız istenecektir. Bunun için ödeme bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir. Bir kredi / banka kartı ise belirtmeniz gerekecek, kart numarası, son kullanma tarihi ve kart doğrulama kodu önemli olacaktır. Banka hesap özetleri, elektrik faturaları veya doğası gereği özel herhangi bir şey sunmanız gerekmez.

Para Çekme ve Para Yatırma:

Deneyimiz sırasında biraz para çekmeye çalıştık. İstek bir günden kısa bir süre içinde işleme alındı. İstediğiniz zaman para çekebilirsiniz ve muhtemelen parayı banka hesabınıza almanız 24 saatten az sürecektir. Güvenilir ticaret teknolojisi sistemlerinin çoğu gibi, Bitcoin Revolution da para yatırma işlemleri için birçok farklı ödeme yöntemi sunar. Bu, sistemin ortaya çıkabilecek herhangi bir müşteri ihtiyacını karşılama girişimini gösterir..

Maliyetler / Ücretler:

Ticaret sisteminin gizli ücretleri yoktur. Kayıt tamamen ücretsizdir ve komisyoncu ücreti veya komisyon yoktur..

Kullanıcı Görüşleri:

Web sitesi, Bitcoin Devrimi aracılığıyla para kazanan gerçek kullanıcıların bazı sosyal kanıtlarını sağlar. Ticaret teknolojisi platformunun, platformda yaptıkları iddia edilen karlar nedeniyle kendilerine “hayali yaşama” fırsatı vermesinden memnun kaldılar..

Müşteri servisi:

Canlı sohbet veya e-posta yoluyla 7/24 müşteri desteği ile iletişime geçebilirsiniz. Personelden birinin hiçbir zaman cevap vermeyeceğine güvenin. Çok profesyonel ve cana yakınlar ve yaşıyor olabileceğiniz herhangi bir sorunu kesinlikle çözebilecekler..

Komisyoncu:

Bitcoin Revolution bir kripto ticaret sistemidir, yani işleyebilmek için çevrimiçi brokerler aracılığıyla fonları yönlendirir. Dolayısıyla, uygulamayı sistematik bir moda ayarladığınızda, paranız bir komisyoncuya geçer ve ardından varlıklara yatırılır. Bu, dikkatli olunmaması gereken otomatik bir süreçtir. Platform tarafından kullanılan brokerler piyasadaki en iyiler arasındadır ve güvenilirdir..

Bitcoin Devrimi ve Diğer Ticaret Sistemleri:

Bitcoin Devrimi

Diğer ticaret sistemleri

✔️ Bitcoin Revolution,% 88 ile% 95 arasında değişen bir başarı oranına sahip olduğunu bildirdi.. Diğer Kripto ticaret sistemleri genellikle bu kadar yüksek başarı oranlarına sahip değildir.
✔️ Bitcoin Revolution, ticaret platformunun arayüzüne aşina olmanızı sağlayan bir demo hesabı sunar.  Bazı ticaret sistemleri, insanları hemen gerçek parayla ticarete başlamaya teşvik etmek amacıyla demo ticareti sunmaz..
✔️ Kayıt işlemi çok basittir ve yalnızca birkaç dakika sürer.  Bazı ticaret sistemleri, yeni kullanıcıların kayıt sürecini tamamlaması için çok sayıda kişisel ayrıntı gerektirir..
✔️ Kâr elde etmek çok mümkün ve para çekme işlemleri 24 saatin altında işleniyor. İnternet, paranızı çalmak için tasarlanmış dolandırıcı ticaret sistemleriyle doludur.
✔️ Ticarete başlamak için en az 250 £ / 250 € yatırmanız gerekir ki bu makul bir tutar.  Birçok ticaret sistemi, kullanıcıların ticarete başlaması için çok daha yüksek miktarlar gerektirir ve bu da yeni tüccarları gereksiz sermaye kaybetme risklerine maruz bırakır..

Neden Bitcoin Devrimi ile ticaret yapmalısınız??

Piyasada çok sayıda alım satım sistemi var ve bazıları olağanüstü dönüşüm ve performans oranlarına sahip olduğunu iddia ediyor. Sorun şu ki, her zaman diğer ticaret sistemlerini o kadar iyi yapmayan bir özellik bulacaksınız. Diğer Bitcoin ticaret sistemleriyle karşılaştırıldığında, Bitcoin Revolution’ın tüccara getirdiği şey:

 • Kullanıcı dostudur. Yazılım gelişmiş bir algoritmadır, ancak oldukça basit, kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Ayarları yapmak oldukça kolaydır ve sistem alım satımını başarılı bir şekilde yapmak için ihtiyacınız olan tek şey günde 20 dakikadır..
 • Başarı oranının yüksek olduğunu iddia ediyor. Bitcoin Devrimi, yüksek bir başarı oranına sahip olduğunu bildiriyor. 250 £ / 250 € depozitodan, her biri 25 € gibi az bir miktarla birçok eşzamanlı işlem yapabilirsiniz. Son derece değişken olan kripto para birimleri gibi karmaşık varlıklarla uğraştığınızı unutmayın..
 • Demo hesabı ve öğreticiler. Bitcoin Revolution, kullanıcılarının taahhütte bulunmadan önce yazılıma aşina olmalarını sağlayan bir ticaret platformuna sahiptir. Diğer bir sağlam nokta, komisyoncu özelliği ve eğitim web seminerlerinin yanı sıra web sitelerinde sağlanan içeriktir. Depozito yatırdığınızda veya seçeneklerinizi platformun içinde sunulan brokerlerden birinde keşfederken erişebilirsiniz..
 • Özel müşteri desteği. Müşteri destek ekibine Bitcoin Revolution platformunda istediğiniz zaman erişebilirsiniz. Bunu yapmanın en iyi yolu, canlı sohbetidir. Tek yapmanız gereken temsilcilerinden birine mesaj atmaktır ve kısa süre içinde sorununuz çözülecektir..

Bitcoin Revolution ile para kazanabilir misin?

Bu, araştırdığımız en önemli alandır, çünkü tüccarların öncelikli hedeflerinden biri kar elde etmektir. Bitcoin Devrimi’nin çevrimiçi reklamı yapılan sahte ticaret sistemlerinden biri olmadığını doğrulamamız gerekiyordu ve ondan gerçek değer elde edip edemeyeceğinizi bilmemiz gerekiyordu. Web sitesinde çok sayıda referans gördük; sistemden yararlanan memnun kullanıcılar var. Referanslar cesaret vericiydi, ancak sistemi araştırmak için daha ileri gittik.

İnceleme ekibimiz sistem üzerinde fiili işlemleri gerçekleştirmeye devam etti ve biz kâr ettik. Bununla birlikte, kripto para piyasasının genel olarak değişken yapısı göz ardı edilemez ve yatırım kararları verirken yoğun bir şekilde dikkate alınmalıdır. Bitcoin Devrimi’nin geliştiricileri, sistemi yeni ve deneyimli tüccarlar için uygun hale getirmek için düşünceli bir şekilde tasarladılar..

Yeni tüccarlar için ipuçları:

Minimum yatırımla başlayın:

İlk finansal depozitonuzun minimum 250 € olması gerektiğini tavsiye ederiz. Bu depozito, platformu anlamak ve daha büyük para yatırmadan önce kar elde etmeye başlamak için size kaldıraç sağlayabilir..

Yeniden yatırım yapın:

Tekrar yatırım yaptığınızda daha fazla para kazanabilirsiniz. Kazançlarınızı geri çekmenizi ve bunun bir kısmını ticaret için yeniden yatırım yapmanızı tavsiye ederiz. Bu daha iyi bir yaklaşımdır, böylece paranın bir kısmını biriktirebilir ve aynı anda tamamını kaybetmezsiniz..

Uzmanlardan öğrenin:

Bitcoin Devrimi’ne bağlı brokerler, ticaret ve kripto para birimi alanında liderdir. Neyse ki, bu bilgileri web sitesinde bloglar ve öğreticiler olarak paylaşıyorlar. Pazar hakkında daha fazla bilgi edinmek için bu içeriği okuyabilir ve öğrenebilirsiniz..

Dikkatli Yatırım:

Kripto para birimi ticareti hakkındaki bilgilerinizi tutarlı bir şekilde öğrenme ve geliştirme ihtiyacına sıkı sıkıya bağlıyız. Bu bilgiler, daha iyi yatırım kararları vermenize yardımcı olacaktır. Kripto para birimlerinin belirsiz doğası, tüm hayat birikiminizi yatırmak yerine yalnızca kumar oynamaya gücünüz yettiğince yatırım yapmanızı gerekli kılmıştır. Bulgularımız, Bitcoin Devrimi’nin benzersiz özelliklerinin, bazı kullanıcıların dikkatsiz ve iyi düşünülmemiş kararlar nedeniyle fonlarını kaybetmesine engel olmadığını ortaya koymaktadır..

Bu ipuçlarını izleyin ve Bitcoin Devrimi ile en çok kazananlar arasında olmalısınız. Yüksek yatırımların kazancınızı artırdığı açık olsa da, pazar eğilimlerine göre bilinçli kararlar vermek doğru yoldur, özellikle de öğrenci olduğunuzda.

Bitcoin Devrimi TV’de gösterildi mi?

Dragons Den

Köpekbalığı tankı

Bu sabah

Dragon’s Den, Shark Tank ve This Morning gibi TV şovlarında Bitcoin Devrimi’nin onaylandığına dair çeşitli iddialar var. Bitcoin ve kripto para birimi projelerine destek veren birçok ünlü oldu ve kripto para birimleri haber güncellemelerinde sıcak bir konu haline geldi. Medyada adı geçen Bitcoin Devrimi gibi gelişmiş kripto para alım satım platformlarını araştırmaya karar verdik..

İnsanların Bitcoin Devrimi’nin bu TV şovlarında gösterilmesini istemesinin bazı nedenlerine bakalım:

Bitcoin Revolution Dragons Den’de yer aldı mı??

Dragons Den, yatırım yapmak ve iş fikirlerini bir sonraki aşamaya taşımak umuduyla, gelecek vadeden iş adamlarına iş fikirlerini başarılı iş adamlarından oluşan bir panele sunmaları için 3 dakika verilen ünlü bir İngiliz şovudur. Bu şovla ilişkili herhangi bir ürün bir gecede başarı kazanacaktır. Bitcoin Revolution ile Dragons Den arasında herhangi bir bağlantı bulamadık

Bitcoin Revolution Shark Tank’ta yer aldı mı??

Shark Tank, Dragons Den’e benzer bir Amerikan yatırım programıdır. Girişimcilere, bu milyonerlerin fikirlerine para yatırmaları umuduyla, bir milyoner heyetine fikirlerini sunmaları için birkaç dakika verilir. Bitcoin Revolution, Shark Tank desteğine sahip olsaydı, o zaman haberlerin her yerinde olacağını söylemek güvenlidir, ancak Bitcoin Revolution eyaletlerde lisanslı olmadığı için pek olası değildir..

Bitcoin Devrimi Bu Sabah Öne Çıktı mı??

This Morning, iTV’de popüler bir gündüz televizyon programıdır, İngiliz programı 1988’den beri yayınlanmaktadır. Şov, ünlülerle röportajlar, gösteri dünyası haberleri, güncel tartışmalar, yarışmalar, sağlık ve diğer genel konuların bir karışımıdır. Bitcoin Devrimi bu şovda yer alacak olsaydı, Birleşik Krallık’taki milyonlarca insan Bitcoin ve Bitcoin Devrimine maruz kalacak, sosyal medya ve haber siteleri de Bitcoin Devrimi ile ilgili haberler, sorular ve hashtaglerle dolup taşacaktı..

Bitcoin Devrimi ünlüler tarafından onaylandı mı??

Bitcoin Devrimi’nin uluslararası ünlüler tarafından onaylandığı iddiaları var. Bitcoin Devrimi’ni desteklediğini iddia eden tüm ünlüleri araştırarak bu iddiaları araştırmaya karar verdik. Aşağıda araştırdığımız ünlülerin bir listesi var:

Gordon Ramsay Bitcoin Devrimini Destekliyor mu?

Gordon Ramsay, dünyanın en ünlü şeflerinden biridir. Multi-Michelin yıldızlı İngiliz şef, restoran işletmecisi, yazar ve televizyon kişiliğinin büyük bir markası var, bu yüzden onun onayı herhangi bir ürün güvenilirliği sağlayacaktır. Bitcoin Devrimi’ni onaylayıp onaylamadığını öğrenmek için interneti ve YouTube’u araştırdık ama maalesef hiçbir şey bulamadık. Yani söylentiler yanlış.

Peter Jones Bitcoin Devrimini Öneriyor mu?

Peter Jones, popüler yatırım programı Dragons Den ve Amerikan televizyon programı American Inventor’da İngiliz bir işadamı ve reality TV yıldızıdır. Tahmini net değeri 500 milyon Euro’ya yakın, bu nedenle mali durumundan biri bir yatırım ürününü onaylarsa, birçok insan da ona yatırım yapacaktır. Peter Jones’un Bitcoin Devrimi’ni onayladığı olayları aradık, ancak hiçbir şey bulamadık.

Elon Musk Bitcoin Devrimi Kullanıyor mu?

Elon Musk, Güney Afrika, Kanadalı ve Amerikalı olmak üzere üç milletten oluşan eksantrik milyarderdir. Tesla ve SpaceX’in arkasındaki adam. Elon Musk’tan gelen tweetler borsayı etkiliyor, eğer Bitcoin Devrimini onaylarsa her şey haberlerde yer alır ve Bitcoin Devrimi web sitesi çöker. İnternette Elon Musk’ın Bitcoin Devrimi’ni onayladığına dair herhangi bir geçerli kanıt aradık, yine bu iddiaları doğrulayamadık.

Trevor Noah Bitcoin Devrimini Onaylıyor mu?

Trevor Noah, Güney Afrikalı bir komedyen, siyasi yorumcu, aktör ve popüler Amerikan talk şovu The Daily Show’un sunucusudur. Trevor Noah’ın Bitcoin sayesinde zenginleştiğine dair internette dolaşan reklamlar nedeniyle Bitcoin Devrimi kullandığına dair söylentiler var. Trevor Noahs’ın zenginlik kaynağının The Daily show ve komedi turlarıyla yaptığı sözleşme olduğu herkesçe biliniyor. Trevor Noah’ın bitcoin’e yatırım yapıp yapmadığı kamuya açık bir bilgi değildir. Bitcoin Devrimi kullandığı doğrulanamıyor.

Kate Winslet Bitcoin Devrimini Öneriyor mu?

Kate Winslet, Titanic ve dönem dramaları üzerine yaptığı çalışmalarla tanınan ünlü bir İngiliz aktris. Kate Winslet’in herhangi bir gelişmiş kripto para birimi alım satım platformunu destekleyip desteklemediğini merak eden insanlardan gelen aramalarda artış oldu. Araştırdık ve Kate Winslet’in herhangi bir ticaret platformunu desteklediğine dair hiçbir kanıt bulamadık..

Holly Willoughby Bitcoin Devrimini Onaylıyor mu?

Holly Marie Willoughby, This Morning and Dancing on Ice’da İngiliz yazar, model ve TV sunucusu. Bu listedeki diğer ünlüler gibi, gelişmiş kripto ticaret sistemini desteklediğine dair iddialar var ancak bunu destekleyecek bir kanıt yok..

Idris Elba Bitcoin Devrimini Onaylıyor mu?

Idris Elba, İngiliz aktör, DJ, yapımcı, rapçi ve söz yazarıdır. En çok HBO TV Dizisi The Wire, BBC ONE TV dizisi Luther’deki başrolleri ve Mandela: Long Walk to Freedom filmindeki ünlü Güney Afrikalı politikacı Nelson Mandela’yı canlandırmasıyla tanınır. İdris’in Bitcoin Devrimi’ni desteklediğine dair kanıt bulmaya çalıştık, ne yazık ki şimdilik bu iddialar doğrulanamıyor.

Ant McPartlin Bitcoin Devrimini Onaylıyor mu?

Ant McPartlin, İngiltere’den bir televizyon sunucusu, müzisyen, oyuncu ve TV yapımcısıdır. Birçok çevrimiçi pazarlama kampanyasında Bitcoin Devrimi’nin arkasında bir yatırımcı olduğu söyleniyor, ancak bunun kanıtı bulamadık. Bağlı kuruluş kampanyalarında viral hale gelmek için kullanılan tıklama yemidir.

Nicole Kidman Bitcoin Devrimine Yatırım Yaptı?

Nicole Kidman, ödüllü ünlü bir Hollywood oyuncusu ve yapımcısıdır. Tahmini net değeri 183 milyon Euro’dur. İnternette Bitcoin ve Bitcoin Revolution’a yatırım yaptığına dair söylentiler var. Bitcoin Devrimi’ni desteklediğine veya ona yatırım yaptığına dair hiçbir kanıt bulamadık. Bitcoin’e yatırım yapmak, gelir akışlarını çeşitlendirmenin bir yoludur, Bitcoin yatırımı çok iyi olabilir, ancak yatırımları kamuya açık bilgi değildir. Zenginlik kaynağının 2006, 2018 ve 2019 yıllarında en yüksek ücretli aktrislerden biri olduğu film endüstrisi olduğunu söyleyebiliriz..

Andrew Forrest ve Bitcoin Devrimi?

Andrew Forrest, tahmini 9 milyar Euro değerinde Avustralyalı bir işadamıdır, zenginlik kaynağı madencilik endüstrisi (bitcoin madenciliği değil) ve sığır istasyonlarıdır. Andrew Forrest’i Bitcoin Devrimi ile ilişkilendiren söylentiler dolaşıyor, ancak bu iddialar yanlış görünüyor, adam parasını geleneksel işlerde kazandı. Bitcoin’e biraz para yatırıp yatırmadığı bir sır olarak kalıyor.

Bu iddiaların doğru olduğuna dair hiçbir kanıt bulamadık ve şimdilik bu ünlülerin onayıyla ilgili iddialar spekülasyon olarak reddedilmelidir. Bununla birlikte, Bitcoin Devrimi platformunun meşru bir gelişmiş kripto ticaret sistemi olduğunu ve pazarlamacıların daha fazla reklam tıklaması elde etme iddialarıyla ilişkilendirilemeyeceğini belirtmek önemlidir..

Ünlüler Bitcoin hakkında ne diyor?

 1. “Bitcoin beni çok ilgilendiriyor. Tüm işaretlere sahip. Paradigma değişimi, hackerlar buna bayılıyor, ancak bir oyuncak olarak alay ediliyor. Tıpkı mikro bilgisayarlar gibi. ” – Paul Graham (Yahoo Mağazası)
 2. “Bitcoin, e-postanın posta endüstrisine yaptığını bankalara yapacak.” – Rick Falkvinge (İsveç korsan partisinin kurucusu)
 3. “Şu anda Bitcoin, tarayıcıdan önceki İnternet gibi hissediyor.” – Wences Casares (Banco Lemon’un Kurucusu)
 4. “[Sanal Para Birimleri], özellikle yenilikler daha hızlı, daha güvenli ve daha verimli bir ödeme sistemini teşvik ederse uzun vadeli bir vaatte bulunabilir.” – Ben Bernanke (Federal Rezerv Başkanı)
 5. “Bence Bitcoin’in dünyayı değiştirmek gibi bir şey yapma potansiyeline sahip ilk [şifreli para] olduğunu düşünüyorum.” – Peter Thiel (Paypal’ın Kurucu Ortağı)
 6. “3 para birimi dönemi vardır: Emtia temelli, politik temelli ve şimdi matematiğe dayalı.” – Chris Dixon (Hunch’ın kurucu ortağı Ebay, şu anda McAfee’ye ait SiteAdvisor’ın kurucu ortağı)
 7. “Tüm hata sınıfları eksik.” – Dan Kaminsky (Cisco ve Avaya için Güvenlik Penetrasyon Uzmanı)
 8. “Para 2.0, çok büyük bir anlaşma.” – Chamath Palihapitiya (önceki AOL anlık mesajlaşma başkanı) 
 9. “Bitcoin gibi şeyleri durduramazsınız. Her yerde olacak ve dünyanın yeniden ayarlanması gerekecek. Dünya hükümetleri yeniden uyum sağlamak zorunda kalacak. ” – John McAfee
 10. “Bitcoin kalıcı olmak için burada. Kripto para biriminin patenti için kredi almaya çalışan herkes için bir hacker kargaşası olacaktı. Ve hacker öfkesinin alıcı tarafında olmak istemezdim. ” – Adam Draper

Hangi ünlülerin kripto para birimlerine ilgisi var??

Roseanne Barr – Bitcoin’in en eski destekçilerinden biri. 2013 yılında şu tweet’i attı:

ilk kıyamet sonrası yasa: her türden kölelik, borç köleliği de dahil olmak üzere artık yasa dışıdır. #BITCOIN.

Mel B – 2013’te Mel B, yeni single’ı için Bitcoin ödemelerini kabul edeceğini duyurdu..

Dedi ki:

Yeni teknolojinin hayatımızı nasıl kolaylaştırdığını seviyorum ve bu benim için heyecan verici. Bitcoin, tek bir para birimi kullanarak dünya çapındaki hayranlarımı birleştiriyor. Sadece bitcoin kullanarak ödeme yapabilirler.

Drew Carey – Bir kez tweet atıldığında:

 Sadece kahvaltı ile bitcoin almaya çalıştım. Reddedildi. #whenwilltheworldcatchuptomyhipness

Floyd Mayweather Jr. – 2017’de, “Beverly Hill’de bitcoins ethereum ve diğer kripto para birimlerini harcamak” yazan bir fotoğrafını tweetledi.

Richard BransonBir makale Richard Branson’ın kripto para birimi ödeme platformu BitPay’e 30 milyon dolar yatırım yaptığını bildirdi..

SSS:

Bitcoin Devrimi Bir Aldatmaca mı?

Hayır, tek bir düğmeye basarak kullanıcıları için alım satım gerçekleştiren bir grup yerleşik broker tarafından 2017 yılında oluşturulan bir teknoloji ticaret programıdır. Piyasadaki en eski Bitcoin sistemlerinden biridir ve açık ara en çok bilinenlerden biridir.. 

Bitcoin Revolution Uygulaması var mı?

Ne yazık ki Bitcoin Revolution’ın bir mobil uygulaması yok. Platform mobil uyumludur ve telefonunuzdaki web tarayıcısı üzerinden eriştiğinizde çalışır..

Bitcoin Devrimi bir aldatmaca mı değil mi? Karar

Bitcoin Devrimi’nin bir aldatmaca olduğuna dair iddialar ve YouTube’da ticaret sistemleri hakkında birçok video var. Gerçek şu ki, Bitcoin ve kripto para birimleri gibi karmaşık bir varlık ile ticaret yaparken çok fazla dalgalanma var..

Bu platformda incelediğimiz operasyonlarda% 92 başarı şansı olduğunu keşfettik ki bu oldukça ilginç bir rakam..

İddia edilen% 92 başarı oranına ek olarak, dikkate alınması gereken başka bir ayrıntı daha var ve buna rağmen alım satım sırasında önemli riskler var, ancak uygun inceleme yapılırsa azaltılabilir..

Teknoloji ticaret sistemlerinin kötü şöhreti, çeşitli faktörler nedeniyle internete yayıldı. Örneğin, faktörlerden biri, beklediklerini alamayan ve çok yaygın olan deneyimlerine dayanarak yanlış bilgiler yaymaya başlayan memnun olmayan kullanıcılar olabilir. Bu, şimdi bu araçlardan bazılarının güvenilirliğini gözden kaçırmasına neden oluyor. Yüksek dalgalanma nedeniyle, Bitcoin ve kripto para birimleri ile yatırım yapmak birçok riski beraberinde getirir ve her zaman bir garanti değildir. Bu, herkesin otomatik işlemlerini yapmak için neden her zaman Bitcoin Devrimi gibi bir araç kullanması gerektiğine dair bir başka destekleyici ifadedir..

Yeni yatırımcılar, ticaret sistemini test etmek için her zaman minimum yatırımla başlamalıdır. Birçok web sitesi, başlangıçta 250 € / £ tutarında bir başlangıç ​​yatırımı önermektedir. 20 dakikalık zaman dilimlerini seçin ve işlem başına 25 € ‘dan fazla riske atmayın.

Terimler Sözlüğü

Dönem Tanım
Fiat Fiat, geleneksel olarak, kendine özgü bir değeri olmayan, ancak değeri esas olarak yaratıcı tarafından belirlenen kağıt para olarak adlandırılır, çoğu durumda bu, hükümet olacaktır..
Bitcoin Bitcoin’in dünyanın en popüler kripto para birimi olduğu bildiriliyor. Bitcoin, bir Bitcoin Blockchain üzerinde çalışır ve merkez bankalarından ve otoriteden bağımsız olarak çalışan merkezi olmayan bir para birimidir.
Ethereum Ethereum, Bitcoin gibi, merkezi olmayan bir kripto para birimidir. Yatırımcılar burada aktarabilir ve değer değiştirebilir.
Litecoin Litecoin aynı zamanda bir kripto para birimi ve Bitcoin’i yansıtan bir blok zinciridir..
Değiş tokuş Kripto değişimi, temelde kripto yatırımcılarının diğer kripto para birimleri için farklı kripto para birimlerini takas ettikleri çevrimiçi bir platformdur..
Bitcoin madenciliği Bitcoin madenciliği, Bitcoin blok zincirine eklenmeden önce Bitcoin işlemleri doğrulandığında ve onaylandığında gerçekleşir..
Kripto cüzdanı Kripto cüzdanı, yatırımcıların özel ve genel anahtarlarını saklayan bir yazılım programıdır. Ayrıca, kullanıcıların bakiyelerini aktarmalarına, almalarına, harcamalarına, depolamalarına ve kontrol etmelerine olanak tanır..
Dolaşan arz Bu, halka açık olan ve piyasada alıcılar ve satıcılar arasında dolaşan belirli bir kripto para birimi veya jeton miktarını ifade eder..
Piyasa değeri Piyasa değeri, piyasada bulunan tüm kripto para birimlerinin piyasa değerini ifade eder..
Altcoinler Bitcoin, tüm kripto para birimleri arasında ilk ve en başarılı olanıydı. Diğer tüm kripto paralar, altcoin kategorisi altında birlikte gruplandırılmıştır..
Blok Gezgini Bir kripto para biriminin blok zincirini keşfetmek ve analiz etmek için çevrimiçi bir araç.
Blok Yüksekliği Blok yüksekliği, blok zincirine bağlı blokların sayısını ifade eder.
Blok Ödülü Bir bloktaki hash’i (doğrulama) başarıyla hesaplayan bir bitcoin madencisine verilen teşvik.
Zincir Bağlama Bir kripto para birimini diğerine aktarma. Bu, işlemin iki ayrı blok zincirinde yapılmasını gerektirir.
Konsorsiyum Blok Zinciri Özel sektöre ait ve işletilen bir blok zinciri.
Kriptografi Bilgileri şifreleme ve şifresini çözme süreci.
Merkezi Olmayan Otonom Organizasyon İnsan girdisi yerine bilgisayar programları veya yazılımları tarafından işletilen kuruluşları ifade eder. Bu konuda merkezi bir otorite yok.
Jeton Tokenler, ICO’larla güçlü bir şekilde ilişkilidir ve genellikle Ethereum gibi yerleşik “akıllı sözleşme” blok zincirlerinden önceden var olan standartlar üzerine inşa edilir..
ICO Bu, İlk Para Teklifi anlamına gelir ve projelerin finansman kazanması için yıkıcı yeni bir yöntemi ifade eder..
Çatal Kripto para birimi açısından, çatal, mevcut bir kripto para biriminin kodun iki varyasyonuna bölündüğü bir olaydır..
Cüzdan Kripto para birimi cüzdanı, kripto para sahiplerinin madeni paralarına erişebilmelerinin birincil yoludur..
Sıcak ve soğuk hava deposu Bu, belirli bir cüzdanın barındırıldığı yeri ifade eder. Sıcak depolama, internet bağlantısından erişilebilen bir cüzdanı ifade eder; burada soğuk depolama, cüzdanınızı ayrı bir donanımda çevrimdışı olarak barındırmak anlamına gelir..
Alıkoyma Emanet, belirli bir işlemde yer alan iki taraf için gerekli fonların ödenmesini üçüncü bir tarafın elinde tuttuğu ve düzenlediği bir finansal düzenlemedir..
Akıllı sözleşme Ethereum blok zinciri, kodun akıllı bir sözleşme şeklinde üzerine konuşlandırılmasına izin verir. Bu sözleşme, esasen işlemlerin nasıl işlediğini belirleyen bir dizi matematiksel kuraldır.
İş kanıtı (PoW) Onaylanacak ve Blockchain defterine eklenecek işlemler için, bu süreci tamamlamak için geliştirilmiş çeşitli yaklaşımlar vardır..
Proof-of-Stake (PoS) PoS tabanlı kripto para birimlerinde, bir sonraki bloğun yaratıcısı, çeşitli rastgele seçim ve zenginlik veya yaş kombinasyonlarıyla seçilir..
Önem Kanıtı (POI) Bu, PoW ve PoS’ye üçüncü bir alternatif olarak Coin NEM’in öncülüğünü yaptığı bir kanıt tarzıdır..
TA Tarihsel fiyat hareketleri ve sofistike göstergelere dayalı teknik analiz veya madeni para değerlerinin analizi için kısa açıklama.
Düğüm belirli bir kripto para biriminin ağına bağlı bir bilgisayar.
Madencilik Madencilik, dağıtılmış bir defterde kripto para birimleri üzerinde yeni işlemleri doğrulama sürecidir..
Ay Vuruşu Bu, dramatik bir şekilde yukarı doğru hareket eden bir kripto para birimini ifade eder.
Bear ve Bull pazarları Bir boğa piyasası, yükselen fiyatları ve satın almayı teşvik eden iyimser duyguları ifade eder. Düşen fiyat eğilimleri ve satışı teşvik eden karamsar bir duyarlılıkla ayı piyasaları boğa piyasalarının tersi olarak kabul edilir.
Balina Büyük miktarda kripto para birimi olan birini ifade eder
HODL Piyasa türbülansını görmezden gelmek ve uzun vadeli getiri beklemek pasif yatırım stratejisini ifade eder..
Sert Çatal Bir dijital para biriminin standart protokolünde kalıcı bir değişiklik oluşturan bir çatal türünü ifade eder
Uzun / Uzun Pozisyon Belirli bir varlığın sonunda değerinin artacağına dair bahse girmeyi ifade eder.
Özel anahtar Bir yatırımcının dijital para birimine erişmek için kullanabileceği bir dizi harf ve sayı olarak sunulan bir bilgi parçası
Genel anahtar Bir yatırımcının dijital para birimini harf ve rakam kombinasyonu kullanarak alabileceği bir adres.
Rekt Bir yatırımcı kripto para piyasasında büyük miktarda para kaybettiğinde ortaya çıkar
Kısa / Kısa Bir yatırımcı kısa pozisyon aldığında ortaya çıkar – bir varlığın veya para biriminin değerinin düşeceğine dair bahis oynar
Madencilik Teşviki Madenciler, işlemleri onaylamak ve onları bloklara çıkarmak için kazandıkları bir ödül
Çaylak Kripto para piyasasındaki yeni yatırımcıları ifade eder.
DApp Merkezi olmayan bir uygulamayı ifade eder.

Diğer Kripto Ticaret Sistemleri

Kripto Tüccarı Bitcoin Tüccarı Bitcoin Boşluğu Bitcoin Yaşam Tarzı
Bitcoin Rush Bitcoin Evrimi Bitcoin Kar Bitcoin Kodu

Feragatname: Bu sayfadaki içerik mali tavsiye olarak alınmamalıdır. Bu sadece bilgi amaçlıdır. Kaybetmeyi göze alamayacağınız şeylere asla yatırım yapmayın. Herhangi bir finansal karar vermeden önce daima mümkün olduğunca çok araştırma yapın ve sertifikalı bir finansal danışmana danışın..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector