Recenzie Bitcoin Rush: Je to podvod alebo legálny?

Čo je to Bitcoin Rush?

Bitcoin Rush je pokročilý obchodný softvér, ktorý svojim používateľom uľahčuje zarábanie peňazí z obchodovania s bitcoinmi. Bitcoin Rush funguje tak, že na uskutočnenie obchodných rozhodnutí využíva obchodné signály zo sofistikovaných počítačových algoritmov. Algoritmus analyzuje trhy s kryptomenami a extrahuje obchodovateľné informácie. Tieto obchodné algoritmy sú považované za presnejšie ako ľudia. Pred poskytnutím najziskovejšieho obchodu používateľovi majú jedinečnú schopnosť zohľadniť veľké množstvo faktorov. 

Upozorňujeme, že technológia Bitcoin Rush má schopnosť rozdeliť údaje do dvoch kategórií, fundamentálna analýza a technická analýza. Čo sú v podstate kvalitatívne a kvantitatívne údaje. Technologický program Bitcoin Rush tiež získal schopnosť čítať aktuálne správy, keď sa objavia globálne. Táto novinka je potom integrovaná do technológie a je zohľadnená pri uskutočňovaní obchodov. 

Je bitcoinový spech podvod alebo je to legálny?

Bitcoin Rush je skutočný obchodný softvér, ktorý spolupracuje s regulovanými maklérmi. Investovanie do Bitcoin Rush alebo iných podobných programov však zahŕňa úroveň rizika, ktorá presahuje program alebo systém. Trh s kryptomenami je nestály a časovo citlivý. Potenciálne zisky alebo straty používateľov závisia od toho, ako veľmi sa podkladové aktívum líši od pôvodnej hodnoty. Z tohto dôvodu boli vyvinuté programy ako Bitcoin Rush, ktoré majú ľuďom poskytnúť výhodu.

Ďalšie dôvody, ktoré poukazujú na dôveryhodnosť platformy:

 • Bitcoin Rush ponúka demo účet na precvičenie obchodovania.
 • Technológia Bitcoin Rush je pridružená k regulovaným maklérom.
 • Je potrebné vložiť iba minimálny vklad 250 EUR, nejde o poplatky, ale o peniaze, ktoré použijete na začatie obchodovania, keď sa rozhodnete začať obchodovať na živom účte..

Vytvorenie účtu Bitcoin Rush

Krok 1: Zaregistrujte sa

Prvým krokom je vytvorte si bezplatný účet prostredníctvom nižšie uvedeného formulára. Po úspešnej registrácii vám bude pridelený osobný maklér, ktorý vás prevedie procesom nastavenia:

Bitcoin Rush má všetky potrebné opatrenia na zaistenie bezpečnosti údajov používateľov, vrátane šifrovania stránok, ochrany údajov a súladu s GDPR.

Krok 2: Uskutočňovanie vkladov

Bitcoin Rush má našťastie rýchly a ľahký transakčný proces a existuje veľa platobných možností. Noví investori budú vyžadovať počiatočný počiatočný vklad vo výške 250 GBP / 250 EUR. Dokončenie vkladu trvá menej ako päť minút. 

Krok 3: Demo obchodovanie 

Po vykonaní počiatočného vkladu budete môcť aktivovať funkciu demo obchodovania. Funkcia ukážkového obchodovania vám umožní experimentovať s touto technológiou pred uskutočnením živých obchodov v programe. Investorom tiež umožní vzdelávať sa na trhu kryptomien bez obchodovania so skutočnými peniazmi. 

Krok 4: Proces obchodovania

Len čo novým investorom program vyhovuje, budú môcť aktivovať funkciu živého obchodovania. Bitcoin Rush potom urobí zvyšok v mene investora. Samozrejme, noví investori budú musieť programu venovať približne 10–20 minút denne, aby mohli sledovať svoje obchody a jeho pokrok.   


Dôležité vlastnosti bitcoinu Rush

Výplaty 

Bitcoin Rush si po dosiahnutí zisku neúčtuje províziu. To znamená, že program negeneruje peniaze, ak investori nezarábajú. Niektorí investori tvrdili, že pri počiatočnom vklade 250 EUR dosiahli 800 EUR. 

Overenie 

Proces overenia zaručuje, že informácie, ktoré investori poskytujú, sú správne. Je to nevyhnutné bezpečnostné opatrenie a je dôležité, aby investori poskytli správne kontaktné údaje a e-mailovú adresu, aby bolo možné účet overiť. Proces overenia tiež zaisťuje, aby sa zarobené zisky nevkladali na nesprávny účet. 

Proces výberu

Výbery sú rýchle a ľahké. Tvrdí sa, že po iniciovaní výberu trvá spracovanie 24 hodín. 

Náklady alebo poplatky

Neexistujú žiadne skryté poplatky ani systémové poplatky. Bitcoin Rush však vyžaduje, aby bola provízia vyplatená systému po vykonaní vkladu. 

Služby zákazníkom 

Technológia Bitcoin Rush má 24-hodinovú podporu zákazníkom k dispozícii pre investorov, ktorí sa v programe stretnú s problémami. Je to vynikajúca vlastnosť, najmä pre investorov na celom svete. 

Sprostredkovatelia

Makléri pridelení spoločnosti Bitcoin Rush sú tu preto, aby zabezpečili, že investori budú mať zisky a že tieto zisky sú presné. Všetci sprostredkovatelia programu sú veľmi odporúčaní. 

Ohlasy používateľov 

Na webe Bitcoin Rush je veľa posudkov od nových aj skúsených investorov, ktorí tvrdia, že týždenne dosiahli obrovské zisky zo svojho počiatočného vkladu 250 GBP / 250 EUR. 

Výhody Bitcoin Rush

 • Transparentnosť – všetky transakcie uskutočnené pomocou technológie Bitcoin Rush sú transparentné a nie sú za nimi skryté poplatky. 
 • Vysoká úroveň presnosti – okrem intuitívnej technológie prevádzkujúcej program Bitcoin Rush sú tu makléri pridelení každému investorovi, aby zabezpečili zarábanie ziskov. 
 • Pozitívne referencie – veľa nových a skúsených investorov tvrdilo, že z prvej počiatočnej investície 250 GBP / 250 EUR zarobili až 800 EUR.. 
 • Rýchle výbery – pri výbere nedochádza k žiadnym oneskoreniam. Budete môcť iniciovať výber a pripísať vám peniaze do 24 hodín. 
 • Zákaznícky servis – investori majú prístup k 24-hodinovej zákazníckej podpore. 

Bitcoin Rush vs. iné programy

Bitcoin Rush  Ostatné programy 
✔️  Registrácia trvá menej ako 20 minút.  Pred overením sú potrebné dlhé ťažkopádne informácie.
✔️  Vykázala úspešnosť 82% alebo vyššiu.  Vykonáva sa automaticky a dosahuje zlé výsledky.
✔️  Počiatočná suma potrebná na začatie obchodovania je 250 GBP / 250 EUR.  Môže sa vyžadovať vyšší počiatočný vklad. 
✔️  Transakcie je možné uskutočniť pomerne rýchlo a k dispozícii je veľa platobných možností. Iným doručenie vašich peňazí trvá až týždne.

Tipy, ako začať

 • Jainvestovať minimum- odporúčame začať s počiatočnou investíciou 250 EUR z vášho disponibilného príjmu. Po dosiahnutí prvého zisku môžete kedykoľvek investovať. To minimalizuje riziko straty veľkých súm peňazí. 
 • Vzdelajte sa na trhu s kryptomenami– trh s kryptomenami je veľmi nestály a je dôležité, aby sa noví investori pred investovaním vzdelávali v oblasti kryptomeny a technológie Bitcoin Rush. 
 • Vyberte si svoje zisky– pravidelne si vyberajte zisky. Týmto spôsobom budete môcť sledovať, ako rastie váš pasívny príjem. 
 • Držte sa bežných obchodných hodín- uistite sa, že viete, kedy sa trhy otvárajú a zatvárajú. Možno by ste mohli prísť o peniaze tým, že povolíte programu obchodovať celý deň a noc. 

Bol Bitcoin Rush uvedený v médiách?

Existujú tvrdenia, že Bitcoin Rush bol uvedený v bežných médiách a bol schválený medzinárodnými osobnosťami. V tejto fáze môžeme tieto tvrdenia vylúčiť ako fámy. Neexistuje legitímny dôkaz, že Bitcoin Rush bol vysielaný v televízii. Tu sú niektoré z televíznych programov, ktoré mnohí tvrdia, že Bitcoin Rush bol uvedený na:

Bol Bitcoin Rush uvedený na Dragons Den?

Dragons Den je slávna britská šou, na ktorej majú začínajúci podnikatelia 3 minúty na to, aby predložili svoj podnikateľský nápad panelu úspešných podnikateľov v nádeji, že naštartujú investície a posunú svoj podnikateľský nápad do ďalšej fázy. Akýkoľvek produkt spojený s touto šou by získal úspech cez noc. Nenašli sme žiadne spojenie medzi Bitcoin Rush a Dragons Den.

Bol Bitcoin Rush uvedený na Shark Tank?

Shark Tank je americká investičná šou podobná Dragons Den. Podnikatelia dostali pár minút na to, aby predložili svoj nápad panelu milionárov v nádeji, že títo milionári investujú peniaze do svojho nápadu. Pokiaľ by Bitcoin Rush podporoval Shark Tank, dalo by sa povedať, že by to malo byť v správach, je však veľmi nepravdepodobné, že Bitcoin Rush nemá v štátoch licenciu.

Bol Bitcoin Rush schválený známymi osobnosťami?

Existujú tvrdenia, že Bitcoin Rush schválili medzinárodné celebrity. Nenašli sme však žiadny dôkaz o tom, že tieto tvrdenia sú pravdivé, a zatiaľ by to malo byť vylúčené ako špekulácia. 

Podporil Gordon Ramsay bitcoinový nával?

Gordon Ramsay je jedným z najslávnejších kuchárov na svete. Britský šéfkuchár, reštaurátor, spisovateľ a televízny herec, ktorý získal ocenenie Multi-Michelin, má obrovskú značku, takže jeho schválenie by prinieslo dôveryhodnosť každého produktu. Prehľadali sme sieť a YouTube, aby sme zistili, či podporil Bitcoin Rush, bohužiaľ sme nič nenašli. Takže povesti sú nepravdivé.

Podporil Peter Jones bitcoinový nával? 

Peter Jones je britský podnikateľ a televízna hviezda reality šou v populárnej investičnej šou Dragons Den a americkej televíznej šou American Inventor. Odhaduje sa, že jeho čisté imanie je takmer 500 miliónov EUR, preto ak by niekto z jeho finančného postavenia podporil investičný produkt, investovalo by doň aj veľa ľudí. Hľadali sme prípady, ktoré Peter Jones podporil Bitcoin Rush, ale nič sme nenašli.

Podporil Elon Musk bitcoinový nával?

Elon Musk je excentrický miliardár s tromi národnosťami, juhoafrickými, kanadskými a americkými. Je to muž stojaci za spoločnosťami Tesla a SpaceX. Tweety od Elona Muska ovplyvňujú akciový trh, ak by podporil Bitcoin Rush, bolo by to v celej šírke noviniek a web Bitcoin Rush by padol. Hľadali sme na internete akékoľvek platné dôkazy o tom, že Elon Musk podporil Bitcoin Rush, opäť sme neboli schopní tieto tvrdenia overiť. Elon Musk vlastní 0,25 bitcoinu. Informácie o tomto sme zdieľali v nedávnom spravodajskom článku.

Doteraz sa zistilo, že všetky tvrdenia týkajúce sa rôznych celebrít schvaľujú Bitcoin Rush, sú nepravdivé. Upozorňujeme, že tieto tvrdenia robia marketingoví pracovníci, a nie samotná platforma Bitcoin Rush. Za pravdivé by sa mali považovať iba informácie zverejnené na webe Bitcoin Rush.

Celebrity so záujmami v kryptomenách:

Gwyneth Paltrow – V roku 2017 sa Gwyneth Paltrow pripojila k startupu Bitcoin Wallet Abra ako poradkyňa počas epizódy série Apple Planet of the Apps..

Mike Tyson – V roku 2016 Mike Tyson uviedol na trh bitcoinovú peňaženku v partnerstve so spoločnosťou Bitcoin Direct.

Snoop Dogg -V roku 2013 Snoop tweetoval: 

“Môj ďalší rekord v bitcoinoch n je dodávaný v dronoch.” V roku 2017 bol Snoop Dogg ako dar pre svoj mládežnícky futbalový program obdarovaný 1 500 SparkleCOINmi od spoločnosti v hodnote približne 55 500 dolárov.

Ashton Kutcher  – Investované do blockchainu športových stávok Unikrn spolu s miliardárom Markom Cubanom.

Jamie Foxx – V roku 2017 Jamie Foxx podporil burzu kryptomien Cobinhood na twitteri:

 „Tešíme sa na účasť v novom tokene @cobinhood! NULOVÉ obchodovanie s poplatkami! #CryptoCurrency #BitCoin #ETH – http://cobinhood.com.“

Roseanne Barr – Jeden z prvých priaznivcov bitcoinu. V roku 2013 tweetovala:

prvý postapokalyptický zákon: otroctvo vo všetkých formách je dnes nezákonné, vrátane otroctva dlhov. #BITCOIN.

Mel B. – V roku 2013 Mel B oznámila, že bude prijímať platby bitcoinom za jej nový singel.

Povedala:

Páči sa mi, ako nám nové technológie uľahčujú život, a to je pre mňa vzrušujúce. Bitcoin spája mojich fanúšikov po celom svete pomocou jednej meny. Môžu len platiť pomocou bitcoinov.

Drew Carey – Po tweetovaní:

 Skúsil som si kúpiť raňajky s bitcoinmi. Odmietnuté. #whenwilltheworldcatchuptomyhipness

Floyd Mayweather ml. – V roku 2017 tweetoval svoju fotografiu s popisom, ktorý znel: „Výdavky bitcoinov ethereum a iných druhov kryptomeny v Beverly Hill.“

Richard BransonČlánok bola zverejnená správa, že Richard Branson investoval 30 miliónov € do platformy platieb v kryptomene BitPay.

Slávne výroky o bitcoinoch:

 1. Bitcoin je techno tour de force. “ – Bill Gates
 2. „Bitcoin je pozoruhodný kryptografický úspech a schopnosť vytvárať niečo, čo v digitálnom svete nie je duplikovateľné, má obrovskú hodnotu.“ – Eric Schmidt (generálny riaditeľ spoločnosti Google) 
 3. „Bitcoin je veľmi vzrušujúci vývoj, ktorý by mohol viesť k svetovej mene. Myslím si, že v nasledujúcom desaťročí sa z neho stane jeden z najdôležitejších spôsobov platby za veci a prevodu majetku. “ – Kim Dotcom (generálny riaditeľ spoločnosti MegaUpload)
 4. “Rozhodli sme sa dať svoje peniaze a vieru do matematického rámca, ktorý neobsahuje politiku a ľudské chyby.” – Tyler Winklevoss (spoluautor vynálezu Facebooku)
 5. “Bitcoin má v skutočnosti rovnováhu a stimuly správne, a preto sa začína rozbiehať.” – Julian Assange (zakladateľ Wikileaks)
 6. „Takže bitcoin je mena kybernetického snobu …“ – William Shatner (herec v Star Trek TOS)
 7. „Virgin Galactic je odvážna podnikateľská technológia. Je motorom revolúcie a Bitcoin robí to isté, čo sa týka vynájdenia novej meny. “ – Sir Richard Branson (zakladateľ skupiny spoločností Virgin)
 8. “Mám veľmi rád bitcoin.” Vlastním bitcoiny. Je to sklad hodnoty, distribuovaná účtovná kniha. Je to skvelé miesto na umiestnenie aktív, najmä na miestach, ako je Argentína so 40-percentnou infláciou, kde dnes má 1 € hodnotu 60 centov za rok a vládna mena neudrží hodnotu. Je to tiež dobrý investičný nástroj, ak máte chuť na riziko. Mena to však nebude, kým sa volatilita nespomalí. “ – David Marcus (generálny riaditeľ spoločnosti Paypal)
 9. “Myslím si, že skutočnosť, že vo vesmíre bitcoinov nahrádza algoritmus funkcie [vlády] …, je v skutočnosti skvelá. Som veľkým fanúšikom bitcoinu. “ – Al Gore (45. viceprezident Spojených štátov)
 10. “Bitcoin môže byť TCP / IP peňazí.” – Paul Buchheit (tvorca služby Gmail)

Recenzia Bitcoin Rush: Verdikt!

Výsledok tohto preskúmania kryptoobchodného systému Bitcoin Rush nás vedie k podpore tvrdení, že Bitcoin Rush je stopercentne legitímny a môže pomôcť novým a skúseným obchodníkom pri vytváraní pasívneho príjmu a zveľaďovaní ich bohatstva. Dokonca aj získanie finančnej slobody, ktorú potrebujú. Odhaduje sa, že nový používateľ môže každý týždeň zarobiť od 200 do 1000 EUR / 1 000 EUR. To závisí od toho, koľko peňazí používateľ investuje a stále investuje. Možné je zarobiť značné množstvo peňazí na tejto obchodnej platforme.

Časté otázky

 • Je bitcoinová horúčka legitímna?

Bitcoin Rush tvrdí, že je legitímny, a na samotnom webe je veľa posudkov, ktoré tieto tvrdenia potvrdzujú. 

 • Aký vysoký zisk je možné získať pomocou Bitcoin Rush?

Podľa trhového štandardu platí, že čím vyšší vklad, tým vyšší zisk. Na platforme sú súčasní investori, ktorí tvrdia, že denne zarobia až 1 500 EUR.

 • Aký je ideálny vklad na začiatok pri Bitcoin Rush?

Navrhujeme začať s minimálnym vkladom 250 EUR a po zarobení môžete kapitál znova investovať.

 • Aký je postup pri výbere?

Investori si môžu kedykoľvek vybrať prostriedky zo svojho účtu Bitcoin Rush. Proces výberu bude dokončený do 24 hodín. Zisky sú potom prevedené z hodnoty kryptomeny a uložené vo vašej miestnej mene.

Slovníček pojmov

Termín Definícia
Fiat Fiat sa tradične označuje ako papierové peniaze, ktoré nemajú skutočnú hodnotu, ale ktorých hodnotu v zásade určuje ich tvorca, vo väčšine prípadov by to bola vláda.
Bitcoin Bitcoin je údajne najpopulárnejšou kryptomenou na svete. Bitcoin beží na bitcoinovom blockchaine a je to decentralizovaná mena, ktorá funguje nezávisle od centrálnych bánk a autorít
Ethereum Ethereum je rovnako ako bitcoin kryptomena, ktorá je decentralizovaná. Tu môžu investori prevádzať a vymieňať si hodnoty.
Litecoin Litecoin je tiež kryptomena a blockchain odrážajúci bitcoin.
Výmena Kryptoburza je v podstate online platforma, na ktorej sa kryptoterminári môžu zamieňať za rôzne kryptomeny za iné kryptomeny.
Ťažba bitcoinov K ťažbe bitcoinu dochádza, keď sú bitcoinové transakcie overené a potvrdené pred pridaním do bitcoinového blockchainu.
Krypto peňaženka Kryptomena je softvérový program, ktorý ukladá súkromné ​​a verejné kľúče investorov. Používateľom tiež umožňuje prevádzať, prijímať, míňať, ukladať a kontrolovať svoje zostatky.
Cirkulujúci prívod Týka sa to množstva danej kryptomeny alebo tokenov, ktoré sú verejne dostupné a cirkulujú na trhu medzi kupujúcimi a predávajúcimi..
Tržná kapitalizácia Trhový strop predstavuje trhovú hodnotu všetkých kryptomien dostupných na trhu za deň.
Altcoiny Bitcoin bol prvou a najúspešnejšou zo všetkých kryptomien. Všetky ostatné mince sú zoskupené do kategórie altcoinov.
Blokovať prieskumníka Online nástroj na skúmanie a analýzu blockchainu kryptomeny.
Výška bloku Výška bloku označuje počet blokov pripojených v blockchaine.
Blokovať odmenu Stimul poskytnutý bitcoin minerovi, ktorý úspešne vypočítal hash (overenie) v bloku.
Prepojenie reťaze Prevod jednej kryptomeny do druhej. To si vyžaduje, aby sa transakcia uskutočnila v dvoch samostatných blockchainoch.
Konzorciový blockchain Súkromný a prevádzkovaný blockchain.
Kryptografia Proces šifrovania a dešifrovania informácií.
Decentralizovaná autonómna organizácia Týka sa organizácií, ktoré sú riadené počítačovými programami alebo softvérom, a nie ľudským vstupom. V tejto súvislosti neexistuje ústredný orgán.
Token Tokeny sú pevne spojené s ICO a sú často postavené na už existujúcom štandarde zo zavedených „inteligentných kontraktov“ blockchainov ako je Ethereum.
ICO Toto je skratka pre Initial Coin Offering a označuje novú revolučnú metódu získavania finančných prostriedkov pre projekty.
Vidlička Z hľadiska kryptomeny je fork udalosť, pri ktorej sa existujúca kryptomena rozdelí na dve variácie kódu.
Peňaženka Kryptomenová peňaženka je hlavným spôsobom, ako majú vlastníci kryptomien prístup k svojim coinom.
Skladovanie za tepla a za studena Týka sa to miesta, kde je hostená konkrétna peňaženka. Hot storage označuje peňaženku, ktorá je prístupná z internetového pripojenia, zatiaľ čo úložisko typu hot storage označuje hosťovanie vašej peňaženky v režime offline na samostatnom hardvéri..
Podmienené Podmienené viazanie je finančné dojednanie, v ktorom tretia strana drží a reguluje platby finančných prostriedkov požadovaných pre dve strany zapojené do danej transakcie..
Inteligentná zmluva Blokový reťazec Ethereum umožňuje nasadenie kódu doň vo forme inteligentnej zmluvy. Táto zmluva je v podstate súborom matematických pravidiel, ktoré určujú fungovanie transakcií
Proof-of-Work (PoW) Aby boli transakcie potvrdené a pridané do hlavnej knihy Blockchain, boli vyvinuté rôzne prístupy na dokončenie tohto procesu.
Proof-of-stake (PoS) V kryptomenách založených na PoS je tvorca nasledujúceho bloku vybraný pomocou rôznych kombinácií náhodného výberu a bohatstva alebo veku.
Dôkaz o dôležitosti (POI) Toto je štýl dôkazu propagovaný mincou NEM ako tretia alternatíva k PoW a PoS.
TA Zkratka pre technickú analýzu alebo analýzu hodnôt mincí na základe historických pohybov cien a sofistikovaných ukazovateľov.
Uzol počítač, ktorý je pripojený k sieti konkrétnej kryptomeny.
Ťažba Ťažba je proces overovania nových transakcií v distribuovanej knihe kryptomien.
Mesačný výstrel Týka sa to kryptomeny, ktorá dramaticky strieľa smerom nahor.
Medvedie a býčie trhy Býčí trh sa vzťahuje na rastúce ceny a optimistické nálady, ktoré nabádajú k nákupu. Medvedie trhy sa považujú za opak býčích trhov s klesajúcimi cenovými trendmi a pesimistickým sentimentom, ktorý podporuje predaj
Veľryba Vzťahuje sa na niekoho, kto vlastní veľké množstvo kryptomeny
HODL Odkazuje na stratégiu pasívneho investovania ignorovania turbulencií na trhu a čakania na dlhodobé výnosy.
Hard Fork Týka sa typu vidlice, ktorá vytvára trvalú zmenu štandardného protokolu digitálnej meny
Dlhá / dlhá poloha Týka sa stávky, že hodnota určitého majetku nakoniec stúpne na hodnote.
Súkromný kľúč Informácie, ktoré sú prezentované ako reťazec písmen a číslic, ktoré môže investor použiť na prístup k svojej digitálnej mene
Verejný kľúč Adresa, na ktorej môže investor získať svoju digitálnu menu kombináciou písmen a číslic.
Rekt Nastáva, keď investor príde na trhu s kryptomenami o veľké sumy peňazí
Skrat / skrat Nastáva, keď investor zaujme krátku pozíciu a urobí stávku, že hodnota majetku alebo meny poklesne
Ťažobný stimul Odmenu získavajú baníci za potvrdenie transakcie a ich ťažbu do blokov
Zelenáč Odkazuje na nových investorov na trhu s kryptomenami.
DApp Odkazuje na decentralizovanú aplikáciu.

Ostatné kryptoobchodné systémy

Kryptoobchodník Obchodník s bitcoinmi Bitcoin Loophole Životný štýl bitcoinov
Vývoj bitcoinu Bitcoinová revolúcia Zisk bitcoinu Bitcoinový kód

Zrieknutie sa zodpovednosti: Obsah na tejto stránke by sa nemal považovať za finančné poradenstvo. Slúži iba na informačné účely. Nikdy neinvestujte to, čo si nemôžete dovoliť stratiť. Pred akýmkoľvek finančným rozhodnutím vždy čo najviac preskúmajte a poraďte sa s certifikovaným finančným poradcom.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map