Bitcoin Superstar nedir?

Bitcoin Superstar, sıradan insanların kripto para piyasasına yatırım yapmasını mümkün kılan otomatik bir ticaret teknolojisidir. Teknoloji, sıkıcı ve çoğu zaman riskli Bitcoin satın alma sürecini sizin için tüm zor işleri yaparak ortadan kaldırır. Bitcoin Superstar’ı iyice test ettik ve gerçekten ilginç sonuçlar bulduk. Çevrimiçi birçok Bitcoin dolandırıcılığı nedeniyle şüpheci olabileceğinizi anlıyoruz, bu yüzden bu teknolojinin güvenilir olup olmadığını öğrenmek için Bitcoin Superstar’ı incelemeye karar verdik.. 

Bitcoin Superstar Bir Aldatmaca mı yoksa Güvenilir mi?

Bitcoin Superstar teknolojisini derinlemesine test ettik ve güvenli ve güvenilir olduğunu onaylayabiliriz. Bu teknolojinin güvenilirliği hakkında başka sorularınız varsa, işte bulgularımızdan bazılarını bulabilirsiniz:

 • Bitcoin Superstar, yüksek düzeyde şeffaflığa sahiptir. Anlaşmalı aracıları hakkında açıklamalar yaptı ve hiçbir gizli maliyet olmaksızın şeffaf bir fiyatlandırma mekanizmasına sahip.
 • Alım satım teknolojisi, tüm kullanıcılara hiçbir ekstra maliyet olmaksızın bir demo hesap özelliği sunan birkaç teknolojiden biridir..
 • Bitcoin Superstar, tüm kullanıcıların başlangıçta makul bir yatırım yapmasını ve daha sonraki bir aşamaya veya kar elde edildikten sonra daha fazla yatırım yapmasını önerir..
 • Yeni kullanıcıların ticaret yolculuklarının başlarında yüksek kârlılık yaşadıklarını gösteren olumlu çevrimiçi kullanıcı görüşleri bulduk.. 
 • Bitcoin Superstar’ın kullanımı güvenlidir ve tüm bilgileriniz şifreleme ile korunur.

Nasıl Çalışır: Bitcoin Superstar’a Kaydolma Kılavuzunuz

Bitcoin Superstar gibi gelişmiş ticaret teknolojisini kullanarak kripto para piyasasında işlem yapmak için bir hesap açmanız gerekir. Bir hesabın kaydedilmesi, ticaret teknolojisine ve tüm özelliklerine tam erişim sağlar. Sizi aşağıdaki adımlardan geçireceğiz:

Kayıt

Kayıt, hesabınızı oluşturmanın en önemli parçasıdır. Kapsamlı bir kayıt sürecini tamamlama konusunda endişelenmenize gerek yok. Aşağıdaki formu doldurarak kayıt olabilirsiniz. Bitcoin Superstar kayıt ücreti almaz.

Depozito

Canlı ticaretin başlaması için Є250 depozito ödemeniz gerekecek. Bu depozito aynı zamanda ilk sermaye yatırımınızdır ve Bitcoin Superstar teknolojisi ile ilk işlemlerinizi yapmak için kullanılacaktır. Başlangıçta minimum yatırım yapmanızı öneririz, daha sonraki bir aşamada her zaman daha fazla yatırım yapabilirsiniz.. 

Demo ticaret hesabı 

Bitcoin Superstar, tüm kullanıcılarına bir demo ticaret hesabı özelliği sunar. Yeni kullanıcıların deneyim kazanmalarına ve ticaret teknolojisinin nasıl çalıştığını öğrenmelerine yardımcı olmak için oluşturulmuştur. Geçmiş verilere dayalı olarak demo alım satımları yapabileceksiniz. 

Canlı ticaret 

Kaydolduktan sonra canlı ticaret yapabileceksiniz. Ticarette rahatsanız, demo ticaret hesabını atlayabilir ve doğrudan canlı ticarete geçebilirsiniz. Hesap yöneticiniz, ayarlarınızı yapılandırmanıza yardımcı olacaktır. Bu çok önemli bir kısımdır ve kayıplarınızı en aza indirebilir ve sizi gereksiz riskler almaktan koruyabilir.. 


Bitcoin Superstar Teknolojisini inceledikten sonra ilk izlenimlerimiz

Testlerimiz ve deneylerimizden sonra, Bitcoin Superstar’ın kripto para piyasasında kullanıcı karlılığını artırdığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Her yatırım gibi, teknolojiyi doğru şekilde kullanmamanız, yanlış ayarlarla veya bilgilerinizi başkalarıyla paylaşmanızın riskleri vardır. Hesap yöneticinizin bu süreçte size rehberlik etmesi önemlidir. Bitcoin Superstar, kullanıcıları büyük miktarlarda yatırım yapmaya zorlamaz, aslında sadece Є250 tutarında ılımlı bir yatırım gerektirir. Canlı yayına geçmeden önce temelde ticaret yapmanıza izin veren demo hesap özelliğinden etkilendik. Bunu bir alıştırma turu olarak düşünün. Demo hesabını kullanmak isteğe bağlıdır, ancak bunun harika bir özellik olduğunu kabul etmeliyiz. Bitcoin Superstar çok şeffaftır ve sahip olduğunuz her türlü sorunuz müşteri hizmetleri ekibi tarafından yanıtlanabilir.. 

Bitcoin Superstar’ı Diğer Teknolojilerden Ayıran Nedir?? 

Diğer ticaret teknolojilerinde bulamadığımız bazı zorlayıcı özellikler bulduk. Bitcoin Superstar’ı anlamanıza yardımcı olacak değerli bilgiler sağladığı için bunu sizinle paylaşmaya karar verdik.. 

 • Çabuk ve kolay

Bitcoin Superstar’ın nasıl kullanılacağını öğrenmek hızlı ve kolaydır. Teknolojinin, size yol boyunca yardımcı olacak özelliklerinde yerleşik birçok kaynağı vardır. Kendinizi platforma alıştırmanıza yardımcı olacak bir demo ticaret hesabı da var. Ayrıca kolayca para yatırma ve çekme işlemlerine de izin verilecek.

 • Az çabayla Büyük Güvenlik

Bitcoin Superstar size güvenilirlik ve güvenlik sunar. Kişisel bilgilerinizin şifrelenmesini sağlamak için site bir SSL sertifikası ile korunmaktadır. Bitcoin Superstar bilgilerinizi kimseyle paylaşmayacak. 

 • Düşük Komisyonlar

Bitcoin Superstar’da gizli ücretler yoktur ve teknoloji ekstra komisyon talep etmez, sadece önceden kurulmuş olanlar için. Kayıt ücretsizdir ve teknolojinin tüm özelliklerine erişmenizi sağlar

 • Düzenlenmiş komisyoncular kullanılır

Bitcoin Superstar, otomasyon yardımıyla temelde tüm işi sizin için yapan düzenlenmiş brokerlerle ortaklık kurdu. Hesap yöneticinizle yapmanız gereken tek şey ayarlarınızı yapılandırmaktır ve teknoloji işi sizin yerinize yapacaktır..

Bitcoin Superstar’ı Diğer Ticaret Teknolojileriyle Karşılaştıralım 

Bitcoin Süper Yıldızı Diğer Ticaret Teknolojileri
 • Kayıt hızlı ve basittir. Bir hesaba kaydolmak ve başlamak 30 dakikadan fazla sürmez. İşiniz bittiğinde bir hesap yöneticisi sizinle iletişime geçecek. 
 • Bazıları çok yavaş ve hantal süreçleri ve uzun, işe yaramaz biçimleri içerir..
 • % 88 veya daha yüksek bir başarı oranına sahip olduğu bildirildi, bu da onu şu anda piyasadaki en iyi ticaret teknolojilerinden biri yapıyor..
 • Çok az teknoloji bu avantajı sağlar ve her şeyi tam olarak beğenmenize gerek kalmadan otomatik olarak yapar.
 • Canlı ticaretin başlaması için Є250 depozito ödemeniz gerekecek. Bu depozito aynı zamanda ilk sermaye yatırımınızdır ve Bitcoin Superstar teknolojisi ile ilk işlemlerinizi yapmak için kullanılacaktır..
 • Bazı teknolojiler para yatırırken o kadar güvenilir değildir veya canlı ticaretin başlayabilmesi için büyük depozito miktarları gerektirirler..

Bitcoin Superstar Uygulaması var mı?

Ne yazık ki Bitcoin Superstar Uygulaması yok. Ancak bunu göz ardı etmeyeceğiz. Bitcoin Superstar’ın artan popülaritesine bakılırsa, geliştiriciler kullanıcılar için bir Uygulama oluşturmaya karar verebilirler. Henüz bir Uygulama mevcut olmasa da, Bitcoin Superstar’a IOS ve Android’ler üzerinden erişilebilir. Teknolojiye bir web tarayıcısı aracılığıyla da erişebilirsiniz. Temelde ihtiyacınız olan tek şey aktif bir internet bağlantısı. 

Bitcoin Supreme yasal mı? Son sözler!

Bizim görüşümüze göre Bitcoin Superstar yasal. Yeni ve deneyimli kullanıcılara karlı ticaret fırsatları sunabilen tamamen şeffaf ve güvenilir bir teknolojidir. Size ticaret demo fırsatı sunan çok az ticaret teknolojisinden biridir. Tek yapmanız gereken, hesabınızı kaydetmek ve teknolojinin sizin için çalışmasını izlemek..

Kripto projeleriyle ilgilenen ünlüler

Şöhret Kripto Projeleri
Richard Branson Richard Branson’ın BitPay’e 30 milyon dolar yatırdığı bildirildi.
Mel B yeni single’ı için Bitcoin ödemelerini kabul edeceğini duyurdu.
Ashton Kutcher Ashton Kutcher, Bitcoin’in savunucusuydu ve spor bahisleri blok zincirine, Unikrn’e yatırım yaptı.
William Shatner Güneş enerjisiyle çalışan bir bitcoin madencilik çiftliği işleten Vancouver merkezli bir şirket olan Solar Alliance ile birlikte
Mayk taysın Tyson, 2015 yılında Las Vegas’ta kendi bitcoin ATM serisini başlattı.
50 sent Kripto para birimi için bir albüm sattı: Tutmak ve unutmak
Gwyneth Paltrow Planet of the Apps adlı Apple serisinin bir bölümünde Bitcoin cüzdan başlangıcı Abra’ya danışman olarak katıldı..
Snoop Dogg 2017 yılında Snoop Dogg, gençlik futbol programına bağış olarak şirketten yaklaşık 55.500 $ değerinde 1.500 SparkleCOIN hediye etti..
Dennis Coles Dennis Coles, Ethereum ve bitcoin gibi coinlerin kullanımını kolaylaştırmak için blockchain ATM ağı kurmayı amaçlayan bir firma olan Cream Capital’in kurucu ortağı olarak kripto para dünyasına yaptığı yatırımını duyurdu.
Jamie foxx Jamie Foxx, ücretsiz bir kripto para birimi ticaret borsası olan Cobinhood’ın token satışını teşvik etmeye başladığında kripto para biriminin çoğunluğuna sıçradı.
Richard Sherman Richard Sherman, Facebook’ta resmi çevrimiçi mağazasının “geleceğin para birimi” olarak adlandırdığı bitcoin ödemelerini kabul etmeye başlayacağını duyurdu.
Johnny Depp 2018 sonbaharında oyuncu, film yapımıyla ilgilenen TaTaTu blockchain girişimi ile ortak oldu..
Luis Suarez Luis Suarez şimdi de bir maçı kimin kazandığını tahmin ederek para kazanmak istiyor. Uruguaylı futbol yıldızı, Instagram’daki 25 milyon takipçisini Ethereum tabanlı tahmin piyasası platformu Stox’a kaydolmaya ve ABD Açık için tahminlerini yapmaya davet etti.
Lothar Matthaus Lothar Matthaus, Futbol Elçisi olarak katıldı, çünkü belirttiği gibi, yetenek avcılığını merkezden uzaklaştırarak TokenStars, yeni maradona ve ronaldo’ları yakın gelecekte görmemizi sağlamak için büyük bir potansiyele sahip..
Gianluca Zambrotta TokenStars Futbol Elçisi olarak Çin’deki ve kripto dünyasındaki futbol kulübüne koçluk yapmaya odaklanmıştır..
Redfoo O bir Ethereum projesi üzerinde çalışan bir kodlayıcı! Blockchain’e çok düşkün ve TokenStars Crypto Christmas Charity Auction için birkaç kişisel eşya bağışladı..
Roger Ver Halen Bitcoin Cash, bitcoin.com, Ripple, Bitpay, Kraken, Coinsetter gibi çok sayıda projede yer almaktadır. Roger, tişörtünü TokenStars Crypto Charity Müzayedesine bağışladı.
Tommy Haas TokenStars için Tenis Elçisidir.

Bitcoin Superstar İncelemesi: Sonuç

Bitcoin Superstar teknolojisi, hem yeni hem de deneyimli yatırımcılara hitap ediyor ve bazı yeni yatırımcılar, bir hesap açtıktan sonra birkaç gün içinde büyük karlar elde ettiklerini iddia ediyor..

Bitcoin Superstar’ın yatırımcılara yalnızca dört kripto para birimi ticareti yapmasına izin verdiği bildiriliyor. Teknoloji ayrıca yeni yatırımcılar için demo hesap özelliğine sahip değil. Bitcoin Trader ve Bitcoin Revolution gibi diğer benzer teknolojiler bu özellikleri sunuyor.

Yeni yatırımcıların, kullandıkları teknoloji üzerinde araştırma yapmadan kripto para piyasasına girmemelerini tavsiye ederiz. Bitcoin Superstar, ticaret yapmanıza yardımcı olacak bir araçtır.

SSS

Bitcoin Superstar’ı mobil ve masaüstünde kullanabilir miyim?

Evet. Bitcoin Superstar’a herhangi bir masaüstü veya mobil cihazdan erişilebilir. Bir mobil uygulaması yoktur, ancak platforma bir mobil tarayıcı üzerinden erişebilirsiniz. Bununla birlikte, yazılımın bir masaüstünde kullanımının çok daha kolay olduğunu belirtmek gerekir..

Varlıkları kaldıraçla takas edebilir miyim?

Evet. Bitcoin Superstar’ın, kripto para birimlerinde kaldıraçlı ticarete izin veren brokerlerle ortaklık yaptığı bildirildi. 1: 1000’e kadar kaldıraçla işlem yapabilirsiniz. 

Uzun ve kısa pozisyonlar açabilir miyim?

Evet, platformun ortak olduğu broker ağı nedeniyle Bitcoin Superstar aracılığıyla hem uzun hem de kısa pozisyonlar açabilirsiniz..

Ödeme yöntemleri ve para çekme / para yatırma limitleri nelerdir?

Bitcoin Superstar’da minimum para yatırma miktarı 250 € ‘dur. Mevcut ödeme yöntemleri çeşitlidir ve Visa, Mastercard, banka havalesi, Skrill ve Neteller’ı içerir.. 

Herhangi bir maliyet ve ücret var mı?

Hayır, web sitesinde iddia edildiği gibi Bitcoin Superstar herhangi bir ücret veya komisyon ücreti almaz.

Paramı nasıl çekerim?

Para çekme işleminin bir başvuru formu doldurmanızı gerektirdiği, banka bilgilerinizi vermeniz isteneceği ve kazancınızın verdiğiniz hesaba aktarıldığı bildirilmektedir. Limit yoktur ve günlük olarak ödemelerinizi isteyebilirsiniz.

Kayıt ve doğrulama süreci nedir?

Kayıt işlemi basittir ve birkaç dakika sürer. Adınız, iletişim numaranız, e-posta adresiniz gibi temel ayrıntıları sağlamanız ve alfanümerik bir şifre belirlemeniz gerekir. Tüm ayrıntılarınız gönderildikten sonra, hesabınız birkaç dakika içinde doğrulanır..  

Müşteri hizmetleri nasıl?

Web sitesine yalnızca bir iletişim formu aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Kayıtlı bir Bitcoin Superstar kullanıcısı olduğunuzda, e-posta ve canlı sohbet yoluyla 7/24 müşteri hizmetlerine erişebilirsiniz..

Kripto Para Birimi Terimleri Sözlüğü

Dönem Tanım
Fiat Fiat, geleneksel olarak, kendine özgü bir değeri olmayan, ancak değeri esasen yaratıcı tarafından belirlenen kağıt para olarak adlandırılır, çoğu durumda bu, hükümet olacaktır..
Bitcoin Bitcoin’in dünyanın en popüler kripto para birimi olduğu bildiriliyor. Bitcoin, bir Bitcoin Blockchain üzerinde çalışır ve merkez bankalarından ve otoriteden bağımsız olarak çalışan merkezi olmayan bir para birimidir.
Ethereum Ethereum, Bitcoin gibi, merkezi olmayan bir kripto para birimidir. Yatırımcılar burada aktarabilir ve değer değiştirebilir.
Litecoin Litecoin aynı zamanda bir kripto para birimi ve Bitcoin’i yansıtan bir blok zinciridir..
Değiş tokuş Kripto değişimi, temelde kripto yatırımcılarının diğer kripto para birimleri için farklı kripto para birimlerini takas ettikleri çevrimiçi bir platformdur..
Bitcoin madenciliği Bitcoin madenciliği, Bitcoin blok zincirine eklenmeden önce Bitcoin işlemleri doğrulandığında ve onaylandığında gerçekleşir..
Kripto cüzdanı Kripto cüzdanı, yatırımcıların özel ve genel anahtarlarını saklayan bir yazılım programıdır. Ayrıca, kullanıcıların bakiyelerini aktarmalarına, almalarına, harcamalarına, depolamalarına ve kontrol etmelerine olanak tanır..
Dolaşan arz Bu, halka açık olan ve piyasada alıcılar ve satıcılar arasında dolaşan belirli bir kripto para birimi veya token miktarını ifade eder..
Piyasa değeri Piyasa değeri, piyasada bulunan tüm kripto para birimlerinin piyasa değerini ifade eder..
Altcoinler Bitcoin, tüm kripto para birimleri arasında ilk ve en başarılı olanıydı. Diğer tüm kripto paralar, altcoin kategorisi altında birlikte gruplandırılmıştır..
Blok Gezgini Bir kripto para biriminin blok zincirini keşfetmek ve analiz etmek için çevrimiçi bir araç.
Blok Yüksekliği Blok yüksekliği, blok zincirine bağlı blokların sayısını ifade eder.
Blok Ödülü Bir bloktaki hashi (doğrulama) başarıyla hesaplayan bir bitcoin madencisine verilen teşvik.
Zincir Bağlama Bir kripto para birimini diğerine aktarma. Bu, işlemin iki ayrı blok zincirinde yapılmasını gerektirir.
Konsorsiyum Blok Zinciri Özel sektöre ait ve işletilen bir blok zinciri.
Kriptografi Bilgileri şifreleme ve şifresini çözme süreci.
Merkezi Olmayan Otonom Organizasyon İnsan girdisi yerine bilgisayar programları veya yazılımları tarafından işletilen kuruluşları ifade eder. Bu konuda merkezi bir otorite yok.
Jeton Tokenler, ICO’larla güçlü bir şekilde ilişkilidir ve genellikle Ethereum gibi yerleşik “akıllı sözleşme” blok zincirlerinden önceden var olan standartlar üzerine inşa edilir..
ICO Bu, İlk Para Teklifi anlamına gelir ve projelerin finansman kazanması için yıkıcı yeni bir yöntemi ifade eder..
Çatal Kripto para birimi açısından, çatal, mevcut bir kripto para biriminin kodun iki varyasyonuna bölündüğü bir olaydır..
Cüzdan Kripto para birimi cüzdanı, kripto para birimi sahiplerinin madeni paralarına erişebilmelerinin birincil yoludur..
Sıcak ve soğuk hava deposu Bu, belirli bir cüzdanın barındırıldığı yeri ifade eder. Sıcak depolama, internet bağlantısından erişilebilen bir cüzdanı ifade eder; burada soğuk depolama, cüzdanınızı ayrı bir donanımda çevrimdışı olarak barındırmak anlamına gelir..
Alıkoyma Emanet, belirli bir işlemde yer alan iki taraf için gerekli fonların ödenmesini üçüncü bir tarafın elinde tuttuğu ve düzenlediği bir finansal düzenlemedir..
Akıllı sözleşme Ethereum blok zinciri, kodun akıllı bir sözleşme şeklinde kendisine dağıtılmasına izin verir. Bu sözleşme, esasen işlemlerin nasıl işlediğini belirleyen bir dizi matematiksel kuraldır.
İş kanıtı (PoW) Onaylanacak ve Blockchain defterine eklenecek işlemler için, bu süreci tamamlamak için geliştirilmiş çeşitli yaklaşımlar vardır..
Proof-of-Stake (PoS) PoS tabanlı kripto para birimlerinde, bir sonraki bloğun yaratıcısı, çeşitli rastgele seçim ve zenginlik veya yaş kombinasyonlarıyla seçilir..
Önem Kanıtı (POI) Bu, PoW ve PoS’ye üçüncü bir alternatif olarak Coin NEM’in öncülüğünü yaptığı bir kanıt tarzıdır..
TA Tarihsel fiyat hareketleri ve sofistike göstergelere dayalı teknik analiz veya madeni para değerlerinin analizi için kısa açıklama.
Düğüm belirli bir kripto para biriminin ağına bağlı bir bilgisayar.
Madencilik Madencilik, dağıtılmış bir defterde kripto para birimleri üzerinde yeni işlemleri doğrulama sürecidir..
Ay Vuruşu Bu, dramatik bir şekilde yukarı doğru hareket eden bir kripto para birimini ifade eder.
Bear ve Bull pazarları Bir boğa piyasası, yükselen fiyatları ve satın almayı teşvik eden iyimser duyguları ifade eder. Düşen fiyat eğilimleri ve satışı teşvik eden karamsar bir duygu ile ayı piyasaları boğa piyasalarının tersi olarak kabul edilir.
Balina Büyük miktarda kripto para birimi olan birini ifade eder
HODL Piyasa türbülansını görmezden gelmek ve uzun vadeli getiri beklemek pasif yatırım stratejisini ifade eder..
Sert Çatal Bir dijital para biriminin standart protokolünde kalıcı bir değişiklik oluşturan bir çatal türünü ifade eder
Uzun / Uzun Pozisyon Belirli bir varlığın sonunda değerinin artacağına dair bahse girmeyi ifade eder.
Özel anahtar Bir yatırımcının dijital para birimine erişmek için kullanabileceği bir dizi harf ve sayı olarak sunulan bir bilgi parçası
Genel anahtar Bir yatırımcının dijital para birimini harf ve rakam kombinasyonu kullanarak alabileceği bir adres.
Rekt Bir yatırımcı kripto para piyasasında büyük miktarda para kaybettiğinde ortaya çıkar
Kısa / Kısa Bir yatırımcı kısa pozisyon aldığında ortaya çıkar – bir varlığın veya para biriminin değerinin düşeceğine dair bahis oynar
Madencilik Teşviki Madenciler, işlemleri onaylamak ve onları bloklara çıkarmak için kazandıkları bir ödül
Çaylak Kripto para piyasasındaki yeni yatırımcıları ifade eder.
DApp Merkezi olmayan bir uygulamayı ifade eder.

Diğer Kripto Ticaret Sistemleri

Kripto Tüccarı Bitcoin Boşluğu Bitcoin Dönemi Bitcoin Rush
Bitcoin Evrimi Bitcoin Devresi Bitcoin Kar Bitcoin Kodu

Feragatname: Bu sayfadaki içerik mali tavsiye olarak alınmamalıdır. Bu sadece bilgi amaçlıdır. Kaybetmeyi göze alamayacağınız şeylere asla yatırım yapmayın. Herhangi bir finansal karar vermeden önce daima mümkün olduğunca çok araştırma yapın ve sertifikalı bir finansal danışmana danışın..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector