Contents

Bitcoin Trader nedir?

Bitcoin Trader, daha önce hiç işlem yapmamış yatırımcıların kripto para piyasasında kar elde etmelerine yardımcı olmayı amaçlayan bir kripto para birimi ticaret yazılımıdır. Alım satım yazılımı, kârlı alım satımlar için piyasa verilerini ve trendleri kullanmak üzere yapay zeka destekli akıllı teknolojiyle çalışır..

Bitcoin Trader Yasal mı?

Bitcoin Trader ve meşruiyeti, özellikle ticaretle ilgilenen yatırımcılar için kazanç potansiyeli ile ilgili birçok soru ve efsane var..

Araştırmamız sırasında, Bitcoin Trader’ın gerçekten de yasal düzenlemelere tabi şirketlerle ilişkili yasal bir ticaret platformu olduğunu öğrendik..

Kaydolduğunuzda, tüm süreç boyunca size yol göstermesi için bir hesap yöneticisi tarafından aranacaksınız..

Kripto para birimleri uçucudur, bu nedenle bu varlıkların alım satımıyla ilgili riskler vardır, bu nedenle Bitcoin Trader demo hesaplar sunar ve insanları hem platforma hem de piyasalara aşina olmak için küçük miktarlarla ticaret yapmaya teşvik eder..

Bitcoin Trader’ın% 100 yasal olduğu iddiasını destekleyen bulgularımızın bir özeti:

 • Kullanıcılar, platformdaki ticaret sinyallerini kullanarak potansiyel olarak% 88’e varan bir kazanma oranının tadını çıkarabilirler..
 • Ticaret platformunda gezinmek ve kullanıcı dostudur.
 • Yeni kullanıcılar, ticarete başlamak için minimum 250 € depozito gerektirdi, ancak gerçek parayla işlem yapmadan önce pratik yapmak için platformun bir demo sürümü var.

Bitcoin Trader hesabı oluşturmak

1. Kayıt

Kayıt olmak aşağıdaki form aracılığıyla ücretsiz bir hesap oluşturun. Başarılı bir kayıttan sonra, kurulum sürecinde size rehberlik etmesi için kişisel bir komisyoncu atanacaksınız:

2. Para yatırma

En az 250 £ / 250 € depozito yatırmanızı öneririz. Bu para yatırma işleminin, kullanıcının canlı ticaret özelliğini etkinleştirebilmesi için önce yapılması gerekir. Küçükten başlamak, daha önce hiç işlem yapmamış kullanıcılar için en iyisidir. Kullanıcıya sunulan birden fazla ödeme seçeneği vardır. Bu ek bir rahatlıktır ve işlem sürecinin hızlı ve kolay olmasını sağlar. 

Para yatırma işlemleri MasterCard, Visa veya Maestro kullanılarak yapılabilir. Ancak, kullanıcılardan kartın gerçekliğini onaylamaları istenecektir. Kart bilgilerinin güvenliğinden endişe duyan yeni kullanıcılar için Bitcoin Trader kullanıcılarının ve SSL sertifikalarının tüm işlemleri koruduğu bildirildi. Bu, tüm gizli bilgilerinizin sitede şifrelenmiş ve güvende olduğu anlamına gelir.. 

3. Demo ticareti 

Demo ticaret özelliğini, özellikle yeni ve deneyimsiz kullanıcılar için kullanmanızı öneririz. Demo özelliği, temelde gerçek para kullanılmadan canlı ticaret platformunun bir kopyasıdır ve kullanıcıların platformu deneyimlemelerine, canlı alım satımları öğrenmelerine ve işlevselliğini test etmelerine yardımcı olmayı amaçlamaktadır.. 


4. Ticaret süreci

Canlı bir ticarete başlamadan önce, tüm yeni kullanıcıların ticaret limitleri belirlemesini öneririz. Bu, herhangi bir yatırımı koruyacak veya en azından büyük kayıp riskini en aza indirecektir. Bir kullanıcı ilk limit ayarlarını yapılandırdıktan sonra, kullanıcının bir işlem gerçekleşmeden önce ayarlarını değiştirmesi dışında, ticaretin her günü geçerli olacaktır. Yine, canlı ticarete geçmeden önce demo ticaret özelliğini kullanmak tavsiye edilir. Bitcoin Trader’ı test eden diğer incelemeler ve kişiler aracılığıyla, ilk depozitodan büyük karların elde edildiği bildirildi.. 

Bitcoin Trader ile ticaret yapmanın faydaları

İşte bu platformda işlem yapmakla ilgilenen yeni kullanıcılar için Bitcoin Trader’ın birkaç ek faydası: 

 • Kullanıcı dostu özellikler – yeni bir kullanıcı bu platformda gezinmeyi kolay bulacaktır. Özellikler basittir ve anlaşılması kolaydır. 
 • Doğrulama süreci – kullanıcının kişisel bilgilerinin doğrulanması son derece önemlidir. Neyse ki doğrulama süreci hızlı ve kolaydır ve yeni kullanıcılar bunu sağladıkları e-posta hesabı aracılığıyla yapabilirler..
 • Çevrimiçi müşteri desteği – 7/24 ulaşılabilen bir müşteri hizmetleri destek ekibi vardır.
 • Demo ticaret özelliği – kullanıcılar gerçek para kazanmadan önce bu platformda para kazanmayı öğrenebilirler. Ayrıca yeni kullanıcıları, henüz anlamadıkları bir pazara büyük miktarlarda para yatırmaktan da korur.. 
 • Hızlı işlemler – işlemler, ilk ticaretten sonraki 24 saat içinde yapılabilir. Bitcoin Trader’daki teknoloji hızlı ve doğrudur. 
 • Komisyoncular – sistem bir çevrimiçi hisse senedi komisyoncusu ile bağlantılıdır. Kullanıcının ticaretine atanan komisyoncu, farklı yatırımları destekleyecektir.
 • Geri bildirim sistemleri – Web sitesinde yeni ve deneyimli tüccarlar tarafından bırakılan incelemeler var. Bazıları Bitcoin Trader’ı iki aydan biraz fazla kullandıktan sonra 100.000 € kâr bildirdi. 

bitcoin trader incelemesi

Bitcoin Trader nasıl çalışır?

Yeni kullanıcıların zorunlu bir hesap açması ve kayıt işlemini tamamlaması gerekecektir. Bundan sonra, hesabın etkinleştirilmesi için bir ilk para yatırma işlemi gerekecektir. Kullanıcılar daha sonra otomatik ticaret özelliğini etkinleştirecek ve işlem uygulaması kullanıcı adına işlemi başlatacaktır. Süreç oldukça basit.

İşte yeni kullanıcıların bilmesi gereken daha yararlı bilgiler: 

 • Bitcoin Trader’ın kayıtlı olduğu ve 150 ülkede faaliyet göstermek için geçerli bir lisansa sahip olduğu bildirildi..
 • Diğer incelemelere göre Bitcoin Trader’daki işlemlerin başarı oranı% 96’dır..
 • Bir hesabı etkinleştirmek için minimum depozito, diğer ticaret platformlarına kıyasla makul olan 250 £ / 250 € ‘dur..
 • Bitcoin Trader’ın güvenli ve üçüncü taraf uygulamalardan arınmış olduğu bildirildi.. 

Bitcoin Trader ve Diğer ticaret platformları

Bitcoin Trader ile diğer ticaret platformları arasında bazı önemli farklar vardır. Bu içerir: 

Bitcoin Tüccarı Diğer Kripto Uygulamaları
✔️ Sorunsuz kayıt ❌ Diğer bitcoin ticaret platformları uzun bir kayıt süreci gerektirir. 
✔️ Birden çok ödeme yöntemi ❌ Diğer bitcoin ticaret platformları, yeni bir kullanıcıyı başlangıçta bir ödeme yöntemiyle sınırlayabilir
✔️ Ticaret ayarlarını yapılandırmak için birden fazla seçenek ❌ Kullanıcılar, diğer platformların kripto para piyasasında para kazanma olasılığını engelleyen çok fazla kısıtlamaya sahip olduğunu görebilir..
✔️ Gerçek olumlu referanslar ❌ Diğer birçok ticaret platformu sayısız kötü yorum aldı.
✔️ Hızlı para çekme süreci ❌ Diğer ticaret platformları, eşzamanlı alım satımları caydıran yavaş yerleştirilmiş bir işlem sistemine sahiptir..

Bitcoin Trader ile ne kadar para kazanılabilir?

Bitcoin Trader’da her gün binlerce kişinin para kazandığı bildiriliyor. Bir kripto para birimiyle uğraşırken elbette riskler vardır. Piyasa değişken ve zamana duyarlıdır ve bu nedenle, yeni kullanıcıların büyük miktarlarda para yatırmadan önce platform hakkında mümkün olduğunca çok şey öğrenmesi önemlidir.. 

Yeni kullanıcıların kendilerini büyük kayıplara karşı korumalarına yardımcı olmak için oluşturduğumuz birkaç ipucu:

 1. Başlangıçta minimum 250 £ / 250 € depozito ile akıllıca yatırım yapın. Minimum yatırım yapılırken bile yüksek kar elde edilebileceği bildirildi.. 
 2. Kazançları geri çekin – kazancınızı çekmenizi ve daha fazla ticaret için ilk yatırım tutarını sistemde bırakmanızı öneririz. Bu şekilde, yatırdığınız ilk sermaye kar etmeye devam ederken kazancınızı kullanabilirsiniz.. 
 3. Araştırmanızı yapın – yatırım yapmadan önce Bitcoin Trader hakkında daha fazla bilgi edinin. İncelememizin sonunda bir SSS bölümümüz var. Bu, bazı acil sorularınıza kısaca cevap verebilir. 
 4. Birikimlerinize yatırım yapmayın – yeni kullanıcıların ilk ticaretlerini finanse etmek için tüm birikimlerini kullanmak yerine harcanabilir gelirlerinden yararlanmalarını öneririz. Kripto para piyasasının değişken olduğunu ve her gün işlerin hızla değiştiğini unutmayın.. 

ABD Müşterileri Bitcoin Trader’ı Kullanabilir mi??

Hayır, Amerikalılar Bitcoin Trader’ı kullanamaz, ancak ABD’de kripto para ticareti yapmakla ilgilenen kişiler için kayıtlı birçok alternatif ticaret platformu vardır..

Bitcoin Trader Uygulaması var mı?

Bir Bitcoin Trader uygulamasının var olduğuna dair söylentiler var. Ne yazık ki, bu iddiaları henüz doğrulayamıyoruz. Araştırmamıza göre, ticaret yalnızca bir bilgisayar veya diğer mobil cihazlarda web sitesi aracılığıyla gerçekleştirilebilir. Elbette her kullanıcının bir hesap oluşturması ve güvenli web sitesinde para yatırması gerekecektir..

Bitcoin Trader medyada yer aldı mı?

Bitcoin Trader’ın Dragon’s Den, Shark Tank ve This Morning gibi TV şovlarında desteklendiğine dair çeşitli söylentiler var. Bu söylentilerin doğru olduğuna dair bir kanıt yok. Ayrıca, birçok kişi Cryptocurrency piyasasını anlamakla ilgilendiğini ifade etmesine rağmen, herhangi bir ünlü tarafından Bitcoin Trade’in onaylanmadı.. 

İnsanların Bitcoin Trader’ın bu TV şovlarında gösterilmesini istemesinin bazı nedenlerine bakalım:

Dragons Den

Köpekbalığı tankı

Bu sabah

Dragons Den Bitcoin Trader bölümü var mı?

Dragons Den, yatırım yapmak ve iş fikirlerini bir sonraki aşamaya taşımak umuduyla, gelecek vadeden iş adamlarına iş fikirlerini başarılı iş adamlarından oluşan bir panele sunmaları için 3 dakika verilen ünlü bir İngiliz şovudur. Bu şovla ilişkili herhangi bir ürün bir gecede başarı kazanacaktır. Bitcoin Trader ve Dragons Den arasında herhangi bir bağlantı bulamadık.

Shark Tank Bitcoin Trader bölümü var mı?

Shark Tank, Dragons Den’e benzer bir Amerikan yatırım programıdır. Girişimcilere, bu milyonerlerin kendi fikirlerine para yatırmaları umuduyla fikirlerini bir milyoner heyetine sunmaları için birkaç dakika veriliyor. Bitcoin Trader Shark Tank desteğine sahip olsaydı, haberin her yerinde olacağını söylemek güvenlidir, ancak Bitcoin Trader eyaletlerde lisanslı olmadığı için bu pek olası değildir..

Bitcoin Trader Bu Sabah Öne Çıktı mı??

This Morning, iTV’de popüler bir gündüz televizyon programıdır, İngiliz programı 1988’den beri yayınlanmaktadır. Şov, ünlülerle röportajlar, gösteri dünyası haberleri, güncel tartışmalar, yarışmalar, sağlık ve diğer genel konuların bir karışımıdır. Bitcoin Trader bu şovda yer alacak olsaydı, Birleşik Krallık’taki milyonlarca insan Bitcoin ve Bitcoin Trader ile karşılaşacak, sosyal medya ve haber siteleri de Bitcoin Trader ile ilgili haberler, sorular ve hashtaglerle dolup taşacaktı..

Bitcoin Trader ünlüler tarafından onaylandı mı??

Bitcoin Trader’ın uluslararası ünlüler tarafından onaylandığı iddiaları var. Bitcoin Trader’ı desteklediği iddia edilen tüm ünlüleri araştırarak bu iddiaları araştırmaya karar verdik. Aşağıda araştırdığımız ünlülerin bir listesi var:

Gordon Ramsay Bitcoin Trader’ı Onaylıyor mu?

Gordon Ramsay, dünyanın en ünlü şeflerinden biridir. Multi-Michelin yıldızlı İngiliz şef, lokantacı, yazar ve televizyon kişiliğinin büyük bir markası var, bu yüzden onun onayı herhangi bir ürün güvenilirliği sağlayacak. Bitcoin Trader’ı onaylayıp onaylamadığını öğrenmek için interneti ve YouTube’u araştırdık maalesef hiçbir şey bulamadık. Yani söylentiler yanlış.

Peter Jones Bitcoin Trader’ı Destekliyor mu?

Peter Jones, popüler yatırım programı Dragons Den ve Amerikan televizyon programı American Inventor’da İngiliz bir işadamı ve reality TV yıldızıdır. Tahmini net değeri 500 milyon dolara yakın, bu nedenle mali durumundan biri bir yatırım ürününü onaylarsa, birçok kişi de ona yatırım yapacaktır. Peter Jones’un Bitcoin Trader’ı desteklediğini aradık, ancak hiçbir şey bulamadık.

Elon Musk Bitcoin Trader’ı Onaylıyor mu?

Elon Musk, Güney Afrika, Kanadalı ve Amerikalı olmak üzere üç milletten oluşan eksantrik milyarderdir. Tesla ve SpaceX’in arkasındaki adam. Elon Musk’tan gelen tweetler borsayı etkiliyor, eğer Bitcoin Trader’ı onaylarsa her şey haberlerde yer alacak ve Bitcoin Trader web sitesi çökecektir. İnternette Elon Musk’ın Bitcoin Trader’ı onayladığına dair herhangi bir geçerli kanıt aradık, yine bu iddiaları doğrulayamadık.

Trevor Noah Bitcoin Trader’ı Onaylıyor mu?

Trevor Noah, Güney Afrikalı bir komedyen, siyasi yorumcu, aktör ve popüler Amerikan talk şovu The Daily Show’un sunucusudur. Trevor Noah’ın Bitcoin sayesinde zenginleştiğine dair internette dolaşan reklamlar nedeniyle Bitcoin Trader kullandığına dair söylentiler var. Trevor Noahs’ın zenginlik kaynağının The Daily show ve komedi turlarıyla yaptığı sözleşme olduğu herkesçe biliniyor. Trevor Noah’ın bitcoin’e yatırım yapıp yapmadığı kamuya açık bir bilgi değildir. Bitcoin Trader kullandığı doğrulanamıyor.

Kate Winslet Bitcoin Trader’ı Onaylıyor mu?

Kate Winslet, Titanic ve dönem dramaları üzerine yaptığı çalışmalarla tanınan ünlü bir İngiliz aktris. Kate Winslet’in herhangi bir gelişmiş kripto para birimi alım satım platformunu destekleyip desteklemediğini merak eden insanlardan gelen aramalarda artış oldu. Araştırdık ve Kate Winslet’in herhangi bir ticaret platformunu desteklediğine dair hiçbir kanıt bulamadık..

Holly Willoughby Bitcoin Trader’ı Onaylıyor mu?

Holly Marie Willoughby, This Morning and Dancing on Ice’da İngiliz yazar, model ve TV sunucusu. Bu listedeki diğer ünlüler gibi, gelişmiş kripto alım satım uygulamasını desteklediğine dair iddialar var ancak bunu destekleyecek bir kanıt yok..

Idris Elba Bitcoin Trader’ı Onaylıyor mu?

Idris Elba, İngiliz aktör, DJ, yapımcı, rapçi ve söz yazarıdır. En çok HBO TV Dizisi The Wire, BBC ONE TV dizisi Luther’deki başrolleri ve Mandela: Long Walk to Freedom filmindeki ünlü Güney Afrikalı politikacı Nelson Mandela’yı canlandırmasıyla tanınır. İdris’in Bitcoin Trader’ı desteklediğine dair kanıt bulmaya çalıştık, ne yazık ki şimdilik bu iddialar doğrulanamıyor.

Ant McPartlin Bitcoin Trader’ı Onaylıyor mu?

Ant McPartlin, İngiltere’den bir televizyon sunucusu, müzisyen, oyuncu ve TV yapımcısıdır. Birçok çevrimiçi pazarlama kampanyasında Bitcoin Trader’ın arkasında bir yatırımcı olduğu söyleniyor, ancak bunun kanıtı bulamadık. Bağlı kuruluş kampanyalarında viral hale gelmek için kullanılan tıklama yemidir.

Nicole Kidman, Bitcoin Trader’a Yatırım Yaptı?

Nicole Kidman, ödüllü ünlü bir Hollywood oyuncusu ve yapımcısıdır. 183 milyon dolarlık tahmini net değeri var. Bitcoin ve Bitcoin Trader’a yatırım yaptığı internette dolaşan söylentiler var. Bitcoin Trader’ı desteklediğine veya yatırım yaptığına dair hiçbir kanıt bulamadık. Bitcoin’e yatırım yapmak, gelir akışlarını çeşitlendirmenin bir yoludur, Bitcoin yatırımı çok iyi olabilir, ancak yatırımları kamuya açık bilgi değildir. Zenginlik kaynağının 2006, 2018 ve 2019 yıllarında en yüksek ücretli aktrislerden biri olduğu film endüstrisi olduğunu söyleyebiliriz..

Andrew Forrest ve Bitcoin Trader?

Andrew Forrest, tahmini 9 milyar dolar değerinde Avustralyalı bir işadamı, zenginlik kaynağı madencilik endüstrisi (bitcoin madenciliği değil) ve sığır istasyonları. Andrew Forrest’i Bitcoin Trader ile ilişkilendiren söylentiler dolaşıyor, ancak bu söylentiler yanlış görünüyor, adam parasını geleneksel işlerde kazandı. Bitcoin’e biraz para yatırıp yatırmadığı bir sır olarak kalır.

Bu iddiaların doğru olduğuna dair hiçbir kanıt bulamadık ve şimdilik, ünlülerin desteklendiğine dair bu iddialar spekülasyon olarak göz ardı edilmelidir. Bununla birlikte, Bitcoin Trader platformunun meşru bir gelişmiş kripto ticaret sistemi olduğunu ve pazarlamacıların daha fazla reklam tıklaması elde etme iddialarıyla ilişkilendirilemeyeceğini belirtmek önemlidir..

Ünlüler ve iş adamları Bitcoin hakkında gerçekte ne diyor?

Bitcoin, sıradan insanlardan milyoner iş adamlarına ve ünlülere kadar herkesin dikkatini çekiyor. Bazı ünlüler kripto para birimlerini açıkça desteklemese de, bitcoin ve kripto para birimleri ile ilgili açıklamalarda bulunan ünlü kişilerin bir listesini topladık..

1. “Bitcoin bir tekno güç turudur.” – Bill Gates

2. “Bitcoin dikkate değer bir kriptografik başarıdır ve dijital dünyada kopyalanamayan bir şey yaratma yeteneği çok büyük bir değere sahiptir.” – Eric Schmidt (Google CEO’su)

3. “Bitcoin çok heyecan verici bir gelişme, bir dünya para birimine yol açabilir. Önümüzdeki on yılda, bir şeyler için ödeme yapmanın ve varlıkları devretmenin en önemli yollarından biri haline geleceğini düşünüyorum. ” – Kim Dotcom (MegaUpload CEO’su)

4. “Paramızı ve inancımızı siyaset ve insan hatası içermeyen matematiksel bir çerçeveye koymayı seçtik.” – Tyler Winklevoss (Facebook’un mucidi)

5. “Bitcoin aslında dengeye ve teşviklere sahip ve bu yüzden yükselmeye başlıyor.” – Julian Assange (Wikileaks’in kurucusu)

6. “Demek Bitcoin siber züppe para birimidir …” – William Shatner (Star Trek TOS’ta Aktör)

7. “Virgin Galactic, cesur bir girişimci teknolojidir. Devrim yaratıyor ve Bitcoin yeni bir para birimi icat etmeye gelince aynı şeyi yapıyor. ” – Sir Richard Branson (Virgin şirketler grubunun kurucusu)

8. “Bitcoin’i gerçekten seviyorum. Bitcoin sahibiyim. Bu bir değer deposu, dağıtılmış bir defterdir. Özellikle Arjantin gibi yüzde 40 enflasyonun olduğu, bugün 1 doların yılda 60 sent değerinde olduğu ve bir hükümetin para biriminin değer taşımadığı yerlerde varlık koymak için harika bir yerdir. Risk alma iştahınız varsa, aynı zamanda iyi bir yatırım aracıdır. Ancak dalgalanma yavaşlayana kadar para birimi olmayacak. ” – David Marcus (Paypal CEO’su)

9. “Bitcoin evreninde bir algoritmanın [hükümetin] işlevlerinin yerini alması gerçeğinin… aslında oldukça havalı olduğunu düşünüyorum. Ben büyük bir Bitcoin hayranıyım. ” – Al Gore (45. ABD Başkan Yardımcısı)

10. “Bitcoin, paranın TCP / IP’si olabilir.” – Paul Buchheit (Gmail’in Yaratıcısı)

11. “Bitcoin beni çok ilgilendiriyor. Tüm işaretlere sahip. Paradigma değişimi, hackerlar buna bayılıyor, ancak bir oyuncak olarak alay ediliyor. Tıpkı mikro bilgisayarlar gibi. ” – Paul Graham (Yahoo Mağazası)

12. “Bitcoin, e-postanın posta endüstrisine yaptığını bankalara da yapacak.” – Rick Falkvinge (İsveç korsan partisinin kurucusu)

13. “Şu anda Bitcoin, tarayıcıdan önce İnternet gibi hissediyor.” – Wences Casares (Banco Lemon’un Kurucusu)

14. “[Sanal Para Birimleri], özellikle yenilikler daha hızlı, daha güvenli ve daha verimli bir ödeme sistemini teşvik ederse uzun vadeli bir vaatte bulunabilir.” – Ben Bernanke (Federal Rezerv Başkanı)

15. “Bence Bitcoin dünyayı değiştirmek gibi bir şey yapma potansiyeline sahip ilk [şifreli para].” – Peter Thiel (Paypal’ın Kurucu Ortağı)

16. “3 dönem para birimi vardır: Emtia temelli, politik temelli ve şimdi matematiğe dayalı.” – Chris Dixon (Hunch’ın kurucu ortağı Ebay, şu anda McAfee’ye ait SiteAdvisor’ın kurucu ortağı)

17. “Tüm böcek sınıfları eksik.” – Dan Kaminsky (Cisco ve Avaya için Güvenlik Penetrasyon Uzmanı)

18. “Para 2.0, çok büyük bir anlaşma.” – Chamath Palihapitiya (önceki AOL anlık mesajlaşma başkanı)

19. “Bitcoin gibi şeyleri durduramazsınız. Her yerde olacak ve dünyanın yeniden ayarlanması gerekecek. Dünya hükümetleri yeniden uyum sağlamak zorunda kalacak. ” – John McAfee

20. “Bitcoin kalmak için burada. Kripto para biriminin patenti için kredi almaya çalışan herkes için bir hacker kargaşası olacaktı. Ve hacker öfkesinin alıcı tarafında olmak istemezdim. ” – Adam Draper

21. “Mt.Gox’un çöküşünden bir pozitif çıkarım varsa, bu yeni nesil Bitcoin şirketlerinin Bitcoin’in geleceğini ve müşteri fonlarının güvenliğini sağlamak için birlikte çalışmaya istekliliğidir.” – Brian Armstrong (Coinbase CEO’su)

22. “Bitcoin çok umut verici bir fikir gibi görünüyor. Güvenliği, dürüst katılımcıların CPU gücünün saldırganın gücünden daha ağır bastığı varsayımına dayandırma fikrini seviyorum. Uzun kuyruğun gücünden yararlanan çok modern bir fikir. ” – Hal Finney

23. “Bitcoin, çok benzersiz olan belirli kullanımlara olanak sağlıyor. Başka hiçbir para biriminin izin vermediği olanaklar sunduğunu düşünüyorum. Örneğin, yalnızca iki ayrı taraf madeni parayı harcamayı kabul ettiğinde ortaya çıkan bir madeni parayı harcama yeteneği; madalyonun kendisiyle kaçamayacak bir üçüncü tarafla. ” – Pieter Wuille

24. “Hey, açıkça şu anda Bitcoin’de olmak için çok ilginç bir zaman, ancak bunun gerçek olup olmadığını tartışmak istiyorsanız, şu anda bir Bitcoin Pensacola’da 40’tan fazla evsiz insanı besleyecektir. Bitcoin’in gerçek olduğuna dair kanıt istiyorsanız, bana gönderin, onları nakde çeviririm ve evsizleri beslerim. ” – Jason King

25. “Blockchain teknolojidir. Bitcoin, potansiyelinin yalnızca ilk ana akım tezahürüdür. ” – Marc Kenigsberg

26. “Bitcoin, herkesin eşit erişimle katılabileceği özgür ve sansürsüz bir ağ olan son derece siyasi bir amaca hizmet etmek için yaratıldı.” – Amir Taaki

27. “Değer yükseldikçe, kafalar dönmeye ve şüpheciler yumuşamaya başlar. Yeni bir para birimi başlatmak kolaydır, herkes yapabilir. İşin püf noktası, insanların bunu kabul etmesini sağlamak, çünkü “para” değerini veren onların kullanımıdır. ” – Adam B. Levine

28. “Özünde, bitcoin ileri görüşlü mühendisler tarafından tasarlanan akıllı bir para birimidir. Banka ihtiyacını ortadan kaldırır, kredi kartı ücretlerinden, döviz bozdurma ücretlerinden, para transfer ücretlerinden kurtulur ve geçişlerde avukat ihtiyacını azaltır… tüm iyi şeyler. ” – Peter Diamandis

29. “Bitcoin ve arkasındaki fikirler, geleneksel para birimi kavramlarını bozacak. Sonunda para birimi onun için daha iyi olacak. ” – Edmund C. Moy

30. “O kadar çok potansiyel var ki … Sadece milyar dolarlık bir endüstri olmasını bekliyorum.” “Vay canına, İpek Yolu gerçekten işe yarıyor” – Charlie Shrem

Kripto para birimlerine ilgi duyan ünlüler:

Gwyneth Paltrow – Gwyneth Paltrow 2017’de Bitcoin cüzdan başlangıcı Abra’ya Apple serisinin Planet of the Apps bölümünde danışman olarak katıldı..

Mayk taysın – 2016’da Mike Tyson, Bitcoin Direct ile ortaklaşa bir Bitcoin cüzdanı başlattı.

Snoop Dogg -2013’te Snoop tweet attı: “Bitcoin n’deki bir sonraki kaydım bir drone ile teslim edildi.” 2017 yılında Snoop Dogg, gençlik futbol programına bağış olarak şirketten yaklaşık 55.500 $ değerinde 1.500 SparkleCOIN hediye etti..

Ashton Kutcher  – Milyarder Mark Cuban ile birlikte spor bahisleri blok zinciri Unikrn’e yatırım yaptı.

Jamie foxx – 2017’de Jamie Foxx, kripto para borsası Cobinhood’ı twitter’da onayladı:

 “Yeni @cobinhood Token’a katılmayı dört gözle bekliyorum! SIFIR ücret ticareti! #CryptoCurrency #BitCoin #ETH – http://cobinhood.com.”

Roseanne Barr – Bitcoin’in en eski destekçilerinden biri. 2013 yılında şu tweet’i attı:

ilk kıyamet sonrası yasa: her türden kölelik, borç köleliği de dahil olmak üzere artık yasa dışıdır. #BITCOIN.

Mel B – 2013’te Mel B, yeni single’ı için Bitcoin ödemelerini kabul edeceğini duyurdu..

Dedi ki:

Yeni teknolojinin hayatımızı nasıl kolaylaştırdığını seviyorum ve bu benim için heyecan verici. Bitcoin, tek bir para birimi kullanarak dünya çapındaki hayranlarımı birleştiriyor. Sadece bitcoin kullanarak ödeme yapabilirler.

Drew Carey – Bir kez tweet atıldığında:

 Sadece kahvaltı ile bitcoin almaya çalıştım. Reddedildi. #whenwilltheworldcatchuptomyhipness

Floyd Mayweather Jr. – 2017’de, “Beverly Hill’de bitcoins ethereum ve diğer kripto para birimlerini harcamak” yazan bir fotoğrafını tweetledi.

Richard BransonBir makale Richard Branson’ın kripto para birimi ödeme platformu BitPay’e 30 milyon dolar yatırım yaptığını bildirdi..

Bizim sonucumuz

Bitcoin Trader platformundaki analizimizin sonucu, Bitcoin Trader’ın% 100 yasal olduğu ve pasif bir gelir elde etme ve servetlerini artırma konusunda yeni ve deneyimli tüccarlara yardımcı olabileceği iddialarını desteklememizi sağlıyor. Yeni bir kullanıcının her hafta € 200 ile € 1000 arasında kazanabileceği tahmin edilmektedir. Bu, kullanıcının ne kadar para yatırdığına ve yeniden yatırım yapmaya devam ettiğine bağlıdır. Bu ticaret platformunda önemli miktarda para kazanmak bir olasılıktır. 

Bitcoin Trader’ın güvenilir ve kullanıcı dostu olduğunu gösteren yeterince inceleme ve başka araştırma bulduk. Bitcoin Trader platformu 150’den fazla ülkede kullanıcılar tarafından kullanılabilir..

Sıkça Sorulan Sorular

 • Bitcoin Trader nedir?

Bitcoin Trader, ticarete başlamak isteyen kullanıcılar için kripto para piyasası fırsatlarını tanımak üzere programlanmış otomatik bir ticaret yazılımıdır.. 

 • Bitcoin Trader’a yatırım yapmak karlı mı? 

Günlük 5.000 Euro’nun üzerinde kazanç elde ettiğini iddia eden yatırımcılar var. Ancak, kullanıcıların bu tür getiri elde etmek için büyük miktarlarda para yatırması gerekir. Yeni kullanıcılara minimum 250 € depozito ile başlamalarını ve karlarını buradan artırmalarını tavsiye ediyoruz..

 • Kripto ticaret uygulamaları nasıl çalışır?? 

Ticaret uygulamaları akıllı bir algoritma kullanarak çalışır. Kripto para birimini çok düşük fiyatlarla bulmak için büyük hacimli verileri tarar ve analiz eder. Bu kripto para birimleri daha sonra satın alınır ve daha sonra daha yüksek bir fiyata satılır.. 

 • Bilgilerim Bitcoin Trader’da güvende mi? 

Bitcoin Trader’ın sitedeki gizli bilgileri şifreleyen çevrimiçi bir güvenlik protokolü olan bir SSL sertifikası kullandığı bildirildi..

 • Yeni hesabı açma ücreti ne kadar?

Yeni bir Bitcoin Trader hesabı açmak için herhangi bir ücret alınmaz. Tamamen ücretsizdir. 

 • Bitcoin kar elde ettikten sonra ticaret sisteminden çekilebilir mi??

Maalesef bu mümkün değil. Ticaret yazılımı kazançlarınızı yerel para birimine çevirir ve kazançlarınız Bitcoin Trader hesabınıza bağlı banka hesabına yatırılır.. 

 • Alternatif kripto ticaret platformları var mı? 

Evet. Diğer güvenilir kripto para birimi ticaret platformlarının yanı sıra Bitcoin Kodu, Bitcoin Devrimi ve Bitcoin Era gibi benzer ticaret platformları vardır.. 

 • Elde edebileceğim maksimum kar limiti var mı?

Hayır. Bitcoin’de ne kadar kazanç potansiyeline sahip olduğunuza dair bir sınır yoktur.

 • Bitcoin Trader bir piramit şeması mı?

Hayır. Bitcoin Trader’ın karlı kripto para ticareti yapmanızı sağlayan ödüllü bir yazılım olduğu bildiriliyor..

 • Buna ne kadar zaman ayırmam gerekecek?

Ortalama bir kullanıcının bu ticaret platformunda günde en az 20 dakika geçirdiği tahmin edilmektedir..

 • Bitcoin trader hangi ülkelerde mevcut??

Crypto Trader 100’den fazla ülkede mevcuttur ve size kolaylık sağlamak için birden fazla ödeme seçeneği vardır. Ülkenizde Bitcoin Trader’ı kullanmak yasal olduğu sürece, dünyanın hemen her yerinden yatırımınızın karşılığını kolayca kazanmaya başlayabilirsiniz.

 • Tüm paranızı Bitcoin Trader’a yatırmanız tavsiye edilir mi?

Hayır, asla ihtiyacınız olan veya kaybetmeyi göze alamayacağınız parayla yatırım yapmayın, yalnızca harcanabilir geliri kullanmalısınız. Kripto para piyasası uçucudur ve zamana duyarlıdır, bu da onu yüksek riskli ve yüksek ödüllü hale getirir. Küçük başlamanızı öneririz. Her yatırımda olduğu gibi riskler vardır ancak zararı durdur özelliği potansiyel yatırımcıları büyük kayıplardan korur..

Kripto Para Birimi Terimleri Sözlüğü

Dönem Tanım
Fiat Fiat, geleneksel olarak, kendine özgü bir değeri olmayan, ancak değeri esasen yaratıcı tarafından belirlenen kağıt para olarak adlandırılır, çoğu durumda bu, hükümet olacaktır..
Bitcoin Bitcoin’in dünyanın en popüler kripto para birimi olduğu bildiriliyor. Bitcoin, bir Bitcoin Blockchain üzerinde çalışır ve merkez bankalarından ve otoriteden bağımsız olarak çalışan merkezi olmayan bir para birimidir.
Ethereum Ethereum, Bitcoin gibi, merkezi olmayan bir kripto para birimidir. Yatırımcılar burada aktarabilir ve değer değiştirebilir.
Litecoin Litecoin aynı zamanda bir kripto para birimi ve Bitcoin’i yansıtan bir blok zinciridir..
Değiş tokuş Kripto değişimi, temelde kripto yatırımcılarının diğer kripto para birimleri için farklı kripto para birimlerini takas ettikleri çevrimiçi bir platformdur..
Bitcoin madenciliği Bitcoin madenciliği, Bitcoin blok zincirine eklenmeden önce Bitcoin işlemleri doğrulandığında ve onaylandığında gerçekleşir..
Kripto cüzdanı Kripto cüzdanı, yatırımcıların özel ve genel anahtarlarını saklayan bir yazılım programıdır. Ayrıca, kullanıcıların bakiyelerini aktarmalarına, almalarına, harcamalarına, depolamalarına ve kontrol etmelerine olanak tanır..
Dolaşan arz Bu, halka açık olan ve piyasada alıcılar ve satıcılar arasında dolaşan belirli bir kripto para birimi veya token miktarını ifade eder..
Piyasa değeri Piyasa değeri, piyasada bulunan tüm kripto para birimlerinin piyasa değerini ifade eder..
Altcoinler Bitcoin, tüm kripto para birimleri arasında ilk ve en başarılı olanıydı. Diğer tüm kripto paralar, altcoin kategorisi altında birlikte gruplandırılmıştır..
Blok Gezgini Bir kripto para biriminin blok zincirini keşfetmek ve analiz etmek için çevrimiçi bir araç.
Blok Yüksekliği Blok yüksekliği, blok zincirine bağlı blokların sayısını ifade eder.
Blok Ödülü Bir bloktaki hashi (doğrulama) başarıyla hesaplayan bir bitcoin madencisine verilen teşvik.
Zincir Bağlama Bir kripto para birimini diğerine aktarma. Bu, işlemin iki ayrı blok zincirinde yapılmasını gerektirir.
Konsorsiyum Blok Zinciri Özel sektöre ait ve işletilen bir blok zinciri.
Kriptografi Bilgileri şifreleme ve şifresini çözme süreci.
Merkezi Olmayan Otonom Organizasyon İnsan girdisi yerine bilgisayar programları veya yazılımları tarafından işletilen kuruluşları ifade eder. Bu konuda merkezi bir otorite yok.
Jeton Tokenler, ICO’larla güçlü bir şekilde ilişkilidir ve genellikle Ethereum gibi yerleşik “akıllı sözleşme” blok zincirlerinden önceden var olan standartlar üzerine inşa edilir..
ICO Bu, İlk Para Teklifi anlamına gelir ve projelerin finansman kazanması için yıkıcı yeni bir yöntemi ifade eder..
Çatal Kripto para birimi açısından, çatal, mevcut bir kripto para biriminin kodun iki varyasyonuna bölündüğü bir olaydır..
Cüzdan Kripto para birimi cüzdanı, kripto para birimi sahiplerinin madeni paralarına erişebilmelerinin birincil yoludur..
Sıcak ve soğuk hava deposu Bu, belirli bir cüzdanın barındırıldığı yeri ifade eder. Sıcak depolama, internet bağlantısından erişilebilen bir cüzdanı ifade eder; burada soğuk depolama, cüzdanınızı ayrı bir donanımda çevrimdışı olarak barındırmak anlamına gelir..
Alıkoyma Emanet, belirli bir işlemde yer alan iki taraf için gerekli fonların ödenmesini üçüncü bir tarafın elinde tuttuğu ve düzenlediği bir finansal düzenlemedir..
Akıllı sözleşme Ethereum blok zinciri, kodun akıllı bir sözleşme şeklinde kendisine dağıtılmasına izin verir. Bu sözleşme, esasen işlemlerin nasıl işlediğini belirleyen bir dizi matematiksel kuraldır.
İş kanıtı (PoW) Onaylanacak ve Blockchain defterine eklenecek işlemler için, bu süreci tamamlamak için geliştirilmiş çeşitli yaklaşımlar vardır..
Proof-of-Stake (PoS) PoS tabanlı kripto para birimlerinde, bir sonraki bloğun yaratıcısı, çeşitli rastgele seçim ve zenginlik veya yaş kombinasyonlarıyla seçilir..
Önem Kanıtı (POI) Bu, PoW ve PoS’ye üçüncü bir alternatif olarak Coin NEM’in öncülüğünü yaptığı bir kanıt tarzıdır..
TA Tarihsel fiyat hareketleri ve sofistike göstergelere dayalı teknik analiz veya madeni para değerlerinin analizi için kısa açıklama.
Düğüm belirli bir kripto para biriminin ağına bağlı bir bilgisayar.
Madencilik Madencilik, dağıtılmış bir defterde kripto para birimleri üzerinde yeni işlemleri doğrulama sürecidir..
Ay Vuruşu Bu, dramatik bir şekilde yukarı doğru hareket eden bir kripto para birimini ifade eder.
Bear ve Bull pazarları Bir boğa piyasası, yükselen fiyatları ve satın almayı teşvik eden iyimser duyguları ifade eder. Düşen fiyat eğilimleri ve satışı teşvik eden karamsar bir duygu ile ayı piyasaları boğa piyasalarının tersi olarak kabul edilir.
Balina Büyük miktarda kripto para birimi olan birini ifade eder
HODL Piyasa türbülansını görmezden gelmek ve uzun vadeli getiri beklemek pasif yatırım stratejisini ifade eder..
Sert Çatal Bir dijital para biriminin standart protokolünde kalıcı bir değişiklik oluşturan bir çatal türünü ifade eder
Uzun / Uzun Pozisyon Belirli bir varlığın sonunda değerinin artacağına dair bahse girmeyi ifade eder.
Özel anahtar Bir yatırımcının dijital para birimine erişmek için kullanabileceği bir dizi harf ve sayı olarak sunulan bir bilgi parçası
Genel anahtar Bir yatırımcının dijital para birimini harf ve rakam kombinasyonu kullanarak alabileceği bir adres.
Rekt Bir yatırımcı kripto para piyasasında büyük miktarda para kaybettiğinde ortaya çıkar
Kısa / Kısa Bir yatırımcı kısa pozisyon aldığında ortaya çıkar – bir varlığın veya para biriminin değerinin düşeceğine dair bahis oynar
Madencilik Teşviki Madenciler, işlemleri onaylamak ve onları bloklara çıkarmak için kazandıkları bir ödül
Çaylak Kripto para piyasasındaki yeni yatırımcıları ifade eder.
DApp Merkezi olmayan bir uygulamayı ifade eder.

Diğer Kripto Ticaret Sistemleri

Kripto Tüccarı Bitcoin Boşluğu Bitcoin Yaşam Tarzı Bitcoin Rush
Bitcoin Evrimi Bitcoin Devrimi Bitcoin Kar Bitcoin Kodu

Feragatname: Bu sayfadaki içerik mali tavsiye olarak alınmamalıdır. Bu sadece bilgi amaçlıdır. Kaybetmeyi göze alamayacağınız şeylere asla yatırım yapmayın. Herhangi bir finansal karar vermeden önce daima mümkün olduğunca çok araştırma yapın ve sertifikalı bir finansal danışmana danışın..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector