Bitcoin Nedir

Bitcoin Up, kripto para piyasasından verileri çıkarmak ve analiz etmek için yapay zeka ile desteklenen otomatik bir teknolojidir. Bu teknoloji aynı zamanda Bitcoin ile ilgili haberleri okumak ve onlardan değerli bilgiler elde etmek için Doğal Dil İşlemeyi kullanır. Bitcoin Up, yatırımcılara rekabet avantajı sağlayacak şekilde piyasaların 0,01 saniye ilerisindedir. Bitcoin Up piyasalarda oldukça yenidir, ancak bazı raporlar bunun bugün piyasadaki en etkili teknolojilerden biri olduğunu öne sürmektedir..

Dünya çapında ekonomileri etkileyen COVID-19 salgını ile bugün ticaret yapmak için daha iyi bir zaman yok. USD, dijital para grubu için küresel güvenli liman varlığı olarak çekiciliğini kaybetmeye devam ederken, 2020 sonunda Bitcoin Fiyatının 100.000 $ ‘a ulaşacağına dair raporlar var. Bu, her yatırımcının beklediği fırsat penceresi olabilir.

Bitcoin Yasal mı?

Bitcoin Up’ın güvenilir bir platform olduğuna dair olumlu işaretler var. İlk olarak, platform dünyanın önde gelen düzenlenmiş brokerlerine bağlıdır, ikinci olarak gerçek parayla işlem yapmadan önce platform, gerçek piyasa koşullarını ve sahte parayı kullanarak demo modunda işlem yapmanıza izin verir, böylece işlem yapmadan önce platforma ve piyasalara alışırsınız. gerçek para ve son olarak sadece 250 $ yatırmanız gerekiyor. Bu 250 $, demo hesabında pratik yaptıktan sonra gerçek ticaret yapmaya hazır olduğunuzda kullanacağınız şeydir..

Lütfen, ister borsa ister başka bir piyasa olsun, tüm yatırımların riskler taşıdığını unutmayın. Bitcoin Up, riski en aza indirirken herkesin kolayca ticaret yapmasını kolaylaştıran bir araçtır, ancak kripto para piyasası oynaktır ve mümkün olduğunca fazla bilgi edinmek için mümkün olduğunca çok araştırma yapmak yatırımcıların sorumluluğundadır..  

Bitcoin Up ile Hesap Oluşturmak

Bitcoin Up ile bir hesap açmak oldukça kolaydır, aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterlidir.

Kayıt

Kayıt olmak için aşağıdaki form aracılığıyla ücretsiz bir hesap oluşturarak başlayın. Başarılı bir kayıttan sonra, size hesap doğrulaması boyunca size rehberlik etmesi için kişisel bir komisyoncu atanacak & kurulum süreci:

Depozito Yapın 

Bitcoin Up, canlı işlemleri etkinleştirmek için minimum 250 $ depozito gerektirir. Para yatırma işlemleri güvenli ve kolaydır. Yeni bir yatırımcının yapması gereken tek şey, para yatırma düğmesine tıklamak ve tercih ettiği yöntemi seçmektir. Bir banka \ kredi kartı, banka havaleleri, e-cüzdanlar veya bitcoin ile para yatırma yapılabilir. Depozitolar anında işlenir ve depozito ücreti gerekmez. Teknoloji, mevduatları idare etmek için düzenlenmiş komisyonculara güveniyor. Bu komisyoncular, tüm para yatırma işlemlerinin güvenli ve emniyetli olmasını sağlamaktan sorumludur.. 

Demo Ticaret

Yeni bir yatırımcı ilk depozitoyu yaptıktan sonra, demo alım satım özelliğine veya alım satım kılavuzuna erişebilir. Bu kılavuz, yatırımcıya hiçbir ek ücret ödemeden platformda bir uygulama çalışması sağlar. Canlı ticaret başlamadan önce her yeni yatırımcının demo alım satım özelliğini kullanmasını tavsiye ederiz. İşlem yapmadan önce yatırımcının gerekli tecrübe ve bilgiyi kazanmasına yardımcı olacaktır..

Canlı Ticaret


Yeni yatırımcı demo alım satım deneyiminden memnun olduğunda, artık Canlı ticarete geçebilecek. Yatırımcının yapması gereken tek şey, risk ayarlarını talimatlara göre ayarlamak ve canlı düğmesine tıklamaktır. Teknoloji, işlemleri otomatik olarak gerçekleştirir. Bu, onu kullanmak için herhangi bir uzmanlığa ihtiyaç duymadığınız anlamına gelir. Ancak, yeni ve deneyimli yatırımcıların hesaplarında her gün en az 30 dakika geçirmelerini tavsiye ederiz.. 

Bitcoin Nasıl Çalışır?

Bitcoin up özelliği resmi

 • Bitcoin Up kullanıcıları teknolojisini güçlendirmek için yapay zeka. Teknoloji, pazardan ve ilgili haberlerden içgörüler çıkarmak ve analiz etmek için makine öğrenimi olarak bilinen bir Yapay zeka alt kümesini kullanır ve ardından yatırımcıya en karlı işlemleri sunar.. 
 • Bitcoin Up yalnızca düzenlenmiş brokerlerle çalışır. Aracı kurumlarının çoğu İngiltere FCA ve Avustralya’nın ASIC’i tarafından izlenmektedir.. 
 • Teknoloji, ticaret deneyimi çok az olan veya hiç olmayan yeni yatırımcılar da dahil olmak üzere herkese açıktır. Çoğu kullanıcı, Bitcoin veya diğer ilgili kripto para birimi borsalarında herhangi bir geçmişe sahip olmadıklarını belirtti. Platformun kullanımı basittir ve ticaret süreci basittir. 
 • Bitcoin Up, ticaret ortamının şeffaf olduğundan emin olmak için blockchain teknolojisini de uygular.. 
 • Bitcoin Up teknolojisinin% 300’e varan getiri yatırımı olduğu bildiriliyor. Bu bilgiler doğruysa, bir haftadan daha kısa sürede yatırılan orijinal sermayenin üç katına kadar telafi etmek mümkündür.. 

Bitcoin Yukarı Ticaret İpuçları

Bitcoin Up teknolojisi, Yapay Zeka ve makine öğrenimi ile güçlendirilebilir, ancak ticaret yolculuğunuz boyunca size yardımcı olacak bazı yararlı ipuçları hazırladık.. 

Küçük başla 

İlk ticareti yapmak için ilk depozitoyu kullanmanızı öneririz. Yeni kullanıcılar, yatırımlarının ilk getirisini elde ettikten sonra her zaman daha fazla sermaye yatırabilir. 

Günde en az sekiz saat ticaret yapın 

Hesabınızın günde en az sekiz saat canlı işlem yaptığından emin olun. Teknoloji, işin çoğunu kendi başına yapar, bu nedenle ticaret, yatırımcıların günlük sorumluluklarına müdahale etmeyecektir.. 

ABD saatinde ticaret 

Kripto para piyasasında işlem yapmanın en iyi zamanı, New York’ta gündüz olduğu zamandır. Bunun nedeni, bitcoin’in şu anda oldukça değişken olma eğiliminde olmasıdır..

Kârın% 80’ini yeniden yatırın

Kârları yeniden yatırmak, bileşik oluşturmanın büyüsünden yararlanmanıza olanak tanır.

Bitcoin Up ile Ticaret Yapmanın Avantajları

Bitcoin Up’ta işlem yapmanın birçok avantajı vardır. Bu, yüksek karlılık ve yatırımcıların gezinmesi kolay, kullanımı kolay bir platformu içerir. Teknolojiyi gözden geçiren çoğu yatırımcının daha önce herhangi bir ticaret deneyimi olmamıştır. Geleneksel kripto para birimi ticareti, özellikle deneyimsiz tüccarlar için karmaşık ve zaman alıcı olabilir. Bitcoin Up, yeni yatırımcılara Bitcoin ticareti için uygun ve sözde karlı bir yol sağlar. Para çekme işlemleri basit ve hızlıdır. Para çekme işlemi tamamlandıktan sonra, paranın hesaba yansıması 48 saatten fazla sürmez. Teknoloji ayrıca yatırımcıların emniyetini ve güvenliğini en önemli öncelik olarak görüyor. Bir yatırımcı herhangi bir sorunla karşılaşırsa, 7/24 erişilebilen müşteri hizmetleri yardım hattına başvurabilir.. 

Bitcoin Medyada Öne Çıktı mı? 

Bitcoin Up’ın The Simpsons, Silicon Valley ve The Good Wife gibi popüler TV şovlarında yer aldığını iddia eden birçok rapor var. Doğru mu yanlış mı olduğunu bulmak için bu iddiaları araştırmaya karar verdik.. 

The Simpson, Bir Bölümde Bitcoin’i Onayladı? 

Simpsons, Matt Groening tarafından Fox Broadcasting Company için yaratılan Amerikan animasyon sitcomu Simpsons, uyumsuz Springfield şehrinde çalışan bir ailenin hicivli bir macerasıdır. Simpsonlar’ın bölümlerinden birinde Bitcoin Up’ı desteklediğine dair raporlar var, ancak bu iddialar yanlış.. 

Silikon Vadisi Bir Bölümde Bitcoin’den Bahsetti? 

Silicon Valley, Mike Judge, John Altschuler ve Dave Krinsky tarafından yaratılan bir Amerikan komedi televizyon dizisidir. 6 Nisan 2014’te HBO’da gösterime girdi ve 53 bölümden oluşan toplam altı sezon boyunca devam etti. Dizinin finali 8 Aralık 2019’da yayınlandı.Silicon Valley, bölümlerinin hiçbirinde Bitcoin Up’tan bahsetmedi.. 

Bitcoin Up The Good Wife’da Öne Çıktı? 

The Good Wife, birden fazla bölüm üzerinde oynanan birkaç hikaye yayının yanı sıra her bölümün sonunda sona eren bağımsız hikayeler içeren seri hale getirilmiş bir şovdur. The Good Wife’ın bir bölümde Bitcoin Up’a yer verdiğine dair raporlar var. Ancak, bu iddiaların yanlış olduğunu teyit edebiliriz. 

Bitcoin Up ünlüler tarafından onaylandı mı??

Bitcoin Up’ın uluslararası ünlüler tarafından onaylandığı iddiaları var. Bir ünlünün Bitcoin Up veya başka bir kripto alım satım uygulamasıyla bağlantılı olduğu her vakayı araştırmaya karar verdik..

Gordon Ramsay Bitcoin’i Destekliyor mu?

Gordon Ramsay, dünyanın en ünlü şeflerinden biridir. Multi-Michelin yıldızlı İngiliz şef, lokantacı, yazar ve televizyon kişiliğinin büyük bir markası var, bu yüzden onun onayı herhangi bir ürün güvenilirliği sağlayacak. Bitcoin Up’ı destekleyip desteklemediğini öğrenmek için interneti ve YouTube’u araştırdık maalesef hiçbir şey bulamadık. Yani söylentiler yanlış.

Peter Jones Bitcoin’i Destekliyor mu?

Peter Jones, popüler yatırım programı Dragons Den ve Amerikan televizyon programı American Inventor’da İngiliz bir işadamı ve reality TV yıldızıdır. Tahmini net değeri 500 milyon dolara yakın, bu nedenle mali durumundan biri bir yatırım ürününü onaylarsa, birçok kişi de ona yatırım yapacaktır. Peter Jones’un Bitcoin Up’ı desteklediğini aradık, ancak hiçbir şey bulamadık.

Elon Musk Bitcoin’i Destekliyor mu?

Elon Musk, Güney Afrika, Kanadalı ve Amerikalı olmak üzere üç milletten oluşan eksantrik milyarderdir. Tesla ve SpaceX’in arkasındaki adam. Elon Musk’tan gelen tweetler borsayı etkiliyor, eğer Bitcoin Up’ı destekleyecek olsaydı tüm haberlerde yer alırdı ve Bitcoin Up web sitesi çökebilirdi. İnternette Elon Musk’ın Bitcoin Up’ı onayladığına dair herhangi bir geçerli kanıt aradık, yine bu iddiaları doğrulayamadık.

Trevor Noah Bitcoin’i Öneriyor mu?

Trevor Noah, Güney Afrikalı bir komedyen, siyasi yorumcu, aktör ve popüler Amerikan talk şovu The Daily Show’un sunucusudur. Trevor Noah’ın Bitcoin sayesinde zenginleştiğine dair internette dolaşan reklamlar nedeniyle Bitcoin Up kullandığına dair söylentiler var. Trevor Noahs’ın zenginlik kaynağının The Daily show ve komedi turlarıyla yaptığı sözleşme olduğu herkesçe biliniyor. Trevor Noah’ın bitcoin’e yatırım yapıp yapmadığı kamuya açık bir bilgi değildir. Bitcoin Up kullandığı doğrulanamıyor.

Kate Winslet Bitcoin Up kullanıyor mu?

Kate Winslet, Titanic ve dönem dramaları üzerine yaptığı çalışmalarla tanınan ünlü bir İngiliz aktris. Kate Winslet’in herhangi bir gelişmiş kripto para birimi alım satım platformunu destekleyip desteklemediğini merak eden insanlardan gelen aramalarda artış oldu. Araştırdık ve Kate Winslet’in herhangi bir ticaret platformunu desteklediğine dair hiçbir kanıt bulamadık..

Holly Willoughby ve Bitcoin Up?

Holly Marie Willoughby, This Morning and Dancing on Ice’da İngiliz yazar, model ve TV sunucusu. Bu listedeki diğer ünlüler gibi, gelişmiş kripto alım satım uygulamasını desteklediğine dair iddialar var ancak bunu destekleyecek bir kanıt yok..

Patrice Motsepe Bitcoin Kullanıyor mu?

Patrice Motsepe, net değeri 1,6 milyar doları aşan en zengin Güney Afrikalılardan biridir. Servetini maden çıkarlarından elde etti. Altın, demirli metaller, baz metaller ve platinle ilgilenen African Rainbow Minerals şirketinin kurucusu ve yönetim kurulu başkanıdır. Parasını geleneksel işlerden kazandı, Bitcoin veya Bitcoin Up’a karıştığına dair hiçbir kanıt bulamadık.

Aliko Dangote Bitcoin Up Kullanıyor mu?

Aliko Dangote, Nijeryalı bir milyarder ve değeri 8,5 milyar doların üzerinde olan Afrika’nın en zengin adamı. Endüstriyel şirketler grubu Dangote Group’un kurucusu ve başkanıdır. Afrika’nın en zengin adamı olması onu ünlü kılıyor, bu da insanların özellikle ürünlerin para kazanmakla ilgisi varsa ürünleri onunla ilişkilendirmek istemelerine neden oluyor. Afrika’daki en zengin adam bitcoin’e yatırım yaparsa, diğer Afrikalılar da onun net değerinin bir kısmını biriktirme umuduyla Bitcoin’e yatırım yapmak isteyeceklerdir. Maalesef, Aliko Dangote’un Bitcoin Up kullandığını veya Bitcoin’e yatırım yapıp yapmadığını gösteren hiçbir kanıt yok..

Ünlülerin onaylarından hiçbiri kontrol edilmemiş olsa da, iddiaların hiçbirinin aslında Bitcoin Up’ın yaratıcıları tarafından yapılmadığını belirtmek önemlidir. Ünlü isimlerini tıklama yemi olarak kullanan bağlı kuruluş pazarlamacılarıdır. Bitcoin Up sistemi, yapabileceğini söylediği şeyi sunar.

Ünlüler aslında Bitcoin hakkında ne diyor?

Bitcoin, son on yılda en iyi performans gösteren varlık sınıfıdır ve bu tür sonuçlarla ünlüler ve iş adamları şeklinde milyonerlerin dikkatini çekmiştir. Parayı nasıl gördüğümüzü ve kullandığımızı tam anlamıyla değiştiriyor. İşte ünlülerin bitcoin ve kripto para birimleri hakkında söyleyecekleri:

1. “3 para birimi dönemi vardır: Emtia temelli, politik temelli ve şimdi matematiğe dayalı.” – Chris Dixon (Hunch’ın kurucu ortağı Ebay, şu anda McAfee’ye ait SiteAdvisor’ın kurucu ortağı)

2. “Tüm hata sınıfları eksik.” – Dan Kaminsky (Cisco ve Avaya için Güvenlik Penetrasyon Uzmanı)

3. “Para 2.0, çok büyük bir anlaşma.” – Chamath Palihapitiya (önceki AOL anlık mesajlaşma başkanı)

4. “Bitcoin gibi şeyleri durduramazsınız. Her yerde olacak ve dünyanın yeniden ayarlanması gerekecek. Dünya hükümetleri yeniden uyum sağlamak zorunda kalacak. ” – John McAfee

5. “Bitcoin kalmak için burada. Kripto para biriminin patenti için kredi almaya çalışan herkes için bir hacker kargaşası olacaktı. Ve hacker öfkesinin alıcı tarafında olmak istemezdim. ” – Adam Draper

6. “Mt.Gox’un çöküşünden bir pozitif çıkarım varsa, bu yeni nesil Bitcoin şirketlerinin Bitcoin’in geleceğini ve müşteri fonlarının güvenliğini sağlamak için birlikte çalışmaya istekliliğidir.” – Brian Armstrong (Coinbase CEO’su)

7. “Bitcoin çok umut verici bir fikir gibi görünüyor. Güvenliği, dürüst katılımcıların CPU gücünün saldırganın gücünden daha ağır bastığı varsayımına dayandırma fikrini seviyorum. Uzun kuyruğun gücünden yararlanan çok modern bir fikir. ” – Hal Finney

8. “Bitcoin, çok benzersiz olan belirli kullanımları mümkün kılıyor. Başka hiçbir para biriminin izin vermediği olanaklar sunduğunu düşünüyorum. Örneğin, yalnızca iki ayrı taraf madeni parayı harcamayı kabul ettiğinde ortaya çıkan bir madeni parayı harcama yeteneği; madalyonun kendisiyle kaçamayacak bir üçüncü tarafla. ” – Pieter Wuille

9. “Hey, açıkça şu anda Bitcoin’de olmak için çok ilginç bir zaman, ancak bunun gerçek olup olmadığını tartışmak istiyorsanız, bir Bitcoin şu anda Pensacola’da 40’tan fazla evsiz insanı besleyecek. Bitcoin’in gerçek olduğuna dair kanıt istiyorsanız, bana gönderin, onları nakde çeviririm ve evsizleri beslerim. ” – Jason King

10. “Blockchain teknolojidir. Bitcoin, potansiyelinin yalnızca ilk ana akım tezahürüdür. ” – Marc Kenigsberg

11. “Bitcoin, herkesin eşit erişimle katılabileceği özgür ve sansürsüz bir ağ olan son derece politik bir amaca hizmet etmek için yaratıldı.” – Amir Taaki

12. “Değer yükseldikçe, kafalar dönmeye ve şüpheciler yumuşamaya başlar. Yeni bir para birimi başlatmak kolaydır, herkes yapabilir. İşin püf noktası, insanların bunu kabul etmesini sağlamak, çünkü “para” değerini veren onların kullanımıdır. ” – Adam B. Levine

13. “Bitcoin, özünde ileri görüşlü mühendisler tarafından tasarlanan akıllı bir para birimidir. Banka ihtiyacını ortadan kaldırır, kredi kartı ücretlerinden, döviz bozdurma ücretlerinden, para transfer ücretlerinden kurtulur ve geçişlerde avukat ihtiyacını azaltır… tüm iyi şeyler. ” – Peter Diamandis

14. “Bitcoin ve arkasındaki fikirler, geleneksel para birimi kavramlarını bozacak. Sonunda para birimi onun için daha iyi olacak. ” – Edmund C. Moy

15. “O kadar çok potansiyel var ki … Sadece milyar dolarlık bir endüstri olmasını bekliyorum.” “Vay canına, İpek Yolu gerçekten işe yarıyor” – Charlie Shrem

Sonuç

Yaptığımız araştırmaya göre Bitcoin Up inandırıcı görünüyor. Bu iddiaları pekiştiren çevrimiçi birçok olumlu kullanıcı yorumu var. Ayrıca, bu teknolojinin profesyonel inceleme siteleri tarafından da mükemmel eleştiriler aldığı bildirildi. Bitcoin Up teknolojisi doğrulandı ve yatırımcıların bilinçli seçimler yapmaları için ihtiyaç duydukları tüm bilgiler hakkında açıklamalar yaptı. Bitcoin Up, şeffaf bir ticaret ortamı sağlayan blockchain teknolojisiyle de desteklenmektedir.. 

Sıkça Sorulan Sorular

 • Bitcoin Up Güvenilir mi?

Araştırmamıza göre Bitcoin Up meşru bir platform gibi görünüyor. 

 • Bitcoin Up ile para kazanabilir miyim?

Bitcoin Up ile kar etme şansı yüksektir. Ancak, yeni yatırımcılar canlı ticaret yapmadan önce teknolojiyi iyice incelediklerinden emin olmalıdır.. 

 • Bitcoin Up ile ne kadar yatırım yapmalıyım?

Yalnızca gerekli minimum yatırımı (250 $) yatırmanızı öneririz. Yatırımcılar ilk getirilerini aldıktan sonra her zaman daha fazla sermaye yatırabilirler. 

 • Bitcoin Up platformundan para çekebilir miyim? 

Evet! Bitcoin Up sorunsuz ve hızlı para çekme işlemlerine izin verir. Bot herhangi bir işlem ücreti almaz.

 • Bitcoin Ücretsiz mi?

Evet! Bitcoin Up ücretsiz bir ticaret robotudur. Ancak, bu kadar uzun süre kalmayabilir. Ücretsiz lisanstan yararlanmalı ve hemen kayıt olmalısınız. Canlı ticaret başlamadan önce bir depozito gerekli olduğunu unutmamak da önemlidir. Depozito ücreti yok. 

 • Bitcoin Up medyada yer aldı mı?

Araştırmamıza göre, Bitcoin Up medyada yer almadı. 

Kripto Para Birimi Terimleri Sözlüğü

Bitcoin Bitcoin’in dünyanın en popüler kripto para birimi olduğu bildiriliyor. Bitcoin, bir Bitcoin Blockchain üzerinde çalışır ve merkez bankalarından ve otoriteden bağımsız olarak çalışan merkezi olmayan bir para birimidir.
Ethereum Ethereum, Bitcoin gibi, merkezi olmayan bir kripto para birimidir. Yatırımcılar burada aktarabilir ve değer değiştirebilir.
Litecoin Litecoin aynı zamanda bir kripto para birimi ve Bitcoin’i yansıtan bir blok zinciridir..
Değiş tokuş Kripto değişimi, temelde kripto yatırımcılarının diğer kripto para birimleri için farklı kripto para birimlerini takas ettikleri çevrimiçi bir platformdur..
Bitcoin madenciliği Bitcoin madenciliği, Bitcoin blok zincirine eklenmeden önce Bitcoin işlemleri doğrulandığında ve onaylandığında gerçekleşir..
Kripto cüzdanı Kripto cüzdanı, yatırımcıların özel ve genel anahtarlarını saklayan bir yazılım programıdır. Ayrıca, kullanıcıların bakiyelerini aktarmalarına, almalarına, harcamalarına, depolamalarına ve kontrol etmelerine olanak tanır..
Dolaşan arz Bu, halka açık olan ve piyasada alıcılar ve satıcılar arasında dolaşan belirli bir kripto para birimi veya token miktarını ifade eder..
Piyasa değeri Piyasa değeri, piyasada bulunan tüm kripto para birimlerinin piyasa değerini ifade eder..
Altcoinler Bitcoin, tüm kripto para birimleri arasında ilk ve en başarılı olanıydı. Diğer tüm kripto paralar, altcoin kategorisi altında birlikte gruplandırılmıştır..
Blok Gezgini Bir kripto para biriminin blok zincirini keşfetmek ve analiz etmek için çevrimiçi bir araç.
Blok Yüksekliği Blok yüksekliği, blok zincirine bağlı blokların sayısını ifade eder.
Blok Ödülü Bir bloktaki hashi (doğrulama) başarıyla hesaplayan bir bitcoin madencisine verilen teşvik.
Zincir Bağlama Bir kripto para birimini diğerine aktarma. Bu, işlemin iki ayrı blok zincirinde yapılmasını gerektirir.
Konsorsiyum Blok Zinciri Özel sektöre ait ve işletilen bir blok zinciri.
Kriptografi Bilgileri şifreleme ve şifresini çözme süreci.
Merkezi Olmayan Otonom Organizasyon İnsan girdisi yerine bilgisayar programları veya yazılımları tarafından işletilen kuruluşları ifade eder. Bu konuda merkezi bir otorite yok.
Jeton Tokenler, ICO’larla güçlü bir şekilde ilişkilidir ve genellikle Ethereum gibi yerleşik “akıllı sözleşme” blok zincirlerinden önceden var olan standart üzerine inşa edilir..
ICO Bu, İlk Para Teklifi anlamına gelir ve projelerin finansman kazanması için yıkıcı yeni bir yöntemi ifade eder..
Çatal Kripto para birimi açısından, çatal, mevcut bir kripto para biriminin kodun iki varyasyonuna bölündüğü bir olaydır..
Cüzdan Kripto para birimi cüzdanı, kripto para birimi sahiplerinin madeni paralarına erişebilmelerinin birincil yoludur..
Sıcak ve soğuk hava deposu Bu, belirli bir cüzdanın barındırıldığı yeri ifade eder. Sıcak depolama, internet bağlantısından erişilebilen bir cüzdanı ifade eder; burada soğuk depolama, cüzdanınızı ayrı bir donanımda çevrimdışı olarak barındırmak anlamına gelir..
Alıkoyma Emanet, belirli bir işlemde yer alan iki taraf için gerekli fonların ödenmesini üçüncü bir tarafın elinde tuttuğu ve düzenlediği bir finansal düzenlemedir..
Akıllı sözleşme Ethereum blok zinciri, kodun akıllı bir sözleşme şeklinde kendisine dağıtılmasına izin verir. Bu sözleşme, esasen işlemlerin nasıl işlediğini belirleyen bir dizi matematiksel kuraldır.
İş kanıtı (PoW) Onaylanacak ve Blockchain defterine eklenecek işlemler için, bu süreci tamamlamak için geliştirilmiş çeşitli yaklaşımlar vardır..
Proof-of-Stake (PoS) PoS tabanlı kripto para birimlerinde, bir sonraki bloğun yaratıcısı, çeşitli rastgele seçim ve zenginlik veya yaş kombinasyonlarıyla seçilir..
Önem Kanıtı (POI) Bu, PoW ve PoS’ye üçüncü bir alternatif olarak Coin NEM’in öncülüğünü yaptığı bir kanıt tarzıdır..
TA Tarihsel fiyat hareketleri ve sofistike göstergelere dayalı teknik analiz veya madeni para değerlerinin analizi için kısa açıklama.
Düğüm belirli bir kripto para biriminin ağına bağlı bir bilgisayar.
Madencilik Madencilik, dağıtılmış bir defterde kripto para birimleri üzerinde yeni işlemleri doğrulama sürecidir..
Ay Vuruşu Bu, dramatik bir şekilde yukarı doğru hareket eden bir kripto para birimini ifade eder.
Bear ve Bull pazarları Bir boğa piyasası, yükselen fiyatları ve satın almayı teşvik eden iyimser duyguları ifade eder. Düşen fiyat eğilimleri ve satışı teşvik eden karamsar bir duygu ile ayı piyasaları boğa piyasalarının tersi olarak kabul edilir.
Balina Büyük miktarda kripto para birimi olan birini ifade eder
HODL Piyasa türbülansını görmezden gelmek ve uzun vadeli getiri beklemek pasif yatırım stratejisini ifade eder..

Feragatname: Bu sayfadaki içerik mali tavsiye olarak alınmamalıdır. Bu sadece bilgi amaçlıdır. Kaybetmeyi göze alamayacağınız şeylere asla yatırım yapmayın. Herhangi bir finansal karar vermeden önce her zaman olabildiğince çok araştırma yapın ve sertifikalı bir finansal danışmana danışın..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector