Čo je to bitcoin hore

Bitcoin Up je automatizovaná technológia poháňaná umelou inteligenciou na extrakciu a analýzu údajov z trhu s kryptomenami. Táto technológia tiež využíva spracovanie prirodzeného jazyka na čítanie správ súvisiacich s bitcoinmi a na získavanie cenných informácií od nich. Bitcoin Up je o 0,01 s náskokom pred trhmi, čo by malo investorom poskytnúť konkurenčnú výhodu. Bitcoin Up je na trhoch pomerne nový, ale niektoré správy naznačujú, že je to jedna z najefektívnejších technológií na súčasnom trhu.

S pandémiou COVID-19, ktorá ovplyvňuje ekonomiky na celom svete, dnes nie je lepší čas na obchodovanie. Objavili sa správy, že cena bitcoinu na konci roku 2020 dosiahne 100 000 dolárov, pretože USD naďalej stráca atraktivitu ako globálne bezpečné útočisko pre skupinu digitálnych mien. Toto môže byť príležitosť, na ktorú každý investor čakal.

Je bitcoin hore legitímny?

Existujú pozitívne signály naznačujúce, že Bitcoin Up je dôveryhodná platforma. Po prvé, platforma je prepojená s poprednými svetovo regulovanými sprostredkovateľmi, po druhé, pred obchodovaním so skutočnými peniazmi vám platforma umožňuje obchodovať v demo režime za reálnych trhových podmienok a falošných peňazí, aby ste si na platformu a trhy zvykli pred obchodovaním s skutočné peniaze a nakoniec ste povinní vložiť iba 250 dolárov. Týchto 250 dolárov použijete, keď budete pripravení na skutočné obchodovanie po nacvičení na demo účte.

Upozorňujeme, že všetky investície nesú riziká, či už ide o akciový trh alebo akýkoľvek iný trh. Bitcoin Up je nástroj, ktorý všetkým uľahčuje ľahké obchodovanie pri minimálnom riziku, avšak trh s kryptomenami je nestabilný a je zodpovednosťou investorov vykonať čo najviac výskumu, aby získali čo najviac porozumenia.  

Vytvorenie účtu s bitcoinom hore

Otvorenie účtu pomocou Bitcoin Up je pomerne jednoduché, jednoducho postupujte podľa pokynov uvedených nižšie.

Registrácia

Ak sa chcete zaregistrovať, začnite vytvorením bezplatného účtu prostredníctvom nižšie uvedeného formulára. Po úspešnej registrácii vám bude pridelený osobný sprostredkovateľ, ktorý vás prevedie overením účtu & proces nastavenia:

Vložiť 

Bitcoin Up vyžaduje na aktiváciu živých obchodov minimálny vklad 250 dolárov. Vklady sú bezpečné a priame. Všetko, čo nový investor musí urobiť, je kliknúť na tlačidlo vkladu a zvoliť si preferovanú metódu. Vklad je možné vykonať debetnou \ kreditnou kartou, bankovým prevodom, elektronickými peňaženkami alebo bitcoinom. Vklady sú spracované okamžite a nie sú potrebné žiadne poplatky za vklad. Táto technológia sa pri vkladoch spolieha na regulovaných sprostredkovateľov. Títo makléri sú zodpovední za zaistenie bezpečnosti a spoľahlivosti všetkých vkladov. 

Demo obchodovanie

Keď nový investor uskutoční počiatočný vklad, bude mať prístup k funkcii ukážkového obchodovania alebo obchodnému sprievodcovi. Táto príručka poskytuje investorovi praktický beh na platforme bez ďalších nákladov. Odporúčame, aby každý nový investor využil funkciu ukážkového obchodovania pred začatím živého obchodovania. Pomôže investorovi získať potrebné skúsenosti a znalosti pred uskutočnením obchodov.

Živý obchod


Keď sa nový investor dozvie o skúsenostiach s demo obchodovaním, bude môcť prejsť na živé obchodovanie. Investor musí iba upraviť nastavenie rizika podľa pokynov a kliknúť na živé tlačidlo. Táto technológia vykonáva obchody automaticky. To znamená, že na jeho použitie nepotrebujete žiadne odborné znalosti. Odporúčame však, aby noví a skúsení investori strávili na svojich účtoch každý deň najmenej 30 minút. 

Ako funguje zvýšenie bitcoinu??

Obrázok funkcie Bitcoin up

 • Bitcoin Up používa na napájanie svojej technológie umelú inteligenciu. Táto technológia využíva podmnožinu umelej inteligencie známu ako strojové učenie na extrakciu a analýzu poznatkov z trhu a súvisiacich správ, potom poskytuje investorovi najvýnosnejšie obchody.. 
 • Bitcoin Up funguje iba s regulovanými maklérmi. Väčšina jej maklérov je monitorovaná britským FCA a austrálskym ASIC. 
 • Táto technológia je otvorená pre všetkých, vrátane nových investorov, ktorí majú malé alebo žiadne obchodné skúsenosti. Väčšina používateľov si všimla, že nemá žiadne predchádzajúce skúsenosti s bitcoinmi alebo inými súvisiacimi burzami kryptomien. Používanie tejto platformy je jednoduché a proces obchodovania je jednoduchý. 
 • Bitcoin Up tiež uplatňuje technológiu blockchain, aby sa ubezpečil, že obchodné prostredie je transparentné. 
 • Uvádza sa, že technológia Bitcoin Up mala návratnosť investícií až 300%. Ak sú tieto informácie presné, je možné dosiahnuť až trojnásobok pôvodného kapitálu investovaného za menej ako týždeň obchodovania. 

Tipy na obchodovanie s bitcoinom hore

Technológia Bitcoin Up môže byť poháňaná umelou inteligenciou a strojovým učením, ale vytvorili sme niekoľko užitočných rád, ktoré vám pomôžu na vašej obchodnej ceste. 

Začnite v malom 

Na uskutočnenie prvého obchodu odporúčame použiť počiatočný vklad. Noví používatelia môžu kedykoľvek vložiť viac kapitálu po získaní prvej návratnosti svojej investície. 

Obchodujte minimálne osem hodín denne 

Uistite sa, že váš účet obchoduje naživo najmenej osem hodín denne. Táto technológia robí väčšinu práce sama, takže obchodovanie nebude prekážať každodenným povinnostiam investorov. 

Obchodujte v USA 

Najlepší čas na obchodovanie na trhu s kryptomenami je, keď je v New Yorku deň. Je to spôsobené tým, že bitcoin má v súčasnosti tendenciu byť veľmi volatilný.

Investujte opäť 80% zo zisku

Reinvestovanie ziskov vám umožňuje využívať kúzlo zloženia.

Výhody obchodovania s bitcoinom hore

Existuje veľa výhod, ktoré prináša obchodovanie s Bitcoin Up. Patrí sem vysoká ziskovosť a ľahko použiteľná platforma, ktorá je pre investorov jednoduchá. Väčšina investorov, ktorí túto technológiu skontrolovali, nemala žiadne predchádzajúce obchodné skúsenosti. Tradičné obchodovanie s kryptomenami môže byť zložité a časovo náročné, najmä pre neskúsených obchodníkov. Bitcoin Up poskytuje novým investorom pohodlný a údajne výnosný spôsob obchodovania s bitcoinmi. Výbery sú jednoduché a rýchle. Po spracovaní výberu nebude trvať viac ako 48 hodín, kým sa prostriedky prejavia na účte. Táto technológia tiež považuje bezpečnosť a ochranu investorov za najvyššiu prioritu. Ak sa investor stretne s akýmikoľvek problémami, môže kontaktovať linku starostlivosti o zákazníkov, ktorá je k dispozícii nonstop. 

Boli v médiách odporúčané vyššie bitcoiny? 

Existuje veľa správ, ktoré tvrdia, že Bitcoin Up bol uvedený v populárnych televíznych programoch, ako sú Simpsonovci, Silicon Valley a Dobrá manželka. Rozhodli sme sa tieto tvrdenia preskúmať, aby sme zistili, či sú pravdivé alebo nepravdivé. 

Schválil Simpson bitcoiny v epizóde? 

The Simpsons je americký animovaný sitcom, ktorý vytvoril Matt Groening pre spoločnosť Fox Broadcasting Company. Simpsons je satirické dobrodružstvo robotníckej rodiny v meste Springfield, ktoré má zlú povesť. Existujú správy, že Simpsonovci v jednej zo svojich epizód schválili bitcoin, avšak tieto tvrdenia sú nepravdivé. 

Spomenul Silicon Valley bitcoin v epizóde? 

Silicon Valley je americký komediálny televízny seriál, ktorý vytvorili Mike Judge, John Altschuler a Dave Krinsky. Premiéru mala na HBO 6. apríla 2014, celkovo trvala 53 sezón a 53 sezón. Finále série bolo odvysielané 8. decembra 2019. Silicon Valley sa v žiadnej zo svojich epizód nezmieňoval o Bitcoin Up.. 

Má Bitcoin Up bol uvedený na dobrej manželke? 

Dobrá manželka je sériová relácia s niekoľkými oblúkmi príbehu, ktoré sa odohrávajú vo viacerých epizódach, ako aj so samostatnými dejmi, ktoré sa uzatvárajú na konci každej epizódy. Objavili sa správy, že Dobrá manželka v jednej epizóde predstavila Bitcoin Up. Môžeme však potvrdiť, že tieto tvrdenia sú nepravdivé. 

Bol Bitcoin Up schválený známymi osobnosťami?

Existujú tvrdenia, že Bitcoin Up schválili medzinárodné celebrity. Rozhodli sme sa preskúmať každý prípad, keď bola celebrita prepojená s bitcoinom alebo inou kryptomenovou obchodnou aplikáciou.

Podporuje Gordon Ramsay zvýšenie bitcoinu??

Gordon Ramsay je jedným z najslávnejších kuchárov na svete. Britský šéfkuchár, reštaurátor, spisovateľ a televízny herec, ktorý získal ocenenie Multi-Michelin, má obrovskú značku, takže jeho schválenie by dalo dôveryhodnosti každého produktu. Preskúmali sme sieť a YouTube, aby sme zistili, či podporil Bitcoin Up, žiaľ, nič sme nenašli. Takže povesti sú nepravdivé.

Podporuje Peter Jones bitcoiny??

Peter Jones je britský podnikateľ a televízna hviezda reality show v populárnej investičnej šou Dragons Den a americkej televíznej šou American Inventor. Odhaduje sa, že jeho čisté imanie je takmer 500 miliónov dolárov, preto ak by niekto z jeho finančného postavenia podporil investičný produkt, investovalo by doň aj veľa ľudí. Hľadali sme incidenciu, ktorú Peter Jones podporil Bitcoin Up, nič sme však nenašli.

Podporuje Elon Musk bitcoiny??

Elon Musk je excentrický miliardár s tromi národnosťami, juhoafrickými, kanadskými a americkými. Je to muž stojaci za spoločnosťami Tesla a SpaceX. Tweety od Elona Muska ovplyvňujú akciový trh, ak by podporil Bitcoin Up, bolo by to vo všetkých správach a web Bitcoin Up by padol. Hľadali sme na internete akékoľvek platné dôkazy o tom, že Elon Musk podporil Bitcoin Up, opäť sme neboli schopní tieto tvrdenia overiť.

Odporúča Trevor Noah zvýšenie bitcoinu??

Trevor Noah je juhoafrický komik, politický komentátor, herec a moderátor populárnej americkej talk show The Daily Show. Hovorilo sa, že Trevor Noah používa Bitcoin Up kvôli reklamám, ktoré kolujú po internete o Trevorovi, ktorý kvôli bitcoinu zbohatol. Je verejne známe, že zdrojom bohatstva Trevora Noaha je jeho zmluva s The Daily show a jeho komediálne turné. To, či Trevor Noah investuje do bitcoinov alebo nie, nie je verejne známe. Nemožno potvrdiť, že používa Bitcoin Up.

Využíva Kate Winslet bitcoin hore?

Kate Winslet je slávna britská herečka známa prácou na Titanicu a dobových drámach. Došlo k nárastu počtu vyhľadávaní ľudí, ktorí sa pýtali, či Kate Winslet podporuje akúkoľvek pokročilú platformu na obchodovanie s kryptomenami. Preskúmali sme a nenašli sme nijaké dôkazy o tom, že by Kate Winslet podporila akúkoľvek obchodnú platformu.

Holly Willoughby a bitcoin hore?

Holly Marie Willoughby je britská autorka, modelka a televízna moderátorka relácií This Morning and Dancing on Ice. Rovnako ako ďalšie celebrity na tomto zozname, aj tu boli tvrdenia, že podporuje pokročilú aplikáciu na obchodovanie s kryptami, ale neexistujú dôkazy, ktoré by to podporovali.

Využíva Patrice Motsepe bitcoin hore?

Patrice Motsepe je jedným z najbohatších Juhoafričanov s čistým imaním viac ako 1,6 miliardy dolárov. Svoje bohatstvo získal z banských záujmov. Je zakladateľom a výkonným predsedom spoločnosti African Rainbow Minerals, ktorá má záujmy v zlate, železných kovoch, základných kovoch a platine. Zarobil svoje peniaze tradičným podnikaním, nenašli sme nijaké dôkazy o jeho účasti v bitcoine alebo bitcoin up.

Využíva Aliko Dangote bitcoiny??

Aliko Dangote je nigérijský miliardár a najbohatší muž Afriky v hodnote viac ako 8,5 miliárd dolárov. Je zakladateľom a predsedom priemyselného konglomerátu Dangote Group. Tým, že je najbohatším človekom v Afrike, robí ho slávnym, vďaka čomu si ľudia chcú spájať produkty s ním, najmä ak majú tieto výrobky niečo spoločné s zarábaním peňazí. Ak najbohatší človek v Afrike investuje do bitcoinu, potom by aj iní Afričania chceli investovať do bitcoinu v nádeji, že nazhromaždia zlomok svojho čistého imania. Bohužiaľ neexistujú dôkazy, ktoré by naznačovali, že Aliko Dangote použil Bitcoin Up alebo či investuje do bitcoinu alebo nie.

Aj keď sa žiadna z osláv celebrít neodhlásila, je dôležité si uvedomiť, že tvorcovia Bitcoin Up v skutočnosti neurobili žiadne z týchto tvrdení. Je to pridružený obchodník, ktorý používa mená celebrít ako návnadu na kliknutie. Systém Bitcoin Up poskytuje to, čo hovorí, že dokáže.

Čo vlastne celebrity hovoria o bitcoinoch

Bitcoin je najvýkonnejšou triedou aktív za posledné desaťročie a s výsledkami tohto druhu priťahoval pozornosť milionárov v podobe celebrít a podnikateľov. Doslova sa mení to, ako nazeráme a ako používame peniaze. Tu je to, čo slávni hovoria o bitcoinoch a kryptomenách:

1. „Existujú 3 obdobia meny: komoditné, politické a teraz matematické.“ – Chris Dixon (spoluzakladateľ spoločnosti Hunch, ktorú teraz vlastní Ebay, spoluzakladateľ spoločnosti SiteAdvisor, ktorú teraz vlastní spoločnosť McAfee)

2. „Chýbajú celé triedy chýb.“ – Dan Kaminsky (expert na penetráciu zabezpečenia pre spoločnosti Cisco a Avaya)

3. „Sú to peniaze 2.0, obrovský obrovský obchod.“ – Chamath Palihapitiya (predchádzajúci vedúci okamžitých správ AOL)

4. „Nemôžeš zastaviť veci ako bitcoin. Bude to všade a svet sa bude musieť znova prispôsobiť. Svetové vlády sa budú musieť prispôsobiť. “ – John McAfee

5. „Bitcoin je tu, aby zostal. Každý, kto by sa pokúsil uznať zásluhu za patent kryptomeny, by vyvolal hackerský rozruch. A nechcel by som byť na konci hackerskej zúrivosti. “ – Adam Draper

6. „Ak dôjde k pozitívnemu úniku z kolapsu Mt. Gox, potom je to ochota novej generácie bitcoinových spoločností spolupracovať na zaistení budúcnosti bitcoinu a bezpečnosti finančných prostriedkov zákazníkov.“ – Brian Armstrong (generálny riaditeľ spoločnosti Coinbase)

7. „Bitcoin sa javí ako veľmi sľubný nápad. Páči sa mi myšlienka založiť bezpečnosť na predpoklade, že výkon procesora poctivých účastníkov preváži výkon útočníka. Je to veľmi moderná predstava, ktorá využíva silu dlhého chvosta. “ – Hal Finney

8. „Bitcoin umožňuje určité spôsoby použitia, ktoré sú veľmi jedinečné. Myslím si, že ponúka možnosti, ktoré žiadna iná mena neumožňuje. Napríklad schopnosť utratiť mincu, ku ktorej dôjde, len ak sa dve samostatné strany dohodnú na utratení mince; s treťou stranou, ktorá nemohla utiecť so samotnou mincou. “ – Pieter Wuille

9. „Hej, je zrejmé, že teraz je veľmi zaujímavý čas byť v bitcoine, ale ak sa chcete hádať, či je to realita alebo nie, jeden bitcoin práve teraz nakŕmi viac ako 40 ľudí bez domova v Pensacole. Ak chcete, aby boli dôkazy o tom, že bitcoin je skutočný, pošlite mi ich, vyplatím ich a nakŕmim ľudí bez domova. “ – Jason King

10. „Blockchain je technológia. Bitcoin je iba prvým hlavným prejavom jeho potenciálu. “ – Marc Kenigsberg

11. „Bitcoin bol vytvorený s cieľom slúžiť vysoko politickým zámerom, bezplatnej a necenzurovanej sieti, kde sa môžu všetci zúčastňovať s rovnakým prístupom.“ – Amir Taaki

12. „Keď hodnota stúpa, hlavy sa začnú točiť a skeptici začnú mäknúť. Spustenie novej meny je ľahké, zvládne to každý. Trik vedie k tomu, aby to ľudia prijali, pretože práve ich použitie dáva hodnotu „peňazí“. “ – Adam B. Levine

13. „Bitcoin je jadrom inteligentnej meny, ktorú navrhli veľmi pokrokoví inžinieri. Eliminuje potrebu bánk, zbavuje sa poplatkov za kreditné karty, poplatkov za výmenu meny, poplatkov za prevody peňazí a znižuje potrebu právnikov pri prechodoch … všetko dobré. “ – Peter Diamandis

14. „Bitcoin a myšlienky, ktoré za ním stoja, narušia tradičné pojmy meny. Nakoniec pre ňu bude mena lepšia. “ – Edmund C. Moy

15. „Existuje toľko potenciálu, … len čakám, kedy to bude priemysel s miliardami dolárov.“ „Páni, Hodvábna cesta vlastne funguje“ – Charlie Shrem

Náš záver

Z výskumu, ktorý sme uskutočnili, sa zdá, že Bitcoin Up sa javí ako dôveryhodný. Existuje mnoho pozitívnych ohlasov používateľov, ktoré tieto tvrdenia posilňujú. Tiež sa uvádza, že táto technológia získala vynikajúce recenzie aj na stránkach s profesionálnymi recenziami. Technológia Bitcoin Up bola overená a zverejnila všetky informácie, ktoré investori potrebujú, aby mohli robiť informované rozhodnutia. Bitcoin Up je tiež poháňaný technológiou blockchain, ktorá zaisťuje transparentné obchodné prostredie. 

Časté otázky

 • Je Bitcoin Up dôveryhodný?

Z nášho výskumu sa zdá, že Bitcoin Up je legitímna platforma. 

 • Môžem zarobiť peniaze pomocou Bitcoin Up?

Šanca na zisk pomocou Bitcoin Up je vysoká. Noví investori by sa však mali uistiť, že technológiu pred živým obchodovaním dôkladne skontrolujú. 

 • Koľko by som mal investovať s Bitcoin Up?

Odporúčame vložiť iba minimálnu požadovanú investíciu, ktorá je 250 dolárov. Investori môžu kedykoľvek po získaní prvého výnosu vložiť viac kapitálu. 

 • Môžem uskutočniť výber z platformy Bitcoin Up? 

Áno! Bitcoin Up umožňuje plynulé a rýchle výbery. Robot neúčtuje žiadne transakčné poplatky.

 • Je bitcoin hore zadarmo?

Áno! Bitcoin Up je bezplatný obchodný robot. Nemusí to však tak zostať dlho. Teraz by ste mali využiť bezplatnú licenciu a registráciu. Je tiež dôležité poznamenať, že pred začiatkom živého obchodovania je potrebný vklad. Neexistujú žiadne poplatky za vklad. 

 • Bol Bitcoin Up uvedený v médiách?

Z nášho výskumu nebol Bitcoin Up uvedený v médiách. 

Slovník pojmov kryptomeny

Bitcoin Bitcoin je údajne najpopulárnejšou kryptomenou na svete. Bitcoin beží na bitcoinovom blockchaine a je to decentralizovaná mena, ktorá funguje nezávisle od centrálnych bánk a autorít
Ethereum Ethereum je rovnako ako bitcoin kryptomena, ktorá je decentralizovaná. Tu môžu investori prevádzať a vymieňať si hodnoty.
Litecoin Litecoin je tiež kryptomena a blockchain odrážajúci bitcoin.
Výmena Kryptoburza je v podstate online platforma, na ktorej sa kryptoterminári môžu zamieňať za rôzne kryptomeny za iné kryptomeny.
Ťažba bitcoinov K ťažbe bitcoinu dochádza, keď sú bitcoinové transakcie overené a potvrdené pred pridaním do bitcoinového blockchainu.
Krypto peňaženka Kryptomena je softvérový program, ktorý ukladá súkromné ​​a verejné kľúče investorov. Používateľom tiež umožňuje prevádzať, prijímať, míňať, ukladať a kontrolovať svoje zostatky.
Cirkulujúci prívod Týka sa to množstva danej kryptomeny alebo tokenov, ktoré sú verejne dostupné a cirkulujú na trhu medzi kupujúcimi a predávajúcimi..
Tržná kapitalizácia Trhový strop predstavuje trhovú hodnotu všetkých kryptomien dostupných na trhu za deň.
Altcoiny Bitcoin bol prvou a najúspešnejšou zo všetkých kryptomien. Všetky ostatné mince sú zoskupené do kategórie altcoinov.
Blokovať prieskumníka Online nástroj na skúmanie a analýzu blockchainu kryptomeny.
Výška bloku Výška bloku označuje počet blokov pripojených v blockchaine.
Blokovať odmenu Stimul poskytnutý bitcoin minerovi, ktorý úspešne vypočítal hash (overenie) v bloku.
Prepojenie reťaze Prevod jednej kryptomeny do druhej. To si vyžaduje, aby sa transakcia uskutočnila v dvoch samostatných blockchainoch.
Konzorciový blockchain Súkromný a prevádzkovaný blockchain.
Kryptografia Proces šifrovania a dešifrovania informácií.
Decentralizovaná autonómna organizácia Týka sa organizácií, ktoré sú riadené počítačovými programami alebo softvérom, a nie ľudským vstupom. V tejto súvislosti neexistuje ústredný orgán.
Token Tokeny sú pevne spojené s ICO a často sú postavené na už existujúcom štandarde zo zavedených blockchainov „smart contract“, ako je Ethereum.
ICO Toto je skratka pre Initial Coin Offering a znamená novú revolučnú metódu získavania finančných prostriedkov pre projekty.
Vidlička Z hľadiska kryptomeny je fork udalosť, pri ktorej sa existujúca kryptomena rozdelí na dve variácie kódu.
Peňaženka Kryptomenová peňaženka je hlavným spôsobom, ako majú vlastníci kryptomien prístup k svojim coinom.
Skladovanie za tepla a za studena Týka sa to miesta, kde je hostená konkrétna peňaženka. Hot storage označuje peňaženku, ktorá je prístupná z internetového pripojenia, zatiaľ čo úložisko typu hot storage označuje hosťovanie vašej peňaženky offline na samostatnom hardvéri..
Podmienené Podmienené viazanie je finančné dojednanie, v ktorom tretia strana drží a reguluje platby finančných prostriedkov požadovaných pre dve strany zapojené do danej transakcie..
Inteligentná zmluva Blokový reťazec Ethereum umožňuje nasadenie kódu doň vo forme inteligentnej zmluvy. Táto zmluva je v podstate súborom matematických pravidiel, ktoré určujú fungovanie transakcií
Proof-of-Work (PoW) Aby sa transakcie potvrdili a pridali do hlavnej knihy Blockchain, boli vyvinuté rôzne prístupy na dokončenie tohto procesu.
Proof-of-stake (PoS) V kryptomenách založených na PoS je tvorca nasledujúceho bloku vybraný pomocou rôznych kombinácií náhodného výberu a bohatstva alebo veku.
Dôkaz o dôležitosti (POI) Toto je štýl dôkazu, ktorý bol priekopníkom mince NEM ako tretia alternatíva k PoW a PoS.
TA Zkratka pre technickú analýzu alebo analýzu hodnôt mincí na základe historických pohybov cien a sofistikovaných ukazovateľov.
Uzol počítač, ktorý je pripojený k sieti konkrétnej kryptomeny.
Ťažba Ťažba je proces overovania nových transakcií v distribuovanej knihe kryptomien.
Mesačný výstrel Týka sa to kryptomeny, ktorá dramaticky strieľa smerom nahor.
Medvedie a býčie trhy Býčí trh sa vzťahuje na rastúce ceny a optimistické nálady, ktoré nabádajú k nákupu. Medvedie trhy sa považujú za opak býčích trhov s klesajúcimi cenovými trendmi a pesimistickým sentimentom, ktorý podporuje predaj
Veľryba Vzťahuje sa na niekoho, kto vlastní veľké množstvo kryptomeny
HODL Odkazuje na stratégiu pasívneho investovania ignorovania turbulencií na trhu a čakania na dlhodobé výnosy.

Zrieknutie sa zodpovednosti: Obsah na tejto stránke by sa nemal považovať za finančné poradenstvo. Slúži iba na informačné účely. Nikdy neinvestujte to, čo si nemôžete dovoliť stratiť. Pred akýmkoľvek finančným rozhodnutím vždy čo najviac preskúmajte a poraďte sa s certifikovaným finančným poradcom.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector