מה זה Bitcoin Up

Bitcoin Up היא טכנולוגיה אוטומטית המופעלת על ידי בינה מלאכותית לחילוץ וניתוח נתונים משוק הקריפטו. טכנולוגיה זו משתמשת גם בעיבוד שפה טבעית כדי לקרוא חדשות הקשורות לביטקוין ולהפיק מהם מידע רב ערך. Bitcoin Up מקדים את השווקים ב 0.01 שניות, מה שאמור לתת למשקיעים יתרון תחרותי. ביטקוין אפ חדש למדי בשווקים, אך כמה דיווחים העלו כי מדובר באחת הטכנולוגיות היעילות ביותר בשוק כיום.

עם מגפת ה- COVID-19 המשפיעה על כלכלות ברחבי העולם, אין זמן טוב יותר לסחור כיום. היו דיווחים כי מחיר הביטקוין יגיע לסכום של 100 אלף דולר בסוף 2020, מכיוון שהדולר האמריקאי ממשיך לאבד את הערעור כנכס הבטחון העולמי של קבוצת המטבעות הדיגיטליים. זה עשוי להיות חלון ההזדמנויות שכל משקיע חיכה לו.

האם Bitcoin Up Legit?

ישנם סימנים חיוביים המצביעים על כך ש- Bitcoin Up הוא פלטפורמה אמינה. ראשית, הפלטפורמה קשורה למתווכים המובילים בעולם המובילים, שנית לפני שאתה סוחר בכסף אמיתי הפלטפורמה מאפשרת לך לסחור במצב הדגמה באמצעות תנאי שוק אמיתיים וכסף מזויף, כך שתתרגל לפלטפורמה ולשווקים לפני שתסחר עם כסף אמיתי ולבסוף אתה נדרש להפקיד רק 250 דולר. 250 דולר זה הוא מה שתשתמש בו כשאתה מוכן לסחור אמיתי לאחר תרגול בחשבון ההדגמה.

שימו לב כי כל ההשקעה טומנת בחובה סיכונים, בין אם מדובר בשוק המניות ובין אם בכל שוק אחר. Bitcoin Up הוא כלי להקל על כולם לסחור בקלות תוך צמצום הסיכון, אולם שוק המטבעות הוא תנודתי ובאחריות המשקיעים לעשות כמה שיותר מחקר כדי להשיג הבנה רבה ככל האפשר..  

יצירת חשבון עם Bitcoin Up

פתיחת חשבון עם Bitcoin Up היא די קלה, פשוט בצע את השלבים הבאים.

הַרשָׁמָה

להרשמה התחל ביצירת חשבון בחינם באמצעות הטופס למטה. לאחר ההרשמה המוצלחת יוקצה לך מתווך אישי שיסייע לך באימות החשבון & תהליך הגדרה:

לבצע הפקדה 

Bitcoin Up דורש פיקדון מינימלי של 250 $ להפעלת עסקאות חיות. ההפקדות בטוחות ופשוטות. כל מה שמשקיע חדש צריך לעשות הוא ללחוץ על כפתור ההפקדה ולבחור את השיטה המועדפת עליהם. ניתן לבצע הפקדה באמצעות חיוב \ כרטיס אשראי, העברות בנקאיות, ארנקים אלקטרוניים או ביטקוין. ההפקדות מעובדות באופן מיידי ואין צורך בדמי פיקדון. הטכנולוגיה נשענת על מתווכים מוסדרים לטיפול בפיקדונות. מתווכים אלה אחראים להבטיח שכל ההפקדות בטוחות ומאובטחות. 

מסחר בהדגמה

לאחר שמשקיע חדש ביצע את ההפקדה הראשונית, תהיה להם גישה לתכונת המסחר בהדגמה או למדריך המסחר. מדריך זה מספק למשקיע תרגול בפלטפורמה, ללא עלות נוספת. אנו ממליצים לכל משקיע חדש להשתמש בתכונת המסחר בהדגמה לפני תחילת המסחר בשידור חי. זה יסייע למשקיע בקבלת הניסיון והידע הדרושים לפני ביצוע עסקאות.

סחר חי


ברגע שלמשקיע החדש יהיה נוח עם חווית המסחר בהדגמה, הם יוכלו כעת לעבור למסחר בשידור חי. כל מה שהמשקיע צריך לעשות הוא להתאים את הגדרות הסיכון לפי ההוראות וללחוץ על כפתור הפעולה. הטכנולוגיה מבצעת עסקאות באופן אוטומטי. משמעות הדבר היא שאינך זקוק למומחיות בכדי להשתמש בה. עם זאת, אנו ממליצים למשקיעים חדשים ומנוסים להשקיע לפחות 30 דקות בחשבונותיהם מדי יום. 

כיצד עובד Bitcoin Up?

תמונת תכונה של Bitcoin up

 • משתמשי Bitcoin Up משתמשים בינה מלאכותית כדי להניע את הטכנולוגיה שלה. הטכנולוגיה משתמשת בקבוצת משנה של אינטליגנציה מלאכותית המכונה למידת מכונה כדי לחלץ ולנתח תובנות מהשוק ומחדשות קשורות, ואז מציגה למשקיע את העסקאות הרווחיות ביותר.. 
 • Bitcoin Up עובד רק עם מתווכים מוסדרים. רוב המתווכים שלה מנוטרים על ידי ה- FCA הבריטי ו- ASIC באוסטרליה. 
 • הטכנולוגיה פתוחה לכולם, כולל משקיעים חדשים אשר אין להם מעט ניסיון מסחר. מרבית המשתמשים ציינו כי אין להם רקע קודם בביטקוין או בכל חילופי מטבעות קריפטוגרפיים אחרים. הפלטפורמה פשוטה לשימוש, ותהליך המסחר פשוט. 
 • Bitcoin Up מיישם גם טכנולוגיית בלוקצ’יין כדי לוודא שסביבת המסחר שקופה. 
 • מדווחים כי לטכנולוגיית Bitcoin Up הייתה השקעה חוזרת של עד 300%. אם מידע זה מדויק, ניתן לבצע פי שלושה מההון המקורי שהושקע בפחות משבוע מסחר. 

טיפים למסחר של Bitcoin Up

הטכנולוגיה של Bitcoin Up עשויה להיות מופעלת על ידי בינה מלאכותית ולמידת מכונה, אך אספנו כמה טיפים שימושיים שיעזרו לכם במהלך מסחרכם.. 

תתחיל בקטן 

אנו ממליצים להשתמש בהפקדה הראשונית כדי לבצע את המסחר הראשון. משתמשים חדשים תמיד יכולים להפקיד יותר הון לאחר שיקבלו את ההחזר הראשון על השקעתם. 

סחר לפחות שמונה שעות ביום 

ודא שחשבונך נסחר בשידור חי לפחות שמונה שעות ביום. הטכנולוגיה עושה את רוב העבודה בפני עצמה, כך שהמסחר לא יפריע למשקיעים באחריות היומיומית. 

סחר בזמן ארה”ב 

הזמן הטוב ביותר לסחור בשוק הקריפטו הוא כאשר מדובר בשעות היום בניו יורק. הסיבה לכך היא שביטקוין נוטה להיות תנודתי מאוד בשלב זה.

השקיעו 80% מהרווח שוב

השקעת רווחים מחודשת מאפשרת לך לנצל את הקסם שבחיבורים.

יתרונות המסחר עם Bitcoin Up

ישנם יתרונות רבים הכרוכים במסחר בביטקוין אפ. זה כולל רווחיות גבוהה ופלטפורמה קלה לשימוש ופשוטה עבור הניווט למשקיעים. לרוב המשקיעים שבדקו את הטכנולוגיה לא היה ניסיון מסחר קודם. סחר מסורתי במטבעות קריפטוגרפיים יכול להיות מורכב ולוקח זמן, במיוחד עבור סוחרים חסרי ניסיון. Bitcoin Up מספק למשקיעים חדשים דרך נוחה וכביכול לסחור בביטקוין. המשיכות הן פשוטות ומהירות. לאחר עיבוד המשיכה זה לוקח לא יותר מ- 48 שעות עד שהכספים משקפים את החשבון. הטכנולוגיה מתייחסת גם לבטיחות וביטחון של המשקיעים בראש סדר העדיפויות. אם משקיע נתקל בבעיות כלשהן, הוא יכול לפנות לקו הסיוע של שירות הלקוחות הזמין 24/7. 

האם Bitcoin Up הוצג בתקשורת? 

היו דיווחים רבים שטענו כי ביטקוין אפ הוצג בתוכניות טלוויזיה פופולריות כמו משפחת סימפסון, עמק הסיליקון והאישה הטובה. החלטנו לבדוק טענות אלה כדי לברר האם הן נכונות או שקריות. 

האם סימפסון אישר את הביטקוין בפרק? 

משפחת סימפסון היא סיטקום אנימציה אמריקאי שנוצר על ידי מאט גרונינג עבור חברת השידור פוקס. הסימפסון הוא הרפתקה סאטירית של משפחה ממעמד הפועלים בעיר ספרינגפילד. היו דיווחים כי משפחת סימפסון אישרה את Bitcoin Up באחד הפרקים שלהם, אולם טענות אלה שקריות. 

האם עמק הסיליקון הזכיר את הביטקוין בפרק? 

עמק הסיליקון היא סדרת טלוויזיה קומית אמריקאית שנוצרה על ידי מייק שופט, ג’ון אלטשולר ודייב קרינסקי. זה הוקרן בבכורה ב- HBO ב- 6 באפריל 2014, ובסך הכל נערך שש עונות של 53 פרקים. גמר הסדרה שודר ב- 8 בדצמבר 2019. עמק הסיליקון לא הזכיר את Bitcoin Up באף פרק שלהם. 

האם Bitcoin Up הוצג על האישה הטובה? 

האישה הטובה היא תוכנית סדרתית המציגה מספר קשתות סיפור שמשתתפות על פני מספר פרקים, כמו גם קווי עלילה עצמאיים שמסתיימים בסוף כל פרק. היו דיווחים כי האישה הטובה הציגה את Bitcoin Up בפרק. עם זאת, אנו יכולים לאשר שטענות אלה כוזבות. 

האם Bitcoin Up אושרה על ידי ידוענים?

היו טענות כי סלבריטאים בינלאומיים אושרו על ביטקוין אפ. החלטנו לבדוק כל מקרה בו ידוען נקשר לביטקוין אפ או לכל יישום אחר למסחר בקריפטו.

האם גורדון רמזי תומך בביטקוין אפ?

גורדון רמזי הוא אחד השפים המפורסמים ביותר בעולם. השף הבריטי, המסעדן, הכותב ואיש הטלוויזיה הבריטי בכיכובו של רב מישלן הוא בעל מותג ענק ולכן התמיכה שלו תעניק לכל אמינות המוצר. חיפשנו ברשת וביוטיוב כדי לברר אם הוא אישר את Bitcoin Up למרבה הצער לא מצאנו כלום. אז השמועות שקריות.

האם פיטר ג’ונס תומך בביטקוין אפ?

פיטר ג’ונס הוא איש עסקים בריטי וכוכב טלוויזיה בריאליטי בתוכנית ההשקעות הפופולרית דרקונים דן ובתוכנית הטלוויזיה האמריקאית Inventor. יש לו שווי נקי מוערך קרוב ל -500 מיליון דולר, ולכן אם מישהו ממצבו הכספי תומך במוצר השקעה, אנשים רבים גם היו משקיעים בו. חיפשנו מקרים לפיטר ג’ונס אישר את Bitcoin Up, אולם לא מצאנו דבר.

האם אילון מאסק תומך בביטקוין?

אילון מאסק הוא המיליארדר האקסצנטרי עם שלוש לאומים, דרום אפריקה, קנדית ואמריקאית. הוא האיש שמאחורי טסלה ו- SpaceX. ציוצים של אילון מאסק משפיעים על שוק המניות, אם הוא היה תומך בביטקוין אפ זה היה בכל החדשות ואתר הביטקוין אפ היה קורס. חיפשנו באינטרנט כל ראיה תקפה לכך שאלון מאסק תומך בביטקוין אפ, ושוב לא הצלחנו לאמת את הטענות הללו.

האם טרבור נח ממליץ על Bitcoin Up?

טרבור נח הוא קומיקאי דרום אפריקאי, פרשן פוליטי, שחקן ומנחה תוכנית השיחה האמריקאית הפופולרית, The Daily Show. היו שמועות כי טרבור נח משתמש בביטקוין אפ בגלל מודעות שמסתובבות באינטרנט על טרבור שהתעשר בגלל ביטקוין. ידוע בציבור כי מקור העושר של טרבור נח הוא חוזהו עם המופע היומי וסיורי הקומדיה שלו. האם טרבור נוח משקיע בביטקוין או לא אינו ידיעה ציבורית. לא ניתן לאשר שהוא משתמש בביטקוין אפ.

האם קייט ווינסלט משתמשת בביטקוין אפ?

קייט ווינסלט היא שחקנית בריטית מפורסמת הידועה בעבודתה על טיטניק ודרמות תקופתיות. יש עלייה בחיפושים של אנשים שתהו אם קייט ווינסלט תומכת בפלטפורמת מסחר מתקדמת כלשהי. חקרנו ולא מצאנו שום ראיות לכך שקייט ווינסלט תומכת בפלטפורמת מסחר כלשהי.

הולי ווילובי וביטקוין אפ?

הולי מארי וילובי היא סופרת, דוגמנית ומנחת טלוויזיה בריטית בסרט “הבוקר ורוקדת על הקרח”. כמו שאר הסלבריטאים ברשימה זו, היו טענות שהיא תומכת ביישום מסחר קריפטו מתקדם, אך אין שום ראיות שתומכות בכך.

האם פטריס מוטספה משתמשת בביטקוין אפ?

פטריס מוטספה היא אחת העשירות ביותר בדרום אפריקה, עם שווי נקי של מעל 1,6 מיליארד דולר. את עושרו הוא עשה מאינטרסים של הכרייה שלו. הוא המייסד והיו”ר המנהל של Rainbow Minerals של אפריקה, שיש לו אינטרסים בזהב, מתכות ברזליות, מתכות בסיס ופלטינה. הוא הרוויח את כספו מעסקים מסורתיים, לא מצאנו שום עדות למעורבותו בביטקוין או בביטקוין אפ.

האם אליקו דנגוט משתמש בביטקוין אפ?

אליקו דנגוטה הוא מיליארדר ניגרי והאיש העשיר ביותר באפריקה, ששוויו מוערך ביותר מ -8.5 מיליארד דולר. הוא המייסד והיו”ר של קבוצת הקונגלומרט Dangote התעשייתי. היותו האיש העשיר ביותר באפריקה הופך אותו למפורסם, הדבר גורם לאנשים לרצות לשייך אליו מוצרים במיוחד אם למוצרים יש קשר להרוויח כסף. אם האיש העשיר ביותר באפריקה ישקיע בביטקוין אז אפריקאים אחרים היו רוצים להשקיע גם בביטקוין בתקווה לצבור חלק קטן מהשווי הנקי שלו. למרבה הצער אין שום ראיות שמצביעות על כך שאליקו דנגוטה משתמש בביטקוין אפ או אם הוא משקיע בביטקוין או לא.

למרות שאף אחד מאישורי הסלבריטאים לא בדק, חשוב לציין שאף אחת מהטענות לא הועלתה על ידי יוצרי Bitcoin Up. משווקי שותפים משתמשים בשמות הסלבריטאים כפיתיון קליקים. מערכת Bitcoin Up מספקת את מה שהיא אומרת שהיא יכולה לעשות.

מה באמת ידוענים אומרים על הביטקוין

ביטקוין הוא מחלקת הנכסים המניבה ביותר בעשור האחרון, עם תוצאות מסוג זה משכה את תשומת ליבם של מיליונרים בדמות סלבריטאים ואנשי עסקים. זה ממש משנה את האופן בו אנו רואים ומשתמשים בכסף. הנה מה שיש למפורסמים לומר על ביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים:

1. “יש שלוש תקופות של מטבע: מבוסס סחורה, מבוסס פוליטית, ועכשיו מבוסס מתמטיקה.” – כריס דיקסון (מייסד שותף של האנץ ‘בבעלות איביי, מייסד שותף של SiteAdvisor בבעלות מקאפי)

2. “חסרים מחלקות שלמות של באגים.” – דן קמינסקי (מומחה לחדירת אבטחה עבור סיסקו ואוויה)

3. “זה כסף 2.0, עסקת ענק ענקית.” – Chamath Palihapitiya (הקודם היה מנהל המסר המיידי AOL)

4. “אתה לא יכול לעצור דברים כמו ביטקוין. זה יהיה בכל מקום והעולם יצטרך להסתגל מחדש. ממשלות העולם יצטרכו להסתגל מחדש. ” ג’ון מקאפי

5. “הביטקוין כאן כדי להישאר. תהיה סערת האקרים לכל מי שניסה לקחת קרדיט על הפטנט של המטבע הקריפטוגרפי. ולא הייתי רוצה להיות בקצה המקבל של זעם האקרים. ” אדם דרייפר

6. “אם יש התרעה חיובית אחת מקריסת הר גוקס, הנכונות של דור חדש של חברות ביטקוין לעבוד יחד על מנת להבטיח את עתיד הביטקוין ואבטחת כספי הלקוחות.” – בריאן ארמסטרונג (מנכ”ל Coinbase)

7. “נראה כי הביטקוין הוא רעיון מבטיח מאוד. אני אוהב את הרעיון לבסס את האבטחה על ההנחה שכוח המעבד של משתתפים כנים גובר על זה של התוקף. זו תפיסה מודרנית מאוד המנצלת את כוחו של הזנב הארוך. ” הל פיני

8. “ביטקוין מאפשר שימושים מסוימים שהם ייחודיים מאוד. אני חושב שזה מציע אפשרויות שאף מטבע אחר לא מאפשר. למשל היכולת להוציא מטבע שקורה רק כששני צדדים נפרדים מסכימים להוציא את המטבע; עם צד שלישי שלא יכול היה לברוח עם המטבע עצמו. ” – פיטר ויל

9. “היי, ברור שזו תקופה מאוד מעניינת להיות בביטקוין כרגע, אבל אם אתם רוצים להתווכח אם זו מציאות או לא, ביטקוין אחד יאכיל יותר מ -40 חסרי בית בפנסקולה כרגע. אם אתם רוצים הוכחה שהביטקוין אמיתי, שלחו לי אותם, אני אקנה להם כסף ואאכיל הומלסים. ” ג’ייסון קינג

10. “בלוקצ’יין הוא הטכנולוגיה. הביטקוין הוא רק הביטוי המרכזי הראשון לפוטנציאל שלו. ” – מארק קניגסברג

11. “הביטקוין נוצר כדי לשרת כוונה פוליטית ביותר, רשת חופשית ולא מצונזרת בה כולם יכולים להשתתף עם גישה שווה.” – אמיר טאקי

12. “ככל שהערך עולה, ראשים מתחילים להסתובב וספקנים מתחילים להתרכך. הפעלת מטבע חדש היא קלה, כל אחד יכול לעשות זאת. החוכמה היא לגרום לאנשים לקבל את זה, כי השימוש בהם הוא שנותן את הערך “כסף”. – אדם ב ‘לוין

13. “בבסיסו, הביטקוין הוא מטבע חכם, שתוכנן על ידי מהנדסים חושבים קדימה מאוד. זה מבטל את הצורך בבנקים, נפטר מעמלות כרטיסי אשראי, עמלות המרת מטבע, אגרות העברת כספים ומפחית את הצורך בעורכי דין במעברים … כל הדברים הטובים. ” – פיטר דיאמנדיס

14. “הביטקוין, והרעיונות העומדים מאחוריו, יהוו משבש את המושגים המסורתיים של מטבע. בסופו של דבר המטבע יהיה טוב יותר בשבילו. ” אדמונד סי מוי

15. “יש כל כך הרבה פוטנציאל, … אני רק מחכה שזה יהיה תעשייה של מיליארד דולר.” “וואו, דרך המשי באמת עובדת” – צ’רלי שרם

המסקנה שלנו

מהמחקר שערכנו נראה כי Bitcoin Up נראה אמין. יש הרבה המלצות חיוביות על המשתמשים שמגבשות את הטענות הללו. עוד דווח כי טכנולוגיה זו קיבלה ביקורות מצוינות גם על ידי אתרי ביקורות מקצועיים. הטכנולוגיה של Bitcoin Up אומתה וגילתה מידע על כל המידע שהמשקיעים צריכים כדי לבצע בחירות מושכלות. Bitcoin Up מופעל גם על ידי טכנולוגיית בלוקצ’יין שמבטיחה סביבת מסחר שקופה. 

שאלות נפוצות

 • האם Bitcoin Up אמין?

ממחקרנו נראה כי Bitcoin Up הוא פלטפורמה לגיטימית. 

 • האם אוכל להרוויח כסף באמצעות Bitcoin Up?

הסיכוי להרוויח עם Bitcoin Up הוא גבוה. עם זאת, על משקיעים חדשים לוודא שהם בודקים את הטכנולוגיה ביסודיות לפני מסחר חי. 

 • כמה עלי להשקיע עם Bitcoin Up?

אנו ממליצים להפקיד רק את ההשקעה המינימלית הנדרשת, שהיא 250 דולר. משקיעים תמיד יכולים להפקיד יותר הון לאחר שקיבלו את התשואה הראשונה שלהם. 

 • האם אוכל לבצע משיכה מפלטפורמת Bitcoin Up? 

כן! Bitcoin Up מאפשר משיכות חלקות ומהירות. הבוט לא גובה דמי עסקה כלשהם.

 • האם Bitcoin Up בחינם?

כן! Bitcoin Up הוא רובוט מסחר חופשי. עם זאת, ייתכן שהוא לא יישאר כך לאורך זמן. כדאי לנצל את הרישיון וההרשמה בחינם עכשיו. חשוב לציין כי לפני תחילת המסחר החי נדרש פיקדון. אין דמי פיקדון. 

 • האם Bitcoin Up הוצג בתקשורת?

מהמחקר שלנו, Bitcoin Up לא הוצג בתקשורת. 

מילון מונחים למונחי מטבעות קריפטוגרפיים

ביטקוין על פי הדיווחים, הביטקוין הוא המטבע הקריפטוגרפי הפופולרי ביותר בעולם. הביטקוין פועל על Bitcoin Blockchain והוא מטבע מבוזר הפועל באופן עצמאי מבנקים מרכזיים וסמכות
את’ריום את’ריום, כמו ביטקוין, הוא מטבע מטבע מבוזר. כאן, משקיעים יכולים להעביר ולהחליף ערך.
ליטקוין Litecoin הוא גם מטבע קריפטוגרפי וביטקוין המשקף בלוקצ’יין.
לְהַחלִיף בורסת הקריפטו היא בעצם פלטפורמה מקוונת בה משקיעים בקריפטו יכולים להחליף מטבעות קריפטוגרפיים שונים במטבעות קריפטוגרפיים אחרים.
כריית ביטקוין כריית ביטקוין מתרחשת כאשר אימות ואישור של עסקאות ביטקוין לפני הוספתם לבלוקצ’יין של ביטקוין.
ארנק קריפטו ארנק קריפטו הוא תוכנה המאחסנת את המפתחות הפרטיים והציבוריים של המשקיעים. זה גם מאפשר למשתמשים להעביר, לקבל, להוציא, לאחסן ולבדוק את היתרות שלהם.
מחזור אספקה זה מתייחס לכמות מטבע קריפטוגרפי נתון או אסימונים הזמינים לציבור ומסתובבים בשוק בין קונים למוכרים.
שווי שוק שווי שוק מתייחס לשווי השוק של כל המטבעות הקריפטוגרפיים הקיימים בשוק ביום.
Altcoins הביטקוין היה הראשון והמצליח מכל מטבעות הקריפטו. כל שאר המטבעות מקובצים יחד בקטגוריית אלטקוינים.
חסום את סייר כלי מקוון לחקר וניתוח הבלוקצ’יין של מטבע קריפטוגרפי.
חסום גובה גובה הבלוק מתייחס למספר הבלוקים המחוברים בבלוקצ’יין.
חסום תגמול תמריץ שניתן לכורה ביטקוין שחישב בהצלחה את החשיש (אימות) בבלוק.
קישור שרשרת העברת מטבע קריפטוגרפי אחד למשנהו. לשם כך נדרשת העסקה בשתי רשתות חסימות נפרדות.
קונסורציום בלוקצ’יין בלוקצ’יין בבעלות פרטית ומופעלת.
קריפטוגרפיה תהליך הצפנה ופענוח מידע.
ארגון אוטונומי מבוזר הכוונה לארגונים המנוהלים על ידי תוכנות מחשב או תוכנה ולא על ידי קלט אנושי. אין סמכות מרכזית בעניין זה.
אֲסִימוֹן אסימונים קשורים מאוד ל- ICO ולעתים קרובות הם בנויים על התקן הקיים מראש מחסומי “חוזה חכם” שהוקמו כמו Ethereum..
ICO זה מייצג הצעת מטבע ראשונית ומתייחס לשיטה חדשה ומפריעה לפרויקטים להשיג מימון.
מזלג במונחים של מטבע קריפטוגרפי, מזלג הוא אירוע שבו מטבע קריפטוגרפי קיים מתחלק לשתי וריאציות של הקוד.
ארנק ארנק מטבעות קריפטוגרפיים הוא הדרך העיקרית שבעלי מטבעות קריפטוגרפיים יכולים לגשת למטבעות שלהם.
אחסון קר וקור הכוונה היא למקום בו מתארח ארנק מסוים. אחסון חם מתייחס לארנק שנגיש מחיבור לאינטרנט, כאשר אחסון קר מתייחס לאחסון הארנק שלך במצב לא מקוון בחומרה נפרדת.
נאמנות נאמנות היא הסדר פיננסי בו צד שלישי מחזיק ומסדיר את תשלום הכספים הנדרשים לשני צדדים המעורבים בעסקה נתונה.
חוזה חכם ה- Blockchain של Ethereum מאפשר לפרוס עליו קוד בצורה של חוזה חכם. חוזה זה הוא למעשה מכלול כללים מתמטיים המכתיבים כיצד פועלות העסקאות
הוכחת עבודה (PoW) כדי לאשר עסקאות ולהוסיף אותן לפנקס הבלוקצ’יין, ישנן גישות שונות שפותחו להשלמת תהליך זה.
הוכחת יתד (PoS) במטבעות קריפטוגרפיים מבוססי PoS, יוצר הבלוק הבא נבחר באמצעות שילובים שונים של בחירה אקראית ועושר או גיל.
הוכחת חשיבות (POI) זהו סגנון הוכחה שהמטבע NEM חלץ עליו כחלופה שלישית ל- PoW ו- PoS.
ת.א. מענה לניתוח טכני, או ניתוח ערכי מטבעות על בסיס תנועות מחירים היסטוריות ואינדיקטורים מתוחכמים.
צוֹמֶת מחשב המחובר לרשת מטבע מטבע מסוים.
כְּרִיָה כרייה היא תהליך של אימות עסקאות חדשות על ספר מופץ של מטבעות קריפטוגרפיים.
מונשוט הכוונה היא לקריפטוגרפיה שיורה כלפי מעלה באופן דרמטי.
שווקי דובי ושור שוק שור מתייחס לעליית מחירים ולרגש אופטימי המעודד קנייה. שווקי הדובים נחשבים להיפך משווקי השוורים, עם מגמות ירידה במחירים ורגש פסימי שמעודד מכירה
לוויתן הכוונה למי שמחזיק כמות גדולה של מטבע קריפטוגרפי
HODL מתייחס לאסטרטגיית ההשקעה הפסיבית של התעלמות מסערת השוק והמתנה לתשואות ארוכות טווח.

הצהרת אחריות: אין להתייחס לתוכן בדף זה כייעוץ פיננסי. זה למטרות הסברה בלבד. לעולם אל תשקיע את מה שאתה לא יכול להרשות לעצמך להפסיד. חקר תמיד ככל האפשר לפני שתקבל החלטה כלכלית והתייעץ עם יועץ פיננסי מוסמך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector