Changelly je jednou z najznámejších platforiem obchodovania s kryptomenami súčasnosti. Umožňuje vám rýchlo a ľahko nakupovať celé spektrum populárnych digitálnych mien. Aj keď existuje veľa podobných služieb, Changelly je jednou z najznámejších a najuznávanejších vďaka svojim pokročilým funkciám a širokej škále kryptomien dostupných pre obchod..

Algoritmus obchodovania Changelly je integrovaný do najväčších platforiem na výmenu kryptomien vrátane Binance, Bittrex atď. V priebehu milisekúnd Changelly robí ponuky a pýta sa na platformy, potom vyberie a navrhne najlepšiu dostupnú sadzbu, aby ste vždy mohli získať najlepšiu cenu na trhu. Táto služba má tendenciu poskytovať najlepšie kryptomeny a podporuje viac ako 140 kryptomien dostupných na výmenu.

Spoločnosť Changelly veľmi uľahčila proces nákupu a obchodovania pre nových aj skúsených investorov. Platforma vám umožňuje nielen nakupovať rôzne mince platením kreditnou alebo debetnou kartou, ale umožňuje vám tiež obchodovať s kryptami a presunúť svoje digitálne aktíva do iných horúcich alebo studených peňaženiek..

1- Registrácia je zadarmo:

Registrácia na Changelly je 100% zadarmo. Proces je jednoduchý a rýchly, môžete použiť napríklad účty sociálnych médií Facebook zaregistrovať sa.

PREČÍTAJTE SI US Treasury čelí odporu proti Kongresu ohľadom vládnutia kryptomien

2 – Výmenný poplatok je 0,25%:

Spoločnosť Changelly účtuje pomerne nízky provízny poplatok (0,25%) za kryptomeny typu swap a ponúka najlepšiu dostupnú sadzbu v okamihu transakcie. To je jediný poplatok, ktorý ti vznikne.

3 – Výmenné kurzy v reálnom čase:

Algoritmus obchodovania Changelly je integrovaný do najväčších platforiem na výmenu kryptomien online vrátane Binance a Bittrex. V rozpätí milisekúnd Changelly robí ponuky a pýta sa na platformách, potom vyberie a navrhne najlepšiu dostupnú mieru a zobrazí vám odhadovanú mieru.

4 – Changelly je rýchla:

Celý proces nákupu digitálnych mien na Changelly je bezproblémový. Nie je potrebné čakať na zdĺhavé potvrdenia. Meny sa kupujú a vymieňajú v priebehu niekoľkých sekúnd, v zadných prípadoch minút v závislosti od aktivity siete.

5 – Nakúpte kryptomeny kreditnou / debetnou kartou:

Jednou z hlavných funkcií, ktoré spoločnosť Changelly ponúka, je možnosť nákupu kryptomeny pomocou vašej bankovej karty. Úprimne povedané, veľa výmen to neumožňuje. Môžete platiť ľubovoľnou kartou zabezpečenou 3D z ktorejkoľvek krajiny a v akejkoľvek mene. Transakcie však budú prebiehať buď v USD, GBP alebo EUR. Z dôvodu eliminácie ďalších transakčných nákladov odporúčame používať bankové karty USD alebo EUR.


6- Changelly je legitímna:

Changelly spolupracuje so spoločnosťami MyEtherWallet, Exodus, Binance, BRD, Edge, Coinomi, Trezor, Ledger, Enjin, Huobi Wallet a ďalšími známymi hráčmi v krypto priemysle. Platforma a jej mobilná aplikácia fungujú od roku 2015 a priťahujú mesačne viac ako milión návštevníkov, ktorí majú vysoké limity, rýchle transakcie a živú podporu nepretržite. S viac ako 2 miliónmi používateľov na celom svete je to veľmi dobre známa spoločnosť v krypto priemysle.

PREČÍTAJTE SI VET je pravdepodobne jednou z najhorúcejších mincí, ktoré sú teraz vonku

7 – Kúpte si krypto na svojom smartfóne.

Používatelia telefónov iPhone a telefónov s Androidom môžu mobilnú platformu využívať naplno. Použiteľnosť jeho smartfónu je rovnaká, akú ponúka webová stránka Changelly. Aplikácia obsahuje obchodné mechanizmy s pevnou a pohyblivou úrokovou sadzbou a umožňuje používateľom nakupovať ktorékoľvek z kryptomien uvedených v sadzbách v reálnom čase kreditnou kartou priamo z ich smartphonu.

Ako nakupovať kryptomeny na Changelly?

Proces nákupu digitálnej meny na Changelly je do veľkej miery nenáročný. Na začiatok nie je potrebné žiadne overenie totožnosti. Po pridaní údajov o kreditnej alebo debetnej karte môžete prechádzať zoznamom viac ako 140 kryptomien a nakupovať ktorékoľvek z nich. Vaša kreditná alebo debetná karta. Vaše mince sa na vašom účte objavia behom chvíľky.

Záver:

Nízke poplatky a inovatívne funkcie robia z Changelly ideálnu platformu pre nákup a obchodovanie s viac ako 140 rôznymi kryptomenami, ktoré sú dnes na trhu k dispozícii. Ich mechanizmus sledovania cien v reálnom čase zabezpečí, že získate najvýhodnejšie ceny, zatiaľ čo vďaka možnosti nákupu kryptomeny kreditnými alebo debetnými kartami je proces rýchly, pohodlný a ľahký pre každého začiatočníka.

V prípade, že hľadáte ďalšie alternatívy nákupu kryptomeny kreditnou alebo debetnou kartou, tu je náš podrobný návod, ako to môžete urobiť dnes. Krok za krokom nakúpiť kryptomeny kreditnou kartou

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector