יתכן שתשמעו על מטבע AAVE או כל שם חלופי אחר שלו. אם כן אז אתה בטח תוהה אם זו השקעה טובה לטווח ארוך או לא. בחיזוי מחיר זה של AAVE, נדריך אותך בניתוח המחירים שעבר כיצד התנהג המטבע בעבר. נסכם את נתוני החיזוי של AAVE מאחד מנתחי השוק הטובים ביותר שיש. על ידי מסקנה שזה המטבע אופציה ארוכת טווח או לא, נסיים את הבלוג שלנו בכך שנדבר כמה המטבע הזה יוצר סערה בשוק כרגע.

מה זה Aave (AAVE)?

ה Aave מערכת הינה מערכת הלוואות מבוזרת שהובילה לצמיחת אינטרסים חדשים בשוק דפי. פרוטוקול מהדור הבא היה אחד הראשונים שאפשר למשתמשים להשאיל ולהשאיל נכסי קריפטו ולקבל ריבית. במקרה הטוב, אינך צריך להשתמש ב- Aave כמתווך, מכיוון שהמערכת כולה פועלת באופן אוטונומי באמצעות חוזים חכמים המתגוררים בבלוקצ’יין של את’ריום..

לאחר השקתו, יוצרי Aave הפכו את הרשת שלהם לפתוח לכולם באופן מכוון למדי. פלטפורמה זו מספקת גישה פתוחה נוחה לשימוש ומתאימה למשקיעים קמעונאיים וחברות כאחד. כתוצאה מכך, Aave הפכה לאחת מאפליקציות Defi המצליחות בעולם. חיזוי מחיר של Siacoin 2021-2025

אילו בעיות בפועל מטבע Aave פותר?

Aave נסה להתמודד עם כמה מהאתגרים הדוחקים ביותר של שירותי הלוואות קונבנציונאלי. כמו כל Defi, המטרה העיקרית של הפרויקט היא להפוך את השירותים הפיננסיים הריכוזיים בצורה מבוזרת. הבנקים ילוו את הכספים וירוויחו ריבית בתרחיש הלוואות טיפוסי. גם אם תלווה את כספך, לעולם לא תהיה לך גישה להכנסה רווחית זו.

הכל משתנה במערכת האקולוגית של Aave. כל אחד יכול להשאיל את ההצפנה שלהם למשתמשים אחרים ללא אמון או הסכמה. הריבית שמקבלים הלוואות משולמת ישירות לארנק הרשת שלך. זה הביא את Aave לחולל מהפכה בהלוואות עמית לעמית ולהתחייב ליצור אותן ציפיות לכל ענף Defi. חיזוי מחיר אדווה 2021-2025

ההיסטוריה של Aave איך זה עובד?

בשנת 2017 אייב נכנסה לעסקים. הפלטפורמה הייתה פרוטוקול Defi הראשון שהשאיל ו- ETHlend קיבל שם מעט שונה. יוצר החברה סטני קולחוב התחמק בזהירות ממכשולים טכנולוגיים כדי שניתן יהיה להשתמש ברשת המתוחכמת הזו. בסך הכל, במהלך מכירת ההמונים שלה, אאווה הבטיחה מעל 16 מיליון דולר.

Aave היא מסגרת הלוואות P2P המבוססת על Ethereum שמביאה כמה תכונות חדשות לשוק. כדי למלא משימה זו, המפתחים של Aave העלו אסטרטגיה ייחודית הנשענת על הלוואות מאובטחות ובריכות הלוואות כדי לספק חוויה מספקת. על המלווים להשקיע כסף בבריכות הנזילות ברשת כדי להשתמש ב- Aave. מלווים יכולים ללוות ולהלוות כספים אלה אם הם רוצים. על המשתמשים לנעול יתרת בטחונות הגדולה מהסכומים הנדרשים כדי ללוות כספים ממאגר הנזילות. במיוחד שוויו מבוסס על דולר אמריקאי. חיזוי מחיר Dogecoin 2021-2025

אסימון AAVE

AAVE הוא אסימון השירות המקורי של הרשת. בנובמבר 2017 אסימון ERC-20 זה הגיע לשוק עם שם אחר. אסימון זה שונה במיוחד מ- ETHLand ל- Aave. המטבע רשום בבורסות ידועות רבות שהיו אי פעם במיוחד בינאנס. מפתחים שיתפו את תוכניותיהם להפוך את AAVE בקרוב לאסימון הממשל העיקרי של הרשת. חיזוי מחיר Cardano 2021-2025


Aave (AAVE) מחיר היסטוריה וניתוח

בין התאריכים 25 – 30 בנובמבר 2017, ה- ICO של ETHlend נערך במחיר של בין ETH ל- 25,000 LEND. במילים אחרות, בסביבות 0.01727 דולר ארה”ב היה שווה הלוואה אחת. ETHlend עודכן ברציפות מאז. העתיד של ETHlend הוא ללא ספק בהיר.

מטבע AAVE חצה לאחרונה את שנת 2020 המחיר הטוב ביותר, ורוב 100 המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים שעדיין נלחמים על מנת להשיג את הנתון שלהם בפברואר 2020, כאשר ההלוואות הגיעו לפברואר ל -0.036 דולר כשהיא חזרה ל -0.015 דולר ומאז היא החלה לצמוח עם ביצועים יציבים, והשווה אותה היום ל -0.441 דולר . המטבע פועל ברשת את’ריום. זו עשויה להיות הסיבה לצמיחה הפתאומית של Aave מכיוון שלעסקת שווי השוק הנוכחית יש שווי ממוצע של כמעט 3.5 מיליון דולר.

השווי של המטבע כרגע הוא 431.03 דולר למרות כל עקומות הגרפים הגרועות שעשה מטבע זה בעבר. התחזיות העתידיות שאותן אנו מפרטות להלן הן איכשהו אופטימיות ואותנטיות גם כן.

חיזוי מחיר AAVE 2021-2025

ארנק investor.com מאמין כי Aave הוא הזדמנות השקעה מושלמת לטווח הארוך. מחיר ה- LEND יגיע ל -5.504 דולר למטבע במהלך שנת 2025 (+1200 אחוזים), על סמך התחזית המשוערת של משקיע ארנק. מחיר המטבע הממוצע של הלוואות יעמוד על 1327.240 דולר למטבע בסוף דצמבר 2021 (+158 אחוז).

לשנת 2022 המחיר מוערך ל -2371.730 דולר (+250 אחוזים), 3410.670 דולר לשנת 2023 (+560 אחוזים) ו- 4448.460 דולר (+880 אחוזים). באמת, זה הרבה מידע לעיכול. אין ספק שמידע רב לעיבוד מוחנו. באופן בו AAVE התנהגה בעבר, התחזית הזו של משקיע ארנק היא אופטימית למדי.

חיזוי מחיר AAVE 2021,2022,2023 ו- 2024

התחזיות של מטבע דיגיטלי מתעדכנים בזמן אמת כמו כמה תחזיות אחרות במאמר זה. התחזית מעודכנת מאוד ולמרות זאת, היא מציעה פירוט שימושי. מחיר ההלוואות היה 431.44 דולר בעת כתיבת המאמר.

הפלטפורמה חושבת שהמטבעות הם השקעה רווחית. הערכה גסה היא שעד שנת 2025 שווה 1AAVE 1,347.37 דולר. מחיר ה- AAVE יעלה בהתאם לנתונים החזויים על ידם. דצמבר 2021 יסתיים במחיר של 627.17 דולר לאחר השנה הבאה עם מחיר של 756.3 דולר, בשנת 2023 המחיר יהיה 908.12 דולר..

חיזוי מחיר AAVE 2021-2024 על ידי TradingBeasts

TradingBeasts ידוע בעיקר בזכות חיזוי המחירים המדויק של מטבעות שונים. תחזיות המחירים אותנטיות ובאיזשהו מקום אמינות ברמה הגבוהה ביותר. באמצעות ניתוח לינארי ורגרסיה הם מספקים את התחזיות האותנטיות ביותר בעיר.

במקרה של AAVE, הם מאוד בטוחים שהמטבע יכה שוב על הסורגים אחרי מה שקרה בעבר. לטענתם, דצמבר 2021 יסתיים במחיר מסחר של 477.731 דולר. יעלה בשנה הבאה, בשנים 2022-2024 המחיר הממוצע שעליו AAVE עתידה לסחור הוא 800 $ עד 1190.212 $..

ההתחשבות שלנו בחיזוי מחיר AAVE לחמש השנים הבאות

איש אינו יכול לחזות את מחיר ה- AAVE המדויק לחלוטין. אף אחד לא יודע בוודאות מה יהיה המחיר של ביטקוין, אתר, EOS או מטבע אחר אחר מחר, שלא לדבר על שנה או חמש. בשווקי נפט, בזהב או בסחורה אחרת נוכל לומר את אותו הדבר. נכון לכתיבת הבלוג הזה, מחיר ה- AAVE I צנח ב -10.23%. אבל אנחנו יכולים לחזות כמות מסוימת שיכולה להגיע כל כך רחוק. לדברי חבר הפאנל של המנתחים שלנו, AAVE עשויה להגיע לשיא העליון של 1,000 דולר בסוף שנת 2025.

ההייפ של AAVE בשוק

Aave הוא אחד הפרויקטים המרתקים בענף Defi המתפתח. עם זאת, לפרויקט יש מתחרה ישיר במתחם, שהוא גם איתן. עם זאת, לכולם יש היבטים מיוחדים המבדילים אותם. Aave יש מגוון גדול יותר של אסימונים למכירה.

מבחינת Aave, ריביות ותקנות חדשות מועילים מאוד, כמו שינוי הריבית. Aave מספקת גם יתרונות נהדרים למשתמשים בפעם הראשונה בצורה של ריביות משתלמות.

איך אתה יכול לקנות Aave (AAVE)?

כיום, קל לקנות AAVE. אסימון זה עדיין יהיה נגיש ישירות מהרשת. אסימון זה ממומן על ידי כמה חילופים מוערכים. מבחינת שווי שוק, Binance היא בורסת הקריפטו-מוניטרית המובילה בעולם המציעה AAVE ללקוחותיה.

ישנן מספר אפשרויות זמינות בשוק שתוכלו לבחור בין. לפני שתקבל את ההחלטה הסופית עשה את המחקר שלך.

היכן לאחסן AAVE

AAVE פשוט נוח לאחסון. ניתן לאחסן אסימון זה בכל ארנק שתואם ל- ERC-20, כגון MyEtherWallet (MEW). משקיעים רציניים שמחים לשמוע שפתרונות ארנק חומרה מסוימים זמינים כעת. ניתן לתמוך באסימון Defi זה על ידי Ledger Nano S וגם Ledger Nano X.

שאלות נפוצות על חיזוי מטבע AAVE

כמה מטבעות AAVE יש?

על פי נתוני מטבעות המטבע, יש כרגע בשוק כ- 16,000,000 מטבעות בסך הכל.

האם מטבע AAVE הוא השקעה טובה?

אם ברצונך להשקיע במטבעות דיגיטליים, מטבע AAVE עשוי להיות אופציה רווחית עבורך. עם 5 שנים של תוכנית ההשקעה, מחיר AAVE צפוי להיות 1,000 דולר פלוס.

אתה יכול שלי AAVE?

אתה יכול לכרות את AAEVE במחשב שלך, אך הדרך הטובה ביותר לשלי היא באמצעות ASIC. אבל אם ברצונך לכרות במחשב האישי שלך, חפש בריכת כרייה.

מחשבות אחרונות

מטבע AAVE הוא אסימון מאוד מעניין וחזק ובעל פוטנציאל בבית הספר. החשיבות העתידנית של פלטפורמת ETHlend קשורה להצלחתה. למרות הכל, אנו מאמינים שהגיע הזמן שיש לקחת את מערכת הלוואות הכסף מהבנקים ולהכניס באופן רשמי את מערכת ההלוואות המבוזרת. אני מקווה שבעניין זה AAVE תתפוס. אפילו מהר יותר ממה שחזו האנליסטים. בהמשך, מטבע LEND של שנתיים עד שלוש עשוי להעלות את המחיר ב300-500% וזה בהחלט נראה כמו החזר הגון על החיסכון שלך..

נשמח לשמוע את מחשבותיך בעניין זה. אנא הגיב למטה וספר לנו מה דעתך על AAVE.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector