Loopring, tüccarların özel anahtarlarını merkezi borsaların (CEX) emanetçilerine teslim etmelerine gerek kalmadan çeşitli blok zincirleri üzerinden kripto varlıklarını işlem yapabildikleri merkezi olmayan bir değişim (DEX) protokolüdür. Başka bir deyişle, döngü, insan müdahalesi olmadan kripto varlıklarını işlemeye yönelik akıllı sözleşme algoritmalarını kullanan, gözetim dışı bir kriptografik protokoldür..

Böylelikle blockchain devriminin en devrimci vaadini yerine getirmeye çalışıyor: Merkeziyetsiz Finans (DeFi). İşlemleri merkezi kurumlardan kişisel olmayan ağlara taşıyan DeFi, tüccarların kendilerini kötü niyetli kişilerden (hackerlar, hırsızlar vb.) Ve hataya açık insanlardan korumasını sağlar..

Engel, blockchain teknolojisinin yavaş olmasıdır. Geleneksel bankalar, işlemleri Loopring’in üzerine inşa edildiği Ethereum’dan iki yüz kat daha hızlı işler. Bu açıdan, aşırı hızlı DEX protokolünün vizyonu, ancak insan unsurundan tamamen arındırılmış, ütopik bir yanılsama gibi görünebilir..

Yine de, Loopring bu vizyonu tam olarak gerçekleştirmek için çok yol kat etti. Bu Loopring fiyat tahmini makalesinde, bu göz korkutucu projenin geçmişini inceleyeceğiz ve gelecekteki beklentileri değerlendireceğiz..

döngüsel fiyat tahmini

Loopring nasıl çalışır??

Platformun güvenli, gözetim dışı niteliğini korurken işlemleri yüz kat artırmak için, Döngü zkRollup protokolü denen şeyi kullanır. Plazma protokolü gibi, zkRollup, ana Ethereum zincirinin üzerine yerleştirilmiş ikincil bir blok zinciri olarak görselleştirilebilir..

İkincil veya “alt” zincir, daha sonra, işlem görevlerinin talep edilmesi için hesaplama yapmak için kullanılabilirken, ana zincir yalnızca bu şekilde türetilen verileri depolamak için kullanılabilir. Başka bir deyişle, ana zincirdeki her bir işlemi ayrı ayrı işlemek yerine, zkRollup işlemin toplu işlerini zincir dışı olarak işler ve sonucu ana zincire iletir. Loopring, Ethereum düzeyinde güvenliği korurken, birkaç blok zincirinde yüzlerce işlemi bir araya getirebilir..

Döngü, yatırımcıların fonları üzerinde tam kontrol sahibi olmalarını sağlar. Dolandırıcılık kanıtı ile mücadele dönemlerine girmek zorunda kalmadan para çekmelerine izin verilir. Hiçbir noktada kripto varlıklarının velayetini teslim etmeleri veya ağ operatörlerinin veya üçüncü şahısların iyi niyetine güvenmeleri gerekmemektedir..

Loopring, Zincir Üzerinde Veri Kullanılabilirliği (OCDA) ile saniyede 2025’e kadar işlem (aktarım hızı) veya olmadan 16400’e kadar işlem gerçekleştirebilir. Loopring de ucuzdur, işlem başına yalnızca küçük bir yüzde (geleneksel platformlardaki birkaç dolarla karşılaştırıldığında) ücret alır ve bu da sonunda onu yüksek frekanslı ticaret algoritmalarının konuşlandırılması için standart bir araca dönüştürebilir..

Dolayısıyla döngü oluşturmanın, en zorlu merkezi olmayan finans sorununu çözmede uzun bir yol kat ettiği kredilendirilebilir: güvenlikten ödün vermeden performansı artırmak. Birkaç kripto borsasının harici hacklemenin kurbanı olduğu ve diğerleri kötü niyetli kişiler tarafından yağmalanan bir zamanda, dünyanın güvenli, şeffaf ve verimli bir alternatife ihtiyacı var. Döngü, hedeflerine ulaşabilirse, tamamen finans alanında yeni bir çağı başlatma potansiyeline sahiptir..

Döngü (LRC) Tarihsel Fiyat Analizi

Eylül 2017’deki İlk Para Arzı’ndan (ICO) sonra, Loopring jetonu neredeyse anında 50 sente düşmeden önce Ocak 2018’de 2 doları aştı. Token tekrar 1 dolara yükseldikten sonra, 2019 ve 2020’nin büyük bir bölümünde, şu anda 40-50 sent aralığına tırmanmadan önce 5-10 sent aralığında zayıfladı..

Güncel Fiyat, Piyasa Değeri, & Tedarik Ayrıntıları

Yazma sırasında, Loopring jetonu son 24 saatte yüzde 0,83 artarak 39 sentten satılıyor. Madeni paranın piyasa değeri toplam arz 1,37 milyar LRC ile 484,25 milyon.


döngüDöngü (LRC)

Derece: 87$ 0,00001100 Fiyat (BTC) Ƀ0,00001100$ 709.15 MV Hacim$ 55,85 M24saat Değişim% 1,99 Toplam Arz1,37 B LRC

Döngü (LRC) Gelecek Fiyat Tahmini Tahminleri

Gelecek fiyatı tahmin etmek, doğası gereği belirsiz bir görevdir, ancak uygun analitik araçlar ve tarihsel çıkarımlarla, makul bir tahminde bulunulabilir. Belirli bir kripto varlığının volatilitesi, tüm kripto ekosisteminin çevresel bağlamında olduğu gibi hesaba katılmalıdır..

Kısa Vadeli Tahmin

AfterPriceChange
1 gün 0,380 ABD doları -% 2,06
1 hafta 0,465 ABD doları % 19,8
1 ay 0,565 ABD doları % 45.6
1 yıl 0,664 ABD doları % 71.1

Uzun Vadeli Tahmin

AfterPriceChange
1 yıl 0,664 ABD doları % 71.1
2 yıl 0,681 ABD doları % 75,5
3 yıl 0,945 ABD doları % 143
5 yıl 1,17 ABD doları % 201

* Bu fiyat tahmini, yalnızca eğitim amaçlı ve yatırım tavsiyesi olarak alınmayan çeşitli kaynaklardan toplanan verilere dayanmaktadır. Kullanıcılar yatırım yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Döngü Fiyat Tahmini 2021

Dümenindeki deneyimli ve başarılı bir ekip tarafından yönetilen Loopring, kripto para birimi giderek daha fazla yatırımcının ilgisini çekmeye başlasa bile yıl boyunca sabit kalmaya hazırlanıyor.. Tahmin ve algoritmik analize göre, 1 Loopring Token’ın (LPR) fiyatı 2021’de potansiyel olarak 0.581 dolar civarında olabilir.

Döngü Fiyat Tahmini 2022

Hem bireysel hem de kurumsal olmak üzere giderek daha fazla tüccar, algoritmik ve yüksek frekanslı ticaret yapmak için blok zinciri benimseme olasılığı yüksek. Analistler, bu amaç için gerekli araçları sunan birkaç platformdan biri olan Loopring’in yakın gelecekte yaygın şekilde kullanılacağını tahmin ediyor.. Tahmin ve algoritmik analize göre, 1 Loopring Token’in fiyatı 2022’de potansiyel olarak 0.664 $ civarında olabilir..

Döngü Fiyat Tahmin 2025

Birkaç yıl içinde, blockchain teknolojisi, 1990’larda internetin veya 2000’lerin sonlarında akıllı telefonların yaptığı gibi toplumun çoğuna nüfuz etmiş olacak. Merkezi Olmayan Finans, dünyayı kasıp kavuracak; birçok sıradan insan, sıradan alımlar için altcoin veya stabilcoin kullanıyor olacak. Araç kutusunda DEX protokolü bulunmayan bir banka veya yatırım şirketi kalmayacak.

Orta vadede, Loopring’in geleceği parlak. Tüccarlara ve sıradan tüketicilere gerekli işlevleri ucuz bir maliyetle sunmak için rakiplerini devralması muhtemeldir. Analistler, mevcut ivmeyi sürdürürse, 2025 ve sonrasına kadar birkaç yıl boyunca sürekli bir boğa koşusu geçireceğini öngörüyor..

BirTahmin ve algoritmik analiz başına, 1 Loopring jetonunun fiyatı 2025’te potansiyel olarak 1,10 ABD doları civarında olabilir..

İyi Bir Yatırım Döngüsü mü?

Loopring sağlam kavramsal temellere, en son teknolojiye ve son derece başarılı bir ekibe sahiptir (aşağıya bakın). Yakın gelecekte finans dünyasını ele geçirmeye hazır olan blok zinciri devrimi ile Loopring, DeFi avangardında haklı konumunu işgal edecek gibi görünüyor..

Diğer platformların aksine, Loopring, birkaç tüccardan gelen birkaç siparişin sanal halkalar şeklinde bir araya toplandığı “halka eşleştirmeye” izin verir. Bu, siparişlerin bölünmesine izin verir, böylece bir emir tek bir işlemde yerine getirilemezse, emir sonunda yerine getirilene kadar sonraki bir halka tarafından işlenebilir..

Bununla birlikte, rekabet şiddetli, rakipler kontrolden atılmamalı. Loopring, Kyber, Bancor veya 0x protokolü gibi diğer Ethereum tabanlı DEX protokolleriyle rekabet edecek mi??

Loopring dışında hiçbiri yenilikçi “halka eşleştirme” teknolojisi ile övünemese de, bu platformların tümü düşük bir maliyetle anlık token değişimi vaat ediyor. Yatırımcılar, önümüzdeki aylarda ve yıllarda bu platformların her birinin karşılaştırmalı yörüngesini takip etmeleri akıllıca olacaktır..

Loopring Nasıl Satın Alınır?

Loopring, Bithumb, DragonEX ve Binance gibi borsalarda mevcuttur. Öncelikle bu borsalarda bir hesap açmalı ve bunları iki faktörlü kimlik doğrulama ile güvenceye almalısınız. Bu borsalarda döngü, yalnızca bitcoin gibi diğer kripto para birimleri ile değiştirilebilir. Bu nedenle, halihazırda kripto paranız yoksa, ilk kripto paranızı USD gibi fiat para birimi ile satın almak için önce Coinbase’e gitmelisiniz..

Loopring Hakkında Daha Fazla Bilgi

Loopring, Haziran 2017’deki başlangıcından bu yana, platformun her biri bir öncekinden daha yenilikçi olan 1.0, 1.5, 2.0 ve 3.0 olarak adlandırılan dört ana sürümünü ortaya koydu..

İlk versiyon, yukarıda tartışılan “halka eşleştirme” özelliğini sunuyordu; ikinci sürüm (1.5), işlem sırasında önden çalışmayı ortadan kaldırmak için ek bir özellik geliştirdi; üçüncü sürüm, tüccarların aktarıcılara ücret olarak yalnızca LRC’yi değil herhangi bir ERC20 belirtecini kullanmalarına izin verdi (LRC kullanmak hala en ucuz seçenek olsa da); ve en son sürüm, güvenlikten ödün vermeden hızı artıran yukarıda bahsedilen zkRollup protokolünü içerir.

Takım

Loopring’in kurucusu ve CEO’su, Çin’den bir yazılım mühendisi olan Daniel Wang’dır. Merkezi bir kripto para borsası olan Coinport’u kurmadan önce Boston Scientific ve Google’da liderlik pozisyonlarında bulundu. Nihai şeffaf ağ olan Loopring DEX’e geçmeden önce bu alışverişte “benzeri görülmemiş bir şeffaflık” sunmaya çalıştı..

Jay Zhou, kripto para birimine geçmeden önce Ernst and Young ve Paypal’da çalıştı. Loopring için orijinal whitepaper’ı yazdı. Şu anda Stanford’da öğrencilere kripto para birimi ve merkezi olmayan uygulamalar konusunda tavsiyelerde bulunan bir akıl hocasıdır..

Sonuç

Loopring, DeFi sahnesine iddialı bir giriş ve en iyi uygulayıcılarından biridir. Hızlı iş hacmi ve güvenli mimarisi ile, kötü niyetli veya hatalı insan müdahalesi olmaksızın birkaç blok zincirinde ucuz, sorunsuz alım satım işlemlerini gerçekleştirmeyi amaçlamaktadır..

Rakipleriyle karşılaştırıldığında, üç benzersiz özellik sunar: “halka eşleştirme” (blok zinciri ağlarındaki siparişler, tek bir işlemde yerine getirilemeyen herhangi bir siparişin bölünerek ayrı ayrı yürütülebilmesi için halkalar halinde gruplandırıldığı); “Çift Yazarlık (ön koşucuların siparişin önüne geçmesini ve işlem yapılmadan önce ticareti çalmasını engelleyen; ve son olarak,” Ücret Olarak Herhangi Bir Jeton “(tüccarların yalnızca LRC’yi değil, platformdaki herhangi bir ETH20 jetonunu kullanmasına izin veren.

Bu, belirli bir platformdaki tüccarlar kendi tercih ettikleri jetonu kullanabildiğinden, blok zincirleri arasında sorunsuz çalışma sağlar. Sağlam temelleri, sağlam mimarisi ve benzersiz temelleri ile Loopring, önümüzdeki yıllarda finans dünyasında fırtına estirmeye hazırlanıyor.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector