Voyager o günden bu yana birçok değişiklik geçirdi 2017’de piyasaya sürülme.

Başlangıçta çağrıldı Bit dizisi ticker sembolü ile BQX, bu nedenle, bu hisse senedi sembolünü kullanan borsalardan bazılarını bulabilmenizin nedeni, en önemlisi Binance, bu belirtecin işlem hacminin çoğunu işleyen.

Aynı yıl daha sonra olarak yeniden markalandı ETHOS (aynı hisse senedi sembolüyle) projenin en belirgin adı haline geldi.

Ancak, 2019’un sonlarında bir kez daha markalaşarak Voyager Jetonu (VGX) üstünde edinme tarafından Voyager, a 60 milyon dolarlık kripto varlık komisyoncusu halka açıldı TSX Değişimi Kanada’da.

Bu ETHOS Voyager fiyat tahmin makalesinde, bunun iyi bir yatırım olup olmadığını belirlemenize yardımcı olmak için ETHOS ile ilgili her şeyden bahsedeceğiz..

ETHOS Voyager Tarihsel Fiyat Analizi 

Herhangi bir varlığın gelecekteki fiyatını belirlemek oldukça zor olabilir. Kripto para birimlerinin son derece değişken yapısı, onları tahmin etmeyi daha da zorlaştırıyor.

Bununla birlikte, bir dereceye kadar, ETHOS VGX ile yüksek bir fiyat korelasyonuna sahip diğer bazı kripto varlıklarının bazı önemli olaylarına, gelişmelerine, piyasa döngülerine ve fiyat hareketlerine bakarak kripto para birimlerinin en olası fiyatını tahmin edebiliriz..

Yukarıdaki grafikten de görebileceğimiz gibi, VGX’in veya daha önce BQX olarak bilinen fiyat hareketi, BTC’nin fiyat hareketini büyük ölçüde takip ediyor..

Bitcoin gibi, BQX’in değeri de BTC katlanarak yükselmeye başladığında patladı. Aynı şekilde, balon patladığında da düzeltildi.. 

Büyük boğa koşusu ETHOS sırasında, BQX (Voyager Token VGX) tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) 12.47 $ ‘a ulaşabildi. Bu 06 Ocak 2018’de yapıldı.

0.174818 $ ‘lık mevcut fiyatı, bu ATH’den% -98.6 daha düşük, bu da birçok yatırımcı için çok cazip bir birikim fiyatı sunabilir.. 

BQX tarafında önemli bir fiyat hareketi olmamıştır. Belki de bunun nedeni, ekibin son iki yıldır ürünlerini tantana ya da aldatmaca olmadan geliştirmeye yoğunlaştırmasıdır.. 

Ürünlerini geliştirmeye olan yoğun odak noktaları, daha sonra bu makalede göreceğiniz gibi, daha sonra onları satın alan başka bir şirketin dikkatini çekti..

Güncel Fiyat, Piyasa Değeri, & Tedarik Ayrıntıları

ethosVoyager Jetonu (VGX)


Sıra: 55$ 6.12Fiyat (BTC) Ƀ0.00012100Marketcap$ 1.36 BV Hacim$ 10,73 M24h Değişim 4,83% Toplam Arz 222,30 M VGX

ETHOS Voyager Gelecek Fiyat Tahmini Tahminleri

Tarihsel veriler, cari fiyat, piyasa değeri ve arz, fiyatının genel yönünü tahmin etmemizi ve tarihsel fiyat hareketlerinin analizini birleştirmemizi sağlayacaktır. Gelecekte hangi fiyata ulaşabileceğini tahmin edebiliriz.

Genel piyasa duyarlılığı

Birçok kripto para birimi gibi, ETHOS VGX fiyatı da bitcoin’in fiyat hareketine yüksek bir yakınlığa sahip gibi görünüyor..

Pek çok uzman, Bitcoin’in fiyatının 2018’in sonlarında dibini bulduğuna ve 2019 boyunca arada sırada meydana gelen düşüşler ve pompalarla değerini yeniden kazanmaya başladığına inanıyor..

Bu yıl bitcoin blok ödül yarılanmasının gerçekleşmesiyle birlikte, birçok yatırımcı kripto piyasasında bir kez daha yükselişe geçiyor ve Bitcoin’e ve ETHOS VGX gibi altcoinlere akan artan sermaye ile desteklenebilir..

Bu, genel piyasa koşullarının ETHOS VGX’in fiyatının artacağına işaret ettiği anlamına gelir..  

 Fayda Artışı & Talep

Voyager tarafından ETHOS’un satın alınması ve ETHOS belirtecinin Voyager’ın ekosistemine entegrasyonu, ETHOS VGX’in faydasını etkili bir şekilde artırdığı anlamına gelir..

Bu, söz konusu varlığa olan talebin artması anlamına gelir ve arz ve talebin ekonomik yasasına göre, bu muhtemelen fiyatını artıracaktır..

Voyager, daha büyük bir ekosistemin birincil fayda belirteci haline gelmesinin yanı sıra, ETHOS VGX’in kullanımında merkezleme platformuna birkaç katma değerli hizmet sunmayı planladığını açıkladı..

Yenilenmiş Kamu Kripto Faizleri

İyileşen piyasa koşulları, halkın kripto para birimlerine olan ilgisini bir kez daha canlandırmış görünüyor..

Daha büyük kripto para birimleri, ticaret alanlarında kolayca bulunabilenler ve yatırımcılar tarafından en çok tanınanlar oldukları için genellikle yeni kapitalizasyonun ilk alıcılarıdır..

ETHOS VGX gibi belirteçler, müşteriye dönük ürün ve hizmetlerle entegre olan belirteçler olduklarından ek maruz kalmaya sahip olacak şekilde benzersiz bir şekilde konumlandırılmıştır.

Binance coin, ETHOS VGX’e benzer bir kullanımı olan oldukça başarılı bir kripto para biriminin mükemmel bir örneğidir.. 

Yasal Açıklık

Daha önce açıkladığımız gibi, Voyager halka açık bir şirkettir ve bu nedenle, mevzuata uygunluk konusunda çok dikkatli olduğunu varsayabiliriz..

Bu, özellikle işlerinin büyük bir kısmının yürütüldüğü Kuzey Amerika’da henüz düzenleyici netliğe ulaşmamış yargı alanlarında bir sektörde gezinirken çok önemlidir..

Yakın zamanda Circle Invest’i satın alması, ABD’de daha fazla iş anlamına geliyor ve bu da uyumluluğu kritik hale getiriyor.

Düzenleyici netlik hala çok uzak olsa da, bir gün dünyanın en likit piyasasının hükümetinin nihayet inovasyonu kucaklayacağı ve kriptoyu yasal, finansal varlıklar olarak kabul edeceği umudu her zaman vardır.. 

Kısa Vadeli Tahmin

AfterPriceChange
1 gün 0,16 ABD doları -% 10
1 hafta 0,21 ABD doları % 20
1 ay 0,41 ABD doları % 60
6 ay 0,74 ABD doları % 320
1 yıl 1,62 ABD doları % 820

Uzun Vadeli Tahmin

AfterPriceChange
1 yıl 1,62 ABD doları % 820
2 yıl 2,74 ABD doları % 1450
3 yıl 2,21 ABD doları % 1250
4 yıl 8,83 ABD doları % 4900
5 yıl 13,28 ABD doları % 7520

ETHOS Voyager Fiyat Tahmin 2020

 2020 yılı, tüm kripto para birimi endüstrisi için çok önemli bir yıl. BTC için yarı yarıya madencilik ödülleri yılı. Neredeyse tüm kripto para birimlerinin fiyat hareketi, bitcoin’in fiyat hareketi ile oldukça ilişkilidir..

BTC piyasasının periyodik 4 yıllık bir boğa piyasası döngüsüne sahip olduğu gözlemlenmiştir ve bu, tipik olarak bu yarılanma olaylarının her meydana gelmesinden sonra ortaya çıkar..

Bu boğa döngüleri başladığında, VGX için önemli fiyat hareketleri göreceğimize inanıyoruz..

Yıl sonunda ve 2021’in ilk çeyreğinde, VGX fiyatının yaklaşık 0,74 ABD doları olarak tahmin edilen mevcut fiyatından% 320 daha fazla artabileceğine inanıyoruz.. 

Ayrıca bu ivmenin 2021’in pek çok kısmında da devam etmesini bekliyoruz. VGX fiyatının şu anki fiyatından yaklaşık% 820 değer kazanarak 1,62 $ fiyatına ulaşması için mükemmel bir şans var.. 

ETHOS Voyager Fiyat Tahmin 2022

2022 yılına kadar, fiyatın mevcut fiyatından% 1450 daha fazla olan 2.74 $ ‘a ulaşmasını bekliyoruz..

Bu biraz aşırı görünse de, bu hala kripto para piyasasının son büyük boğa koşusu sırasında ulaşabildiği 12.47 $ ‘dan çok uzak.. 

Bu yıl içinde, bazı VGX hodlers muazzam fiyat artışından sonra bir miktar kar elde edebileceğinden, 2,21 $ ‘a hafif bir geri dönüş görebiliriz..

Bu düzeltme, geri tepmeye ve bitcoin’in yarılanma olayı tarafından yeniden başlatılacak olan bir sonraki boğa koşusunun başlangıcına hazırlanmaya başladığında token için iyi olacaktır.. 

ETHOS Voyager Fiyat Tahmin 2025

Bu yıl, tarih tekerrür ederse, net boğa piyasası için katalizör görevi görebilir.. 

Bu zamana kadar, birçok yeni perakende yatırımcının dijital varlık yatırımlarına dalmasıyla ana akım benimsemenin yolunda gittiğine inanıyoruz..

İyi bir şekilde devam etmese de büyük olasılıkla elde edilmiş olan ana akım benimseme ve düzenleyici netlik, kripto para birimlerine daha önce görmediği ilgiyi ve meşruiyeti şimdiden verecektir..

Bu nedenle, VGX fiyatının tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 13,28 $ ‘a ulaşabileceğine inanıyoruz..

ETHOS Voyager Satın Almak veya Takas Etmek İçin En İyi Yer

Adı Para Yatırma Yöntemi Satın Al
Binance

binance borsası

 • Banka havalesi (ACH)
 • banka transferi
 • Kripto para
 • Banka kartı
 • Elektronik transfer
Değerlendirme: 5

Satın Al’a Git

Şimdi değiştir

 • Kredi kartı
 • Kripto para
Değerlendirme: 5

Satın Al’a Git

Coinswitch

 • Kredi kartı
 • Kripto para
Değerlendirme: 5

Satın Al’a Git

Changelly

 • Kredi kartı
 • Banka kartı
Değerlendirme: 4

Satın Al’a Git

ETHOS Voyager’ı Saklamak İçin En İyi Cüzdanlar

NameTypeBuy
Ledger Nano X

Donanım Değerlendirme: 5

Cüzdan Alın

Ledger Nano S

Donanım Değerlendirme: 5

Cüzdan Alın

Atomik Cüzdan

Masaüstü İstemcisi Değerlendirme: 4

Cüzdan Alın

Voyager İyi Bir Yatırım mı?

Yeni bir isim almasına ve başka bir işletme tarafından satın alınmasına rağmen, ETHOS’un temel amacı aynı kalır.

Ethos Universal Wallet’ın Geliştirilmesi devam edecek ve Ethos Bedrock, Voyager’ın aynı isim altındaki yeni uygulamasıyla entegre edilecek..

Bu, iki şirketin sinerjik doğası sayesinde mümkün oldu. Voyager, kripto para biriminin finansal ve ticari yönlerine odaklandı, süre Ethos, blockchain teknolojisi ve soyutlama katmanı protokol geliştirmeye odaklandı.

Birlikte, perakende ve kurumsal yatırımcılara yönelik zorlukları çözen ürün ve hizmetler sağlamaya çalışırlar. likidite, velayet, ve ulaşılabilirlik.

Voyager Jetonu (VGX)

ETHOS’un Voyager’ın Yerel Broker Token’ına (VGX) dönüşümü, başlangıçta yapılması planlandığından daha önemli bir rol üstleneceği anlamına gelir..

ETHOS Voyager Fiyat Tahmini

ETHOS ve Voyager’ın birleşik tekliflerini temsil edecek ve bağlı ekosistemlerinde değer ve fayda sağlayacak. Artık VGX olarak adlandırılan ETHOS, çeşitli şekillerde kullanılacak.

Para çekme ve ticaret için daha ucuz ücretler, geri ödeme ödüllerinin belirlenmesi, faizin hesaplanması ve gelecekte planlanan çeşitli ödül ve sadakat programlarından özel üyelik oluşturmak için kullanılabilir.. 

Voyager (VGX) Nasıl Satın Alınır?

Voyager Token satın almanın en iyi yolu, projenin kendi Voyager uygulamasını kullanarak kripto broker ekosisteminden geçmektir. Uygulama hem iOS hem de Android kullanıcıları için mevcuttur.

Uygulamanın olası kullanıcıları bir hesap için kaydolmalı ve KYC doğrulama sürecinden geçmelidir. Yargı alanınıza bağlı olarak bazı kısıtlamalar geçerli olabilir.

İşlem tamamlandıktan sonra, uygulamanın kullanıcıları Voyager uygulamasının birçok hizmet teklifine erişebilecek..

İkincil pazarlarda satın almak isteyenler, Voyager jetonlarını (VGX) destekleyen birçok merkezi borsadan (CEX) satın alabilirler. Bu CEX arasında en büyük ve en güvenilir olanı Binance.

Lütfen Binance’in VGX’in eski borsa adını, yani BQX’i kullandığını unutmayın. Binance, BQX / BTC ve BQX / ETH’de iki çifti vardır..

ETHOS Voyager (VGX) Hakkında Daha Fazla Bilgi

ETHOS Voyager (VGX) nedir?

ETHOS, 20 yaşındaki Brown Üniversitesi mezunu tarafından kuruldu, Shingo Lavine, ürün geliştirme, fon yönetimi ve teknik tasarım yayınından profesyonellerle birlikte Bit dizisi (BQX).

Proje, temel amacı sıradan insanlara dijital varlıklarını tamamen kontrol etme ve bunlara erişme yeteneği sağlamak olan ABD merkezli idi..

Piyasaya sunulmak üzere, yeniden markalandı ETHOS ve olarak adlandırılan bir Evrensel Cüzdan başlattı ETHOS Evrensel Cüzdan takımın kullanımı kolay ve güçlü olarak tanımladığı eksiksiz dijital varlık yönetimi platformu.

 Ethos Universal Wallet, onu piyasadaki en gelişmiş kripto para birimi evrensel cüzdanlarından biri yapan birçok yenilikçi özellik sunar..

Bunlardan biri Ethos SmartKey Teknoloji. Bu evrensel anahtar görevi görür Ethos Universal Wallet içinde tutulan tüm dijital varlıklar için.

Buna ek olarak, cüzdan teklifleri Fiat ağ geçidi ve otomatik tek tıklamayla çeşitlendirme özelliği.

Entegre fiat ağ geçidi, kullanıcıların üçüncü taraf fiat rampa hizmet sağlayıcısından geçmeden fiat’larını uygun bir şekilde kripto para birimlerine dönüştürmelerine olanak tanır..

Çeşitlendirme özelliği, kullanıcıların kripto varlıklarını çeşitlendirmelerini kolaylaştırır.

Ethos Universal Wallet dışında, ETHOS ayrıca Ethos Bedrock, ETHOS geliştiricilerine göre, yüksek performanslı bir Blockchain Finansal Hizmetler (BFS) platformu.

Birincil amacı, kripto para birimlerini ve blok zinciri teknolojisini hem perakende hem de kurumsal yatırımcılar için daha erişilebilir hale getirmektir..

Ethos Universal Wallet gibi, Ethos Bedrock, SmartKey Teknolojisini kullanacak, bu da yaygın olarak kabul edilen standartlardan yararlanır. BIP32, BIP39 ve BIP44.

Ethos Bedrock, kurumların kendi kendine saklama cüzdanı çözümleri veya kurumsal saklama programları oluşturmasına olanak tanır. 

Bu ürünler-Ethos Evrensel Cüzdan ve Ethos Bedrock, belki de Voyager’ın Amerikan blok zinciri girişimini satın almasının iki ana nedeni.

Voyager’ın resmi blog gönderisine göre Stephen Enhlich, Voyager CEO’su ve kurucu ortağı Shingo Lavine, Voyager’a Blockchain Başkanı olarak katılacak.

Buna ek olarak, Voyager’ın Yönetim Kurulu’nda şirketin geleceğini şekillendirmeye yardımcı olabileceği bir koltuğu olacak..

Stephen şunu belirtir: Shingo, sektörde yaygın olarak tanınan bir uzman ve düşünce lideridir ve Voyager, onu gemide bulundurmaktan büyük fayda sağlayacaktır..

Takım

Voyager Ekibi, yatırımcıları kripto para birimlerinde güçlendirmeye ve onlara hizmet vermeye kendini adamış bir finans ve teknoloji gazileri ekibinden oluşur..

E * Trade, Uber, Tradeit, Lightspeed Financial gibi önde gelen kuruluşlardan ve çeşitli alanlarda diğer önde gelen kuruluşlardan gelen endüstri gazileri..

Stephen Ehrlich, İcra Kurulu Başkanı ve Voyager’ın kurucularından biri olarak görev yapıyor. Shingo Lavine, ETHOS’un satın alınmasından bu yana Voyager’ın ekibine Blockchain Başkanı olarak katıldı..

Ortaklıklar ve Satın Almalar

ETHOS ve Voyager’ın birleşmesinden sonra, yeni kurulan şirket, 40.000’den fazla yatırımcıyı Voyage platformuna etkin bir şekilde dahil eden, zor durumdaki Circle Invest şirketini satın aldı.. 

Sonuç

Kripto varlıklarının fiyat hareketleri konusunda fikir birliği olumlu. Bu duygu, bu yıl birçok kişi tarafından geçmişte önceki önemli boğa koşusunun ana katalizörlerinden biri olarak görülen başka bir bitcoin madenciliği ödül yarılanma olayını deneyimleyeceğimiz fikriyle güçlendirildi.

Çoğu altcoin ile Bitcoin arasındaki fiyat hareketlerinin yüksek korelasyonu nedeniyle, bunun ETHOS VGX’in fiyatı üzerinde büyük olasılıkla olumlu bir etkisi olacağını tahmin edebiliriz..

ETHOS VGX’in tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşma olasılığı, önümüzdeki aylarda kriptoya olan ilginin yeniden canlanması ve yeni yatırımcıların işe alınmasıyla mümkün..

Genel ortam giderek yükselişe geçerken, ETHOS projesinde de bu duyguyu hızlandıracak birçok gelişme var..

En büyüğü, pazar kapsamını ve sunacağı ürün ve hizmetleri etkin bir şekilde genişleten Voyager ile birleşmesidir..

Ayrıca Voyager, kripto ve finansla ilgili şirketler için satın alma stratejisini güçlendiren halka açık lisanslı bir kripto brokeridir; bunlardan en sonuncusu Circle Invest’i satın alarak 40.000’den fazla perakende yatırımcısını etkin bir şekilde işe almasıdır..

 Voyager edinme stratejisinin meyve verip vermeyeceğini yalnızca zaman gösterecek. Yine de, ETHOS VGX’in kendisi için, söz konusu şirketin komisyoncu token’ı olarak, Voyager’ın ürün ve hizmetlerinin artmasının ve yeni token kullanıcılarından gelen talebin artmasının getirdiği artan kullanım nedeniyle fiyatta artış olması muhtemeldir. satın alınan şirketlerden.

Bu, ETHOS VGX token için gerçekten heyecan verici zamanlar ve ETHOS’a yatırım yapmak için güzel bir altcoin arayanlar için, VGX listelerinin zirvelerinden biri olmalı. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector