Kripto bilincinin artmasıyla birlikte, kripto endüstrisine daha fazla haber geliyor ve birçoğu satın alınacak doğru paraları ve neden ilk etapta parayı satın almaları gerektiğini bilme deneyiminden yoksun. Fiyat tahmini, özellikle uzun vadeli sahiplerse, yeni başlayanların yatırım yaptıkları madeni paraya fütüristik bir bakış açısına sahip olmalarına yardımcı olur..

Bir madalyonun gelecekteki fiyatını belirlemek için teknik / temel analizden derin öğrenmeye ve AI tahmin yöntemlerine kadar çeşitli yöntemler kullanılmıştır. Bununla birlikte, yeni başlayanlar için, bir madeni paranın gelecekteki fiyatını tahmin etmenin basit yollarından biri, geçmişine bakmaktır. Kripto piyasasının bildiği herhangi bir şey varsa, kendini tekrar etmesi ile bilinir. Bu nedenle, bu Polymath fiyat tahmin incelemesinde, POLY’nin geçmiş performansının gelecekteki fiyatını etkilemeye nasıl yardımcı olabileceğine bakacağız.. 

polimat fiyat tahmini

Bunda keşfedeceğimiz ilk şeylerden biri Polymath fiyat tahmin kılavuzu projenin kendisidir. Polymath nedir, proje neyle ilgilidir ve kullanım senaryosu fiyatını nasıl etkiler?? 

Diğer kripto para birimlerinin aksine, Polymath projesini oluştururken farklı bir yol izledi. Polymath belirteci, Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilmiştir. Yapılandırılmış bir düzenleyici çerçeveye sahip bir güvenlik belirteci platformudur. Polymath, ST-20 belirteç standardını kullanır ve dijital menkul kıymetleri ihraç ederken hükümete uygun olmasını sağlamak için AML / KYC ve diğer düzenleyici politikalara odaklanır. Ethereum gibi blok zincirleri ICO tokenları çıkarmaya odaklanırken, Polymath tamamen uyumlulukla ilgilidir..

2017/2018 yılı ICO’nun yılı olduğu için birçok dolandırıcı proje başlatıldı ve ICO’lar ateş altında kaldı. Daha uygun bir platform oluşturmak için, Security Token Offerings (STO) tanıtıldı ve Polymath bir STO olduğu için hızla zirveye yükseldi. Bu Polymath fiyat tahmin kılavuzunda, Ply token yapısının fiyatını en yakın gelecekte nasıl belirleyebileceğini göreceğiz.. 

Polymath Tarihsel Fiyat Analizi 

Polymath, tokenını 24 Ocak 2018’de airdrop yaptı. 0,789 ABD Doları değerinde işlem görmeye başladı. Hızla 20 Şubat 2018’de 1,59 dolarla tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı ve şu anda -% 94,2’lik bir kayıp yaşadı. Polymath, 2017’de hizmet ve güvenlik tokenleri sattı ve 1,2 milyar doların üzerinde fon sağladı. Polymath, 2018’lerin başındaki ICO lansmanı sırasında başarılı bir şekilde 207.330.000 dolar topladı ve POLY, jeton başına 0.40 dolara sattı. Token, token satışından birkaç gün sonra birkaç borsada listelendi ve bu da token fiyatının fırlamasına neden oldu. 01 Haziran 2018’den itibaren POLY’nin fiyatı 0,746 dolardan düştü ve düşük kaldı ve 18 Ocak 2021’e kadar 0,095 dolara ulaştı..

Güncel Fiyat, Piyasa Değeri, & Tedarik Ayrıntıları

Yazım tarihi itibariyle, POLY fiyatı 1,409,039 ABD doları 24 saatlik işlem hacmi ile 0,093391 ABD dolarıdır. POLY şu anda madeni para piyasasında 186. sırada yer alıyor ve son 24 saat içinde% 1.40 düşüş eğilimi yaşadı. POLY’nin piyasa değeri 51.894.753 ABD doları ve dolaşımdaki arzı 555.670.901 POLY’dir..

Bununla birlikte, maksimum arzı bilinmemektedir. POLY’de aktif olarak ticaret yapmak için, bunu Binance, HitBTCi, Huobi Global, CoinBene ve VCC Exchange gibi borsalarda bulacaksınız. POLY, 18 Şubat 2018’de tüm zamanların en yüksek seviyesini 1.59 $ ile elde etti ve şu anda% -94.2 düşüşle 13 Mart 2020’de 0,01100606 $ ile tüm zamanların en düşük seviyesindeydi.. 

çok yönlü ağPolymath Ağı (POLY)

Sıra: 125$ 0,423035 Fiyat (BTC) Ƀ0,00000800$ 341.06 MVhacim$ 20,59 M24saat Değişim2,35% Toplam Arz 1.000,00 M POLY

Polymath (POLY) Gelecek Fiyat Tahmini Tahminleri

Harika ortaklara sahip olmak bir jetonun fiyatını etkilemeye yardımcı olabilir. Token daha fazla ortak kazandıkça, kullanım durumları büyür, talebi ve arzı ve sonunda fiyatı da artar. Polymath’ın t-Zero, BlockEstate ve MintHealth gibi ortakları vardır. Tahminler genellikle kusursuz olmasa da, birkaç uzman POLY’nin gelecekteki fiyatını tahmin etti. Bu Polymath tahmin kılavuzu, POLY için bazı tahminlere bakacaktır..  


Cryptocurrency tahmin uzmanları Walletinvestor, kripto paranın önümüzdeki 5 yıl içinde 0.346 $ değerinde olacağını tahmin ediyor. Bununla birlikte, Digitalcoinprice farklı bir görüşe sahip ve 2025’te kripto paranın 0.1407 $ ‘a ulaştığını görüyor. Öte yandan, Crypto-rating, POLY’nin fiyatının beş yıl içinde 0.3435 $’ a ulaştığını gören Walletinvestor ile benzer görüşleri paylaşıyor.. 

Kısa Vadeli Tahmin

AfterPriceChange
1 gün 0,0943 % 0.97
1 hafta 0,0964 % 2.25
1 ay 0.1008 % 0.85
1 yıl 0.1504 % 31.3

Uzun Vadeli Tahmin

AfterPriceChange
1 yıl 0.1504 % 31.3
2 yıl 0.2849 % 47.1
3 yıl 0,1424 -100%
5 yıl 0.7205 % 80,2

* Bu fiyat tahmini, yalnızca eğitim amaçlı olmak üzere çeşitli kaynaklardan toplanan verilere dayanmaktadır ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Kullanıcılar yatırım yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Polymath Fiyat Tahmin 2021

2021 yılının sonunda, tahmin, algoritmik analiz ve fiyat eylemi kullanarak, bir Polymath’ın (POLY), yıl içinde% 31,3’lük etkileyici bir büyüme ile 0,150542 $ ‘a ulaşacağını tahmin ediyoruz.. 

Polymath Fiyat Tahmin 2022

2022’nin sonunda POLY fiyatında% 47,1’lik bir artış ve bir Polymath’ın (POLY) yaklaşık 0,284954 $ değerinde olabileceğini tahmin ediyoruz. Bu, fiyatta neredeyse% 50 büyüme ve umarım daha yukarı yönlü bir büyüme olacak.

Polymath Fiyat Tahmin 2025

2023’te POLY için fiyatlarda -% 100’lük bir düşüşe yol açan düşüş eğilimi beklerken, yıl bir değişim yaşayabilir. Önümüzdeki yıllarda daha fazla menkul kıymet jetonu dağıtılabilir ve Polymath yine işlerin merkezinde olabilir ve bu da 2025 yılına kadar fiyatta bir artışa yol açabilir. Bir POLY muhtemelen 1.146349 $ değerinde olabilir. Umarım yıl sonuna kadar 2 $ işaretini zorlar.. 

Polymath İyi Bir Yatırım mı?

Kripto piyasası değişken olduğu için, birçok yatırımcı biraz güvenlik sunan token’lara bakıyor. POLY, SEC düzenlemelerine uygun olduğu için güvenli bir bahis yapar. Ayrıca, güvenlik belirteçlerinin sigortası için kaldıraç sunar. PolyMath, Güvenlik Simgesi Tekliflerinin oluşturulmasında öncü olduğundan, güvenlik belirteçleri oluşturmada aracılara olan ihtiyacı ortadan kaldırır. Bununla birlikte, bir token’ın uzun vadede başarısını birçok faktör belirler..

Şirket gelecekte jeton fiyatını değiştirecek veya aptalca bir karar verecek ve jetonun değerini pencereden atacak doğru kararı verebilir. Bununla birlikte, bir projenin ne anlama geldiğini, ilgili ekip ve ortakların yanı sıra jetonun yol haritasını bilmek, madalyonun yatırım potansiyelini etkilemeye yardımcı olabilir. POLY söz konusu olduğunda, iyi bir yatırım olma potansiyeline sahip olduğunu söylemek doğrudur..

Polymath Nasıl Satın Alınır?

Uzun vadeli sahipler için, madeni paralarınızı saklamak için uygun bir cüzdan bulmak zorunludur. Bir borsada uzun vadede jeton tutmak güvenli değildir. Kısa vadeli sahipler veya tüccarlar varlıkların transferini kolaylaştırmak için borsaları kullansalar da, bir cüzdana sahip olmak hala önemlidir. MyEtherWallet’i bir ERC20 tokenı olduğu için POLY depolamada kullanabilirsiniz. POLY tokenlerinizi MetaMask, Parity, Ethereum Wallet / Mist, imToken ve Exodus’ta da görüntüleyebilirsiniz. Ledger Nano S gibi sert cüzdanlar için de hüküm var. 

POLY’yi aşağıdaki borsalardan Binance, HitBTCi, Huobi Global, CoinBene ve VCC Exchange’den satın alabilirsiniz. POLY’yi aşağıdaki adımları kullanarak Binance üzerinden satın alabilirsiniz.. 

AŞAMA 1: Bir Binance hesabı oluşturun ve güvenlik için 2FA doğrulama süreciniz dahil kurulum sürecini tamamlayın.

ADIM 2: Banka havalesi veya kredi kartınızı kullanarak cüzdanınıza USD yatırarak cüzdanınıza para yatırın.

AŞAMA 3: USD’nizi BTC veya ETH’ye dönüştürün ve ardından onunla POLY satın alın. 

Ayrıca diğer borsalar için yukarıdaki adımları tekrarlayabilir ve POLY satın alabilir, tutabilir veya takas edebilirsiniz. Uzun vadeli bir tutucuysanız, POLY’nizi istediğiniz herhangi bir cüzdana da aktarabilirsiniz. Kısa vadeli sahipler, fiyat hareketini belirlemek için fiyat hareketini kullanarak borsalarda POLY ticareti yapabilirler.. 

Bu çok fazla iş gibi görünüyorsa, Changelly veya ChangeNOW gibi yerlerde her zaman hızlı bir değişim yapabilirsiniz.!

Polymath Hakkında Daha Fazla Bilgi

Polymath nedir?

Polymath, kripto alanını dolduran birçok aldatmaca projesiyle sonuçlanan 2017/2018 ICO krizinin bir sonucu olarak yaratıldı. Polymath, blok zincirinin menkul kıymetler için daha uygun olduğuna ve bu nedenle menkul kıymet jetonları oluşturma ve satma yasal sürecini basitleştirdiğine inanıyor..

Ayrıca, yeni bir belirteç standardı olan STO2 oluşturuldu ve öncüsü Polymath sayesinde hükümetin uyumluluğunu sağlıyor. Polymath, STO2’nin yanı sıra, diğerlerinin yanı sıra ERC1594, ERC1643, ERC1644 gibi güvenlik belirteçleri için diğer alt standartları da içerir. Polymath, blok zinciri üzerinde yasal uyumluluk ve kimlik sağlayarak finans piyasasında çok ihtiyaç duyulan bir ihtiyaca hizmet ediyor.. 

Polymath Inc., Barbados eyaletinde kurulmuştur ve ABD Güvenlik ve Değişim Komisyonu’na (SEC) kayıtlıdır. Polymath Inc.’in direktörü ve Chris Housser’in kurucu ortağı Trevor Koverko tarafından kuruldu. Polymath, 25 Ocak 2018’de SEC ile ICO aracılığıyla menkul kıymetler sunmaktan muaf bir bildirimde bulundu. Platformu benzersiz bir şekilde blok zincirinde dört katman barındıracak şekilde tasarlanmıştır ve bunlar Protokol, Uygulama, Hukuk ve Değişim içerir..

Protokol katmanı, blok zincirinde yerleşik tüm terimleri barındıran akıllı sözleşmeyi temsil eder. Güvenlik belirteçleri Uygulama katmanında oluşturulurken, yasal katman ağ yönetişim katmanını barındırır ve takas edger, bitcoin defteri olarak çalışır. Dolayısıyla, ağ, şablonların akredite avukatlar tarafından oluşturulduğu ve kullanıldığı yatırımcı güvenliğine odaklanan sıkı sıkıya bağlı bir ağdır. Değişim katmanı, Bitcoin’in dijital defteri gibi çalışır. Poly, tam yığın bir ST platformudur ve herkesin onu kullanarak güvenlik sağlayabileceği şekilde tasarlanmıştır.. 

Takım

Polymath, proje üzerinde çalışan özel uzmanlardan oluşan bir ekibe sahiptir. Ortak kurucuları arasında Trevor Koverko ve Chris Housser yer alıyor, Thomas Borrel CPO pozisyonunda, Pablo Ruiz, MÜHENDİSLİK Başkan Yardımcısı, Michael Buchanan (Başkan Yardımcısı, FİNANS), Adam Dossa (blok zinciri Direktörü), Rachel Kuper (Pazarlama Başkan Yardımcısı), ve Jesse Lancaster (Araştırma Başkanı)

Nihai Karar 

Polymath, programlanabilir belirteçler için bir pazar yaratmayı dört gözle bekliyor. İşletmelerin sermaye alabileceği ve yatırımcıların güvenli ve makul bir şekilde yatırım yapabileceği bir dünya yaratmak. Polymath halihazırda Ethereum tabanlı ağında 200’den fazla jetona sahip ve yalnızca düzenlenmiş varlıklar için olacak Polymesh ürününü piyasaya sürmek üzere..

Polymath, yatırımcıların belirteçleri tanımlanabilir, uyumlu ve güvenli bir blockchain ekosisteminde tutmasına izin veren bir altyapı oluşturmaya odaklanır. Bu Polymath Fiyat tahmin Kılavuzunda, 2025’in sonunda POLY’nin 2 $ ‘ı itebileceğini görüyoruz. Bununla birlikte, ekibinin oynayacakları çok sayıda rolü vardır. yol haritası endişelendi. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector