2021, 2022 ve 2025 için Power Ledger Fiyat Tahmini (POWR)

İster kripto para birimi ticaretinde ilk adımlarınızı atıyor olun, isterse tecrübeli bir uzman, kesinlikle yeni yatırım fırsatları arayışındasınızdır. Eğer öyleyse, piyasada binlerce farklı kripto para birimi bulunduğunun ve bunların çoğunun sadece kuruş değerinde olduğunun zaten farkındasınız. 0,01 USD’nin altında olan tokenlar bile var. Ucuz kripto para birimlerine bakıyorsanız, muhtemelen Power Ledger jetonuna (POWR) rastlamışsınızdır ve bunun iyi bir yatırım seçeneği olup olmadığını merak ediyorsunuzdur. İçin okuyun Power Ledger fiyat tahmini 2021, 2022 için & 2025. Yatırım yapmaya değip değmeyeceğine karar vermenize yardımcı olabilir..

Power Ledger Geçmiş Fiyat Analizi

güç defteri geçmiş fiyatı

Power Ledger, enerjiye erişimi herkes için daha demokratik, uygun fiyatlı ve verimli hale getirmeyi amaçlayan Avustralya blockchain tabanlı bir şirkettir. Power Ledger belirtecinin İlk Para Teklifi (ICO), 2017’nin sonlarında gerçekleşti ve Avustralya tarihindeki en büyük kitle fonlaması projesi oldu. Cmc.io’dan alınan verilere göre, POWR’un ICO sırasındaki fiyatı 0.09 USD idi ve kripto para 7 Ocak 2018’de 1.89 USD ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. 13 Mart 2020’de tüm zamanların en düşük seviyesi 0.0318 USD oldu.

Güncel Fiyat, Piyasa Değeri, & Tedarik Ayrıntıları

Bu makaleyi yazarken, dolaşımda 432.229.654 Power Ledger jetonu var (toplam 1 milyar jetonun% 43’ü). 1 POWR, yaklaşık 68 milyon USD’lik 24 saatlik işlem hacmi ile 0.3225 USD’ye mal oluyor ve Piyasa değeri 139 milyon doların biraz altında.

Power Ledger (POWR) Gelecek Fiyat Tahmini Tahminleri

Elbette, kimse geleceği gerçekten tahmin edemez ve mavi bir kutuda uzay ve zaman etrafında koşmadığınız sürece, bırakın beş yıl sonra, yarın herhangi bir simgenin ne kadar değerli olacağını gerçekten bilemezsiniz. Ancak tahmin algoritmaları var. Ticaret uzmanları, gelecekteki fiyatları tahmin etmek için hem belirli bir token hem de tüm kripto para birimi piyasası için piyasa eğilimlerini analiz eden çok özel bir yazılım geliştirdiler. Hem kısa hem de uzun vadeli Power Ledger fiyat tahminlerine bir göz atabiliriz..

Kısa Vadeli Tahmin

Sonra

Fiyat

Değişiklik

1 gün

0.364468 ABD Doları

+% 11,2

1 hafta


0.390583 ABD Doları

+% 20.2

1 ay

0.248614 ABD Doları

-% 27.5

6 ay

0,525840 ABD Doları

+% 57.9

1 yıl

0,557745 ABD Doları

+% 69.73

Uzun Vadeli Tahmin

Sonra

Fiyat

Değişiklik

1 yıl

0,383745

+% 69.73

2 yıl

0,739989

+% 123,81

3 yıl

1.080057

+% 228,36

4 yıl

1.782721

+% 411,39

5 yıl

2.898050

+% 777,46

* Bu fiyat tahmini, çeşitli kaynaklardan toplanan verilere dayanmaktadır ve sadece eğitim amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi olarak alınmaz. Kullanıcılar yatırım yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Power Ledger Fiyat Tahmin 2021

Kripto para piyasası bir bütün olarak 2019’da zor bir yıl geçirdi, ancak küresel COVID-19 salgınına rağmen 2021’in başlarında iyileşme belirtileri gösteriyor. Ancak fiyat tahmin algoritmaları, yıl sonunda 1 POWR’nin yaklaşık 0,3986 USD değerinde olabileceğini gösteriyor. Bu yaklaşık% 60’lık bir artış anlamına gelir.

Power Ledger Fiyat Tahmini 2022

Algoritmalar, Power Ledger’ın 2022’nin sonunda yaklaşık% 125’lik bir fiyat artışını yaklaşık 0,73 USD / POWR’a göreceğini tahmin ediyor..

Power Ledger Fiyat Tahmini 2025

Fiyat tahmin algoritmasına göre 2025 yılı sonunda 1 POWR yaklaşık 2,89 USD değerinde olacak; mevcut fiyatından neredeyse sekiz kat artış.

Power Ledger İyi Bir Yatırım mı?

Power Ledger’ın başarısı, şirketin demokratik, uygun fiyatlı, verimli enerji programının ne kadar başarılı olduğuna bağlıdır. Ve şimdiye kadar, sekiz ülkede 23 farklı projeyle başarılı görünüyorlar. Bu, artı fiyat tahmin algoritmaları, Power Ledger’ın uzun vadede iyi bir yatırım olduğuna işaret ediyor gibi görünüyor..

Power Ledger Nasıl Satın Alınır?

Elinize bazı Power Ledger jetonlarını almakla ilgileniyorsanız, kendinize sormanız gereken ilk soru, bunları nereden satın alabileceğinizdir. Cmc.io ve coincodex.com gibi siteler, hangi borsaların POWR belirtecini listelediğini ve hangi işlem çiftlerinin mevcut olduğunu size söyleyebilir. Hızlı bir tarama bize iki önemli şeyi anlatıyor: Birincisi, hiçbir yerde fiat / POWR ticaret çifti yok, bu nedenle tokenlerinizi satın almak için kripto kullanmanız gerekecek. İkincisi, POWR işlem hacmindeki en büyük borsa, Bitcoin, Ether veya Binance tokenleri ile Power Ledger satın alabileceğiniz Binance’tir..

ETH ile POWR satın almak için Binance’i kullanacağınızı varsayalım. Öncelikle Binance hesabınıza giriş yapın ve ETH’niz kişisel bir cüzdandaysa (olması gerektiği gibi) kişisel cüzdanınızdan Binance cüzdanınıza Ether aktarmanız gerekir. Jetonlarınız orada olduğunda, üst şeritteki “Pazarlar” ı tıklayın.

güç defteri fiyat tahmini - Binance

Bu sayfada, ALTS Markets sekmesine tıklayın ve sağdaki arama kutusuna POWR yazın. POWR / ETH ticaret çiftini görmelisiniz. Üstüne tıkla.

Bu sizi, ne kadar ETH harcamak istediğinizi yazabileceğiniz ve son olarak alttaki POWR SATIN AL düğmesini tıklayabileceğiniz uygun piyasa sayfasına götürecektir. Bu kadar! Power Ledger Tokenleriniz birkaç dakika içinde cüzdanınızda olmalıdır.

Power Ledger Hakkında Daha Fazla Bilgi

Daha önce de söylediğimiz gibi, Power Ledger, Power Ledger enerji projesinin arkasındaki kripto para birimidir. Bazılarınız Avustralya’nın enerjinin daha pahalı olduğu ülkelerden biri olduğunu bilmiyor olabilir, bu yüzden böyle bir projenin doğal doğum yeriydi. Power Ledger projesi, evinize veya ofisinize güneş panelleri kurmanıza ve daha sonra fazla enerjinizi diğer kullanıcılara satmanıza, daha sonra satmak için pillerde enerji depolamanıza ve hatta enerji perakendecinize geri satmanıza olanak tanır.

Elbette bu, eyaletten eyalete veya ülkeden ülkeye değişebilen birçok izin ve düzenlemeyi içerebilir, ancak bu projeye ilgi kesinlikle artıyor. Neler başardıkları hakkında daha fazla ayrıntı için, web sitelerini ziyaret etmekten çekinmeyin. powerledger.io.

Takım

güç defteri fiyat tahmini

Power Ledger’ın ekibi şunlardan oluşur:

 • Doktora almadan önce Londra JP Morgan’da çalışan Dr. Jemma Green (İcra Kurulu Başkanı ve Kurucu Ortak). elektrik piyasasında aksaklık ve Perth Belediye Başkan Yardımcısı oldu. 2016 yılında Power Ledger’ı kurdu ve 2018 EY Fintech Yılın Girişimcisi Ödülü’nü aldı..
 • Fotoğraf, video, belge ve tıbbi kayıtları yönetmek için halihazırda blockchain tabanlı teknolojiler geliştirmiş olan, Avustralya blok zinciri geliştirmede öncü olan John Bulick (Teknik Direktör ve Kurucu Ortak).

  Vinod Tiwari (İş Geliştirme ve Satış Müdürü), Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Lisans Diploması ve General Electric India’nın eski teknik satış müdürü.

 • Caren McLaren (Satış & İş Geliştirme Yöneticisi), Batı Avustralya Enerji Endüstrisinde çalışan 17 yıllık deneyime sahip.

  Anya Nova (Kripto Ekonomisti & Business Development Manager), hevesli bir kripto ekonomisti, Blockchain Australia’nın yöneticisi ve 2019 Avustralya Yılın Blockchain Lideri Ödülü’nü aldı..

 • Dr. Bill Tai (Küresel Büyükelçi & Advisor), 1990’ların başından beri bir risk kapitalisti olarak, yeni başlayanlardan büyümesine yardımcı olduğu halka açık yedi şirketin yönetim kurulunda yer aldı. Curtin Üniversitesi’nde İnovasyon Profesörü.
 • Liechtenstein Stratejik Gelişim Enstitüsü direktörü Prof.Peter Droege (Avrupa Büyükelçisi), kentsel sürdürülebilirlik ve gelişmiş kentsel politika ve tasarım konularında dünyaca ünlü bir uzmandır..

Power Ledger ekibi, 2018’de Richard Branson’ın uluslararası Extreme Tech Challenge’ını kazandı.

Power Ledger Fiyat Tahmini: Sonuç

Power Ledger, dünyayı gerçekten değiştirebilecek büyük bir projeyle bağlantılı olan kripto para birimlerinden biridir. Modern bir yaşam tarzı yaşamak için herkesin ihtiyaç duyduğu bir şey varsa, o da enerji olabilir. Onsuz, bu makaleyi asla yazamazdım ve siz de okuyamazsınız. Özellikle gelişmiş ülkelerdeki birçok insan, enerjinin ne kadar değerli olduğunun tam olarak farkında değil (belki, aylık elektrik faturasını ödeme zamanının geldiği zamanlar hariç).

Yine de, enerji fiyatları aynı ülke içinde bile bir yerden diğerine çılgınca değişebilir. Elektrik dağıtımı, karmaşık bir enerji üreticileri ağı (fosil yakıtlar, hidroelektrik, jeotermal nükleer vb. Kullanarak), enerji perakendecileri (yerel elektrik şirketiniz) ve son kullanıcılar içerir. Power Ledger, herkese fayda sağlayacak daha eşit, verimli ve uygun fiyatlı bir sistem sağlar. Elbette bu, özellikle Power Ledger şebekesinin ana şebekeye bağlanması gerekiyorsa, yerel yönetmeliklere ve izinlere bağlı olacaktır. Ancak birçok hükümet dinliyor ve bu teknolojiye zihinlerini açıyor..

Gelecek, proje için parlak görünüyor ve bu, token’ın uzun vadeli bir yatırım olarak değerini çok iyi gösteriyor. Elbette, bazıları POWR’nin bir yıldan daha kısa bir süre içinde kesinlikle değersiz olacağını söylüyor ve diğerleri 2025’in sonunda neredeyse 2 USD’lik bir fiyat öngörüyor. Daha muhafazakar algoritmalar aldık ve 2021’in sonlarına kadar 0.396 USD’lik bir Power Ledger fiyat tahmini verdik, 0.73 2022’ye ve 2.899’a 2025’e kadar. Öngörüler iyi görünüyor, bu yüzden bugün sadece gemiye atlamak ve bazı POWR jetonları almak isteyebilirsiniz. Mutlu ticaret!

Ayrıca bakınız:

 • FunFair Fiyat Tahmini
 • EOS Fiyat Tahmini
Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map