2021, 2022 ve 2025 için QTUM Fiyat Tahmini

İster çaylak ister deneyimli olsun her kripto tüccarı, yatırım yapacağı bir sonraki gelecek vadeden jetonu arar. Dışarıdaki yüz binlerce jeton arasından birini veya birkaçını seçmek göz korkutucu olabilir. Bazı kripto para birimleri muhtemelen asla yükselmeyecek.

Ancak insanlar bir zamanlar bunu Bitcoin hakkında söylemişti. Ve ayrıca, çok sayıda kuruşluk kriptolardan birinin, değerlerinin en sonunda rekor seviyeye yükseldiğini görmesi de çok olasıdır..

QTUM (“kuantum” olarak telaffuz edilir), son zamanlarda çok fazla ilgi gören jetonlardan biridir ve belki de bunun iyi bir yatırım seçeneği olup olmadığını merak ediyorsunuzdur.

2020, 2022 için QTUM fiyat tahmini için okumaya devam edin & 2025. Satın almaya değer olup olmadığına karar vermenize yardımcı olabilir..

QTUM Fiyat Tahmini

QTUM Geçmiş Fiyat Analizi

QTUM, Qtum blok zincirine güç veren kripto para birimidir. Qtum, kripto dünyasındaki en büyük iki ismin en iyi özelliklerini birleştirme fikri ile yaratılan, Ethereum veya EOS gibi akıllı sözleşme yapabilen bir blok zinciri olması açısından heyecan verici bir konsepttir: Bitcoin ve Ethereum.

QTUM’un İlk Para Arzı (ICO) Mart 2017’de gerçekleşti ve 15,6 milyonun biraz üzerinde SD artışı sağladı. Cmc.io’dan alınan verilere göre, QTUM’un ICO sırasındaki fiyatı 0.31 USD, tüm zamanların en yüksek seviyesi 6 Ocak 2018’de (100.22 USD ile zirve) ve tüm zamanların en düşük seviyesi yaklaşık 13 Mart’ta 0.77 USD idi. , 2020. Bu makaleyi yazmadan yaklaşık iki ay önce.

Güncel Fiyat, Piyasa Değeri ve Tedarik Ayrıntıları

Bu makaleyi yazarken, dolaşımda 96.686.828 QTUM jetonu var (maksimum 107.822.406 jetonun% 89.7’si). Bugünkü 1 QTUM’un fiyatı, 11 Mayıs 2020, 1.41 USD, 24 saatlik işlem hacmi 425.5 milyon USD’nin biraz altında ve Piyasa Değeri 136.5 milyon USD’nin biraz üzerinde.

QtumQtum (QTUM)

Derece: 93$ 6,14Fiyat (BTC) Ƀ0,00012200Marketcap$ 633.94 MV Hacim$ 552,53 M24sa Değişim3,3% Toplam Arz 107,82 M QTUM

QTUM Fiyat Tahmini

Hiç kimse geleceği doğru bir şekilde tahmin edemez ve kristal küremin anakartının değiştirilmesi gerektiğinden, beş yıl sonra bir yana, QTUM’un yarın ne kadar değerinde olacağını bile tahmin edemiyorum..

Ancak hem ticaret hem de matematik alanındaki uzmanlar, fiyat tahmin algoritmaları geliştirdiler ve bunları hemen hemen her jetona uyguladılar..


Bu algoritmalar, bir bütün olarak kripto para piyasasına da uygulanmıştır. Hem kısa hem de uzun vadeli bazı QTUM fiyat tahminlerine bir göz atalım..

Kısa Vadeli Tahmin

AfterPriceChange
1 gün 1,25 ABD doları -% 11.35
1 hafta 1,48 ABD doları +% 4,96
1 ay 1,74 ABD doları +% 23.4
6 ay 1,28 ABD doları -% 9,31
1 yıl 1,07 ABD doları -% 24,25

Uzun Vadeli Tahmin

AfterPriceChange
1 yıl 1,07 ABD doları -% 24,25
2 yıl 1,17 ABD doları -% 16.68
3 yıl 2,13 ABD doları +% 51,15
4 yıl 3,35 ABD doları +% 137,86
5 yıl 3,69 ABD doları +% 161.65

2020 için QTUM Fiyat Tahmini

Kripto para piyasası bir bütün olarak 2019’da zor bir yıl geçirdi, ancak küresel COVID-19 salgınına rağmen 2020’nin başlarında iyileşme belirtileri gösteriyor..

Özellikle QTUM, birçok tüccarın dikkatini çekti çünkü geçen yılki düşüş eğiliminden çok fazla etkilenmedi..

Bu ilgiye rağmen, fiyat tahmin algoritmaları 2020’de QTUM için düşüş eğilimi gösteriyor ve yıl sonunda 1.07 USD değerinde olmasını bekliyor..

Bu, yaklaşık% 24’lük bir azalma anlamına gelir. Dolayısıyla, QTUM kısa vadede iyi bir seçenek gibi görünmüyor.

2022 için QTUM Fiyat Tahmini

Algoritmalar, QTUM’un 2022’nin sonunda yaklaşık 1,17 USD’ye kadar hafif bir fiyat iyileşmesi göreceğini tahmin ediyor. Bu, mevcut fiyatından yaklaşık% 17 daha düşük olacaktır. Ancak fiyat tahminleri 2022’den sonra daha iyi görünmeye başlıyor.

2025 için QTUM Fiyat Tahmini

Fiyat tahmin algoritmasına göre QTUM, 2023’ten itibaren fiyat artışını görecek ve 2025’i 3,69 USD / QTUM’dan tamamlayarak mevcut fiyatına göre% 161’lik bir artış görecek..

QTUM İyi Bir Yatırım mı?

QTUM’un başarısı, büyük ölçüde Qtum blockchain’inin ne kadar başarılı olduğuna bağlıdır. Bitcoin ve Ethereum’un en iyi özelliklerini birleştirmek kulağa mükemmel bir konsept gibi geliyor, ancak birçok kullanıcı bunu dApp’lerin üzerine inşa edilebileceği başka bir akıllı sözleşme platformu olarak görüyor ve daha fazlası değil.

Blockchain halihazırda çevrimiçidir ve üzerinde çalışan bir avuç dApp var, ancak Ethereum, EOS, NEO ve diğerleri gibi bazı harika, daha iyi bilinen dApp’lere de ev sahipliği yapan diğer blok zincirlerinden şiddetli bir rekabetle karşı karşıya..

Bu kısa vadede kolay bir senaryo değil, bu nedenle QTUM’un fiyatının önümüzdeki birkaç yıl boyunca düşmesi bekleniyor, bu nedenle kısa vadeli iyi bir yatırım gibi görünmüyor. Ancak, QTUM için uzun vadeli tablo çok daha iyi görünüyor.

QTUM Nasıl Satın Alınır?

Elinize bazı QTUM jetonlarını almakla ilgileniyorsanız, önce bunları nereden satın alabileceğinizi bulmanız gerekir. Cmc.io ve coincodex.com gibi siteler, hangi borsaların QTUM’u listelediğini ve hangi alım satım çiftlerinin mevcut olduğunu size söyleyebilir..

Hızlı bir tarama bize iki önemli şeyi anlatıyor: Birincisi, çoğu borsa yalnızca Crypto / QTUM ticaret çiftleri sunuyor. QTUM / USD ticareti yalnızca Binance.us, Kraken ve B Liquid’de mevcuttur. İkincisi, QTUM işlem hacmindeki en büyük borsa, USD Tether (USDT), Bitcoin (BTC), Ether (ETH), Binance USD (BUSD) ile QTUM satın alabileceğiniz Binance’dir (Binance.us ile karıştırılmamalıdır). Binance tokenları (BNB).

QTUM Fiyat Tahmini

Binance üzerinden BTC ile QTUM satın almak istediğinizi varsayalım. Öncelikle Binance hesabınıza giriş yapın ve eğer BTC’niz kişisel bir cüzdandaysa (olması gerektiği gibi), o zaman Bitcoin’i kişisel cüzdanınızdan Binance cüzdanınıza aktarmanız gerekir..

Jetonlarınız orada olduğunda, üst şeritteki “Pazarlar” ı tıklayın.

Bu sayfada, BTC Markets sekmesine tıklayın ve sağdaki arama kutusuna QTUM yazın. QTUM / BTC ticaret çiftini görmelisiniz. Üstüne tıkla.

Bu sizi ne kadar BTC harcamak istediğinizi yazabileceğiniz ve son olarak alttaki QTUM SATIN AL düğmesini tıklayabileceğiniz uygun piyasa sayfasına götürecektir. Bu kadar! QTUM jetonlarınız birkaç dakika içinde cüzdanınızda olur.

QTUM Hakkında Daha Fazla Bilgi

Daha önce de söylediğimiz gibi, Qtum, Bitcoin ve Ethereum’un en iyi özelliklerini tek, akıllı sözleşme yapabilen bir blok zincirinde birleştirmeye çalışıyor..

Daha teknik odaklı olanlar için Qtum, Bitcoin’in UTXO protokolüne dayanıyor ve bir Proof-of-Stake konsensüs mekanizmasını benimsedi. Qtum ekibi, Bitcoin’e yükseltme olarak görülmek için iddialı bir hedef belirledi..

Qtum, yalnızca Bitcoin ve Ethereum topluluklarından değil, aynı zamanda NASDAQ, Alibaba, Baidu, Tencent ve diğerleri gibi tanınmış şirketlerden gelen bir ekip tarafından yönetiliyor..

Takım

Power Ledger ekibi şunlardan oluşur:

 • Patrick Dal: Eski bir Alibaba çalışanı, doktorasını bıraktı. Çin Bilimler Akademisi’ndeki program ve geniş bilgi ve deneyime sahip, artık blok zinciri geliştirmeye adanmıştır..
 • Neil Mahl: Yazılım geliştirmede 20 yıllık deneyime sahip bir işletme mezunu.
 • Jordan Earls: 13 yaşında yazılım geliştirmeye başladı ve şu anda kripto dünyasında tanınan ve saygın bir isim..
 • Miguel Palencia: Blok zincirlerinde beş yıllık deneyime sahip bir sistem mühendisi. Birkaç blok araştırmacısı ve madencilik havuzu geliştirdi.
 • Yi Lv: Hem hukuk hem de finans alanında beş yıldan fazla deneyime sahip sertifikalı bir Nitelikli Hukuk Uzmanı.
 • Yunqi “Caspal” Ouyang: Baidu’da çalışma deneyimi olan başarılı bir web geliştiricisi.
 • Baiqiang Dong: Teorik mekanik okudu ve Cheetah mobile ve diğer birkaç yazılım şirketinde çalıştı.
 • Weiyu Qi: Gönderi ve İletişim mezunu, Qtum’a katılmadan önce zaten kıdemli bir yazılım mühendisi olarak deneyime sahipti..
 • Jun “Codeface” Chen: Anhui Üniversitesi’nde öğrenci, iOS geliştiricisi ve ürün yöneticisi.
 • Huaming He: 4G LTE ve MANET dahil olmak üzere çeşitli kablosuz ağlar için algoritmalar ve protokoller geliştirdi ve neredeyse beş yıldır blok zincirleri üzerinde çalışıyor.
 • Wenbin Zhong: Büyük ölçekli yazılım geliştirmede dört yıllık deneyime sahip bir Bilgi ve İletişim Sistemleri Yüksek Lisansı.
 • Howard Yeh: “Ethereum Sanal Makineye Derinlemesine Dalış” ın yazarı, şu anda Qtum’un lider dApp platformu mühendisi..
 • David Jaenson: Dağıtılmış Sistemler Yüksek Lisansını kısa süre önce tamamlamış eski bir NASDAQ stajyeri.
 • Stella Kung: ChainB’nin eski pazarlama müdürü olan Stella Kung, blockchain’in en eski pazarlama ve halkla ilişkiler pratisyenlerinden biridir..
 • John Scianna: 2013’ten beri kripto topluluğunun üyesi, birkaç başlangıçta madenci, gazeteci ve işçi..
 • Brett Fincaryk: 1999’dan 2004’e kadar bir Linux sistem yöneticisi ve 2005’ten 2014’e kadar bir Linux masaüstü şirketini destekleyen.
 • Mark Cen: UI / UX çalışmasına odaklanan deneyimli bir blockchain ürün tasarımcısı.
 • Zhen Li: Java’da dört yıllık deneyime sahip bir Kantitatif Analiz Yüksek Lisansı ve Python ve MATLAB gibi dillerde veri analizine aşina.
 • Alan Yu: Finans ve ekonomik modeller konusunda geniş bilgi birikimine sahip Uluslararası İşletme ve Ekonomi mezunu. Önceden Alibaba’da Ürün Müdürü idi ve şimdi Qtum için ürünlerden ve yenilikçi iş keşiflerinden sorumlu..
 • Rouzi Li: Teknoloji ve internette iş geliştirme alanında sekiz yıllık deneyime sahip olan Rouzi Li, şu anda Qtum için iş geliştirmeden sorumludur..
 • Qi Li: Blockchain geliştirmede zengin bir geçmişe sahip bir Xidian Üniversitesi mezunu.
 • Isaac Lee: Renmin Üniversitesi’nden 2018 Olimpik ve Paralimpik Kış Oyunları için dijital pazarlama deneyimi olan Uluslararası İlişkiler Yüksek Lisans Programı.
 • John Beyler: Daha önce WarnerMedia, Starz ve CBS için risk değerlendirmesi, bilgi güvenliği, video akışı uygulamaları ve yeni gelişen teknolojilerde çalıştı.
 • Alex Dulub: Çeşitli matematik / programlama yarışmalarının galibi, 15 yıldır yazılım geliştirmeye dahil olmuştur. Üç yıldır blok zinciri çerçeveleri, kripto kitaplıkları ve kriptografik protokoller üzerinde çalışıyor..
 • Anzhy: Blockchain geliştirmede altı yıllık deneyime sahip bir Yazılım Geliştirme Ustası.

Sonuç olarak

Qtum kesinlikle iddialı bir proje. Dünyanın en iyi iki blok zincirinin en iyisini tek bir platforma getirmeye çalışmak kolay bir iş değil. Ve takım şüphesiz teslim etti.

Qtum blok zinciri yayında ve üzerinde zaten çalışan bazı dApp’ler var. Ancak Qtum, Ethereum’dan (kripto dünyasına akıllı sözleşmeler getiren blok zinciri) ve NEO, EOS ve TRON gibi diğer akıllı sözleşme platformlarından gelen rekabet çok sert..

QTUM’un başarıya giden yolu kolay değil, ancak başarısız olmaya da mahkum değil. QTUM Fiyat tahmin algoritmaları, kısa vadede muhtemelen iyi bir yatırım olmadığına işaret ediyor.

Ancak jetonun bir şeyi var: şu an itibariyle, tüm QTUM jetonlarının neredeyse% 90’ı zaten çıkarıldı. Yani, Qtum blockchain’i yükselmeye başlarsa, tokenler oldukça az olacak ve bu da fiyatı artırabilir..

İyi bir QTUM madeni para haberi, mükemmel bir uzun vadeli yatırım gibi görünmesi, ancak sabırlı olmanız gerekebilir..

Ayrıca Oku: Golem (GNT) Fiyat Tahmini

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map