Siacoin, blockchain tabanlı bir depolama sağlayıcısıdır. İlk bulut tabanlı blockchain depolama çözümlerinden biriydi. Platform varsayılan olarak gizlilik için şifrelenmiştir, kullanıcılar Şifrelemeyi ve şifre çözme anahtarlarını kontrol eder.

Geleneksel bulut depolama sağlayıcılarının aksine, hiçbir üçüncü tarafın Sia’da depolanan verilere erişimi yoktur.

Platform, dünya çapında birden fazla düğümde arıza yedekli dosya depolaması için merkezi olmayan bir sistemdir. Çalışma süresi, rakip depolama sağlayıcılarından daha iyi değilse de iyidir.

Uzun vadeli vizyonları, tüm internetin omurga depolama katmanı haline gelmektir. Siacoin ekibi verilerin herkes için ücretsiz olması gerektiğine inanıyor.

Bunda Siacoin pirinç tahmini, sizin için iyi bir yatırım olup olmadığını belirlemenize yardımcı olmak için proje hakkındaki her şeyi analiz edeceğiz.

Siacoin Fiyat Tahmini

Siacoin (SC) Tarihsel Fiyat Analizi 

Siacoin (SC) 2015’ten beri kripto para piyasasında yer almaktadır ve var olduğu yıllar boyunca pompaların ve dökümlerin adil payına sahiptir..

Onun tüm zamanların en düşük seviyesi Fiyatının 0,00001262 $ kadar yavaş düştüğünü gören Nebulous, Inc tarafından piyasaya sürüldükten birkaç ay sonra geldi. 28 Aralık 2015.

SC, aniden fiyatı 2016’da yaklaşan 2. bitcoin yarılanma olayına atfedilebilecek bazı büyük pozitif fiyat hareketleri yaşadığında 2016’nın ilk yarısı için yatay olarak işlem yaptı..

Sektördeki birçok altcoin gibi, SC’nin maliyeti de her zaman BTC fiyatları ile doğrudan korelasyon içinde olmuştur..

Önceki yılların çizelgelerine bakmak, SC’nin önemli fiyat hareketlerinin çoğu, bitcoin’in birkaç önemli fiyat hareketiyle senkronize olduğundan, bu gözlemi doğrulamaktadır..

Bu, en çok kripto endüstrisinin 2017-2018 boğa koşusu ve sonraki ve uzun süren ayı piyasası sırasında belirgindir..

Boğa koşusunun yüksekliği, Siacoin’in fiyatının 0,092868 dolara kadar yükseldiğini gördü. 6 Ocak 2018. Ancak, bu fiyat noktasına ulaşır ulaşmaz, Binance’de listelenmeden hemen önce Mayıs 2018 hariç, mevcut fiyatına kademeli olarak inmeye başladı.. 

Güncel Fiyat, Piyasa Değeri, & Tedarik Ayrıntıları

siacoinSiacoin (SC)


Sıra: 105$ 0,010802Fiyat (BTC) Ƀ0,00000000Marketcap$ 512.13 MV Hacmi$ 19.10 M24h Değişim1.93% Toplam Arz 0.00 SC

Siacoin (SC) Gelecek Fiyat Tahmini Tahminleri

Herhangi bir varlığın gelecekteki fiyatlarını tahmin etmenin kesin bir yolu yoktur; Siacoin gibi kripto para birimlerinin fiyatlarını tahmin etmeye çalışırken bu daha da karmaşık hale geliyor.

İnternette hızlı bir araştırma, birçok analistin farklı zaman dilimlerinde Siacoin’in fiyatlarının ne olabileceği konusunda farklı fikirlere sahip olduğunu gösterecektir..

Burada kesin olan tek şey, kimsenin tahminlerinden emin olmamasıdır. Proje için uygulanabilir bir fiyat yörüngesi oluşturma çabamızda yalnızca geçmişteki fiyat hareketlerinden, kimlik fiyat korelasyonlarından gözlemler yapabilir ve bilgiye dayalı varsayımlar yapabiliriz..

Çoğu zaman, kripto para birimlerinin fiyatları, birçok uzmanın periyodik fiyat döngülerinde hareket ettiğine inandığı bitcoin’in fiyat hareketiyle oldukça ilişkilidir..

Bu döngüler genellikle bitcoin madenciliği ödül yarılanma olayları, değişen düzenleyici ortam, protokol yükseltmeleri ve çatallar gibi önemli gelişmelerden sonra gerçekleşir..

BTC’nin fiyat hareketi, sektördeki birçok altcoin fiyatını belirlemede en önemli faktör gibi görünüyor ve Siacoin de farklı değil..

Son Bitcoin halving olayıyla, Siacoin altyapısının sürekli gelişiminin yanı sıra müttefik endüstrilerle iş ortaklıkları kurma niyetinin Siacoin için yeni bir boğa döngüsü için katalizör görevi göreceğine inanıyoruz..

Bu nedenlerle, aşağıdaki bölümde gösterildiği gibi, bu dijital varlık için kısa ve uzun vadede nispeten iyimser bir fiyat tahmini çizdik.. 

Kısa Vadeli Tahmin

AfterPriceChange
1 gün 0,0021 ABD doları % 5
1 hafta 0,0023 ABD doları % 15
1 ay 0,0024 ABD doları % 20
6 ay 0,0100 ABD doları % 500
1 yıl 0,1000 ABD doları % 5000

Uzun Vadeli Tahmin

AfterPriceChange
1 yıl 0,1000 ABD doları % 5000
2 yıl 0,0916 ABD doları % 4578
3 yıl 0,765 ABD doları % 3825
4 yıl 0,1163 ABD doları % 5815
5 yıl 0,5105 ABD doları % 25525

Siacoin Fiyat Tahmin 2020

Son Bitcoin (BTC) madencilik ödül yarılanma etkinliğinin kripto para birimi endüstrisi için yeni bir boğa döngüsünün başlangıcına işaret ettiğine inanıyoruz..

Bu varsayım, bitcoin’in önceki yarılanma olaylarından toplanan gözlemlerle desteklenmektedir. Kısa vadede, Siacoin fiyatı ulaşan yükseliş fiyat hareketleri yaşayabilir. 0,01 ABD doları yıl sonu.

Bu tahmin, BTC’nin bu yıl boyunca değer kazanmaya devam edeceği ve bu ivmeyi gelecek yıl da sürdüreceği varsayımına dayanıyor..

Siacoin Fiyat Tahmin 2022

Bu zamana kadar Siacoin’in tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşacağını tahmin ediyoruz. Piyasa değerinin 50 katı olan 0,10 $ cari fiyatlarla.

Bu aşırı iyimser bir tahmin olsa da, bu da imkansız değildir. Bu muhtemelen 2021 yılında kısa bir süre sonra bir miktar kar alarak gerçekleşecek ve bu da fiyatı yaklaşık olarak düşürecektir. 2022 yılına giden 0,0916 ABD doları.

Bu, Siacoin’in piyasaya sürülmesinden bu yana 7. yıl olacak ve temel özelliklerinin çoğunun piyasaya sürülmesini ve ortaklığın zemin kazanmasını bekliyoruz..

Siacoin Fiyat Tahmin 2025

Beş yıl içinde, bir kez daha yeni yükseliş kripto döngüsünün başlangıcını işaret edecek başka bir Bitcoin yarılanma olayı meydana gelecekti..

2025, 4. yarılanma olayından bir yıl sonra olacak ve muhtemelen Bitcoin için önemli ölçüde olumlu bir fiyat hareketinin gerçekleşeceği zaman olacak..

Bu aynı zamanda Siacoin’in varlığının ilk on yılına işaret ediyor ve altyapısının çoğu o zamana kadar serbest bırakılmış olacaktı. Müttefik endüstrilerle olan ortaklıklar olgunlaşarak Siacoin’in başka bir büyük fiyat artışı yaşayabileceği ideal bir duruma işaret ederdi..

Bulut pazarının 2025’te öngörülen pazarı göz önüne alındığında, Siacoin için 0,5105 $ veya üstü makul.

Siacoin İyi Bir Yatırım mı?

SC bu noktada uzun vadeli bir yatırımdır. 2025 yılına kadar küresel bulut bilişimin öngörülen değeri 712,83 milyar dolar olacak. SC bu pazarın% 1-2’sini ele geçirirse, her bir token 0,17 – 0,34 ABD Doları arasında değerlenebilir..

Bu tahminler çok muhafazakar taban katlarıdır ve fiyat roketinin tüm zamanların en yüksek fiyatlarını çok daha fazla aştığını ve 1.00 $ ‘a kadar yükseldiğini görebilen bir kripto boğa koşusunu hesaba katmaz..

Sia projesi istikrarlı ve geliştirmeye devam ederlerse olağanüstü kazançlar sağlayabilir.

Siacoin Nasıl Satın Alınır?

Siacoin satın almak isteyen ilgilenen alıcılar, bu dijital varlığın nasıl tedarik edileceğinin çok sayıda yolu olduğunu bilmekten mutluluk duyacaktır. Şu anda bugün sektördeki önde gelen kripto para birimi borsalarının çoğunda listeleniyor..

Bunlar arasında Binance, Kraken, Poloniex, Bittrex, Huobi, ve OKEx.

Lütfen alıcıların doğrudan bu borsalar aracılığıyla fiat ile Siacoins (SC) satın alamayabileceğini unutmayın..

Önce bitcoin veya ethereum satın almaları, ardından bunları Siacoins’e takas etmeleri ve ardından tokenlerini tercih ettikleri Siacoin cüzdanına çekmeleri gerekecek..

Doğrudan fiat ile Siacoins satın almak isteyenler Instant Cryptocurrency Exchange’i kullanmak isteyebilir., Şimdi değiştir. Kullanıcıların Simplex ile ortaklığı aracılığıyla kredi veya banka kartlarını kullanarak Siacoins satın almalarına olanak tanıyan basit ama güçlü bir arayüz sunar..

Siacoin Cüzdanlar

 Sıcak cüzdanlarınızda ne kadar SC bıraktığınıza dikkat edin. Geçici hesaplar oluştururken son derece bilinçli olun.

Her zaman geçici hesapları, kaybetmekte rahat olduğunuz en küçük miktarla finanse edin. Kod konusunda becerikliysen, kullanabilirsin Sia soğuk hava deposu.

Diğer tüm depolama için her zaman bir donanım cüzdanı kullanmalısınız, Ledger veya Trezor tercih ettiğimiz seçeneklerdir.

Sia ile yalnızca Ledger’ı kullanabilirsiniz ve komut satırı becerileri gerektirir.

Siacoin Hakkında Daha Fazla Bilgi

Siacoin nedir?

Siacoin projesi, açık kaynaklı, merkezi olmayan, blok zinciri tabanlı bir depolama çözümüdür. Dropbox, Google Drive, Microsoft Onedrive, iCloud ve Amazon Cloud tarafından sunulan bulut hizmetlerine benzer.

Siacoin’i diğerlerinden ayıran şey, verilerin bölünmesi yoluyla kesinti sürelerini nasıl yönettikleridir, özel anahtarlarla güvenlik (Google bunu yapamaz çünkü bu, size pazarlama yeteneklerini doğrudan etkiler, üçüncü taraflar her zaman verilerinize erişebilir) ve rakiplerinden daha ucuz olan fiyat.

Siacoin, ana bilgisayarların / sabit disk sahiplerinin kullanılmayan sabit disk alanlarını bir ücret karşılığında kiralayanlara kiralamalarına izin vererek çalışır. Siacoin platformu, SC coinlerini kilitlemek için akıllı sözleşmeler kullanıyor.

Bu, kiracıların ev sahiplerine kararlaştırıldığı gibi ödeme yapmasını sağlar ve ev sahiplerinin de teminat olarak SC koymaları gerekir. Ayrıca, ev sahibi kapalı olduğu için ücretlendirilebileceği için çalışma süresi sağlar.

Siacoins’in vizyonu, verileri herkes için serbest bırakmak ve dünyanın en büyük depolama veritabanını oluşturmak için dünyanın her yerinden kullanılmayan sabit diskleri kullanmayı planlıyorlar..

Takım

SiaCoin’in arkasındaki şirket Nebulous, Inc.’dir. Şirket 2014’te başlamıştır. Kasım 2014’te, Beyaz kağıt serbest bırakıldı.

Siacoin SC Fiyat Tahmini

Siacoin, bir ICO ile başlangıç ​​fonları toplamadı. Sia, bağımsız yatırımcılardan fon topladı. İlk finansman turu 1,25 milyon dolar topladı.

Nebulas Labs, Sia’yı geliştirmek için bu fonları aldı. Siafunds ağdaki başka bir belirteçtir.

Bunlar, her sözleşmenin imzalanmasında sahiplerine belirli bir miktar Sia ödeyen tokenize menkul kıymetlerdir. İkinci tur finansmanlarında 3.250.000 $ topladılar

Sia, anıtsal başarıları nedeniyle ikinci tur fonlarını aldı. Finansman sırasında, 925.000 akıllı depolama sözleşmeleri arasında dağıtılmış 4 PB’den fazla veri depolamışlardı..

Sia ağı daha sonra ek 2 PB kullanılabilir depolama kapasitesine sahipti. Sia yazılımı daha sonra 1 milyondan fazla indirildi.

Sia yol haritası basitçe anlaşılan hedeflerle detaylandırılmıştır ve gerçek zamanlı olarak da mevcuttur.

Bu onları çoğu blok zincirinden ayırır. Onların topluluk güncellemeleri sık sık ve bilgilendiricidir, okumayı sevmiyorsanız, youtube sayfası ilgili tüm güncellemeleri içeren 1-2 dakikalık bir video sağlayan.

Nebulous / Sia ekibi 2014’ten beri uzun süredir birlikteler. Bir grup vizyonu geliştirdiler. Yatırımcıları arasında A_Capital, Bain Capital Ventures, Bessemer Venture Partners, Collaborative Fund, Dragonfly Capital Partners, Fenbushi Capital, First Star Ventures, Hack VC, INBlockchain, Raptor Capital Management ve SV Angel bulunmaktadır..

Siacoin SC Fiyat Tahmini

Proje Geliştirme

Siacoin’in tescilli yazılımı, dosyaları yüklenmeden önce ayrı bölümlere ayırır. 30 ana bilgisayarın her biri verilerin 1 bölümünü alacak.

Bu, arıza artıklığı için sinyal noktası oluşturmaz.

Siacoin, Reed-Solomon silme kodlamasını kullanarak bu dosya segmentlerini oluşturur. Teknoloji, CD’lerin / DVD’lerin hasar görse bile oynamaya devam edecek şekilde kodlanma biçiminden gelir..

30 ana bilgisayardan 20’si başarısız olursa, kiralayan / son kullanıcı verilerine erişmeye ve bunları indirmeye devam edebilir. Bir ev sahibi daha arızalanırsa, platform kiracıların verilerine otomatik olarak yeni bir ana bilgisayar atayacaktır..

Ayrıca her bölüm, kiralayanların bilgisayarından ayrılmadan önce şifrelenir. Ana bilgisayarlar, Sia platformunda yalnızca şifrelenmiş dosyaları depolar. Geleneksel bulut depolama sağlayıcıları varsayılan olarak verilerinizi şifrelemez.

Bölümlere ayrılmış depolama, bir güvenlik katmanı ekler. Parçalanmış dosyaların okunması inanılmaz derecede zordur. Dosyaların okunabilir hale gelmesi için yeniden birleştirilmesi gerekiyor.

Bu merkezi olmayan yaklaşım, blockchain teknolojisini bulut hizmetleri için mükemmel bir çözüm haline getiren şeydir..

Sia platformundaki kiracılar dosya sözleşmeleri oluşturur, bu sözleşmeler çalışma süresi taahhütlerini, fiyatlandırmayı, ev sahibi ve kullanıcının dahil etmek istediği diğer kriterleri belirler..

Sia, hizmeti ana bilgisayar istismarından korumak için kısa süre önce kiracıya fiyat düşürme koruması ekledi.

Ana bilgisayarlara önceden finanse edilen bir hesaba erişim sağlayarak indirme sürecini hızlandırmak için geçici hesaplar da oluşturuldu, ana bilgisayarlar paraya daha hızlı erişebilir ve indirme işlemini hızlandırabilir.

Ne yazık ki, ev sahipleri bu fonları herhangi bir noktada çalabilir ve kiralayanın herhangi bir rücu yoktur. Siacoin, kiracılara geçici hesapları küçük miktarlarda SC ile finanse etmelerini tavsiye ediyor.

Dosya sözleşmeleri neredeyse akıllı sözleşmeler gibidir; hizmet seviyesi anlaşmaları (SLA’lar) oluştururlar. Bu anlaşmalar daha sonra işlemler tamamlandığında Sia’nın blok zincirinde saklanır..

Ev sahibi yeterli çalışma süresi sağlamıştır ve kiralayan, verilerini istenen süre için saklamıştır. Bu akıllı sözleşmeler ağı kullanmak için zorunludur ve sürece hiçbir üçüncü taraf dahil değildir.

Kiracılar depolama satın almak için Siacoin kullanıyor, ancak ev sahiplerinin her akıllı sözleşmeye teminat olarak Siacoin yatırması gerekiyor.

Ev sahibi ve kiralayan arasında küçük işlemler akar. Bu işlem yavaştır ve 2,5 saniyeye kadar sürer. Bu, ağın karşılaştığı ölçeklenebilirlik sorunlarından biridir.

Geçici hesaplar sorunu şimdilik çözüyor ancak sonunda ana bilgisayarlar tarafından oynanacak. Ev sahipleri tarafından stake edilen teminat, çevrimiçi olmamak için mali bir caydırıcıdır.

Kiracıların sözleşmeleri için ön ödeme yapması gerekir, SC transfer için ayrılır ve depolama sözleşmeleri genellikle 90 gün sürer, sözleşmeler otomatik olarak yenilenir. Anlaşma iptal edilirse, kullanılmayan tüm AV’ler kiracıya iade edilir..

Sözleşmeler sona erdiğinde, ev sahibinin, kiralayanın dosyasını sözleşme ile sakladığına dair kanıt sunması gerekir. Sia buna depolama kanıtı diyor. Bu depolama kanıtı, belirli bir süre içinde Sia blok zincirinde görünmelidir..

Depolama kanıtı blok zincirinde görünüyorsa, ana makineye ödeme yapılır; değilse, ev sahibi cezalandırılır.

Siacoin kullanır Merkle ağaçları saklama kanıtları için. Merkle ağaçları, ağın küçük bir veri parçasının (karma) yüklenen daha geniş veri kümesinin bir parçası olduğunu onaylamasına izin verir..

Bu kanıtlar küçük ve son derece güvenlidir; nihayetinde blok zinciri şişkinliğini azaltacaklar.

Blockchain bloat’ı bu platform için toksiktir çünkü kiralayan veya ev sahibini Sia blockchain ile senkronize etmek günler sürebilir. Siacoins’in Lite Cüzdanı bunu çözebilir, ancak hala beta testinde.

Siacoin resmi olarak paylaşım ve içerik dağıtımını başlattı. Skynet, yoğun pazarlama için “teknolojinin hazır olduğu” anı işaret ediyor.

Video akışı ve SiaStream, merkezi olmayan bir ağ üzerinden medya akışına izin veren çığır açan blockchain hizmetleridir, SiaStream şu anda beta aşamasındadır, alfa sürümleri yakında halka açık olacaktır..

Hizmetleri, etkileyici ancak henüz akıllı TV’nize aktarılamayan 4k video içeriğini sorunsuz bir şekilde yayınlayabilir..

Nebulous Github, Siacoin blok zincirini ileriye taşıyarak taahhütlerle dolu.

Sia, blockchain bulut depolamanın ne olabileceği konusunda son teknolojiyi koruyor. Son kullanıcılarla aktif olarak ilgileniyorlar, ürün teslimatını optimize etmeye çalışıyorlar, daha kullanışlı bir ürün yaratıyorlar..

Siacoin SC Fiyat Tahmini

Siacoin Madenciliği

Siacoin çıkarılabilir. Blake 2B hashing algoritmasını kullanır. SC, Bitmain, Blake 2B madenciliği yapabilen bir ASIC madencisini piyasaya sürene kadar bir GPU madeni paraydı..

Bitmains’in Antminer A3’ü oldukça karlıydı ve bu, Siacoins’in blok zincirini çatallama seçiminde rol oynadı. Bu, Antminer A3’ün yarısı kadar güçlü olan Obelisk ve Obelisk SC1 madencilerindeki kazanılmış menfaatlerini korudu..

Siacoin SC Fiyat Tahmini

Siacoin bunu Obelisk SC1’e güvenli bir algoritma tasarlayarak yaptı, ancak Bitmain şeffaf ve adil davranmadı. Bu, Sia’nın anlatı hamlesidir. Bitmain, gerçekten de Sia madencilik topluluğunun çıkarlarına en iyi şekilde hareket etmedi. Merkezileştirme, merkezi olmayan bir blok zincirinin ölümüne neden olabileceğinden, Sia ağı korumak için harekete geçti. Bitmain esasen saldırıya uğradı Sia ağı ve Sia madencilik topluluğu. Bize göre, Sia doğru davrandı, ancak madencilik projesi Obelisk, daha az kötülük ve para kapma.

Siacoin Ücretleri

% 90 daha ucuz 1-2 $ TB başına aylık. Nispeten, Google Drive’daki 100 GB depolama alanı ayda 2 dolara mal olacak. Maalesef Sia, Google Drive kadar sezgisel değil. Kârlılık, bireysel sabit disk sahipleri için de yoktur. Bu pazara devasa veri merkezleri hakim olacak, bu da tüketici fiyatlandırması için harika ancak ademi merkeziyetçilik için harika değil..

Siacoin Pazar Rekabeti

Mevcut bulut bilişim pazarının başlıca oyuncuları şunlardır:

 • Amazon
 • Microsoft
 • IBM
 • Aliyun
 • Google
 • Satış ekibi
 • Raf alanı
 • SAP
 • Oracle
 • Vmware
 • DELL
 • EMC

Çeşitli hizmetler sunmak:

 • Hizmet olarak altyapı (IaaS)
 • Hizmet Olarak Platform (PaaS)
 • Hizmet Olarak Yazılım (SaaS)

Siacoin için en büyük sorun, hizmetlerine entegre olan eksiksiz bir çözüm yığını sağlayan şirketlerle rekabet etmektir. Bu, tüm sorunlarını çözmek için tek bir çözüm isteyen işletmeler için onları daha çekici hale getirir. Siacoin yalnızca veri depolamaya odaklanıyor ve rekabet edebilmeleri için uzun bir yolu var. Fiyat noktaları, yalnızca hizmetleri diğer hizmet sağlayıcılarla entegre olamıyorsa onları elde edebilir..

Siacoin Onramp

Carbon ve Siacoin entegrasyonu, kullanıcıların kredi veya banka kartlarını kullanarak Siacoin satın almalarına olanak tanır. Borsaların getirdiği gecikme, KYC’den (Müşterinizi Tanıyın) ve bakım sürelerinden likidite sorunlarına kadar saçma, bu da kullanıcıyı başka bir borsaya kaydolmaya ve KYC’yi yeniden başlatmaya zorlayabilir veya acil ihtiyaçları için finansal olarak cezalandırılabilir. Carbon Siacoin ilişkisi bu sorunları çözer ve tüm kripto topluluğunun yararına alternatif bir kripto onramp yaratır..

Nihai Karar 

Bulut depolama, veri depolamanın geleceğidir. İnsanlık verileri çevrimiçi olarak giderek daha fazla içerik depoladıkça, bulut hizmetlerinin hacklenme saldırıları kaçınılmazdır. Amazon veya Google’ın sunucularındaki şifrelenmemiş verileriniz ne kadar güvende? Büyük bulut hizmeti sağlayıcıları, güvenlikleri üzerinde çalışan en iyi mühendislerden bazılarına sahiptir. Bazı durumlarda yine de kullanıcı hatası sorumludur. Şifrelenmiş verilere erişim, şifre çözme anahtarı olmadan işe yaramaz.

Siacoin hala bulut depolama için kullanılan bir isim değil, ancak Skynet’in piyasaya sürülmesiyle bu değişebilir. Daha agresif bir pazarlama kampanyası başlatarak blok zincirlerini birinci sınıf bulut hizmeti sağlayıcısına dönüştürebilirler. Bulut servis sağlayıcıları seçenek paketleri sunduğundan ve kullanıcıları ayrılmalarını zorlaştıran ek hizmetlerle kilitlediklerinden, bunu gerçeğe dönüştürmek için önlerinde pek çok geliştirme var..

Her ana makinenin yeni sisteme entegre edilmesi gerektiğinden, bulut sağlayıcıları değiştirmenin ek maliyeti astronomik olabilir. Sayısız adam-saat tahsis edilmeli ve kullanıcıların sistemleri nasıl kullanacakları konusunda yeniden eğitilmesi gerekiyor. Sia’nın bir maliyet avantajı var, ancak mevcut durumunda, büyük bulut hizmeti sağlayıcılarıyla rekabet edemiyor. Bununla birlikte, blok zinciri geliştiricilerine ve ev kullanıcılarına çözümler sunabilirler. Carbon Siacoin ilişkisi, hizmetlerinin kullanımını kolaylaştırır. Başlıca bulut sağlayıcıları, başlangıçtan bu yana bu ödeme sistemlerine sahipti ve Sia’nın aynı kullanım kolaylığını yaratması yarım on yıl sürdü..

Basit, ucuz bir yedekleme çözümü olarak, rakiplerinin kilometrelerce önündeler, Ağları küçük bir başarı olmayan PB aralığındadır ve şimdi başka bir niş pazarı, ev eğlencesini açan akış hizmetleri sunarlar..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector