Bir kripto para biriminin fiyatını tahmin ederken kullanılacak birçok yöntem vardır. Bir madeni paranın fiyatını tahmin etmenin yaygın yolları genellikle teknik ve temel analizi içerir. Bununla birlikte, derin öğrenme artık bir madeni paranın fiyatını tahmin etmek için kullanılmaktadır. Örneğin, bu Stellar Lumens fiyat tahmin makalesi gibi bir token fiyatını tahmin etmek için yapay bir Sinir Ağı (YSA) kullanılabilir..

Derin öğrenme algoritmalarının kullanılmasıyla, bir madeni paranın açılış ve kapanış fiyatı, bilimsel olarak kanıtlanmış ve neredeyse doğru bir şekilde tahmin edilebilir. Tahmin yöntemi, ne kadar etkili olduğunu görmek için aktif ve pasif sistemler üzerinde bir ticaret simülasyonu geliştirilerek kullanılır. Bu Stellar Lumens tahmin kılavuzunda, önümüzdeki yıllarda XLM’nin gelecekteki fiyatını keşfedeceğiz..

Fiyata ve sonraki yıllarda fiyat artışına veya düşüşüne bakmadan önce Stellar Lumens (XLM) projesine kısa bir göz atalım..  

Stellar Lumens Fiyat Tahmini

Yıldız Lümenleri ilginç bir geçmişe sahip. Başlangıçta, protokolü, genellikle bankacıların blok zinciri olarak bilinen Ripple’ınkine benziyordu. Stellar Lumens, 2014 yılında Jed McCaleb (Ripple c0-kurucusu) ve Joyce Kim tarafından oluşturuldu. Başlangıçta XLM, Ripple ağında başlatıldı; ancak Kasım 2015’te ağına ve protokolüne taşındı.

Stellar, döviz bozdurma söz konusu olduğunda bankacılık sistemlerinin zorluklarından ve prosedürlerinden geçmek zorunda kalmadan sınır ötesi işlemlere olanak tanır. İşlem kolaylığı sağlamak için Stellar XLM jetonu kullanılır. Bu Stellar Lumens fiyat tahmin kılavuzunda, Stellar’ın kullanım durumlarının yakın gelecekte fiyatı etkilemeye nasıl yardımcı olabileceğini göreceğiz.. 

Stellar Lumens Tarihsel Fiyat Analizi 

6 Ağustos’taki lansmanından birkaç gün sonra, bir XLM’nin fiyatı 0,00266100 dolardı. Ripple ağının arkasında olduğu için XLM fiyatının istikrarlı bir şekilde artması kolaydı. Ocak 2015 itibarıyla madalyonun fiyatı 0,00175521 dolara düştü. Bununla birlikte, Stellar Lumens Network’ün şu anda yaklaşık 3 milyon kullanıcısı ve 15 milyon dolara yükselen bir piyasa değeri vardı. Stellar Lumens, madeni parasının değerini artırmak için ortaklıklar da kullanıyor.

2016’da Stellar, Deloitte ile ortaklık kurdu ve yıl sonunda madalyonun fiyatı 0,002 dolara yükseldi. Mayıs 2017’de, XLM’nin fiyatı 0.005’e yükseldi ve aynı yıl Stellar, kar temelli şirketi Lightyear.io’yu piyasaya sürdü. 2017 yılı ayrıca ICICI bankası ve KlickEx gibi kuruluşlarla ortaklığa da tanık oldu. XLM, 2018 yılının Ocak ayında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.919994 $ ‘a ulaştı ve ardından fiyatta bir düşüş yaşadı ve 2019’a kadar 0,005 ila 0,0015 arasında dalgalandı..

Bununla birlikte, sonraki aylarda, madeni paranın değeri Aralık 2018’in sonunda yaklaşık 0.11 $ ‘a düştü. XLM fiyatındaki artış ve düşüşü birden çok neden etkiliyor, ancak bu Stellar Lumens fiyat tahmin kılavuzundan, ortaklıkların artmaya yardımcı olduğunu görebiliriz. jeton kullanımı. Aslında, 2020’de Stellar ortaklığını kripto cüzdan hizmeti, Abra, World Wire (IBM’in küresel ödeme sistemi) ve Samsung Galaxy’yi içerecek şekilde genişletti.. 

Güncel Fiyat, Piyasa Değeri, & Tedarik Ayrıntıları

Yazma tarihi itibariyle Stellar’ın fiyatı, 24 saatlik işlem hacmi 1.562.703.986 USD olan 0.295945 $ ‘dır. Stellar, 10. sırada madeni para piyasası değeri ve son 24 saat içinde% 5,64 düşüş eğilimi yaşadı. XLM, 6,239,808,285 dolarlık bir piyasa değerine ve 22,095,601,011 XLM’lik dolaşım arzına sahiptir. Ancak, yalnızca maksimum 50.001.806.812 XLM madeni arzı var..

Aktif olarak XLM ticareti yapmak için, onu Binance, Huobi Global, OKEx, BitZ ve CoinBene gibi borsalarda bulacaksınız, en aktif ticaret pazarı B2BX. XLM tüm zamanların en yüksek seviyesini 3 Ocak 2018’de 0,875563 -% 66,5 ile 5 Mart 2015’te 0,00047612 dolardan elde etti.. 

yıldızYıldız (XLM)

Sıra: 12$ 0,407703Fiyat (BTC) Ƀ0,00000800Marketcap$ 9.20 BV Hacmi$ 764,87 M24saat Değişim1,38% Toplam Arz 50,00 B XLM


Yıldız Lümen (XLM) Gelecek Fiyat Tahmini Tahminleri

Kripto piyasası, 2020 yılında başlayan çılgın bir boğa yılı yaşadı. Boğa piyasası, bitcoin ile başlayıp DeFi’ye ve ardından Altcoinlere yayıldı. Uzmanlar, pazarın alacağı dönüşü tahmin ettiler ve önümüzdeki yıllarda XLM’nin fiyatı hakkında farklı görüşler var..

Trading Beasts, XLM’nin 2023’te 19 sente ulaşmasını beklerken, kripto derecelendirme, XLM’nin 46 sente ulaşması için 2021 yılının harika bir yıl olacağını düşünüyor. Öte yandan Coinliker, XLM’nin yaklaşık beş yıl içinde 3,33 dolara ulaşacağını tahmin eden farklı ve daha güçlü bir bakış açısına sahip.. 

Kısa Vadeli Tahmin

AfterPriceChange
1 gün 0,298 ABD doları % 1,01
1 hafta 0,309 ABD doları % 3.39
1 ay 0,298 ABD doları -% 3.49
6 ay 0,323 ABD doları % 7.54
1 yıl 1,33 ABD doları % 75,76

Uzun Vadeli Tahmin

AfterPriceChange
2022 1,332 ABD doları % 75,76
2023 0,532 ABD doları -% 150.35
2024 2,580 ABD doları % 384,70
2025 5,210 ABD doları % 50,46

* Bu fiyat tahmini, çeşitli kaynaklardan toplanan ve kesinlikle yalnızca eğitim amaçlı olan ve yatırım tavsiyesi olarak alınmayan verilere dayanmaktadır. Kullanıcılar yatırım yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Stellar Lumens Fiyat Tahmin 2021

2021 yılının sonunda, tahmin, algoritmik analiz ve derin öğrenme tahminleri, 1 Stellar Lumens (XLM) fiyatının yaklaşık 1.332967 $ olabileceğini gösterdi. Yani bir yılda fiyatta% 75,76 artış. 

Stellar Lumens Fiyat Tahmin 2022

XLM’nin fiyatında 2022’nin sonunda genel bir düşüş öngörüyoruz ve bir Stellar Lumens (XLM) potansiyel olarak yaklaşık 0,532457 $ değerinde olabilir. Bu, önümüzdeki yıllarda yeniden yükselişe geçmesine rağmen, fiyatta% -150,35’lik bir düşüş olacak.. 

Stellar Lumens Fiyat Tahmini 2025

Stellar Lumens, sınır ötesi işlemler için çok fazla potansiyele sahip ve 2025 yılının sonunda, XLM fiyatının 8.022468 $ ‘a ulaşabileceğini ve 2025 yılında% 34.18’lik bir artışla boğa koşusuna yol açacağını tahmin ediyoruz.. 

Stellar Lumens İyi Bir Yatırım mı?

Kripto piyasası dalgalı ve tahminlere rağmen geleceğin ne getireceği belli değil. Bu, bu sorunun kesin bir cevabı olmadığı anlamına gelir. Uzun vadeli sahiplerin çoğu için, arkasında sağlam ve güvenilir bir ekip ve projeyi destekleyen kullanım örnekleri varsa, bir proje iyi bir yatırım olarak kabul edilir..

Bununla birlikte, bir madeni paranın yatırım olarak büyük bir olasılık olup olmadığına karar verirken, uzman görüşü, piyasa eğilimleri, küresel durum, en son haberler ve teknik analiz gibi diğer faktörler büyük bir rol oynar. Bu yüzden yatırım yapmadan önce piyasa hakkında bilgi sahibi olmak önemlidir. Ayrıca, yatırım yaparken aklınızda net bir hedef olmalı ve pazar büyüdükçe ve değiştikçe yatırım hedeflerinizi değiştirmeye hazır olmalısınız. Bununla birlikte, XLM gibi bir madeni para için pek çok şansı var ve adil bir yatırım gibi görünüyor. 

Stellar Lumens Nasıl Satın Alınır?

Uzun vadeli sahipler için, XLM’nizi saklamak için bir cüzdana ihtiyacınız olacaktır. Ledger ve Trezor gibi donanım cüzdanlarını veya Guarda Wallet, Atomic Wallet, Stellar Desktop Client, Stronghold Wallet, StellarTerm ve Lobster gibi diğer cüzdanları tercih edebilirsiniz. XLM, Binance’de işlem görüyor, Coinbase, Kraken, HitBTC, Bittrex, Poloniex ve en yüksek işlem hacmi B2BX’te. Bununla birlikte, XLM’nin nasıl satın alınacağına dair bir vaka çalışması olarak Binance ad B2BX kullanacağız.. 

AŞAMA 1: Bir Binance hesabı oluşturun ve güvenlik için 2FA doğrulama süreciniz dahil kurulum sürecini tamamlayın.

ADIM 2: Banka havalesi veya kredi kartınızı kullanarak cüzdanınıza USD yatırarak cüzdanınıza para yatırın.

AŞAMA 3: USD’nizi BTC veya ETH’ye dönüştürün ve ardından onunla XLM satın alın. 

Artık XLM’nizi tutabilir veya takas edebilirsiniz. Uzun vadeli sahipler için, XLM’nizi istediğiniz herhangi bir cüzdana aktarabilirsiniz..

B2BX’te AdvCash, Payeer, Bankcard, Bilderlings Pay, SWIFT transfer seçeneği, SEPA transferi ve kripto para birimleri kullanarak Fiat yatırarak cüzdanınıza para yatırabilirsiniz. BTC kullanarak XLM satın almak için kayıt olmanız ve oturum açmanız gerekir. Değişim hesabı sayfanıza yönlendirileceksiniz. BTC cüzdanına cüzdan sekmesinden erişebilecek, adresi kopyalayabilecek ve BTC’nizi oraya yatırabileceksiniz ve BTC’nizi XLM ile kolayca değiştirebilirsiniz..

XLM’yi satın almanın hızlı ve güvenli bir yolunu istiyorsanız, her zaman Changelly’yi kullanabilirsiniz! Kullanımı kolay ve kullanıcı dostudur.

Stellar Lumens Hakkında Daha Fazla Bilgi

Stellar Lumens nedir?

Stellar ağı, varlıklar arası ve sınır ötesi değer transferlerini kolaylaştırmak için oluşturulmuş açık kaynaklı ve merkezi olmayan bir platformdur. 2014 yılında Joyce Kim ve Mt.’nin kurucusu Jed McCaleb tarafından başlatıldı. Gox ve Ripple’ın kurucu ortağı Stellar, finans kurumları arasında daha hızlı sınır ötesi işlemleri kolaylaştırmayı hedefliyor.

Stellar ağı, iki farklı para birimi arasında kolaylıkla alışveriş yapılmasını sağlayacaktır. Ayrıca, sipariş uyuşmasa bile kullanıcılar XLM ile para birimi değiştirebilirler. Örneğin, bir kullanıcı USD’yi Euro ile değiştirmek istiyorsa ancak mevcut Euro yoksa, XLM, USD’yi XLM’ye dönüştürmenizi ve karşılığında Euro almanızı sağlayacaktır. Stellar Network, Bankasız toplumlara uyacak ve işlem kolaylığı sağlayacak şekilde tasarlandı. 

İşlemler Stellar ağında Lumens (XLM) kullanılarak gerçekleştirilir. Ancak, “Çapalar” adı verilen güvenilir varlıklar, çok para birimindeki İşlemleri etkinleştirir ve farklı para birimleri ve jetonlar ile Stellar ağı arasında bir bağlantı görevi görür..

Takım

Stellar Lumens ekibi, özel bir teknoloji uzmanları, blok zinciri meraklıları ve iş odaklı bireylerden oluşan bir ekip tarafından desteklenmektedir. Sağlam bir yol haritası ile ve ağı ortak olmaya ve geliştirmeye odaklanın. Stellar liderliği arasında CTO olarak Nicolas Barry, Baş Hukuk Müşaviri olarak Candace Kelly, CMO olarak Jordan Edelstein, Kurucu ve Baş Bilim Adamı David Mazières, CEO ve İcra Direktörü olarak Denelle Dixon ve aynı zamanda 

Kurucu ve Baş Mimar. Stellar Lumens Ekibi ve danışmanlar kurulu hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. İşte

Nihai Karar 

Stellar Lumens büyük bir potansiyele ve harika bir ekibe sahip. Proje, insanların para birimi sınırları olmadan işlem yapmalarına yardımcı olmayı amaçlıyor ve bunu başarmak için şimdiden ortaklıklar kurmaya başladılar. Stellar’ın 2020 yılı planının bir parçası, farkındalık yaratmak ve sınır ötesi ödemeler için sürdürülebilir bir yol sağlamaktı. XLM, Ripple’a bindirilmiş olsa da, farklı bir yol izlemiş ve kendi yolunu tutmayı başarmıştır..

Bununla birlikte, önümüzdeki yıllarda, XLM’nin tüm zamanların en yüksek seviyesi olan yaklaşık 10 $ ‘a ulaşacağını tahmin ediyoruz. Ancak, Stellar Lumens ekibi ağını oluşturmaya ve iyileştirmeye devam etmelidir. Düşük işlem ücretleri ve kurumlarla ortaklıklar, fiyatı yükseltmenin bir yoludur. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector