Çevrimiçi olarak sadece birkaç tıklamayla para ödünç verebileceğinizi, hatta faiz kazanabileceğinizi, kripto kredisi çekebileceğinizi ve kripto ile ödeme yapabileceğinizi veya ödeme alabileceğinizi biliyor muydunuz? Kripto borç verme platformu artık mevcut olduğundan, geleneksel bankada borç para almak için fazla zaman harcamanıza gerek yok!

Kripto para kredisi, kredi piyasasında nispeten yeni olmasına rağmen, kredi sektörünü ele geçirmede çok umut verici. Finans sektörünü değiştirebileceği için popülaritesinde büyük dalgalar ve patlama yaratıyor. Önde gelen merkezi kripto ödünç verme platformlarından biri olan Celsius Network, kullanıcıların blok zinciri varlıklarını ödünç almalarına izin verir. Sistemin omurgası, faiz oluşturmak, kredi almak, eşler arası ödemeler göndermek ve çok daha fazlası için kullanılan CEL belirtecidir..

Bu arayışta, önümüzdeki aylarda ve yıllarda bu kripto borç verme platformuna daha fazla para akmaya devam edip etmeyeceğini görmek için size Santigrat fiyat tahmininde rehberlik edeceğiz. Öyleyse, bu kripto para birimi kredisinin birçok olasılığını ortaya çıkarırken ve bir dahaki sefere bir krediye ihtiyaç duyduğunuzda neden bu kriptoyu düşünmelisiniz?.

santigrat fiyat tahmini

Santigrat (CEL) Tarihsel Fiyat Analizi

Santigrat Ağı … için ticaret yapıyor iki yıl (20 ay) şimdi. CEL jetonu 2018’de piyasaya sürüldü ve İlk Para Arzı’nda 50 milyon dolar topladı. ICO belirtecinin her biri yalnızca 0,30 ABD doları değerindedir, ancak ICO fiyatı yaklaşık 0,03 ABD dolarına düştü ve erken yatırımcılar için küçük bir kârlılık şansı bıraktı. Ancak, bir yıl önce, şu fiyatla fiyatlandırılmıştı: 0,14 ABD doları, o zamandan beri yıllık bileşik büyüme oranı% 34.44 ve bileşik yıllık büyüme oranı% 33.85.

Salgının ortasında, fiyatlar son altı ayda yükseldiğinden işler daha iyi görünüyordu. 0,37 ABD doları ve 4,97 ABD doları, % 53,57 bileşik aylık büyüme oranı ve% 171,06 tahmini bileşik yıllık büyüme oranı sağladı. Gördüğümüz gibi sabır bazen bir erdemdir!

Celsius Network’ün fiyatlandırması 1,30 ABD doları ve 4,97 ABD doları son üç ayda, bunun anlamı aylık bileşik büyüme oranı% 56.23 ve tahmini bileşik yıllık% 210.49 büyüme oranına sahipti. 2020 boyunca CEL tokenlerinin değerindeki muazzam büyümeye dayanarak, sistemin mekaniğinin çalıştığını belirtmek büyüleyici..

Güncel Fiyat, Piyasa Değeri, & Tedarik Ayrıntıları

Şu anda, Santigrat fiyatı 4,54 dolar ve 24 saatlik işlem hacmi 14,557,451 dolar. Fiyatı son 24 saatte% 7,29 düştü. CoinMarketCap’te 1.084.245.601 USD piyasa değeri ile 36. sırada yer alıyor. Ek olarak, dolaşımdaki 238.863.520 CEL arzı ve maksimum 696 milyon arz var. Santigratta ticaret için en iyi borsalar FTX, HitBTC, BitMart, Sistemkoin ve Uniswap (V2).

santigrat derece belirteciSantigrat Ağı (CEL)

Sıra: 51$ 4,80Fiyat (BTC) 0,00009500$ 1.84 BV Hacim$ 6,02 M24h Değişim2,88% Toplam Arz695,66 M CEL

Santigrat (CEL) Gelecek Fiyat Tahmini Tahminleri

Bu süre boyunca iyi getiri sağlayan sanal para birimleri arıyorsanız, CEL önümüzdeki aylar ve yıllar için karlı bir yatırım seçeneği olabilir.! Santigrat (CEL) ve potansiyel pazar ortamı, bir uygun son on iki ayda döngü. Bir olacağına işaret eder olumlu eğilim gelecekte ve CEL olabilir yatırım için doğru para.

Wallet Investor’da belirtildiği gibi bugün 100 dolara Santigrat alırsanız toplam 21.958 CEL alacaksınız. 2026 için fiyat tahmini 31.727 $ ‘dır. Bu nedenle, 5 yıllık bir yatırımla yaklaşık% + 596,69’luk bir gelir sağlayan uzun vadeli bir artış bekleniyor. Mevcut 100 $ ‘lık yatırımınız 2026’da 696.69 $’ a kadar çıkabilir..

Celcius (CEL) Kısa Vadeli Tahmin Tablosu 

AfterPriceChange
1 gün 4,87 ABD doları % 7,27
1 hafta 5,05 ABD doları % 11,23
1 ay 6,09 ABD doları % 34,14
6 ay 6,93 ABD doları % 52.64
1 yıl 9,39 ABD doları % 106,83

Celcius (CEL) Uzun Vadeli Tahmin Tablosu 

AfterPriceChange
2022 9,39 ABD doları % 106,83
2023 10,93 ABD doları % 140,75
2024 12,92 ABD doları % 184,58
2025 15,21 ABD doları % 235.02

* Bu fiyat tahmini, yalnızca eğitim amaçlı ve yatırım tavsiyesi olarak alınmayan çeşitli kaynaklardan toplanan verilere dayanmaktadır. Kullanıcılar yatırım yapmadan önce araştırmalarını yapmalıdır.

Santigrat Fiyat Tahmin 2021

Bu yıl Celsius (CEL) için önemli bir yıl olacak. Birçoğu yarılanmanın ardından, önümüzdeki yıllarda Santigrat fiyatının yükseleceğine inanıyor. Kripto para piyasasının genel yönündeki mevcut eğilimlerle, Celsius Network (CEL) 2021’in sonunda 7,87 $ ‘a kadar yükselme şansına sahip. Algoritma, bunun bugünkü Celsius fiyatının neredeyse 2 katı olduğunu tahmin ediyor.

Celsius Network fiyatları, 4 Ocak 2021’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 6.87 $ ‘dan geçtiğimiz günlerde düştüğü için şu anda düşüş gösteriyor. Bu konuda, tüccarların buna göre ele alınması gereken önemli dalgalanmalara karşı kendilerini desteklemeleri gerekiyor. Korku, Celsius piyasasında görünür olabilir ve bu, daha sonra önemli bir fiyat düşüşüne yol açacaktır..

Bununla birlikte, CEL topluluğunun yaklaşan güncellemelerle ilgili coşkusuna dayanarak, bu yükselecek ve diğer kripto borç verme platformlarına zorlu bir rekabet getirecek. Ekip ürünleri ve ortaklıkları üzerinde çalışmaya devam ettikçe, gelecek CEL için parlak görünüyor..

Santigrat Fiyat Tahmin 2023

CEL, kripto para meraklıları arasında tek bir nedenden ötürü giderek daha fazla ilgi görüyor: gelecek vaat eden bir kripto ödünç verme platformu. Bunun da ötesinde, birçok yatırımcıyı bu kripto para birimine çekmek için token fiyatını sürekli olarak artırmak, ekibin strateji uygulamasına bağlıdır..

Mantıksal olarak, CEL 2023 fiyat tahmini, bu para biriminin o zamana kadar elde ettiği benimsenme düzeyine bağlı olacaktır. Sağlanan fikir birliği 10,00 dolarlık bir fiyat seviyesine işaret ediyor. Bununla birlikte, bu tutarlı bir büyüme olacağı anlamına gelmez çünkü oynaklığın yüksek kalması beklenir ve CEL yukarıda belirtilen seviyeye ulaşana kadar potansiyel olarak birkaç düşüş döngüsü yaratır..

Santigrat Fiyat Tahmin 2025

2025 yılına kadar, kripto para varlıklarının artan dijitalleşmesi ve farkındalığıyla, Celsius Network’ün önünde birçok potansiyel var. Tahmine dayalı modelleme ve çevrimiçi olarak çeşitli kaynaklardan alınan yatırımcı duyarlılığı, ekibin gelişmeye ve hedef kitleden edinmeye devam ettiği kadar yaklaşık 20-30 ABD Doları civarında bir fiyat bekleniyor.

Algoritma analizi ve tahmine dayalı modellemeye göre, fiyatlar her zaman değişse de, mevcut uzun vadeli eğilim, CEL fiyatının yükselmeye devam etmesine neden oluyor. Ancak, doğru zamanda ne zaman alınıp satılacağını belirlemek için haber bültenlerini, sosyal medyayı, yaklaşan etkinlikleri ve yatırımcıların düşüncelerini takip etmeniz gerekir..

 Celsius Ağı İyi Bir Yatırım mı?

Merkezi olmayan finans, günümüzde oldukça popüler hale geldi ve yalnızca kripto kredilerinden gelir elde etme hareketinden yararlanan Celsius Ağına (CEL) bakmak mantıklı. Geleneksel bankacılık modelini tersine çevirerek ve sizin menfaatinize en uygun şekilde hareket eden bir müşteri merkezli hale getirerek, riski ve ödülü dikkate almak, Santigrat’ın iyi bir yatırım olup olmadığına karar vermede çok önemlidir.

Santigrat merkezsizleşir ve bireylerin kullanıcılardan borç para almasına ve faiz oranlarının% 80’ini geri kazanmasına izin verir. Çok makul faiz oranları öderken, aynı zamanda kripto para birimlerini teminat olarak koyarak fiat ödünç verebilirler. Çok sayıda çekici yanı olmasına rağmen, bazı dezavantajları da var. Her şey iyi olamaz, değil mi? CEL varlıklarının çoğu soğuk cüzdanlarda saklanmaz. Celsius Network hizmetleri gözetim altındadır, bu da anahtarlarınızı onlara teslim ettiğiniz anlamına gelir.

Ayrıca alışverişlerinize siber saldırı olasılığını açar ve kayıplar meydana gelebilir. Ne yazık ki, kredileriniz için doğrudan sigorta sunmuyor. Bununla birlikte, bu durumda, Celsius kendisini diğer finans kurumları kadar güvenilir kılmaya çalışıyor ve bilançosunu müşterilerin zararlarını karşılamak için kullanmayı vaat ediyor, ancak Kullanım Koşulları bir hack durumunda varlığın kurtarılmasını garanti etmiyor..

Kripto para piyasası son derece değişken ve uzun vadede tahmin etmesi zordur, bu nedenle Celsius Ağının temellerini ve ilerlemesini araştırmak, herhangi bir miktarda fonu aylarca veya yıllarca tutmak için uzun süre yatırmaya karar vermeden önce önemli bir görevdir. CEL tokenları, Bitcoin ve Ethereum gibi daha yerleşik coinlerden daha keyfi kalır.

Yine de, özellikle kripto varlıklarınıza ilgi uyandırmak için Celsius platformunu kullanmakla ilgileniyorsanız, herhangi birinin kripto varlıklarının değerli bir parçası olabilirler. Kullanıcıların en yüksek borç verme ve faiz oranlarını elde etmek için CEL tokenlerini tutmaları ve hisselerini almaları dikkat çekicidir..

Tüm bunları söyledikten sonra, paranızı üçüncü taraf bir dijital cüzdana yatırdığınızı hatırlatmalısınız. Sistem çalıştığı sürece, madeni paralarınıza erişiminiz vardır ve bunun içerdiği riski göz önünde bulundurmanız gerekir. Ve bir yatırıma girişmeden önce kapsamlı araştırma yapmayı unutmayın.

Artıları ve eksileri dikkatlice tartın ve asla kaybetmeyi göze alabileceğinizden daha fazla para yatırmayın. Nihayetinde, bunu kullanma kararı ve sorumluluğu size ve yalnızca size bağlıdır. Santigrat düzgün platform.

 Santigrat (CEL) Jetonu Nasıl Satın Alınır?

Celsius Network, üyelerin artık yapabileceği tüm blockchain tabanlı finansal ihtiyaçlarınız için tek noktadan bir mağazadır. kripto satın al doğrudan Celsius uygulaması üzerinden. Celsius uygulaması aracılığıyla ETH, BTC, XRP, BCH, LTC, XLM ve SGA dahil olmak üzere aşağıdaki önde gelen kripto para birimlerini satın alabilirsiniz. CEL’i listeleyen borsaların tam listesi için CoinMarketCap veya CoinGecko’ya da gidebilirsiniz..

Herhangi bir jeton satın alabilir ve bunları doğrudan Celsius hesabınıza yatırabilirsiniz, hatta anında faiz kazanmak ya da teminat olarak kullanın kripto bankalı kredi. CEL, madeni para satın almak için bir banka havalesi seçeneği eklemeye çalışırken, kullanıcılar sektördeki en düşük oranlarla kredi kartıyla kripto satın alma fırsatına sahip..

Santigrat (CEL) Hakkında Daha Fazla Bilgi

Celsius Network (CEL), 2017 yılında Alex Mashinsky (CEO) ve Daniel Leon (Kurucu Başkan ve COO). Kripto para birimlerinin ödünç alınmasını ve ödünç verilmesini kolaylaştıran eşler arası bir kredi şirketidir. Yani, borçluların kriptolarını teminat olarak koyarak ve minimum faiz ödeyerek fiat fonlarına hızlı bir şekilde erişmelerine izin veriyorlar. Öte yandan, borç verenler, Celsius Network dijital cüzdanlarına yatırılan kripto para birimleri için faiz oranlarından kar sunar..

Celsius Network’ün (CEL) ana avantajı, minimum depozito olmamasıdır, bu da istediğinizi yatırarak otomatik olarak faiz kazanmaya başlayabileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca tüm müşterilerine davranırlar; eşit olarak, garantiler ne olursa olsun, ister 5 ister 5.000.000 $ olsun. Ayrıca minimum para yatırma ve çekme ücreti yoktur. Bu platform, ilgi alanlarınızı (yatırdığınız kripto) veya CEL jetonlarıyla nasıl alacağınızı veya ödeyeceğinizi seçmenize olanak tanır..

Muhtemelen “anahtarlarınızla değil, madeni paralarınızla” çok sık karşılaşmışsınızdır ve bu platformda, cüzdanınızın özel anahtarları size ait değildir. Bu nedenle, varlıklarınızın bilgisayar korsanlarına karşı güvende olduğunun garantisi yoktur ve bu süreçteki tüm parayı kaybedebilirsiniz. Neyse ki, fonlarınız üzerinde tam kontrole sahipsiniz ve istediğiniz zaman, Celsius fonları kilitlemediği için kripto paranızı her zaman çekebilirsiniz. Her şeyden önce, bir kredi kontrolü gerektirmediğinden bankacılık geçmişiniz tamamen alakalı değildir.

Ayrıca, Celsius Ağı, 730 milyon doların üzerinde varlık içerir ve Dünya çapında 101.000 kullanıcı. Ayrıca şirket, 12 milyon dolarlık faiz ödemesi yaptı. Ayrıca kredi kullanımlarında yaklaşık 5,5 milyar ABD doları (bugünün BTC fiyatlarında yaklaşık 8,2 milyar ABD doları) kolaylaştırır.

Celsius (CEL) Ekibi

Celsius Network, blok zinciri teknolojisini kullanarak finansal özgürlük vermeyi ve bankacılık sistemini kırmayı kuvvetle arzulayan benzersiz geçmişlere sahip insanlardan oluşan güçlü bir ekibe sahiptir. CEL platformu, kitlesel benimsemenin daha da hızlı yayılmasına yardımcı olmayı hedefliyor.

İlk olarak, Alex Mashinsky (CEO), VOIP mucitlerinden biridir (İnternet Protokolü üzerinden Ses). Birkaç başarılı şirketin kurucu üyesi ve ekibin geri kalanı seri girişimciler, deneyimli iş adamları, bankacılık uzmanları, iş geliştiricileri ve başarılı blok zinciri öncüleriydi. Bu deneyim ve bilgi birikimiyle, CEL ekibi zamanlarını yüz binlerce Santigrat kullanıcısının mali durumunu iyileştirmeye adamıştır..

Sonuç

Santigrat (CEL), yönetim altındaki fonlarda 1 Milyar Dolara ulaşan ve onu kripto pazarında büyük bir başarı haline getiren ilk borç verme platformudur. Ücret ve kredi kontrolleri olmaksızın daha yüksek bir hızda borçlanma ve borç verme söz konusu olduğunda özgürlük verdi. Ne olursa olsun, birçok kişi Celsius’un bir gözaltı platformu olması ve şeffaf olmaması konusunda endişeler ortaya çıktığı için tereddüt etti. Tüm tartışmaların ortasında, çoğu hala Celsius’un yatırımcılara ve tüccarlara kripto para birimlerini ödünç vermelerine ve ödünç almalarına izin vererek bu kripto devrimine yardım etme gücüne (CEL) inanıyor..

Kripto piyasasının yüksek oynaklığa sahip olduğu gerçeği göz önüne alındığında, CEL token fiyatları gelecekte dalgalanabilir veya hareket edebilir; Bununla birlikte, Merkezi Olmayan Finans (DEFI) hareketi, CEL’in yakında en kapsamlı 50 en kapsamlı piyasa değeri sahibi listesine girmesini sağlayacak yeterli hizmetleri sağlamaya devam eden Celsius ekibinin tüm hızıyla devam etmektedir. Bu nedenle, Celsius güvenilir bir borç verme platformu olmaya devam ediyor ve CEL kullanmanın getirdiği risklerin farkında olduğunuz sürece, kripto paranızı en iyi şekilde kullanmamanız için hiçbir neden görmüyoruz..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me