Çoğu kripto belirteci bir topluluk etrafında oluşturulur ve onları başarılı veya başarısız kılan bu topluluktur. Bitcoin gibi bir madeni para için küresel destek kazandı ve hala yaygın kullanım kazanıyor. Bu kılavuzda Decred’in nasıl satın alınacağına bakacağız. Decred, orijinal bitcoin kodunun bir çataldır ve Zincir Üzerinde yönetişim ve fikir birliği Mekanizmasına odaklanır..

Decred topluluğu, toplumu fikir birliği ve proje düzeyinde kararlar alma ve yönetme için resmi haklarla güçlendiren yönetişim sistemleri üzerine inşa edilmiştir. 2016 yılında O Şirketi tarafından başlatılan Decred, benzer kökenlere sahip bazı tokenlerle karşılaştırıldığında etkileyici bir büyüme yaşadı..

Decred, daha adil kararlar almak için bir topluluk oluşturmak için hem Proof-Of-Work hem de Proof-of-Stake fikir birliği algoritmasını birleştirir. Bu kılavuzda, Decred’i nasıl satın alacağımızı, jetonu tutmak için en iyi cüzdanları ve DRC’yi satın almak için en iyi borsaları inceleyeceğiz..

HIZLI KILAVUZ: Decred (DCR) Nasıl Satın Alınır

1. Binance web sitesine gidin

2. Kaydolun ve hesabınızı doğrulatın

3. 2FA’nızı ayarlayın

4. Exchange Sekmesine tıklayın

5. DCR / ETH veya DCR / BTC’yi değiştirmek istediğiniz çifti seçin

6. “Siparişi Satın Al” ı tıklayın ve siparişinizi verin Sipariş sekmesinden siparişinizin dolmasını bekleyin

7. Artık bazı DCR’lerin gururlu sahibisiniz

Binance’e git

Decred DCR Nereden Alınır – En İyi 5 Borsası

Bir jeton satın alırken en az sorulan sorulardan biri şudur: Jetonu neden satın alıyorsunuz? Çoğu insan projeye inandıkları için bir jeton satın alır; diğerleri için, kesinlikle kar / yatırım amaçlıdır, bazıları için ise bu tür tokenları hisseyi amaçlamaktadır..

Decred nasıl satın alınır


Bununla birlikte, bir jeton satın almak istediğiniz sebep ne olursa olsun, bir takas sürecinden geçmeniz gerekir. Kripto borsaları, seçtiğiniz bir jetonu alıp satmak için size erişim kolaylığı sağlar. Token satın almak için bir cüzdan seçerken, satın alınacak para birimi ve borsada desteklenen kripto çiftleri gibi belirli faktörleri dikkate almanız gerekir..

Adı Para Yatırma Yöntemi Satın Al
Binance

binance borsası

 • Banka havalesi (ACH)
 • banka transferi
 • Kripto para
 • Banka kartı
 • Elektronik transfer
Değerlendirme:

Satın Al’a Git

Kraken

 • Elektronik Fon Transferi
 • Banka havalesi (SEPA)
 • Elektronik transfer
 • Ethana velayeti
Değerlendirme: 5

Satın Al’a Git

Huobi

 • Kredi kartı
 • PayPal
 • TransferWise
 • Kripto
Değerlendirme: 5

Satın Al’a Git

YoBit

 • Kripto
 • Kredi kartı
 • Banka kartı
Değerlendirme: 5

Satın Al’a Git

OKEX

 • Kripto
 • Kredi kartı
 • Banka transferi
 • Banka kartı
Değerlendirme: 5

Satın Al’a Git

Decred’i Satın Almak İçin Adım Adım Kılavuz

Bir madeni para satın almadan önce alıcıların incelediği şeylerden biri de tarihsel verileridir. İçin Decred, ICO’su Şubat 2016’da yapıldı ve fiyat 1 doların altından 2,39 dolara düştü. 2017 ve 2018 boğa koşusu sırasında, fiyatın 70 ila 80 sente kadar düşmesiyle bir gerileme yaşadı ve ardından 110 ila 120 $ ‘a kadar yükseldi. 2020’de aylar boyunca fiyat 20 doların altında kaldı ve yıl sonuna doğru fiyat 20 doları aşarak mevcut fiyatına yükseldi. Şimdiye kadar, fiyat yörüngesi, başlangıçtaki artıştan, fiyattaki düşüşten, boğa koşusundan ve şu anki yükselişine kadar olan düşüşünden, son on yılın sonuna doğru başlatılan çoğu tokenlerin büyüme modeline benzer. DCR, istikrarlı bir büyüme modeli gösterdi ve işte bazı borsalarda Decred’i nasıl satın alacağınıza dair bir kılavuz..

Huobi’de Decred nasıl satın alınır

Aşama 1: Huobi Global’de bir hesap oluşturun ve hesabınızı doğrulayın ve KYC’nizi yapın

Adım 2: Huobi sayfasının üst kısmındaki “Bakiyeler” seçeneğine tıklayın ve ardından USD’nizi yatırmak için “Exchange Hesabı” na gidin. USD’nizi BTC’ye dönüştürün

Aşama 3: DCR’yi arayın ve DCR / BTC çiftine tıklayın.

4. Adım: Önce USD veya BTC depozitonuzu yaptığınızdan emin olmak için bakiyenizi kontrol edin, ardından satın almak istediğiniz DCR miktarını girin ve ardından satın al’a tıklayın.

NOT DCR’nizi satın almak için piyasa emrini veya limit emrini kullanabilirsiniz. Bir zararı önlemek için kısa vadeli işlem yapmaya karar verirseniz, zararı durdur emrini de kullanabilirsiniz..

Decred’i YoBit’te Nasıl Satın Alabilirsiniz?

Aşama 1: YoBit’te bir hesap oluşturun, hesabınızı doğrulayın ve ardından 2FA’nızı ayarlamak için ayarlara gidin.

Adım 2: Yobit web sitesinin üst kısmındaki “Bakiyeler” seçeneğine tıklayın, BTC’ye tıklayın ve BTC’nizi yatırın. Para yatırma yöntemleri listesinden seçim yaparak da itibari para yatırmayı seçebilirsiniz. İşleminizin gerçekleşip gerçekleşmediğini doğrulamak için sayfanın alt kısmındaki “Bekleyen Mevduatlar” a gidebilirsiniz..

Aşama 3: Sayfanın sol üst köşesinde bulunan “İşlem” e gidin, DCR’yi arayın, doğru çifti seçin ve satın almak istediğiniz miktarı yazın sistem işlem ücretlerini otomatik olarak hesaplayacaktır. Bakiye bölümünde satın alma işleminizi kontrol etmek için sayfayı yenilemeniz gerekir.

4. Adım: Daha iyi bir pazarlık için diğer tüccarlarla iletişim kurmak için YoBit sohbet bölümünü de kullanabilirsiniz. Artık DCR’nizi istediğiniz cüzdana aktarabilirsiniz.

Decred DCR’yi Tutacak En İyi Cüzdanlar

20 $ ‘ın altındaki bir pozisyondan 100 $’ ın üzerindeki bir pozisyona geçmek DCR aylarını aldı. Bir borsada uzun süre para tutmak kötü bir fikir olabilir. Uzun vadeli düşünüyorsanız, paralarınızı cüzdanda tutmak daha güvenlidir. Bu “Decred Nasıl Satın Alınır” Kılavuzunda, DCR’nizi saklamak için en iyi cüzdanlardan bazılarına bakacağız. Decred, donanım cüzdanları tarafından desteklenir ve kendi resmi cüzdanı Decrediton, Windows, macOS ve Linux için bir GUI cüzdanı vardır. Çoğu kripto kullanıcısı, hareket halindeyken erişim elde etmelerini sağladığı için Android ve iOS için Mobil cüzdanları tercih ediyor. İşte DCR’yi saklamanıza izin verebilecek bazı cüzdanlar.

NameTypeGet
TREZOR Bir

Trezor bir

 • Donanım
Değerlendirme: 5

Cüzdan Alın

Ledger Nano S

 • Donanım
Değerlendirme: 5

Cüzdan Alın

Exodus Cüzdan

 • Cep Telefonu
Değerlendirme: 5

Cüzdan Alın

Trust Wallet

 • Cep Telefonu
Değerlendirme: 5

Cüzdan Alın

Decred Hakkında Daha Fazla Bilgi [SSS]

Decred nedir?

Decred, Şubat 2016’da Jake Yocom-Piatt tarafından Company 0 altında piyasaya sürüldü. Decred, bir Bitcoin forkudur ve bundan çok etkilenir; ancak, blockchain yönetişimiyle ilgili bazı sorunları çözmek için tasarlanmıştır. Decred, Proof-of-Stake (PoS) ve Proof-of-Work (PoW) olmak üzere iki fikir birliği mekanizmasının bir kombinasyonuyla çalışır. PoW ve PoS’nin benzersiz kombinasyonu, Politeia adlı halka açık bir platformda yönetilir. Decred, blok zinciri yönetişimine odaklandığından, merkezi madencilikle uğraşan bitcoin yerine demokratik bir fikir birliği yaratır. Yönetişim topluluk temelli olduğundan, Decred ekosisteminin gelişimi için teklif sunma, tarama, inceleme ve oylama topluluk üyeleri tarafından yapılır. Ekosistemin merkezi olmayan yönetişime odaklanmasını sağlamak için DCR jetonu, sistemdeki işlemleri gerçekleştirmek için kullanılır..

Decred iyi bir yatırım mı?

2020’de aylarca yavaş büyüme yaşayan DCR, geçtiğimiz ay astronomik olarak fiyatta yükseldi ve orada kalmayı başardı. Bir madalyonun iyi bir yatırım olup olmayacağını etkileyen birçok değişken vardır ve çoğu zaman, yatırımcılar bunları bulmak için araştırma yapmak zorundadır. Ancak Dered, daha fazla gelişme ve daha fazla ortaklık ile adil bir yatırım olduğunu kanıtladı. Decred muhtemelen ilk ATH’sini vuracak ve geçecek.

Decred (DCR) Token Hakkında

Maksimum 21.000.000 DCR token Sınırı vardır ve bu tokenlerin yaklaşık% 60’ı şu anda dolaşımdadır. Yazım tarihi itibariyle, Decred fiyatı 105,63 $ ve 24 saatlik işlem hacmi 54,214,792 $ ‘dır. Yalnızca Binance’de DCR / BTC’nin işlem hacmi 2.493.254 $ ‘dır. 21 milyon DCR jetonu olduğundan, jetonun yaklaşık% 8’i jeton lansmanından önce çıkarıldı,% 4’ü airdrop olarak dağıtıldı. Buna karşılık, diğer yarısı, protokolün geliştirilmesi sırasında Şirket 0 tarafından elde edilen maliyetleri karşılamak için dağıtıldı..

Decred Ekibi

Decred, dış kaynaklı ve topluluk odaklı bir projedir. Bu, büyümesini ve sürdürülebilirliğini sağlamak için büyük bir desteğe sahip olduğu anlamına gelir. Bununla birlikte, Decred’in işlerinin başında olanlar şunları içerir;

Jake Yocom-Piatt, Decred için proje lideri olarak görev yapıyor. Aynı zamanda Company 0’ın kurucusu ve CEO’sudur ve Lightning Network Daemon’un yaratımı da dahil olmak üzere çeşitli kripto para birimi ve blok zinciri projelerinde yer almıştır.

Marco Peereboom, Decred projesinde çalışan birkaç ekibin doğrudan süpervizörü olarak hizmet vermektedir. Kendisi aynı zamanda Şirket 0’ın baş teknik görevlisidir ve önceden Dell’de kıdemli Mimar olarak görev yapmıştır..

Nihai Karar

Decred, blok zincirinde merkezi olmayan yönetişim sorununu çözmeye odaklanmıştır. Proje, yönetişim altyapısını başarılı bir şekilde sürdürebilir ve ana akıma geçebilirse, DCR’nin fiyatı artacaktır. Olduğu gibi, token piyasada nispeten iyi durumda ve daha fazla gelişme meydana geldikçe yeni ATH’yi vurabilir. Açık kaynaklı olduğu için ücretsiz ve kolay katkıda bulunmak ve Decred büyüme sürecinin bir parçası olun. Bu kılavuz aracılığıyla, “Decred’i nasıl satın alabilirim” öğrenebilir ve Decred topluluğu üyesi olabilirsiniz..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector