Video oyunları, Pong günlerinden bu yana sadece görsel ve mekanik olarak değil, aynı zamanda oyuncuları kendi gerçekliklerinin bir parçası olarak kabul etmelerini sağlayan tüm sanal dünyaları nasıl yaratabildiğimiz konusunda da uzun bir yol kat etti. Enjin Ağı, bu alanı değiştirmek isteyen yeni çağ öncülerine liderlik ediyor ve gerçekten geniş ekosistemler yaratmanın temellerini sağlayan merkezi olmayan bir oyun platformu yaratıyor..

Oyuncular tüm yaşamlarını bir oyunun içinde geçirebilirler, ancak bunların gerçek derinliğini asla göremez veya keşfedemezler. Sadece oyunun kendisi değil, Enjin’in emsallerine kıyasla temel benzersizliği, bir oyundan diğerine inşa edilen yeni bir dijital ekonomi yaratmaya yönelik güçlü araçlarıdır. Dijital ürün ve hizmetleri satın alan, satan, toplayan ve takas eden kullanıcıların birbirine bağlılığı, oyun endüstrisinin zaten güçlü ve karlı bir yönüdür..

Bununla birlikte, bu varlıklar normalde oyunun dışında değersiz olsa da Enjin, blok zinciri üzerine inşa edilen varlıkları tokenize etmek için Enjin Coin’i (ENJ) kullanıyor ve böylece dijital öğelerin fiziksel dünyada değer kazanması için yeni potansiyeli daha da açıyor. Hem oyunların nasıl geliştirildiği hem de oynandığı konusunda halihazırda genişleyen oyun endüstrisinde devrim yapma vaatleri göz önüne alındığında, Enjin Coin fiyat tahminimiz bu yeni yeni proje için çok parlak bir gelecek öngörüyor..

Enjin Coin Tarihsel Fiyat Analizi

Başlangıçta 2009 yılında kurulan Enjin, daha sonra platformunda blockchain teknolojisini benimsemeye yöneldi.. Enjin Coin ilk olarak Ethereum’un ERC-20 standardında oluşturuldu, ancak daha sonra oyun, platform ve web uygulamaları ağındaki işlemleri daha iyi kolaylaştırmak için kendi çok yönlü ERC-1155 standardına dönüştü. 2017’de, gelecekteki gelişmelerini finanse etmeye yardımcı olmak için 18,9 milyon dolar toplayan bir ilk madeni para teklifi (ICO) düzenlediler..

CoinMarketCap’in verilerine göre, ICO lansman fiyatı sırasında ENJ token satın almış olsaydınız, potansiyel yatırım getiriniz% 642.44 oranında çok etkileyici bir kazanç olacaktır. Halka açık olarak işlem görmeye başladığından beri, lansmanından kısa bir süre sonra tüm zamanların en düşük seviyesine geriledi ve 2 Kasım 2017’de 0,01562 dolardan işlem gördü. Sadece iki ay içinde, 7 Ocak’ta hızla tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,49340 dolara yükseldi. , 2018. ENJ’nin ticareti o zamandan beri soğudu.

Güncel Fiyat, Piyasa Değeri, & Tedarik Ayrıntıları

Messari.io tarafından derlenen verilere dayanarak, ENJ tokenleri, diğer kripto para birimlerine kıyasla oldukça güçlü bir oynaklığı sürdürdü, ancak bu, Enjin Coin gibi daha küçük bir piyasa değeri varlığı için bekleniyor. Yazma sırasında (14 Ocak 2021), Enjin Coin, 24 saat içinde% 6,97’lik bir kazanç olan 0,18056 $ ‘dan işlem görüyor. Karşılaştırıldığında, bu, tüm zamanların en yüksek seviyesine kıyasla% 63,4’lük bir kayıp ve tüm zamanların en düşük seviyesinden% 1,055,96 oranında güçlü bir kazançtır..

Enjin, kullanıcıları tokenlerini dijital blok zinciri varlıklarına basmaya teşvik eden bir anti-enflasyon modeli oluşturmak için toplam 1.000.000.000 ENJ token tedarik sınırını koruyor. Enjin Coin, enjin tarafından oluşturulan ve güçlendirilen bir varlığa aktarılır, bu da jetonlama yoluyla dijital öğelere içsel değer verir, ister fungible ister fungible olsun..

Süreç, esasen bir blockchain varlığını yok eden ve onu tekrar ENJ’ye dönüştüren ve böylece belirli öğelerin kıtlığını artıran “eritme” yoluyla tersine çevrilebilir. Enjin Coin’in mevcut dolaşımdaki arzı 823.130.411 ENJ’dir ve piyasa kapitalizasyonunu 148.620.541 $ olarak değerlendirerek 104. en büyük kripto para birimi haline gelmiştir..

enjincoinEnjin Coin (ENJ)

Sıra: 62$ 1,37Fiyat (BTC) 0,00002700$ 1.27 BV Hacim$ 866,98 M24saat Değişim21,29% Toplam Arz 1.000,00 M ENJ

Enjin Coin (ENJ) Gelecek Fiyat Tahmini Tahminleri

Enjin, 2017’de bir blockchain modeline dönüşünden bu yana çok sağlıklı ve sağlam bir büyüme yaşadı. Şu anda Enjin Coin’i barındıran 1 milyon cüzdan, Enjin ağı tarafından oluşturulan ve desteklenen 2,1 milyar benzersiz varlık ile 20 milyondan fazla kullanıcı var. artı 8,9 milyon ENJ değerinde çok aktif bir pazar hacmi.

Oyuncu bazındaki büyümenin yıldan yıla muazzam artışıyla kanıtlanan video oyunlarının artan popülaritesiyle birleştiğinde Enjin’in teknolojisi, ekosistemine daha da fazla insanı çekmek için hazırlanıyor. Daha sonra, Enjin Coin fiyat tahminimiz, öngörülen geleceği için çok yükseliş duygusu topladı..

Kısa Vadeli Tahmin

AfterPriceChange
1 gün 0,197 ABD doları % 9,11
1 hafta 0,189 ABD doları % 4,67
1 ay 0,144 ABD doları -% 20.25
6 ay 0,178 ABD doları -% 1,42
1 yıl 0,260 ABD doları % 44

Uzun Vadeli Tahmin

AfterPriceChange
2022 0,260 ABD doları % 44
2023 0,343 ABD doları % 89,96
2024 0,425 ABD doları % 136,38
2025 0,503 ABD doları % 178,74

Enjin Coin Fiyat Tahmin 2021

Enjin Coin’in diğer İlk 200 piyasa değeri olan kripto para birimlerine göre daha değişken bir pazarda işlem gördüğünü düşünmeye değer, bu nedenle satın alırken dikkatli olun. Bununla birlikte, ENJ hala 2021’de potansiyel olarak sağlıklı kazançlar elde etmeye hazır. bulduğumuz algoritmik modeller. Oyun pazarı daha da büyümeye hazırlanırken, insanlar daha fazla iç mekan eğlencesi arıyor, Covid-19 kilitlenmesinde ise 2021 Enjin’in kaslarını esnetme yılı olacak..

Enjin Coin Fiyat Tahmin 2023

Enjin, oyun geliştiricilerin dijital ekosistemlerini daha da genişletmelerine olanak tanıyan iki büyük yol haritası güncellemesi planladı.. Enjin Multiverse farklı stüdyolar tarafından geliştirilmiş olsa bile Enjin’in blok zincirini çalıştıran farklı oyunlarda öğelerin, istatistiklerin ve diğer verilerin paylaşılmasına olanak tanıyan akıllı bir birlikte çalışabilirlik mekaniğidir..

Enjin’in Multiverse sistemi, öğelerin yalnızca kendi içlerinde tutulduğu sıradan oyunların aksine, oyuncuların en sevdikleri araçları – silahlar, zırhlar, kartlar veya teçhizatlar gibi – bir oyundan diğerine getirmelerine izin vererek zaten güçlü bir deneyimi geliştirir. Enjin’in pazar yeri ve cüzdan hizmetleriyle bağlantı kurarak ENJ’nin kullanılabilirliğini artırır..

Enjin Coin Fiyat Tahmin 2025

Blockchain uygulamalarının karşılaştığı en büyük zorluklardan biri ölçeklendirmedir. Enjin’in Ethereum üzerine kurulu olduğu göz önüne alındığında, büyük miktarda veriyi işlemesini engelleyen aynı darboğaz sorunlarının çoğunu yaşıyor. 2025’ten çok daha erken gelebilir, ancak Enjin bu sorunu zaten şirket içi ölçeklendirme çözümü Efinity ile çözmeye çalışıyor..

Oyun geliştiricilerinin bir oyun içinde düşük bir maliyetle neredeyse sonsuz sayıda işlemi gerçekleştirmesine izin vermeyi amaçlamaktadır. Oyun içi ekonominin kullanım kolaylığını ve rahatlığını iyileştirmek, temeldeki oyuncu tabanlı oyuncular kendi oyun içi ekonomilerini geliştirmek ve genişletmek için çabalamaya devam ederken, yerel ENJ tokenleri için bir nimet olacaktır..

Enjin Coin Fiyat Tahmini

Enjin Coin İyi Bir Yatırım mı?

İç mekan eğlence hizmetlerine ve platformlarına büyük bir tüketici akını getiren Covid-19 salgını ve kilitlenmelerinin etkisini bir kenara bıraksak bile, oyun endüstrisi havalanmaya hazır..

Steam veya Epic gibi büyük platformlar, her geçen gün daha fazla oyun listeliyor ve geliştiriciler, sanal ortamlarında kendinizi kolayca kaybedebileceğiniz daha büyük sürükleyici teknolojileri giderek daha fazla benimsiyor. Geliştiricilerin oyunlardan tekrar tekrar para kazanmaya yönelik güçlü çabalarıyla birleştiğinde Enjin’i benzersiz bir şekilde avantajlı bir konuma getirir..

Enjin Coin fiyat tahminlerimizde de görüldüğü gibi, yatırım yapmayı planlıyorsanız kesinlikle güçlü bir tavsiyeye değer. Enjin Network’ün merkezi olmayan platformu, hem kullanıcıları hem de geliştiricileri, yalnızca bir video oyununda değil, aynı zamanda gerçek dünya değerine sahip çok yönlü bir pazarda dijital varlıkları takas etmeye ikna ediyor..

Geliştiriciler, güçlü ve güvenli API’leri aracılığıyla karmaşık programlamaya hiç ihtiyaç duymadan veya çok az ihtiyaç duymadan, Unity gibi popüler oyun motorlarıyla kolayca entegre ederken blok zinciri varlıklarını ve tüm oyunları kolayca oluşturabilirler..

Burada, herkes herhangi bir çeşitlilikte farklı değiştirilebilir veya değiştirilemez varlıklar yaratabilir; özel karakterler, oyun içi avantajlar, silah veya zırh gibi kullanılabilir öğeler, oyun içi para birimleri, dijital sanat eserleri veya diğer koleksiyon ürünleri, emlak ve yaşam alanları gibi sanal mülkler, çevrimiçi yarışmalar için ödüller, markalı ürünler, tek seferlik veya birbirini izleyen kişisel başarılar ve değerli olabilecek her şey.

Enjin ile, ya kullanıcı tabanınızla birlikte değeri artacak olan doğası gereği enflasyonist olacak şekilde ya da büyüyen oyuncu ağıyla daha kıt hale gelecek deflasyonist varlıklar olarak programlanabilirler..

Kazanmak için ödeme mekanizmasına yönelik bu teşvik, yalnızca yeni kullanıcıları çekmek ve daha iyi oyuncu tutumu sağlamakla kalmayacak, aynı zamanda mevcut kullanıcıları, açık bir pazarda oyun içi öğeler veya benzersiz koleksiyonlar alıp satma gibi daha fazla takas etmeye teşvik edecektir. Avantajlar, geleneksel olarak orantısız ve mikro dönüşümler gibi popüler olmayan çözümlerden potansiyel olarak daha büyük bir etkinlikle oyunlarından kolayca para kazanabilen geliştiricilere her iki yönde de gidecek..

Oyuncular, 38.000’den fazla tüccarın bulunduğu ve 5,9 milyon ENJ’lik bir hacimde 500.000’den fazla benzersiz varlık sattığı Enjin üzerine inşa edilen oyun içi pazarlarını kullandıklarında ücret kazanabilirler..

Enjin ayrıca oyun oluşturucu ve izleyicileri arasındaki etkileşimi artırmak için başka hizmetler de oluşturdu.. Enjin Kiriş geliştiricilere, oyuncu tabanları için özel ürünler veya hizmetler oluşturma ve ardından bunları sosyal medya veya oyun içinde paylaşma yeteneği sağlayan bir araçtır..

Oyun içi ürünler, indirimler, erken erişim kodları, sezon geçişleri, sanat eserleri ve çok daha fazlası gibi benzersiz paraya çevrilebilir blok zinciri tarafından oluşturulmuş varlıklar oluşturabilirler. Bir oyuncu olarak, onları denemek ve bulmak sizin için heyecan verici bir meydan okumadır. Şimdiye kadar Enjin, 59.700’den fazla katılımcıyla 1.300 kampanyayla 186.300’den fazla varlığı dağıttı..

Enjin Coin Nasıl Alınır (ENJ)?

Enjin Coin (ENJ), Enjin’in blok zincirinde çalışan oyunlar, hizmetler ve uygulamalardaki birincil işlem para birimidir. Gibi siteleri kullanabilirsiniz CoinMarketCap veya CoinGecko Enjin Coin satın almanıza izin veren kapsamlı bir borsa listesi bulmak için. Daha küçük bir piyasa değeri olan kripto para birimi olan ENJ, pek çok borsa tarafından desteklenmez, ancak bunları Binance, Upbit, BKEX, Bithumb, HitBTC, Bittrex, Crypto.com, KuCoin veya Kyber gibi popüler pazarlarda kolayca bulabilirsiniz..

Enjin Coin Hakkında Daha Fazla Bilgi

Enjin, geliştiricilere oyunlarını oluşturmak ve bunlardan para kazanmak için araçlar ve hizmetler sunan, aynı zamanda oyuncuların oyun içi öğeleri işlemesi için sanal bir ekonomi oluşturan merkezi olmayan bir blok zinciri oyun platformudur. Yerel para birimi, oyuncuların Enjin destekli bir pazaryeri kullanarak bir oyun içindeki öğeleri kolayca işlem yapıp takas edebilecekleri Enjin Coin’dir (ENJ)..

En benzersiz özellik, video oyunlarındaki normal öğeler fiziksel dünyada değer taşımazken Enjin yapımı oyunların ENJ kullanılarak jetonize edilmesidir. Bu, oyuncuların video oyunları oynamaktan para kazanmalarını sağlar.

Enjin’in platformu, geliştiricilere ENJ ile eşleştirilebilen, kendi bireysel oyunları veya uygulamaları için özel olarak tasarlanmış, çekirdek kitlesine uygun kendi özel belirteçlerini oluşturma yeteneği de verir..

Geliştirici ile oyuncu arasında nasıl çalıştıklarını ve konuşlandırıldıklarını daha önce tartıştığımız gibi Enjin, dijital olarak oluşturulmuş bir varlığın değerini daha da çıkarmak için arada bir cüzdan ve pazar yeri arayüzü oluşturdu..

birinci olarak, Enjin Cüzdan , kullanıcıya sonsuz sayıda cüzdanı tutma ve takip etme yeteneği veren iOS ve Android için güvenli bir mobil uygulamadır. Enjin’in geliştiricilere kendi jetonlarını oluşturma araçları sağlama yeteneği sayesinde, cüzdan uygulaması ENJ ile eşleştirilmiş yüzlerce farklı desteklenen jeton arasında geçiş yapmanıza olanak tanır..

Ayrıca nadir kartlar veya eşyalar gibi oyun içi envanterinizde biriktirdiğiniz koleksiyon varlıklarını saklama işlevi görür. Bir oyun oynayarak kazandığınız şey kolayca satın alınabilir, satılabilir veya saklanabilir.

M-cüzdan uygulaması yerel olarak Enjin Pazaryeri, Bu, oyuncuların platformda oluşturulan bu benzersiz varlıkları keşfetmesine, satın almasına ve satmasına olanak tanıyan özel EnjinX kaşiflerinde çalışan. Bugüne kadar, 747.500 farklı varlık pazarda satıldı ve oyuncuların sadece bir video oyununda vakit geçirerek geçimini sağlayabilecekleri canlı bir ekosistem yarattı..

Bireysel içerik oluşturucular, diğer blok zincirleri veya büyük platformlar için Enjin’i kendi markalı mağazalarını oluşturmak için kullanmak üzere daha çok yönlü bir araç dahil Enjin kullanarak kendi oyun içi vitrinlerini de oluşturabilirler..

Sonuç

Enjin’in hararetle gelişen bir sektördeki tüm potansiyeli ve güçlü çözümleri göz önüne alındığında, Enjin Coin fiyat tahminimiz oldukça umut verici bir gelecek öngörüyor. Video oyunlarının artan popülaritesi ve çılgınlığı ile birlikte artan tanıtım, günümüzde oyun endüstrisi ve oyuncu topluluğu ile ilgili bazı temel sorunlara dikkat çekmiştir.

Sorun hakkında en çok konuşulan konu, belki de mikro işlemlerle ilgili endişeler ve ganimet kutuları veya kazanmak için ödeme uygulamaları gibi diğer açgözlü para kazanma taktikleridir..

Şimdi yeni bir ikileme geldik; Geliştiricilerin onlardan daha etkili bir şekilde para kazanmasına izin verirken aynı zamanda oyuncunun banka hesabını aşırı derecede cezalandırmayan harika ve sürükleyici bir sanal oyun ortamı nasıl yapabiliriz? Enjin, eldeki sorunu ve bunun ötesinde daha fazlasını çözmeye çalıştı.

Akıllı çözümü, temellere oyun topluluğu için adil para kazanma ile gerçek anlamda merkezi olmayan bir yapı inşa etmelerini sağlar. Bunun da ötesinde, hem geliştirici hem de oyuncu, gerçek dünyada değeri olan zor kazanılmış varlıklar için sanal bir dünyada çabalayabilir. Oyuncu olmasanız bile Enjin için heyecanlanmamak zor.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me