Yakın zamanda “ademi merkeziyetçilik” denen bu küçük şeyin farkına vardıysanız, ona eklenen “IOST” adını duymuş olabilirsiniz. IOST, gerçekten merkezi olmayan yönetişim, yüksek verimlilik hızları ve mükemmel ölçeklenebilirlik üzerine inşa edilmiş merkezi olmayan bir Hizmetlerin İnternet ekosistemini güçlendirmeye yardımcı olacak bir kripto para birimi ile en sıcak blok zincirleri arasında yer alıyor..

DeFi gibi hizmetler için ne kadar büyüme ve kitlesel benimseme potansiyeli olduğu ve günlük ihtiyaçlarınızı güçlendirmek için dApp’lerin daha geniş dağıtımı göz önüne alındığında, IOST fiyat tahminimiz umut verici bir gelecek öngörüyor..

Her şeyin ademi merkeziyetçiliği başladı ve hayatımızın her alanında hızla büyüyor; finansal hizmetler, sosyal medya, blog oluşturma, oyun, pazar yerleri ve hatta kumar yoluyla.

Bununla birlikte, genişleyen bir kullanıcı tabanıyla birlikte bunların daha da büyüdüğünü görmeye başladığımızda, blok zincirlerinin asırlık düşmanına doğru hareket ettik; işlem hızı, yüksek gaz ücretleri ve ölçeklenebilirlik. IOST’un blok zinciri tüm bunları ve daha fazlasını çözer, bu nedenle bu genç proje için neden bu kadar iyi umutlar beslediğimizi belirlemek için IOST fiyat tahminimizi okumaya devam edin.

IOST Fiyat Tahmini

IOST Tarihsel Fiyat Analizi.

IOST’lar yerel kripto para birimi, “Internet-of-Services Token” ın kısaltması olan IOST belirtecidir. IOST, 3 Ocak 2018’de yalnızca büyük kurumsal yatırımcıların katıldığı özel bir satış gerçekleştirdi. IOST blok zincirinin gelişimini finanse etmeye devam etmek için 35 milyon dolarlık eter (ETH) toplayarak toplam arzının% 40’ını bu yatırımcılara sattı..

Messari ve CoinMarketCap’ten alınan tarihsel ticaret verilerine göre, 2018 Ocak ayının ortalarında halka açık olarak işlem görmeye başladı. Hemen hemen, 24 Ocak 2018’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.136500 $ ile zirveye ulaştı. Daha sonra yükselmeden önce Mart 2018’de tekrar aşağıya doğru düzeldi. Mayıs 2018’deki ikinci zirveden bu yana, IOST çoğunlukla menzile bağlı işlem gördü, ardından 13 Mart 2020’de tüm zamanların en düşük seviyesi olan 0,001562 $ ‘a indi..

Güncel Fiyat, Piyasa Değeri, & Tedarik Ayrıntıları.

Göre Messari’nin oynaklık endeksi Kripto para birimleri için ölçüm, IOST, boyutu ve piyasa değeri göz önüne alındığında diğer belirteçlerden nispeten daha değişken. Bu nedenle, bu pazara girerken dikkatli olmalısınız. Yazım sırasında (19 Ocak 2021), IOST, 24 saatlik ticarette% 6,07’lik bir kayıp olan 0,019434 $ değerindedir. Karşılaştırıldığında, bu, IOST’u tüm zamanların en yüksek seviyesinden% 85.76 ve tüm zamanların en düşük seviyesinden 1.144.17% artıracaktır..

CoinMarketCap’in verileri, IOST’un özel token satışına katılsaydınız ROI’nizde% 17.36’lık bir kayıp olacağını gösteriyor. IOST, dolaşımdaki 16.374.175.762 IOST arzıyla 22.306.434.689 IOST sınırlı toplam arzına sahiptir. 318.222.387 dolarlık piyasa değeri ile IOST, piyasadaki en büyük 76. kripto para birimidir. İlginç bir şekilde, Messari’nin ölçümleri, dolaşımdaki tokenlerinin% 31.30’unun (3.760.798.379,00 GİB) kazık, % 12.65 ortalama yıllık stake getirisi ile.

IostokenIOST (IOST)

Derece: 80$ 0,044843Fiyat (BTC) Ƀ0,00000100Marketcap$ 830.09 MV Hacim$ 243,75 M24saat Değişim 0,66% Toplam Arz 22,40 B IOST

IOST (IOST) Gelecek Fiyat Tahmini Tahminleri.


IOST’un çok yönlü ve geliştirici dostu teklifleri hizmet olarak blockchain (BaaS) platformu merkezi olmayan ve güçlü bir Hizmetlerin İnterneti ekosisteminin geleceğini inşa etmeyi inanılmaz derecede kolaylaştırır. Gibi siteleri kontrol edebilirsiniz DappRadar veya DappReview IOST’un tam ekosistemini bulmak için.

Blok zinciri, akıllı sözleşmelerin güçlendirilmesinin yanı sıra yeni çağa ait merkezi olmayan uygulamalar ve platformlar oluşturabilir, yüksek verim ve yüksek düzeyde ölçeklenebilir mimari ile kitlesel kabulü ve külfetli ücretler olmadan yüksek büyümeyi destekleyebilir. Bu nedenle, IOST fiyat tahminimiz beklentileri üzerinde oldukça yükseliş gösteriyor.

Kısa Vadeli Tahmin.

AfterPriceChange
1 gün 0,020 ABD doları % 5,9
1 hafta 0,028 ABD doları % 44,59
1 ay 0,019 ABD doları -% 1.72
6 ay 0,022 ABD doları % 16.81
1 yıl 0,026 ABD doları % 37.9

Uzun Vadeli Tahmin.

AfterPriceChange
2022 0,026 ABD doları % 37.9
2023 0,031 ABD doları % 63.63
2024 0,036 ABD doları % 87,82
2025 0,041 ABD doları % 115.09

IOST Fiyat Tahmin 2021.

IOST, 24 saatlik ticaretteki gerilemeye rağmen, 2021’in başlarında sağlam bir temelde işlem görüyor. Bu nedenle, 2021’de daha fazla kazanımın olacağına dair tahminleri bir araya getirdiğimiz algoritmik modeller ve bu süreçte bazı sağlıklı geri çekilme.

Bunu yazarken IOST’tan çıkan en son haberler, HUSD dolara sabitlenmiş sabit madeni parayı destekleyecek ilk halka açık blok zincirlerinden biri olduğunun duyurulmasıdır. Tether’de olduğu gibi istikrarlı coinlerin yükselişini görmeye devam edersek, bu IOST’u daha da artırabilir..

IOST Fiyat Tahmin 2023.

IOST’un geleceğini belirlemede bilinmeyen önemli bir bilinmeyen DeFi’dir. 2020 ve 2021, merkezi olmayan finansal platformlara ve hizmetlere patlayıcı bir yeni nakit ve kullanıcı akışı gördü ve bunun önümüzdeki birkaç yıl içinde katlanarak artmasını bekliyoruz. Kitlesel tüketici platformlarını rahatsız eden en büyük sorun, yavaş, değişken ve kısıtlayıcı bir ağ tarafından darboğazdan geçiriliyor..

IOST’un tüm bunları çözme sözü, onu DeFi platformları için cazip bir teklif haline getirecektir. Bu sektörde devam eden bir itme, IOST’un temellerini finansal sistemin geleceğine ve demokratikleşmiş bir ekonomiye sağlamlaştırmak için çok önemli olacaktır..

IOST Fiyat Tahmin 2025.

Ademi merkeziyetçilik, 2025 yılına kadar daha geniş bir benimsenmeye ulaşacaktı ve IOST, bankacılığa erişim ve hatta sosyal medya akışlarımızı güçlendirmek gibi tüm medeni ihtiyaçlarımız için bu dönüşüme güç veren önemli blok zincirlerinden biri olma potansiyeline sahip..

IOST olmayan ağlarla zincirler arası uyumluluk gibi gelecekteki diğer yol haritası güncellemelerinin tamamlanması ve oyunlar gibi çeşitli merkezi olmayan uygulamalar için daha fazla destek arasında, IOST’un yerel kripto para birimi muhtemelen 2025 yılına kadar tüm zamanların en yüksek seviyelerini aşacaktır..

KAYBEDİLEN İyi Bir Yatırım mı?

IOST fiyat tahminimiz, ister IOST tarafından desteklenen merkezi olmayan birçok platformda işlem yapmak ve takas yapmak için kendi yerel kripto para birimini kullanmayı planlıyor olun, ister hizmet olarak blok zinciri (BaaS) platformu veya saklama için bunun mükemmel bir yatırım fırsatı olduğunu göstermiştir. uzun vadeli bir HODL için.

Bununla birlikte, son zamanlarda dalgalı ticaret gördüğümüz için, IOST gibi oldukça genç bir pazara girerken dikkatli olmanız ihtiyatlı olacaktır. IOST, bu deneyimi geçersiz kılacak eşzamanlı kusurları olmadan, geniş ana akım benimseme için blockchain teknolojisini hazırlamak için kemerinin altında uzun bir başarılar ve hedefler listesine zaten sahip..

Ethereum, NEO, EOS veya Cardano gibi rakip blok zincirleriyle karşılaştırıldığında IOST, saniyede 7.000-8.000 işlem (TPS) işleme yeteneğine sahip orijinal ana ağını başlattı. Teorik olarak, IOST’un izinsiz ağını 100.000 TPS’ye kadar işleyecek şekilde ölçeklendirmek, yalnızca 0,5 saniyelik blok süresiyle, yolda daha da iyileştirilebilecek ve ağ katılımcılarına yüksek gaz ücretlerinin değişkenliğine maruz kalmadan kolayca ölçeklenebilir..

Merkezi olmayan ekosistemlerin toplu olarak yaratıldığı bir geleceğin yapı taşını sunacak bir ağ olarak, IOST kesinlikle iyi bir vaatte bulunuyor.

Ayrıca o geleceği inşa etmeye yardımcı olmak için daha proaktif bir yaklaşım benimsemeye istekliler. IOST, geliştirme sürecine yardımcı olmak için hızlı ve güçlü bir sanal makine sağlayarak geliştirici dostudur. Ayrıca, genel kodlama dillerini kullanmanın rahatlığıyla, IOST tarafından desteklenen dApp’leri kolayca oluşturmak için hazır SDK kitlerine sahiptirler..

IOST, bu büyümeyi daha iyi hızlandırmak için iki girişim başlattı. Theseus, şirket içi özel bir dApp araştırma ve geliştirme ekibidir, Bluehill ise geliştiricilerin platformda daha fazlasını oluşturmasına yardımcı olmak için 50 milyon dolarlık bir hızlandırıcı programdır..

IOST Nasıl Satın Alınır?

Hacim olarak küresel olarak en büyük kripto para birimi borsası olan Binance, doğal olarak her türlü token satın almaya başlamak için iyi bir yerdir. Bu nedenle, IOST’un yanı sıra OKEx, Upbit, Huobi, Bithumb, MXC, KuCoin, Bittrex ve çok daha fazlası gibi diğer pazar yerlerinin yanı sıra IOST kolayca burada bulunabilir. Her zaman aşağıdaki gibi siteleri kullanabilirsiniz CoinMarketCap, veya CoinGecko IOST için eşleştirme sunan tüm borsaların daha kapsamlı bir listesini bulmak için.

IOST Hakkında Daha Fazla Bilgi.

IOST, isimsiz IOST blok zincirinin yerel kripto para birimidir. Merkezi olmayan ekosistem içinde, IOST destekli bir piyasada takas edilen mal ve hizmetlerin ödemeleri için kullanılması, akıllı sözleşmelerin yürütülmesi, işlemlerin gerçekleştirilmesi veya paylaşılan kaynakların kullanılması için ücretlerin ödenmesi veya komisyonların kazanılması gibi çeşitli şekillerde kullanılabilir. depolama alanı, IOST ağının güvenliğini sağlamak için hesaplama kaynaklarına katkıda bulunmanın bir ödülü olarak ödemeler veya diğer üçüncü taraf IOST destekli belirteçlerle takas etme gibi.

Bu arada IOST’un blok zinciri, merkezi olmayan platformlar ve hizmetler etrafında inşa edilmiş yeni bir dijital ekonominin temelleri olma hedeflerine sahip, yüksek hızlı, merkezi olmayan bir ağdır. 930’dan fazla akıllı sözleşme ve 474 düğüm ile 552 milyondan fazla işlem gücüne sahip, yazarken ana ağında 401747 hesabı barındırıyor..

IOST blok zincirini yönetmek için yenilikçi, çığır açan bir İnanılırlık Kanıtı (PoB) Bizans mutabakat algoritması üzerinde çalışır. Yönetim komitesinin üyelerine karar vermek ve onları rotasyona sokmak için ‘Servi’ adı verilen özel olarak tasarlanmış bir puan sistemi aracılığıyla merkezi olmayan oylama ve komite oluşturma prosedürleri süreci ile desteklenmektedir..

Her üye tarafından üretilen blok sayısı, alınan oy sayısıyla orantılıdır ve blok üretiminin gerçekten merkezi olmayan kalmasını sağlar, ancak dPoS ağlarının yüksek ölçeklenebilirlik ve üretim hızlarına izin veren avantajları ile birlikte.

Diğer yenilikler arasında, düğüm doğrulayıcıları için depolama maliyetlerini en aza indirgemek için bir ‘Mikro Durum Bloğu’ mekanizması, parçaları daha hızlı bir şekilde çalıştırmak için yeterince büyük hale getiren ‘Verimli Dağıtılmış Parçalama’ (EDS) mekanizması ve aynı zamanda önyargıya son derece dayanıklı olan ‘TransEpoch’ bulunmaktadır. ağ çalışabilirliğini korurken çağ geçişi sırasında doğrulayıcılar arası atamaları ve işlemin atomikliğini sağlayan iki aşamalı bir parçalar arası protokol olarak “Atomix” i güvence altına alır.

Sonuç.

Sonuç olarak, IOST fiyat tahminimizde de görüldüğü gibi, IOST, onu yatırım yığınınıza eklemeyi düşünüyorsanız, takip etmek için iyi bir yukarı doğru organik büyüme ile bakmanız gereken iyi bir projedir. IOST’un izinsiz blok zinciri ağı yalnızca yüksek işlem hızları, yüksek ölçeklenebilirlik ve düşük ücretler getirmekle kalmaz, aynı zamanda sağlam, merkezi olmayan bir ağın üzerine inşa edilen veri değişmezliğini de sağlar..

Ayrıca, geliştiricilerin IOST üzerinde çalışacak daha geniş bir platformlar ekosistemi oluşturmasına ve olgunlaşmış ancak henüz keşfedilmemiş olan Hizmetlerin İnterneti bölgesine ilerlemelerine yardımcı olmak için proaktif önlemler yoluyla kullanımının sürekli genişletilmesini hedefliyor. IoT.

En büyük tehdidi, Ethereum, EOS, NEO veya Cardano gibi diğer, daha iyi kurulmuş ve popüler blok zincirlerinden artan rekabettir. Aynı iş hacmi, ölçeklenebilirlik ve ağ istikrarı sorununu ele alan her blok zinciri, IOST üzerinde daha fazla baskı yaratabilir..

Bununla birlikte, PoB algoritması, tamamen şeffaf ve merkezi olmayan bir yönetişim yapısına sahip, blok zinciri alanında benzersiz bir USP’dir. Bu tek başına IOST’u kalabalıktan ayırmak için yeterlidir ve kesinlikle bu, DeFi platformlarını ve dAPP geliştiricilerinin geleceklerini hangi platformda inşa edeceklerini seçmeden önce iki kez düşünmelerini sağlayacaktır..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector