Bu salgının ortasında, insanlar artık biriyle daha az temas için dijital bir yatırımın içindeydiler. İnsanlar ayrıca daha fazla dijitalleşti. Buna paralel olarak, sadece birkaç tıklamayla, hayatınızı riske atmadan çevrimiçi olarak yatırım yapabilir ve faiz kazanabilirsiniz ve sorunsuzdur.!

Bugün piyasada çok sayıda kripto platformu olduğu için, MaidSafeCoin güvenebileceğiniz çevrimiçi yatırım platformlarından biridir. İnkar edilemez hizmetleriyle, aynı zamanda madeni paralarınızı boşa harcamayan bir yatırım şirketidir çünkü tüccarlar ağ hizmetleri için takas ettiğinde SafeCoin geri dönüştürülebilir. Aynı zamanda, kullanıcıların karşılığını almalarına ve kendi taraflarına haksız olmayan bir ilgi yaratmalarına olanak tanır. Aynı zamanda işlem ücreti olmayan bir kripto para birimidir.

Kıpırdamadan oturun ve MaidSafeCoin (MAID) ‘nin geleceği hakkında tahminlerini, bugün piyasada nasıl var olduğunu, MaidSafeCoin’in ne kadar yetkin olduğunu ve ilk günden beri hayatta kalmasını göstererek, bu MaidSafeCoin fiyat tahmini makalesini aşağı kaydırmaya hazırlanın.

maidsafecoin fiyat tahmini

MaidSafeCoin (MAID) Tarihsel Fiyat Analizi

MaidSafeCoin (MAID) şu anda 42 aydır (4 yıl) işlem görüyor. 0,3631 $ ‘lık ilk fiyatla 7 Ağustos 2017’de işlem görmeye başladı. İlk alım satımından bu yana, MaidSafeCoin yaklaşık% 67.00 ay kazandı. MAID’in tüm zamanların en yüksek seviyesi 1.30 dolardı. Şu anda MaidSafeCoin, tüm zamanların en yüksek seviyesinden% 78,34 daha düşük olan 0,2813 $ fiyatla satılıyor. Bu, MAID madeni paralarının fiyatında büyük bir düşüş oldu.

Ancak, MaidSafeCoin’in fiyatı son 3 ayda 0,1067 ila 0,2805 dolar arasında değişti, bu da aylık bileşik oranın% 38,03 ve tahmini bileşik yıllık büyüme oranının% 46,82 olduğu anlamına geliyor. Son 6 ayda, MaidSafeCoin fiyatı 0,0891 $ ile% 0,2805 arasında değişerek aylık bileşik büyüme oranı% 21,07 ve tahmini bileşik yıllık büyüme oranı% 8,92 oldu. Yavaş yavaş, MAID paraları değerlerini yeniden taşıyor ve piyasadaki diğer paralarla yeniden rekabet ediyor.

Daha da ileri gidersek, MaidSafeCoin bir yıl önce 0.0888 olarak fiyatlandırıldı ve o zamandan bu yana bileşik aylık büyüme oranı% 10.05 ve bileşik yıllık büyüme oranı% 2.16 oldu. Bu büyük bir değişiklik değil, ancak başlamak için iyi bir işaretti.

Güncel Fiyat, Piyasa Değeri, Tedarik Detayları

MaidSafeCoin, bugün MAID fiyatı% 10.03321632 olan 0.3172 $ ‘dan fiyatlandırılan bir dijital jetondur. piyasa değeri MaidSafeCoin, şu anda dolaşımda olan 452.552.412 MAID ile 143.530.466 USD’dir. 24 saatlik fiyat hareket tablosu 873.113 $ değerinde MAID’in işlem gördüğünü gösteriyor. Fiyat, son 24 saatte 0,3326 dolardan zirve yaparken, en düşük fiyat 0,2881 dolara çıktı..

maidsafecoinMaidSafeCoin (MAID)

Sıra: 155$ 0,473441Fiyat (BTC) Ƀ0,00000900Marketcap$ 214.26 MV Hacim$ 1,12 M24h Değişim% 2,44 Toplam Arz 452,55 M MAID

MaidSafeCoin (MAID) Gelecek Fiyat Tahmini Tahminleri

Muazzam getiri nedeniyle dijital bir varlığa yatırım yapmak istiyorsanız, bu durumda fiyatın büyük bir pozitif arttığı, o zaman MaidSafeCoin aradığınız platformdur! Varlıkların sayısallaştırılmasına olan itici güç ve kripto para varlıklarının farkındalığı da yükselirken, MaidSafeCoin ileride çok fazla potansiyele sahip. Önümüzdeki günlerde, önümüzdeki aylarda ve önümüzdeki yıllarda token fiyatlarının artması için stratejiler uyguluyorlar..

Şimdi 100 $ yatırım yaptıysanız, şu andaki yatırımınız 2022’de 70.014 $ değerinde olabilir, bu da bundan bir yıl sonra. Bu nedenle, uzun vadeli yatırım MaidSafeCoin üzerinde çok etkilidir, çünkü tahmin edildiği gibi, 2026 yılında, yatırdığınız 100 dolar değerinde 150 dolar veya muhtemelen bundan daha yüksek olacaktır..

MaidSafeCoin (MAID) Kısa Vadeli Tahmin Tablosu

AfterPriceChange
1 gün 0,287 ABD doları -% 9,394
1 hafta 0,347 ABD doları % 9,413
1 ay 0,238 ABD doları -% 24.968
6 ay 0,327 ABD doları % 3.152
1 yıl 1,321 ABD doları % 54.855

MaidSafeCoin (MAID) Uzun Vadeli Tahmin Tablosu

AfterPriceChange
2022 0,506 ABD doları % 59.71
2023 0,657 ABD doları % 107,22
2024 0,877 ABD doları % 176,67
2025 1,250 ABD doları % 294.07

* Bu fiyat tahmini, çeşitli kaynaklardan toplanan verilere dayanmaktadır ve sadece eğitim amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi olarak alınmaz. Kullanıcılar yatırım yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

MaidSafeCoin 2021’de Fiyat Tahmini

Bu yıl MAID için verimli bir yıl değil, ancak MAID coinlerinin fiyatının artacağı ve sonraki yılları etkileyeceği bir başlangıç ​​noktası oldu. Bu sadece fiyatında küçük bir artış ama MaidSafeCoin coinlerinin bir kez daha piyasa dünyasına hakim olacağına dair iyi bir işaret. Tahmin ve algoritmik analize göre, MAID’in 2021 yılı sonunda fiyatının 0,4173 dolar olacağı tahmin ediliyordu..

MaidSafeCoin 2023’te Fiyat Tahmini

MAID coin fiyatları artmaya devam ederken, iyi bir getiri elde etme olasılığı yüksekti. MaidSafe, en yaklaşan kripto paralar gibi, değerinin önemli bir kısmının bu yıl Cryptocurrency ayı piyasası tarafından silindiğini gördü. Algoritmik analiz yoluyla 2023 yılında 1 MAID’nin fiyatının 0,6573 dolar olduğu tahmin edilmişti. Bu yıl, MaidSafe’in fiyatı aşağı yukarı sabitlenecek. Bu, en azından bu yıl içinde daha fazla düşüşün olası olmadığı anlamına geliyor. Bu nedenle, Walletinvestor.com gibi siteler önümüzdeki yıllarda kademeli bir artış öngörüyor.

MaidSafeCoin 2025 Fiyat Tahmini

Her yıl istikrarlı bir fiyat artışıyla, MAID’in piyasadaki zorlu rakiplerden biri olduğu, özellikle de MAID fiyatının yükselmeye devam etmesine neden olan mevcut uzun vadeli eğilim olduğu söyleniyordu. MaidSafeCoin fiyat tahmini, MAID fiyatının 4-5 yıllık bir yatırımla MAID fiyat değerinde uzun vadeli% 286.243225 arttığını gösteriyor. 2025 yılında, MAID fiyatı 1.2500 $ olacak ve şu anki fiyatından% 294.07’lik bir değişikliğe sahip. Fiyat her zaman değişebilir, haber bülteni aracılığıyla izleme ve sosyal medya yatırımcıların yatırım yapmak için en iyi zaman olup olmadığını bilmeleri için bir zorunluluktur..

MAID İyi Bir Yatırım mı?

Yatırımın yeteneği ve iyiliği hakkında soru sormak yeni bir şey değil, çünkü bu sizi, yani yatırımcıyı, MaidSafeCoin satın almaya veya yatırım yapmaya teşvik edecek. Peki, MAID iyi bir yatırım mı? Cevap Evet. Neden? Çünkü veri depolama ihtiyacı kaçınılmaz olarak artacak. Ve MAID her zaman geleceği arıyordu ve bu da onların, kullanıcıların isteyebileceği merkezi olmayan, ucuz ve hızlı bir seçenek oluşturmalarına yol açıyordu..

Bunun yanı sıra, MAID fiyatları yıllar içinde artmaya devam ediyor ve yatırımınızın gelecekte daha iyi bir geri dönüşü olacak. MAID hizmeti ayrıca kullanıcılara Safecoin olan ağ belirtecini kullanmaları için ödeme yaptı, ki bu doğru, MAID’in iyi bir yatırım olduğu büyük bir nokta. Üstelik MAID, Poloniex’te en yüksek işlem gören kripto para birimlerinden biri haline geldiği için kamu yararının gözü haline geldi, doğruyu söylemek gerekirse, ticaret hacminde 2 yıl önce dev olarak kabul edilen ETC ve ETH’yi bile aştı..

MAID ayrıca çevrimiçi güvenlik ve gizlilik için bir platform sağlar. Aslında, MaidSafe adı Massive Array of Internet Disks, Secure Access for Everyone (Herkes için Güvenli Erişim) anlamına gelir. Güvenli bir şekilde yatırım yapıyordunuz ve MAID kimliğinizi riske atmıyor. MAID ayrıca etkili bir çevrimiçi yatırım platformu olmak için birçok teste tabi tutulur ve yatırımcılara daha güvenli erişim sağlayan bir dizi algoritma geliştirir..

MaidSafeCoin ile yatırım yaparken sahip olacağınız avantajlar da vardı, tıpkı işlemlere ilişkin düşük ücretler, uluslararası kabul, değişmez kayıt, döviz risklerine karşı güvenli liman, takma ad, kredi kartının reddedilmemesi ve ifşa edilmeyen kişisel veriler gibi. Yine de, tüm bunlara rağmen, paranızın olası sonucunu bilmeniz için öncelikle yatırımın olumlu ve olumsuz etkilerini tartmak bir zorunluluktur. Sonunda kararınız ve MaidSafeCoin dünyasına girdikten sonra sorumluluğu nasıl ele alacağınız ve üstleneceğiniz size kalmış.

MaidSafeCoin (MAID) nasıl satın alınır?

MAID coinlerinin çoğu Hit BTC, Poloniex ve Bittrex gibi borsalarda bulunabilir. Temmuz 2018 itibariyle, web’de 6 borsada mevcuttur. Öncelikle BTC kullanılarak değiştirilebilir. Bir kullanıcının BTC’lerini listelenen borsalara aktarması gerekir, burada MAID’i sahip olduğu BTC karşılığında satın almak için bir ticaret emri verebilir. Kullanıcının daha sonra bir BTC adresi oluşturması ve ardından oluşturulan BTC adresine göndermek için MAID paralarını borsadan çekmesi gerekir..

MAID satın almanın daha kolay bir yolunu tercih ediyorsanız, her zaman kullanabilirsiniz. Changelly veya Şimdi değiştir!

MAID Hakkında Daha Fazla Bilgi

MaidSafeCoin (MAID) nedir?

MaidSafe şirketi, MAID’i, insanların verilerini depolamaları ve verileri depolamanın ortak yönteminde devrim yaratmaları için kolay erişim sağlamak için yarattı. MaidSafeCoin, SAFE ağının bel kemiğidir. Tüm kullanıcıların yatırdıkları değerle bir kazanca veya mükafata sahip olacağını belgelemeyi amaçlamaktadır. Söz konusu şirket, verilerini blok zincirinde dolaşan bir şekilde sakladı..

SAFE (Herkes için Güvenli Erişim) ağı güvenlidir ve merkezi olmayan ve sistemin farklı kullanıcılarından devredilen bir depolama sistemine sahiptir. Öte yandan, MaidSafeCoin, yatırımcılar üzerinde bir ver ve al prosedürüne sahip olduğu, yani kaynak sağladıkları, ancak aynı zamanda tüccarlar da güvenli madeni para aldığı anlamına gelen, “çiftçilik” olarak adlandırılan bu işleme sahiptir..

Muhtemelen yatırımınızın güvenliğini garanti edemeyen bazı çevrimiçi kripto platformlarıyla karşılaşmışsınızdır. Onlardan farklı olarak, MaidSafeCoin’in en büyük önceliği yatırımınızın güvenliğidir. Siz, yatırımcı olarak, sakladığınız şeye doğrudan erişebilirsiniz ve varlığınızın farkında olacak ve güncelleneceksiniz. Ayrıca mevduat sahibi, ağı anonim olarak kullanabilir..

Takım

MaidSafe, 2002 yılında şirketin CEO’su ve eski bir BT danışmanı olan İskoç mühendis David Irvine tarafından kavramsallaştırıldı. MaidSafe, düşünürler, yatırımcılar, tamirciler, doktorlar, mühendisler ve tasarımcılardan oluşan küçük bir ekiptir. İskoçya’nın Ayr şehrinde bulunmasına rağmen, MaidSafe birçok farklı kültür ve ülkeden yetenekler çekmiştir.

MaidSafe, dört İcracı Olmayan Yönetici tarafından kuruldu. Birincisi, birleşme ve devralmalarda 35 yıllık deneyime sahip bir kurumsal avukat olan David Allan’dı. Ayrıca birkaç teknoloji start-up’ında da direktörlük yapmıştır. Ayrıca, Yetkili Yeminli Mali Müşavir olan Andy Laverty adında bir adam var ve Sun Microsystems’de Geçici Eski Finans Direktörü ve bir Servet Yönetimi Yazılımı olan FNZ’de Grup Finans Direktörü olarak görev yaptı.

Dahası, David Cosh, 40 yıllık Direktör düzeyinde çalışma deneyimi, 40 milyon dolara ulaşan bir içki işine sahip olması ve 350 kişiyi istihdam etmesi nedeniyle İcracı Olmayan Direktörlerden biridir. Son olarak Fraser Hutschion’du. Fraser, Kraliyet Donanmasında Operasyonel Pilot olarak 26 yıllık hizmete sahiptir. Aynı zamanda AA’da Kıdemli Yöneticiydi ve bir aile şirketinin sahibi ve işletmecisiydi..

Yukarıda bahsedilen isimler, MaidSafe ekibinin en öne çıkan isimlerinden sadece bazılarıydı, ancak MaidSafe’i oluşturan birçok düşünür ve yenilikçi vardı. Bunlar, MaidSafe’in hayatta kalmak ve pazar dünyasında hala var olmak için sahip olduğu gizli silahlardır..

Sonuç

Kullanıcıların artan veri hızlarına ve ihtiyaçlarına bakıldığında, depolama yakında büyük bir endişe kaynağı olacaktır. Bugün piyasadaki bitmeyen rekabet ile MaidSafe, SAFE ağını kullanarak ekstra kaynakları kullanmak için büyük bir teşvik görevi gören merkezi olmayan bir çözüm sunar..

Her şeyden önce, bilgili bir MaidSafe fiyat tahmini yapmak, yalnızca piyasa trendlerini yakından takip ederseniz anlamlıdır. MAID ile ilgili var olan tüm çöküşlere ve sorunlara rağmen, birçok insan hala MAID’in gelecekte yükselme potansiyeline inanıyor. MAID ekibinin ortak çabasıyla, yatırımınızın değersiz olmayacağını garanti ederler ve siz, yatırımcılar MAID ağına ne kadar depolama sağlayacağınızı seçebilir veya sistemi hiç kullanmadan kullanmayı seçebilirsiniz. Bu nedenle, MaidSafeCoin’in (MAID) yatırım yapmak için seçiminiz olmaması için hiçbir neden yok.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me