Merkezi olmayan finans veya daha iyi bilinen “DeFi”, herkes için paraya adil, erişilebilir, eşitlikçi ve şeffaf erişim sağlama konusunda daha büyük ilerleme kaydetmeye devam ediyor ve şüphesiz, PancakeSwap bu alandan çıkan en ilgi çekici projeler arasında yer alıyor..

Geçen yılın sonlarında tanıtıldı, PancakeSwap , Binance Akıllı Zincir blok zinciri üzerine inşa edilmiş, yeni ortaya çıkan, merkezi olmayan bir kripto para borsasıdır (DEX) ve hızla BSC’deki en popüler merkezi olmayan uygulamalardan (dAPP’ler) biri haline geldi. Bununla birlikte, hala yeni başlayan durumu, CAKE fiyat tahminimizin oldukça ilginç bazı tahminlerle ortaya çıktığı anlamına geliyor..

Eşsiz ekonomisi, kullanıcılara akıllı bir otomatik piyasa yapıcı (AMM) algoritmasının yanı sıra çeşitli bir çeşitlilikten daha iyi değer yaratmak ve bunlardan daha iyi değer elde etmek için geniş bir dijital ve merkezi olmayan ekosistem ile ticaret yapma olanağı sağlayarak PancakeSwap’in DeFi sektöründe kendi nişini oluşturmasına yardımcı oluyor kripto para birimi aralığı.

PancakeSwap tamamen umut vaat ediyor. Ancak bu genç platform, daha iyi bilinen diğer blok zincirleriyle dolu çok kalabalık bir pazara giriyor. Öyleyse, CAKE fiyat tahminimiz ve neden dikkatli bir şekilde iyimser olmanız gerektiği hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin..

PancakeSwap fiyat tahmini

PancakeSwap Tarihsel Fiyat Analizi

Oldukça yeni bir belirteç olarak PancakeSwap, yerel para birimi CAKE için henüz bir ICO düzenlemedi. Bununla birlikte, PancakeSwap merkezi olmayan borsada kullanılmak üzere başka belirteçlerin oluşturulduğunu da belirtmek gerekir. FLIP ve ŞURUP. Şimdilik CAKE’a bağlı kalacağız, ancak aşağıdaki farklılıklar hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Şu anda olgunlaşmamış piyasa, fiyatı hakkındaki tarihsel verilerin de asgari düzeyde olduğu anlamına geliyor..

CoinMarketCap tarafından toplanan CAKE için en eski alım satım verileri 29 Eylül 2020’deydi. Alım satıma başladıktan kısa bir süre sonra, CAKE 12 Ekim 2020’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1.170000 $ ‘a ulaştı. Daha sonra CAKE tüm zamanların en düşük seviyesine geriledi. 3 Kasım 2020’de 0,198000 ABD doları – tüm zamanların en yüksek seviyesini gördükten bir ay sonra.

Güncel Fiyat, Piyasa Değeri, & Tedarik Ayrıntıları

CAKE, yazı yazılırken (20 Ocak 2021), 24 saatlik işlemde% 2.86’lık bir kayıp olan 0.728056 $ ‘dan işlem görüyor. Karşılaştırıldığında, bu fiyat onu tüm zamanların en yüksek seviyesine kıyasla% 38.00 ve tüm zamanların en düşük seviyesinden% 267.70 oranında kayda değer bir kazanç sağlayacaktı..

PancakeSwap tarihsel olarak oldukça değişken bir şekilde işlem görüyordu – ki bu yeni piyasaya sürülen bir kripto para biriminden bekleniyor – bu yüzden bu pazarda satın alırken ekstra dikkatli olmaya değer..

CAKE’ye, dolaşımda olan 97.042.544 CAKE token ile toplam 150.908.916 CAKE tedarik üst sınırı verildi. Fiyatı göz önüne alındığında, bu, CAKE’nin piyasa değerine 70.652.427 $ değer vererek onu 266’ncı en değerli kripto para birimi yapar..

pancakeswap belirteciPancakeSwap (KEK)

Sıra: 52$ 11.53Fiyat (BTC) Ƀ0.00022800Marketcap$ 1.52 BV Hacim$ 201,68 M24h Değişim% 4,81 Toplam Arz 0,00 CAKE

PancakeSwap (CAKE) Gelecek Fiyat Tahmini Tahminleri


Giderek artan sayıda merkezi olmayan kripto para birimi borsası olmasına rağmen, daha da fazlası yolda olan PancakeSwap, Binance Akıllı Zinciri üzerine inşa edildiği için benzersizdir..

PancakeSwap yüksek hızlı işlem, ölçeklenebilirlik ve düşük işlem ücretlerinden oluşan çok yönlülüğünü kullanabildiğinden, Binance’in geniş ağına bağlanmak büyük bir avantajdır. Bununla birlikte, daha önce de belirtildiği gibi, PancakeSwap henüz rahminden çıkmış çok genç bir proje. Bu nedenle, CAKE fiyat tahminimiz, yaklaşımınıza karşı çok dikkatli olmanız gerektiğini göstermektedir..

Kısa Vadeli Tahmin

AfterPriceChange
1 gün 0,734 ABD doları % 0.82
1 hafta 0,787 ABD doları % 8.10
1 ay 0,680 ABD doları -% 6.60
6 ay 0,607 ABD doları -% 16,56
1 yıl 0,468 ABD doları -% 35,72

Uzun Vadeli Tahmin

AfterPriceChange
2022 0,468 ABD doları -% 35,72
2023 0,279 ABD doları -% 61,68
2024 0,094 ABD doları -% 87.06
2025 0,068 ABD doları -% 90,56

PancakeSwap Fiyat Tahmin 2021

CAKE’nin aşağı yönlü bir geleceğe sahip olacağının tahmin edildiğini görmek için grafiklerimize yalnızca çok kısa bir göz atmanız gerekse de, CAKE fiyat tahminimizin yalnızca teknik faktörlere dayalı algoritmik modelleri bir araya getirebileceği akılda tutulmalıdır. Üstelik, ilk etapta güçlü bir temel bulmak için çok fazla teknik veri yok.

Organik büyümenin arkasındaki temel faktör, iyi temeller ve kesinlikle DeFi katılımcıları için daha fazlasını sunma konusunda PancakeSwap platformunun çok fazla vaatleri var, bu yüzden bu rakamları tek başına göründüğü gibi almayın.

PancakeSwap Fiyat Tahmin 2023

PancakeSwap, halihazırda genişlemiş bir merkezi olmayan finansal platforma sahip olmasına rağmen, CAKE kripto para biriminden daha iyi yararlanmak için daha da fazla hizmet uygulamak için iddialı bir planla yüksek hedefliyor ve potansiyel olarak değerini daha da artırıyor..

En acil ilgi biraz PancakeSwap’in denetim süreciyle ilgili tartışma, Görünüşe göre akıllı sözleşmelerinde potansiyel olarak zararlı kusurları açığa çıkarıyor. PancakeSwap’in daha umutlu bir gelecek peşinde koşması için bu tür endişeler, daha kendinden emin ve hevesli bir kullanıcı tabanının büyümesiyle birleştirilerek ele alınmalıdır..

PancakeSwap Fiyat Tahmin 2025.

Şüphesiz ki bu kadar ileriyi gelecekte görmek zor, ancak şimdiye kadar PancakeSwap için bir baştan sona ya da yap senaryosunu çoktan deneyimlemiş olabilirdik. Ademi merkeziyetçi finansmanın (DeFi) kitlelerin finansal hizmetlere erişiminin geleceği olacağına şüphe yok..

Bu geleceğin er ya da geç ne zaman geleceği ve PancakeSwap gibi platformların içinde bir yeri olup olmayacağı ile ilgili. Hedefleri çok iddialı, ancak zaten oldukça rekabetçi olan bir alanda güçlü bir temel oluşturmak için PancakeSwap’in çok çaba sarf etmesi gerekecek..

PancakeSwap İyi Bir Yatırım mı?

CAKE fiyat tahminimiz, mevcut teknik verilere dayanarak yerel CAKE kripto para birimi için çok düşüş eğilimi gösterdi. Bununla birlikte, temel konuya ilişkin bir çalışma, önümüzdeki aylarda ve yıllarda daha pembe bir olasılık önermektedir..

Karışık bir resepsiyon, PancakeSwap’in CAKE’sinin, vaatleri ve potansiyeli göz önüne alındığında yeni projeleri desteklemeye yardımcı olmak için inanılmaz derecede çeşitli DeFi ekosisteminde erken benimseyen biri olmaya hevesliyseniz, yatırım yapmayı düşünmek için ilginç bir simge olduğu sonucuna varmamızı sağladı..

Bitcoin ve Ethereum gibi büyük kripto para birimlerinin bir noktada bugün CAKE ile benzer pozisyonlarda olduğunu unutmayın. Ancak tecrübeli yatırımcılar için bile, PancakeSwap’in hala olgunlaşmakta olan durumunun, geleceğin ve uzun vadeli sürdürülebilirliğin henüz tamamen savunulabilir olmadığı anlamına geldiğini bilmek sizin için son derece ihtiyatlı olmanız için iyidir..

Ayrıca, merkezi olmayan pazar alanında daha fazla maruz kalma ve deneyime sahip diğer büyük platformların, örneğin Uniswap ve eşit derecede çok yönlü ekosistemi, PancakeSwap gibi yeni girenlere karşı ağır bir rekabet getirebilir.

Bununla birlikte, PancakeSwap’deki insanlar şimdiden hedeflerini önceden planlamakla meşguller. Şu anda, en büyük USP’si, PancakeSwap’in özel fiyatlandırma algoritmasını kullanarak çok çeşitli Binance destekli, BEP-20 standart tokenlerini takas edebilen benzersiz otomatikleştirilmiş piyasa yapıcı (AMM) modelidir..

Kullanıcılar ayrıca bir likidite sağlayıcısı haline gelerek ve platform genelinde CAKE tokenlerinin kullanımını genişleterek kolayca ödüller kazanabilirler. stake etme, verim çiftliği, bir piyango hizmeti, yerleşik bir NFT pazarı ve hatta diğer BEP-20 kripto para birimlerini güçlendirmek için benzersiz bir şekilde oluşturulmuş İlk Çiftlik Teklifi token başlatma platformu.

PancakeSwap’in yol haritasına göre, PancakeSwap CAKE ile Binance Akıllı Zincirinin geri kalanı arasındaki bu sinerji genişlemeye devam edecek. CAKE tarafından desteklenen yeni projeler için daha fazla İlk Çiftlik Teklifi (IFO) lansmanı planlanıyor.

Dahası, bir ödünç verme ve borçlanma hizmeti oluşturma, diğer BSC destekli tokenlerle marj ticareti yapma, NFT pazarını gerçek dünya değerine, sabit vadeli stake etme ve hatta ikili opsiyonlara ulaşmak için CAKE ile dijital varlıkları tokenize etmek için genişletme niyeti var..

PancakeSwap Nasıl Satın Alınır (CAKE)?

Çok yeni bir kripto para birimi olarak, CAKE token satın almak için pazar seçenekleri şu an için çok sınırlıdır. BSC blok zinciri üzerine inşa edilen PancakeSwap, doğal olarak CAKE tokenlerinin hem BNB hem de BUSD için bir ticaret çifti ile Binance Borsasında listelenmesine sahiptir. PancakeSwap, birkaç BEP-20 standart ticaret çiftiyle CAKE sunar.

Üçüncü taraf exchange’ler arasında Hotbit, BKEX ve Bithumb bulunur. Şunun gibi bir siteyi her zaman kullanabilirsiniz: CoinMarketCap, veya CoinGecko yeni borsalara genişlediğinde daha kapsamlı bir liste bulmak için.

PancakeSwap Hakkında Daha Fazla Bilgi.

PancakeSwap Binance Akıllı Zincir üzerine kurulmuş merkezi olmayan bir borsadır (DEX). Platformun ana hizmeti, tipik bir emir defteri değişiminde olduğu gibi işlem yapmak için başka bir karşı tarafa ihtiyaç duymadan bir kripto para alım satım çifti – esasen bir piyasa – oluşturmak için akıllı sözleşmeler kullanan otomatik bir piyasa yapıcıdır (AMM)..

Bir AMM ile, fiyatlandırma algoritmaları, likidite havuzlarında ayrılan jetonları kullanarak, güvensiz bir şekilde takas etmeniz için gerekli ticaret çiftlerini oluşturabilir. Esasen, başka bir kişiye karşı ticaret yapmak yerine, likidite havuzuna karşı ticaret yaparsınız..

Bir tüccar olarak, bu, emir defteri tarafından belirlenen fiyatı başka bir tüccarın insafına eşleştirmek zorunda kalmadan adil bir fiyatla ticaret yapabileceğiniz anlamına gelir. Spekülatörler oynaklığından yararlanabildiğinden, bu, düşük hacimli alım satım çiftleri için büyük bir endişe kaynağıdır..

Bir yatırımcı olarak, PancakeSwap’te kolayca bir piyasa yapıcı veya likidite sağlayıcısı (LP) olabilirsiniz. Seçili jetonları borsadaki likidite havuzlarına koyarak jetonlarla ödüllendirilirsiniz.

PancakeSwap tarafından oluşturulan ve borsada farklı işlevler için kullanılan 3 tür token vardır. FLIP jetonları, belirli jetonları ihtiyaç duyulan borsa genelinde likidite havuzlarına koymak veya alım satımları güçlendirmek için likidite sağlayıcıları (LP) tarafından kazanılır..

CAKE tokenleri – bu CAKE fiyat tahmininin odak noktası – FLIP tokenlerini stake etmek için bir ödül olarak kazanılır ve aynı zamanda borsadaki diğer hizmetler için ana işlem para birimidir. ŞURUP jetonları, CAKE’i SYRUP Havuzuna yatırarak kazanılır, burada sahipleri her CAKE blok ödülünün% 25’ini kazanabilir ve BSC’de başlatılan yeni jetonlara erişmelerine izin verir..

Sonuç

Eski riske karşı ödül doktrini, CAKE fiyat tahminimizle hala geçerli – sadece kaybetmek istediğiniz şeyi PancakeSwap’e yatırmalısınız, ancak eşit derecede sağlıklı bir iyimserlik dozu ile.

Oldukça rekabetçi bir pazara girmesine rağmen, PancakeSwap, rakiplerinden farklı olarak Binance’in Akıllı Zincirinin yüksek hızlı, yüksek ölçekli ve düşük ücretli yapısı vaadi üzerine inşa edilmiş merkezi olmayan bir değişim ile DeFi sektörüne eğlenceli ve ilginç bir şey getiriyor. Ethereum gibi diğer blok zinciri ağları üzerine inşa edilmiştir.

Sonuç olarak, PancakeSwap’in başarısı Binance’e çok bağlıdır ve aralarında daha büyük sinerji ve zincirler arası uyumluluk yoluyla daha geniş merkezi olmayan ekosisteme bağlanma umutlarına bağlıdır. Her şeyin bir başlangıcı vardır ve tarihi boyunca, özellikle DeFi’nin ortaya çıkışı sırasında, blok zinciri alanının çoğuna karşı benzer bir şüphecilik vardır. PancakeSwap, çok uzun zaman önce DeFi’den farklı değildi ve hararetli rekabete rağmen, bu, dikkatle bakmaya değer olabilecek ilgi çekici bir proje..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector