Blockchain’in günlük yaşamlarına neden, nasıl ve nerede entegre edilebileceğini görmek için diz boyu çalışacak pek çok hevesli geliştirici ve meraklı olmasına rağmen, büyük şirketler henüz buna ısınmadı..

Ancak VET destekli blok zinciri, verimlilik, sağlamlık, güvenlik ve istikrarın ciddi bir endişe kaynağı olduğu bir endüstride benimseme sorununu çözmeyi amaçladığından, tüm bunlar VeChain ile değişebilir. Eski işletmeler için dijitalleşme trenine binmenin ne kadar önemli olduğunu gören VeChain’in blockchain dönüşümünü dünya çapındaki işletmelerin kapısına getirmeye yönelik çözümleri, hayırlı bir görünüm öngören VeChain fiyat tahminimize sahip..

VeChain Fiyat Tahmini

VeChain kısa süre önce Almanya’nın TÜV tarafından dünyanın ilk 5 yıldızlı blockchain hizmet sağlayıcısı olarak adlandırıldığı için şimdiden güçlü bir izlenim bırakıyor. VeChain, dağıtılmış defteriyle işletmeler için veri akışının hem verimliliğini hem de değerini merkezden uzaklaştırma, güvence altına alma ve daha da iyileştirme nihai hedefi ile her şekil ve büyüklükteki işletmeye kaynak sağlayan bir platformdur..

VET, VeChain’in çok uluslu şirketler, aile şirketleri veya garaj kaynaklı girişimler için düşük maliyetli, hızlı, kolay ve değerli entegrasyon için yapı taşlarını oluşturmaya odaklanan VeChainThor’un yerel para birimidir..

VeChain Tarihsel Fiyat Analizi

VeChain’in VeChainThor blok zincirinde iki jetonlu bir çözüm benimsediğini belirtmek gerekir; bir varlık VETERİNER, ve diğeri VTHO. Aşağıdaki farklılıkları daha fazla okuyabilirsiniz, ancak bugünün VeChain fiyat tahmini, ağı üzerinden değer aktarmak için tasarlanmış “akıllı para” VET tokenine odaklanacaktır..

Tarihsel olarak, fiyatı kademeli olarak yukarı doğru bir kazanç görerek oldukça istikrarlıydı. Verilere göre Messari, VeChain, ERC-20 standart VEN tokenlerini yayınlayan Ethereum’un üzerine inşa edildi. Ancak VeChain kendi blok zincirini yayınladıktan sonra, tüm VEN tokenleri yeni VET ile 1: 100 oranında değiştirildi..

VeChain, Ağustos 2017’de önceki VEN tokenleri için bir ICO düzenledi. 410 milyon VEN sattı, ancak daha sonra Çin hükümeti tarafından satışta yer alan Çin vatandaşlarına yaklaşık 133 milyon VEN iadesi istedi. Bu tokenler daha sonra yakıldı, ancak kalan 277 milyon VEN, VeChain’in devam eden gelişimi için 20 milyon dolar topladı..

Tarihsel ticaret verilerinin ardından VET, 13 Mart 2020’de tüm zamanların en düşük seviyesi olan 0,001678 $ ‘a ulaştı ve o sırada daha geniş kripto para piyasası çöküşüyle ​​aynı zamana denk geldi. Ancak o zamandan beri güçlü bir ivme yakaladı ve 6 Ocak 2021’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,032240 dolara yükseldi..

Güncel Fiyat, Piyasa Değeri, & Tedarik Ayrıntıları.

Şu anda, Mesleki Eğitim ve Öğretim, ticaret ve teknik ölçütlerine dayalı olarak hala güçlü bir temele sahiptir. Yazım sırasında (18 Ocak 2021), VeChain’in VET tokenlerinin fiyatı, 24 saatlik ticarette% 6.66’lık bir kazanç anlamına gelen 0.027514 $ değerindedir. Karşılaştırıldığında, bu, 2021’in başlarında tüm zamanların en yüksek fiyatından yalnızca% 14.67’lik bir düşüş ve Mart 2020’de tüm zamanların en düşük seviyesinden% 1.540’lık bir kazanç..

1: 100 dağıtım oranının ardından, başlangıçta verilen 1 milyar VEN jetonu daha sonra genel tedarik sınırı olarak 100 milyar VET’e dönüştürüldü. Bununla birlikte, VEN’in toplam arzının (yaklaşık 133 milyon VEN = 13,3 milyar VET)% 13,3’ünün yakılmasından sonra, MEÖ’nün mevcut toplam arzı 100,000,000,000 MEÖ’den 86,712,634,466 MEÖ’ye düşmüştür. 64,315,576,989 VET’lik dolaşımdaki arz ile bu, ona 1,769,557,211 dolarlık bir piyasa değeri değeri vermiş ve onu 25’inci en büyük kripto para birimi haline getirmiştir..

vechainVeChain (VET)

Derece: 25$ 0,055639Fiyat (BTC) 0,00000100Marketcap$ 3.61 BV Hacmi$ 811,68 M24saat Değişim 7,13% Toplam Arz 86,71 B MEÖ

VeChain (VET) Gelecek Fiyat Tahmini Tahminleri.

VeChainYenilikçi ve benzersiz çözümleri, çeşitli büyük multi-milyar dolarlık şirketlere, usta ve esnek KOBİ’lere ve hırslı girişimlere hitap ediyor ve potansiyel olarak yatırım yapmak için gelecek vaat eden bir proje haline getiriyor..

VeChain ayrıca blockchain teknolojisini, hizmet olarak blockchain (BaaS) ile daha büyük kitlesel benimsemeye yönelik bir atılım olan işletmelere abonelik olarak sunuyor. İstikrarlı zincir içi yönetişimi, kolay düzenlemelere uygunluğu, düşük işlem ücretlerini ve blok zinciri olmayan ağlarla birlikte çalışabilirliği optimize etme vaadi ile VeChain fiyat tahminimiz, ileride çok yükseliş eğilimini bir araya getiriyor..

Kısa Vadeli Tahmin.

AfterPriceChange
1 gün 0,028 $ % 4,31
1 hafta 0,030 $ % 12.12
1 ay 0,026 $ -% 2.96
6 ay 0,037 $ % 35,57
1 yıl 0,040 $ % 46,47

Uzun Vadeli Tahmin.

AfterPriceChange
2022 0,040 ABD doları % 46,47
2023 0,053 ABD doları % 94,45
2024 0,066 ABD doları % 142.06
2025 0,079 ABD doları % 189,31

VeChain Fiyat Tahmin 2021.

Özetlediğimiz algoritmik modeller, MEÖ’nün tüm zamanların en yüksek seviyelerini çok yakında test etmeye başlayabileceğimizi, yalnızca 2021 içinde geçme olasılığıyla güçlü bir olasılıkla tahmin etti. 2021, büyük kurumsal yatırımcıların kripto para birimlerine para yatırdığını gördü ve bu, özellikle blok zinciri teknolojisi ile ürün yaşam döngülerinin tedarik zincirleri gibi veri yönetimlerini optimize etmek isteyen işletmeler için, dikkatleri blok zincirinin benimsemesine koyma konusunda büyük bir dalgalanma etkisine sahip olabilir..

VeChain Fiyat Tahmin 2023.

VeChain, halihazırda çeşitli endüstrilerdeki ve mesleklerdeki büyük kuruluşların dijital altyapılarını blok zincirinin üzerinde oluşturmaları için yapı taşlarını sağlıyor..

Şu anda VeChain’in 30’dan fazla büyük kurumsal ortağı vardır. Hem işletmelere hem de tüketicilere daha iyi değer, şeffaflık ve yenilik getirecek bir dijital dönüşüme hevesli, hem büyük hem de küçük daha fazla işletme gördükçe, bu liste kesinlikle 2023 yılına kadar daha da büyüyecek. Sonuç olarak, bununla birlikte organik olarak büyümeye güç veren VET tokenlerini görmeliyiz..

VeChain Fiyat Tahmin 2025.

2025’e kadar, çoğu büyük işletmenin, ister çalışanlarını yönetmek, ister müşterilerinden yararlı geri bildirimler almak veya mal ve hizmet akışlarını optimize etmek için olsun, ekosistemleri içinde bir miktar blockchain entegrasyonuna sahip olması bekleniyor. VeChain, önümüzdeki dönemde blok zincirinin çok yönlülüğünü artırmayı planlıyor, bu da işletmeler ve geliştiricilere zaten genişleyen Nesnelerin İnterneti (IoT) çözümleri üzerinde daha fazla bağlantı ve güç sağlıyor..

Ayrıca, kendi IPO’larını başlatmak veya kapsamlı bir merkezi olmayan uygulamalar dizisi oluşturmak için VeChain’e ağ katılımcıları eklemeyi planlıyorlar..

VeChain Fiyat Tahmini

VeChain İyi Bir Yatırım mı?

Blockchain’in benimsenmesi, doğumdan itibaren ademi merkeziyetçilik fikri üzerine inşa edilen genç işletmeler de dahil olmak üzere birçok tüketici ve geliştiricinin hayatında hızla ilerleme kaydediyor. Bununla birlikte, bugün var olan ve yüzyıllardır var olan eski işletmelerin çoğu, blockchain’i yaygın bir şekilde benimsemek için gereken kaynaklara, bilgi birikimine, güvene veya gerekçeye sahip değil. Bununla birlikte, VeChain tarafından sunulan yenilik, yeni bir dijital çağa hızlı, kolay ve acısız bir geçiş sağlamak için bunu değiştirmeyi amaçlamaktadır..

Bu nedenle, portföyünüzün bir parçası olarak Mesleki Eğitim ve Öğretime yatırım yapmayı planlıyorsanız, VeChain fiyat tahminimiz, normal bir tüketicinin bakış açısından çok fazla bir kullanım senaryosuna sahip olmasa da, çok iyimser bir tahmine sahiptir. Büyük ölçekli ve ölçeklenebilir kurumsal düzeyde bir blok zinciri sunan ilk şirketlerden biri olan VeChain, bu alanda ileriye doğru yol almak için deneyimlerinden ve maruziyetinden yararlanmayı başardı..

Şu anda PricewaterhouseCoopers (PWC), BMW, Groupe Renault, BYD, LVMH, Haier, DB Schenker ve daha fazlası gibi tanınmış markalar ve büyük endüstri oyuncuları ile ortaklık içindedirler..

VeChain sadece kullanım için blok zincirini sağlamakla kalmaz, aynı zamanda dünya çapındaki uzmanlardan danışmanlık ve bir işletmenin ihtiyaçlarına özel donanımlar sunan geniş bir işletme sağlar..

Çözümleri, çok çeşitli sektörlerde verilerin hızlı ve güvenli iletimi ve depolanması için gerçek zamanlı olarak kullanılmıştır – sadece kavram kanıtları veya denemeler değil -; emisyon endeksleme ve karbondan arındırma, tüketici değerlendirmeleri ve desteği, otomotiv, perakende, lojistik ve büyük tedarik zincirleri, sıvılaştırılmış doğal gazlar, dijital içerik paylaşımı, elektronik dokümantasyon ve tarım dahil.

En yeni ve en popüler hizmetlerinden biri Araç Zinciri, VeChain’in ağını kendi ağlarıyla entegre etmek veya tüm bir kurumsal imparatorlukta toplu olarak dağıtmak isteyen işletmelere ve geliştiricilere sunulan bir hizmet olarak blok zinciri aboneliği. Ürün yaşam döngüsü yönetimi, tedarik zinciri süreç kontrolü, veri biriktirme, veri sertifikası ve süreç sertifikasyonu gibi büyük miktarda bilgi işlemeyi içerir..

Bu, yalnızca teknoloji meraklısı ve bilinçli tüketiciler arasında bir işletmenin marka algısını artırmakla kalmaz, aynı zamanda işletmelerin VeChainThor blok zinciri tarafından desteklenen ve güvence altına alınan değişmez verilerle yeni iş modellerine genişlemesine olanak tanır..

ToolChain, kolay entegrasyonla ve kodlamaya çok az ihtiyaç duyarak veya hiç gerektirmeden hızla ölçeklenebilir. Kullandıkça öde fiyatlandırma modeli ile uygun maliyetli ve VeChain’in güçlü API’leri ve SDK kitleri ile alternatif veri akışlarından (blok zinciri olmayan veriler dahil) yararlanmak için ek araçlar sağlar..

ToolChain, VeChain’in blok zincirini bir kurumsal paket içinde yalnızca yazılımla değil, aynı zamanda donanım çözümleriyle de bağlar. Masaüstü ve mobil uygulamaları, IoT çiplerine ve sensörlerine (NFC, RFID ve QR kodları) bağlanabilir ve ardından malzeme tedariki, üretim ve işleme, lojistik, depolamadan bir kurumsal ağ üzerinden taşınan malları izleme gibi bilgileri geri aktarabilir. , depolama, son tüketiciye dağıtım ve daha sonra tüm kullanım ömrü boyunca.

VeChain Nasıl Satın Alınır?

VET, daha kurumsal dostu bir kripto para birimi olacak şekilde tasarlandığından, borsalarda daha tüketici odaklı olan diğer bazı büyük hacimli tokenler kadar yaygın olarak bulunmaz. Ancak, bunları Binance, OceanEx, HitBTC, Bitcoin.com, KuCoin, Upbit, Huobi, Crypto.com, MXC ve benzeri pazarlarda kolayca bulabilirsiniz. Gibi siteleri her zaman kullanabilirsiniz CoinMarketCap, veya CoinGecko daha kapsamlı bir liste bulmak için.

VeChain Hakkında Daha Fazla Bilgi

VeChain, kurumsal müşterilere VeChainThor tarafından desteklenen blok zinciri teknolojisi sağlamaya yönelik daha geniş bir hizmet ekosistemidir. Blok zinciri, VeChain Vakfı tarafından doğrulanan ve incelenen Otorite Masternode Operatörleri aracılığıyla, ağın hedeflerine uygun olarak bir Proof-of-Authority fikir birliği algoritması üzerinde çalışır..

Bu, daha fazla verimlilik isteyen büyük bir kuruluş için daha uygundur, çünkü VeChain’in PoF’si, blok zincirini korumak için yalnızca düşük hesaplama gücüne ihtiyaç duyar. Dahası, bu büyük kuruluşlar ve işletmeler, iş akışlarını bozabilecek sert çatalların istikrarsızlığı veya zincirleme saldırılardan endişelenmek zorunda değil.

Kullanım durumunun bir örneği olarak, bir otomotiv şirketi, otomobillerinin üretim sürecini, satışını, dağıtımını ve yaşam döngüsü yönetimini takip etmek için VeChainThor’u kullanabilir. Çıplak malzemeler fabrikada şekillendirilir ve üretim hatlarında çeşitli bileşenler monte edilir..

Tam montaj ve kalite kontrol güvence kontrollerinin ardından otomobil bayi aracılığıyla satışa bırakılacaktır. Arabayı satın alıp sürdükten sonra, otomobil şirketi, tümü çeşitli IoT sensörleri tarafından toplanan, arabanın kara kutusunda güvenli bir şekilde depolanan verilere anonim olarak erişebilir ve bunları analiz edebilir..

Araç sahibi olarak, otomobilin üretim sürecinin çevresel olarak sürdürülebilir olup olmadığı veya sorumlu bir şekilde edinilmiş malzemeler içerip içermediği gibi bilgileri kolayca kontrol edebilirsiniz. Bu arada şirket, sahiplerini geri çağırma konusunda hızlı bir şekilde bilgilendirmek, servis aralıklarını daha iyi belirlemek, servis için hangi parçaların gerekli olduğunu önceden bilmek ve gelecekteki otomobillerinin nasıl gelişebileceğini planlamak gibi işlerini optimize etmek ve müşteri memnuniyetini sağlamak için verileri daha iyi kullanabilir..

VeChain’in kullanımının diğer örnekleri arasında, şarabınızda kullanılan üzümlerin kalitesi, bir şişe ilacın uygun şekilde saklanıp saklanmadığı veya Covid-19 (Koronavirüs) aşılarını takip ederek sizi daha iyi bilgilendirmek için IoT hesaplama ve VeChainThor ağını birleştirmeyi içerir..

İşletmelerin ve ağ katılımcılarının VeChainThor’u sistemlerine daha etkili bir şekilde adapte edebilmelerini sağlamak için VeChain, tipik belirsizlik ortaya çıkan teknolojiye maruz kalmadan blok zincirini çalıştırmak ve daha fazla değer elde etmek için benzersiz bir iki jetonlu çözüm benimsemiştir..

Bu, iki jetonun yaratılmasına yol açtı; VeChain (VET) ve VeChainThor Energy (VTHO). VET, akıllı sözleşmelerin veya VeChain destekli merkezi olmayan bir uygulamada (dAPP) gerçekleşen diğer işlemlerin güçlendirilmesi dahil olmak üzere VeChain ağı genelinde değer değişimi için ana belirteçtir..

Bu arada, VTHO, blok zincirindeki işlemlere güç vermek ve ödeme yapmak için gaz ödemeleri için kullanılır. Bu, VeChainThor blok zincirini çalıştırmanın maliyetini, işlemleri basitçe doğrulama maliyetini artırabilecek fiyat dalgalanması ve piyasa spekülasyonundan ayırmak için yapılır..

Bu, Ethereum ağında eterin hızla yükselen maliyeti (ETH) nedeniyle oluşan değişken gaz ücretlerinin aksine, düşük maliyetli bir altyapı sağlar. VeChain, arz ve talep yoluyla VTHO’nun fiyatını izlemek ve yönetmek için stabilcoin benzeri bir algoritma benimsediğinden, fiyatın vahşi dalgalanmalar olmadan kalmasını sağladığından, VTHO’nun maliyeti daha öngörülebilir..

Sonuç

VeChain fiyat tahminimizin gösterdiği gibi, bu genç proje için gelecek parlak. Faydası, geniş veri yolları için VeChain’in VeChainThor blok zincirine aktif olarak güvenen büyük şirketler ve kuruluşlar tarafından en iyi şekilde elde edilse de, portföyünüze başka bir token eklemeyi düşünüyorsanız, aynı zamanda iyi bir yatırım teklifi. Blockchain’in benimsenmesi, hayatın daha fazla yönünü daha derinlere itmeye devam ederken, artık eski işletmelerin daha dijitalleştirilmiş bir ortama uyum sağlaması her zamankinden daha önemlidir..

Bir işletme ile tüketici arasında yüksek miktarda bilgiyi güvenli bir şekilde depolamak ve iletmek için dağıtılmış bir defter kullanmaktan daha iyi bir yol olup, her ikisine de daha iyi bir deneyim sağlar? VeChain’in önünde duran en büyük risk güçlü rekabettir. IBM, köklü deneyimlerini ve müşterilerini kendi blok zinciri teknolojisiyle genişletiyor ve IOTA gibi şirketler IoT odaklı blok zincirlerini büyütüp iyileştiriyor.

Bununla birlikte, VeChain’in USP’si, hızlı, kolay, acısız ve uzun vadeli değer yaratmada bol ödüller sağlayacak bir blok zinciri entegrasyonu ile büyük ölçekli işletmeleri daha iyi hazırlama taahhüdüne borçludur. Bu nedenle, VeChain ve güçlü blok zincirini besleyen VET, incelemek için oldukça ilginç bir proje olacak..

Ayrıca Bakınız: Vechain VS Walton

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me