Kripto para birimleri paranın geleceğidir ve birçok insan trendi yakalamaya başlıyor. Son zamanlarda piyasada muhtemelen gördüğünüz gibi, Crypto bir kez daha değer kazanıyor. Ancak yatırım yapılacak en iyi kripto para birimi hangisidir? Cevap, neye ulaşmak istediğinize bağlı olarak değişebilir..

Çoğu, Bitcoin’in yatırım yapmak için en iyi kripto para birimi, ancak piyasada portföyünüze eklemeye değer birçok altcoin var. Gelişmekte olan bu harika pazarı kaçırmamak için farklı seçenekler hakkında bilgi edinmek için bu makaleyi okumaya devam edin.!

En İyi Kripto Para Karşılaştırma Tablosu

BitcoinLitecoinEthereumBinance Coin
Puanımız: 5 Puanımız: 4 Puanımız: 4 Puanımız: 5
Yaratılış Tarihi: 03 Ocak 2009 Yaratılış Tarihi: 08 Ekim 2011 Oluşum Tarihi: 30 Temmuz 2015 Oluşum Tarihi:  08 Temmuz 2017
Toplam Arz: 21.000.000 Toplam Arz: 84.000.000 Toplam Arz: Sonsuz Toplam Arz: 179.883.948
Tüm zamanların en yükseği: 19.665,39 $ Tüm zamanların en yükseği: 360 ABD doları Tüm zamanların en yükseği: 1.448,18 $ Tüm zamanların en yükseği: 39,68 ABD doları
En Yüksek Likidite Daha Düşük İşlem Ücretleri DApp Ekosistemini Güçlendirir Yüksek İşlem Hızı
En Kararlı Kripto Para Birimi Daha Hızlı Onay Süreleri Akıllı Sözleşmelerin Kralı Düşük İşlem Ücreti
Bitcoin satın al Litecoin satın alın Ethereum satın alın BNB satın al

Yatırım yapılacak en iyi Cryptocurrency nedir?

Şu an itibariyle 2020’de yatırım yapabileceğiniz 5000’den fazla kripto para birimi var. Ancak size 2020’de yatırım yapabileceğiniz en iyi 4 kripto para birimini vereceğiz ve bunun ötesinde kesinlikle size kar sağlayacaktır. Kripto para birimine yatırım yapmak risklidir, ancak yalnızca birine yatırım yapmak çok daha risklidir. Bu nedenle, kripto portföyünüzü çeşitlendirdiğinizden ve yalnızca kaybetmeyi göze alabileceğiniz kadar yatırım yaptığınızdan emin olun..

# 1: Bitcoin (BTC)

Yatırım Yapılabilecek En İyi Kripto Para Birimi

Kriptoda nereye yatırım yapılacağını tartışırken, tüm konuşmalar genellikle Bitcoin’e götürür. Bu neden olur? Her şey düşünüldüğünde, bunun nedeni Bitcoin’in bugüne kadar en çok kullanılan kriptografik para olmasıdır. Ayrıca, hiçbir zaman devre dışı bırakılmamış veya tehlikeye atılmamış sağlam ve güçlü bir blok zinciri ağına sahiptir..

Bitcoin, 2009 yılında takma adı kullanan belirsiz bir kişi tarafından yapılan dijital paradır. Satoshi Nakamoto. Merkezi otoriteye ihtiyaç duyulmadan işlemler yapıldı – yani banka yok!

Bitcoin, Expedia’da konaklama rezervasyonu yapmak, Overstock’ta mobilya aramak ve Xbox oyunları satın almak için kullanılabilir. Yine de, promosyonun önemli bir kısmı, değiş tokuş edilerek zenginleşmeye bağlı. Bitcoin maliyeti 2017’de büyük rakamlara yükseldi ve son haftalarda kripto para piyasasındaki birkaç yükseliş gelişmesinin ardından tüm zamanların en yüksek seviyesini aşmaya hazırlanıyor..

Bitcoin, pazar payı nedeniyle iyi bir yatırımdır. Bitcoin, tamamen dijital para piyasası değerinin% 60’ından fazlasını temsil ediyor. Bu, onun devasa bir güce sahip olduğunu kuvvetle ima eder, bu da onu, yeni doğmuş biriyseniz veya esasen çok fazla değiş tokuş yapmamanız durumunda 2020’ye kaynak koymak için en iyi kriptografik para haline getirir..

Bitcoin Artıları

 • En Yüksek Likidite
 • En ünlü kripto para birimi
 • Bitcoin, ultra güvenli bir PoW (Proof-of-Work) sistemi üzerinde çalışır

Bitcoin Eksileri

 • Çok değişken fiyat
 • Bitcoin ölçeklenebilir değil
 • Yüksek işlem ücretleri

Bitcoin satın al

# 2: Litecoin (LTC)


litecoin'e yatırım yapmak

Litecoin, yedi Ekim 2011’de piyasaya sürülen merkezi olmayan, paylaşılan bir dijital para birimidir ve onüçüncü Ekim 2011’de yayına başlamıştır. Bitcoin’e benzer, ancak kullanım için daha fazla bozuk para, daha hızlı bir onay süresi ve ayırt edici bir hash algoritması vardır..

Onu iyi bir yatırım yapan nedir? Litecoin, Bitcoin’in altının gümüşüdür. İlk altcoinlerden biridir ve farklı olanlarla karşılaştırıldığında muazzam bir piyasa değerine sahiptir. altcoinler. Faydası var, Bitcoin’den daha hızlı ve daha ucuz.

Sektördeki en köklü altcoinlerden biridir ve onu 2020’de satın alınabilecek en iyi kriptolardan biri haline getirmiştir. Yoğun rekabetten bağımsız olarak, Litecoin günümüzde en güvenilir ve kullanılan dijital para birimidir..

Litecoin Artıları

 • Litecoin çok likit.

 • Litecoin, daha mütevazı piyasa kapsamı ve ağları olan daha yüksek tehlikeli madeni paralarla kıyaslandığında daha güvenilir.
 • İşlemler Bitcoin’den çok daha hızlı onaylanır.
 • Diğer kripto para birimlerinden daha düşük ücretler.
 • Kripto pazarında ilk on arasında uzun süredir itibar sahibi.
 • Yükseliş trendleri sırasında patlayıcı geri dönüşler mümkündür.

Litecoin Eksileri

 • Kurucunun varlık satışı, ilk yatırımcıların itibarını zedeledi.
 • Son zamanlarda hava biraz düşüşe geçti.
 • Varlığın yarıya indirilmesi, Bitcoin’inki ile aynı etkiye sahip değildir..

Litecoin satın alın

# 3: Ethereum (ETH)

Ethereum'a yatırım yapmak

Ethereum, piyasa değeri açısından en büyük ikinci kripto para birimidir. Bitcoin’in gelişimini genişletir. Bitcoin programlanabilir paraysa, o zaman akıllı sözleşmelerle birlikte dünyanın ilk programlanabilir blok zinciridir. Bu, blockchain teknolojisinin uygulanmasını finansal alanın ötesine önemli ölçüde genişletir..

Ethereum şu anda akıllı sözleşme platformuna liderlik ediyor. Ethereum üzerine inşa edilebilecek çok sayıda uygulama ve Ethereum’un üzerine inşa edilen blok zinciri geliştiricilerin sayısı, onu 2020’de satın alınacak en iyi seçeneklerden biri haline getiriyor..

Mevcut haliyle, ölçeklenebilirlik ve işlem maliyetinin bir sorun olmaya devam ettiği unutulmamalıdır. Ancak, ufkun hemen ötesinde bir protokol güncellemesi özellikle bu sorunları gidermeye çalışır..

Ethereum Artıları

 • Ethereum ayrıca oldukça likittir, genellikle Bitcoin’in hemen altında 2. veya 3. sırada yer alır..
 • Ethereum’un sadık bir ağı ve grubu var.
 • Ethereum, dApp ekosistemine güç veriyor.

Ethereum Eksileri

 • Ethereum ölçeklendirme ile mücadele ediyor
 • Ethereum karmaşık bir programlama dili kullanıyor
 • Eter daha çok gaza benzer
 • Ethereum’a yatırım yapmak riskli olabilir

Ethereum satın alın

# 4: BNB (Binance Coin)

binance madeni para

Binance Coin, Binance’in hizmet parasıdır. dünyanın en büyük ve en başarılı borsalarından biri. “Binance” adı ikili ve finans kelimesinden gelirken, birincisi kelime çiftine atıfta bulunurken, ikincisi iş yaptığı sektörü tanımlamaktadır..

Binance Coin iyi bir yatırım mı? Çoğu yardımcı program tokeninden ziyade Binance, BNB tokenleri için (ve rutin olarak yeni kullanım durumları eklemeye devam ederler), token için ilgi uyandırması gereken ve bu şekilde maliyeti için çok sayıda kullanım durumu keşfetti..

Binance, dünyanın en hızlı gelişen blok zincirlerinden biridir. Binance Coin, alım satım borsaları için ödeme yapmak ve çok sayıda farklı amaç için kullanıldığından, BNB, 2020 yılında döviz hacmi açısından en hızlı gelişen dijital para birimlerinden biridir..

Güçlü bir iş geçmişine ve başarılı bir gruba sahip bir kuruluş tarafından verilen bir yardımcı jeton ekleyerek dijital para portföyünüzü farklılaştırmayı umuyorsanız, Binance coin’i düşünün. Binance, dünyanın en hızlı gelişen işlemlerinden biridir.

Binance Coin, alım satım borsaları için ödeme yapmak ve çok sayıda farklı amaç için kullanıldığından, BNB, 2020 yılında döviz hacmi açısından en hızlı gelişen dijital para birimlerinden biridir..

Güçlü bir ticari geçmişe ve başarılı bir gruba sahip bir kuruluş tarafından verilen bir yardımcı jeton ekleyerek dijital para portföyünüzü farklılaştırmayı umuyorsanız, Binance Coin’i düşünün..

Binance Coin Artıları

 • Binance Coin şu anda en likit kripto para birimlerinden biridir
 • Maliyet, sürekli geliştirmenin yanı sıra kayda değer güvenlik (farklı dijital para birimleriyle karşılaştırıldığında) göstermiştir..
 • Maliyet, ayı piyasası sırasında 2019 ortalarında şüphesiz 3 kat arttı..
 • BNB, Binance Borsasının İtibarından Türetildi
 • Yüksek İşlem Hızı

Binance Coin Eksileri

 • Binance Borsası ile sınırlıdır
 • Düşük İşlem Ücretleri
 • Çin Düzenleme Politikalarının Etkisi
 • Binance Kullanıcıları BNB Coinlerle İndirim Kazanıyor

BNB satın al

Sonuç

Umarım, artık hangi kripto para birimlerinin yatırım yapmanın en iyisi olduğuna dair temel bir anlayışa sahipsiniz. Kripto para birimi yatırımı spekülatiftir. Maliyetler çok öngörülemez ve kaynakları alışılmış kaynaklara koymanın tehlikeleri açıktır. Örneğin, nakit normalde bilgisayarlı bir cüzdanda saklanır ve bu, usta programcıların alabileceği anlamına gelir..

En önemlisi, 2020 kılavuzuna katkıda bulunmak için en iyi kriptografik parada vurgulanan madeni paralar, tercih edilen bilgisayarlı para standartlarımızdır. Dijital para piyasası henüz yüksek öngörülemezlik ile boğulmuş durumda, bu nedenle portföyünüzde burada ve orada bazı dalgalanmalar beklemelisiniz..

Kriptografik para biçimlerini satın almadan önce, teknik incelemeyi inceleyerek ve esnek bir şekilde akışını ve maliyetini kontrol ederek dijital para birimini araştırdığınızdan emin olun..

Özetle, şimdi ve gelecekte satın alabileceğiniz en iyi dijital para birimlerimiz aşağıda verilmiştir (belirli bir talep olmaksızın):

Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC), Ethereum (ETH) ve Binance Coin (BNB)

Kripto para birimleri hala spekülatif yatırımlar olarak kabul edilebilir, ancak aynı zamanda büyük getiri olasılığı da sunarlar. Sektöre halihazırda yapılmış olan yatırım miktarı, yeniliklerin neredeyse kesin olduğu ve yeni bir ekonomi türünün ortaya çıkmasının muhtemel olduğu anlamına gelir.

En azından, bu öğrenmeye değer bir varlık sınıfıdır, ancak yatırımcılar dikkatli olmalı ve çok fazla risk almaktan kaçınmalıdır..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector