13 הארנקים הטובים ביותר ל- Ripple (XRP) 2021

1. ספר חשבונות ננו ס 2. טרזור 3. Keepkey
להתחיל! להתחיל! להתחיל!

הזינוק בערך ה- Ripple (XRP) מ- $ 0.01 ל- $ 1 למטבע בשנה אחת והכללתו בעשרת רשימת המטבעות הראשונים גרמו לדיונים רבים סביב מטבע זה כיצד לקנות ולאחסן אותם באופן מאובטח. אנו יכולים לאחסן XRP בארנק האדווה הטוב ביותר, אך ראשית, בואו ונעמיק בשאלה מדוע?

מדוע אני צריך את ארנק ה- XRP הטוב ביותר?

בדיוק כמו שאתה זקוק לארנקים פיזיים כדי לשמור על כספי הפיאט הפיזיים שלך, תצטרך ארנק שווה ערך למטבעות קריפטוגרפיים. הוא משמש לאחסון, העברה, קבלה וניהול של המטבעות במקום אחד.

אחסון מטבעות קריפטוגרפיים לא אומר לאחסן את המטבעות שם בפועל. במקום זאת, הוא מייצר מפתח פרטי (קוד הקסדצימלי) המשמש יחד עם המפתח הציבורי (קוד הקסדצימלי אחר) ובסופו של דבר מקושר לכמות מסוימת של מטבע. אז, ארנק xrp משמש כספר אישי של עסקאות.

ישנם מספר סוגים של ארנקים מטבעות קריפטוגרפיים בפלטפורמות שונות כגון שולחן העבודה, המקוון, הנייד והחומרה. במאמר זה נראה את מיטב ארנקי ה- XRP ותכונותיהם השונות בהתאם לקטגוריה אליהם הם משתייכים.

אז בואו נתחיל.

13 הארנקים הטובים ביותר של אדווה 2021

1. ספר חשבונות ננו ס

סקירה כללית של Ledger Nano S

Ledger Nano S הוא ארנק XRP חומרה שמגיע בצורה קומפקטית כמו של כונן USB עם מסך OLED צמוד. זה נחשב לארנק הבטוח ביותר בשל גודלו הזעיר ויכולתו לאחסן מפתחות פרטיים מה שמגביל את יכולתו של האקר לגנוב את המטבע..

בעוד שארנקי xrp אחרים מגבילים את מספר המטבעות שיש לאחסן, זה מאפשר לך לאחסן מטבעות XRP ללא הגבלה. יתר על כן, ניתן לאחסן מטבעות קריפטוגרפיים אחרים.

Ledger Nano להיות ארנק חומרה עבור אדווה הופך את השימוש במטבע לקל, מאובטח וללא טרחה. אתה רק צריך מכשיר תואם למכשיר זה כמו מחשב או נייד ואז אתה יכול להתחיל לשלוח ולקבל XRP.

כל המפתחות הפרטיים מאוחסנים בסביבה לא מקוונת כלומר המחשב האישי שלך ולכן זה הופך להיות קשה למדי או אפילו בלתי אפשרי עבור האקרים לפרוץ לארנק שלך ולגנוב. באפשרותך לחבר מכשיר זה למחשב שבו פועל Windows, Mac, Linux ו- Chrome OS. אתה יכול גם לחבר אותו לטלפון אנדרואיד שלך באמצעות כבל OTG.

אבטחת Ledger Nano S

מכשיר זה מגיע עם מסך תצוגה נפרד כדי להציג את פרטי העסקה כמו מפתח הזרע שנוצר לאחר העסקה הנושא פרטים חשובים, ובכך הוא הופך עמיד בפני איומים כמו צילומי מסך שלא הוזמנו או פריצה למסך המכשיר, המהווה איום אפשרי בתוכנה. ארנקים.


לאחר חיבור Ledger Nano S למחשב שלך, עליך להתקין יישום כדי לבדוק את יתרת ה- XRP שלך ואת כל העסקאות. כשאתם שולחים XRP למישהו, עליכם להשתמש פיזית במכשיר כדי לאשר את העסקה, מה שהופך אותו לבטוח יותר מכיוון שההאקרים לא יוכלו לגשת פיזית למכשיר.

המפתחות הפרטיים מאוחסנים בנפרד במכשיר מכיוון שהוא תומך בקושחה המאושרת על הצפנה, שהועלה בארכיטקטורת השבב הכפול שלו. יתר על כן, כאשר אתה מחבר אותו למחשב האישי, הוא מבקש קוד PIN בן ארבע ספרות.

צעדים לשימוש

 • על מנת ליצור ולהפעיל את ארנק ה- XRP, התקן את אפליקציית האדווה של ארגון Ledger במחשב האישי שלך דרך הקישור באתר הרשמי שלו והתקן את יישום ה- Ripple בהתקן דרך Ledger Manager.
 • ניתן לשנות את ההגדרות באמצעות המכשיר עצמו, הגלילה נעשית על ידי כפתור אחד ולחיצה על אפשרות על ידי שני הכפתורים. כמו כן, סגור את “תמיכה בדפדפן”.
 • הפעל את אדווה ארנק Ledger במחשב שלך. הוא יסונכרן אוטומטית ואז תוכלו להשתמש בו.

מאפיינים

 • הנתונים שלך חסויים ומאובטחים באמצעות קוד PIN, ומכיוון שהם מבודדים אף אחד לא יכול לגנוב אותם.
 • יש לו תצוגה מובנית וכפתורים קשיחים, המעניקים חוויה אינטואיטיבית למשתמש השומרים על גישה בטוחה וקלה לחשבונות..
 • זה יכול לתמוך בכל פעם במטבעות קריפטוגרפיים באותו ארנק חומרה.
 • Ledger Nano S הוא הוכחה זדונית כלומר כל האתחול והשחזור של ארנק אדוות ה- xrp מתבצע בנפרד במכשיר זה, ולכן העולם החיצוני אינו יכול לפרוץ את מפתחות ההצפנה שלכם..
 • מכאן, הפרטיות שלך גבוהה ביותר מכיוון שאפילו לדג’ר לא מכיר את המפתחות הפרטיים שלך ואת הגישה למכשיר שלך.

חסרונות של Ledger Nano S.

 • מכיוון שמדובר בארנק חומרה לאדווה, שמירה על בטיחותו היא באחריותכם בלבד. הפגיעות העומדת בפניו היא מישהו שגונב ממך את זה.
 • לעולם אל תשתמש בהתקן Ledger שכבר אותחל. כמו כן, שמור תמיד את קוד ה- PIN שלך וכתוב אותו איפשהו.

התחל עם ארון LEDGER

2. טרזור 

סקירה כללית של טרזור

טרזור ​​ידוע כארנק החומרה המקורי לאחסון והעברת מטבעות קריפטוגרפיים. ככל שארנקי החומרה עוברים, זו אפשרות בטוחה מאוד מבחינת אבטחה. כל המפתחות הפרטיים מאוחסנים במיקומים פיזיים בעולם האמיתי, ולא בשרת מחשבים כלשהו הנוטה לפריצה.

עם למעלה ממיליון מכשירים שכבר מאוחסנים, זוהי אחת הבחירות החמות עבור סוחרי מטבעות קריפטו. זה אומר לצערי שתג המחיר שמלווה את הארנק לא שווה השקעות קריפטו קטנות.

בִּטָחוֹן

בדיוק כמו שקורה ברוב הארנקים הלא מקוונים, הזרע הפרטי המורכב מ -12 עד 24 מילים ייחודיות מאוחסן במצב לא מקוון, וניתן לאחזר את המטבעות באמצעות מפתח זה מגיבוי לא מקוון תוך חמש דקות. כל עסקה, קטנה או גדולה ככל שתהיה, תדרוש PIN. חיבור USB מוגבל מבטיח שהארנק מוגן מפני וירוסים או תוכנות זדוניות למקרה שמחובר אליו מחשב נגוע.

צעדים לשימוש

 1. בדגמים ישנים יותר, חבר את ההתקן למחשב. עבור דגמים חדשים יותר, הפעל את הארנק שלך ישירות ולחץ על הקישור על המסך שלך כדי לבקר באתר טרזור.
 2. קרא את ההוראות. משתמשי דגם ישנים יצטרכו להתקין את הארנק במכשיר שלהם.
 3. אמת את טביעות האצבעות, כבה את המערכת והסר את החיבור שלה למכשיר שלך. חבר אותו מחדש והפעל אותו.
 4. כעת אתה נדרש לתת שם לארנק שלך, ואז, השלב החשוב ביותר הוא הגדרת ה- PIN.
 5. כדי להזין את הסיכה, לחץ על הריבועים הריקים במכשיר – מיקום המספרים בפועל הוא על מסך הארנק.
 6. אחסן את ביטוי הגיבוי שייווצר כעת. לא תהיה לך גישה לביטוי זה שוב. אם אתה שוכח את קוד ה- PIN שלך או רוצה לאחזר מטבעות מגובות, מספר זה הוא חיוני.

עיקרי הדברים

 • תומך במעל 1400 מטבעות ועדיין מתרחב.
 • הם מעדכנים כל הזמן את הקושחה שלהם, וכל עדכון חדש מוסיף תכונות חדשות תוך שיפור הקיימות.
 • הדגמים האחרונים כוללים תמיכה בכרטיס MicroSD, כלומר אינך צריך לחבר את הארנק לנייד או למחשב בכל פעם שאתה צריך לבצע עסקה..
 • העלות, קלות השימוש, העיצוב הידידותי למשתמש, והאבטחה הופכים אותו לארנק הטוב ביותר עבור משתמשים מתקדמים.

חסרונות

 • זו אחת האפשרויות היקרות יותר שיש שם.
 • הוא היה נתון לפרסום שלילי כאשר דיווח על גישה בלתי מורשית בשנת 2017.

התחל עם טרזור

3. Keepkey

סקירה כללית של KeepKey

ארנק אדווה של KEEPKEY

המסופק בפלטפורמה ShapeShift, KeepKey משלים את ממשק האינטרנט של החברה באגרות עמלה אפסיות למסחר. KeepKey תומכת בכל המטבעות הקריפטוגרפיים הגדולים בשוק כמו גם ב 46 אסימוני ERC והיא מתרחבת ללא הרף. הוא עושה שימוש במחולל המספרים האקראיים כדי ליצור כל מפתח פרטי והוא מותאם במיוחד עבור macOS. KeepKey ידועה בעיצוב פשוט וידידותי למשתמש והיא בחירה פופולרית מאוד בקרב מתחילים.

בִּטָחוֹן

כמו שקורה ברוב ארנקי החומרה, מפתחות פרטיים מאוחסנים במצב לא מקוון וניתן לבצע גיבוי ואחזור רק באמצעות זרע התאוששות ייחודי. מצד שני, מסחר ועיסוק במטבעות קריפטוגרפיים מכל ערך ונפח יצטרכו PIN. הארנק מוגן היטב מפני וירוסים ותוכנות זדוניות ונחשב לבטוח מכיוון שאין לו מערכת הפעלה משלו שניתן למקד אליו.

הגדרת KeepKey

 1. לאחר ביצוע הרכישה וקבלת המשלוח, דאג להוריד את אפליקציית הלקוח KeepKey
 2. לחץ על אתחל את KeepKey ביישום והזן את שם המכשיר שלך
 3. בחר PIN חזק ואשר אותו וודא שהוא עומד באורך הנדרש של 9 ספרות. לפני האישור, עיין היטב במסך מכיוון שסדר הספרות ישתנה כעת.
 4. תראה את משפט ההתאוששות בן 12 המלים שעליך לרשום. אתה עומד לאבד את כל הנכסים והמטבעות שלך אם אתה לא כותב את זה ואז במקרה שוכח את ה- PIN.
 5. אתה מוכן. כעת תנותב למרכז השליטה בחשבונך ממנו תוכל לבצע עסקאות.

מאפיינים

 • אחד המחירים האטרקטיביים שיש – החל מ- $ 49 בלבד.
 • מראה מלוטש, אטרקטיבי ועיצוב אינטואיטיבי מאוד
 • לחצן נוסף שמשתמשים חייבים להחזיק כדי לאשר עסקאות כדי להוסיף לתכונות האבטחה.
 • החלפת PIN אוטומטית מעת לעת כדי להבטיח ש- PINS לא נפגע בקלות.
 • מחירי הארנקים המתקדמים נמוכים מהממוצע בשוק

חסרונות

 • תומך במספר מוגבל של מטבעות, ולכן פחות מטבעות מיינסטרים יתמכו.
 • יכול להיות מגושם להתנייד.

התחל עם KEEPKEY

4. ארנק אדג ‘

ארנק אדג 'ארנק הקצה הוא ארנק מטבעות קריפטוגרפי עם קוד פתוח שאינו משמור, הזמין ב- iOS וב- Android. אדג ‘(בעבר נקראה איירביץ) מפעילה ארנק סלולרי מאז 2014 ומעניקה רישיון ל- SDK שלו לחברות ופרויקטים שצריכים להשתמש בכלי האבטחה שלה ובתשתית הארנקים שנבחנו בקרב..

ארנק הקצה הוא פרטי לחלוטין, כאשר רק למשתמש הקצה יש שליטה על הנכסים הרבים שהארנק תומך בו. ארנק הקצה מאפשר החלפת פיאט להצפנה, חילופי קריפטו לקריפטו וגישה ישירה לרשת Ripple, מכל מכשיר נייד. זהו ארנק אידיאלי ל- xrp מכיוון שיש לו את כל התכונות הדרושות.

בִּטָחוֹן

Edge משתמש בשם משתמש וסיסמה שהוגדרו כדי ליצור ולהצפין חשבונות באופן מקומי במכשיר של משתמש הקצה לפני שמידע כלשהו יגיע לדיסק הטלפון. Edge אף פעם לא רואה ולא יודע את שם המשתמש והסיסמה עבור חשבון. Edge מגבה באופן אוטומטי את החשבון המוצפן שלך ככסף במקרה של התקנים פגומים, אבודים או גנובים. Edge תמיד מעניקה למשתמשים שלה גישה יחידה לזרם הפרטי הראשי שלהם או למפתח הפרטי הראשי עבור כל ארנק שהמשתמש יוצר בחשבונו.

Edge גם נותן למשתמשים אפשרויות להגביר את אבטחת חשבונם. שניים הבולטים הם שחזור סיסמה והגדרת אימות הדו-גורמי בנגיעה אחת שלהם. כדי להקל על המקרה של אישורי החשבון שנשכח, משתמש יכול לאבטח את עצמו עוד יותר על ידי הגדרת שחזור סיסמה. הגדרת ה- 2FA שלהם מסכלת את התוקפים בכך שהיא מאפשרת כניסות בלבד ממכשירים ספציפיים שהמשתמש נותן להם גישה. אין צורך באפליקציית אימות נוספת, ולא נעשה שימוש במספר טלפון ל- 2FA של Edge, כל זה נעשה באמצעות לחיצה על כפתור יחיד..

ל- Edge תשתית שרתים מבוזרת ומחברת משתמשים ישירות לרשתות הצפנה בהן הם משתמשים. גם אם שרתי Edge יירדו, הארנקים של המשתמש ימשיכו לתפקד.

צעדים לשימוש

 • הורד ארנק אדווה זה באופן מקוון מחנות האפליקציות המתאימה במכשיר הנייד שלך. iOS ו- Android נתמכים.
 • הגדר שם משתמש וסיסמה ליצירה והצפנת חשבונך, עם היכולת להגדיר PIN או כניסה לטביעת אצבע לגישה נוחה..
 • הוסף ארנק XRP לחשבון Edge שלך.

מאפיינים

 • תמיכה ברב נכסים
 • יכולות החלפה בין פיאט למערכת הצפנה בתוך האפליקציה
 • יכולות החלפה בין קריפטו לאפליקציה
 • שחזור סיסמא
 • תמיכה בתג היעד של XRP לצורך התאמה לשליחת XRP לסוחרים ובורסות שונות
 • למשתמש יש תמיד ובלעדי גישה למפתח הפרטי הראשי שלהם
 • תמיכת לקוחות פעילה במספר ערוצים ופלטפורמות מדיה חברתית

חסרונות

נייד בלבד

 • אם לא מוגדרת שחזור סיסמה ומשתמש שוכח את שם המשתמש והסיסמה שלו, Edge לא יוכל להכניס אותם לחשבון שלהם. לפי תכנון, Edge אינו יודע את שם המשתמש והסיסמה של חשבון כלשהו.

התחל עם ארנק הקצה

5. Rippex

סקירה כללית של Rippex

rippexRippex הוא ארנק שולחני ואחד מארנקי האדווה הטובים ביותר באינטרנט, המעניק לך שליטה רבה יותר על הארנק שלך, מכיוון שהוא יישום בו תוכל להוריד אותו במחשב האישי שלך, כמו גם בנייד והמפתחות הפרטיים מאוחסנים במחשב שלך או נייד.

עמלת העסקה נמוכה יותר ולכן היא שימושית למסחר.

ארנק מקוון אדווה זה טוען כי הוא מבצע מערכת רב אימות וכל העסקאות מאומתות על ידי רשת Ripple. כל פרטי העסקה נשמרים בציבור תוך השגת שקיפות עם פיקוח מיוחד על הפרטיות. הם שומרים על אימות דו שלבי (2FA) כדי לשמור על אבטחת המפתחות שלך.

צעדים לשימוש

 • על מנת ליצור חשבון Ripple ב- Rippex, הורד את יישום הארנק המקוון ripple הניתן באתר שלהם.
 • התקן את היישום בהתאם למערכת ההפעלה שלך אם זה Mac, Linux או Windows.
 • הפעל את חשבונך על ידי קבלת מספר XRP.
 • לתשלומים עליך לדעת את כתובת האדווה של הנמען ואז להזין את כמות ה- XRP שברצונך לשלוח. לחץ על “אשר”.

מאפיינים

 • ארנק מקוון אדווה זה מספק שליטה רבה יותר למשתמש.
 • תהליך אימות דו כיווני מחמיר ועמלת עסקה נמוכה.
 • תומך במטבעות פיאט כמו גם יורו, ין, דולר ארה”ב וכו ‘.
 • זריזות בעסקאות וטוענת שהיא ספקית שירות שקופה.
 • לאפליקציה לנייד של Rippex יש ממשק נהדר והיא משמשת כשזקוקים לעסקאות מהירות ולהחלטות מסחר.

חסרונות של Rippex

 • למרות שזה בטוח יותר מארנקי Ripple מקוונים, עם זאת, הוא לא בטוח לחלוטין מפני תוכנות זדוניות במחשב שלך.
 • מומלץ לשמור על נגיף המחשב שלך ללא תשלום ולהמשיך לבצע בדיקות אנטי וירוס באופן קבוע.
 • השתמש תמיד במחשב מהימן.
 • נסו לא לגשת לחשבון ה- Ripple שלכם ממחשבים או רשתות משותפים.

התחל עם RIPPEX

6. Gatehub

סקירה כללית של Gatehub

gatehubאחד הארנקים המפורסמים ביותר הוא Gatehub. אתה יכול לאחסן ולאחזר את מטבע ה- XRP שלך בכל עת, מה שהופך אותו לידידותי יותר למשתמש. הוא מספק שירות שירות מסוג מערכת Exchange ותצוגה מקיפה של כל שיעורי הנכסים. אתה יכול לקבל תצוגה מאוחדת של עלייה ורווח של כל הנכסים במקום אחד, וזה זמן ענק.

הוא מציע גם מטבעות קריפטוגרפיים אחרים כמו Bitcoin, Ethereum, Ethereum Classic ו- Augur.

שלבי שימוש

 • כדי שארנק ה- Ripple יפעל, נדרש מינימום 20 XRP, אחרת הארנק מושבת.
 • כדי ליצור ארנק חדש, ראשית, צור חשבון באתר שלהם באמצעות מזהה הדוא”ל שלך.
 • עבור לדף הארנקים. לחץ על “” כדי להוסיף ארנק חדש.
 • הזן שם ארנק, בחר סוג ארנק ואז לחץ על צור.
 • תהליך שליחת התשלום הוא פשוט, פשוט בחר בארנק ולחץ על “שלח תשלום”.
 • אתה יכול להשתמש במידע של הנמען כמו כתובת דוא”ל, כתובת אדווה, שם אדווה, שם Gatehub, שם ארנק ושם איש קשר.
 • הזן את הסכום שיש לשלוח ולחץ על “אשר” כדי להתחיל בעסקה.

מאפיינים

 • נותן מידע על ערכי כל הנכסים המשמשים לצורכי מסחר.
 • מספק נתונים סטטיסטיים של הארנק שלך ואת הסכום הנקי בזמן אמת כדי לחסוך בעצמך את השיטה המייגעת של ספירת XRP.
 • תשלומים מיידיים המשתמשים בשם או בכתובת בלבד, בשונה משיטות הנהוגות בבנקים כגון סיכות ו מספרי חשבון הניתנים לאימות וכו ‘.
 • אתה יכול לסחור ב- XRP שלך וגם לקנות מטבעות אחרים תחת פלטפורמה אחת.

חסרונותיו של גיתוב

 • חברת Ripple אינה תומכת באופן רשמי או מייצגת את Gatehub, אך היא ניתנת כהפניה באתר שלהם.
 • למרות שכל הסיסמאות והמפתחות הפרטיים מוצפנים בטכניקות סטנדרטיות בתעשייה, הם עדיין חשופים להתקפות סייבר, גניבת מטבעות ושיטות זדוניות אחרות..

התחל עם רכזת גייט

7. ארנק אטומי

atomic_ripple_xrp_walletAtomic הוא ארנק פשוט מאוד, מקיף וקל, שתוכל להתקין במכשיר שלך ולאחסן, לשלוח, לקבל, להחליף ולקנות Ripple בקלות. הוא אושר על ידי משתמשים רבים מקהילת XRP בגלל ממשק המשתמש החלק שלו ותכונות רבות בתוכו. 

אפילו עבור משתמשים שאינם מכוונים לטכנולוגיה, Atomic Wallet הופך לחלופה אמינה למדי בניגוד למגוון ארנקי מטבעות קריפטוגרפיים מסובכים, מכיוון שהוא מספק פתרון All-in-One ללא משמורת עבור XRP hodlers.. 

הארנק צובר יותר ויותר פופולריות בקרב משתמשי הקריפטו בזכות הממשק הברור והפשוט שלו. הארנק שומר את כל המידע על היתרה שלך מבלוקצ’יין ופועל על ידי חתימת העסקאות שלך עם מפתח פרטי.

מפתחות פרטיים נוצרים מתוך זרע מנמוני. אטומי הוא פתרון מבוזר לחלוטין השומר על כספיך ומעניק לך שליטה מלאה עליהם.

צעדים לשימוש

 • הורד את Atomic Wallet והתקן אותו
 • פתח את האפליקציה ולחץ על “צור ארנק”
 • הגדר סיסמה
 • רשמו סיסמה מנמונית, סיסמה בת 12 מילים, ושמרו במקום מאובטח
 • זהו זה! תיהנו משימוש ב- Ripple ב- Atomic!

מאפיינים

אבטחה יוצאת דופן

המפתחות הפרטיים שלך מקודדים במכשיר שלך ולעולם לא עוזבים אותו. רק לך יש גישה לכספים שלך. Atomic בנויה על גבי ספריות קוד פתוח נפוצות.

החלפה מיידית

תוכלו להחליף מגוון מטבעות ואסימונים לכל האחרים בלחיצה אחת בלבד. אין צורך בשירותים חיצוניים. מסופק על ידי צ’אנג’לי & פלטפורמות ShapeShift.

ביזור ואנונימיות

אטומי הוא ארנק מבוזר לחלוטין. אינך צריך לעבור KYC או כל סוג אחר של אימות. לעולם אין לנו גישה או שליטה בכספים שלך. תהנה מניהול ההצפנה שלך באופן אנונימי לחלוטין!

תוכנית חברות

Atomic הוא ארנק המטבעות הקריפטוגרפי הראשון עם תוכנית חברות מתקדמת, המבוססת על אסימון הארנק האטומי. מחזיקי AWC-BEP2 יקבלו החזר כספי חודשי בגין שימוש בשירות חליפין מובנה.

תמיכה חיה 24/7

צוות התמיכה שלנו תמיד מקוון ושמח לסייע במקרה של בעיה כלשהי. פשוט צרו איתנו קשר ב [מוגן בדוא”ל] או צ’אט מברק חי @ AtomicWalletChat

ממשק ממשק משתמש חלק וחלק

אנו מתמקדים בחוויית משתמש יוצאת דופן. האפליקציה מותאמת לחלוטין למכשיר שלך.

נקודות שצריך להיזהר מהן

אתה צריך להיות אחראי לשמור על ביטוי הזרעים המנומניים שלך במקום בטוח.

התחל עם ארנק אטומי

8. טוסט

סקירה כללית של טוסט

לוגו ארנק טוסטזהו סוג של ארנק חם, כלומר מדובר בארנק מקוון. כל המפתחות המוצפנים נוצרים בטלפון באמצעות טוסט ולעולם לא עוזבים, ובכך הופכים אותו לבטוח יותר ופחות נוטה להתקפות סייבר..

קוד המקור שלו ובינארי התוכנה פתוחים ולכן טוענים שהם ארנק בטוח לעסקאות ואחסון.

פותח על ידי StarStone Limited, ניתן להוריד אותו ל- iOS, Android, Windows, Mac ו- Linux. זהו ארנק בחינם לחלוטין ואינו גובה דבר מהצד שלהם. הם לא שולחים שום מידע או קוד סודי ממך מטלפון לשרתים שלהם, ובכך טוענים שהוא מאובטח. כל התכונות הללו הופכות אותו לארנק אידיאלי לאחסון אדווה.

צעדים לשימוש

 • הורד את אפליקציית הטוסט בהתאם למפרט המכשיר שלך.
 • לחץ על “צור ארנק חדש”.
 • לאחר מכן הזן מספר PIN בן 6 ספרות ולאחר מכן עליך להגדיר “ביטוי סיסמה”. ביטוי הסיסמה שלך משמש להצפנת הארנק שלך ולכן עליו להישמר חסוי.
 • ביטוי השחזור משותף גם לשחזור חשבונך אם תשכח את ביטוי הסיסמה שלך. רשמו את 6 המילים איפשהו לעיון עתידי.
 • כעת לחץ על “הוסף חשבון” וצור כתובת אדווה חדשה.
 • לאחר יצירת כתובת, עליך להפעיל את הארנק על ידי הכנסת מינימום 21 XRPs לתוכו.
 • ניתן לשלוח תשלומים באמצעות כתובת האדווה של הנמען ובסכום שיש לשלוח.

מאפיינים

 • שליחה וקבלה מהירה וקלה של XRPs כאשר האפליקציה פועלת במכשיר הנייד שלך.
 • באפשרותך להציג את יתרות חשבונך ועסקאות באמצעות ארנק זה.
 • אתה יכול גם ליצור גיבוי מתפריט ההגדרות של האפליקציה לאחר יצירת כתובת ה- Ripple שלך ​​ולכן הוא שימושי גם לאחר שאיבדת את הנייד שלך..
 • מפתחות מוצפנים בכבדות נשמרים במכשירך רק למטרות אבטחה.

נקודות שצריך להיזהר מהן

 • אם תשכח את קוד ה- PIN ואת ביטוי הסיסמה ולא רשמת את שלב ההחלמה, אתה עלול לאבד את החשבון ואת כל המטבע המשויך אליו..
 • מכיוון שמדובר בארנק אינטרנט, סיכון כלשהו לתוכנות זדוניות עדיין מאיים על הנתונים.
 • עליך לבצע גיבויים לפני שתמחק את האפליקציה אחרת המטבעות והנתונים שלך יאבדו לנצח.

התחל עם ארנק TOAST

9. תשלומי מטבע

סקירה כללית על תשלומי מטבעות

לוגו הארנק של Coinpaymentsמערכת Coinpayments היא פשוט לא ארנק אלא גם משמשת כפלטפורמת חליפין וכשוק מוצרים מקוון עם Ripple כמטבע העיקרי שלה. זהו אתר שעובד די דומה לבנק שבו אתה יכול לפתוח חשבון ולאחסן מטבע.

הוא מקבל כ -105 אלטקוינים או שאתה יכול פשוט לאחסן אחד עם דמי עסקה נמוכים של 0.50% שטוחים. זהו ארנק אינטרנט שהאבטחה שלו מיושמת באמצעות BitGo.

כל המטבע מתיימר להיות מאובטח ב 100% על ידי BitGo באמצעות טכנולוגיה רב-חתימה המעניקה כוח שליטה רב יותר למשתמש. טכנולוגיית Multisignature משמשת לרשתות מאובטחות ביותר ב- Blockchain על ידי הוספת מפתח נוסף לאישור העסקה.

אתה יכול להחליף מספר בלתי מוגבל של XRPs שלך ואפילו לאחסן אותם. זה מאפשר לך לקנות גם באופן מקוון, שכן הוא שיתף פעולה עם כמה סוחרים ותוכל להשתמש במטבע שלך כאמצעי תשלום עם עמלת עסקה נמוכה..

צעדים לשימוש

 • צור חשבון על ידי הרשמה לאתר הרשמי שלהם באמצעות מזהה הדוא”ל שלך. יצירת חשבון ומשיכת כסף היא לגמרי בחינם.
 • אשר את מזהה הדוא”ל שלך.
 • התחבר באמצעות שם המשתמש והסיסמה שלך.
 • היא משתמשת בשיטת אימות 2 גורמים, כך שקוד יישלח אליך על מזהה הדוא”ל שלך, כדי להיכנס הלאה.
 • לאחר מכן, צור כתובת פיקדון, עבור לחשבונות שלי ואז ל”ארנקי מטבעות “.
 • בחר באדווה ואז לחץ על “הפקדה” כדי ליצור את הכתובת.
 • אתה יכול לשלוח ולשלם מטבע באמצעות כתובת שנוצרה זו.

מאפיינים

 • אתה יכול לאחסן XRP, יחד עם מטבעות קריפטוגרפיים שונים אחרים.
 • השימוש בטכנולוגיית Multisig הופך את העסקה למהירה יותר וגם נותן שליטה רבה יותר עם סיכויים נמוכים יותר לפריצה.
 • אתה יכול גם להמיר את המטבעות שלך למטבעות פיאט שם כגון דולר ארה”ב ויורו.
 • האתר שלהם די קל לניווט ואינטואיטיבי והופך אותו לידידותי למשתמש.
 • היא השתלבה עם Magento 2 Store ומשתמשת בארנקים של Cryptocurrency Magento 2 לאחסון המטבעות שלך.
 • יש לו גם אפליקציה ניידת עבור משתמשי אנדרואיד ו- IOS, כך שתוכלו להוריד ולהשתמש בה לכל מקום שתגיעו.

חסרונות של מטבעות

 • מכיוון שמדובר בארנק מקוון, תמיד יש בו סיכון של האקרים.
 • כמו כן, הוא משולב ב- Paypal שיש בו דליפה של סיכון מידע בנוגע לחשבונות הבנק שלך אם הוא מקבל גישה למידע שלך..

התחל עם תשלומי מטבעות

10. Cryptonator

סקירה כללית של Cryptonator

לוגו ארנק Cryptonatorזהו ארנק מקוון נוסף לאחסון XRPs וגם לביצוע עסקאות בצורה מהירה ומאובטחת. אתה יכול לאחסן ולהחליף בכ- 15 מטבעות קריפטוגרפיים ומאפשר עסקאות ישירות והחלפה מיידית בין מטבעות לתהליך חלק יותר תחת חשבון אחד בלבד. זה גובה דמי עסקה נמוכים מאוד ופתיחת חשבון היא ללא עלות.

אבטחה היא מרכיב חזק בארנק זה מכיוון שהוא דאג לכלול תהליך אימות דו-שלבי, חיבור SSL מוצפן באמצעות HTTPS ופרוטוקולי אינטרנט מהימנים לשיפור הגנת החשבון ובטיחותו. נאמר גם כי הוא מספק אבטחה של בנק כיתה ולכן פרטיות ואנונימיות של זהותך לעולם אינן בסכנה.

אתה יכול גם לגשת ל- Cryptonator כתוסף Chrome, מכיוון שהן השתלבו בדפדפן Chrome, ומאפשרות לו אימות רב יותר וגישה קלה יותר ללקוחות..

איך להישתמש

 • ישנם שני סוגים של חשבונות עם Cryptonator, חשבון אישי וסוחר.
 • צור חשבון על ידי הזנת מזהה דוא”ל וסיסמה.
 • אשר את מזהה הדוא”ל שלך. בעת השימוש באפליקציה לנייד, יישלח לנייד שלך קוד אימות של 2 גורמים באמצעות OTP.
 • היכנס לחשבונך וצור את כתובות ההפקדה שלך.
 • לחץ על “צור כתובת חדשה” מהתפריט הנפתח לצד שם החשבון. כל מטבע קריפטוגרפי יכול לתמוך בעשרה כתובות.
 • כעת אתה יכול להשתמש בכתובות אלה כדי לשלוח ולקבל מטבעות ולצרכי עסקה.
 • תתבקש שוב OTP כשתאשר את פרטי התשלום שלך כדי להבטיח אותו.

מאפיינים

 • אבטחה ברמה גבוהה עם אימות דו-גורמי וכל נתוני המשתמש נשלפים על ידי האלגוריתם הצפוני של SHA-256.
 • אתה יכול להוריד את גרסת האפליקציה לאנדרואיד במכשיר הנייד שלך וגם בתוסף Chrome.
 • העסקאות הן מהירות, קלות וישירות עם חשבון אחד בלבד התומך ב -15 מטבעות קריפטוגרפיים אחרים.
 • אתה יכול גם להמיר מטבע למטבעות פיאט בזמן אמת עם עמלות נמוכות.

חסרונות של Cryptonator

 • בהיותו ארנק מקוון, הוא חשוף לפריצה ודליפת המידע שלך.
 • במקרה של גניבה ניידת, אתה יכול לפנות אליהם ולקבל מיד את חשבונך.

התחל עם קריפטונאטור

11. לקיים

Uphold משמש לא רק לאחסון אדווה. זוהי בורסה מרובת מטבעות קריפטוגרפיים בה תוכלו להמיר את מטבע הפיאט שלכם לקריפטוגרפי.

שלא כמו חילופי מטבעות אחרים, תוכלו לקנות מטבעות קריפטו באופן מיידי באמצעות כרטיס החיוב שלכם ב- Uphold. ניתן גם לשלוח, לקבל, לסחור ולהמיר את המטבעות הקריפטוגרפיים השונים בהם תומכת הפלטפורמה.

Uphold מאפשר למשתמשים להתחיל לקנות מטבעות קריפטוגרפיים ברגע שהם נרשמים ולאשר את מזהה הדוא”ל שלהם. עם זאת, על מנת לבצע הזמנות ששוות יותר מ -1,000 דולר, עליך להשלים את הליך KYC שקבע Uphold.

איך להישתמש

 • צור חשבון ב- Uphold באמצעות מזהה הדוא”ל שלך.
 • אמת את מזהה הדוא”ל שלך על ידי לחיצה על הקישור שנשלח אליך.
 • כעת תוכל לבצע הזמנות קנייה ומכירה קטנות. על מנת שתוכל לבצע הזמנות גדולות יותר, עליך להשלים את הליך KYC על ידי הגשת מספר מסמכים.
 • לאחר השלמת הליך KYC, תוכל לבצע הזמנות גדולות יותר מחשבונך.
 • על מנת לאבטח את חשבונך, הפעל את אימות 2FA.

מאפיינים

 • תומך במגוון רחב של מטבעות קריפטוגרפיים ומדינות.
 • מספק למשתמשים את היכולת לקנות מטבעות קריפטוגרפיים באופן מיידי באמצעות כרטיסי החיוב / האשראי שלהם.
 • השירות משתמש באמצעי אבטחה מרובים על מנת לאבטח את חשבונך.

חסרונות

 • לקיים הוא ארנק חם. פירוש הדבר שהוא חשוף לפריצות וגניבות.
 • אין לך שליטה מלאה על הכספים שלך, שכן המפתחות הפרטיים שלך תמיד מוסתרים ממך.
 • למרות שהם מאפשרים לך לרכוש קריפטוגרפיה באופן מיידי, הם גובים עמלה נכבדה על כל הזמנת קנייה.

12. אקסארפי

Exarpy מספקת את שירות הארנק הטוב ביותר עבור קריפטוגרפיה Ripple שיכולה להיחשב גם כארנק חם. בשונה מארנקים חמים שמחוברים תמיד לאינטרנט, Exarpy מחוברת לאינטרנט רק כשרוצים להשתמש בכספים המאוחסנים בה. Exarpy אינה זקוקה לתוכנה מיוחדת כדי לגשת לארנק שלך.

הארנק נוצר במצב לא מקוון ולא המפתחות הפרטיים וגם לא הכתובת הציבורית מאוחסנים בשרתים כלשהם. למעשה, ל- Exarpy אין שום שרתים המוקדשים לאחסון כתובות ה- Ripple.

הארנק מספק ממשק קל מאוד לשימוש שמגיב במיוחד. כך, מה שהופך אותו לחוויה מהנה.

מתחילים

 • לאחר שתעבור לאתר Exarpy, יהיה עליך לקבל את כל התנאים וללחוץ על “המשך”.
 • לאחר מכן תתבקש להתנתק מהאינטרנט. לאחר שהתנתקת, תראה אפשרות “ליצור ארנק”.
 • על מנת ליצור ארנק, תצטרך לבחור 16 מספרים שנוצרו באופן אקראי ולחץ על “המשך”.
 • כעת תוכל לראות את מספרי הסיכה שבחרת באופן אקראי, יחד עם משפט הסיסמה והמפתח הפרטי. רשמו את כולם על פיסת נייר ואחסנו אותה במקום בטוח.
 • לאחר מכן תתבקש להזין את הסיכה ואת משפט הסיסמה. לאחר הכניסה, לחץ על “התחברות”.
 • לאחר מכן תתבקש להתחבר מחדש לאינטרנט. לאחר שתעשה זאת, תוכל לגשת לכספים שלך.

מאפיינים

 • אבטחה יוצאת מן הכלל המוצעת לארנק שאינו חומרה.
 • ארנק זה משולב גם בשירות חליפין בשם Changelly המאפשר לקנות עוד אדווה.
 • יש תשלום נמוך במיוחד של 0.025 אדווה עבור כל העברה שתבצע.

חסרונות

 • אתה זקוק לסיכה ולביטוי הסיסמה כדי להיכנס לחשבונך. לפיכך, הפיכת הארנק לפחות לנייד.
 • הארנק אינו תומך בשום מטבע מטבע אחר מלבד Ripple.

13. גווארדה

Guarda הוא אחד הארנקים הניידים המהימנים ביותר שניתן להשתמש בהם כדי לאחסן את הנכסים הדיגיטליים מבוססי הבלוקצ’יין שלך. שירות ארנק חם זה מספק גם אפליקציה המאפשרת לבצע עסקאות באמצעות המחשב האישי שלכם.

בניגוד לרוב ספקי הארנקים החמים האחרים, Guarda מעניקה לך גישה למפתחות הפרטיים לחשבונך. המשמעות היא שתהיה לך שליטה מלאה על הכספים בארנק שלך.

אתה יכול ליצור ארנק חדש בקלות על ידי מסירת מזהה הדוא”ל והסיסמה שלך. שירות ארנק זה משולב גם עם צ’אנג’לי. זה אומר שאתה יכול גם לקנות ולמכור מטבעות קריפטו בפלטפורמה זו.

מתחילים

אתה יכול להוריד את אפליקציית guarda android מחנות google play. לחלופין תוכלו להיכנס לאתר הרשמי שלהם.

 • לחץ על “צור ארנק”.
 • כעת תצטרך להזין את מזהה הדוא”ל והסיסמה שלך. לחץ על “המשך”.
 • לאחר יצירת הארנק שלך, עליך להזין את הסיסמה שלך כדי להתחבר..
 • לאחר שתתחבר, תוכל להשתמש בשירותים השונים שהם מספקים.

מאפיינים

 • תומך במספר פלטפורמות כלומר קל לגשת לארנק מכל מקום שתרצו.
 • באמצעות בורסה מובנית, תוכלו לקנות ולהחליף את הקריפטוגרפיה שלכם בקלות.
 • יש לך שליטה מלאה על הכספים שלך כיוון שיש לך גישה למפתחות הפרטיים בפלטפורמה זו.
 • בתמיכת מעל 30 מטבעות קריפטוגרפיים, זה הארנק היחיד שתזדקק לו.

חסרונות

 • אבטחה היא דאגה מרכזית בארנק השומר. מלבד הסיסמה שהגדרת, אין אמצעי אבטחה נוספים.
 • כמו ארנקים חמים אחרים, גם גווארדה חשופה לגניבות.

ארנקי האדווה הטובים ביותר: מה הבחירה שלך?

דנו בארנקים הטובים ביותר לאחסון אדווה בבטחה. ודא שאתה בוחן את האבטחה והתכונות האחרות של הארנק שנבחר. אנו מקווים כי המאמר עזר בבחירת הארנק הטוב ביותר ל- xrp לאחסון אדווה בבטחה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map