1. Coinbase 2. Coinmama 3. BitPanda
בסיס מטבעות מטבעת מטבעות ביטפנדה
להתחיל! להתחיל! להתחיל!

הכל התחיל בחודש ינואר בשנת 2009, כאשר הביטקוין הוצג לראשונה לעולם. אחרי כמה שנים רדומות יחסית, ביטקוין עשה קאמבק מוחץ, כאשר הם ממש קרעו את כל השיאים הקודמים כדי להשיג שיא כל כך מסיבי של כל הזמנים, עד שמשקיעים בכל רחבי העולם החלו לשים לב. די מהר, המטבע הקריפטוגרפי הפיץ את שורשיו לכל עבר. כלי תקשורת רגילים, יחד עם ההתפשטות המדהימה של האינטרנט, דאגו שביטקוין יהפוך במהרה לשם דבר. אבל האם יש יותר מטבעות קריפטוגרפיים מאשר רק ביטקוין? למעשה, יש.

הבנת בלוקצ’יין

אבל כדי להעמיק בעולם המורכב של מטבעות קריפטוגרפיים, עלינו להבין תחילה מה זה בלוקצ’יין. במילים פשוטות, טכנולוגיית הבלוקצ’יין היא בסיס נתונים דיגיטלי או ספר ספרים המתעד או עוקב אחר כל העסקאות בעולם הכוללות מטבעות קריפטוגרפיים. באופן זה, מתבטל הצורך בארגון מרכזי, ממשלתי או אחר, שיכול לפקח ולווסת באופן פעיל את כל עסקאות המטבעות. הבלוקצ’יין הוא זה שמעניק לביטקוינים את אחד המאפיינים המאוד אינטגרליים שלו של ביזור, כלומר, לא להיות מרוכז בידי סוכנות, ממשלה או ארגון מסוימים. כעת, ביטקוין הוא אולי אחד היישומים החשובים ביותר של הבלוקצ’יין, אך אין זה אומר שהוא היחיד.

אתריום: מבוא

Ethereum הוא יישום פנטסטי נוסף ועתיד של טכנולוגיית הבלוקצ’יין שצובר המון כוח בתקופה האחרונה. בבסיסה, Ethereum עובד בדיוק כמו כל מטבע קריפטוגרפי אחר, עם אסימונים בשם Ether שניתן לקנות או למכור בדומה ל- Bitcoins. כל עסקה המתבצעת באמצעות אסימונים אתרים אלה כמטבע מועלה מיידית ונרשמת בבלוקצ’יין, ומבטלת את הצורך בארגון בנקאי המאמת עסקאות כאלה. ברמת השטח, בעוד ש- Bitcoins ו- Ethereum חולקים קווי דמיון בוטים, בהחלט יש גם כמה הבדלים מודגשים. בעוד שהביטקוין מתפקד כמעט אך ורק כמטבע דיגיטלי, את’ריום היא בעיקר פלטפורמה דיגיטלית להפעלת יישומים באמצעות אסימונים של את’ר, כלומר יותר מספר האסימונים שיש לכם, גדול יותר יהיה היקף היישומים שתוכלו לרתום מתוכו. . אך כיצד ניתן לרכוש אסימונים אלו? האם ישנם שירותי חליפין העוסקים במיוחד בהם? מאמר זה נועד לענות על כל השאלות מסוג זה ועוד.

כרייה לאת’ר?

כאשר מדברים על להרוויח מטבעות קריפטו חדשים, הרבה אנשים מסתכלים על כרייה. עבור חסרי היכרות, כרייה היא תהליך של חפירה דיגיטלית של מטבעות חדשים על ידי פתרון אלגוריתמים חישוביים מורכבים ובעיות מתמטיות. זה נעשה בעזרת מכונות מסובכות המחוברות למחשבים שלך, ולמי שיש בר מזל מספיק להגיע לפיתרון מוענק הפרס הנכסף של כמה מטבעות. כעת בעוד שיטה זו עובדת נהדר עבור ביטקוינים, היא לא ממש מחזיקה אסימונים של את’ר, פשוט בגלל העובדה שכריית את’ריום אינה אפשרית מספיק בגלל העלויות הגבוהות מדי הנלוות לה..

אך עדיין נותרה השאלה; אם לא באמצעות כרייה, אז כיצד והיכן תוכל לבצע רכישות של Ethereum? להלן רשימת השיטות היצרניות, הבטוחות והיעילות ביותר לרכישת אתר, וכיצד גם לשלם על כך.

קנו אתריום עם כרטיסי אשראי או כרטיסי חיוב

כרטיסי אשראי או חיוב יכולים לעשות דרך ארוכה בהפיכת העסקאות היומיומיות שלנו לקלות ונוחות הרבה יותר. הם מבטלים את הצורך בנשיאת מזומנים בפועל, ובכך מצמצמים עודף מטען שעלינו לשאת בכדי לשמור על מזומנינו. כמו כן, הם הרבה יותר בטוחים לנשיאה מאשר מזומנים מכיוון שגם אם במקרה תאבד את הכרטיס שלך, יש סיכוי קלוש למדי שמישהו יוכל לגזול ממך את הכסף שלך אלא אם כן הם מכירים במקרה את סיכת האבטחה שלך או יכולים להפר פרוטוקולי אבטחה כלשהם. . בתשלום מינימלי של כ -3.5%, רכישת אתר בכרטיס אשראי או כרטיס חיוב היא אחת האפשרויות המשתלמות והבטוחות ביותר שיש. מתוך שלל החלופות, אנו מציגים את שלוש חילופי Ethereum הטובים ביותר המאפשרים למשתמש לבצע רכישות על ידי בחירת אמצעי התשלום בכרטיס אשראי..

1. Coinbase

סקירת CoinbaseCoinbase היא פלטפורמה מקוונת מאובטחת המאפשרת למשתמש לבצע עסקאות במטבעות קריפטוגרפיים, כלומר לקנות או למכור מטבעות דיגיטליים, ואף לאחסן אותם בכספות דיגיטליות בטוחות. פונקציונלי פעיל במדינות כמו ארה”ב, קנדה, אירופה, סינגפור ובריטניה, Coinbase מאפשר לך לקנות באופן מיידי מטבעות Ethereum וגובה עמלה סמלית של 3.75%. דבר אחד שיש לציין הוא כי Coinbase עוסק רק באת’ר ולא ב- Ethereum Classic. כדי לקבל גישה ל- Ethereum Classis, כל שעליך לעשות הוא לרכוש Bitcoins ב- Coinbase, שאותם ניתן להחליף ב- Ethereum Classic ב- Binance..

התחל עם מטבע

2. CoinMama

מטבעת מטבעותCoinMama היא שיטה חסרת טרחה של קנייה ומכירה של Ethereum, בעיקר משום שהיא מבטלת את הצורך באימות אם העסקה שלך במקרה נמוכה מהגבול העליון של $ 125. כל שעליך לעשות הוא ליצור חשבון ולהיכנס, שכמעט ולא לוקח הרבה זמן. ברגע שאתה מחובר לחשבון, עליך לבצע רכישה אשר תופיע בארנק Ethereum שלך תוך פחות מעשרים דקות. אם יש דבר שאינו כשורה בשירות, הוא שהם גובים תשלום גבוה מדי. בהשוואה ל- 3.75% של Coinbase, CoinMama גובה מכם עמלה אדירה של 7% על כל העסקאות. מהפך, CoinMama תומך בכרטיסי חיוב מכל המדינות ומקבל תשלום מכל מקום בעולם. שוב, בדומה ל- Coinbase, גם CoinMama עוסק רק באת’ר ולא ב- Ethereum Classic. התהליך לרכישת Ethereum Classic נשאר למעשה זהה, המחליף ביטקוין שנרכש ב- CoinMama ב- Ethereum Classic ב- Binance..


התחל עם מטבע MAMA

3. BitPanda

ביטפנדהBitPanda התחיל כשירות שעסק אך ורק בביטקוינים וברכישותיהם. אך ככל שהעסק גדל, היזמים חיפשו דרכים חדשות למשוך לקוחות. אחת הדרכים הללו הייתה הצגת רכישות את’ר. שירות תיווך זה למטבעות דיגיטליים ממוקם מחוץ לאוסטריה ומאפשר עסקאות בכרטיסי אשראי עבור אתר. העמלה נמוכה כפי שהיא אמורה להיות והעסקאות מתרחשות באופן מיידי ללא עיכוב רב. בדומה ל- Coinbase ו- CoinMama, BitPanda לא מוכרת את Ethereum Classic ויש לקבל אותה מביננס בתמורה לביטקוינים שנקנו ב- BitPanda..

התחל עם BITPANDA

קנה אתריום באמצעות חשבונות בנק או העברות

השיטה השנייה שעליך להכיר היא שיטת העברה ישירה של חשבונות ותשלומי חשבון. העברות חשבוניות בטוחות ונוחות נהדרות כאשר אתה בוחר שלא להעביר שום מזומן או כרטיס על האדם שלך. יש להם עמלת עסקה מינימלית ומתהדרים בהסברה כמעט אוניברסלית. כמעט כל תאגיד גדול או שירות חליפין מקוון בעולם תומכים בתשלומי העברה בנקאית, מה שהופך אותם לחלופה מצוינת לתשלומי כרטיסים.

1. Coinbase

סקירת Coinbaseניתן להשתמש ב- Coinbase כערוץ לביצוע רכישות Ethereum. עם חווית קנייה בריאה ודמי עסקה הנמוכים עד 1.49%, זו עוד דרך נהדרת למלא את עתודות האתריום שלך. המגבלה היחידה שעומדת בפניך היא שכרגע ניתן לגשת לתכונה זו רק במספר מוגבל של מדינות. רק אם אתה תושב ארה”ב, קנדה, בריטניה, סינגפור ואירופה תוכל לנצל באופן מלא את היתרונות של חילופי דברים אלה. מלבד זאת, ייתכן שמשתמשי ארה”ב יצטרכו לעבור קצת יותר בעיות בגלל תגובת המערכת המעוכבת של מערכת הבנקאות ACH. מסיבה זו, עסקה עשויה אף לארוך עד 7 ימים לעיבוד. לעומת זאת, הקנדים נהנים מעסקאות די מהירות שנמשכות בין יום ליומיים עד לסיום. תושבי בריטניה כמו גם אירופה יכולים לנצל את אותן ההטבות אם הם בוחרים להשתמש ב- SEPA להפקדות בחשבון..

התחל עם מטבע

2. קראקן

לוגו של קראקןקראקן הוא שירות קריפטוגרפי שמבוסס על אירופה ומתפקד כאחד משוקי המסחר המובילים של את’ריום ואתר. אם אתה תושב אירופה ומוכן לקנות אסימונים של אתרים, אז קראקן היא הפתרון הטוב ביותר מבחינת שירות ואמון נהדרים. בנוסף, שלא כמו הרבה פורטלים אחרים, Kraken גם נותן לך את הגמישות לרכוש ישירות את Ethereum Classic.

התחל עם קראקן

3. תאומים

לוגו תאומיםמזל תאומים דומה לקרקן במובן שהוא מקומי גם לאזור יחיד. אם אתה תושב ארצות הברית, ניו יורק בפרט, אתה זכאי להועיל מהיתרונות של שירות החלפת הצפנה זה. השתמש בפיקדון ACH לביצוע הרכישות שלך. בנוסף, מזל תאומים משרת כעת גם אזורים כמו קנדה, יפן, הונג קונג, קוריאה וכמה מדינות אירופאיות.

התחל עם ג’מיני

4. CEX.IO

cex io סקירהמבוסס מחוץ לבריטניה, CEX.io הוא שירות חליפין המתמקד כולו במטבעות דיגיטליים ובמטבעות קריפטוגרפיים. זהו אחד משירותי החלפת המטבעות המנוסים והוותיקים ביותר ברשת ומאפשר ללקוחותיו לרכוש אסימונים של Ether דרך ACH אם אתה באמריקה או דרך SEPA אם אתה באירופה..

התחל עם CEX.IO

שימוש בארנקי Ethereum

באופן אידיאלי, לעולם לא בטוח לאחסן את אסימוני ה- Ethereum או ה- Ether שלך בבורסה מקוונת. הם מועדים באופן מסוכן להתקפות סייבר ותמיד יש את הסבירות הגבוהה שהמטבעות שלך נגנבים על ידי האקרים. מסיבה זו בדיוק אנו ממליצים לכם לתת אפשרות לארנקים אלקטרוניים. ארנקים דיגיטליים אלה שנבנו אך ורק עבור Ethereum הם מהירים, בטוחים ומאובטחים. יש להם את כל חומות האש הנדרשות ופרוטוקולי האבטחה שיכולים להגן על המטבעות שלך מפני כל הפרת אבטחה פוטנציאלית.

קנו את’ריום עם ביטקוין

די כבר נאמר על הפופולריות העצומה וההישג העולמי של ביטקוין. בגלל שווי השוק העולמי שלהם והשיגעון הנרחב בקרב האוכלוסייה הכללית, כמעט כל חילופי המטבעות או פורטלי העסקאות יאפשרו לך לרכוש ביטקוין. הסיבה הגדולה ביותר שעומדת מאחורי זה היא שרוב חילופי המטבעות הדיגיטליים הנמצאים בשימוש כיום עושים שימוש בצמד ETH / BTC, מה שאומר שלקוחות יכולים לרכוש ביטקוין מהבורסה ואז להמשיך ולסחור בביטקוינים שנקנו תמורת Ethereum Classic. פורטלים כמו Binance ו- Changelly מאפשרים ללקוחות באופן ספציפי לרכוש את Ethereum או Ethereum Classic עם Bitcoins, או אפילו מטבעות קריפטוגרפיים אחרים..

1. בינאנס

לוגו בינאנסבתור הבורסה הפופולרית והגדולה בעולם בביטקוין, בינאנס משרת מיליוני לקוחות על בסיס יומי. הגורם הגדול ביותר שעובד עבור Binance הוא הקלות בהפקדת ביטקוין ואז שימוש נוסף במטבעות אלה לרכישת Ethereum או Ethereum Classic..

התחל עם BINANCE

2. GDAX

gdax- פלטפורמהGDAX פופולרי מאוד בארצות הברית ומתגאה באחד מבסיסי הצרכנים הגדולים ביותר מכל שירותי החלפת המטבעות המקוונים. כדי להמיר את הביטקוינים שלך בקלות ל- Ethereum או ל- Ethereum Classic, GDAX עובד כמו קסם. עבור אותם משתמשים שקנו את ביטקוין שלהם מ- Coinbase או GDAX עצמו, התהליך פשוט אפילו יותר, מכיוון שהם אפילו לא יידרשו ליצור חשבון חדש או לרשום בעצמם, אלא פשוט יכולים להתחיל לסחור בביטקוינים שלהם..

התחל עם GDAX

קנה את’ריום עם Paypal

Paypal בהחלט מספקת דרך למשתמשים בכל רחבי העולם לרכוש את Ethereum או Ethereum Classic. למרבה הצער, השיטה לא מאוד פשוטה. קודם תצטרך לרכוש ביטקוין מ- VirWoX דרך Paypal. לאחר שהדבר נעשה, תוכלו להשתמש בכל אחד משירותי החליפין שהוזכרו לעיל כמו Binance או Changelly כדי להחליף את ה- BTC תמורת Ethereum או Ether..

קנו את’ריום במזומן

ישנם מספר יישומים עבור ביטקוינים, ולכן כיום ניתן לטעון כי מדובר בקריפטוגרפיה הפופולרית ביותר הקיימת בשוק הדיגיטלי. אחת היישומים הרבים שיש לה היא למשלוח כסף בינלאומי מבלי שייגבה חלק גדול מדמי ההעברה או חיובים נוספים. לעומת זאת, ידוע שרוכשי האתריום מבצעים רכישות רק למטרות ספקולטיביות. כמו השיטות שתוארו לעיל, תחילה עליך לבצע רכישת ביטקוין במזומן. לאחר השלמת הרכישה, השתמש בשירות חליפין כמו בינאנס או Changelly להחליף את ה- BTC שלך עבור Ethereum.

רכישת שאלות נפוצות על Ethereum

בסך הכל, עסקאות Ethereum הפכו עכשיו לסופר נוחות וללא טרחה. הזמינות הנרחבת שלהם במספר פלטפורמות כמתואר לעיל, יחד עם מותג היישומים המגוון אך הייחודי שלהם, מה שהופך אותם למועמדים פוטנציאליים לדבר הגדול הבא שיש להיזהר אחרי Bitcoins בזירת המטבעות. מאמר זה היה ניסיון להדריך אתכם לגבי המקומות היעילים והטובים ביותר לקנות אתריום ובאילו אמצעי תשלום להשתמש. בהערת סיום, אנו מנסים להפיג כמה תפיסות מוטעות פופולריות, לספק תשובות מבוקשות ומספקות מידע שימושי על השימוש הכללי, הרכש והאחסון של אסימוני אתריום ואיתר..

הזמן הנכון לקנות

בדומה לשווקים אחרים, גם שוק את’ריום אינו צפוי בעיקר. כמעט בלתי אפשרי לחזות את הזמן האופטימלי לביצוע רכישה, ולכן כל עסקה עם אסימונים של אתריום או את’ר היא סיכון בפני עצמו. בסופו של דבר אתה עשוי להרוויח סכום כסף משמעותי מעליית מחירים מיד לאחר ביצוע הרכישה, או בסופו של דבר לאבד סכום כסף גדול עוד יותר אם המחירים קורסים פתאום. עם זאת, ישנן אסטרטגיות מסוימות בהן תוכלו להשתמש כדי למזער את הסיכון שלכם. טכניקה פופולרית ויעילה ביותר היא זו של ממוצע עלויות דולר, שכולל פיצול הרכישה הכוללת על פני זמן מסוים ומספר עסקאות כך שגם אם המחיר משתנה במידה מסוימת, ההפסדים שאתה סובל ממוזערים.

סיכונים קשור ל

מכיוון שאת’ריום הוא סוג חדש יחסית של מטבע קריפטוגרפי, במיוחד כשמשווים אותו לביטקוינים, הוא גם הרבה יותר תנודתי ובלתי צפוי. למי שמעוניין לרכוש אתריום, מומלץ מאוד לבצע בדיקת רקע על המטבע, לבדוק את המגמות האחרונות ולחקור ככל האפשר על כדאיות המטבע. אם אחרי כל המחקר הנרחב הזה אתה עדיין נוטה לבצע את הרכישה, רק אז כדאי שתקנה לעצמך כמה אסימונים של אתרים..

זמני רכישה מוגזמים

מכיוון שבורסות את’ריום, כמעט כולן, עדיין בפיתוח וטרם מיצו את מלוא הפוטנציאל שלהן, הן עדיין תלויות במערכות בנקאיות מסורתיות בכדי לעבד את עסקאותיהן. תלות זו מובילה לעיתים קרובות לבעיות מכיוון שמערכות בנקאיות בדרך כלל איטיות למדי ודורשות פרקי זמן ממושכים לעיבוד עסקאות פשוטות. תשלומים שבוצעו ישירות מחשבונות בנק או באמצעות כרטיסי אשראי נמשכים לרוב שבוע שלם. מכיוון שהחלפה אינה יכולה להיפרד מהאתר אלא אם כן כל התשלומים מסולקים ומחושבים, לעיתים קרובות קיימת עיכוב במקרה של עסקאות אתריום..

כרייה או קנייה?

כאמור בתחילת המאמר, כריית את’ריום היא תהליך די מורכב וצורך משאבים. על מנת להשיג אסימונים של Ethereum או Ether, עדיף פשוט לרכוש אותם מכיוון שזה הרבה יותר פשוט ונוח לצרכן הממוצע. כמו כן, כמות המשאבים הנצרכת בכריית אתר עולה בהרבה על התפוקה שאתה אמור להשיג.

שיטת התשלום הטובה ביותר

אין אמצעי תשלום יחיד ואוניברסלי הטוב ביותר ברכישת Ethereum. למעשה זה תלוי במידה רבה בהעדפותיך ובסוג המטרות שיש לך. לדוגמה, אם אתה מחפש עסקאות בעלות נמוכה, אז בחירה בתשלומי חשבון בנק תעשה לך טוב. באופן דומה, אם במקרה הפרטיות היא הדאגה העיקרית שלך, אז אתה צריך להשתמש ב- Bitcoins כדי לבצע את הרכישה. לבסוף, עבור מי שממהר ומחפש עסקאות מהירות, תשלומי כרטיסי אשראי הם הדרך ללכת.

פעולות לאחר הרכישה

זו שוב החלטה שהמשתמש עצמו יכול לקבל בצורה הטובה ביותר בהתחשב במה הוא מתכנן לעשות עם המטבעות שלו. אם אתה מתכנן לאחסן אותם, האפשרות הטובה ביותר עבורך היא להעביר מיד את המטבעות שלך לארנק חומרה מאובטח כך שהם יישארו בטוחים ונעולים בכספת, שם יחסית הרבה יותר קשה לגנוב או לגשת אליהם לכל דבר. צד שלישי. עבור מספר מצומצם של מטבעות, ארנק מקוון מספק מספיק אבטחה ויעשה בסדר גמור.

Ethereum או Ethereum Classic?

מבלי להיכנס הרבה לפרטים של כל זה, מספיק לומר שהבלוקצ’יין של את’ריום עבר לאחרונה כמה שינויים והתפצל לשני ענפים נפרדים. בעוד שבמקרה Ethereum הוא הגדול מבין השניים, Ethereum Classic הוא הקטן יותר עם מגבלה עליונה של כ- 200 מיליון דולר..

תמיכה בכספומט ביטקוין

שאילתה נפוצה המתעוררת לעיתים קרובות במוחם של המשקיעים והקונים כאחד היא האם כספומטים של ביטקוין תומכים במשיכות ועסקאות של Ethereum או לא. התשובה היא לא. כספומטים של ביטקוין בנקודת זמן זו אינם תומכים בעסקאות אתריום. הסיבה האפשרית שעומדת מאחורי זה היא העובדה שבדרך כלל לא משתמשים באסימונים של אתרים בצורה נרחבת כמו ביטקוינים ואין ביקוש ממשי לאיתר בתשלומים בינלאומיים. אי אפשר להשתמש אפילו באתרים לקניות מקוונות או לבזבז באתרי מסחר אלקטרוני, ולכן אין צורך בהקמת תמיכה של Ethereum בכספומטים של ביטקוין..

רכישות במזומן והיתרונות שלהם

היתרון העיקרי שאתה יכול להרוויח מעסקאות במזומן עם Ethereum הוא פרטיות. בכל פעם שאתה משלם עבור מטבע קריפטוגרפי כמו אתר או ביטקוין במזומן, אתה מקבל את היתרון הכרוך בכך שאתה נשאר אנונימי לרכישה. אחרת, אם פרטיות איננה מהווה דאגה כה גדולה עבורך, למעשה מומלץ לבחור בתשלומי כרטיסי אשראי או העברות בחשבון בנק. פעולה זו תאפשר לך לגשת לתשלומים מהירים יותר, לרכוש סכומים גדולים יותר ואף לגבות עמלות עסקאות נמוכות יותר בהשוואה למועד בו אתה סוחר ב Bitcoins לאחר רכישתם בכספומט..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector