מאז הקמתו, מרחב הקריפטו משך את תשומת ליבם של הרבה אנשים. היבט מרכזי בקריפטו הוא המחיר, כאשר משקיעים רבים מעוניינים לחזות את מחירי המטבעות הקריפטוגרפיים בצורה מדויקת. עם זאת, מאמר זה יסקור את חיזוי המחירים של Electroneum הן לטווח הארוך והן לטווח הקצר.

לפני שנמשיך לחיזוי המחירים של Electroneum, בואו לגלות כמה פרטים חשובים אודות מטבע הקריפטוגרפיה המהיר הזה. Electroneum הוא מטבע קריפטוגרפי פופולרי המבוסס על ניידים שתוכנן במיוחד כדי לפנות למדינות הפחות מיוחסות והלא בנקאיות בעולם..

חיזוי מחיר אלקטרוניום

ביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים גדולים אחרים הם מפורסמים למדי ונגישים בקלות במדינות מפותחות; את אותו הדבר אי אפשר לומר במדינות לא מפותחות בעולם.

עם זאת בחשבון, Electroneum עוסקת בעיקר בהבאת הטכנולוגיה החדשנית הזו (בלוקצ’יין ומטבעות קריפטוגרפיים) אל הבסיס. לאזרחים ממדינות העולם הלא מפותחות ביותר יש גישה מועטה או אין לשירותים פיננסיים.

אלקטרונאום, מאז הקמתה, מחפשת לשנות זאת. הקריפטו פופולרי למדי בכמה מדינות אפריקאיות ואסיאתיות שמביאות חופש פיננסי וסיוע לפחות מיוחסות.

מלבד פנייה לפריבילגיות פחות, Electroneum גם מתכננת להגביר את האימוץ ההמוני של ה- ETN האסימוני המקורי שלה, כמו גם להקל על המודעות הכללית לכל שטח המטבעות הקריפטוגרפיים והבלוקצ’יין..

עם זאת בחשבון, הקריפטו מבוסס המובייל פשט באופן מאובטח את המעבד שעושה שימוש ברכישת ETN. מה שמאפשר למשתמשי הסמארטפונים לקבל במהירות ובאופן מאובטח אלקטרונים (ETN).

ניתוח מחירים היסטורי

הושק בספטמבר 2017 על ידי המנכ”ל ריצ’רד אלס, חובב קריפטו פופולרי עם ניסיון של מספר שנים בתחום הקריפטו והבלוקצ’יין. לפני פיתוח Electroneum, ריצ’רד היה פעיל באופן פעיל בבניית מכונות כריית GPU.

בספטמבר 2017, לאחר כשנתיים של תכנון, השיק ריצ’רד את הנפקת המטבע הראשונית (ICO) של Electroneum. ה- ICO הושלם מוקדם מהמתוכנן והתגלה כמוצלח מאוד.

חברת Electroneum עדיין מחזיקה בשיא ה- ICO הגדול ביותר שנערך אי פעם במרחב הקריפטו. מעל 115,000 איש רכשו ETN בשווי 40 מיליון דולר במהלך ה- ICO.

חברת Electroneum השיקה לאחרונה גם סמארטפון שתוכנן במיוחד לביצוע עסקאות הקשורות ל- ETN. הטלפון החכם M1 מסייע גם לעסקאות מיקרו מהירות יותר כמו תשלומי אפליקציות, העברת כסף, רכישת זמן אוויר, כרייה סלולרית וכו ‘..

למרות שמשקיעים טרם קיבלו תשואות מההשקעה שלהם, אסכולות רבות עדיין מאמינות בפוטנציאל של Electroneum לחוות שור בזמן הקרוב..


דרך נוספת ש- Electroneum מכה גלים היא באמצעות השותפות שלה עם קרן WONDER. הקרן היא ארגון לא ממשלתי הנתמך בקריפטו המתמקד במתן הזדמנויות טובות יותר לנשים ונערות פחות מיוחסות.

העמותה מתמקדת בהבטחת בנות גישה לחינוך, ונשים מקבלות כספים שיעזרו להן להקים עסק ובכך לספק להן אמצעי פרנסה..

Electroneum השיקה גם את פלטפורמת Anytask. פלטפורמה עצמאית שבה אנשים שאינם בנקים בעולם יכולים להציע שירותי פרילנסרים ולקבל תשלום ב- ETN. זה די חשוב מכיוון שרוב פלטפורמות הפרילנסרים מחייבות פרילנסרים לקבל גישה למבנה בנקאי מסורתי כלשהו. בפלטפורמת AnyTask של Electroneum, מוכרים אינם זקוקים לחשבון בנק והם אינם צריכים לשלם דמי מוכר כלשהם.

מחיר ETN נוכחי, שווי שוק והיצע

על פי CoinMarketCap, בעת כתיבת שורות אלה, ETN ירדה ב -2.61% ונסחרה ב 0.004887 דולר. לקריפטוגרפיה יש כיום שווי שוק של 49,787,257 דולר ו -10,188,082,768 ETN במחזור.

אלקטרוניםאלקטרונים (ETN)

דרגה: 160$ 0.011493 מחיר (BTC) Ƀ0.00000000 Marketcap$ נפח 205.01$ 761.64 K24h שינוי 5.41% סך ההיצע 21.00 B ETN

תחזיות מחיר אלקטרוניום עתידי

חיזוי מחירים במרחב הצפנה הוא קריטי למדי לבחירת אפשרות ההשקעה הנכונה. זה עוזר למשקיעים לקבל החלטות מושכלות בכל הנוגע לרכישה, מכירה או ‘הידוק’ קריפטו מסוים.

תחזיות מחיר מדויקות כמעט יכולות להיעשות רק לאחר ניתוח הולם, ותחזיות מחיר של Electroneum אינן שונות זה מזה. ניתן לקבץ ניתוח חיזוי מחירים במרחב הקריפטו לשלושה, כלומר: ניתוח טכני, ניתוח יסודי וניתוח סנטימנטלי..

תחזית מחיר לטווח קצר של Electroneum

AfterPriceChange
יום 1 0.004 דולר -3.03%
שבוע 1 0.005 דולר -1.20%
חודש 1 0.005 דולר -1.20%
1 שנה 0.05 דולר 4.2%

תחזית לטווח ארוך של Electroneum

AfterPriceChange
1 שנה 0.05 דולר 4.2%
2 שנים 0.1 דולר 9.6%
3 שנים 1.2 דולר 119.6%
5 שנים 2.4 דולר 239.6%

* חיזוי מחיר זה מבוסס על הנתונים שנאספו ממקורות שונים המיועדים אך ורק למטרות חינוכיות ואין לראות בהם ייעוץ השקעות. על המשתמשים לבצע את המחקר לפני שהם משקיעים.

חיזוי מחיר אלקטרוניום לשנת 2020.

בשל התנודתיות במרחב ההצפנה, חיזוי מדויק של מחיר כל מטבע קריפטוגרפי אינו דבר פשוט. זה כולל Electroneum, שכרגע עומד כאחד ממאה הקריפטוסים המובילים הקיימים בעולם כיום.

ביחס לטבלת התחזיות שלעיל, בין ניתוחים אחרים, מחיר תעודת סל 1 אמור להיות בסביבות 0.05 דולר בסוף שנת 2020.

חיזוי מחיר אלקטרוניום לשנת 2022

עם בסיס משתמשים חזק ונוצרו יותר מקרי שימוש, במיוחד עבור בנקים לא בנקאיים, המשקיעים די מקווים ש- ETN תגיע לכוכבים..

בעוד שהשיגה של $ 1 נכון לשנת 2022 עשויה שלא להיות ריאלית, אנליסטים מצפים כי מחיר ETN אחד יעמוד על 0.1 $ נכון לשנת 2022.

חיזוי מחיר אלקטרוניום לשנת 2025

אסכולות רבות מאמינות כי Electroneum בר קיימא יותר, ולכן בטוח תהיה צמיחה מתמדת לאורך זמן. הסיבה לכך היא שהיא יוצרת ערך ומבקשת להבטיח יותר מקרי שימוש עבור ה- ETN האסימוני שלה.

על פי הניתוח, מחיר ETN 1 צפוי להיות סביב 2.4 דולר בשנת 2025.

האם Electroneum יכול להגיע למחיר של $ 1?

מאז ה- ICO פורץ הדרך שלה בשנת 2017, Electroneum עדיין לא עמדה בהבטחותיה למשקיעים. זה כבר מעלה את השאלה האם Electroneum היא השקעה טובה?

למרות שהמשקיעים עדיין לא מרוויחים מה- ICO, עם זאת, הם מאמינים שהמטבע מכוון לטיפוס יציב. למרות ש- $ 1 נראה מופרך מכיוון שהקריפטו מתומחר כרגע ב 0.004887 $.

עם זאת, מספר גורמים מצביעים על אפשרות שהמחיר של ETN אחד יגיע ל- $ 1.

  • Electroneum מעוניין יותר ליצור ערך. זה מועיל בטווח הארוך מכיוון שהוא יבטיח קיימות ועליית מחיר איטית אך יציבה.
  • Electroneum מעוניינת להגיע אל הלא בנקים (כ- 1.7 מיליארד ברחבי העולם). זוהי דרך בטוחה להקל על האימוץ וכן ליצור בסיס משתמשים חזק וגדול.

אז אם אתם שואלים, האם עלי להשקיע ב- ETN? אני מאמין שאתה צריך, במיוחד על בסיס ארוך טווח.

האם Electroneum בטוח?

לא ניתן להדגיש יתר על המידה את האבטחה במרחב הצפנה. בעקבות ה- ICO המצליח בשנת 2017 נפרצו ארנקים רבים של Electroneum ו- ETN נגנבה. זה הביא לאחר מכן לירידה במחירי ה- ETN ולחוסר שביעות רצון כללית בקרב המשקיעים.

במטרה למנוע הישנות כזו, הצפנה הציבה כמה אמצעי אבטחה. בעיתון לבן שפורסם לאחרונה, Electroneum השליך יותר אור על האלגוריתם הייחודי שלו, המכונה PoR (Proof of Responsibility)..

האלגוריתם זכה לשבחים מאנליסטים מובילים בתעשייה בעיקר בגלל האבטחה המעולה שלו. הטמעת האלגוריתם של PoR הופכת את Electroneum לאחת מבלוקצ’יין הבטוחות ביותר הקיימות כיום.

איך קונים Electroneum?

אלקטרונים (ETN) קל יחסית לקנות. ניתן לרכוש אותו בכל מרכזיה המפרטת את הקריפטו. מספר חילופי קריפטו תומכים כיום ב- ETN. הם כוללים; KuCoin, HitBTC, Huobi global, TradeOgre, CoinDCX, Liquid, Finexbox, CoinBene, Coindeal, Artis Turba, Sistemkoin, Bitbns, Digitalexchange.id ו- Cryptomate.

KuCoin היא אחת הפלטפורמות הטובות והקלות ביותר לרכישת Electroneum. ראשית, המשתמש יצטרך להקים חשבון KuCoin. הבא הוא להפקיד כספים.

ניתן לעשות זאת על ידי רכישת ביטקוין או Ethereum ממרכזיות כמו Coinbase, LocalBitcoins וכו ‘.

לאחר הפקדת כספים, המשתמש יכול לרכוש בבטחה את Electroneum ב- KuCoin. להלן צילום מסך של תהליך רכישת ETN ב- KuCoin.

חיזוי מחיר אלקטרוניום

הקבוצה

עם מנכ”ל ייעודי ריצ’רד אלס, עם היסטוריה טובה במרחב הצפנה והבלוקצ’יין, Electroneum מתגאה ללא ספק באחד הצוותים הטובים ביותר בחלל הצפנה. חברים אחרים בצוות כוללים; ניק קוק, בארי לסט, כריס נוריס, נייג’ל פוליי. כמה יועצים, כולל דייוויד בול CBE, לשעבר מנכ”ל יוניסף (בריטניה).

סיכום

מאמר זה סקר פרטים מעמיקים של מטבע החילוץ הפופולרי של Electroneum, כולל תחזיות המחיר שלו. כמה אנליסטים מהצפנה המובילים כמו מקאפי מאמינים שהקריפטו בטוח יעשה הפסקה ענקית בעוד כמה שנים.

אם זה יקרה, הקריפטו יהיה מעל בסיס משתמשים גדול מ -2 מיליארד משתמשים. האם אתה מעוניין ב- Electroneum? אם כן, מומלץ לעקוב מקרוב אחר אירועים משמעותיים ועדכוני פיתוח בפלטפורמה.

במבט להשקיע ב- Electroneum, תחזיות מחיר מצביעות על כך שעליך להסתכל על השקעה לטווח ארוך עם ETN. שלח את המחשבות שלך על חיזוי מחיר Electroneum. אשמח לשמוע ממך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector