אם אתה שוקל אי פעם להחליף את דפדפן האינטרנט שלך, בין אם זה איטי מדי או יפטר יותר מדי מהסוללה שלך, אולי אז שמעת דבר או שניים על Brave. מרתק ככל שיהיה, Brave הוא לא רק דפדפן אינטרנט מצוין, אך הוא מציע מודל פרסום ייחודי ופורץ דרך אשר מתגמל אותך במטבע הקריפטו המקומי Basic Attention Token (BAT) עבור צפייה במודעות האוצרות שלו, באופן מאובטח ופרטי..

אפילו יותר מכך, Brave בנתה מערכת אקולוגית מקוונת שלמה המחברת בין מיליוני משתמשים, מפרסמים ויוצרים, כמו גם מפרסמים עם אסימוני ה- BAT שלה. ככזה, תחזית מחיר ה- BAT שלנו צופה עתיד משמח ומקווה מיסודו, גם אם גורמים טכניים אינם מציגים השקפה נהדרת בשנים הבאות.

אמיץ הצליח להיכנס עמוק לפלח שוק מיינסטרים רחב, בו המשתמשים דורשים שליטה רבה יותר במה שהם משתפים ברשת ונשמרים מפני מסירת נתונים יקרי ערך לשימוש. הקוד הפתוח והמבוזר שלה מתחיל לשוק של 330 מיליארד דולר לפרסום דיגיטלי, ומבטיח תרחיש win-win-win לכולם.

חיזוי מחיר BAT

ניתוח בסיסי של אסימון תשומת לב מחיר מחירים היסטורי

אמיצים אסימון תשומת לב בסיסי (BAT) מבחינה היסטורית היה תנודתי למדי, ולכן ראוי להיות זהיר במיוחד אם אתה מתכנן לקנות בשוק. Brave קיימה ICO במאי 2017 כדי לממן את פיתוח פלטפורמת הפרסום שלהם ואת אסימון הקשב הבסיסי שמאפשר זאת. היא הפכה לאחת ממכירות ה- ICO המהירות והחמות ביותר שנרשמו אי פעם, לאחר שמכרה את כל הקצאת אסימון ה- BAT שלה בתוך 30 דקות בלבד, וגייסה לחברה 35 מיליון דולר..

מאז הקמתה, היא נסחרה בתבנית סוערת בגלל השוק המתהווה של BAT. זה הגיע לשפל של כל הזמנים זמן לא רב לאחר השקתו, והגיע ל -0.66621 דולר ב -16 ביולי 2017.

עם זאת, תוך מספר חודשים היא עלתה בסטרטוספירה לשיא חדש בכל הזמנים של 0.98070 דולר ב -9 בינואר 2018. העצרת הוכיחה את עצמה כקיימת, ומאז היא חלה על פי דפוס כלפי מטה למחיר היום. עם זאת, החידושים והפתרונות הייחודיים של BAT במרחב הבלוקצ’יין הביאו לרגשות שוריים משאר הענף..

מחיר נוכחי, שווי שוק, & פרטי אספקה

אסימוני BAT נסחרים במחיר של 0.23588 דולר בעת כתיבת שורות אלה, 13 בינואר 2021. אם היית קונה אסימונים של BAT במהלך מכירת ה- ICO שלה, זה היה מרוויח לך תשואה מרשימה של 487.28%. לשם השוואה, מכיוון שהחלה להיסחר בבורסות ציבוריות, BAT יורדת ב -75.95% מהשיא הגבוה בכל הזמנים וב- 256.26% מהנמוכה בכל הזמנים, כאשר היא נמדדת לפי המחיר של היום..

בתחילה, אמיצה תכננה להשתמש בביטקוין לשוק הפרסום שלה, מה שמאפשר למשתמשים ולמו”לים להרוויח אסימונים מהצפייה במודעות מיוחדות המוצגות בדפדפן שלהם..

עם זאת, החשש מפני יכולת המידה של ביטקוין עודד את מפתחי Brave ליצור מטבע מקומי משלהם שמתאים יותר לצרכיו. BAT מוגבלת בהיצע כולל של 1,500,000,000 BAT, וכרגע יש לה היצע במחזור של 1,479,780,869 BAT. זה ייתן לו שווי שוק של 349,045,386 דולר, מה שהופך אותו לקריפטוגרפי 66 בגודלו.

אסימון תשומת לב בסיסיאסימון תשומת לב בסיסי (BAT)

דרגה: 74$ 0.688836 מחיר (BTC) .000.00001400 Marketcap$ 1.03 BVolume$ 371.52 M24h שינוי 4.17% היצע כולל 1.5 B BAT

תחזית מחיר עתידית בסיסית (BAT) תחזית מחירים עתידית


ל- BAT יש פוטנציאל גדול לפני שהוא ימשיך להגדיל את בסיס המשתמשים בצורה מרשימה כפי שכבר עשתה. הדפדפן האמיץ צובר משיכה כחלופה חזקה וקיימת לדפדפנים גדולים אחרים כמו גוגל כרום, לאור המהירות והיעילות הנוספים שלו, בשילוב עם התחשבות גבוהה באבטחה ובפרטיות המשתמשים. עם זאת, המודלים שלנו לחיזוי מחיר ה- BAT מראים זאת במסחר רב טווח לעתיד.

ראוי לציין, כמובן, שהמודלים האלגוריתמיים שלנו יכולים למדוד רק גורמים טכניים.

תחזית לטווח קצר

AfterPriceChange
יום 1 0.234 דולר -0.67%
שבוע 1 0.232 דולר -1.52%
חודש 1 0.183 דולר -22.32%
6 חודשים 0.197 דולר -16.38%
1 שנה 0.237 דולר 0.60%

תחזית לטווח ארוך

AfterPriceChange
2022 0.237 דולר 0.60%
2023 0.221 דולר -6.19%
2024 0.210 דולר -10.86%
2025 0.175 דולר -16.38%

חיזוי מחיר BAT 2021

ואילך מהיום נראה שהמודלים שלנו יכולים לחזות רק עתיד שגרתי משהו במחיר אסימון תשומת לב בסיסי. עם זאת, כמו בכל השקעה, תמיד מומלץ מאוד לקחת בחשבון גם גורמים אחרים, כגון יסודות הנכס.

בהתחשב בכך שמשתמשים יותר מודעים לפרטיות ואבטחה מחפשים חלופות טובות יותר מאשר דפדפן Google Chrome החביב על הבית, נוכל לראות את Brave גדל בהדרגה.

חיזוי מחיר ל- BAT 2023

Brave כבר משיקה שירותים נוספים לדפדפן שלה כדי להגביר עוד יותר את שימור המשתמשים במערכת האקולוגית שלה, כולם מופעלים על ידי אותו מבנה שמפעיל את מודל הפרסום המבוזר שלה. יש להם שירות מנוי פרימיום של Firewall + VPN שמגן טוב יותר ומאבטח את חוויית הגלישה באינטרנט. יתר על כן, הצגת עדכון החדשות של Brave Today באווירה פרטית וחוויית הקניות באוצרות מסחר אלקטרוני של Brave Offers עשויה לפתות יותר משתמשים..

חיזוי מחיר BAT 2025

לא קל לחזות כיצד יכולות אמיצי אסימוני תשומת הלב הבסיסיים שלה להגיע עד שנת 2025. הסיכון הגדול ביותר לפלטפורמה שלהם הוא אם חברות פרסום גדולות, ממומנות ומבוססות, מחדשות פונקציונליות דומה לרשתות הרחבות שלהן עם מיליונים רבים מספור. של אתרים ומשתמשים. אמיץ יצטרך להמשיך לחדש בתחום זה ומעבר למערכת הפרסום שלו על ידי שימוש בו ליצירת כלכלה דיגיטלית רחבה יותר המופעלת על ידי BAT.

האם אסימון תשומת לב בסיסי הוא השקעה טובה?

מנקודת מבט טכנית נראה שמודלי חיזוי מחיר ה- BAT שלנו לא יכולים לצבור תחזית אופטימית יותר עבור ה- BAT של Brave. עם זאת, בהתבסס על גורמים בסיסיים, כמו הצמיחה המהירה כבר של מאמצים ב- BAT והתרחבות הכלכלה הדיגיטלית שלה בשנים האחרונות בלבד, נוכל לראות עתיד מבטיח מאוד לפנינו..

כהשקעה ארוכת טווח שתכלול בתיק שלך לצד זהב או ביטקוין, בהחלט כדאי לשקול זאת. עם זאת, אנו מרגישים כי הערך הטוב ביותר של BAT מושג באמצעות השימוש במערכת האקולוגית כמטבע נזיל בין משתמשים, מפרסמים, יוצרים ומפרסמים..

ככל שאנו מבלים יותר מזמננו ברשת, מקרה השימוש ב- BAT הולך וגדל, ורואה עד כמה הגיע. זה כבר הוכרז כאחד החידושים המצליחים ביותר בבלוקצ’יין אי פעם, עם הצעותיו הייחודיות בענף שהביאו לרגשות שוריים למדי בסך הכל בענף..

לדחוף לתעשייה של 330 מיליארד דולר לפרסום דיגיטלי לעולם לא יהיה קל. עם זאת, פלטפורמת המודעות המקוונת המופעלת על ידי BAT ראתה עד כה 22.2 מיליון משתמשים פעילים מדי חודש, 7.4 מיליון משתמשים פעילים מדי יום, מיליון יוצרים מאומתים המקבלים תרומות ל- BAT, למעלה מ -2.5 אלף קמפיינים פרסומיים עם מותגים גדולים, למעלה מ -400 מפרסמים מאז. ההשקה, ומשמשת ב -190 מדינות.

יותר מתמיד, משתמשים מקוונים מופגזים בפרסומות שמכוונות אליך באופן פולשני, מלאות באינספור מעקב אחר צד שלישי חסר ביטחון ועלול להזריק תוכנות זדוניות מזיקות. ההבטחה פורצת הדרך של Brave לפתור נושא זה היא קפיצת מדרגה אדירה. למשתמשים, אלגוריתמי למידה ממוחשבת ממוקמת במכשיר עוקבים בצורה מאובטחת ופרטית אחר הרגלי הגלישה וההיסטוריה שלך, ובכך מתאימים כל פרסומת טוב יותר מהפתרונות המסורתיים.

אין נתיב נתונים המאפשר לאחרים לחטט בפרטי הגלישה שלך, מכיוון שכל המידע נשמר בספר חשבונות מבוזר. בחזרה, משתמשים מקבלים גם 70% מהנתח באסימוני BAT לתגמול את תשומת ליבם כלפי הפרסומות החדשות הללו.

עבור מפרסמים שותפים ויוצרים בודדים המארחים מודעות אלה, הם לא רק מקצצים את תגמולי ה- BAT, אלא יכולים גם לקבל תרומות חד פעמיות או טיפים חודשיים אוטומטיים ממשתמשים תומכים. אתרים פופולריים כמו Twitter, YouTube ו- Twitch שותפים ל- Brave, מה שמגדיל עוד יותר את האינטראקציה בין המשתמשים ליוצרים האהובים עליהם..

מפרסמים נהנים גם ממודל הפרסום שלהם, מכיוון שהוא מבטיח הונאת פרסום מופחתת ומעורבות משתמשים גדולה יותר כדרך לפרסם בצורה יעילה ומדויקת יותר בכדי לאמוד עניין מבלי לפגוע בפרטיות או בתגובת המשתמשים המאמצים שירותי חסימת מודעות..

כיצד לקנות אסימון קשב בסיסי (BAT)?

למרות ש- Key Attention Token הוא מטבע קריפטוגרפי קטן יותר בשווי שוק, האינטגרציה שלו הפכה אותו לשימוש נרחב יותר בקרב קהלים רגילים. ככאלה, קל למצוא ולרכוש אסימונים של BAT ברוב פלטפורמות ההחלפה, כגון Coinbase, Binance, Kraken, OKEx, Upbit, Huobi, Gemini, Bittrex, Crypto.com, Bitfinex, וכן הלאה. אתה יכול להשתמש CoinMarketCap אוֹ CoinGecko למצוא רשימה מקיפה של השווקים המציעים BAT.

מידע נוסף על אסימון תשומת לב בסיסי

אסימון תשומת לב בסיסי (BAT) הוא המטבע המקורי עבור Brave, בלוקצ’יין מבוסס קוד פתוח מבוסס Ethereum, המניע פלטפורמת חילופי פרסומות המחברת בין מפרסמים, מפרסמים ומשתמשים באמצעות מערכת שקופה של תשומת לב מתגמלת כלפי מודעות מקוונות..

הממשק העיקרי להרוויח ולהשתמש ב- BAT הוא באמצעות הדפדפן Brave המתמחה הבנוי על Chromium של גוגל. BAT מבוסס על תקן האסימון ERC-20 ומאובטח באמצעות אלגוריתם של קונצנזוס Proof-of-Work.

השימוש העיקרי ב- BAT הוא כמטבע עסקאות בתוך המערכת האקולוגית האמיצה. לדוגמה, מפרסמים משתמשים ב- BAT כדי לקנות שטחי פרסום ב- Brave, בעוד שמפרסמים ומשתמשים מקבלים תגמולים ב- BAT על היותם קשובים למודעות. מטבע הדברים, הדפדפן האמיץ יחסום את כל המודעות והמעקב אחר האתרים אך נותן אפשרות למשתמש הקצה.

זה מאפשר לאמיצה להשלים משבצות פרסום באתרים שותפים. נכון לעכשיו, טכנולוגיה זו פועלת רק עם הדפדפן של Brave עצמו. ובכל זאת, הם עובדים על ערכת SDK שתאפשר למפתחים לשלב אותה בפלטפורמות וביישומים משלהם, ותגדיל עוד יותר את טווח אסימון הקשב הבסיסי..

הם גם מציגים תוספות חדשות כדי להוסיף לרשת האמיצה. חומת אש + VPN אמיצה הוא שירות מנוי פרימיום המאפשר למשתמשים לגלוש באינטרנט באופן מאובטח ופרטי. הוא מובנה ישירות בדפדפן כתוסף, והוא כבר זמין באפליקציית iOS הניידת שלהם.

הפיתרון הוא ייחודי, מכיוון שהוא משתמש בחומת אש שיוצרת שכבת אבטחה שתגן על המשתמש ומכשיריו מפני תוכנות זדוניות מקוונות וכוללת VPN להצפנת תעבורה.

אמיץ היום היא פלטפורמת קריאת חדשות שאוצרה המשתמשת באותה טכנולוגיה כמו הפרסום שלה כדי לאמוד בבטחה וביעילות את תחומי העניין של המשתמשים על סמך היסטוריית הגלישה והדפוסים שלהם. זה עובד באופן מקורי על הדפדפן Brave ובוחר מאמרים מלמעלה מ -300 כלי תקשורת אמינים ומפרסמים שונים.

באופן דומה, Brave Offers מספקת חוויית קניות של סחר אלקטרוני באוצרות, המתמקדת בתחומי העניין שלך כדי לקדם את המוצרים והשירותים של השותפים שלה. לטענתה, היא עובדת ביעילות רבה יותר במציאת מכירות והצעות שמשתמשים בודדים ימצאו באמת מעניינים, ממש כמו מערכת הפרסום שלה.

סיכום

לסיכום, אף על פי שחיזוי מחיר ה- BAT שלנו נותן עתיד לא ברור למחירו, בהחלט יש הרבה פוטנציאלים. אמיץ פוצח דילמה הפוקדת אותנו; כיצד נוכל למצוא איזון שהוא תועלת לכל המשתתפים בעולם הדיגיטלי?

כיצד יוכלו המפרסמים לדעת טוב יותר את יעילות המודעות שלהם, מפרסמים ויוצרים יוכלו להתפרנס מאירוח פרסומות, בעוד שמשתמשים יכולים לשמור על פרטיותם וביטחונם מפני איסוף נתונים בהמוניהם, כל זאת בו זמנית?

למרות שטריטוריה חדשה ולא נבדקה, זו התחלה מבטיחה מאוד מכיוון שאמיצה ממשיכה להגדיל את בסיס המשתמשים שלה וסגל השותפויות. הרעיון החדשני שלהם אומר שכולנו יכולים לצמוח ולהרוויח בצורה הוגנת מכלכלה מקוונת המתרחבת במהירות, שבה תשומת הלב יקרה באותה מידה כמו זהב.

המחויבות המתמשכת של Brave לאמץ את טכנולוגיית הפרסום שלה לעולם הרחב יותר של עדכוני חדשות וקניות מקוונות היא גם מחויבות אופטימית לצמיחה. אנו מתחילים לראות יצירה של מערכת אקולוגית דיגיטלית חדשה, המעניקה לנו תקווה גדולה ל אסימון תשומת הלב הבסיסי המניע את הכל.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector