בהשוואה זו של Bitcoin Cash לעומת Litecoin, נצלול עמוק לתוך האלמנטים השונים שהופכים פרויקט קריפטו להשקעה כדאית. נבחן פריטים כגון; טכנולוגיה, צוות, שירות, משיכה ואיומים.

עם זאת, בואו נקפוץ לתוכו …

מבוא

לפני יותר מעשור חזה סאטושי נקאמוטו סוג חדש של נכס דיגיטלי שיעשה מהפכה בחילופי הערך. הוא כינה את זה ביטקוין, מטבע דיגיטלי שאינו נשלט או מושפע מאף ישות אחת. טכנולוגיית הבלוקצ’יין הפכה את החזיונות של סאטושי למציאות. זו הייתה רשת אמון מבוזרת, מאובטחת ושקופה שהניעה את רשת הביטקוין. עם זאת, ככל שהרשת גדלה באופן אקספוננציאלי מדרגיות הפכה לדאגה מרכזית.

מציאת פיתרון להרחבה היא מאמץ מאתגר בסביבה מבוזרת. זה התפתח למה שאנחנו מכנים עכשיו טרילמת הבלוקצ’יין, אתגר לביזור, אבטחה ומדרגיות. זה הקושי ליישם פתרון יעיל לאחת מהתכונות הללו מבלי להשפיע לרעה על האחר. מאתגר עוד יותר הוא להשיג הסכמה על פיתרון אחד לטיפול בבעיה.

כמה מחברי קהילת הביטקוין היו בעלי ראיית הנולד לפעול בשלב מוקדם. זה הוביל ליצירת מטבעות קריפטוגרפיים חלופיים המכונים יחד Altcoins. בשנת 2011, מדען מחשבים מגוגל ומ- Coinbase בשם צ’רלי לי יצר את Litecoin. Altcoin המבוסס על קוד הביטקוין עם מספר שינויים. שינויים אלה אפשרו לו להשיג עמלות עסקה זולות יותר וזמני עסקאות מהירים יותר תוך הצעת אותה רמת אבטחה שיש לביטקוין להציע.

שש שנים מאוחר יותר בשנת 2017, מזלג קשה שנוי במחלוקת יצר את Bitcoin Cash (BCH). זה היה תוצאה של אי הסכמה בקהילת הביטקוין לטפל בבעיות המדרגיות של הביטקוין. תומכי המזלג האמור ירדו לשמו של מזומן ביטקוין, ולא הצליחו להשיג תמיכה ברוב מהקהילה. בעיקרו של דבר, Bitcoin Cash הוא Bitcoin עם גדלי בלוקים גדולים יותר ושיפור פרוטוקולים אחרים. שינויים אלה מאפשרים לו להשיג רוחב פס עסקאות גבוה יותר ועמלות עסקאות נמוכות יותר.

ביטקוין מזומנים לעומת ליטקוין: מה עדיף?

כדי להשיג אימוץ המוני של מטבעות קריפטוגרפיים, מפתחי קריפטו צריכים להיות מסוגלים לקשור את השירות של המטבעות הדיגיטליים שלהם לפעילות השוטפת של פשוטי העם. זה מה שמנסה להשיג ביטקוין (BTC), כדי לאפשר לאנשים להשתמש בקריפטו באותו אופן שבו הם משתמשים במזומן. עם זאת, הצלחתו של ביטקוין הוכיחה את עצמה כעקב אכילס מכיוון שרשתה אינה מסוגלת להתמודד עם השימוש בה. ריצת השוורים BTC בסוף 2017 ותחילת 2018 היא דוגמה בולטת לחולשה זו. בגלל תעבורת הרשת, הזמן לעבד עסקאות ודמי עסקה גדל באופן אקספוננציאלי והותיר הרבה ממשתמשי ביטקוין לא מרוצים.

יחד עם זאת, זה היה רגע פריצת דרך עבור מטבעות אלטרנטיביים שמתאפיינים בקנה מידה טוב יותר מביטקוין. ההתרחשות הגוברת של עומסי רשת אלה העצימה את הצורך למצוא אלטרנטיבה ל- BTC. Bitcoin Cash ו- Litecoin הופיעו כחלופות מובילות כמזומנים אלקטרוניים קריפטיים. בואו נסתכל מקרוב על חלופות BTC אלו ונקבע בעצמנו איזו מהן טובה יותר.

מֵתוֹדוֹלוֹגִיָה

בהתחשב בוויכוח בין Bitcoin Cash מול Litecoin, כדי לקבוע איזו מהן חלופה טובה יותר לביטקוין נשווה בין ההיבטים השונים של כל פרויקט. באופן ספציפי הצוות שלה, הטכנולוגיה & שדרוגים, טלמטריה & שירות, משיכה & טקטיקות, ואיומים & מפעילה. לאחר כל אחת מההשוואות הללו תהיה הערכה לבחירה מי יזכה במדור. לאחר מכן נספר את התוצאות של כל קטע ונקבע איזה בין עדיף הוא אכן טוב יותר.

I. צוות

אנו מאמינים שההצלחה של כל פרויקט תלויה מאוד בצוות העומד מאחוריו. לפיכך, אנו תמיד מתחילים להשוות את פרויקטי הבלוקצ’יין עם הצוות שלו. בחלק זה נשווה בין האנשים שעומדים מאחורי כל פרויקט לבין הארגון הראשי שמגבה אותם. בנוסף, נבדוק האם יש להם תוכנית ברורה ואיתנה להשגת יעדיהם.


צוות Bitcoin Cash (BCH)

ראשית, אנו בוחנים את הצוות של Bitcoin Cash. ה- Bitcoin Cash הנוכחי (BCH) המכהן הוא למעשה Bitcoin Cash ABC (BCH ABC) שהתפצל מהגרסה המקורית של BCH. אנו מאמינים שהפיצול היה טוב לקהילת BCH. זה הציג הזדמנות להתרחק מקרייג רייט שהעלה לשמצה בטענה שהוא סאטושי נקמוטו ללא הוכחה מוצקה. חשוב מכך, השדרוג איפשר ל- BCH לעבד עסקאות שאינן במזומן כגון חוזים חכמים ושירותי חיזוי אורקל.

אנו מאמינים כי פיצול לא הפחית את יכולת ההתפתחות של צוות BCH. למעשה, זה פתח עולם חדש לגמרי של אפשרויות עבור BCH. הגיבוי של רוג’ר ור וג’יהאן וו כמעט מבטיח הצלחה נוספת. מרבית היזמים והתורמים של BCH הגיעו מביטקוין. זה אמור להיות אינדיקטור טוב ליכולת של צוות BCH לספק. מסתכל על ה מַפַּת דְרָכִים של BCH ניכר כי יש להם דרך ברורה ומוגדרת להוציא לפועל את תוכניתם.

צוות ליטקוין (LTC)

מצד שני, לקבוצת ליטקוין יש הרבה פחות דרמה בצד שלהם. מאז 8 שנות קיומה, היא מעולם לא נאלצה להתמודד עם מזלג שנוי במחלוקת. היא גם לא ראתה הרבה לחימה בתוך הקהילה שלה. זה הביא אותנו להאמין שצוות Litecoin הוא קהילה מאוחדת. יתר על כן, ראינו שרוב יוזמות הפיתוח של Litecoin לוקחות את התור מצ’רלי לי. זאת על רקע התפיסה שליטקוין נראה כי היא מתפקדת כשרשרת בדיקות ליישום העתידי של טכנולוגיית הביטקוין. היא צברה מוניטין זה בשל אימוץ מהיר יותר של טכנולוגיות שמטרתן לשפר את הביטקוין.

למרבה הצער, לא הצלחנו למצוא מפת דרכים ברורה ומוגדרת עבור Litecoin. התחליף הקרוב ביותר לכך הוא א פוסט בבלוג מאת אנדרו יאנג, ששותף באתר האינטרנט של קרן ליטקוין בשנה שעברה. זה קבע ארבעה דברים שצפויים לצפות ב- Litecoin בשנת 2019. לאחר מכן הגיע א סופת ציוצים מצ’רלי לי, המפרט את המאמץ הנוכחי להגביר את הפגיעות של ליטקוין על ידי הכללת התכונה של עסקאות חסויות.

זוכה הקבוצה: ביטקוין מזומן

בחרנו בביטקוין קאש מכיוון שאנחנו מרגישים שזה הצוות הפעיל והגמיש יותר בין השניים. חילוקי דעות ודרמות מזדמנות הם הוכחות להשתתפות נלהבת. זה גם מראה את המעורבות האינטנסיבית של הצוות והקהילה. זה לא אומר שצוות Litecoin חסר מחויבות ומסירות. אנחנו רק אומרים ש- Bitcoin Cash מכה אותם מבחינת עוצמה.

שני הצוותים הם אנשי מקצוע מוכשרים ביותר עם היסטוריה של עשייה מוצלחת. ההצלחה של ביטקוין עבור מפתחי ביטקוין קאש והפופולריות של ליטקוין הם עדות ברורה לכך. הם מגובים גם על ידי אנשים בעלי השפעה רבה שעזרו לעצב את נוף המטבעות הקריפטוגרפיים. רוג’ר ור תמורת מזומנים של ביטקוין וצ’רלי לי עבור ליטקוין. יתר על כן, יש להם גיבוי של קרנות שיש להן פיקוח התפתחותי על כל אחד מהפרויקטים.

אז בהתחשב בקבוצות שמאחורי Bitcoin Cash לעומת Litecoin, הסיבוב הזה עובר לביטקוין Cash.

II. טֶכנוֹלוֹגִיָה & שדרוגים

מפרט כללי של Bitcoin Cash v Litecoin

ההיבט החשוב הבא של כל פרויקט הוא הטכנולוגיה שלו. הטכנולוגיה הבסיסית של שני הפרויקטים דומה מאוד לביטקוין (BTC). עם זאת, המפתחים שלהם הציגו שינויים בבסיס הקוד של BTC כדי להפוך אותם ליותר מדרגיים ופונקציונליים. קיומם ורלוונטיותן של שתי חלופות BTC אלה נובעות ככל הנראה מחוסר יכולתו להתמקד בביטקוין.

טכנולוגיית Bitcoin Cash

הטכנולוגיה של Bitcoin Cash (BCH) זהה למעשה לביטקוין. אם עובדה, יש אנשים במרחב הקריפטו שמאמינים שזו גרסה טובה יותר של BTC שחזוי סאטושי נקאמוטו. ביטקוין מזומן בחר להגדיל את גודל החסימה המרבי ל -8 מגה-בייט ובהמשך הגדיל אותו ל -32 מגה-בייט. זה גדול פי 32 מזה של ביטקוין וליטקוין שיש להם 1 מגה בייט. מצד שני, מפתחי ביטקוין בחרו לתמוך ב- SegWit2x כפתרון להרחבה ונראה שהם תולים את תקוותם בפתרונות שינוי גודל שכבה 2 כמו רשת ברק..

כתוצאה מכך ביטקוין מזומן יכול להתמודד עם יותר עסקאות מאשר ביטקוין בהתחשב באותו פרק זמן. אם כל פרמטרי העסקה זהים, BCH אמורה להיות מסוגלת לבצע 32 פעמים יותר עסקאות. עקב מאגר קטן יותר של עסקאות ממתינות, משתמשי BCH לא צריכים לשלם כל כך הרבה כדי לאשר את העסקאות שלהם. מלבד זאת, BCH תוכל כעת לבצע חוזים חכמים ושירותי אורקל מאז המזלג האחרון שלה.

Litecoin Cash Technology

אפשר לטעון שגם Litecoin (LTC) הוא מזלג של ביטקוין (BTC) מכיוון שהוא חולק את אותו בסיס קוד. עם זאת, מטבע קריפטוגרפי זה לא היה תוצאה של אי הסכמה בין מפתחים. Litecoin מבקשת להיות גרסה קלה ומהירה יותר של הביטקוין. ישנם שלושה הבדלים מהותיים בין BTC ל- LTC. ראשית, ההיצע המרבי של LTC הוא 84 מיליון לעומת 21 מיליון BTC. שנית, LTC משתמש ב- Scrypt כאלגוריתם הגיבוב שלו בעוד ש- BTC משתמש ב- SHA-256. לבסוף, זמן החסימה של LTC הוא 2.5 דקות ואילו ל- BTC יש 10 דקות. המפרט של BTC ו- BCH זהים לחלוטין למעט גודל הבלוק שלו.

Litecoin מילאה מאז ומתמיד את התפקיד של רשת בדיקות עבור BTC. למעשה, LTC הפעילה את segwit לפני ה- BTC. בנוסף, היא גם משתמשת ברשת הברק (LN) כפתרון להרחבה של שכבה שנייה. יתר על כן, התפתחויות ב- LN מאפשרות החלפות אטומיות בין רשת BTC לרשת LTC. מפתחי LTC תכננו גם להגדיל את הפגיעות על ידי שילוב טכנולוגיית Transactial Transaction. לבסוף, על מנת שלא יעבור על ידי Bitcoin Cash, Rootstock יכלול תמיכה ב- Litecoin כדי להוסיף פונקציונליות של חוזים חכמים דמויי Ethereum ל- Litecoin..

זוכה טכנולוגיה: עניבה

לביטקוין קאש ולליטקוין פתרונות קנה מידה שונים. למרות הגישות השונות הללו הדגימו שניהם את היכולת להגדיל יותר בהשוואה לביטקוין. עד כמה הבחירה איזו מהן טובה יותר מבחינת הטכנולוגיה הנוכחית והמתוכננת נותרה במחלוקת. מבחינת ההתפתחויות העתידיות, כל אחת יכולה להתאים להצעה של האחר. אנו מאמינים שפתרונות קנה המידה של שני הפרויקטים קיימים.

הטכנולוגיות המיושמות על ידי Bitcoin Cash ו- Litecoin מאפשרות זמני עסקה מהירים יותר בשבריר מהעלות באמצעות Bitcoin. מאפשר להם לתפקד יותר מטבע בהשוואה לביטקוין שהופך במהירות לחנות ערך. שניהם מתאימים יותר לעסקאות מהיום להיום וכך תוצאת השווי.

III. ביטקוין מזומנים לעומת ליטקוין: טלמטריה & תוֹעֶלֶת

ביטקוין קאש מול ליטקוין שלושת החודשים האחרונים טלמטריה לביצועים

Bitcoin Cash ו- Litecoin מפיקים את ערכם על מידת היעילות שהם משמשים כאמצעי חליפין. במילים פשוטות, הם צריכים להיות אמצעי תשלום יעיל עבור עסקאות יומיומיות. הרלוונטיות שלהם מסתמכת על העובדה שביטקוין אינו מסוגל לתפקד ככזה. הסיבה לכך היא חביון עסקאות ועלות החורגים מסף הסובלנות של הצרכן הממוצע שלך. מי ירצה להמתין 10 דקות כדי לגמור עסקה? איש אינו מעוניין לשלם עבור עמלת עסקה של $ 3-10 דולר עבור זכות עסקה של דולר ארה”ב?

טלמטריה של מזומנים בביטקוין & תוֹעֶלֶת

מבחינת אמצעי תשלום Bitcoin Cash (BCH) היא אפשרות טובה יותר מביטקוין (BTC). עסקאות מעובדות מהר יותר עם הרבה פחות עמלות. זו התוצאה המיידית של היכולת לעבד יותר נתונים לכל בלוק. יתר על כן, BCH מציעה אותה רמת אבטחה של BTC בהיותה חולקת את אותו מנגנון קונצנזוס ואלגוריתם hashing. הם אפילו באותו זמן חסימה של 600 שניות או 10 דקות. אתה יכול להשוות בין BCH לתאום זהה של BTC עם נטייה שונה במקצת.

טלמטריה ליטקוין & תוֹעֶלֶת

אם Bitcoin Cash הוא התאום הזהה של Bitcoin אז אתה יכול לדמות את Litecoin (LTC) כבן דודה קרוב. כולם חולקים את אותו ה- DNA אך ליטקוין לא דומה ל- BTC. ראשית, היא הגדילה את ההיצע הכולל שלה כדי להפחית את הנטל של המשתמשים להתמודד עם מספרים עשרוניים. שנית, היא שינתה את אלגוריתם הגיבוב שלה ל- Scrypt כדי להיות עמיד יותר בפני ציוד כרייה מיוחד. זה משמש גורם מרתיע לריכוז פעילויות הכרייה. לבסוף, יש לו זמן חסימה מהיר יותר של 150 שניות או 2.5 דקות בהשוואה ל- BCH ו- LTC.

טלמטריה & זוכה השירות: מזומן ביטקוין

המנצח בסיבוב זה הוא Bitcoin Cash שכן הוא ביצע ביצועים טובים יותר כמזומן דיגיטלי מאשר Litecoin. כשמסתכלים על הטבלה למטה נוכל לראות כי מזומנים בביטקוין הצליחו לעבד יותר עסקאות בעלות נמוכה משמעותית. מאוגוסט עד אוקטובר, מזומני ​​הביטקוין עמדו על ממוצע של 0.432 TPS, בעוד LTC עיבדה מחצית מכמות של 0.204 TPS. למרות עיבוד כפול של עסקאות מ- LTC, עלות העסקה הממוצעת של BCH היא סביב $ 0.0029 דולר באותה תקופה. מצד שני, LTC עמדה בממוצע על 0.0237 דולר, שהם יקרים פי 8 מ- BCH. לבסוף, מהלכי BCH בערך הממוצע גדולים מ- LTC, $ 8,529 USD ו- $ 7,673 USD.

החולשה היחידה של BCH בסבב זה היא העובדה שיש לה גודל בלוקצ’יין גדול משמעותית מ- LTC. ניתן לפרש זאת כעל עומס חישובי גבוה יותר עבור BCH. עם זאת, אנו רואים קושי הולך וגובר עבור BCH בהשוואה לקושי הכרייה של LTC. פירוש הדבר כי יותר כורים מעוניינים בכריית BCH ולא ב- LTC. זה מביא אותנו לנקודה האחרונה מדוע בחרנו בביטקוין מזומן – נכון לעכשיו, מדובר ברשת מאובטחת יותר. מהיר יותר, זול יותר ובטוח יותר, שמכר אותנו לביטקוין קאש בסיבוב הזה.

IV. ביטקוין מזומנים לעומת ליטקוין: משיכה & טַקטִיקָה

מזומנים ביטקוין לעומת ליטקוין ספירת עסקאות כוללת

בפרויקטים של מטבעות קריפטוגרפי יש את כל הכישרון והטכנולוגיה בעולם, אך הכל ילך לבזבז אם אף אחד לא ישתמש בהם. לכן חשוב לבדוק אימוץ ביטקוין מזומן וליטקוין. אימוץ המונים הוא אולי המטרה החשובה ביותר של כל פרויקט קריפטוגרפי להצלחתו. זה נכון גם לביטקוין מזומן (BCH) ולליטקוין (LTC). מסיבה זו, יש צורך לבחון את המשיכה של שני הפרויקטים הללו. יתר על כן, עלינו לזהות באילו טקטיקות הם משתמשים להגדיל עוד יותר את המתיחה שלהם.

משיכת מזומנים של ביטקוין& טַקטִיקָה

להיות התאום הזהה של BTC יש הטבות. BCH דומה כל כך לביטקוין שניתן לראות בו את גרסת ה- BTC הניתנת להרחבה יותר. למעשה, אתרים ושירותים רבים הקשורים לקריפטו התומכים ב- BTC תומכים כמעט תמיד ב- BCH. בנוסף, פחות עמלות עסקה וזמן עסקה מהיר יותר הופך את הצרכנים למושך יותר לשימוש. האתגר העיקרי היחיד לאימוץ נוסף של BCH הוא אולי חוסר הרצון של חברי קהילת הקריפטו שהתיישרו עם השרשרת המכהנת..

מתיחת ליטקוין & טַקטִיקָה

בניגוד ל- BCH, Litecoin הייתה בדרך כלל בחסדים טובים עם קהילת הביטקוין הרחבה. היא נקטה גישה פרגמטית יותר של היותה רשת חלופית או שרשרת בדיקה עבור רשת הביטקוין. זה עזר ליצור סביבה ידידותית של קיום משותף בין BTC ל- LTC. עם זאת, היעדר כונן תחרותי זה עשוי להשפיע לרעה על יכולתה של LTC לחדש ולבנות מותג משלה.

זוכה המתיחה והטקטיקה: מזומן ביטקוין

Bitcoin Cash לוקח את הסיבוב הזה בגלל הסיבות הבאות. ראשית, הוא קשור קשר הדוק למותג הביטקוין. השם לבדו עושה הרבה מאוד הבדל שכן ביטקוין הוא המותג המוכר ביותר בעולם. זה נכון גם מעבר למרחב הקריפטו. בנוסף, היא שיווקה את עצמה באופן פעיל כמזומנים דיגיטליים מעולים לעומת ה- BTC המכהן. זה מגובה בביצועים בפועל. כתוצאה מכך, מספר גדל והולך של אנשים משתמשים ב- BCH כמזומן דיגיטלי מאשר ב- BTC. מורסו מאשר LTC.

בהשוואה ישירה עם LTC, אנו יכולים לראות כי BCH צובר יותר כוח. אנו יכולים לראות כי BCH מעבד באופן עקבי יותר עסקאות מאשר LTC, מהיר וזול יותר. זה החלק העליון בספירת העסקאות הכוללת של BCH שעולה בקצב מהיר יותר מ- LTC. מה שאומר רק שיותר אנשים משתמשים ב- BCH בהשוואה ל- LTC. ראינו גם שמכיוון שהגוש מתגמל את השימוש ב- LTC, כורים פחות מוכנים לכרות LTC. אם המגמה תימשך, היא תשפיע קשות על אבטחת הרשת של LTC. זה מנוגד ל- BCH אשר גדל בהתמדה.

V. איומים & טריגרים

ההיבטים האחרונים שנבדוק הם איומים ומפעילים של שני פרויקטים אלה. מדובר באירועים מרכזיים, עדכונים ושדרוגים, שותפויות עסקיות או סביבות רגולטוריות משתנות שעשויים להשפיע על תנועת המחירים או על התפתחות פרויקט מסוים. הם משמשים כזרז לריצת שוורים גדולה או מחסום עליו צריך להתמודד הפרויקט. איומים וטריגרים הם גורמים חשובים בשל אופיים ההפכפך של שווקי הצפנה בהם אירוע יחיד יכול לשנות את מסלול פרויקטים של הצפנה..

איומי מזומנים של ביטקוין & טריגרים

בסעיפים הקודמים עולה כי במזומן של ביטקוין קורים הרבה דברים טובים עבורם. נמדד מול LTC, BCH הצליחה לבצע ביצועים טובים יותר. יתר על כן, הכרייה ההולכת וגוברת מראה את האמון המתמשך של הכורים ל- BCH. אם כי, האופוריה ההולכת וגוברת על אירוע החצי של BTC ו- BHC בשנה הבאה עשויה להיות כאן. לטווח הקצר, מחזיקי BCH עשויים לחוות “אפקט בינאנס” כאשר שרשרת בינאנס שחררה אסימון בינאנס צמוד BCH כדי לתמוך בו בפלטפורמה שלה..

בחדשות אחרות, רוג’ר ור רכש את חברת O3 היפנית, הדבר יציג דינמיקה מעניינת בפיתוח אפליקציות מבוססות BCH נוספות באמצעות אתר Bitcoin.com. לבסוף, אנו מאמינים כי פרוטוקול האסימון של BCH ימלא תפקיד חיוני בצמיחת המערכת האקולוגית של BCH. השיפור המתמשך של פרוטוקול Simple Ledger (SLP), כמו גם פרוטוקול BCH עצמו, יביא ליצירת אסימונים בעלי ערך ושימושי יותר המבוססים על BCH..

איומי ליטקוין & טריגרים

השבועות שקדמו לאירוע ההחלפה של LTC היו אחת התקופות המרגשות ביותר עבור LTC בזיכרון האחרון. עם זאת, לאחר אירוע המחצית, נראה כי ההתלהבות של משקיעי הצפנה מ- LTC גוועה. כהוכחה, כורים מגלים עניין הולך ופוחת בכריית LTC בשלושת החודשים האחרונים. יתר על כן, מחירי Litecoin המשיכו כאילו זה לא מספיק גרוע, קרן Litecoin חווה בעיות כלכליות ונאלצה לתמוך בצ’רלי לי כדי להישאר צף..

הנכנסים פסגת ליטקוין עשוי לייצר התפתחות מעניינת בחלל Litecoin. זהו אירוע שנתי בו התאספו מנהיגי התעשייה, מפתחי Litecoin ותומכים כדי לדון בעתידו של Litecoin. זה יכול להיות האירוע הדרוש כדי להפוך את הונו. מלבד זאת, נראה שהתכנית המשותפת לקרן ליטקוין בסוף השנה שעברה נעה קדימה. עסקאות חסויות משולבות בפרוטוקול Litecoin עם הצעה לחסימת הרחבה של Litecoin MimbleWimble.

איומים & זוכה טריגרים: ביטקוין מזומן

לא היה קשה לראות שיש הרבה דברים חיוביים יותר עבור ביטקוין מזומן בהשוואה לליטקוין. החשוב מכל הוא העובדה שהתצפיות שלנו אוששו על ידי הביצועים הניתנים למדידה של ביטקוין קאש. מורסו עם התקדמות תוכנית הפיתוח הנוכחית שלה. זה באמת זמנים מרגשים עבור Bitcoin Cash עכשיו. עם זאת, איננו יכולים לפטר את LTC ביחד. ישנם כמה שיפורי פרוטוקולים באופק. רק הזמן יגיד אם המאמצים הללו יניבו פרי, זכרו גם, אירוע משמעותי, פיתוח או שינוי יכול להפוך את כל פרויקטי הצפנה.

מחשבות אחרונות

תמצית סיכום ביטקוין מול ליטקוין

Bitcoin Cash לעומת Litecoin הייתה השוואה מעניינת, עם זאת, נראה כאילו Bitcoin Cash באמת מכה את Litecoin בכל קטגוריה. תהיו בטוחים שהערכנו אותם בצורה אובייקטיבית. אם יש נחמה כלשהי, אנו מאמינים כי קהילת ליטקוין יכולה להשתפר ולקפוץ מהשפל הנוכחי, למעשה, לפניהם תוכניות נהדרות. הם קהילה עמידה מאוד שעברה את מבחן הזמן. זה בכל זאת הקריפטו השישי בגודלו בעולם לפי שווי שוק.

עם זאת, Bitcoin Cash פועל כרגע טוב יותר מ- LTC בכל היבט. המומנטום כרגע נמצא בביטקוין קאש כרגע והשוק מגיב בחיוב. יתר על כן, נראה כי התפתחויות חיוביות מבחינת שותפויות, השקעות עסקיות ושדרוג פרוטוקולים מצביעות על כך שתנופה זו תעבור עד לשנה הבאה, ותגיע לנקודת רתיחה באירוע החציבה של ביטקוין וביטקוין.

אנו מקווים שנהנית מההשוואה הזו של Bitcoin Cash לעומת Litecoin ומצאת אותה שימושית!

קרא גם: ארנק המזומנים הטוב ביותר של Bitcoin

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector