האם ידעת שבכמה לחיצות מקוונות אתה יכול להלוות כסף או אפילו להרוויח ריבית, לקחת הלוואת קריפטו ולשלם או לשלם בקריפטו? אינך צריך להשקיע זמן רב בהשאלת כסף בבנק המסורתי מכיוון שקיימת פלטפורמת ההלוואות הקריפטו!

הלוואות מטבעות קריפטו מבטיחות מאוד בהשתלטות על תחום ההלוואות למרות היותן חדשות יחסית בשוק ההלוואות. זה עושה גלים גדולים ופריחה בפופולריות מכיוון שהוא יכול לשנות את הענף הפיננסי. כאחת מפלטפורמות ההלוואות המרכזיות של קריפטו, רשת צלזיוס מאפשרת למשתמשים ללוות נכסי בלוקצ’יין. עמוד השדרה של המערכת הוא אסימון ה- CEL המשמש לייצור ריבית, לקיחת הלוואות, שליחת תשלומי עמיתים לעוד ועוד..

במסע זה נדריך אתכם בתחזית חיזוי המחירים של צלזיוס כדי לראות אם עוד כסף ימשיך לזרום לפלטפורמת ההלוואות הקריפטו הזו בחודשים ובשנים הקרובות. אז הישאר מסביב כי אנו חושפים אפשרויות רבות של הלוואות מטבעות קריפטוגרפיים ומדוע כדאי לך לשקול את הקריפטו בפעם הבאה שתזדקק להלוואה.

חיזוי מחיר צלזיוס

צלזיוס (CEL) ניתוח מחירים היסטורי

רשת צלזיוס כבר נסחר עבור שנתיים (20 חודשים) עַכשָׁיו. אסימון CEL הושק עוד בשנת 2018 וגייס 50 מיליון דולר בהנפקת המטבע הראשונית שלו. לסמל ה- ICO ערך של 0.30 דולר בלבד כל אחד, אך מחיר ה- ICO התרסק לכמעט 0.03 דולר, והשאיר סיכוי קטן לרווחיות למשקיעים הראשונים. עם זאת, לפני שנה, מחירו היה 0.14 דולר, מתן קצב צמיחה חודשי מורכב של 34.44% ושיעור צמיחה שנתי מורכב של 33.85% מאז.

בתוך המגפה, הדברים נראו טוב יותר כשהמחיר עלה בחצי השנה האחרונה ונעה בין 0.37 דולר ו 4.97 דולר, מניב 53.57% קצב צמיחה חודשי מורכב ו 171.06% קצב צמיחה שנתי אקסטרפולציה. כפי שאנו רואים, סבלנות היא לפעמים סגולה!

המחירים של רשת צלזיוס נעו בין 1.30 דולר ו 4.97 דולר בשלושת החודשים האחרונים, אשר אומר היה לה קצב צמיחה חודשי מורכב של 56.23% וקצב גידול שנתי של אקסטרפולציה של 210.49%. מרתק לציין כי בהתבסס על הגידול העצום בערך אסימוני CEL לאורך שנת 2020, מכניקת המערכת עובדת.

מחיר נוכחי, שווי שוק, & פרטי אספקה

נכון להיום, מחיר צלזיוס הוא 4.54 דולר, עם מחזור מסחר 24 שעות ביממה של 14,557,451 דולר. מחירו ירד ב -7.29% במהלך 24 השעות האחרונות. היא מדורגת במקום ה -36 ב- CoinMarketCap עם שווי שוק של $ 1,084,245,601 דולר. בנוסף, יש לה היצע במחזור של 238,863,520 מטבעות CEL והיצע מרבי של 696 מיליון. הבורסות המובילות למסחר בסלסיוס הן FTX, HitBTC, BitMart, Sistemkoin ו- Uniswap (V2).

אסימון צלזיוסרשת צלזיוס (CEL)

דרגה: 51$ 4.80 מחיר (BTC) .000.00009500 Marketcap$ 1.84 BVolume$ 6.02 M24h שינוי 2.88% אספקה ​​כוללת 695.66 M CEL

תחזיות מחיר עתידיות של צלזיוס (CEL)

אם אתם מחפשים מטבעות וירטואליים עם תשואות טובות לאורך תקופה זו, CEL יכולה להיות אפשרות השקעה רווחית בחודשים ובשנים הקרובות! צֶלסִיוּס (CEL) וסביבת השוק הפוטנציאלית שלה מגלים שהיא הייתה ב מועדף מחזור בשנים עשר החודשים האחרונים. זה מרמז שיהיה א מגמה חיובית בעתיד, ואת CEL עשוי להיות נכון להשקעה כֶּסֶף.

כאמור ב- Wallet Investor, אם תקנו היום את צלזיוס תמורת 100 דולר, תקבלו סך של 21.958 צלזיוס. תחזית המחיר לשנת 2026 היא 31.727 דולר. לפיכך, צפויה עלייה לטווח הארוך עם השקעה לחמש שנים שמניבה הכנסות של כ -596.69%. ההשקעה הנוכחית שלך בסך 100 דולר עשויה להיות עד 696.69 דולר בשנת 2026.


טבלת תחזיות לטווח הקצר של Celcius (CEL) 

AfterPriceChange
יום 1 4.87 דולר 7.27%
שבוע 1 5.05 דולר 11.23%
חודש 1 6.09 דולר 34.14%
6 חודשים 6.93 דולר 52.64%
1 שנה 9.39 דולר 106.83%

צלסיוס (CEL) טבלת תחזיות לטווח ארוך 

AfterPriceChange
2022 9.39 דולר 106.83%
2023 10.93 דולר 140.75%
2024 12.92 דולר 184.58%
2025 15.21 דולר 235.02%

* חיזוי מחיר זה מבוסס על הנתונים שנאספו ממקורות שונים המיועדים אך ורק למטרות חינוכיות ואינם נלקחים כייעוץ השקעות. על המשתמשים לבצע את המחקר לפני שהם משקיעים.

תחזית מחיר צלזיוס 2021

השנה הולכת להיות שנה משמעותית עבור צלזיוס (CEL). רבים מאמינים כי בעקבות המחצית, מחיר צלזיוס יעלה בשנים הקרובות. עם המגמות הנוכחיות בכיוון הכללי של שוק הקריפטו, לרשת צלסיוס (CEL) יש סיכוי טוב לגדול עד מחיר של 7.87 דולר בסוף שנת 2021. האלגוריתם צופה שזה כמעט פי 2 מהמחיר הנוכחי של צלזיוס כיום..

מחירי רשת צלזיוס הם כיום דוביים מכיוון שהוא צנח בימים האחרונים מהשיא הגבוה בכל הזמנים של 6.87 דולר ב -4 בינואר 2021. בעניין זה, על הסוחרים להתגבר על תנודות משמעותיות שיש להתמודד איתן בהתאם. החשש עשוי להיות גלוי בשוק צלזיוס, מה שיוביל בהמשך לירידת מחירים משמעותית.

עם זאת, בהתבסס על ההתלהבות של קהילת CEL מהעדכונים הקרובים, הדבר יעלה ויעניק תחרות קשה לפלטפורמות אחרות להלוואות קריפטו. ככל שהצוות ממשיך לעבוד על המוצרים והשותפויות שלו, העתיד נראה בהיר עבור CEL.

תחזית מחיר צלזיוס 2023

CEL צוברת בהתמדה יותר מתיחות בקרב חובבי מטבעות קריפטו מסיבה טובה אחת: זו פלטפורמת הלוואות קריפטו מבטיחה. נוסף על כך, זה תלוי בביצוע האסטרטגיה של הצוות כדי להגדיל את מחיר האסימון באופן רציף כדי למשוך משקיעים רבים לקריפטו זה.

מבחינה לוגית, חיזוי מחיר ה- CEL 2023 יהיה תלוי ברמת האימוץ שהמטבע הזה השיג עד אז. נקודות הקונצנזוס שסופקו ברמת מחיר של 10.00 $. עם זאת, זה לא אומר שזו תהיה צמיחה עקבית מכיוון שהתנודתיות צפויה להישאר גבוהה, וייתכן שתיווצר מספר מחזורים דוביים עד ש- CEL יגיע לרמה שהוזכרה לעיל..

חיזוי מחיר צלזיוס 2025

עד שנת 2025, עם הדיגיטציה והמודעות הגוברת של נכסי מטבעות קריפטוגרפיים, לרשת צלזיוס יש פוטנציאלים רבים. דוגמנות חיזוי וסנטימנט המשקיעים נשרט ממקורות שונים ברשת, סביב $ 20 – $ 30 מחיר אמריקאי צפוי ככל שהצוות ימשיך להתפתח ולרכוש מקהל היעד..

על פי ניתוח אלגוריתמים ומידול ניבוי, למרות שהמחירים נתונים תמיד לשינויים, המגמה הנוכחית לטווח הארוך מביאה את מחיר ה- CEL להמשיך למעלה. עם זאת, יהיה עליכם לעקוב אחר ידיעונים, מדיה חברתית, אירועים צפויים ורגשות המשקיעים כאשר שינויים באסימון הסל משתנים לאורך זמן כדי לקבוע מתי לקנות או למכור בזמן הנכון..

 האם רשת צלזיוס היא השקעה טובה?

מימון ביזור הפך פופולרי למדי בימינו, וזה רק הגיוני לבדוק את רשת צלזיוס (CEL), שמנצלת את התנועה כדי ליצור הכנסה מהלוואות קריפטו. על ידי הפיכתו של ראש המודל הבנקאי המסורתי והפיכתו למרכז הלקוח הפועל לטובתך, בהתחשב בסיכון ובתגמול יש חשיבות מכרעת להחלטה אם צלזיוס הוא השקעה טובה או לא..

צלזיוס מבוזר ומאפשר לאנשים ללוות כסף מהמשתמשים ולהחזיר 80% מרווחי הריבית. בעוד שהם משלמים ריביות ראויות מאוד, הם יכולים גם להשאיל פיאט ולהעמיד את המטבעות הקריפטוגרפיים שלהם כבטוחה. למרות שיש לו הרבה קצוות מושכים, יש לו כמה חסרונות. הכל לא יכול להיות טוב, נכון? מרבית נכסי ה- CEL אינם מאוחסנים בארנקים הקרים. שירותי רשת צלזיוס הם משמורת, מה שאומר שאתה מעביר אליהם את המפתחות שלך.

זה גם פותח אפשרות להתקפות סייבר על הרכישות שלך, והפסדים עשויים להתרחש. למרבה הצער, הוא אינו מציע ביטוח ישירות להלוואות שלך. עם זאת, במקרה זה, צלסיוס מנסה להפוך את עצמו לאמין ככל מוסד פיננסי אחר ומבטיח להשתמש במאזן שלו כדי לכסות את הפסדי הלקוחות, אם כי תנאי השימוש בו אינם מבטיחים את השבת הנכס במקרה של פריצה..

שוק המטבעות הקריפטוגרפיים הוא מאוד תנודתי ומאתגר לחיזוי בטווח הארוך, ולכן מחקר היסודות וההתקדמות של רשת צלזיוס הוא משימה חיונית לפני שתחליט להשקיע סכום כלשהו של כספים למשך זמן רב להחזיק חודשים או שנים. אסימוני CEL נותרים שרירותיים יותר ממטבעות מבוססים יותר כמו ביטקוין ואת’רום.

ובכל זאת, הם יכולים להפוך לחלק יקר מאחזקות הקריפטו של כל אחד, במיוחד אם אתה מעוניין להשתמש בפלטפורמת צלזיוס כדי לייצר עניין באחזקות הקריפטו שלך. ראוי לציין שמשתמשים צריכים להחזיק ולהחזיק אסימוני CEL כדי לקבל את ההלוואות והריביות הגבוהים ביותר.

אחרי שאמרנו את כל זה, צריך להזכיר לך שאתה מפקיד את כספיך בארנק דיגיטלי של צד שלישי. כל עוד המערכת פועלת, יש לך גישה למטבעות שלך, ועליך לשקול את הסיכון הכרוך בכך. וזכור לעשות מחקר יסודי לפני שתתחייב להשקעה.

שקול את היתרונות והחסרונות בזהירות, ולעולם אל תכניס יותר כסף ממה שאתה יכול להרשות לעצמך להפסיד. בסופו של דבר, זה רק עליכם ורק עליכם ההחלטה והאחריות להשתמש ב צֶלסִיוּס פלטפורמה כמו שצריך.

 כיצד לקנות אסימון צלזיוס (CEL)?

רשת צלזיוס היא חנות עצירה לכל הצרכים הפיננסיים מבוססי הבלוקצ’יין שלך כפי שהחברים יכולים לקנות קריפטו ישירות דרך אפליקציית צלזיוס. אתה יכול לרכוש את המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים הבאים הזמינים דרך אפליקציית צלסיוס, כולל ETH, BTC, XRP, BCH, LTC, XLM ו- SGA. אתה יכול גם ללכת ל- CoinMarketCap או CoinGecko לקבלת רשימה מלאה של מרכזיות המציגות את CEL.

אתה יכול לקנות מטבעות כלשהם ולהפקיד אותם ישירות לחשבון צלזיוס שלך, ואפילו מיד להרוויח ריבית או השתמש בהם כבטוחה לקבלת הלוואה בנקאית קריפטו. בעוד CEL עובדת על הוספת אפשרות בנקאית לרכישת מטבעות, למשתמשים יש אפשרות לקנות קריפטו עם כרטיס אשראי בשיעורים הנמוכים ביותר בתעשייה..

מידע נוסף על צלזיוס (CEL)

רשת צלזיוס (CEL) הוקמה בשנת 2017 על ידי אלכס משינסקי (מנכ”ל) ודניאל לאון (נשיא מייסד ו- COO). זוהי חברת הלוואות עמית לעמית שמאפשרת הלוואה והלוואות של מטבעות קריפטוגרפיים. כלומר לומר, הם מאפשרים ללווים לגשת במהירות לכספי פיאט על ידי הצבת הקריפטו שלהם כבטוחה, תוך תשלום מינימלי. מצד שני, המלווים מציעים רווחים בריביות עבור המטבעות הקריפטוגרפיים המופקדים בארנק הדיגיטלי שלהם ברשת צלזיוס.

היתרון העיקרי של רשת צלזיוס (CEL) הוא שאין פיקדונות מינימליים, מה שאומר שתוכלו להתחיל להרוויח ריביות באופן אוטומטי על ידי הפקדת כל מה שתרצו. הם גם מטפלים בכל לקוחותיהם; באותה מידה, לא משנה האחריות, בין אם מדובר ב -5 $ או 5,000,000 $. כמו כן, אין מינימום פיקדונות ודמי משיכה. פלטפורמה זו מאפשרת לך לבחור כיצד לקבל או לשלם את תחומי העניין שלך (הקריפטו שהפקדת) או באסימוני CEL.

קרוב לוודאי שנתקלת “לא במפתחות שלך, לא במטבעות שלך” לעתים קרובות למדי, ובפלטפורמה זו, המפתחות הפרטיים שלך לארנק שלך אינם שלך. לפיכך, אין שום ערובה לכך שהנכסים שלך בטוחים מפני האקרים, ואתה עלול לאבד את כל הכספים בתהליך. למרבה המזל, יש לך שליטה מלאה בכספים שלך, ובכל עת שתרצה, אתה תמיד יכול למשוך את הקריפטו שלך מכיוון שסלסיוס לא נועל כספים. מעל לכל, היסטוריית הבנקאות שלך אינה רלוונטית לחלוטין מכיוון שהדבר אינו מצריך בדיקת אשראי.

יתר על כן, רשת צלזיוס מכילה מעל 730 מיליון דולר בנכסים ותומכת בהיקף 101,000 משתמשים ברחבי העולם. בנוסף, החברה ביצעה תשלומי ריבית של 12 מיליון דולר. זה גם מקל על כמעט 5.5 מיליארד דולר במקורות הלוואות (כ- 8.2 מיליארד דולר במחירי BTC של ימינו).

צוות צלזיוס (CEL)

לרשת צלסיוס צוות חזק המורכב מאנשים עם רקע ייחודי השואף מאוד לתת חופש פיננסי ולשבור את המערכת הבנקאית באמצעות טכנולוגיית הבלוקצ’יין. פלטפורמת CEL שואפת לעזור בהפצת אימוץ המונים אפילו מהר יותר.

ראשית, אלכס משינסקי (מנכ”ל) הוא מממציאי ה- VOIP (פרוטוקול Voice over Internet). חבר מייסד בכמה חברות מצליחות ושאר הצוות היו יזמים סדרתיים, אנשי עסקים ותיקים, מומחי בנקאות, מפתחי עסקים וחלוצי בלוקצ’יין מצליחים. אז עם הניסיון והידע הזה, צוות CEL מקדיש את זמנו בשיפור מאות אלפי המשתמשים בצלסיוס.

סיכום

צלזיוס (CEL) היא פלטפורמת ההלוואות הראשונה שהגיעה לכספים המנוהלים במיליארד דולר, מה שהפך אותה להצלחה אדירה בשוק הקריפטו. זה נתן חופש בכל הנוגע להלוואות והלוואות במהירות גבוהה יותר ללא עמלות ובדיקות אשראי. בלי קשר, רבים היססו מכיוון שחששות רבים מתעוררים בגלל היותו של צלזיוס פלטפורמה משמורתית וחוסר השקיפות שלה. בתוך כל המחלוקות, רבים עדיין מאמינים בכוחו של צלזיוס (CEL) לעזור למשקיעים וסוחרים למהפכת הקריפטו הזו בכך שהם מאפשרים להשאיל וללוות מטבעות קריפטוגרפיים..

לאור העובדה שלשוק הקריפטו יש תנודתיות גבוהה, מחירי אסימון CEL עשויים להשתנות או לנוע בעתיד; עם זאת, תנועת Decentralize Finance (DEFI) עדיין בעיצומה של צוות צלזיוס להמשיך לספק שירותים הולמים שיגרמו ל- CEL להיכנס בקרוב לרשימת 50 בעלי שווי השוק הנרחבים ביותר. לפיכך, צלזיוס נותרה פלטפורמת הלוואות אמינה, וכל עוד אתה מודע לסיכונים הנלווים לשימוש ב- CEL, אנו לא רואים סיבה שלא להשתמש בקריפטו שלך לטובתו הטובה ביותר..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector