חיזוי מחיר של Dogecoin (DOGE) לשנת 2021, 2022 ו- 2025

ב -3 בינואר ציינו 12 שנה לביטקוין. כנגד כל זה, הביטקוין הצליח לטפל בכל הנסיבות וממשיך לסקרן ולעורר מיליונים. זה באמת היה זמן לחגוג. באותו יום הגיע הביטקוין לשיא כל הזמנים של 35,000 דולר; אכן, סיבה נוספת להוציא את בקבוק השמפניה.

אך בעוד שרבים חגגו את השיא החדש הזה בכל הזמנים, רבים הופתעו לגלות כי אלטקוין אחר כמעט שאינו ידוע מגיע גם לרמות גבוהות של צמיחת מחירים. האלטקוין הזה הוא דוגקוין. באותה תקופה, המחיר נשא מעל 100% והגיע ל 0.0110 דולר מדהים.

לפני המשאבה הזו, מעטים שמעו אי פעם על דוגקוין ועל אלה שלא נתנו לו שום התחשבות רצינית. אבל אחרי המשאבה הגדולה והבלתי צפויה הזו, היו שהתחילו לתהות אם באמת יש בה פוטנציאל כלשהו.

חיזוי מחיר Dogecoin

מאמר חיזוי מחיר זה של Dogecoin יסתכל על יסודות Dogecoin, על מקורותיו ועל תחזית המחיר העתידית שלו בטווח הקצר והארוך כאחד כדי להאיר את הקורא אם האם Dogecoin באמת נובח את העץ הנכון..

ניתוח מחירים היסטורי של Dogecoin 

מחירו של Dogecoin דופק יציב למדי, כמעט ללא רוח חיים במהלך המחצית הראשונה של ההיסטוריה. על פי CoinMarketCap, Dogecoin התחיל ב $ 0.000565 אבל אז ראה ירידה קלה לסביבות 0.0001 $ בשנים הראשונות. ואז, בסביבות מרץ 2017, המחיר התחיל לעלות מעט, לרדת שוב, אך עד נובמבר 2017 הוא עלה בצורה מאסיבית ל -0.01877 דולר ב- 7 בינואר 2018, שיאו בכל הזמנים..

כצפוי, בכל פעם שמטבע דיגיטלי מגיע לשיאו, דוגקוין ראה מזבלה עצומה בשבועות שלאחר שיאו בכל הזמנים. עם זאת, בהשוואה לשנים הראשונות שלו, מחיר האסימון של DOGE היה פעיל הרבה יותר בעקבות הריצה בשוק השו 2017-2018. בשנים שלאחר מכן היו משאבות וזרוקות גבוהות ו / או נמוכות. כתוצאה מפעילות רבה זו, היא מעולם לא הגיעה לשפל של כל הזמנים של 0.00008547 דולר.

אז זה קצת האט בשנים בשנים 2020-2020. היא סיימה את שנת 2020 במחיר של 0.004657 דולר. עם זאת, כמה ימים לאחר מכן, מחירו החל לעלות במהירות באופן מסיבי והגיע למחיר פתאומי של 0.01285 דולר עד ה -3 בינואר 2021, לפני שהתחיל להתקרר מעט שוב..

מחיר נוכחי, שווי שוק, & פרטי אספקה

בזמן כתיבת מאמר זה, לאסימון DOGE מחיר נוכחי של $ 0.001937. על פי CoinMarketCap, היא מדורגת במקום ה -33 בכל שוק הקריפטו בגלל הזינוק הפתאומי שלה! לא רע למטבע מם.

שווי השוק הנוכחי שלה הוא 1,170,919,632 $ עם היצע במחזור של 127,997,773,252 אסימוני DOGE. אין לו היצע מקסימלי.

ביממה האחרונה המחיר עלה + 4.10%, אך הוא חווה ירידה של -11.45% בשבעת הימים האחרונים.

dogecoinDogecoin (DOGE)

דרגה: 14$ מחיר (BTC) 950.00000100 Marketcap$ 6.55 BVolume$ 1.05 B24h שינוי 0.6% סך ההיצע 0.00 DOGE


דוגקוין (DOGE) תחזיות מחיר עתידיות

בהתחשב בכך ש- Dogecoin נוצר כבדיחה קלילה וישמש רק כ’חלפת כיס ‘, לא ניתן היה לצפות שמטבע כזה יחזיק בחלל הצפנה לאורך זמן. ועדיין, כאילו לפעמים זה המצב, שוק הקריפטו נוטה להפתיע את כולם. זו הסיבה שאיש לא ציפה לעלייה במחיר הפתאומי של הקריפטו הקטן הזה ולהייפ שיצר.

עם זאת נאמר, בהתחשב ביסודותיה, לא קל לבחון כיצד הצפנה הזו תעשה בשנים הבאות. עבור רבים, הסיבה היחידה לכך שהמחיר עלה הייתה מההייפ שמגיע מדמויות ידועות, כלומר הטוויטר של אילון מאסק בטוויטר..

ברגע שההתרגשות דועכת, רבים מניחים שהמחיר בהכרח יקרוס חזרה לאפלולית. עם זאת, ישנם תכונות אחרות שיש לדוגקוין שעשויות לתת לה סיכוי להילחם.

עם זאת, יש לציין גם כי לא כל המקורות חולקים את אותה השקפה. למשקיע ארנק, למשל, בעוד שקנה ​​המידה של Dogecoin הוא מאוד שורי בטווח הקצר, אין את אותה רמה של אופטימיות בטווח הארוך. להפך. היא צופה רמות גידול שליליות יותר ויותר בשנים הבאות.

לעומת זאת, Digitalcoin ו- Tradingbeast מחזיקים חיובי מאוד במחיר אסימון DOGE בשתי רמות אריכות החיים..

תחזית לטווח קצר

AfterPriceChange
חודש 1 0.0138 דולר 51.59%
2 חודשים 0.0132 דולר 44.99%
3 חודשים 0.0124 דולר 36.62%
6 חודשים 0.0132 דולר 45.63%
1 שנה 0.0175 דולר 92.02%

תחזית לטווח ארוך

AfterPriceChange
2022 0.0175 דולר 92.02%
2023 0.0182 דולר 100.54%
2024 0.0251 דולר 176.09%
2025 0.0264 דולר 179.45%

דוגקוין חיזוי מחירים 2021

לאורך שנת 2021, Digitalcoin צופה עליות חיוביות במחיר, כאשר באוקטובר יש כביכול את העלייה הגדולה ביותר במחירים באחוזים. המחיר הממוצע לשנה יהיה סביב $ 0.01238.

תחזית מחיר Dogecoin 2022

2022 מציגה גם שנה נוספת של צמיחה חיובית. כאן צפוי אחוז הצמיחה הממוצע להיות סביב 81.37%. המחיר ישתנה לאורך השנה, אך הוא צפוי להיות בין 0.0138 $ מהנמוך ביותר ביוני למחירו הגבוה ביותר של 0.0177 $ בנובמבר..

דוגקוין חיזוי מחיר 2025

לבסוף, תחזית שנת 2025 תהיה חיובית ביותר לכל דוג’ה הודלר (לא הקלדה). השנה צפוי המחיר להכפיל יותר מכפי שקצב הצמיחה האחוז הממוצע של 193.64%.

איך לקנות Dogecoin?

ניתן לחפש את Dogecoin ולקנות בכמה מרכזיות. עד כמה שם; MXC.com, Binance, Huobi Global, OKEx, OceanEx ו- Kraken. אתה יכול לעבור אל CoinMarketCap אוֹ CoinGecko כדי לקבל רישום מלא של בורסות המפרטות את Dogecoin.

אם אתה מעדיף דרך מהירה וקלה להחליף את המזומנים שלך ב- Dogecoin, אתה תמיד יכול לבדוק את צ’אנגלי:

האם Dogecoin היא השקעה טובה?

על פי המראה של הדברים, בהתבסס אך ורק על חיזוי המחירים, נראה שלדוגקוין יש תחזיות טובות של רמות צמיחה גבוהות בשנים הבאות. עם זאת, ישנם סיכונים לרכישת אסימונים של Doge.

ראשית, מלבד שיש מם חמוד, להיות זמין באופן נרחב, ההייפ סביבו ושוק השוורים הנוכחי שמקרין אלטקוינים רבים כדי לחוות רמות גבוהות של צמיחה, לא נראה שמשהו אחר הולך לזה. יש לה יסודות חלשים.

לכן, האם זה מספיק כדי ש- Dogecoin יהיה כשיר כהשקעה טובה, תלוי באסטרטגיית המשקיע. המשמעות היא שהמשקיע קונה את דוג’ה אך ורק בגלל העלות הדלה שלו, המם החמוד וההייפ סביבו כדי להרוויח כסף מהיר, או אולי בגלל התכונות האחרות שלו.?

אילו תכונות אחרות יש לאלטקוין הזה? על זה נסתכל בהמשך.

מידע נוסף על Dogecoin

מה זה דוגקוין?

ל- Dogecoin סיפור מוצא מרתק. לצטט את זה בורא, “Dogecoin הוא השינוי הרזרבי שאתה זורק לצנצנת כשאתה חוזר הביתה.” שלא כמו אלטקוינים אחרים, הוא נוצר אך ורק כמטבע דיגיטלי לשון. זהו קוד פתוח, מבוזר, עמית לעמית, המבוסס על 2013 המפורסמת דוג’ה מם קבוסו, שיבא אינו יפני. האסימון שלו הוא אסימון DOGE.

הוא נוצר בכדי לבטל את הסטריאוטיפ השלילי סביב מטבע הקריפטו כשוק ‘אפל’ לפושעים ומלבני הון.

האסימון הראשון של DOGE שוחרר ב- 16 בדצמבר 2013, אך המכרה הראשון שנחסם היה ב- 6 בדצמבר.

כמו רוב המטבעות הקריפטוגרפיים של עמית לעמית, ניתן להשתמש ב- Dogecoin כאמצעי חילופי. למרות שמשמשים בעיקר עבור טיפים (כן, היוצר ממש התכוון שתוכלו להשתמש באסימון כדי להעביר טיפים למשתמשים ב- Reddit ו- Twitter, תוכלו להשתמש גם באסימון כדי לְבַלוֹת על פריטים ושירותים שונים.

Dogecoin מבוסס על אלגוריתם ההוכחה לעבודה הן מ- Lluckycoin, כיום קריפטו מת והן מ- Litecoin. בהיותו דומה לביטקוין, דוגקוין חווה מחצית כל 100,000 בלוקים. עם זאת, היא משתמשת בטכנולוגיית Scrypt. הוכחת העבודה של דוגקוין שונה מזו של ביטקוין גם בדרכים אחרות.

ראשית, ל- altcoin יש זמן חסום של דקה אחת, ומחירו בערך סנט אחד. שנית, למרות שבמקור היה אמור להיות אספקה ​​מרבית של 100 מיליארד אסימונים, בגלל קידוד לא תקין של פאלמר, מה שמאפשר לטבוע 10,000 אסימונים של DOGE לכל בלוק לאחר שהגיע למגבלת 100 מיליארד, מה שמקנה לו קצב אינפלציה הוא 5 מיליארד. אסימונים של DOGE הוטבעו מדי שנה! לכן, אין לה היצע מקסימלי והופך את Dogecoin ללא רווחית עבורי.

עם זאת, התכונה המעניינת ביותר שלה, ומה שכנראה איפשר לאסימון לעמוד במבחן הזמן, קשור למושג כריית מיזוג..  מיזוג כרייה מאפשר לכרות שני מטבעות קריפטוגרפיים שונים מבלי לוותר על כוח חישוב או עלויות. זה מאפשר למטבעות קריפטוגרפיים מבוססים יותר לאבטח חסימות קטנות אחרות כמו דוגקוין. ומי היה אותו מטבע קריפטו מבוסס יותר? לא אחר מאשר הכסף הדיגיטלי של שוק הקריפטו, Litecoin!

צ’רלי לי, מייסד Litecoin, פנה ליוצרו של Dogecoin והציע למזג כרייה של שני המטבעות הקריפטוגרפיים. בהתחשב בכך שכריית Dogecoin הייתה מאוד לא רווחית ובעלת מעט מאוד כורים, זה מהווה סיכון רציני להתקפה של 51%. הבחירה בליטקוין למיזוג הכרייה איתה לא הייתה דבר מעניין.

שניהם השתמשו באלגוריתם הכרייה של Scrypt, מה שמאפשר לרשת Dogecoin להיות הרבה יותר בטוחה ומבוזרת. באוגוסט 2014, Dogecoin העבירה את אלגוריתם הכרייה שלה להוכחת עבודה עזר, מה שאפשר לו להתמזג עם הבלוקצ’יין של ליטקוין..

עקב מיזוג זה, Dogecoin הפך בקורלציה גבוהה לליטקוין מבחינת הביטחון והביזור. אם Litecoin היה יורד אי פעם או יחווה התקפה, כך גם Dogecoin.

הקבוצה

Dogecoin נוצר על ידי מהנדס התוכנה האוסטרלי ג’קסון פאלמר ובילי מרקוס האמריקאי. לאחר שקרא מאמר חדשות Wired על מיטב הממים של שנת 2013, פאלמר קיבל את הרעיון ליצור מטבע דיגיטלי מצחיק, חמוד וחביב, אשר נוגד את הסטיגמה סביב מטבעות קריפטוגרפיים. כרוכש פעיל של דומיינים של אתרים, קנה פאלמר את הדומיין dogecoin.com עם הלוגו המפורסם של הדוג והטקסט של Comic Sans.

בילי מרקוס ניגש לפאלמר ושכנע אותו ליצור מטבעות קריפטוגרפיים בפועל של Dogecoin. הוא תכנן את הפרוטוקול שלו, ובסיס אותו על מטבעות קריפטוגרפיים אחרים כגון Litecoin. עד מהרה הוא עזב את הפרויקט בתחילת 2014 ומסר את כל השליטה לפאלמר.

בסופו של דבר ג’קסון פאלמר עזב את דוגקוין בשנת 2015 לאחר שקהילת הדוג’ה הצומחת במהירות הונאה ו מניפולציות.  באופן פרדוקסלי, חלק מאסטרטגיית המניפולציה שלו היה הקניית אלפי דוגואינס למטרות צדקה ונתינת חסות ליוזמות קהילתיות שונות באמצעות תרומת אסימונים של DOGE. כן, אותו אדם שעזר לשים את דוגקוין על המפה היה אותו אדם שעשה מניפולציה על קהילה שלמה.

סיכום 

לסיכום, Dogecoin הוא אותו קריפטו קטן וחמוד שמאפשר לקריפטו לא להיות כולה עסק ומסית שיבוש מהפכני בחברה, אלא ליהנות. לאסימון יש קהילה גדולה למדי של תומכים, עם כמה שמות מכובדים כמו אילון מאסק, ג’יי האו, מנכ”ל בורסת הקריפטו OKEX, לשעבר מנכ”ל Coinbase, לינדה שי, אפילו מייסד את’ריום ויטאליק בוטרין. ועדיין, אני חושש שזה כל מה שזה הולך.

מלבד שיש את המם החמוד הזה, לדוגקוין אין שום יסודות אחרים להתמודד עם ענקי קריפטו פוטנציאליים כמו את’ריום, קרדאנו, פולקדות, ווכיין, תטא, ShareRing, אלגורנד ואפילו NEM, כולם מנסים לפתור בעיות בעולם או לפתוח אפשרויות ושווקים חדשים.

עם כל כך הרבה קריפטוסים שמתחרים על תשומת לב ואימוץ מוסדי, נראה כי Dogecoin נועד באמת להיות לא יותר מ”קריפטו מטה “. ובכל זאת, ייתכן שזו הסיבה לכך שיהיה לה שוק שוורים מצליח בשנת 2021.

למרות שאין לו ערך פוטנציאלי רציני, אין זה אומר שהוא עדיין לא יכול להיות רווחי. כפי שהראתה היסטוריית המחירים שלה, הוא חי מאוד, עם הזדמנויות להשיג רווחים, וכל עוד שמות ומוסדות ידועים יותר ממשיכים להשתמש בו, מי יודע לאן הוא יוביל. עם זאת, כותב זה אכן מפציר בזהירות.

למרות שקיימות הזדמנויות, על בסיס יסודות האסימון, הן מרוכזות בעיקר על בסיס קצר טווח. עם הגעתם של יותר משקיעים קמעונאיים ומוסדיים לשוק הקריפטו, רובם מתרכזים במציאת אותה ‘פנינה נסתרת’ שאמורה להניב רווחים עצומים. עם זאת, זה לא נראה כאילו Dogecoin ירוויח רווחים משמעותיים עבור מישהו על בסיס ארוך טווח.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map