המאבק על עליונות פלטפורמת החוזים החכמה נמשך כמו את’ריום מתקשה לספק שיפורי פרוטוקול מדרגיות. כתוצאה מכך, פרויקטים רבים וממורמרים בעלי פוטנציאל גבוה מוכנים לקפוץ לספינה לפלטפורמת חוזה חכמה ניתנת להרחבה. EOSIO ו NEO הם שניים מהמתמודדים האדירים ביותר הטוענים את עמדתו של את’ריום. כאשר כל אחת מהן טוענת להציע יישומי חוזה חכמים מעולים. תן לנו להגדיל את שני האתגרים המובילים במלואם מדריך השוואה בין EOS לעומת NEO ולקבוע מי ביניהם הוא המתמודד מספר 1.

EOS מול NEO

EOS לעומת NEO: סיפור הקלטת

מה זה EOS?

בפינה אחת נמצא EOS. פלטפורמת חוזה חכמה יחסית שהתחילה עם 4.1 מיליארד דולר ICO בשנת 2017. העיצוב האדריכלי הייחודי שלו מאפשר זאת קנה מידה אנכית ו אופקית. כביכול משיג מיליוני עסקאות בשנייה.

בנוסף, הוא כולל עסקאות ללא עמלה באמצעות סביבת משאבים דמוית מערכת הפעלה מבוזרת. מחזיקי מטבעות EOS מקבלים חלק מהמשאבים של EOSIO באופן יחסי. שילוב אחד ושני זה מאפשר זאת להפעיל יישומים מבוזרים ארגוניים.

מהם מטבעות EOS?

מטבעות EOS הניע את ה- Blockchain של EOSIO. נכס דיגיטלי זה הוא אחד מעשרת המטבעות הקריפטוגרפיים הטובים בעולם מבחינת שווי שוק. המטבע דירוג שווי השוק הוא מספר 7. מלבד זה, 9 מתוך 10 רוב בורסות משפיעות על קריפטוגרפים בעולם רשום את זה בבורסות שלהם. ניתן להשיג מעל 637 שווקי קריפטו עוֹלָמִי.

הימור מטבעות EOS מייצר משאבי מחשוב כמו מעבד, רֶשֶׁת, ו RAM. אחזקת כמה מטבעות EOS מעניקה לנו משאבי התחדשות מעבד ורשת. יצירת חשבונות EOS עם מטבעות EOS נותנת משאב RAM שאינו מחודש.

יתר על כן, אנו יכולים לחשוב על מעבד ו רֶשֶׁת כפי ש כוח ו כּוֹשֵׁר עֲמִידָה. זה בהדרגה פוחתת עם פעילויות נוספות (עסקאות). עם זאת, הם מתחדשים עם הזמן. הם מאפשרים עסקאות ללא עמלה בבלוקצ’יין EOSIO.

מצד שני, אתה יכול לחשוב על זיכרון RAM כמו אוכל או מים. הֵם לא להתחדש ומשתמשים צריכים לקנות אותם מפעם לפעם.

איפה אתה יכול לקנות EOS crypto?

ישנן מספר דרכים להשיג מטבעות EOS. ה הזול ביותר ו הדרך המהירה ביותר זה לקנות אותם מהמחשב שלך חילופי קריפטו מועדפים. מרבית הבורסות מאפשרות רכישה של EOS באמצעות ביטקוין (BTC) או (ETH). בנוסף לכך, הם מאפשרים העברות בנקאיות של פיאט ורכישת כרטיסי אשראי / חיוב.

בורסות מרכזיות של EOS

הבורסות המובילות ביותר התומכות במטבעות EOS כוללות – בינאנס, Coinbase Pro, הואובי העולמי, קראקן, OKEx, קוקין, ביטפינקס, ביטרקס, ו פולוניקס. בנוסף לכך הנה הבורסות עם מחזורי המסחר הגבוהים ביותר הן Fcoin, Biki, CBX, אחד גדול, וקטקס. הבורסות האמורות הן הנזילות ביותר עבור EOS ועשויות להציג את ההזדמנויות הטובות ביותר לגילוי מחירים.

חילופי מיידי של EOS

אנינסטנט חילופי מטבעות קריפטו כגון בצ’אנגלי, מתג מטבע, ו ChangeHero, מציעים דרך קלה ונוחה לקנות מטבע EOS. יתר על כן, אין לחילופי מטבעות קריפטוגרפיים מיידיות להזמין ספרי והפלטפורמה קובעת את שערי החליפין המדויקים.

בורסת EOS מבוזרת (DEX)

DEX דורש “פרופרארנקי קריפטו. חוזים חכמים שולטים על כל עסקאות DEX ומבוצעות ברשת. נכסים דיגיטליים הנסחרים ב- DEX לעולם אינם עוזבים את משמורתו של בעל הארנק. רק עד ביצוע פקודה.

ניודקס, WhaleEX, ו- Bancor הם חלק מהבורסות המבוזרות ביותר המבוססות על EOS, או אלה שתומכות ב- EOS. מי שמתכנן לקנות EOS באמצעות ניודקס יכול לעשות זאת באמצעות גרסה מבוססת EOS של Tether (USDT) ו- להחליף את זה עם EOS בתמורה. USDT בסיס בסיסי זמין ב ביטפינקס ובקרוב בבורסות מרכזיות אחרות.

לחלופין, מי שרוצה לקנות EOS באמצעות ביטקוין (BTC) או אפילו אתר (ETH), יכול להשתמש ווליקס. השילוב של בעל ארנק BTC מקוון וארנק EOS שאינו משמורן הופך את Whaleex ל- חילופי כלאיים. ניתן להתקין את מכשיר ה- Whaleex רק באמצעות ה- APK המסופק לאתר.

לבסוף הוא בנקור, אנחנו יכולים לשקול בנקור חליפין “מיידי” מבוזר מכיוון שיש לו את התכונות של חילופי מיידי בשילוב עם כמה מאפייני ביזור כגון מאגר נזילות מבוזר.

באילו ארנקי EOS להשתמש?

ארנקים נכונים

תָקִין“ארנק הוא ארנק שבו הבעלים מכיר אך ורק את”מפתחות פרטיים.”אלה ארנקים שמבקשים ממך לזכור קבוצה סודית של מילים ש מורכב מ 12 מילים או יותר. א ממנון מִשׁפָּט, זרע מנמוני אוֹ ביטוי זרע הם שמותיו הנפוצים. בדרך כלל הם מגיעים עם מחרוזת אלפאנומרית סודית אחרת הנקראת “מפתח פרטי.”

מפתח פרטי הופך חֲסַר תוֹעֶלֶת כשמישהו מכיר אותם. זו הסיבה שארנקי ה- EOS המרכזיים אינם מחליפים ארנקי EOS מתאימים. ראשון, למשתמשים אין גישה למפתחות הפרטיים של ארנקים אלה. שְׁנִיָה, לא תוכל להעביר אסימונים מבוססי EOS התקבל באמצעות ארנקים אלה, אלא אם כן חילופי המניות תומכים במשיכת אסימונים אלה.

תפסני אוויר הוא מודל חדש להפצת המונים במערכת האקולוגית של EOS המאפשר למשתמשים להשתתף בחלוקת אסימונים מבוססי EOS בחינם. ללא ארנק מתאים, אינך יכול להשתתף בפעילויות כאלה.

תָקִין ארנקים או חשבונות EOS בדרך כלל אינם בחינם. ארנק EOS שמיש דורש הצבת קצת EOS כדי להשיג מעבד ו רֶשֶׁת אֶמְצָעִי. יתר על כן, יצירת חשבון EOS קשורה קשר הדוק ל RAM עֲלוּת. חשבון EOS חדש עלה מטבע EOS אחד.

ישנם סוגים רבים של ארנקי EOS, אתה יכול לסווג אותם בתור ארנקים קרים, ארנקים חמים, ארנקי חומרה, ארנקים ניידים, ארנקי רשת, דפדפן אינטרנט ארנקי הארכה, ארנקים לשולחן העבודה, ארנקי נייר, ו להחליף ארנקים. לכולם אותה פונקציה בסיסית חנות, לְקַבֵּל, ו לִשְׁלוֹחַ מטבעות EOS ושאר אסימונים מבוססי EOS. ריכזנו עבורכם כמה מהארנקים הטובים ביותר שיש ב- EOS בפסקאות הבאות.

ארנק קר

ארנקי EOS קרים הם ארנקי מטבעות קריפטו של EOS שאינם דורשים חיבור לאינטרנט כדי לחקור, לא עד לרגע שיש צורך לקיים אינטראקציה עם הבלוקצ’יין של EOS. כל הארנקים שבבעלותך המפתחות הפרטיים הם ארנקים קרים כולל ארנקי חומרה ו ארנקי נייר.

ארנק חם

ארנקים חמים הם ארנקים מקוונים וספקי שירותי ארנקים בדרך כלל מנהלים אותם. Coinbase.com הוא ארנק חם. ארנקי חילופי מרכזיים הם גם ארנקים חמים מכיוון שאתה צריך להתחבר לאינטרנט כדי שתוכל לגשת אליהם. ארנקים חמים אינם מאפשרים גישה למפתחות הפרטיים שלך. רוב ארנקי רשת שדורשים ממך להתחבר לאינטרנט הם ארנקים חמים.

ארנק הנייד של EOS

ארנקים ניידים של EOS הם אותם ארנקים שאתה מתקין בסמארטפון שלך. זה יכול להיות ארנק חם או קר, תלוי היכן נמצא המפתח הפרטי. יש הרבה ארנקים ניידים של EOS הזמינים באינטרנט ובהמשך נציג כמה מהאפשרויות הטובות ביותר הזמינות.

ארנק האינטרנט של EOS

ארנקים של EOS הם פשוט אלה שאליהם אנו ניגשים באמצעות אתר. דרישת חיבור לאינטרנט הופכת את ארנקי האינטרנט לרוב לארנקים חמים. חלקם, לעומת זאת, הם ממשקים הפונים למשתמש כדי לקיים אינטראקציה עם הבלוקצ’יין של EOS ולבצע פקודות.

ארנקים לתוספים לדפדפן האינטרנט דומים לארנקי אינטרנט מכיוון ששניהם זקוקים לדפדפן אינטרנט כדי שיפעל. עם זאת, הארנקי הארכה לרוץ ברקע הדפדפן. הם מקיימים אינטראקציה אוטומטית עם dApps אליהם הגישה הדפדפן. רוב הארנקים הללו תואמים לדפדפני אינטרנט מובילים כגון כרום, פיירפוקס, ו אַמִיץ.

ארנק שולחן העבודה של EOS

ארנקים שולחניים של EOS הם תוכנה עצמאית המשמשת במערכות מחשב. בדרך כלל הם מציעים מאפיינים מתקדמים יותר שלא נמצאים בסוגים אחרים של ארנקים, כגון הפעלת צומת מלאה. כמו ארנקים עם הרחבות אינטרנט, הם יכולים לרוץ ברקע ולקיים אינטראקציה עם dApps מבוססי EOS. מלבד עסקאות סמלי, חלק מתפקידיה כוללים כניסה, חתימה, אימות ואישור פעילויות.

ארנק נייר EOS

ארנק נייר EOS הוא פיתרון הארנק הלו-טק ביותר בין סוגי הארנקים. עם זאת, זה ה הכי מאובטח. הוא מספק מנגנון לא מקוון לאחסון נכסים דיגיטליים מבוססי EOS ו- EOS. יצירת חשבונות מחייבת מחוללי ארנקי נייר מקוונים. ארנק זה דורש רק מדיום בו נוכל לכתוב ולאחסן את המפתחות הפרטיים או הזרעים המנומניים. אנו יכולים להחתים את המפתחות הפרטיים והזרעים על גבי יריעות אלומיניום, פלסטיק אקרילי או חומר עמיד אחר.

ארנק חילופי

לבסוף, יש את המחליפים ארנקים הם הדרך הקלה ביותר להשיג ארנקי EOS מיידיים ובחינם. פשוט הירשמו לבורסה שמפרטת את EOS ויוצרת שם את הארנק שלכם. זה בדרך כלל מורכב מ שם חשבון EOS כללי ו מספר זיהוי ייחודי נקרא א לְהַפְקִיד תַזכִּיר.

הטבלה שלהלן מציגה את רשימת ארנקי ה- EOS שלנו.

בין הארנקים המפורטים לעיל אהבנו במיוחד לְפַזֵר ו לומי. לְפַזֵר הוא אחד מארנקי ה- EOS הנתמכים ביותר בחלל EOS dApps. למרות זאת, לְפַזֵר אין תמיכה בנייד. מצד שני, לומי מספק עיצוב ארנק נקי ופשוט. למרבה הצער, לומי אין גרסת שולחן עבודה לארנק. נכון לעכשיו, לומי מנהל פרומו, ומעניק חשבונות EOS בחינם לנרשמים חדשים.

הצורך לשלם עבור חשבונות ארנק EOS מהווה חסם כניסה גדול עבור משתמשים חדשים. מדוע שישלמו עבור משהו שהם פשוט מנסים. אתה יכול להשוות את זה ל מבקש ממישהו לשלם עבור טריילר לסרט. יוזמת ההעלאה של לומי היא דרך נהדרת להכניס משתמשים חדשים לשירות הארנק ולפלטפורמת EOS שלה.

למי שרוצה להשיג חשבון ארנק EOS מהיר פשוט הירשם לספקי ארנקי ה- EOS המקוונים הרבים כמו Coinbase. חילופי קריפטו מציעים גם ארנקים בחינם שמשתמשים יכולים לְקַבֵּל, חנות ו לָסֶגֶת מטבעות EOS.

עכשיו בואו נפנה את ראשינו למתמודד החכם החכם האחר NEO.

מה זה NEO?

EOS מול NEO

לחימה מהפינה השנייה היא NEO. נכון לעכשיו מדורגת # 22 מבחינת שווי שוק והוקמה עוד ב 2014 בתור AntShares מאת דה הונגפיי ואריק ג’אנג. לאחר מכן מיתוג מחדש ל- NEO בשנת 2017 והוא ה בלוקצ’יין ציבורי ראשון שמגיע מסין. NEO שואפת לבנות “כלכלה חכמה“שיכולים לתת מענה לשימוש תעשייתי, מסחרי וארגוני.

היא גייסה 4.5 מיליון דולר ממנה 2016 ICO, נחשב לאחד מ ה- ICO המצליח ביותר אי פעם מבחינת החזר השקעה (ROI). מחיר ההצעה האסימוני הראשוני שלו 0.032 דולר עשה למשקיעים יותר מ 28,000% תשואות במחירים שוטפים.

הוא משתמש ב- סובלנות תקלות ביזנטית מואצלת (DBFT) שיכול להשיג 10K-100K TPS כאשר אופטימיזציה. שילוב טכנולוגיית הזהות הדיגיטלית עם פרוטוקול הקונצנזוס הופך את משתתפי הקונצנזוס לזיהוי. זה משמש גורם מרתיע להתנהגות רעה ולהקל על עמידה ברגולציה.

שֶׁלָה NeoVM הוא נייד לכל מערכת בלוקצ’יין או מערכת שאינה בלוקצ’יין, המאפשר יכולת פעולה הדדית בין שרשרת. יש לו גם פרוטוקול אחסון מבוזר השווה ל- Filecoin ו Storj ו מנגנון אנטי קוונטי. זה כונה בשם את’ריום סיני.

מה הם NEO ו- NeoGas?

למערכת האקולוגית של NEO יש מערכת אסימון כפול, NEO, ו NEOGas (גַז). האסימון הראשון, NEO מתפקד כ אסימונים לממשל סגנון = “משקל גופן: 400;”> משמש לבחירת משתתפים בצומת. זה משמש גם זכויות הצבעה לאשר או לדחות שינויים מוצעים ברשת. האסימון גם משמש כמנגנון הימור איזה מאפשר למחזיקים להרוויח NEOGas אוֹ גַז.

NeoGas האם ה האסימון השני במערכת האקולוגית של NEO. הוא משמש כ- אסימון דלק לרשת NEO. הרשת גובה תשלום גַז למשאבים הדרושים לביצוע עסקאות חוזה חכמות. יש סף לפטור כמות מסוימת של עסקאות שגורם לרוב המכריע של העסקאות לחוש.

היכן לקנות NEO ו- Crypto Gas?

עכשיו אנחנו בודקים לאן אנחנו יכולים להגיע NEO ו NeoGas. כמו ב- EOS ישנן מספר דרכים בהן אנו יכולים לרכוש את שני האסימונים הללו.

הבורסות המרכזיות של NEO

NEO זמין בבורסות קריפטוגרפיות שונות התומכות בכך. ה חמשת חילופי הצפנה המובילים מבחינת נפח המסחר של NEO הם CoinEgg, Coinbene, EXX, Vindax, ו- IDCM. הם השווקים הנזילים ביותר עבור NEO ועשוי להציג הזדמנויות נהדרות לגילוי מחירים. זה NEO מופיע גם ב 6 מתוך 10 הבורסות הפופולריות והמכובדות בעולם. הם בינאנס, הואובי העולמי, OKEx, קוקין, נוזל, ו ביטרקס.

EOS מול NEO

מצד שני, NeoGas זמין בבורסות הבאות P2PB2B, CoinEx, BitMax, פרושים, ו בקקס. יש להם את מחזורי המסחר הגבוהים ביותר עבור NeoGas. NeoGas מופיע גם ב 5 מתוך 10 חילופי הקריפטו בעלי הדירוג הגבוה ביותר בעולם- בינאנס, הואובי העולמי, OKEx, קוקין, ו פולוניקס.

בורסת NEO מבוזרת (DEX)

אסימונים אלה זמינים גם ב- נאש ו סוויטצ’או, שני ה- DEX דורשים לסחור בארנק שאינו משמורן. זה אומר שאתה לגמרי בשליטה ואחראי לארנק שלך. נאש דורש מאיתנו ליצור ארנק חדש שאינו משמורן באמצעות הכלי שלהם. אנחנו יכולים לעשות זאת גם ב סוויטצ’או אך מציע מספר אפשרויות כניסה אחרות.

החלפה מיידית של NEO

NEO ו- GAS זמינים גם בהחלפות המיידיות הבאות – החלף, בצ’אנגלי, סטילטקס, החלף עכשיו, מתג מטבע, ו החלפה פשוטה. רובם מאפשרים רכישת כרטיסי אשראי וחיוב.

באילו ארנקים של NEO להשתמש?

שם סוגים שונים של ארנקים עבור NEO ו- NeoGas. הארנקים הכלולים בטבלה שלהלן הם מהטובים שבהם.

ראשית, אנו אוהבים במיוחד את O3 ו שומר ארנקים עבור שלהם פָּשׁוּט עדיין עיצובים פונקציונליים. לשניהם יש את כל התכונות הרלוונטיות כדי ליצור ארנק נהדר על פני סוגים שונים של ממשקים.

טימו הוא ארנק תוספים לדפדפן ששותף אליו O3 לפתח תקני עגינה ל- dApp ולארנק לפלטפורמת NEO. מצד שני, NeoWallet הוא הארנק שלנו ללא סלסולים המאפשר למשתמשים פונקציות בסיסיות כגון יצירת חשבון, שחזור חשבון, ו יבוא חשבון.

ארנק מתמטיקה ו אָטוֹמִי ארנק הם מה שאנחנו מכנים ארנקים אוניברסליים שתומכים בחסימות רבות ושונות. ארנקים למתמטיקה ייתכן שיש לי תכונות נוספות מאשר ארנק אטומי אבל האחרון יש פונקציונליות החלפת אטומים.

הדרך הפשוטה ביותר להשיג ניאו ו NeoGas ארנק זה פשוט להשתמש בארנק חילופי. למרות שאיננו ממליצים על זאת זו הדרך הקלה ביותר להשיג.

Binance התחילה לאחרונה א תוכנית ההימור שמאפשר NEO מחזיקים ל להרוויח NeoGas (גז) באופן פסיבי. כל פיקדונות ה- NEO יקבלו את תגמולי הגז שלהם. אתה עדיין יכול לסחור באמצעות אותן קרנות. בורסות אחרות בעלות דירוג גבוה הואובי גלוֹבָּלִי, OKEx, ו קוקין יש את אותה התוכנית שאולי תרצה לבדוק.

EOS מול NEO: האירוע המרכזי

EOS מול NEO

בואו נתכונן להשתגע! כעת ניקח אותך לעשרה סיבובים של קרב אפי בין שתי עצמות הבלוקצ’יין הללו כדי לקבוע מי ימלוך עליון. הזוכה יהיה המתמודד המוביל לפלטפורמת החוזים החכמה. 10 הסיבובים מייצגים 10 מאפיינים של שני הפרויקטים שקבענו שהם חיוניים להצלחתם.

מחזור 1: צוות

המשחק מתחיל בהשוואה של כל קבוצה. היסטוריה של מאמצים מוצלחים היא אינדיקטור טוב שהם עשויים להצליח בפרויקט הנוכחי שלהם.

דניאל לרימר ו ברנדן בלומר הם מייסדי שותף של EOSIO. דן הוא הממציא של הוכחת ייצוג מואצלת (DPoS). הוא גם ה מייסד שותף שֶׁל ביטשארס ו סטעם. ברנדן, מאידך, בונה חברות טכנולוגיה משבשות מצליחות מאז 2001.

ואילו, דה הונגפיי ו אריק ג’אנג הם מייסדי שותף של NEO. דא הוא יזם בלוקצ’יין סדרתי שהקים חברת טכנולוגיית בלוקצ’יין מצליחה ביותר בסין, Onchain. אריק הוא מבקר מערכות מידע מוסמך מי חיבר את dBFT (סובלנות תקלות ביזנטית מוסמכת).

אין מנצח ברור בסיבוב הזה. לשני צוותי הפרויקט יש את הכישרון, הידע וההיסטוריה של הישגים. עם זאת, אנו נותנים להם שניהם ציון 10 כל אחד.

סבב 2: טכנולוגיה

שני הצוותים מציבים את הפרויקטים שלהם כמימוש טוב יותר של פלטפורמת קבלנות חכמה מאשר את’ריום. הם מציעים את אותה הצעת ערך – תפוקות עסקאות מהירות יותר כלומר מרגישות, חולשותיו העיקריות של את’ריום.

EOSIO מאזניים אנכיים ואופקיים ומאפשרים לעבד אותם מיליוני עסקאות בשנייה (תיאורטית). עסקה ללא עמלה על ידי הנהגת משאב דמוי מערכת הפעלה

נEO, מאידך, מציעה את הפתרונות החדשניים שלה המאפשרים לה להתמקד 10,000 עסקאות בשנייה. דמי העסקה מוסרים גם הם כל עוד זה נמצא בתוך המצוין מפתן שקבעה הקהילה.

כך או כך, TPS על התביעות של שני הפרויקטים ניתן להתווכח, אך אנו יכולים לומר בביטחון כי שניהם מתרחשים הרבה יותר טוב מאשר אתריום. לשניהם אין גם עמלות עסקה. עם זאת, מצאנו שהיישום של EOSIO בעייתי. הוא מציג עלויות עסקה עקיפות בצורה של זיכרון RAM מתכלה.

עם זה נתנו EOS ציון 7 ותוך כדי נתינה NEO הציון 8.

הורדנו נקודה אחת מכל אחת מהן פּרוֹיֶקט ל מִרכּוּז נושאים. גזיכרון RAM ניתן לצפייה ו צורך לשלם עבור חשבונות EOS חדשים הביא לניכוי נוסף של 2 נקודות עבור EOS. ניכוי נוסף של 1 נק ‘על כך שאין לך קריא אדם כתובת הארנק.

מחזור 3: יעדים

NEO ו- EOS הגיעו משני צדדים מנוגדים של העולם. הבדלים תרבותיים וערכים שונים הציגו דינמיקה מעניינת בפרויקטים שלהם. EOS תישען לעבר השווקים המערביים בזמן NEO בשווקים המזרחיים. יש להם סיכויים גבוהים יותר לקבל תמיכה ממפתחים וקהילות שחולקות אותה תרבות וערכים. אין זה מפתיע שהמתיחה והתנופה הראשונית יתחילו מהשווקים הדומיננטיים שלהם.

מפתחים ומשקיעים ממערב, כמו בארה”ב, יתמוך ככל הנראה ב- EOS. נחשב ככלי היתוך לכישרונות טכנולוגיים של בלוקצ’יין ולכלכלה הנזילה ביותר בעולם. עם זאת, ממשלת ארה”ב טרם הגיעה לבהירות רגולטורית במרחב הצפנה.

לעומת זאת, NEO ככל הנראה נשען לעבר השווקים המזרחיים, במיוחד סין, הכלכלה השנייה בגודלה בעולם. יש לה תמיכה מירבית של ממשלת סין בשל גישתה הריכוזית יותר. עם זאת, ממשלת סין אינה אוהדת מטבעות קריפטוגרפיים.

נתנו א ציון 10 עבור EOS ו 8 ל- NEO. 2 נקודות ניכויים עבור NEO בגלל הסיבות הבאות.

ראשית, עקב העמדה העוינת של סין כנגד מטבעות קריפטוגרפיים, שהוא חלק חיוני במערכת האקולוגית של NEO. שְׁנִיָה, EOS פעימות NEO מבחינת משתמשי dApps ומפתחים אפילו בסין.

סיבוב 4: טוקנומיקה

לאסימון של כל פרויקט יש תועלת ברורה ומוגדרת במערכת האקולוגית שלו. מטבעות EOS מייצגים בעלות על משאבים של מערכת הפעלה כמו סביבת מחשוב. זה גם מאפשר יצירת חשבון ואישור שינויים בפרוטוקול.

אסימונים של NEO מייצגים בעלות על בלוקצ’יין NEO. הוא מייצג נתח ברשת NEO ומשמש ליצירת חסימות וניהול משאבי הרשת. זה גם מייצג נתח הפצה של גז.

נתנו EOS ציון 9 ו NEO הציון 10. התלות של זיכרון RAM במחיר מטבע EOS הביאה לניכוי של נקודה אחת. עליות פתאומיות במחירי EOS משפיעות באופן דרסטי על RAM. היישום כפול האסימונים של NEO טוב בהרבה.

מחזור 5: איומים

לכל הפרויקטים במרחב הצפנה האתגרים והאיומים הייחודיים שלהם המשמשים חסמים להתגברות עליהם. איומים עשויים לנבוע מפגמים בתכנון, מסביבה רגולטורית או מסדרי עדיפויות משתנים של הארגון.

ההסתמכות על יצירת חשבון ורכישת זיכרון RAM על מטבעות EOS היא חסם הכניסה העיקרי הן עבור משתמשים חדשים והן עבור מפתחים. המתמשך חוסר וודאות בעמדת הרגולציה של ארה”ב. מהווה גם סיכון מוגזם ל- EOS אשר ביצעה ICO של 4.1 מיליארד דולר בשנת 2017.

ריכוזיות היא נושא מרכזי עבור NEO. קרן NEO מנהלת 5 מתוך 7 הצמתים. היחסים ההדוקים בין ממשלת סין לבין NEO הם גם מקור דאגתי נוסף.

עם זה נאמר שני הפרויקטים השיגו 8 בסיבוב הזה. ניכויים של 2 נקודות בשל הסיבות הנ”ל.

סיבוב 6: טריגרים

טריגרים הם אירועים העלולים לגרום לתנועות מחירים משמעותיות. זה יכול לנבוע מ תקנות חדשות, שותפויות מרכזיות, עדכונים, מהדורות מוצר, אוֹ כללי מחזורי שוק.

שלושה אירועים מרכזיים עשויים לעורר תנועת מחירים משמעותית עבור EOS. ראשון, שחרורו של עדכון הפרוטוקול שלו EOSIO 2.0. שְׁנִיָה, שֶׁלָה הסדר של 24 מיליון דולר ארה”ב עם ארה”ב SEC בגין הנפקת ניירות הערך הלא-רשומה לכאורה. סוף סוף, שחרור אפליקציית הרוצח שלה קול שעשוי יושק זמן קצר לאחר עסקת ה- SEC האמריקאית.

לעומת זאת, ל- NEO יש שני אירועים מרכזיים באופק. ראשון האם ה שדרוג גדול של הרשת שלה מכונה בשם NEO 3.0. שְׁנִיָה שֶׁלָה שותפות עם אונטולוגיה לפיתוח פרוטוקול חוצה שרשראות יעיל וכולל.

נתנו EOS גבוה יותר ציון 10 מכיוון שיש לזה טריגרים חיוביים יותר. NEO קיבל ציון של 9 בסיבוב הזה.

סיבוב 7: משיכה

המתיחה היא של הפרויקט נוכחות ברשתות החברתיות, גודל הקהילה, שותפויות עסקיות, ומשתמש לספור. מדדים אלה צריכים לתת לנו הערכה הוגנת מבין השניים יש יותר כוח.

ל- EOS יש יותר יוטיוב מנויים ו חברי קהילת מברק מאשר NEO. מצד שני, ל- NEO יש יותר עוקבים על שניהם רדיט ו חשבונות טוויטר.

אנו מאמינים ששני הפרויקטים בעלי פוטנציאל זהה מבחינת שותפויות שכן שניהם שותפו באופן פעיל בפרויקטים אחרים של בלוקצ’יין, תעשיות בעלות הברית ושותפים רלוונטיים.

סוף סוף, ל- EOS יש יותר dApps ומשתמשים פעילים יותר מוביל אותנו לתת EOS א ציון 10 ו NEO א ציון 9.

סבב 8: ביצועים ומחזוי אסימון

כל שטח הקריפטו הפך לדובי. למרות כניסתם של מוסדות פיננסיים מסורתיים לשוק, לא הייתה לכך השפעה חיובית על מחיר הביטקוין (BTC). EOS ו- NEO חוו תנועות מחירים דומות.

ההודעה על EOSIO 2.0 ו NEO 3.0 שדרוגים לא ראו השפעה מועטה עד בכלל על הביצועים של כל אסימון. זה מאשש את האמונה ארוכת השנים כי מחירי האלטקוינים נשארים תלויים בביצועי המחירים של הביטקוין.

בכך נתנו את שניהם EOS ו- NEO הציון 9. שניהם נסחרו בהתמדה בהשוואה לשאר אלטקוינים שחלו ירידה דו ספרתית בשבועות האחרונים.

מחזור 9: טרילמה

בְּלִי סָפֵק, “שכבת האמון” היא הצעת הערך העיקרית של בלוקצ’יין. יכול להיות שכבת אמון ללא ביזור. עם זאת, להשיג מדרגי, לבטח ובלוקצ’יין מבוזר קשה. זה טרילמת בלוקצ’יין. אף פרויקט בלוקצ’יין מעולם לא השיג זאת. EOS ו- NEO זהים.

למען האמת, ההתאוששות הנוכחית של שניהם EOS ו- NEO נוטים להתמקד יותר בהרחבה, ולא בביזור. עם זאת, נושאי ריכוזיות אלה נותרו בראשם של קהילת המטבעות הרחבה יותר. זו הסיבה העיקרית לכך שהם לא מצליחים להדביק את Ethereum. זה נכון במיוחד לגבי NEO שהביעה כוונה לתת פוקוס פחות לביזור על האיטרציה הבאה שלה.

בשל תצפיות אלו, נתנו ציון 8 ל- EOS ו- 7 ל- NEO. הנראה לעין היעדר פתרונות פחות ריכוזיים ו היעדר יוזמות הביא ל ניכוי של 2 נקודות לכל פרויקט. ה חומרת הריכוזיות של NEO הביא ל- ניכוי של נקודה נוספת.

סיבוב 10: מחשבות ורגשות

אנו מאמינים שהדרך הטובה ביותר להתקרב לסבב זה היא להשוות בין שני הפרויקטים לאת’ריום. זה אולי לא ניתן להרחבה אבל הוא מעולה מבחינת ביזור וביטחון. יש סיבה לכך שיש “d” מול dApps. הסרת ה- d מפחיתה למעשה את הצעת הערך של יישום מבוסס בלוקצ’יין.

בכך אנו מאמינים בכך EOS האם ה “פחות רשע“בין השניים שנותנים את זה הציון 8 ו NEO הציון 7.

ניכוי נקודה אחת לשני הפרויקטים להישאר שאננים במאמצי הביזור. נקודה נוספת 1 על כך שלא משכו פרויקטים רלוונטיים יותר לפלטפורמות שלהם. ציר ה- NEO לעבר צורה מרוכזת עוד יותר הביא לניכוי נקודה נוסף.

EOS מול NEO: סכום של כרטיסי ניקוד

EOS לעומת NEO: מסקנה

ללא ספק את’ריום נותר המלך בפלטפורמת החוזים החכמים. זוהי עדיין פלטפורמת החוזים החכמים הנפוצה ביותר למרות חולשותיה. עם זאת, זה עשוי להשתנות כאשר זה יעבור לבסוף למנגנון הקונצנזוס הוכחה של הימור (PoS) וישלב טכנולוגיית Sharding..

NEO הופכת במהרה לריכוזית יותר עם ההתמקדות האינטנסיבית שלה דֵרוּג ו הענות. היעדר מאמצי הביזור מפחית מערכו של היותו פרויקט בלוקצ’יין שלדעתנו צריך להיות “שכבת אמון“ולא”שכבת מדרגיות.”

ל- EOS יש יותר מפתחי ומשתמשי dApps בסין. איפה שלכאורה ל- NEO יש המשך עצום. רבים מיצרני הבלוקים המובילים במערכת האקולוגית של EOS מגיעים מהמדינה האמורה. אינדיקציה לאמון המשקיעים הסינים ל- EOS. יתר על כן, זה גם מדורגת לא. 1 בכל פרויקטי הבלוקצ’יין בסין על פי מכון מחקר בלוקצ’יין סיני. NEO, עם כל תמיכתה מממשלת סין, אפילו לא הגיעה ל -5 הדירוגים המובילים.

אם ניקח בחשבון את כל הדברים, נוכל לומר בקלות ש- EOS יוצאת מהמשחק הזה כמתמודדת הטובה יותר לאתגר את את’ריום. אנו מקווים שהשוואה זו בין EOS ל- NEO הועילה. השאירו הערות למטה!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me