כאשר עולה חדש נכנס לשוק הקריפטו בפעם הראשונה, אחד מופתע מכמויות הבורסות הרבות שמציעות למשתמש לקנות, למכור ולסחור מטבעות קריפטוגרפיים, כל אחד עם התכונות והיתרונות הייחודיים לו. לצידם, בורסות עתידיות צצו גם כדי לענות על הביקוש הגובר לספק למספר ההולך וגדל של סוחרים הנכנסים לחלל הקריפטו את הפלטפורמות, הכלים והמידע הנחוצים..

אחת מהן, FTX, נכנסה לחזרה הפראית באמצע 2019 ומאז היא עושה די טוב לעצמה. יש לו אסימון מקורי, שנקרא FTT, אשר סוחרים יכולים לקנות ולקבל הטבות בעת ביצוע עסקאותיהם.

מאמר זה של חיזוי מחיר אסימון FTX יצלול למטה ויבחן את FTX, האסימון שלו, ואילו תכונות יש לו שהופכות אותו לאטרקטיבי עבור סוחרים. בעיקרו של דבר, היסוד שלה. מאמר זה ינתח וינבא גם תחזית מחיר עבור אסימון FTT וימחיש לאן הכותרת שלו הן לטווח הקצר והן לטווח הארוך..

חיזוי מחיר אסימון ftx

אסימון FTX ניתוח מחירים היסטורי 

מאז השקתו ב- 31 ביולי 2019, FTX הייתה אחת ממטבעות הקריפטו המעטים שעדיין לא חוו מגמות ירידה משמעותיות במחיר שלה. להפך. היא חווה צמיחה מתמדת מאז הקמתה. זה התחיל במחיר של 1.73 $ באמצע 2019 על פי CoinMarketCap. כחודש לאחר מכן, המחיר ירד מעט, אך ההשפעות שלו היו בסנטים בלבד, ולא בדולרים. זמן קצר לאחר מכן, הוא החל לטפס שוב ושוב, ובסופו של דבר עלה על מחירו הראשוני של 1.73 $ עד אמצע דצמבר 2019.

שנת 2020 הייתה שנה טובה לכל הנדלר FTT. גם כאשר מגפת ה- COVID-19 פגעה, וגרמה לצניחה כמעט של כל השוק (מחיר הביטקוין אפילו צנח לקצת יותר מ -5,000 דולר עד אמצע מרץ!), FTX המשיכה במגמת העלייה האיטית שלה, אך מחיר כאילו זה לא היה רע. אני מניח שאיטי ויציב באמת מנצח את המירוץ.

בינואר 2021 המחיר כמעט התפוצץ, כמעט הוכפל עד לכתיבת מאמר זה.

מחיר נוכחי, שווי שוק, & פרטי אספקה

בזמן כתיבת מאמר זה, אסימון FTT עומד על 10.17 דולר. מחירו עלה ב -3.46% ב- 24 השעות האחרונות אך רשם ירידה של -6.96% בשבעת הימים האחרונים.

כיום יש לה שווי שוק של 958,823,154 דולר, שמדרג אותה במקום ה -44 בשוק הקריפטו כולו. היצע המחזור שלה הוא 94,346,958 עם היצע כולל של 345,219,294. עם זאת, אין לה שווי שוק מרבי.

אסימון ftxאסימון FTX (FTT)

דרגה: 35$ 30.08 מחיר (BTC) .0000.00059600 Marketcap$ 2.68 BVolume$ 27.07 M24h שינוי 2.8% סך ההיצע 339.63 M FTT

FTX תחזיות מחיר עתידי (FTT)

אמנם תמיד קשה לתת חיזוי מדויק לאן מחירו של מטבע מסוים צפוי להגיע, אולם לאחר בחינת יסודותיו, כולל הפופולריות הגוברת של שימוש בבורסות עתידיות, אפשר לקבל רעיון טוב מאוד..


עם זאת נאמר, לאחר בדיקת מספר מקורות ובדיקה מה מספקת בורסת החוזים העתידיים, נראה כי מחיר אסימון ה- FFT שלה חיובי מאוד לטווח הקצר והארוך. משקיעי ארנק הגדירו את ה- FTT להיות שורי מאוד. היא אפילו ניבאה עליית מחירים של + 82.52% בתוך שנה בלבד. זה מחיר של 18.56 $ מהמחיר הנוכחי של 10.17 $! בתוך חמש שנים, המחיר יכול להיות עד 50.06 דולר!

Digitalcoin גם נתנה תחזית מחירים חיובית מאוד. תוך שנה היא צופה שהמחיר יהיה בין 15.05 דולר ל -36.60 דולר לשנה וחמש שנים. למרות שקצת שמרני מ- Wallet Investor, זה עדיין עלייה של +32% ו- 359% בהשקעה שלך, בהתאמה.

ניתוח המחירים של Tradingbeast הוא שמרני עוד יותר. למעשה הוא צופה ירידה במחיר לשנת 2021. עם זאת, זה רק קצר מועד, מכיוון שהוא צופה שהמחיר יעלה בשנים שאחריו. בסוף שנת 2024 היא חישבה ממוצע מחיר של 16.80 דולר.

תחזית לטווח קצר

AfterPriceChange
חודש 1 14.65 45.18%
2 חודשים 16.56 64.04%
3 חודשים 14.15 40.17%
6 חודשים 15.74 55.92%
1 שנה 15.14 49.98%

תחזית לטווח ארוך

AfterPriceChange
1 שנה 19.96 97.78%
2 שנים 18.2 80.35%
3 שנים 29.82 195.44%
5 שנים 25.75 155.06%

חיזוי מחיר אסימון FTX 2021

בהתבסס על התרשים לעיל, ניתן לצפות שהמחיר ימשיך בצמיחה הנפיצה שלו. זה צפוי להיות בשיעור צמיחה אחוז ממוצע של + 45.01%, כשהמחיר יתאזן בין 14 $ – 15.50 $..

חיזוי מחיר אסימון FTX 2025

תחזית שנת 2022 תהיה שנה חיובית נוספת עבור כל אנשי ה- FTT. בערך בתקופה זו, ההערכה היא שמחיר ה- FTT כמעט יוכפל. משקיעים יכולים לצפות לראות מחיר שנע בין 15 $ נמוך ל 19.50 $ גבוה.

חיזוי מחיר אסימון FTX 2025

2025 יכולה להיות השנה שבה כל משקיע FTT יפרץ מעיניהם את סימן הדולר האמריקני ($). בשנה זו, מחיר אסימון FTT יהיה בין 25.75 $ – 34.36 $. זו עלייה של כמעט + 200%!

האם אסימון FTX הוא השקעה טובה?

לאחר ניתוח מספר תרשימים והתחשבות שרק נכנסנו לשוק שוורים, יש ספק רציני להצביע על כך שהשקעה ב- FTX אינה השקעה טובה. למעשה, עצם ההחזקה באסימני ה- FTT שלך מבלי לנצל את היתרונות שלהם למסחר כמעט תבטיח רווח. עבור מי שעוסק בחוזים עתידיים וממנף, העושר שניתן לייצר יכול להיות עצום, אם כי זה לא ללא סיכונים רציניים.

כיצד לקנות אסימון FTX?

חסרון פוטנציאלי אחד ב- FTX הוא שיש מספר מוגבל בלבד של מרכזיות המפרטות את אסימון ה- FTT בנפח מוגבל. הראשונה שעולה בראש היא בורסת העתיד של FTX עצמה. ידועים נוספים הם Binance, BitMax, Bitfinex, CoinEx ו- Huobi Global. לקבלת רשימה מלאה של חילופי דברים, אנא עבור אל CoinMarkCap אוֹ CoinGecko.

מידע נוסף על אסימון FTX

מה זה FTX?

FTX הינה פלטפורמת סחר עתידית שהוקמה בחודש מאי 2019. היא בבעלות FTX Trading LTD, חברה הרשומה באנטיגואה וברבודה, אך עם משרדים בהונג קונג. האסימון המקורי שלהם הוא FTT.

הקבוצה & שותפים

המייסד והמנכ”ל של FTX הוא לא אחר מאשר סם בנקמן-פריד aka, SBF. למי שלא מכיר, SBF הוא אותו אדם שהשתלט ועזר להציל את הפלטפורמה המבוזרת של סושיסאפ לאחר שמייסדה, השף נומי, הוציא הונאת יציאה שאיימה להפיל את הפרויקט. ל- SBF ניסיון רב שנים הן כסוחר והן בהקמת חברות אחרות, כלומר Alameda Research, אותה חברה שדגרה את FTX. הוא סיים את לימודיו ב- MIT ובעל תואר בפיזיקה.

ה- CTO והמייסד המשותף של FTX הוא גארי וואנג, מהנדס תוכנה מגוגל שהקים גם את Alameda Research. בוגר נוסף מ- MIT, גארי הוא בעל תואר במתמטיקה עם מדעי המחשב.

שאר חברי הצוות מורכבים מאנשי מקצוע מבוססים מתחומים שונים.

FTX מגובה היטב גם על ידי שותפים ממפעלים חיצוניים ידועים רבים. חברות כגון Binance, Circle, Bitfinex, Paxos Pax וכו ‘סיפקו ל- FTX קרנות של עד 8 מיליון דולר..

בִּטָחוֹן

כדי להעניק לכל סוחר FTX שקט נפשי, FTX מספקת מספר שכבות של מאפייני אבטחה.  אלה כוללים חשבון סיסמה ואימות דו-גורמי עבור שניהם נכנסים לחשבונך, כמו גם משיכת כספים. FTX מספק גם אבטחה של חשבונות משנה. זה המקום בו משתמשים יכולים להגדיר כניסות מותאמות אישית משלהם אם הם רוצים לאפשר לאנשים אחרים להשתמש בחשבונם עם הרשאות הניתנות להגדרה.

בנוסף, משתמשים יכולים להגדיר לרשימת היתרים את כתובות ה- IP ואת כתובות הארנק שלהם. למי שלא מכיר, רשימת היתרים היא אסטרטגיית אבטחת סייבר בה משתמש יכול לבצע פעולות רק במחשב שהמנהל אישר במפורש מראש..

בנוסף להוספת אמצעי אבטחה נוספים, על פי אתר האינטרנט שלהם, FTX התקשרה לאחרונה עם Chainalysis כדי לפקח על כל פעילות עסקאות חשודות..

כאמצעי אחרון לביטחון, FTX מספקת קרן ביטוח. בהתחשב בכך ש- FTX היא פלטפורמת סחר במינוף, סוחרי הסיכון העיקריים שנאלצים להתמודד איתם הם סיכוני השוק. עבור אלו הסובלים מפירוק מבלי לקבל אזהרה מספקת, הוקמה קרן ביטוח זו כדי לסייע בהשבת חלק מהנכסים שלהם אם לאו. בזמן כתיבת מאמר זה, FTX מחזיקה כ 21.5 מיליון דולר בארה”ב.

עמלות

בניגוד לבורסות עתידיות אחרות שיש להן עמלות סטנדרטיות, FTX הוא קצת יותר מיוחד. יש להם דמי סטנדרטיים של יצרנים ושל טייקים, למעט שכר הדירה שלהם מבוסס על נפח. בעלי נפח גבוה יותר מקבלים עמלות נמוכות יותר.

דרך נוספת להפחית את העמלות היא להחזיק באסימני FTT. אתה יכול להסתכל בתרשים למטה כדי לראות כמה הנחה יכול לקבל FTT.

FTX גובה גם עמלות של 0.02% על עסקאות עם מינוף פי 50 לכל השווקים למעט זוגות BTC-PERP ו- ETH-PERP.

סיבה עיקרית להצלחת פלטפורמת המסחר נבעה ממוצריה ומכשירי המסחר השונים שלה.

מוצרים

FTX מספקת מגוון רחב של מוצרים. הוא מספק חוזים עתידיים (עתידיים נצחיים ורגילים כאחד), ספוט, מניות, אסימונים ממונפים, הערכת תנודתיות, שירותי OTC (ללא מרשם), כלי חיזוי ומסחר בפיאט. על מנת להקל על המסחר, FTX מספקת אפשרויות התאמה רחבות בין מטבעות קריפטוגרפיים למטבעות יציבים.

אסימון FTT

ולבסוף, זה מביא אותי לאסימון הילידים שלהם, FTT, עמוד השדרה של המערכת האקולוגית של הפלטפורמה. כאמור, סוחרים המחזיקים באסימוני FTT יכולים לקבל הנחה בעמלות. עם זאת, הם יכולים לקבל הטבות אחרות גם כן. זה כולל הצבת אסימוני FTT שלך, כולל שיעורי הפניה גבוהים יותר, הנחות בדמי יצרן, הצבעות בונוס ותגמולים מוגברים לטיסה..

בנוסף, יש להם שירותי קנה וצריבה, כאשר FTX קונה מחדש ושורף אסימונים שווים ל:

  • 33% מהעמלות שנוצרו בשווקי FTX
  • 10% מהתוספות נטו לקרן הביטוח (‘רווחים חברתיים’)
  • 5% מהעמלות שנצברו משימושים אחרים בפלטפורמת FTX

סיכום

בסקירת התכונות המועילות הרבות שמציעה FTX, אין זה פלא מדוע האסימון המקורי שלה נמצא בעלייה מאז השקתו, אפילו במהלך שוק הדובים בשנת 2020. ככל שיותר ויותר משקיעים, סוחרים ומוסדות קמעונאיים ממשיכים לזרום לשוק הקריפטו, ניתן לצפות כי מחיר ה- FTT ימשיך בעלייתו המטאורית..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector