האם אתה בעניין של קריפטו? אם כן, כנראה שכבר שמעתם על אסימון הקריסטל של רשת קיבר ועל פרוטוקול רשת קיבר.

במאמר חיזוי מחירים זה של רשת קיבר ננתח את היסטוריית המחירים של רשת קיבר קריסטל (KNC) ונלמד יותר על ההיבטים הטכניים של האסימון ועל מקרי השימוש בו. אנו נסתכל גם על אלמנטים בסיסיים אחרים בפרויקט, כגון מפת הדרכים, הצוות והמקרים לשימוש שיעזרו לנו לחזות מחיר של רשת קיבר. נשמע מעניין? המשך לקרוא כדי לברר אם לרשת קיבר מגיע מקום בתיק העבודות שלך!

חיזוי מחירי רשת רשת

ניתוח מחירים היסטורי של רשת קיבר 

רשת קיבר שחרר את האסימונים בשנת 2017. השחרור נעשה בכמה שלבים. ראשית, קצת יותר מ -33% מהיצע האסימונים (72,352,094.23 KNC) שוחרר למכונות פרטיות כביכול באוגוסט 2017 במחיר של 0.375 דולר. חודש לאחר מכן, זכו אסימונים נוספים לקהל הרחב יותר באמצעות מכירות ציבוריות, שם 57,568,314 KNC יותר אסימונים הפכו לסחירים הודות לביננס. מחיר האסימון הפך מעט גבוה יותר והיה בערך 0.44 דולר.

מחיר נוכחי, שווי שוק, & פרטי אספקה

כרגע כתיבת מחיר, מחיר ה- KNC הוא 1.36 דולר עם מחזור מסחר של 103,703,601.67 דולר. נכון לעכשיו, אסימון ה- KNC נמצא במקום ה -85 בדירוג המטבעות הקריפטוגרפיים עם ההיוון הגבוה ביותר. היוון סמלי הקריסטל של קיבר נטוורקס הוא 274,500,016.10 דולר כרגע, שנראה די מרשים, לא?

אסימון ה- KNC הגיע לשיא כל הזמנים של 6.00 דולר בשנת 2018. השפל בכל הזמנים הושג בשנת 2019 והיה בערך 0.1135 דולר..  

רשת קיבררשת קיבר (KNC)

דרגה: 115$ 2.01 מחיר (BTC) .000.00004000 Marketcap$ 411.88 MVolume$ 78.53 M24h שינוי 2.32% סך ההיצע 210.26 M KNC

תחזיות מחיר עתידיות של רשת קיבר (KNC)

למרות שזה עשוי להיות די מסובך לחזות מחירים של רשת קיבר מכיוון שקשה לחזות מחירים עבור מטבעות קריפטוגרפיים באופן כללי, זה קשור למעשה לתנודתיות הגדולה בשוק ולהשפעה הגדולה שיש לסוחרים על מחיר הנכסים. עם זאת, עדיין ניתן לחזות מחירים.

לשם כך, מומחים יכולים להשתמש בנוסחאות ואלגוריתמים מתמטיים שונים בשילוב עם מידע על שיפורים טכניים או רק חדשות טכניות / מידע על קמפיינים חדשים..

תחזית לטווח קצר

AfterPriceChange
יום 1 1.336 דולר -1.76%
שבוע 1 1.495 דולר -1.76%
חודש 1 1.732 דולר 9.93%
6 חודשים 1.737 דולר 27.38%
1 שנה 1.699 דולר 27.79%

תחזית לטווח ארוך

AfterPriceChange
1 שנה 1.699 דולר 24.95%
2 שנים 2.89 דולר 112.50%
3 שנים 3.78 דולר 177.94%
5 שנים 4.74 דולר 248.53%

* חיזוי מחיר זה מבוסס על הנתונים שנאספו ממקורות שונים המיועדים אך ורק למטרות חינוכיות ואינם נלקחים כייעוץ השקעות. על המשתמשים לבצע את המחקר שלהם לפני שהם משקיעים.

חיזוי מחירי רשת קיבר 2021


על פי ניתוח המחירים והחישובים, מחיר KNC 1 (Kyber Network Crystal) יכול להגיע לכמעט 1.7 דולר בסוף שנת 2021.. 

חיזוי מחירים ברשת קיבר 2022

בסוף שנת 2022, מחיר ה- KNC יכול לעלות בכ -112% ולהגיע לכ -3 $.

תחזית מחירים ברשת קיבר 2025

בעוד 4 שנים מהיום, מחיר ה- KNC יהפוך לכמעט 5 דולר, על פי תחזיות המחיר ומגמות המחירים של KNC.

האם רשת קיבר היא השקעה טובה?

בעת ביצוע השקעות, עליך לזכור כי ישנם סיכונים מסוימים. המחירים על מטבעות קריפטוגרפיים הם תנודתיים למדי, וזה טוב אם אתה רוצה להרוויח קצת כסף מהר. עם זאת, תמיד עדיף לקנות או למכור נכסים שאתה מכיר היטב, ותוכל לחזות את המחיר. קריסטל רשת קיבר הוא אסימון שירות המשמש בפרוטוקול לצרכים ספציפיים ואינו מטבע הפופולרי ביותר להשגת רווחים..

עם זאת, על פי כמה תנודות מחירים קודמות שהתרחשו בשנת 2018, כאשר מחיר הנכס עלה מ -1,07 דולר ל -5,34 דולר בתוך כחודש (דצמבר 2018 – ינואר 2018), הוא הציג צמיחה של כמעט 400%, מחיר סמלי KNC אכן יכול לצמוח במהירות.

כיצד לקנות רשת קיבר (KNC)?

קריסטל רשת קיבר הוא אסימון פופולרי למדי, כך שתוכל למצוא אותו בבורסות פופולריות כמו בינאנס, Coinbase, OKEx, Kraken, Uniswap ואחרים. אתה יכול לראות בקלות את רשימת הבורסות התומכות ב- KNC ב coingecko.

במאמר זה תוכלו ללמוד עוד כיצד לרכוש מטבעות קריפטוגרפיים שונים.

אתה יכול גם לקנות KNC באמצעות זה יישומון חילופי צ’אנגלי! זה הופך את הקנייה ל- KNC לסופר קלה וללא מהומה

מידע נוסף על KNC

מהי רשת קיבר?

רשת קיבר היא פרוטוקול המאפשר למשתמשים לבצע החלפות הצפנה באופן מבוזר. הפרוטוקול בנוי על Ethereum, וזו דרך נהדרת להחליף אסימונים של ETH ו- ERC20 באופן מיידי וללא טרחה. רשת קיבר נבנתה בתחילה עבור Ethereum, אך כל בלוקצ’יין מבוסס-חוזה חכם יכול להשתמש בה.

מה כל כך נהדר בחילופי מבוזרים? ובכן, קודם כל, משתמשים הם בשליטה בקריפטו שלהם. כמו כן, אין דבר כזה צו מלא חלקית, דבר שכיח למדי עבור חילופי ריכוז.

לפרוטוקול קיבר מאגר נזילות משלו המכיל מטבעות קריפטוגרפיים שונים שנצברו ממקורות שונים ומגוונים כדי לספק נזילות. ניתן לשלב את פרוטוקול הנזילות של Kyber בכל יישום כדי לאפשר החלפות סמלים ללא צורך במתווכים.

נכון לעכשיו, הוא אחד מפרוטוקולי הנזילות המבוזרים והפופולריים ביותר בעולם. מערכת הנזילות של קיבר חיה כולה על הבלוקצ’יין, ומאפשרת לאפליקציות שונות של בלוקצ’יין לשלב בקלות את הפרוטוקול כחלק מחילופי האסימונים, התשלומים, ניהול הנכסים וכו ‘..

פרוטוקול קיבר גם מקפיד להציע את התעריפים הטובים ביותר על ידי גביית נזילות מיותר מ -40 מקורות נזילות. כל הפעולות הן בשרשרת, מה שאומר שקוף לחלוטין וניתן לאימות בבלוקצ’יין.

עכשיו כשאתה יודע קצת יותר על פרוטוקול קיבר, הגיע הזמן לקבל מושג מה ה- KNC (Kyber Network Crystal). האסימון המקורי של קיבר, קריסטלי רשת קיבר (KNC), נקרא על שם הגבישים של מלחמת הכוכבים המשמשים להפעלת חרבות אור. קריסטל רשת קיבר הוא אסימון שירות שנבנה על Ethereum. אסימון KNC הוא חלק חיוני במערכת האקולוגית של רשת קיבר, מכיוון שניתן היה לחשוב עליו כקישור בין בעלי עניין שונים ברשת..

מנהלי גיבוי משתמשים באסימני KNC לניהול העתודה ברשת. בכל עסק, הרשת גובה עמלה קטנה ב- KNC. העמלות משמשות בחלקן לכיסוי עלויות העסקה ולתגמול של צדדים שלישיים המספקים לרשת היקפי מסחר. לאחר שהמספר היחסי של KNC הוצא על שני המאמרים הללו, האסימונים הנותרים נשרפים.

בעלי ה- KNC יכולים גם להשתתף במערכת האקולוגית על ידי הצבעה, שתביא להם תגמולים מסכימים באת’ריום. יתר על כן, ניתן להשתמש באסימונים לתשלומים באפליקציות מונולית ו- Crypto.com, לתשלומים בחנות קיבר סוואג, למסחר בפלטפורמות DeFi שונות ועוד יותר..

Kyber Network Crystal (KNC) הוא אסימון ERC20, אותו ניתן לאחסן בהרבה ארנקים, למשל, Ledger, Metamask, Trezor, Trust Wallet, Argent, ועוד ארנקים רבים אחרים התומכים באסימני ERC20.

מפתחי רשת קיבר השיקו מסגרת שמטרתה לפשט את היצירה של שוק ברשת עם ספקי נזילות מקצועיים, הנקראת KyberPRO..

על פי הצהרתם, KyberPRO מספקת מערכת נזילות, כלים, תיעוד ותמיכה טכנית כדי להקל על כניסה ל- DeFi עבור מקבלי שוק מקצועיים. לדברי הצוות, הדבר עשוי להביא לתעשייה ערך ונזילות גדולים יותר.

על מנת לעשות זאת, חייב להיות מבנה ספציפי מכיוון שספר ההזמנות המשמש באופן מסורתי על ידי CEX (מרכזיות מרכזיות) בבלוקצ’יין אינו יעיל, וקובעי שוק אוטומטיים (AMM) אינם מתאימים, היזמים בטוחים..

לדבריהם, KyberPRO היא “פלטפורמה מקיפה לאנשי מקצוע המאפשרת לך להתחבר לרשת בקלות ולנהל פעילויות שוק רווחיות עם ידע מינימלי על חוזים חכמים.”

ביוני, מפתחי רשת קיבר ביצעו עדכון ל- Katalyst, כך שעכשיו למשתמשי אסימון KNC יש את ההזדמנות להתערב.

הקבוצה

רשת קיבר החלה את פיתוחה בשנת 2017 והיא בנויה על גבי בלוקצ’יין את’ריום. 

צוות רשת קיבר מרשים למדי: הוא כולל את לוי לואו, ירון וולנר וויקטור טראן. Loy Luu יצר את Oyente, מנתח האבטחה החוזי מבוסס הקוד הפתוח הקודם, והקים יחד את SmartPool, בריכת כרייה מבוזרת. ירון וולנר היה פעיל בתוכנית חיפוש באגים באת’ריום, וטראן הוא גם המפתח הראשי של SmartPool. 

על פי אתר הפרויקט הרשמי, החברה מונה כיום מעל 50 עובדים. רובם נמצאים בווייטנאם או בסינגפור, ואחד מיועצי רשת קיבר הוא ויטאליק בוטרין.

סיכום

אם לוקחים בחשבון את כל המידע הנ”ל, כדאי בהחלט לבדוק את Crystal Crystal Network ופרוטוקול Network Kyber, במיוחד אם אתם מחפשים דרך בטוחה ומהירה להחליף קריפטו, אתם עוסקים ב- Dapps, ואם אתם תומכים ב- Ethereum. . מפתחי רשת קיבר גם תמיד מחפשים דרכים לשפר את הפרוטוקול, לשפר אותו מבחינת שמישות, ונגישים לקהל רחב יותר..

לדעתי, החזון מאחורי הרשת הוא דבר מכריע בכל הנוגע לאישור ואימוץ של מערכות אקולוגיות. הקלה על השימוש בפרוטוקול, הפחתת עמלות וכו ‘עוזרת מאוד, ויש הרבה תומכים של אסימון רשת קיבר ו- KNC..

בדרך זו, אם אתה יודע כמה דברים על הבורסות וכיצד הם פועלים, בהחלט תמצא את פרוטוקול רשת קיבר ראוי לתשומת לבך בגלל יתרונותיו. עם זאת, אם אינך משתמש בפרוטוקול או, למשל, אינך מעוניין להשתמש באסימון KNC לצורך הצבעה, החלפות או רכישה, ייתכן שלא תהיה מעוניין בכך. אם אתם מחפשים רק רווח מהיר, כדאי לכם לחפש נכסים ספקולטיביים ותנודיים יותר לסחור.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector