בתוך המגפה הזו אנשים עסקו כעת בהשקעה דיגיטלית למגע פחות עם מישהו. אנשים גם הפכו לדיגיטליים יותר. בהתאם לכך, בכמה לחיצות בלבד, אתה יכול להשקיע ולהרוויח ריביות באופן מקוון מבלי לסכן את חייך וזה ללא טרחה!

מכיוון שהייתה קיימת בשוק הרבה פלטפורמת קריפטו, MaidSafeCoin היא אחת מאותן פלטפורמות השקעה מקוונות שאתה יכול לסמוך עליה. עם שירותיה שאין להכחישה, זו גם חברת השקעות שלא תבזבז את המטבעות שלך מכיוון שניתן למחזר את SafeCoin כאשר הסוחרים סוחרים בהם תמורת שירותי רשת. זה גם מאפשר למשתמשים להחזיר שווה וליצור עניין שאינו הוגן לצידם. זוהי גם מטבע קריפטוגרפי ללא דמי עסקה.

שב בשקט והתכונן לגלול למטה מאמר זה של חיזוי מחירים של MaidSafeCoin, כפי שנפרט על עתידו של MaidSafeCoin (MAID) על ידי הצגת התחזית שלו, כיצד הוא קיים בשוק כיום, עד כמה MaidSafeCoin מוכשר, והישרדותו מהיום הראשון.

חיזוי מחיר maidsafecoin

MaidSafeCoin (MAID) ניתוח מחירים היסטורי

MaidSafeCoin (MAID) נסחרת כבר 42 חודשים (4 שנים). היא החלה להיסחר ב- 7 באוגוסט 2017, במחיר הראשון של 0.3631 דולר. מאז המסחר הראשון שלה, ל- MaidSafeCoin היו כ -67.00% זכיות. השיא של MAID בכל הזמנים היה 1.30 דולר. כרגע, מחירה של MaidSafeCoin הוא 0.2813 $, נמוך ב -78.34% משיאו בכל הזמנים. זה היה נפילה גדולה במחיר מטבעות ה- MAID.

עם זאת, מחירו של MaidSafeCoin נע בין 0.1067 $ ל 0.2805 $ במהלך 3 החודשים האחרונים, מה שאומר שהיה לו שיעור חודשי מורכב של 38.03%, וקצב צמיחה שנתי מורכב אקסטרפולציה של 46.82%. במהלך ששת החודשים האחרונים, מחירו של MaidSafeCoin נע בין $ 0.0891 ל- 0.2805%, מה שהביא לשיעור צמיחה חודשי מורכב של 21.07% וקצב צמיחה שנתי אקסטרפולציה של 8.92%. לאט לאט מטבעות ה- MAID מכילים שוב את ערכם ומתחרים שוב במטבעות האחרים בשוק.

אם נחזור הלאה, מחירו MaidSafeCoin היה 0.0888 לפני שנה, מה שהביא לשיעור צמיחה חודשי מורכב של 10.05% ושיעור צמיחה שנתי מורכב של 2.16% מאז. זה לא שינוי גדול, אבל זה היה סימן טוב מלכתחילה.

מחיר נוכחי, שווי שוק, פרטי היצע

MaidSafeCoin הוא אסימון דיגיטלי שמחירו כרגע עומד על 0.3172 $ במחיר MAID של 10.03321632% לעומת היום. ה שווי שוק של MaidSafeCoin הוא 143,530,466 דולר עם 452,552,412 עוזרת בית במחזור כרגע. תרשים תנועת המחירים 24 שעות ביממה מצביע על כך ש- MAID בשווי של 873,113 דולר נסחר. המחיר הגיע לשיא של 0.3326 דולר ביממה האחרונה ואילו המחיר הנמוך ביותר היה 0.2881 דולר.

maidsafecoinMaidSafeCoin (MAID)

דרגה: 152$ 0.480074 מחיר (BTC) .000.00001000 Marketcap$ 217.27 MVolume$ 1.05 M24h שינוי 9.4% סך ההיצע 452.55 M MAID

תחזיות מחיר עתידיות של MaidSafeCoin (MAID)

אם ברצונך להשקיע בנכס דיגיטלי בשל התשואה העצומה, שבה המחיר בעל עלייה חיובית עצומה, MaidSafeCoin היא הפלטפורמה שחיפשת! עם עליית הדחף לדיגיטציה של נכסים והמודעות על נכסי מטבע קריפטוגרפי גואה, ל- MaidSafeCoin יש פוטנציאל רב לפנינו. הם מיישמים אסטרטגיות כך שמחיר האסימונים שלהם יעלה בימים הקרובים, בחודשים הבאים ובשנים הבאות.

אם השקעתם כעת 100 דולר, ההשקעה הנוכחית שלכם עשויה להיות שווה 70.014 דולר בשנת 2022, כלומר בעוד שנה מהיום. לפיכך, השקעה על בסיס ארוך טווח יעילה בהרבה ב- MaidSafeCoin מכיוון שכפי שנחזה, בשנת 2026, 100 $ הדולר שהשקעת יהיה שווה 150 $ או ככל הנראה, גבוה מזה.

טבלת תחזיות לטווח קצר MaidSafeCoin (MAID)

AfterPriceChange
יום 1 0.287 דולר -9.394%
שבוע 1 0.347 דולר 9.413%
חודש 1 0.238 דולר -24.968%
6 חודשים 0.327 דולר 3.152%
1 שנה 1.321 דולר 54.855%

טבלת תחזיות לטווח ארוך של MaidSafeCoin (MAID)

AfterPriceChange
2022 0.506 דולר 59.71%
2023 0.657 דולר 107.22%
2024 0.877 דולר 176.67%
2025 1.250 דולר 294.07%

* חיזוי מחיר זה מבוסס על הנתונים שנאספו ממקורות שונים המיועדים אך ורק לצרכים חינוכיים ואינם נלקחים כייעוץ השקעות. על המשתמשים לבצע את המחקר שלהם לפני שהם משקיעים.

חיזוי מחיר MaidSafeCoin בשנת 2021

השנה אינה שנה יצרנית עבור ה- MAID אך זו הייתה נקודת המוצא בה מחיר מטבעות ה- MAID יעלה וישפיע על השנים הבאות. זו רק עלייה קטנה במחיר שלה אבל זה סימן טוב שמטבעות MaidSafeCoin ישלוטו שוב בעולם השוק. על פי התחזית והניתוח האלגוריתמי, מחיר MAID בסוף שנת 2021 היה צפוי להיות 0.4173 $ אשר יש לו שינוי של 31.56% לעומת מחירו הנוכחי שהוא 0.3172 $.

חיזוי מחיר MaidSafeCoin בשנת 2023

כאשר מחיר מטבעות ה- MAID ממשיך לעלות, האפשרות לקבל תשואה טובה הייתה גבוהה. MaidSafe, כמו המטבעות הקרובים ביותר, ראתה חלק ניכר מהערך שלה בשוק הדובים Cryptocurrency השנה. ניבוי באמצעות ניתוח אלגוריתמי שבשנת 2023, מחיר ה – MAID 1 היה 0.6573 דולר. בשנה זו, מחירו של MaidSafe יתייצב פחות או יותר. המשמעות היא שבשנה זו לפחות ירידה נוספת אינה סבירה. ככאלה, אתרים כמו Walletinvestor.com צופים עלייה הדרגתית בשנים הבאות.

חיזוי מחיר MaidSafeCoin בשנת 2025

עם עליית מחירים קבועה מדי שנה, אמרו כי חברת MAID היא אחת המתחרות הקשות בשוק, במיוחד המגמה הנוכחית לטווח הארוך המניעה את מחיר ה- MAID להמשיך למעלה. חיזוי מחיר MaidSafeCoin מציע כי מחיר ה- MAID עולה ל 286.243225% לטווח הארוך בשווי מחיר ה- MAID עם השקעה של 4-5 שנים. בשנת 2025, מחיר ה- MAID יעמוד על 1.2500 $ אשר יש שינוי של 294.07% ממחירו כעת. המחיר תמיד נתון לשינויים, ניטור באמצעות העלון והמדיה החברתית הוא חובה עבור המשקיעים לדעת אם זה הזמן הטוב ביותר להשקיע.

האם MAID היא השקעה טובה?

השאלה לגבי יכולת וטובת ההשקעה אינה חדשה שכן היא תעודד אותך, המשקיע, לרכוש או להשקיע ב- MaidSafeCoin. אז האם MAID היא השקעה טובה? התשובה היא כן. למה? מכיוון שהצורך באחסון נתונים בהכרח יגדל. ו- MAID חיפשה תמיד את העתיד שמוביל אותם לייצר אפשרות מבוזרת, זולה ומהירה שהמשתמשים עשויים לרצות..

מלבד זאת, מחירי ה- MAID לאורך השנים ממשיכים לעלות, ולהשקעה שלך תהיה תשואה טובה יותר בעתיד. שירות ה- MAID שילם גם למשתמשים עבור השימוש באסימון הרשת שהוא Safecoin, וזה נכון, נקודה גדולה ש- MAID היא השקעה טובה. יתר על כן, חברת MAID הפכה לעין לטובת הציבור שכן היא הופכת לאחד המטבעות הקריפטוגרפיים הנסחרים ביותר בפולוניקס, האמת, היא אף עלתה על ה- ETC ו- ETH שנחשבו לענקים לפני שנתיים בהיקף הסחר..

MAID מספקת גם פלטפורמה לאבטחה ולפרטיות ברשת. לאמיתו של דבר, השם MaidSafe מייצג מערך מסיבי של דיסקי אינטרנט, גישה מאובטחת לכולם. השקעת באופן מאובטח ו- MAID אינו מסכן את זהותך. MAID גם עברה הרבה בדיקות על מנת להיות פלטפורמת השקעה מקוונת יעילה ופיתחה מספר אלגוריתמים המשלבים גישה מאובטחת יותר למשקיעים..

היו גם יתרונות שיהיו לך בהשקעה ב- MaidSafeCoin, בדיוק כמו עמלות נמוכות עבור עסקאות, קבלה בינלאומית, שיא בלתי ניתן לשינוי, מקום מפלט בטוח מפני סיכוני מטבע, שם בדוי, ללא ירידות בכרטיס אשראי, ונתונים אישיים שלא נחשפים. אף על פי שלמרות כל זאת, שקילת ההשפעות החיוביות והשליליות של ההשקעה היא חובה בכדי שתדעו את התוצאה האפשרית של כספכם. בסופו של דבר תלוי בך ההחלטה שלך ואיך תטפל ותדאג לאחריות עם כניסתך לעולם MaidSafeCoin.

כיצד לקנות MaidSafeCoin (MAID)?

את רוב מטבעות ה- MAID ניתן למצוא בבורסות כמו Hit BTC, Poloniex ו- Bittrex. נכון ליולי 2018, הוא זמין ב -6 מרכזיות ברחבי האינטרנט. ניתן להחליף אותו בעיקר באמצעות BTC. משתמש צריך להעביר את ה- BTC לבורסות הרשומות, שם הוא יכול לבצע הזמנת סחר לרכישת MAID כנגד BTC שבבעלותו. לאחר מכן המשתמש צריך ליצור כתובת BTC ואז למשוך את מטבעות ה- MAID שלהם מהבורסה כדי לשלוח לכתובת ה- BTC שנוצרה..

אם אתה מעדיף דרך קלה יותר לקנות MAID, אתה תמיד יכול להשתמש בצ’אנגלי אוֹ החלף עכשיו!

מידע נוסף אודות MAID

מה זה MaidSafeCoin (MAID)?

חברת MaidSafe יצרה את ה- MAID כדי לקבל גישה קלה לאנשים לאחסון הנתונים שלהם ולמהפך בדרך הנפוצה לאחסון הנתונים. MaidSafeCoin הוא עמוד השדרה של רשת SAFE. מטרתו לאשר שלכל המשתמשים יהיה רווח או תגמול על הערך שהשקיעו. החברה שהוזכרה אחסנה את הנתונים שלה בצורה מופצת על מנת למנוע את הבלוקצ’יין.

רשת ה- SAFE (גישה בטוחה לכולם) מאובטחת ובעלת מערכת אחסון שהייתה מבוזרת והועברה מהמשתמשים השונים במערכת. מצד שני, ל- MaidSafeCoin יש תהליך המכונה “חקלאות” שבו יש לו נוהל ולוקח נוהל על המשקיעים, כלומר הם מספקים משאבים, אך יחד עם זאת הסוחרים מקבלים גם מטבעות בטוחים..

כנראה נתקלת בכמה פלטפורמות קריפטו מקוונות שאינן יכולות להבטיח את בטיחות ההשקעה שלך. ובכן, בניגוד אליהם, העדיפות העליונה של MaidSafeCoin היא אבטחת ההשקעה שלך. לך המשקיע יש גישה ישירה למה שאחסנת ותהיה מודע ומתעדכן בנכס שלך. כמו כן, המפקיד יכול להשתמש ברשת באופן אנונימי.

הקבוצה

MaidSafe הומצא בשנת 2002 על ידי המהנדס הסקוטי דייוויד אירווין, מנכ”ל החברה ויועץ IT לשעבר. MaidSafe הוא צוות קטן המורכב מהוגי דעות, משקיעים, מתעסקנים, דוקטורנטים, מהנדסים ומעצבים. אף על פי שהיא מבוססת באייר, סקוטלנד, MaidSafe שאבה כישרונות מתרבויות וממדינות שונות.

MaidSafe הוקמה על ידי ארבעה דירקטורים שאינם מנהלים. הראשון היה דייוויד אלן, עורך דין תאגידי עם ניסיון של 35 שנה במיזוגים ורכישות. הוא גם שימש כמנהל בכמה חברות סטארט-אפ טכנולוגיות. יש גם אדם בשם אנדי לאברטי שהוא רואה חשבון מוסמך מוסמך ושימש בתפקיד כמנהל כספים זמני לשעבר ב”סאן מיקרוסיסטמס “ומנהל כספים ראשי של FNZ, תוכנת ניהול עושר כשירות..

יתרה מכך, דייויד קוש הוא גם אחד מהדירקטורים שאינם מנהלים, מכיוון שיש לו ניסיון של 40 שנה בעבודה ברמת דירקטור, כשהוא מעסיק משקאות גדלים עד 40 מיליון דולר ומעסיק 350 עובדים. לבסוף היה פרייזר הוצ’יון. לפרייזר 26 שנות שירות כטייס מבצעי בחיל הים המלכותי. הוא היה גם מנהל בכיר ב- AA והיה הבעלים והמפעיל של עסק משפחתי.

השמות שהוזכרו לעיל היו רק כמה מהשמות הבולטים ביותר בצוות MaidSafe, אך עדיין היו הרבה הוגים וחדשנים שהרכיבו את MaidSafe. הם הנשק הסודי שיש ל- MaidSafe על מנת לשרוד ועדיין להתקיים בעולם השוק.

סיכום

אם מסתכלים על מהירויות הנתונים והצרכים הגוברים של המשתמשים, אחסון יהיה בקרוב דאגה גדולה. עם התחרות הבלתי נגמרת בשוק כיום, MaidSafe מספקת פיתרון מבוזר המשמש תמריץ נהדר לנצל את המשאבים הנוספים באמצעות רשת SAFE..

מעל לכל, ביצוע חיזוי מחירים מושכל של MaidSafe הוא משמעותי רק אם אתה עוקב מקרוב אחר מגמות השוק. למרות כל הנפילה והנושאים שקיימים לגבי ה- MAID, אנשים רבים עדיין מאמינים בפוטנציאל של ה- MAID לעלות בעתיד. במאמץ המצטרף של צוות MAID, הם מבטיחים כי ההשקעה שלך לא תהיה חסרת ערך ואתה, המשקיעים יכולים לבחור כמה אחסון תספק לרשת MAID, או שאתה יכול לבחור להשתמש במערכת תוך אספקת בכלל. לכן, אין שום סיבה ש- MaidSafeCoin (MAID) לא תהיה הבחירה שלך להשקעה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me