טכנולוגיית Blockchain נועדה להבטיח עסקאות חסרות אמון, מאובטחות ומבוזרות. עם זאת, למרות פריצת הדרך שהביאה הבלוקצ’יין להרבה תעשיות, היא נותרת מקוטעת במידה רבה. למשל, קשה להעביר נכסים בין בלוקצ’יין את’ריום לבלוקצ’יין ביטקוין. ככל שמרחב הבלוקצ’יין גדל, יש צורך ליצור מערכת תקשורת ואינטראקציה של נכסים בין רשתות חסימות.

כדי לבנות גשר של תקשורת בין רשתות חסימות נוצרה פלטפורמת פולקדות. Polkadot היא רשת מרובת שרשראות המצטרפת לרשתות אחרות יחד ומשמשת מסגרת לחסימת רשת אחרת. לצורך ביצוע עסקאות בבלוקצ’יין פולקדות, נעשה שימוש ב- DOT, האסימון המקורי שלו. במדריך זה אנו נראה לכם כיצד לקנות פולקדות, מהו הארנק הטוב ביותר להחזיק DOT, ואת חילופי הדברים הטובים ביותר לקנות בקלות. 

מדריך מהיר: כיצד לקנות DOT

1. היכנסו לאתר Binance

2. הירשם וקבל את אימות חשבונך

3. הגדר את ה- 2FA שלך

4. לחץ על “כרטיסיית Exchange”

5. בחר את הזוג שברצונך להחליף “DOT / ETH” או “DOT / BTC.”

6. לחץ על “קנה הזמנה” ובצע את ההזמנה שלך, ואז המתן להזמנתך דרך כרטיסיית ההזמנה

7. עכשיו אתה בעלים גאה של DOT כלשהו

לך לביננס

היכן ניתן לרכוש פולקדות – 5 הבורסות המובילות

מחיר ה- DOT עלה ל- ATH של $ 25.53 עד פברואר 2021 לאחר השפל בכל הזמנים של $ 2.70 ב- 20 באוגוסט 2020. אחת השאלות הנמוכות ביותר ברכישת אסימון היא – מדוע אתה קונה את האסימון? רוב האנשים, קונים אסימון כי הם מאמינים בפרויקט; עבור אחרים, מדובר אך ורק למטרות רווח / השקעה, ואילו עבור חלקם הם שואפים להניח אסימונים כאלה. עם זאת, ללא קשר לסיבה שתרצו לקנות אסימון, עליכם לעבור חילופי דברים. חילופי קריפטו מספקים לך את הקלות להשיג גישה לקנות ולמכור אסימון לבחירתך. בעת בחירת ארנק לרכישת אסימון, עליך לקחת בחשבון גורמים מסוימים כגון המטבע שאפשר לקנות איתו וזוגות הקריפטו הנתמכים בבורסה..

NameDeposit Method קנה
בינאנס

חילופי פיננסים

 • העברה בנקאית (ACH)
 • העברה בנקאית
 • מטבע מוצפן
 • כרטיס חיוב
 • העברה בנקאית
דֵרוּג: 5

עבור לקנייה

HBTC

 • קריפטו
 • כרטיס אשראי
 • העברה בנקאית
דֵרוּג: 5

עבור לקנייה

הואובי

 • כרטיס אשראי
 • פייפאל
 • TransferWise
 • קריפטו
דֵרוּג: 5

עבור לקנייה

OKEX

 • קריפטו
 • כרטיס אשראי
 • העברה בנקאית
 • כרטיס חיוב
דֵרוּג: 5

עבור לקנייה

מדריך שלב אחר שלב לרכישת פולקדות 

החודשים האחרונים היו חודש מרגש עבור DOT שכן המחיר גדל וגם הקהילה שלו. עבר ממצב כלפי מטה באוגוסט 2020 והגיע לשיא כל הזמנים של 30 דולר בפברואר 2021. אמנם בזמן כתיבת שורות אלה השוק חווה השבתה עם מטבע מרכזי באדום..

עם זאת, DOT הראה לאורך זמן שיש לו פוטנציאל לצמיחה. לדוגמה, מחירו ב -20 באוגוסט 2020 היה 2.94 דולר, ואז ב -3 בינואר 2021, המחיר עבר ל 9.22 דולר. מחיר ה- DOT חווה צמיחה משמעותית נוספת ב- 17 בינואר 2021, המחיר הכפיל את מעמדו ל- $ 18.28, ואז ב- 13 בפברואר 2021, ATH חדש נולד ב- $ 30.04. עם הצמיחה האסטרונומית שחוותה DOT, מדריך זה יראה לך כיצד לקנות פולקדות.

כיצד לקנות פולקדות בחובי

שלב 1: צור חשבון ב- Huobi Global ואמת את חשבונך ועשה את KYC שלך

שלב 2: לחץ על “יתרות” בראש עמוד Huobi ואז גלול אל “חשבון Exchange” כדי להפקיד את הדולר שלך. המרת הדולר שלך ל- BTC

איך לקנות פולקדות

שלב 3: חפש DOT ולחץ על זוג DOT / BTC. 

שלב 4: בדוק תחילה את היתרה שלך כדי לוודא שביצעת את הפקדת הדולר שלך או BTC, ואז הזן את סכום ה- DOT שאתה רוצה לקנות ואז לחץ על קנה.   

פתק אתה יכול להשתמש בסדר שוק או להגביל הזמנה כדי לקנות את ה- DOT שלך. אתה יכול גם להשתמש בצו העצירה אם אתה מחליט לסחור על בסיס קצר טווח כדי למנוע הפסד.    

כיצד לקנות Polkadot ב- OKEx

שלב 1: DOT נרשם ב- OKEx ב- 17 ביולי 2020. לרכישת DOT, ראשית, צור חשבון באתר OKEx והשלים את תהליך ההרשמה..

שלב 2: לאחר מכן בחר בשיטה לקנות או למכור באמצעות; ישנן שלוש שיטות לבחירה, סחר מהיר, סחר P2P וסחר בלוקים. לרכישה באמצעות דולר ארה”ב בחר בשיטת המסחר המהיר מכיוון שהיא השיטה המהירה ביותר. 

שלב 3: נווט ל”סחר נקודתי “, שנמצא במרכז הדף, חפש את DOT / BTC, בחר את הזוג הנכון והקלד את הסכום שברצונך לקנות. ודא שה- BTC שלך נקנה בהצלחה לפני שתמשיך. 

שלב 4: אתה יכול גם להפקיד DOT ישירות ל- OKEx או להעביר את ה- DOT שלך מ- OKEx לארנק שבחרת. 

הארנקים הטובים ביותר להחזיק את פולקדות

אחד הגורמים שהשפיעו על הצמיחה של מחיר ה- DOT הוא רדיומינציה סמלית שהתרחשה באוגוסט 2020. פולקדות נאלצה לעבור רדיומינציה מהמכירה המקורית. פולקדות הפצה מחדש את האסימונים ששלחו קודם לכן למשקיעים שלהם, וה- DOT החדש שהופץ הבטיח שהמשקיעים יקבלו יותר DOT. פירוש הדבר כי יתרת ה- DOT תהיה גבוהה פי 100, והמחיר ל- DOT יהיה נמוך פי 100 (10,000,000 DOT יהפוך ל -1,000,000,000).

למחזיקים לטווח ארוך, בטוח יותר להחזיק את האסימונים בארנק. אחוז ה- DOT שבבעלותך ביחס לסך ההיצע יישאר ללא שינוי. מכיוון שרוב הארנקים לנייד ולשולחן העבודה הם בחינם וזמינים ב- Windows, MacOS ו- Linux, Android ו- iOS, רוב משתמשי הקריפטו מעדיפים אותם. עם זאת, במדריך ‘כיצד לקנות פולקדות’, אנו נסתכל על כמה מהארנקים הקשים הטובים ביותר לאחסון ה- DOT שלך..

NameTypeGet
טרזור ​​דגם טי

 • חוּמרָה
דֵרוּג: 5

קבל ארנק

ארנק אמון

 • נייד
דֵרוּג: 5

קבל ארנק

ארנק Safepal

 • חוּמרָה
דֵרוּג: 4

קבל ארנק

מידע נוסף על פולקדות [שאלות נפוצות]

מה זה פולקדות?

נקוד הוא פרוטוקול בלוקצ’יין המתמקד בפשטות יכולת פעולה הדדית ותקשורת בין-שרשרת בין חסימות מרובות על ידי חיבורם ברשת אחת. רשת פולקדות מורכבת מחלקים חיוניים המאפשרים יכולת פעולה הדדית שלה. הם כוללים שרשרת ממסר, Parachains, Parathreads, ו- Bridges. רשתות בודדות ברשת פולקדות נקראות Parachains, והן תלויות בשרשרת Relay, שהיא עמוד השדרה של הרשת..

זהו מרכז התקשורת בין Parachains. מצד שני, Parathreads מאפשרים לרשתות לרכוש משבצות הזמינות למכירה פומבית לפני שרכשו חריץ Parachain יקר. עם זאת, Bridge מחבר רשתות חסימות שכבר קיימות כמו BTC או ETH לרשת Polkadot ומאפשרת העברת נכסים בין רשת Polkadot לבין רשתות אחרות.. 

האם פולקדות היא השקעה טובה?

שנת 2020 הייתה שנה איטית למדי עבור DOT שחוו זמני השבתה במשך תקופה ארוכה. עם זאת, DOT חווה צמיחה חסרת תקדים ואף זכתה לשיאים חדשים בכל הזמנים. בכל הנוגע לקביעה אם מטבע הוא השקעה טובה, גורמים רבים נכנסים לשחק מכיוון שהשוק יכול להיות תנודתי למדי. עם זאת, לפולקדות יש צוות נהדר עם קישור ל- Web3 ו- Ethereum, ומפת הדרכים והשותפויות שלה מראות הבטחה רבה. אולם על המשקיעים לבצע את המחקר שלהם לפני שהם קונים מטבע.   

אודות אסימון פולקדות (DOT)

נכון למועד כתיבת שורות אלה מחיר פולקדות הוא 29.53 $ עם מחזור מסחר 24 שעות ביממה של 5,134,540,893 $. רק ב- Binance, ל- DOT / BTC נפח מסחר של 791,128,313 דולר. כיום הוא מדורג במקום ה -5 בשווי שוק המטבעות עם שווי שוק של 26,874,224,732 דולר והיצע במחזור של 908,579,386 מטבעות DOT. עם זאת, זה מקסימום אספקה ​​אינה זמינה.

צוות פולקדות

Polkadot הוא פרויקט קוד פתוח שהוקם על ידי גאווין ווד, רוברט הברמייר ופיטר צ’זבן ותמך על ידי קרן Web3. קרן Web3 היא קרן שוויצרית שנוסדה במטרה להקל על רשת מבוזרת פונקציונאלית לחלוטין. כדי להבטיח את הפונקציונליות המלאה של Polkadot, קרן Web3 הזמינה חמישה צוותים ומעל 100 מפתחים לבנות את Polkadot. עם זאת, שלושת מייסדיה הם 

גאווין ווד הוא גם נשיא קרן Web3, מייסד שותף של Ethereum, מייסד Parity Technologies ויוצר שפת קידוד החוזים החכמים Solidity. הידע שלו בתעשיית הקריפטו והבלוקצ’יין עזר בבניית פולקדות.

רוברט הברמאייר הוא מפתח וחוקר קריפטו ובלוקצ’יין מוכשר וגם עמית תיאל.

פיטר ז’בן הוא מנהל הטכנולוגיה של קרן Web3, וכעת הוא עוזר בפיתוח דור חדש של טכנולוגיה מבוזרת עם PlantingSpace.

פסק דין סופי 

פולקדות הוא פרויקט אטרקטיבי מאוד עם צוות נהדר שמאחוריו. ההתמקדות שלה בפתרון בעיות פעולה הדדיות עם רשתות חסימות חביבה על רבים בחלל. עם זאת, היא ממשיכה בשיפור הרשת שלה. זה עדיין פרויקט צעיר יחסית, אך מחירו גדל ונראה שיש לו פוטנציאל לצמיחה רבה יותר. זהו פרויקט קוד פתוח ויצר פלטפורמה של קישוריות לפרויקטים עתידיים של בלוקצ’יין בהווה ובעבר.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me