הסיכוי להרוויח בצורה פסיבית ולהעביד את הקריפטו עבורך הלהיט את מוחם של משקיעי קריפטו חדשים ועתיקים כאחד. עם אלפים פשוטו כמשמעו לבחירה אחר ההוכחה הטובה ביותר למטבעות יתד עשויה להיות משימה מפחידה. אל תדאג כמו שהיום נבדוק את ההוכחה הטובה ביותר למטבעות יתד בשוק כרגע.

מיטב הוכחת מטבעות המוקד

נראה כי מטבעות Proof-of-Stake (PoS) זכו לתשומת לב רבה ממשקיעי הקריפטו בימינו, שכן חילופי מטבעות קריפטוגרפיים גדולים, ארנקי קריפטו ואפילו ספקי פתרונות משמורת החלו לשלב שירותי הימור בפלטפורמות שלהם. אפילו פרויקטים קריפטו קיימים מנסים לשלב תכונה זו. המטבע השני בדירוג המטבע הקריפטוגרפי בעולם על ידי שווי שוק, Ethereum, מתכנן לעבור לאלגוריתם קונצנזוס זה בשל יתרונותיו הטבועים ביחס ל- Proof-of-Work (PoS) בו רשת Ethereum משתמשת כיום..

יתר על כן, אסימונים של PoS מספקים למשקיעים מטבעות קריפטו דרך קלה להגדיל את אחזקותיהם באסימונים בכך שהם מאפשרים להם להרוויח הכנסה פסיבית בנכסים הדיגיטליים של PoS שכבר יש להם. יתרה מזאת, הוכח כדרך יעילה ומשתלמת יותר להרוויח מטבעות קריפטוגרפיים מאשר סתם “לנהל” אותם ולהמתין לשווי השוק של אסימונים לעלות. ככאלה, אסימונים רבים מסוג PoS הושקו ועוד רבים בפיתוח, כולל פרויקטים קיימים שרוצים לשלב תכונה זו של ההשקעה, וכתוצאה מכך מבול של אפשרויות אסימון PoS שעשוי להכריע את המשקיעים..

עם זאת, כמו בכל השקעות אחרות, על המשקיעים לעשות את בדיקתם הראויה כדי לקבוע מהם הוכחות ההוכחה הטובות ביותר עבורם. מטבעות ההוכחה הטובים ביותר עשויים להשתנות בהתאם להעדפתו האישית של הסוקר. זה עשוי אפילו לדחות את המשקיעים הקמעונאיים והמוסדיים בהתחשב בסדרי העדיפויות ובמשאבים הכספיים השונים העומדים לרשותם. עם זאת, מאמר זה יעזור לפוסט פוטנציאליים “לסדר” את המשתתפים לקבוע בעצמם מהי ההוכחה הטובה ביותר למטבעות ההימור עבורם על ידי הצגת רשימה מאוחרת של מטבעות PoS שהם עשויים לשקול. לפני כל דבר אחר בואו נעשה השוואה מהירה בין PoS ל- PoW. 

Contents

מהי הוכחת הימור?

Proof-of-Stake (PoS) הוא מנגנון קונצנזוס של ספר חשבונות מבוזר אשר נקבע כאלטרנטיבה בת-קיימא לפרוטוקול Proof-of-Work (PoW). זה תואר כדרך חסכונית ויעילה יותר לאבטחת עסקאות ברשת מבוזרת. בניגוד ל- PoW, פרוטוקול PoS אינו דורש ציוד כריית קריפטו יקר, מיושן וקשה להתקנה המהווה את מכשול הכניסה העיקרי עבור משתתפי ה- PoW העתידיים המכונים כורים.. 

כורים לעומת מאמתים

כורים הם מפעילים של ציוד כריית מטבעות קריפטוגרפיים הפותר בעיות קריפטוגרפיות שנוצרו על ידי מכונה כדי לקבל הזדמנות לכתוב את החסימה הבאה על בלוקצ’יין ולקבל את תגמולי החסימה בתהליך וחלק מדמי העסקה שמשלמים המשתמשים בבלוקצ’יין האמור. זה עוזר לאבטח רשתות מבוססות PoW על ידי הבטחה שיש רק גרסה אחת של “האמת” ובכך להשיג קונצנזוס ברשת מבוזרת. מנגנון קונצנזוס זה נחשב בדרך כלל יקר ובזבזני במקורות אנרגיה, אך הוא מקובל בתור פרוטוקול הקונצנזוס המאובטח והמבוזר ביותר עד כה..

לעומת זאת, “מאמתים” של PoS לוקחים על עצמם את תפקידם של “כורים”, אך במקום להפעיל מכונות כריית קריפטו, הם נדרשים רק להחזיק ו”להחזק “כמות מסוימת של אסימונים או מטבעות דיגיטליים של PoS כדי להשתתף בתהליך האימות. זה מוריד את עלות הצורך להקים תשתית לפעילות כרייה, כולל הסיכון הנלווה לפעולות הכרייה – תנודות בעלויות האנרגיה, שינוי מדיניות הרגולציה ובלאי של ציוד כרייה. המשמעות היא שכל מי שמעניין להשתתף בהימור יוכל לעשות זאת מיד, כל עוד הוא עומד במינימום האסימונים הנדרשים ו”השקיע “את האסימונים הללו.. 

תהליך ההימור

ההימור הוא תהליך של “נעילה”, “הקפאה” או “הצבת” כמות מסוימת של נכסים דיגיטליים בכדי לזכות בתמורה להטבה. עם זאת, דרישת האסימונים המינימלית משתנה מפרויקט לפרויקט אחר. זה עשוי לנוע בין אסימונים בשווי דולר אחד לכמה אלפי. עם זאת, ככלל באסימני PoS ככל ש”הימורים “יותר כך הסיכויים שלכם להיות מאמתים ולקבל תגמולי אימות גבוהים יותר. במונחי PoS משקיעים עם “סכום” גבוה יותר דומים ל”כורים “עם ציוד כרייה חזק יותר שיש להם יותר סיכויים לכתוב את הבלוק הבא ולקבל תגמולי חסימות..

הוכחת ייצוג מואצלת (DPoS)

תהליך ההימור אינו ייחודי לפרוטוקול הקונצנזוס של PoS מכיוון שהוא משמש גם במנגנון קונצנזוס חדש יחסית המכונה “הוכחת ההימצאות האמורה” (DPoS). במשקפי הוכחה של יתד מואצלים (אנשים שמשקיעים באסימונים שלהם) אינם מעורבים ישירות בתהליכי יצירת או אימות של רשת חשבונות מבוזרים. ברגע שמטבעות או אסימונים שהועברו להוכחת ההימור שלהם “יושמו”, “קפואים” או “נעולים” הם יוכלו להאציל את “המשקל”, “הכוח” או “המניות” ל”צירים “, עדים”, “מפיקי הבלוק. “או” נציגים “המשתתפים ביצירה ואימות בפועל של חסימות מטעמם.

בנוסף, בדומה למטבעות PoS, לכל פרויקט מטבעות DPos יהיה מבנה התגמולים שלו, זמן החסימה, דרישות ההימור המינימליות ו”נעילת זמן ההימור “או” עיכוב ההסרה “הנדרשים כדי” לבטל את האפשרות “. מאחר ש”הימור “נדרש הן לפרוטוקולי קונצנזוס של PoS והן של DPos, לשם הפשטות, אנו נקרא במשותף זה ביחד לאסימני PoS ו- DPos” אסימונים להוכחה “.. 

מֵתוֹדוֹלוֹגִיָה

מתודולוגיית בחירת מטבעות ההוכחה הטובים ביותר

קריטריונים

כאמור קודם, היה מבול של אסימונים של הוכחה על המימוש בשוק, מה שהקשה על המשקיעים לבחור באילו אסימונים להשקיע. כדי לעזור לקוראים שלנו לזהות איזה מהם הם עשויים לשקול נשתף רשימה מאוחרת של מיטב מטבעות הוכחת ההימור בהתבסס על שילוב הקריטריונים הבאים – תשואת ההימור, סך ההשקעות ברשת, סיכונים, קלות כניסה ותועלת של אסימונים; לזהות את מיטב אסימוני הוכחת ההימור.

התשואה בסכום נוגעת לשיעור האחוז השנתי המתוגמל למשתתפים בסכום. אמנם זה משתנה מעת לעת, אך זו אומדן יעיל לפוטנציאל ההשתכרות של פרויקט. יחד עם סך הכל, אסימונים שהוקצו הם פשוט סכום כל הנכסים הדיגיטליים שהוקצו בבלוקצ’יין של PoS. זה מראה את האמון של שחקני השוק בפרויקט מסוים.

לעומת זאת, הסיכון הוא מידת החשיפה של המשקיעים לתנודות במחירים, חששות רגולטוריים ונזילות. פרויקטים שנפגעים פחות מהסיכונים הללו מדורגים גבוהים יותר. קלות כניסה מתארת ​​את הדרישות הכספיות והטכניות להשתתפות מחזיקי אסימונים. אסימני PoS עם אסימונים נדרשים פחות להשתתפות מדורגים גבוה יותר כמו גם אלה שדורשים פחות ידע טכני.

לבסוף הוא השירות של אסימון ה- PoS. אסימונים שמקרי שימוש אחרים מדורגים גבוהים יותר מאחר שהם מדורגים גבוהים יותר.

בְּחִירָה

רשימת האסימונים הטובים ביותר להוכחת ההימורים נוצרה לאחר שבחרה בקפידה 32 מהפרויקטים הרווחיים, המבוססים והמרתקים ביותר בשוק PoS / DPoS. הרשימה הראשונית כללה את הדברים הבאים:

אלגורנד, ארון, קרדנו**, קוסמוס, דאש, דקרד, אנרג’י, EOS, את’ריום*, IOST, IoTex, הַרמוֹנִיָה**, קומודו**, ליסק, Livepeer, Loom, NavCoin, NEM, NEO, NULS, אונטולוגיה, PIVX, QTUM, סטעם**, Stratis, Synthetix, Tezos, TomoChain, TRON, V System, Vechain** וגלים.

* מנגנון ההימור טרם יושם במלואו

** חסר נתונים הנדרשים לקריטריונים הנ”ל

שישה פרויקטים ברשימה הושמדו בגלל שתי סיבות עיקריות: מחסור בנתונים הנדרשים לביצוע הערכה הוגנת ונבונה של הפרויקט ולא מנגנון ההימור המלא..

התייחסות מכובדת

בין ששת הפרויקטים שהוסרו מהרשימה היו שני מטבעות קריפטוגרפיים מובילים מבחינת שווי שוק, את’ריום וקרדאנו. Ethereum (ETH) היה מדורג בין הגבוהים ביותר מבין כל הפרויקטים בזכות רקורד מוכח, פוטנציאל ערכי ותועלת רבה לאלפי יישומי DApp של יישומים מבוזרים. הוא הוסר מהרשימה מכיוון שמנגנון ה- PoS שלו עדיין לא מיושם במלואו.

Cardano (ADA) מתגאה בכך שהוא אחד הפרויקטים המעודנים ביותר במערכת האקולוגית של PoS המגובה על ידי מפתחים שאינם מוכשרים רק בטכנולוגיית ספר חשבונות מבוזרת, אך ידועים כחדשנים במרחב בזכות הרקע החזק שלהם בנושא מחקר ופיתוח. . זה הוסר מהרשימה בגלל מחסור בנתונים הדרושים להערכה הוגנת של הפרויקט, כנ”ל לגבי הרמוניה, קומודו, סטיאם, ו VeChain.

הוצאת הפרויקטים האמורים מהרשימה אינה משקפת גישה דובית כלפי פרויקטים אלה, אלא הקושי להעריך אותם כראוי במסגרת הקריטריונים שנחשבו. אם מסתכלים מקרוב הפרויקטים האלה הם מהחדשים והמבטיחים ביותר בתחום ה- PoS / DPoS.

רשימה סופית

24 הפרויקטים הנותרים של PoS / DPoS נבדקו לאחר מכן באמצעות המדדים שצוינו קודם לכן, וקיצצו את הרשימה עד ל -10, והעניקו לנו כמה מעשרת ההוכחות הטובות ביותר של מטבעות ההימור שכרגע יצאו כעת:

אלגורנד, קוסמוס, EOS, IOST, אונטולוגיה, Tezos, TRON, Synthetix, V System ו- Waves. 

כדי להבין טוב יותר מדוע הפרויקטים הללו נחשבו כהוכחה הטובה ביותר לאסימונים, נדון ביתרונותיו של כל פרויקט, תוך כדי הקדמה קצרה אך מפורטת, תוך ציון הצעת הערך הייחודית שלו וכן שיתוף היתרונות והחסרונות. עכשיו ללא התייחסות נוספת, בואו נכנס לרשימת הוכחות ההוכחה הטובות ביותר.

TOP 10 הוכחת מטבעות

דרגה 11 בהוכחה של מטבעות בהימור: אסימון רשת Synthetix (SNX)

ההוכחה הטובה ביותר למטבעות יתד -

הראשון ברשימה הוא רשת Synthetix. זוהי פלטפורמת הנפקת נכסים דיגיטליים מבוזרת המאפשרת לצוות Synthetix ליצור נכסים סינתטיים אשר מבוטחים על ידי אסימון הרשת Synthetix (SNX). יתר על כן, נכסים סינתטיים אלה הנקראים באופן קולקטיבי Synths מגובים על ידי אסימונים של SNX כדי לספק את מה שהצוות טוען, נזילות אינסופית, ואפס עסקאות החלקה. סוגי הנכסים שניתן להמיר ל- Synths כוללים מטבעות פיאט, סחורות, מטבעות קריפטוגרפיים ומטבעות הפוכים. 

יתר על כן, אסימונים של SNX ניתנים להימור באמצעות “מינטר”, מנגנון ההימור שנוצר על ידי מפתחי Synthetix לביצוע תהליך ההטבעה של אסימוני SNX חדשים שהופעלו וכמתו על ידי אחזקות ההימורים היחסיות של המשתתפים. סה”כ SNX שיש לשתף נקבע על ידי הרשת שנתפסה עמלות מסחר של 0.3% שנוצרו מחילופי סינת’ס מהבורסה הסינתטית. כאן נגזר הערך של אסימון SNX. 

מידע כללי

שם אסימון: אסימונים ברשת Synthetix (SNX)

היצע כולל: 143,269,231 SNX

אסימונים שהוקצו: אסימונים בשווי 51 מיליון דולר (מדורגים 11)

דקה: 1 SNX (מדורג 11)

הערכה תשואה שנתית: 79.02% (מדורגת 2)

מחיר נוכחי: $ 0.44501 (דולר ארה”ב)

מספר השווקים: 15 (מדורג 22)

סוג קונצנזוס: הוכחת יתד (PoS)

תכונות עיקריות

 • פלטפורמת הנפקת נכסים סינטטיים המאפשרת חשיפה ללא נכסים בסיסיים
 • מודל ביטחונות משולב להחלקה נזילה ואפסית במסחר
 • יצירת מטבעות דיגיטליים הפוכים בעלי ערך הפוך של נכס הבסיס
 • מסחר בשרשרת ללא היתר
 • הכנסה פסיבית באמצעות Staking SNX 

יתרונות

 • נזילות אינסופית.
 • אפס עסקאות החלקה.
 • יצירת נכסים סינטטית קלה.
 • אסימונים עם ערך הפוך.
 • DApps עובדים:
 • בורסה סינטטית עם למעלה מ 462 שווקים כולל פיאט, סחורות וקריפטו.
 • מנטר, כלי הימור.

חסרונות

 • רשת Synthetix נמצאת עדיין בשלב הניסוי שלה, סביר להניח שבאגים ופגיעות אבטחה.
 • הזנת המחירים מסופקת על ידי אורקל של מקור סגור הרגיש למניפולציה של הצוות או לנקודת כישלון אחת.
 • נזילות אסימונים של SNX היא נושא שכן היא נסחרת רק ב -15 שווקים.

דרגה 10 בהוכחה של מטבעות בהימור: אלגורנד (ALGO)

ההוכחה הטובה ביותר למטבעות יתד - אלגורנד

אלגורנד הוא אחד מפרויקטי הבלוקצ’יין החדשים יותר ברשימה וזו שכבר זכתה לתשומת לב רבה לאחרונה מקהילת הקריפטוגרפים מאז השקתה ברשת העיקרית באמצע השנה. המטרה העיקרית של הפרויקט היא ליצור כלכלה ללא גבולות הכוללת ושקופה לבניית שגשוג לא משנה היכן. מלבד זאת, הוא פותח על ידי חתן פרס טיורינג (שווה ערך בפרס נובל למחשוב), פרופסור MIT והוכחת אפס ידע, סילביו מיקאלי..

הפרויקט נועד לטפל בטרילמת הבלוקצ’יין, הפשרה בין אבטחה, ביזור ומדרגיות. העיצוב הייחודי של פרוטוקול אלגורנד מאפשר לו לייצר בלוקים חדשים בפחות מחמש שניות בסופיות מיידית. בנוסף, הפרוטוקול מאפשר למפתחים גם ליצור אסימונים פטרייתיים חדשים ולבצע העברות אטומיות מרובות צדדים (AMPT) ללא שימוש בחוזים חכמים, ובכך להימנע מעלויות חישוב ועסקאות מיותרות באמצעות מכונות וירטואליות.. 

מידע כללי

שם אסימון: אלגורנד (ALGO)

היצע כולל: 10,000,000,000 ALGO

אסימונים שהוקצו: אסימונים בשווי 443 מיליון דולר (מדורגים 3)

דקה: 1 ALGO (מדורג 5)

הערכה תשואה שנתית: 7.35% (מדורגת 14)

מחיר נוכחי: $ 0.21646 (USD)

מספר השווקים: 66 (מדורג 14)

סוג קונצנזוס: הוכחת יתד טהורה

תכונות עיקריות

 • אלגוריתם של קונצנזוס מבלי לוותר על אבטחה, יכולת הרחבה וביזור.
 • יישום שכבה 1 של פונקציות ליבה. 
 • יצירת אסימונים פטריים ללא חוזה.
 • ביצוע חכם ללא חוזה של העברות אטומיות מרובות צדדים.
 • הוכחה טהורה של הימור.

יתרונות

 • את הפרויקט מוביל אחד המוחות הגדולים בעולם בתחום המחשוב.
 • אסימונים פטרייתיים שנוצרו יורשים את המאפיינים של אלגורנד בגלל יישום שכבה 1.
 • עסקאות מהירות במיוחד עם סופיות מיידית
 • סימולטניות אמיתית באמצעות פונקציונליות העברה מרובת מפלגות. 
 • מדורג פחות סיכוי להיות נייר ערך.

חסרונות

 • משלבת הרבה טכנולוגיה מדממת שבמידה רבה לא נבדקה ולא הוכחה עדיין. 
 • המספר המוגבל של מכשירי dApp שנבנו על גבי ה- blockchain.
 • מחירי האסימונים של ALGO נמצאים במגמת ירידה מאז השקתו במנהרה.
 • ALGO בורסת אסימונים רשמית פחותה יחסית לפרויקטים אחרים ברשימה זו.

דרגה 9: אסימון האינטרנט של השירותים (IOST)

ההוכחה הטובה ביותר למטבעות יתד - IOST

אינטרנט של שירותים הוא פרויקט בלוקצ’יין שמטרתו לספק תשתית בלוקצ’יין ברמת הארגון המאובטחת והניתנת להרחבה ליישומי תאגידים רב לאומיים. צוות IOST מתכנן למנף את ארכיטקטורת השרידות הייחודית שלו ואת מנגנון הקונצנזוס כדי לגרום לזה לקרות. הצוות מורכב מ- 50 אנשי מקצוע מרובי פרסי בלוקצ’יין מאוניברסיטאות יוקרתיות ברחבי העולם וכן מענקי ענק בתעשייה.

מפתחי IOST טוענים כי הבלוקצ’יין שלהם יכול להתמודד עם 100,000 עסקאות בשנייה שמתאפשרות באמצעות יישום של תהליכי מחשוב חדשים כמו תכנית יעילה מבוזרת (EDS), הליך הקצאת TransEpoch, פרוטוקול התחייבות של Atomix, הסכמה של הוכחת אמינות (PoB) אלגוריתם, עיבוד משאבי מיקרו ומצב חסום (MSB). 

מידע כללי

שם אסימון: אסימון האינטרנט של השירותים (IOST)

היצע כולל: 21,000,000,000 IOST

אסימונים שהוקצו: אסימונים בשווי 20 מיליון דולר (מדורגים 18)

דקה: 1000 IOST (מדורג 16)

הערכה תשואה שנתית: 11.84% (מדורגת 6)

מחיר נוכחי: 0.21646 דולר

מספר השווקים: 108 (מדורג 8)

סוג קונצנזוס: הוכחת אמינות 

תכונות עיקריות

 • תשתית בלוקצ’יין מוכנה לארגונים שיכולה להתאים את עצמה לאימוץ המוני מבלי לוותר על הביטחון.
 • תוכניות גזירת חידושים לסייע לו להשיג תפוקות עסקאות גבוהות.
 • מיישם מנגנון קונצנזוס הוכחה של אמינות לפיו הצוות טוען שהוא מבוזר יותר מפרוטוקולים אחרים.
 • משתמש ב- Javascript כשפת התכנות העיקרית שלה.
 • יצירת אסימונים פטריים ואסימונים שאינם פטרייתיים.

יתרונות

 • בלוקצ’יין מהיר באולטה מבלי לוותר על ביזור וביטחון.
 • משתמש בשפת תכנות נפוצה, Javascript לחוזים חכמים.
 • עמלות עסקה נמוכות.
 • תגמולי סכום גבוהים יחסית.
 • יש לה מעל 100 שווקים.
 • הצמיחה המתמדת של לא. של DApps.

חסרונות

 • שותפויות רבות אך מעט דפים איכותיים.
 • דפי צד שלישי מתקשים להעלות משתמשים.
 • היעדר יוזמה שיווקית למשיכת משתמשים חדשים ב- DApps.
 • פעולת מחירי השוק הנוכחית הייתה פחות אידיאלית.

מדורג 8 מטבעות ההוכחה הטובה ביותר: אונטולוגיה (ONT)

פרויקט הבלוקצ’יין של אונטולוגיה מציג סוג חדש של פרוטוקול קונצנזוס שמאפשר לו להתמקד בצורה טובה יותר מבלי לוותר על הביטחון והביזור. המכונה VBFT, זהו סוג חדש של מנגנון קונצנזוס המשלב הוכחת הימור (PoS), סובלנות תקלות ביזנטית (BFT) ופונקציות אקראיות משתנות (VRF) עם מהירות עסקה של יותר מ -3,000 TPS. ONT היא תשתית ספר חשבונות מבוזרת שלמה שהיא מודולרית, ניתנת להתאמה אישית ליישומים מבוזרים שונים. 

יש לו שלושה חלקי תשתית. ONT Blockchain, תשתית הבסיס, מסגרת ONT Blockchain, מסגרת מודולרית וניתנת להתאמה אישית עבור יישומים שונים, ופרוטוקולי אינטראקציה של ONT, כדי לגרום לפלטפורמה לעבוד על גבי רשתות ומכשירים שונים. יש לה מסגרת זהות מבוזרת ומסגרת חילופי נתונים ושיתוף פעולה מבוזר. הבלוקצ’יין החדש הזה כולל גם מערכת דו-סמלית כמרתיעה לתנודתיות במחירים.

מידע כללי

שם אסימון: אונטולוגיה (ONT)

היצע כולל: 1,000,000,000 ONT

אסימונים שהוקצו: אסימונים בשווי 47 מיליון דולר (מדורגים 12)

דקה: 1 ONT (מדורג 8)

הערכה תשואה שנתית: 2.95% (מדורגת 22)

מחיר נוכחי: 0.21646 דולר

מספר השווקים: 119 (מדורג 7)

סוג קונצנזוס: VBFT 

תכונות עיקריות

 • בלוקצ’יין ציבורי בעל ביצועים גבוהים שמודולרי וניתן להתאמה אישית ליישומים שונים.
 • היא מיישמת מערכת אסימון כפול ומאמצת את ONT כאסימון ממשל ו- ONG כאסימון השירות.
 • חוזים חכמים 
 • ניהול אימות מבוזר
 • חילופי נתונים מבוזרים

יתרונות

 • מאובטח, מבוזר וניתן להרחבה.
 • מודולרי, ניתן להתאמה ולהתאמה אישית.
 • חל על מגוון רחב של מוצרים ושירותים צרכניים ותעשייתיים. 
 • מודל כפול סמלי מבטל את ONT ו- ONG כדי למנוע את השפעת תנודתיות המחירים.
 • יוזמות שיווק ושותפות איתנות.

חסרונות

 • התשואה השנתית המשוערת מהנמוכות ברשימה זו.
 • חששות רגולטוריים בשל יחס סין כלפי מטבעות קריפטוגרפיים ואסימונים.
 • דומה ל- NEO עשוי להתגלות כמיותר.

דירוג 7 מטבעות ההוכחה הטובה ביותר: מערכת V (VSYS)

מערכות V

מערכת ה- V היא ספקית תשתית בלוקצ’יין למטרות כלליות שמובילה על ידי סאני קינג, יוצר פרוטוקול הקונצנזוס Proof-of-Stake (PoS) ושני פרויקטים של קריפטו, Peercoin ו- Primecoin. הפרויקט מעוניין למצב את עצמו כנותן מאגרי אובייקטים ומטרת עצמים כללית המשופרת באמצעות בלוקצ’יין וספק שירותי ענן. כדי להתאים למגוון רחב של יישומים ותעשיות, מערכת ה- V תוכננה להיות מודולרית, ניתנת להתאמה אישית ותואמת לסוגים שונים של רשתות חסימות..

הדבר מתאפשר על ידי מינוף פרוטוקול הקונצנזוס של Supernode Proof of Stake (SPoS) שתואר על ידי הצוות כאבולוציה הבאה של PoS שתאפשר מערכות בלוקצ’יין בעלות ביצועים גבוהים. SPoS הוא לא רק מהיר להפליא (זמן חסימה שניה) אלא הוא צפוי ויציב יותר. המטבע העיקרי של הפלטפורמה הוא V System Coins (VYS) ומשמש כפרס לייצור חסימות ומטבע פלטפורמה לשימוש בפונקציות, כגון שימוש במשאבים מפרויקטים הבנויים על מערכת V ושירותי ענן מסד נתונים מבוזרים. 

מידע כללי

שם אסימון: מערכת V (VSYS)

היצע כולל: 5,381,254,128 VSYS

אסימונים שהוקצו: 121 מיליון דולר (מדורגים 7)

דקה: 1 VSYS (מדורג 4)

הערכה תשואה שנתית: 15.22% (מדורגת 4)

מחיר נוכחי: $ 0.0767 דולר

מספר השווקים: 43 (מדורג 15)

סוג קונצנזוס: הוכחת יתד של סופר-נוד

תכונות עיקריות

 • פרוטוקול קונצנזוס מהיר, יציב, צפוי וחסכוני (אנרגיה ועלות כספית).
 • תוכנן להיות בסיס נתונים ופלטפורמת ענן מבוססת בלוקצ’יין כללית.
 • תמיכה בבלוקצ’יין הניתנת לחיבור.
 • פונקציונליות של חוזה חכם, שרשרת צדדית וקרוס-שרשרת.
 • היזמי נזילות כאשר המשתתפים ההימורים מסוגלים להעביר את מטבעותיהם “המושבעים” או “המושכרים” באופן מיידי

יתרונות

 • נבנה מהיסוד כדי להתאים למגוון רחב של יישומים ותעשיות.
 • מנגנון קונצנזוס חדשני שהוא יציב וצפוי יותר מבלי לוותר על היבט הביזור.
 • זמן חסימה של שניות.
 • תכונות נזילות בהימור.
 • תשואה של 15.22% על מטבעות VSYS שהונחו. 

חסרונות

 • מוקדם מדי לקבוע אם צוות מערכת ה- V יוכל לספק רכיבים חשובים בפלטפורמה.
 • טכנולוגיה שעדיין לא נבדקה כדי להשיג ביצועים מובטחים.
 • מעט מאוד פרויקטים של DApps מתפתחים בפלטפורמה של V Systems.

מדורגת 6 מטבעות ההוכחה הטובה ביותר: גלים (WAVES)

גלים

פלטפורמות Waves היא רשת מבוזרת עם קוד פתוח שמטרתה להכניס יישומי Web 3.0 על ידי הצעת פתרונות מבוזרים הניתנים להתאמה אישית, המאפשרים למשתמשים לשלוט באופן מוחלט בנכסים הדיגיטליים שלהם, בנתונים האישיים ובפרטיות. הוא נועד גם עבור ארגונים המתכננים למנף את טכנולוגיית הבלוקצ’יין לצורך אבטחה, יעילות תפעולית, שקיפות ואימות. הצוות יכול לעשות זאת על ידי מתן חבילת פתרונות מלאה לתמיכה בתמיכה האחורית של שירותי Web 3.0 הכוללת שכבת פרוטוקול, שכבת תשתית ושכבת יישומים..

שכבת הפרוטוקול מורכבת מפרוטוקול קונצנזוס בשם Leased Proof-of-Stake (LPoS), פרוטוקול אופטימיזציה הנקרא Waves-NG, פרוטוקול הפעלת תכונות ושלל כללי הצפנה ואימות ומודלים של עסקאות. בנוסף, שכבת התשתית מורכבת מסביבת פיתוח משולבת, שפת תכנות Waves Smart Rides (RIDE) וספריות וכלים שונים של API. לבסוף, שכבת היישום מורכבת מכל ה- DApps הפועלים ברשת, כגון מרכזיה מבוזרת, אפליקציות סלולריות ואחרות..

מידע כללי

שם אסימון: גלים (WAVES)

היצע כולל: 100,000,000 גלי

אסימונים שהוקצו: 35 מיליון דולר (מדורגים 13)

דקה: 1 גלי (מדורג 10)

הערכה תשואה שנתית: 7.53% (מדורגת 13)

מחיר נוכחי: $ 0.92 דולר 

מספר השווקים: 681 (מדורג 1)

סוג קונצנזוס: הוכחת יתד מושכרת

תכונות עיקריות

 • פלטפורמת יצירת אסימונים המאפשרת למשתמשים שאינם טכניים ליצור נכסים דיגיטליים הנקראים “נכסים חכמים”
 • חילופי פנים מבוזרים עם ממשק קל לשימוש הפונה ללקוח
 • שניים (בעבר שלושה לפני 1 באוקטובר) אסימונים המשויכים לפלטפורמת Waves: אסימון Waves, האסימון העיקרי שיש לו גישה וחוסמת זכויות יצירה ואסימון הקהילה Waves (WCT) הוא אסימון ממשל לפעילות הצבעה וקהילה. 
 • מערכת דירוג אסימונים מבוזרת 
 • ממשל מבוזר 

יתרונות

 • פלטפורמת אסימון קל וחסכונית.
 • ארנק ידידותי למשתמש / חילופי מבוזרים פנימיים // כלי ההימור.
 • זמין ב 681 שווקים.
 • חבילה מלאה של כלים להתפתחות.
 • מדיניות מוניטרית המונעת על ידי הקהילה.

חסרונות

 • יותר מדי נכסים חכמים איכותיים / חסרי תועלת בפלטפורמת הגלים.
 • גלי דפים אינם מושכים אליהם משתמשים רבים כמו פרויקטים דומים אחרים.
 • ל- Waves Main DEX אין תכונה 2FA לשכבת אבטחה נוספת.

דירוג 5 מטבעות הוכחת ההימור הטובים ביותר: EOS (EOS)

EOS

EOS.IO הוא פרי יצירתו השלישית של בלוקצ’יין של דניאל לרימר, יוצר פרוטוקול הקונצנזוס של DPOS (Deloated Proof Of Stake) ומייסד שותף של Steem ו- BitShares. EOS.IO שואפת להפוך לפלטפורמת החוזים החכמה המובילה ומערכת ההפעלה המבוזרת ליישומים מבוזרים בתעשייה. ה- Blockchain של EOS מחקה מערכת הפעלה ענקית למחשבים המקצה משאבים דלים ליישומים מבוזרים כגון מעבד, רשת וזיכרון RAM. מעבד ורשת מתקבלים על ידי הימור EOS, את המטבע הראשי של הפלטפורמה, RAM, לעומת זאת, ניתן לקנות עם EOS.

עסקאות EOS הן מהירות במיוחד עם חצי שנייה בלבד לאישור עסקאות וכשתי דקות להשגת סופיות. מלבד היותו המטבע העיקרי למשאבי מחשוב דלים, אסימון EOS משמש גם כאסימון ממשל בו משתמשים יכולים להשתמש בו כדי להצביע ליצרני בלוקים. פלטפורמת EOS הוכיחה את עצמה כמוצלחת ביותר מכיוון שהפכה לאחת מפלטפורמות החוזים החכמות הגדולות ביותר כיום במרחב הקריפטו, אך אתריום גברה עליה..  

מידע כללי

שם אסימון: EOS (EOS)

היצע כולל: 1,012,836,253 EOS

אסימונים שהוקצו: אסימונים בשווי 1,290 מיליון דולר (מדורגים 1)

דקה: 1 EOS (מדורגת 15)

הערכה תשואה שנתית: 1.84% (מדורגת 24)

מחיר נוכחי: $ 2.95 דולר 

מספר השווקים: 634 (מדורג 2)

סוג קונצנזוס: סובלנות תקלות ביזנטית, הוכחה מוסמכת ליחס BFT-DPoS

תכונות עיקריות

 • פלטפורמת חוזה חכמה בעלת ביצועים גבוהים מאוד שלטענת צוות EOS יכולה להתאים למיליוני עסקאות בשנייה.
 • הסרה מלאה של עמלות העסקה.
 • טכנולוגיית ספר חשבונות מבוזרת אדפטיבית הניתנת להתאמה אישית למגוון יישומים עבור רשתות חסימות ללא הרשאה. 
 • ביצועים מקבילים ורצפים מאובטחים.
 • סכימת הרשאה הניתנת להתאמה אישית.

יתרונות

 • פלטפורמת חוזה חכמה מהירה במיוחד
 • עסקאות Feeless.
 • הרשימה ההולכת וגדלה של יישומים איכותיים וניתנים להרחבה בתעשיות שונות.
 • צוות הפיתוח המוכשר ביותר
 • שוק יציב ונזיל מאוד.
 • היוון הגבוה ביותר מבין כל פרויקטי ה- PoS ברשימה זו.

חסרונות

 • הוצאה ליצירת חשבונות היא מכשול מרכזי בפני כניסה למשתמשים עתידיים.
 • נראה כי הוצאות זיכרון RAM נוגדות את תביעות העסקה הרגשות.
 • ההשלכות הרגולטוריות על היותך ביטחון.
 • נתקלו באתגרי ביזור.

מדורג 4 מטבעות ההוכחה הטובה ביותר: Teos (XTZ)

טזוס

Teos הוא בלוקצ’יין לייעוד כללי מבוסס שוויץ, שנמצא בפיתוח מאז 2014 ופותח והוקם יחד על ידי אנליסט מורגן סטנלי לשעבר, ארתור וקתלין ברייטמן. זוהי פלטפורמת חוזים חכמה רב-תכליתית ליישומים מבוזרים, הכוללת פרוטוקול עם תיקון עצמי באמצעות מודל הממשל ברשת. יתר על כן, תכונה זו המתקנת את עצמה הופכת אותה לפלטפורמת קונצנזוס מבוזרת אידיאלית בעלת יכולת מטא-קונצנזוס, המאפשרת לה לתמוך במגוון רחב של יישומים צרכניים ותעשייתיים שמטרתם למנף את טכנולוגיית החשבונות המבוזרים..

מודל הממשל הרשת שלו מאפשר לבעלי העניין לאשר שינויים בפרוטוקולים המאפשרים להם להתפתח באופן אוטונומי, תוך שינוי קודם. זה מאפשר ל- Tezos לשדרג את עצמו מבלי לפצל לשתי רשתות חסימות נפרדות. יתר על כן, Teos משתמש במנגנון קונצנזוס מסוג PoS הנקרא Liquid Proof of Stake המאפשר למשתתפים להשתמש באסימונים שלהם כאסימונים ממשליים, זכויות הצבעה על תיקונים, וכאסימונים ראשוניים לעסקאות ותביעת זכויות לתהליך יצירת הבלוק הנקרא אפייה. כולם יכולים להשתתף באפייה אפילו קטנים על ידי האצלת XTZ ליוצרים חוסמים המכונים אופים, חשבון Teos מאוגד שיש לו 10,000 XTZ ומעלה (גליל אחד).

מידע כללי

שם אסימון: Tezos (XTZ)

היצע כולל: 813,114,290 XTZ

אסימונים שהוקצו: אסימונים בשווי 522 מיליון דולר (מדורגים 2)

דקה: 1 XTZ (מדורג 9)

הערכה תשואה שנתית: 6.94% (מדורגת 16)

מחיר נוכחי: $ 0.913 דולר 

מספר השווקים: 74 (מדורג 11)

סוג קונצנזוס: הוכחת יתד נוזלית

תכונות עיקריות

 • ממשל ברשת.
 • פרוטוקול תיקון עצמי.
 • חוזים חכמים ואימות רשמי.
 • השתתפות קלה בפעילויות יצירת בלוקים (אפייה) באמצעות משלחות.
 • תמריץ לשיפור הפרוטוקולים המוצעים שאושרו.

יתרונות

 • פיתוח זריז מאוד באמצעות התכונה המתאימה לעצמה.
 • ממשל בשרשרת מבוזר.
 • מטפח חדשנות מבוזרת.
 • פריסה מדויקת, בטוחה ומאובטחת של חוזים חכמים באמצעות שפת התכנות Michelson.
 • אסימונים בשווי 2 הגבוהים ביותר שנמצאו ברשימה.

חסרונות

 • התדיינות שוטפת בנושא ניירות ערך.
 • מועצת דירוג הקריפטו מצהירה כי טזוס הוא ככל הנראה נייר ערך.
 • שפת התכנות של מיכלסון לא ידועה.

מדורג 3 מטבעות הוכחת ההימור הטובים ביותר: קוסמוס (ATOM)

קוֹסמוֹס

קוסמוס כונה על ידי המפתחים שלה כאינטרנט של בלוקצ’יינס, המורכב משרשראות חסימות מדרגיות, עצמאיות ומקבילות שיכולות לשתף פעולה זו בזו ברשת מבוזרת. זה לא רק נותן מענה לטרילמת הבלוקצ’יין – יכולת הרחבה, אבטחה וביזור), אלא מציע יכולת פעולה הדדית, תכונה עם ערך מוסף הנחוצה בכדי להגדיל משמעותית את התועלת של יישומים מבוססי בלוקצ’יין..

בנוסף לכך הצוות מינוף את Tindermint BFT, פרוטוקול קונצנזוס שמארז את שכבות הרשת והקונצנזוס של בלוקצ’יין במנוע קונצנזוס כללי אחד. למנגנון הקונצנזוס זה זמן חסימה של שנייה אחת שיכול לעבד עסקאות של 10,000 לשנייה עם סופיות מיידית. זה יכול להתאים גם לחסימות מותרות וללא הרשאות והוא מאובטח מאוד עם תכונות אחריות הוכחה של מזלג. שכבת היישום מחוברת לאחר מכן למנוע קונצנזוס כללי זה באמצעות ממשק Blockchain היישום (ABCI) באמצעות ערכות פיתוח תוכנה של קוסמוס זמינות (SDK).. 

מידע כללי

שם אסימון: קוסמוס (ATOM)

היצע כולל: 237,928,231 אטום

אסימונים שהוקצו: אסימונים בשווי 448 מיליון דולר (מדורגים 4)

דקה: 1 ATOM (מדורג 13)

הערכה תשואה שנתית: 9.88% (מדורגת 9)

מחיר נוכחי: $ 2.64 דולר 

מספר השווקים: 104 (מדורג 9)

סוג קונצנזוס: BFT Tintermint

תכונות עיקריות

 • פרוטוקול קונצנזוס מהיר במיוחד של Tindermint BFT.
 • עיצוב ארכיטקטורת בלוקצ’יין שכבתית (שכבת יישומים, רשת וקונצנזוס).
 • ממשק בלוקצ’יין יישומי אגנוסטי של שפת תכנות (ABCI).
 • קוסמוס SDK נגיש ומסגרת שכבת יישומים.
 • פרוטוקול תקשורת בין-בלוקצ’יין (IBC) ופונקציונליות של שרשרת proxy.
 • טופולוגיה של רכזות ודיבור (רכזות ואזורים).
 • תכונת אחריות מזלג.

יתרונות

 • DApps יכולים להתמקד אנכית ואופקית.
 • רשתות חסימות שונות יכולות לתקשר ביניהן ולהשיג יכולת פעולה הדדית.
 • ניתן להתאמה אישית רבה עבור דפים שונים.
 • תומך בכל שפת תכנות.
 • משיכת כמה פרויקטים איכותיים למערכת האקולוגית שלה.

חסרונות

 • הוא כולל הרבה טכנולוגיות חדשניות שעדיין לא עברו את מבחן הזמן.
 • מאפיין המפתח של פרוטוקול תקשורת בין-בלוקי פעולה הדדית (IBC) טרם מיושם.

מדורג 2 מטבעות ההוכחה הטובה ביותר: TRON (TRX)

טרון

TRON הוא פרויקט בלוקצ’יין חדש יחסית שמטרתו לספק למשתמשים רשת הפצה גלובלית מבוזרת להקים אינטרנט מבוזר באמת. היא מציעה פריסה של חוזים חכמים באמצעות מכונת הווירטואלית Tron שלה (TVM) שמקורה במכונה הווירטואלית של Ethereum (EVM), מה שהופך את כל החוזים החכמים של EVM לתואמים עם TVM. יתר על כן, רשת Tron ממנפת את מנגנון ההסכמה המוכח של ההימור על מנת ליצור תפוקה גבוהה, יכולת הרחבה גבוהה וזמינות גבוהה של מערכת בלוקצ’יין, וזאת לרוחב פס גבוה של 2,000 עסקאות בשנייה. על ידי שילוב של מושגי “רוחב פס” ו”אנרגיה “משוכללים בשכבת הארכיטקטורה המרכזית שלו, הוא יכול להציע עסקאות כמעט ללא תשלום ויצירת חשבונות..

בנוסף לכך, על ידי מינוף ושיפור טכנולוגיית קוד פתוח זמין מפרויקטים מובילים אחרים ושילוב הטכנולוגיה שלה, היא הפכה לאחת מפלטפורמות הבלוקצ’יין הגדולות ביותר בכל שטח הקריפטו. חלק מההצלחה בה הוא סגנון השיווק האגרסיבי של הנהגתה לפתות מפתחים לפלטפורמה שלה, כמו גם לשמור על רמה גבוהה של מעורבות עם קהילת המטבעות הקריפטוגרפיים באמצעות כמה פעילויות מודעות מעודדות. זאת בנוסף למספר שותפויות, שיתופי פעולה ורכישות עסקיות מוצלחות. הבולט מכולם הוא הרכישה של ביטורנט, אחד היישומים המצליחים ביותר של רשת מבוזרת. כמה פרויקטים כבר עומדים לקראת מינוף ביטורנט שלה. 

מידע כללי

שם אסימון: Tronix (TRX)

היצע כולל: 99,281,283,754 TRX

אסימונים שהוקצו: אסימונים בשווי 118 מיליון דולר (מדורגים 8)

דקה: 1 TRX (מדורג 2)

הערכה תשואה שנתית: 4.13% (מדורגת 21)

מחיר נוכחי: $ 0.0163 דולר

מספר השווקים: 108 (מדורג 8)

סוג קונצנזוס: הוכחת יתרה מוסמכת (DPoS)

תכונות עיקריות

 • בלוקצ’יין בעל ביצועים גבוהים הניתן להרחבה ומאובטח.
 • חבילת כלי פיתוח לפריסה מהירה וקלה של יישומים מבוזרים
 • מודל עסקאות דמוי תחושה באמצעות משאבים מתחדשים כמו “רוחב פס” ו”אנרגיה “המחליף את דמי” הגז “
 • יצירת חשבון / ארנק כמעט וכמעט בחינם
 • מכונה וירטואלית תואמת את’ריום: מכונה וירטואלית Tron

יתרונות

 • עסקאות מהירות, מאובטחות ובעלות נמוכה.
 • חסם כניסה נמוך למשתמשים חדשים.
 • כלי פיתוח זמינים.
 • מערכת אקולוגית DApps הגדלה ביותר.
 • יוזמות שיווק מרשימות.
 • שותפויות ושיתופי פעולה רבים. 

חסרונות

 • מייסד שהואשם בהקפדה יתרה על הפרויקט.
 • חלקים מקהילת הצפנה רואים בפרויקט העתק של פלטפורמות.
 • חוסר גיוון ב- DApps.

דירוג 1 מטבעות ההוכחה הטובה ביותר: פיוז’ן (FSN)

היתוך הוא אולי פרויקט ההוכחה המעניין ביותר של שנת 2020 מסיבות שונות. לא רק שמקרה השימוש מאחורי האסימון הוא אחד המועדפים עלינו, אלא שהמייסד שלהם הוא גם מנכ”ל חממה שהפיק הצלחות קריפטו רבות נוספות כמו; VeChain ו- QTUM.

בניגוד לרוב פרויקטי הצפנה, Fusion מבצעת למעשה במפת הדרכים שלה כדי ליצור מערכת אקולוגית בלוקצ’יין מדרגית, משתלבת ומבוזרת באמת לאפליקציות שירותים פיננסיים. אף על פי שהתפתחויות טכניות כמו החוזה החכם הפיננסי Crypto, הן שואפות לאפשר למשתמשים לבצע עסקאות במטבעות שונים באמצעות בלוקצ’יין Fusion..

אם קראת מאמרים אחרים שלנו תדע שאנחנו מאוד שוריים בפרויקטים שמטרתם לספק “קישוריות” בנוף הקריפטו המקוטע מאוד. ופיוז’ן עושה בדיוק את זה.

מידע כללי

שם אסימון: Fusion (FSN)

היצע כולל: 62,762,743 FSN

אסימונים שהוקצו: אסימונים בשווי 5 מיליון דולר (מדורגים 8)

דקה: 1 FSN (מדורג 1)

הערכה תשואה שנתית: 18% (מדורגת 3)

מחיר נוכחי: $ 0.53800 דולר

מספר השווקים: 27 (מדורגים 8)

סוג קונצנזוס: מנגנון קונצנזוס היברידי היררכי (HHCM)

תכונות עיקריות

 • בלוקצ’יין בעל ביצועים גבוהים המנצל את החלק הטוב ביותר בהוכחת המניות והוכחת העבודה.
 • שכבת אבטחה המגנה על כל הנכסים הנעולים בבלוקצ’יין Fusion כדי להבטיח שלאף אחד לאנשים אין גישה
 • פשוט מאוד עבור המשתמשים להיות מעורבים כצומת ולהרוויח תגמולים גדולים
 • תכונות מתקדמות כדי לספק את הצרכים המורכבים של מקרים לשימוש פיננסי

יתרונות

 • עסקאות מהירות, מאובטחות ובעלות נמוכה.
 • חסם כניסה נמוך למשתמשים חדשים.
 • כלי פיתוח זמינים.
 • שכבות אבטחה מתקדמות.
 • צוות שהושג.
 • אחד ממערכי ה- ICO המצליחים הבודדים. 

חסרונות

 • מחיר האסימון נמוך מפי 20

  השיא של כל הזמנים (אולי הזדמנות).

 • יש תחרות רבה בפיננסים

  שטח תשתיות יישומים.

 • ביצוע פריטי מפת הדרכים הנותרים שלהם

  יהיה קריטי לעלייה מקבילה במחיר האסימון.

מחשבות אחרונות

יצרנו את הרשימה באמצעות נתונים זמינים ממגוון רחב של משאבים מכובדים. בנוסף, על הקוראים לציין כי התוצאה של רשימה זו יכולה להשתנות בקלות בכל עת. זאת בשל האופי התנודתי ביותר של תעשייה מתהווה זו ומהירותה בה היא משתנה. יתר על כן, הערך הנתפס של כל פרויקט תלוי בסדרי העדיפויות, הדרישות וההטיות שלו. תוצאת הדירוג עשויה לפגוע בעצב של קוראים מסוימים, במיוחד אלה שמאוד נלהבים מהפרויקט הנתמך שלהם. עם זאת, זו תוצאה של מאמץ קפדני ליצור רשימה כנה ואובייקטיבית של אסימוני ההוכחה הטובה ביותר שקיימים כיום במערכת האקולוגית של הצפנה. אנא נצל את ההזדמנות להביע את דעתך לגבי רשימה זו בסעיפי התגובות למטה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me