חיזוי מחיר של ספר חשבונות (POWR) לשנים 2021, 2022 ו -2025

בין אם אתה רק עושה את צעדיך הראשונים במסחר בקריפטוגרפים או מומחה מנוסה, אתה בוודאי מחפש מסביב אחר הזדמנויות השקעה חדשות. אם כן, אתה כבר מודע לעובדה שיש שם אלפי מטבעות קריפטוגרפיים שונים, וכי רבים מהם שווים אגורות בלבד. יש אפילו אסימונים שעולים פחות מ 0.01 דולר. אם אתה מסתכל על מטבעות קריפטוגרפיים זולים, כנראה שנתקלת באסימון Power Ledger (POWR) ותוהה אם זו אפשרות השקעה טובה. המשך לקרוא א ניבוי מחיר של ספר חשבונות לשנת 2021, 2022 & 2025. זה רק יכול לעזור לך להחליט אם כדאי להשקיע בו.

ניתוח מחירונים היסטורי של ספר חשבונות

מחיר היסטורי

Power Ledger היא חברה אוסטרלית מבוססת בלוקצ’יין המבקשת להפוך את הגישה לאנרגיה לדמוקרטית יותר, משתלמת ויעילה לכל. הצעת המטבע הראשונית (ICO) של אסימון פנקס לדג’ר התקיימה בסוף 2017 והפכה לפרויקט מימון ההמונים הגדול ביותר בתולדות אוסטרליה. על פי נתוני cmc.io, מחירו של POWR במהלך ה- ICO היה 0.09 דולר והמטבע הגיע לשיאו בכל הזמנים ב7- בינואר 2018, והגיע לשיאו ב -1.89 דולר. השפל בכל הזמנים היה 0.0318 דולר, ב -13 במרץ 2020.

מחיר נוכחי, שווי שוק, & פרטי אספקה

נכון לכתיבת מאמר זה, ישנם 432,229,654 אסימונים של Ledger Led במחזור (43% מכלל מיליארד האסימונים). עלות POWR 0.3225 דולר עם מחזור מסחר 24 שעות ביממה של כ- 68 מיליון דולר שווי שוק של פחות מ 139 מיליון דולר.

תחזיות מחיר עתידיות (POWR) תחזית מחיר עתידית

כמובן, אף אחד לא יכול באמת לחזות את העתיד, אלא אם כן אתה מסתובב בחלל ובזמן בתוך קופסה כחולה, אתה לא באמת יכול לדעת כמה שווה כל אסימון יהיה מחר, שלא לדבר על חמש שנים מהיום. אבל יש אלגוריתמים לחיזוי. מומחי סחר יצרו תוכנות מיוחדות מאוד המנתחות מגמות בשוק עבור כל אסימון מסוים והן עבור כל שוק הקריפטוגרפים כדי לחזות מחירים עתידיים. ונוכל להסתכל בתחזיות המחירים של Power Ledger, לטווח הקצר והארוך.

תחזית לטווח קצר

לאחר

מחיר

שינוי

יום 1

0.364468 דולר

+11.2%

שבוע 1


0.390583 דולר

+20.2%

חודש 1

0.248614 דולר

-27.5%

6 חודשים

0.525840 דולר

+57.9%

1 שנה

0.557745 דולר

+69.73%

תחזית לטווח ארוך

לאחר

מחיר

שינוי

1 שנה

0.383745

+69.73%

2 שנים

0.739989

+123.81%

3 שנים

1.080057

+228.36%

4 שנים

1.782721

+411.39%

5 שנים

2.898050

+777.46%

* חיזוי מחיר זה מבוסס על הנתונים שנאספו ממקורות שונים המיועדים אך ורק לצרכים חינוכיים ואינם נלקחים כייעוץ השקעות. על המשתמשים לבצע את המחקר שלהם לפני שהם משקיעים.

חיזוי מחיר ספר חשבונות 2021

שוק הקריפטוגרפים בכללותו עברה שנה קשה בשנת 2019 אך מראה סימני שיפור בתחילת 2021 למרות המגפה העולמית COVID-19. אך אלגוריתמים של חיזוי מחירים מראים כי 1 POWR יכול להיות שווה בסביבות 0.3986 דולר בסוף השנה. משמעות הדבר היא עלייה של כ -60%.

חיזוי מחיר של ספר חשבונות 2022

האלגוריתמים מעריכים כי Power Ledger יראה כמעט עלייה של 125% במחיר לכ- 0.73 USD / POWR עד סוף 2022..

חיזוי מחיר ספר חשבונות 2025

על פי אלגוריתם חיזוי המחירים, POWR אחד יהיה שווה בערך 2.89 דולר עד סוף שנת 2025; עלייה כמעט פי שמונה מהמחיר הנוכחי.

האם ספר חשבונות הוא השקעה טובה?

ההצלחה של Power Ledger תלויה במידת הצלחתה של תוכנית האנרגיה הדמוקרטית, המשתלמת והיעילה של החברה. ועד כה נראה שהם משגשגים, עם 23 פרויקטים שונים בשמונה מדינות. נראה כי זה, בתוספת אלגוריתמי חיזוי המחירים, מצביע על Power Ledger הוא השקעה טובה לטווח הארוך.

כיצד לקנות ספר חשבונות?

אם אתה מעוניין לשים יד על כמה אסימונים של Power Ledger, השאלה הראשונה שאתה צריך לשאול את עצמך היא היכן אתה יכול לקנות אותם. אתרים כמו cmc.io ו- coincodex.com יכולים לומר לך אילו בורסות מפרטות את אסימון POWR ואילו זוגות מסחר זמינים. סריקה מהירה מספרת לנו שני דברים חשובים: ראשית, אין זוג מסחר fiat / POWR בשום מקום, אז תצטרך להשתמש בקריפטו כדי לקנות את האסימונים שלך. שנית, הבורסה הגדולה ביותר בהיקף המסחר של POWR היא Binance, בה תוכלו לקנות Power Ledger עם אסימונים של ביטקוין, את’ר או Binance..

נניח שאתה הולך להשתמש ב- Binance כדי לקנות POWR עם ETH. ראשית, היכנס לחשבון Binance שלך, ואם ה- ETH שלך נמצא בארנק אישי (כמו שהוא אמור להיות), עליך להעביר את Ether מהארנק האישי שלך לארנק Binance שלך. לאחר שהאסימונים שלך נמצאים שם, לחץ על “שווקים” ברצועת הכלים העליונה.

חיזוי מחיר של ספר חשבונות - Binance

בעמוד זה לחץ על הכרטיסייה ALTS Markets והקלד POWR בתיבת החיפוש בצד ימין. אתה אמור לראות את צמד המסחר POWR / ETH. לחץ על זה.

זה יעביר אתכם לדף השוק המתאים בו תוכלו להקליד כמה ETH אתם רוצים להוציא ולבסוף ללחוץ על כפתור BUY POWR בתחתית. זהו זה! אסימוני פנקס החשבונות שלך צריכים להיות בארנק שלך תוך מספר דקות.

מידע נוסף על ספר חשבונות

כמו שאמרנו בעבר, Power Ledger הוא הקריפטוגרפי שמאחורי פרויקט האנרגיה Power Ledger. חלק מכם אולי לא ידעו שאוסטרליה היא אחת המדינות בהן האנרגיה יקרה יותר, ולכן היא הייתה מקום הולדתו הטבעי של פרויקט כזה. פרויקט Ledger Led מאפשר לך להתקין פאנלים סולאריים בבית או במשרד ואז למכור את האנרגיה העודפת שלך למשתמשים אחרים, לאחסן אנרגיה בסוללות למכירה מאוחרת יותר, או אפילו למכור אנרגיה בחזרה לקמעונאי האנרגיה שלך..

כמובן, זה יכול להיות כרוך בהרבה אישורים ותקנות שיכולים להשתנות ממדינה למדינה או מדינה למדינה, אך העניין בפרויקט זה בהחלט הולך וגובר. לפרטים נוספים על מה הם משיגים, אל תהסס לבקר באתר האינטרנט שלהם בכתובת powerledger.io.

הקבוצה

חיזוי מחיר של ספר חשבונות

הצוות של Power Ledger מורכב מ:

 • ד”ר ג’מה גרין (יו”ר בכיר ומייסד משותף), שעבד עבור JP מורגן הלונדוני לפני שקיבל תואר דוקטור. בשיבוש שוק החשמל והיה סגן לורד ראש העיר פרת ‘. היא הקימה את Power Ledger בשנת 2016 וקיבלה את פרס יזם השנה של EY Fintech לשנת 2018.
 • ג’ון בוליק (מנהל טכני ומייסד משותף), חלוץ בפיתוח הבלוקצ’יין האוסטרלי, שכבר פיתח טכנולוגיות מבוססות בלוקצ’יין לניהול תמונות, סרטונים, מסמכים ותיקים רפואיים.

  Vinod Tiwari (ראש פיתוח עסקי ומכירות), תואר ראשון בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה ומנהל מכירות טכני לשעבר של ג’נרל אלקטריק הודו.

 • קרן מקלארן (מכירות & מנהל פיתוח עסקי), עם ניסיון של 17 שנים בעבודה בתעשיית האנרגיה במערב אוסטרליה.

  אניה נובה (כלכלנית קריפטו & מנהל פיתוח עסקי), כלכלן קריפטו נלהב, מנהל בלוקצ’יין אוסטרליה, ומקבל פרס מנהיג השנה הבלוקצ’יין האוסטרלי לשנת 2019..

 • ד”ר ביל טאי (שגריר גלובלי & יועץ), איש הון סיכון מאז תחילת שנות התשעים, הוא היה במועצת המנהלים של שבע חברות הנסחרות בבורסה בהן סייע לצמיחה מסטארטאפים. הוא פרופסור לחדשנות באוניברסיטת קרטין.
 • פרופ ‘פיטר דרוג (שגריר אירופה), מנהל מכון ליכטנשטיין לפיתוח אסטרטגי, הוא מומחה בעל שם עולמי בנושא קיימות עירונית ומדיניות ועיצוב עירוני מתקדם.

צוות Power Ledger זכה באתגר ה- Extreme Tech הבינלאומי של ריצ’רד ברנסון בשנת 2018.

חיזוי מחיר של ספר חשבונות חשמל: מסקנה

Power Ledger הוא אחד מאותם מטבעות קריפטוגרפיים המקושרים לפרויקט גדול שיכול באמת לשנות את העולם. אם יש דבר שכולם צריכים לחיות באורח חיים מודרני, זו תהיה אנרגיה. בלעדיה לא יכולתי לכתוב את המאמר הזה ולעולם לא תוכל לקרוא אותו. אנשים רבים, במיוחד במדינות מפותחות, אינם מודעים לחלוטין עד כמה אנרגיה יקרה (למעט, אולי, כשמגיע הזמן לשלם את חשבון החשמל החודשי).

ובכל זאת, מחירי האנרגיה יכולים להשתנות באופן פרוע ממקום למקום, אפילו בתוך אותה מדינה. הפצת החשמל כוללת רשת מורכבת של יצרני אנרגיה (תוך שימוש בדלקים מאובנים, אנרגיה מימית, גרעין גיאותרמי וכו ‘), קמעונאי אנרגיה (חברת החשמל המקומית שלך) ומשתמשי קצה. Ledger Ledger יאפשר מערכת אחידה, יעילה ומשתלמת יותר שתועיל לכולם. כמובן, הדבר יהיה תלוי בתקנות ובהיתרים המקומיים, במיוחד אם יש לחבר את רשת Led Ledger לרשת הראשית. אך ממשלות רבות מאזינות ופותחות את דעתן לטכנולוגיה זו.

העתיד נראה בהיר מבחינת הפרויקט, וזה גורם לערך האסימון כהשקעה ארוכת טווח להראות טוב מאוד. כמובן, יש האומרים כי ה- POWR יהיה חסר ערך לחלוטין בתוך פחות משנה, ואחרים צופים מחיר של כמעט 2 דולר עד סוף שנת 2025. לקחנו אלגוריתמים שמרניים יותר ונותנים חיזוי מחיר של פנקס ספרון של 0.396 דולר בסוף שנת 2021, 0.73 עד 2022, ו- 2.899 עד 2025. התחזיות נראות טוב, אז אולי רק תרצו לקפוץ לסיפון ולקבל כמה אסימונים של POWR היום. מסחר שמח!

ראה גם:

 • חיזוי מחיר FunFair
 • חיזוי מחיר EOS
Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map