העתיד של אופן השימוש וההפצה של הכסף הולך ומתבהר ככל שמתחילים לראות את המשך הצמיחה והאימוץ של כספים מבוזרים, או DeFi, כפי שזה ידוע יותר. עם זאת, אנו מתחילים לפרק יותר מהמגבלות סביב חסימות רשת חשובות, כמו Ethereum, המפעילות את היישומים והפלטפורמות הרבות המציעות שירותי DeFi באמצעות נושאים כמו יכולת הרחבה לקויה, זמני אישור ארוכים ודמי עסקה גבוהים..

זה איפה זה סולאנה נכנס לא רק לפתור מכשולים אלה אלא מציע יותר בתמורה עם היכולת להפיק פוטנציאל גדול יותר מביזור. סולאנה היא בלוקצ’יין בעל תפוקה גבוהה, שכבתית אחת, עם חידושים פורצי דרך המתמקד בבניית תשתיות בלוקצ’יין ניתנות להרחבה מבלי לוותר על אבטחת הרשת או על עקרונות הביזור..

בתמורה, זה עוזר לתמוך ביישומים יותר ממוקדים בצמיחה ובתדירות גבוהה, שבדרך כלל יש לשבש רשתות חסימות אחרות תוך שמירה על פרוטוקול חסר אמון וחסר הרשאה..

האסימון שמזין רשת חזקה זו הוא SOL, ואם תקראו הלאה, תגלו שחיזוי מחיר הסולנה שלנו צופה עתיד מזהיר מאוד שמבוסס על המשך אימוץ חזק, ובכך הופך אותו למתמודד ראוי להוסיף לתיק העבודות שלכם..

חיזוי מחיר סולנה

ניתוח מחירים היסטורי של סולנה

מאז הקמתה ניהלה סולאנה חמישה סבבי מימון שונים עבור אסימוני ה- SOL שלה, עם ארבע מכירות פרטיות. סבב מימון הזרעים הראשון שלה נערך ב -5 באפריל 2018, שגייס 3.17 מיליון דולר. מאוחר יותר הגיע זה לשיאו בשני סבבי מימון נפרדים מסדרה A שהוכרזו ב -9 ביולי 2018, וגייסו כמעט 20 מיליון דולר מקרנות השקעות גדולות ומחברות הון סיכון. שתי מכירות נוספות נערכו בפברואר ובמרץ 2020 שגייסו עוד 4 מיליון דולר בסך הכל.

אסימוני ה- SOL של סולנה הם בין פרויקטי הקריפטו החדשים שהושקו לאחרונה, עם נתוני המסחר המוקדמים ביותר מ -10 באפריל 2020, על פי CoinMarketCap. ככזה, אתה תמיד צריך להיות זהיר במיוחד כשאתה עובר לשוק חדש שנפרץ. זמן לא רב לאחר שהחלה להיסחר בפומבי, SOL הסתכם בשפל כל הזמנים של 0.5052 דולר ב -11 במאי 2020.

עם זאת, לא לקח ל- SOL זמן רב לעלות בצורה פרבולית בסביבות אמצע 2020, לפני שהגיע לשיא כל הזמנים של 4.9400 $ ב -1 בספטמבר 2020.

מחיר נוכחי, שווי שוק, & פרטי אספקה.

מאז הגיעה לשיאה של כל הזמנים, מאז תוקנה SOL בחזרה כלפי מטה, לפני ששוב עלתה במהירות בסוף דצמבר 2020. בזמן כתיבת שורות אלה (15 בינואר 2021), מחיר ה- SOL עומד על 3.3600 דולר, מה שמסמן ירידה של 24 שעות של 0.86%.

על פי הנתונים של מסרי, אם היית קונה את SOL במהלך המכירה הציבורית שלה בשנת 2020 תמורת 0.2200 דולר לאסימון – אם כי סבב הזרעים הראשון בשנת 2018 במחיר SOL היה רק ​​0,0400 דולר – היית זוכה להחזר השקעה מדהים של 1,427.27%.

בהשוואה לשווי המסחר שלה, מחיר ה- SOL של היום יהיה 32.08% בלבד מהשיא הגבוה של כל הזמנים, ועלייה מרשימה של 564.81% מהשפל בכל הזמנים. חברת SOL תוכננה כנכס דפלציוני, והיא מוגבלת עם היצע כולל של 500,000,000 SOL. עם זאת, סולאנה תיכננה גם אלגוריתם צריבה להפחית את סך ההיצע שלה, ובכך להקטין את התפוצה הכוללת שלה ל 488,630,611 SOL נכון לכתיבת שורות אלה.

ההיצע הנוכחי במחזור הוא 261,900,137 SOL, אשר יעריך את שווי השוק של סולנה ב -849,539,929 דולר, מה שהופך אותה לקריפטוגרפי היקר ביותר ב- 44.

סולאנהסולאנה (סול)


דרגה: 24$ 13.66 מחיר (BTC) .0000.00027100 Marketcap$ 3.61 BVolume$ 189.54 M24h שינוי 6.4% סך ההיצע 488.63 M SOL

תחזיות מחיר עתידיות של סולנה (SOL)

למרות שפרויקט מתחיל מאוד, שנת 2020 הייתה שנת נפץ עבור סולנה, לאחר שכבר נבחרה כבלוקצ’יין הנבחר עבור מספר עולה של פלטפורמות מבוזרות, במיוחד בתחום DeFi. סולאנה צפויה לעקוב אחר צמיחתה המרהיבה בשנת 2021 ואילך, שכן פתרונות מדרגיים אחרים כמו שדרוג ה- ETH 2.0 הממשמש ובא לאיתרום טרם זכו לפונקציונליות מלאה. ככזה, התחזית שלנו למחיר סולאנה צופה עתיד שורי מאוד.

תחזית לטווח קצר

AfterPriceChange
יום 1 3.776 דולר 12.38%
שבוע 1 4.407 דולר 31.16%
חודש 1 3.620 דולר 7.92%
6 חודשים 4.726 דולר 40.65%
1 שנה 6.156 דולר 83.21%

תחזית לטווח ארוך

AfterPriceChange
2022 6.156 דולר 83.21%
2023 8.970 דולר 166.96%
2024 11.806 דולר 251.37%
2025 14.351 דולר 333.27%

חיזוי מחיר סולאנה 2021

הצלחנו לצבור סנטימנט מאוד שורי ממודלים אלגוריתמיים זמינים המבוססים על גורמים טכניים סביב אסימוני SOL של סולנה. לראות כמה תשומת לב הופנתה לפלטפורמות פיננסיות מבוזרות, לאחר שזה עתה תפח ערך נעול של 22 מיליארד דולר החל מינואר 2021, סולנה מהווה אלטרנטיבה מוצקה לאת’ריום עבור יישומים ופלטפורמות השואפים צמיחה גבוהה. כתוצאה מכך, יכולנו לראות את SOL עוברת את שיאה בכל הזמנים סביב אמצע 2021.

חיזוי מחיר סולאנה 2023

נכון לעכשיו, האתגר הגדול ביותר נגד סולאנה הוא כי רשתות חסימות מבוססות כמו Ethereum או EOS יישמו עדכונים נחוצים לרשת שלהם בכדי לפתור את בעיות ההרחבה המצויות, כולל זמני עיבוד איטיים ועמלות גבוהות. עם זאת, החידושים הרבים של סולאנה עדיין עשויים להעמיד אותה על בסיס חזק מול חבריה, כולל שדרוגים צפויים מאוד כדי לאפשר תאימות טובה יותר בין שרשרת בין סולאנה לבין רשתות חסימות אחרות המופעלות באמצעות אסימוני ה- SOL שלה..

חיזוי מחיר סולאנה 2025

קשה לחזות עד כמה ישתנה העולם הפיננסי בארבע שנים ארוכות, אך היינו מהמרים בכבדות שערך הביזור יעשה התקדמות רבה יותר לחיי היום יום שלנו באמצעות אימוץ המימון המרכזי (DeFi) ופריסה רבה יותר. של אפליקציות מבוזרות (dAPPs). יכולת ההרחבה הגבוהה של סולנה הופכת אותה לבחירה איתנה עתידית לפלטפורמות. היותו המטבע המקורי של הבלוקצ’יין הרב-תכליתי והחזק הזה הופך את SOL להזדמנות השקעה מפתה מאוד.

האם סולאנה היא השקעה טובה?

כפי שהראתה תחזית חיזוי המחירים של סולאנה, ל- SOL של סולאנה יש בסיס טכני חזק מאוד בשל השימושיות הגבוהה שלה כאסימון שירות ולמודל הכלכלי הדפלציוני לטווח הארוך שלה כדי להשיג ערך רב יותר באמצעות מחסור. SOL היא הצעה ערכית נהדרת אם אתם מתכננים להוסיף אותה לסל שלכם, אך עליכם גם להיות זהירים לגבי מעבר לשוק הצעיר ועדיין לא בוגר של SOL. אפילו במבט לאחור לעבר נקודת מבט בסיסית יותר, הפרויקט של סולאנה הציג פתרונות פורצי דרך לפתור את האתגרים העיקריים של קנה המידה כלפי מעלה..

לראשונה, יש לנו רשת בלוקצ’יין מבוזרת שתוכל תיאורטית לתמוך בפלטפורמות מיינסטרים גדולות של ימינו אם הם מבצעים את שירותי המעבר והשירותים הארגוניים תוך שמירה על אבטחה חזקה, עיבוד מהיר ועלויות נמוכות. הבלוקצ’יין בעל השכבה היחידה של סולאנה מפעיל אלגוריתם קונצנזוס מוסמך של הוכחה של הימור (dPoS), אך בשילוב עם פתרון קנה מידה מהפכני באמצעות “שעון” מבוזר, שנקרא הוכחת היסטוריה (PoH).

זה מאפשר לבלוקצ’יין של סולאנה לעבד מעל 50,000 עסקאות בכל שנייה, עם זמן חסום נמוך ביותר של 400 ms ובעלות נמוכה באותה מידה של עמלות של 0.00001 דולר בלבד עבור כל עסקה..

הרשת של סולאנה מאובטחת על ידי 488 מאמתים של צומת ברחבי העולם ועיבדה למעלה מ -5.5 מיליארד עסקאות ייחודיות מאז מרץ 2020. הבלוקצ’יין של סולאנה הוא מאוד תכליתי ביכולתה לתמוך במגוון רחב של שירותים שונים שניתן ליצור בקלות באמצעות שפות קידוד פופולריות. . מקרה השימוש העיקרי הוא כיום בתחום DeFi, היכולת להפעיל ולאבטח ארנקים, שווקים, מרכזיות, פלטפורמות תשלומים, שווקי חיזוי, שירותי הלוואות או השאלות, ספקי ענן מבוזרים, אחסון נתונים ועוד..

סולנה רואה גם עניין מוגבר בשימוש כבסיס לפלטפורמות Web3 רבות. כיום פועלים 68 פרויקטים על הבלוקצ’יין של סולאנה, או שהם שותפים עם סולאנה בכדי לשתף ולפתח יחד טכנולוגיות חדשות. רובם שמות בולטים במרחב הבלוקצ’יין. מטבעות יציב גדולים כמו Tether ו- USDC של Circle משתמשים בשני סולאנה כאחת משרשרות החסימה המאבטחות את הרשת הנרחבת שלהן. Chainlink גם שותפה עם סולנה לפיתוח אורקל מהיר ומאובטח לסחר באופציות בינאריות.

עדכון הרשת הקרוב הגדול ביותר של סולאנה, Wormhole, מרחיב גם את השימושיות של ה- Blockchain המופעל על ידי סולנה. זהו “גשר” מבוזר המאפשר למשתמשים להעביר נכסים בקלות בין סולנה לרשתות אחרות, כגון אתריום. המשמעות היא שפלטפורמות DeFi יכולות לנצל את הבלוקצ’יין המהיר, בעלות הנמוכה והניתנת להרחבה של סולאנה, תוך שהיא עדיין מבצעת התנחלויות שיבוצעו במקום אחר. יכולת פעולה הדדית רוחבית זו תביא לאימוץ גדול יותר של SOL ולצמיחה ערכית שלאחר מכן.

איך לקנות סולנה?

מאמתים של צומת מרוויחים אסימונים של SOL על מנת לסייע בהנעת ואבטחת הבלוקצ’יין של סולאנה. כמטבע המקומי, ביצוע החוזים החכמים ודמי העסקה משולמים ב- SOL. בשל המודל הכלכלי הדפלציוני של סולאנה, מחזיקים בעלי אסימונים להטיל אסימונים של SOL כדי להפיק תועלת ממחסור מוגבר תוך אבטחת הרשת..

קשה למצוא את אסימוני ה- SOL המתהווים עבור גורמים חיצוניים והם נתמכים רק בבורסות בודדות, בעיקר בולטות Binance, OKEx, FTX, MXC ו- Bithumb. תוכל למצוא את הרשימה המקיפה של שווקים נתמכים עם אתרים כמו CoinMarketCap, אוֹ CoinGecko.

מידע נוסף על סולאנה

חברת סולאנה, שנוסדה על ידי ותיקים חלוצים בתחום הטכנולוגיה, כמו אינטל, קוואלקום, דרופבוקס ועוד, ומציעה רשת בלוקצ’יין המתגאה בתפוקה גבוהה, בהרחבה ובעלות נמוכה, תוך שימוש בשכבה אחת בלבד בכדי לחבר יותר בין פרויקטים המערכת האקולוגית שלה. החידוש המוכר והמשבש ביותר של סולאנה במרחב הבלוקצ’יין הוא יצירת ויישום רחב היקף של הוכחת היסטוריה (PoH). האתגר העיקרי ברשתות מבוזרות או מבוזרות הוא מציאת הסכם על הזמן והמקום הספציפי שבו מתרחשות עסקאות.

ה- PoH של סולנה משתמש בפונקציות עיכוב מאומתות (VDF) כדי לאפשר לכל צומת להנפיק חותמות זמן שנוצרו באופן מקומי באמצעות SHA256, ובכך לייצר “שעון” מסונכרן ונעים ברחבי הרשת כולה. התוצאה היא הפצה של חותמות זמן אחידות, המאפשרות עיבוד נתונים להיות יעיל בהרבה. התוצאה היא ההבטחה של סולאנה להרחבה גדולה בהרבה בהשוואה לחסימות אחרות המתחרות, ובמקביל להקשות על ASICs “לתקוף” את הבלוקצ’יין שלה..

סולנה מפרטת שבעה חידושים מרכזיים נוספים כחלק מהפתרון הכולל שלה לטיפול בבעיות הפוגעות ברשתות הבלוקצ’יין המסורתיות כאשר הן נפרשות בקנה מידה גדול:

• מנגנון קונצנזוס מגבלות על סיבולת תקלות ביזנטיות (BFT) – סולאנה יישמה גרסה המותאמת לפו”ש לסובלנות תקלות ביזנטיות (BFT). היא משתמשת ב”שעון “המסונכרן בבלוקצ’יין סולאנה לפני הצבעה בהסכמה כדי להפחית את התקורה ואת האיחור לתקשורת, ולתיאום רחב ברשת. לאחר שהמאמתים יסכימו להצביע להזמנת עסקאות, הוא יהפוך לקנוניזציה ולא יהיה ניתן להחזירו לאחור.

• טורבינה – סולאנה משתמשת בפרוטוקול התפשטות חסימות ייחודי הנקרא ‘טורבינה’, שיכול לתמוך במספר גבוה של צמתים הפועלים ברשת שלה מבלי להשפיע על הביצועים. במקום שצומת אחד ישדר נתונים במלואם לכל שאר הצמתים, הנתונים יפורקו לחבילות קטנות. זה ישדר את החבילות לכל מאמת, אשר יעביר אותן לקבוצת צמתים אחרים בבת אחת. זה מאפשר לשחזר גושי נתונים אפילו עם חבילה חלקית.

• Gulf Stream – Solana משתמשת ב- ‘Gulf Stream’ כפרוטוקול העברת עסקאות ללא Mempool, המאפשר למאמת הצומת אפשרות לבצע עסקאות מהר יותר, להפחית את זמני האישור ולהקטין את רוחב הפס של הזיכרון עבור המאמתים.

• סיוול – אימוץ חברת סילוואל של סולנה הופך אותה לחוזים חכמים מקבילים ראשונים בעולם. זה תומך ביכולת ביצוע מקביל של עסקאות בארכיטקטורה של שכבה אחת של סולאנה. Sealevel מוצאת את כל העסקאות שאינן חופפות בתוך בלוק ומבצעת אותן במקביל כדי לייעל את הביצועים בבלוקצ’יין סולאנה.

• צינור – צינור הוא יחידת עיבוד העסקאות של סולאנה לאימות נתונים. הוא מאמץ מנגנון אופטימיזציה בתכנון מעבד המכונה ‘צינור צינור’, שבו יש לאמת נתונים על בסיס רצף שלבים, עם חומרה שונה לניהול כל אחד מהם. זה מאפשר לבצע אימות נתונים בצורה יעילה יותר ומשתמש יותר בחומרה הזמינה.

• Cloudbreak – סולאנה משתמשת ב- Cloudbreak כדי לפתור את נושא המעקב אחר חשבונות ברשת מבוזרת, ללא אובדן ביצועי הרשת עקב היעדר גודל זיכרון או מהירויות גישה מוגבלות. Cloudbreak משתמש בקריאות וכתיבה מסוכמות על פני תצורת RAID 0 בכונני מצב מוצק (SSD).

• ארכיונים – אחסון נתונים בבלוקצ’יין סולאנה מורחק מאמתנים לרשת צמתים הנקראת ‘ארכיבאים’. כל הנתונים שעובדו מופצים ומפוזרים בין הצמתים, ומבטיחים אבטחה רבה יותר ברשת, ונתונים אלה נשמרים בספר ספרים מבוזר..

סיכום

DeFi התפוצץ למקום מאפס כמעט לפני כמה שנים. לאחר שליטה ארוכה ומתמשכת על ידי בנקים ומוסדות גדולים, סוף סוף יכולנו לראות את תחילת הדמוקרטיזציה בענף הפיננסי. DeFi מתכונן ומוכן להיות העתיד לאופן שבו האנושות תקשר עם שירותים פיננסיים, ותספק גישה נגישה, עלות נמוכה, שקופה והוגנת לכולם. אך כמו בכל דבר בחיים, נקיטת צעדים לעבר העתיד פירושה שבסופו של דבר נתקלים בכמה אבני נגף.

לבלוקצ’יין היו יותר מכמה שיהוקים בקיומם הקצר עד כה, וללא ספק נתמודד יותר בעתיד. אך כאן ועכשיו, ישנם עדיין אתגרים גדולים המונעים אימוץ ושילוב רחב היקף. הבלוקצ’יין הממציא של סולאנה שואף לפתור את כל זה על ידי מתן רשת המציעה מהירות, מדרגיות וחסכוניות מבלי לאבד את ערכי הליבה ההופכים רשתות מבוזרות למה שהן. כפי שכבר בולט בתחזית מחיר הסולנה שלנו, עתיד מקווה מאוד לבוא לפרויקט הצעיר הזה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector