למרות שביטקוין קיים מאז 2009, שוק המטבעות הקריפטוגרפיים הוא חדש. כל כך חדש, למעשה, שהיה צריך להמציא ולשמש הרבה מינוחים ושמות חדשים. מונחים כמו hodling, tokenomics, FOMO הופכים כעת למיינסטרים.

שמות של קריפטוסים רבים כמו Ethereum, Polkadot, Litecoin, VeChain, Uniswap וכו ‘הופכים ידועים גם כן. עם זאת נאמר, לפעמים מפתחים או ממציאים של פרויקטים ופרוטוקולים חדשים מעלים שמות די קליטים או אפילו חמודים.

מאמר חיזוי מחירים זה של SUSHI יבחן את התכונות של Sushiswap ומה הופך אותו לכל כך ייחודי ושנוי במחלוקת. זה גם יסתכל על תחזית המחיר עבור האסימון שלו, SUSHI (שוב, אין שום קשר לאוכל), בטווח הקצר והארוך, כדי לברר אם אסימון זה באמת טרי וטוב לבריאות התיק שלך..

חיזוי מחיר של SUSHI

שמות פרויקטים אחרים, לעומת זאת, הם די מוזרים, אם לא מבלבלים. לשמות כאלה לפעמים אין ממש קשר לקריפטוגרפיה או מימון מבוזר (defi).

אז מה אם יש פרויקט פלטפורמת חילופי מבוזר (dex) שהוא לא רק חדש אלא שיש לו שם מוזר כזה? יתרה מכך, הרקס הזה, מלבד שמו, יצר גם מחלוקת חמורה סביב לידתו ועמם הוא מתמודד. הרקס הזה הוא לא אחר מאשר סושיסאפ, ולא, אין לזה שום קשר למעדן המטבח היפני כפי שסופר זה חשב במקור..

Sushiswap ניתוח מחירים היסטורי 

Sushiswap אפילו לא קיים כבר שנה. לאור היעדר ההיסטוריה שלה, זה יכול להיות קצת קשה לנתח אותה לצורך תחזית ניבוי. עם זאת, מה שניתן לומר עליו הוא המקום בו היה המחיר.

אסימון SUSHI הושק ב- 28 באוגוסט 2020. זה התחיל במחיר של $ 3.44. זמן קצר לאחר מכן, היא חווה עלייה מיידית הן במחיר והן בשווי השוק. המחיר עלה עד $ 10.19 עד ה- 1 בספטמבר, על פי CoinMarketcap.

לאחר מכן, המחיר עבור SUSHI החל לראות ירידה איטית אך יציבה בחודשים שאחרי (עוד קצת על זה). זה רק התחיל לחוות עליית מחירים נוספת מתישהו באמצע נובמבר. בהתאם להשפעות שוק השוורים, המחיר עבור SUSHI המשיך לעלות וסיים את שנת 2020 במחיר של 2.687 $..

המחיר, לעומת זאת, לא נעצר שם. כשנכנסנו לשנה החדשה, המחיר המשיך לעלות. ב- 9 בינואר היא חלה ירידה מהירה מ- $ 4.62 באותו יום לכ- $ 3.40 ב- 11 בינואר, רק כדי לעלות שוב במהירות ל- 7.37 $ עד ל- 16 בינואר 2021. בגלל מחיר הביטקוין המשיך לרדת, גם המחיר עבור SUSHI אחד החל. לרדת בהתמדה.

מחיר נוכחי, שווי שוק, & פרטי אספקה

בזמן כתיבת מאמר זה, המחיר עבור SUSHI אחד הוא 6.13 $. על פי CoinMarketCap, היא מדורגת במקום 47 בכל שוק הקריפטו. יש לה שווי שוק של 787,456,067 דולר, עם היצע במחזור של 127,244,443 SUSHI. ההיצע המקסימלי שלה הוא 250,000,000.

SUSHI חוותה במחיר של -5.18% ביממה האחרונה. בשבעת הימים האחרונים, לעומת זאת, היא חווה עלייה של 12.85%.

סושיסושי (SUSHI)

דרגה: 43$ 16.92 מחיר (BTC) .0000.00033500 Marketcap$ 2.17 BVolume$ 722.04 M24h שינוי 2.37% סך ההיצע 202.59 M SUSHI

Sushiswap תחזיות מחיר עתידיות (SUSHI)

לאחר ניתוח מספר מקורות ויסודותיהם, נראה שלאסימון SUSHI יש השקפה חיובית מאוד. לדוגמא, Wallet Investor לא רק ששינתה את סושיסאפ לשורית מאוד אלא גם חזתה כי המחיר יעלה + 86.61% בשנה אחת בלבד, מחיר של 11.44 $..

מצד שני, Tradingbeast ניבא שעד סוף 2024 המחיר הממוצע של אסימון SUSHI יעמוד על 14.08 $..

תחזית לטווח קצר

AfterPriceChange
חודש 1 9.72 דולר 61.98%
2 חודשים 8.42 דולר 40.34%
3 חודשים 7.97 דולר 32.88%
6 חודשים 8.44 דולר 40.75%
1 שנה 11.57 דולר 92.92%

תחזית לטווח ארוך

AfterPriceChange
2022 11.57 דולר 92.92%
2023 13.7 דולר 128.4%
2024 17.65 דולר 194.26%
2025 15.17 דולר 152.9%

SushiSwap חיזוי מחירים 2021

2021 צפויה להיות שנה מאוד מרגשת לקריפטו. לא רק עם שוק השוורים הנוכחי, אלא גם מספר המוסדות, הארגונים והמשקיעים הקמעונאיים שמגיעים לשוק, אין ספק שמחיר סושיסאפ ימשיך במגמת העלייה שלו..

תחזית שנת 2021 תהיה חיובית עם המחיר, עם עלייה ממוצעת של + 45.53%. בהתחשב בכך שזו רק שנה אחת, זו לא עלובה מדי.

SushiSwap חיזוי מחירים 2022

בשנת 2022 תהיה גם עלייה חיובית באחוזים, אם כי נראה כי המחיר יישאר פחות או יותר במקום בו הגיע בשנת 2021, בין 9.00 $ – 10.50 $. עם זאת, עבור כל מי שמעוניין לקנות אסימונים נוספים של SUSHI, נראה שנת 2022 היא זמן טוב לפני שהרכבת באמת עוזבת את התחנה..

SushiSwap חיזוי מחיר 2025

כשמגיעים לשנת 2025, התחזית הייתה למחיר של יותר מכפול. עם עלייה אדירה של ממוצע של + 185.32%, משקיע שמחזיק כמות משמעותית של סושי בתיק (שוב, לא האוכל) יכול לצפות לרווח מסודר ביותר..

האם Sushiswap הוא השקעה טובה?

עם תחזיות מחירים כה חזקות, ועם תחום הפיננסים המבוזר (defi) הפורח ללא הרף, לא יכול להיות ספק כי השקעה של חלק מכספי התיקים שלך עבור אסימונים של SUSHI היא השקעה טובה. ככל שהשנים ימשיכו לחלוף, המשקיעים יכולים לצפות שחלק מהקרנות שלהם יוכפל יותר. לא רק זאת, אלא שכל הודר אסימון סושי יכול לצפות לומר את עצמו בשלטון בפלטפורמת Sushiswap.

אז נראה שפרויקט Sxiswap dex נראה שיש לו טוב על ידי מראה הדברים. האסימון שלו נראה חיובי מאוד מבחינה כלכלית. אנשים ממהרים לחלל הדיפי כדי לעשות את הונם. הכל נהדר, נכון? ובכן, לא ממש. אם נראה כי Sushiswap הוא השקעה טובה, מדוע יש לו מוניטין ידוע לשמצה? לשם נצלול הלאה.

איך לקנות Sushiswap?

אתה יכול לסמן את אסימון SUSHI ממגוון רחב של מרכזיות. מי שמחזיקים הכי הרבה נפח הם Binance, OKEx, Huobi Global, Sushiswap, Bitfinex ו- BKEX. אתה יכול ללכת ל CoinMarketCap אוֹ CoinGecko כדי לקבל רישום מלא של חילופי דברים.

מידע נוסף על Sushiswap

מה זה Sushiswap?

Sushiswap הוא מזלג מ- Uniswap עם אסימון ממשל משלו, SUSHI. הושק ב- 28 באוגוסט 2020, יצרנית השוק האוטומטית (AMM) הפך במהרה פופולרי יחד עם דק ההורה שלו, Uniswap. שלא כמו Uniswap, הוא מספק תכונות נוספות, כגון תגמולים מוגדלים לספקי נזילות.

תוך לקיחת קוד ה- Uniswap, הוא התפתח לפלטפורמה חדשה לחלוטין. הם הציעו תמריצים שהיו יותר מכוון לקהילה מאשר Uniswap, מה שמאפשר לכל סמל SUSHI אסימון לקבל יותר אמירה על הממשל של הפרויקט מאשר מה שסיפקה Uniswap.

כדי לתמרץ משתמשים להשתמש בפלטפורמה, כמו גם להפוך אותה למכוונת יותר לקהילה, הם התאימו את תכונות התגמולים. Uniswap מספק 0.30% מהעמלות הנוצרות מהחלפה לספקי הנזילות (LP) בהתאם לכמות הנזילות שכל משתמש סיפק. כפי שאתה יכול לראות, זה התאים היטב לתקליטורים גדולים, אך לא לאלה שהצליחו לספק כמויות קטנות בלבד.

עַל Sushiswap, ספקי הנזילות יקבלו 0.25% מהעמלות הללו, בעוד ש -0.05% הנותרים יומרו חזרה ל- SUSHI ויופצו לבעלי אסימני סושי. משמעות הדבר היא כי ספקי נזילות מוקדמים, ללא קשר לכמות שהם תרמו לבריכה, יקבלו ריבית משכר טרחה ויתאפשר להם להיות חברים מוקדמים בשלטון..

לא רק זאת, אם משתמש החליט למשוך את כספו מהמאגר, הוא עדיין יוכל להרוויח חלק מאותה עמלה של 0.05% ב- SUSHI מכיוון שהיו בעבר בעלי אסימונים של SUSHI. כפי שאתה יכול לראות, תוכנית זו הייתה אטרקטיבית מאוד ומספר הכספים שהיו נעולים התפוצץ! עם זאת, האופן שבו Sushiswap הצליח לרכוש מיליארד דולר בשבועיים היה שנוי במחלוקת.

התקרבותו של סושישפ הייתה למעשה התקפת ערפד על יוניסאפ. מה זה? כדי לגרום למשתמשים לעבור לפלטפורמה שלה על ידי לקיחת אסימוני הנזילות שלהם והנחתם על Sushiswap, יצר סושי תגמולי תמריצים מאוד עבור אותם מהגרים המוקדמים. התגמולים הללו היו בצורה של מתן אותם מהגרים כמויות גבוהות של אסימונים של SUSHI. הם עשו זאת על ידי הטבעת 1000 SUSHI לכל בלוק בשבועיים הראשונים לאחר השקתו. זה בעצם שאב את החיים מ- Uniswap בשני המשתמשים, בבריכות הנזילות ובנפח המסחר. ההערכה הייתה כי למעלה מ -90% מהמשתמשים לקחו את האסימונים שלהם והועברו לסושיסאפ.

ל תמריץ עוד יותר המשתמשים להשתמש בפלטפורמה, תגמולי האסימונים המוקדמים הללו הופחתו ל 100 אסימונים לחסימה עבור מהגרים מאוחרים יותר. כמו כן, אלו ששימשו את אסימוני SUSHI שלהם קיבלו עמלות נוספות.

למי שרוצה לספק נזילות, יש לו שתי אפשרויות. ברגע שאתה קופץ אל אתר sushiswap, אתה יכול לבחור לספק נזילות בקטע החווה או בתפריט Onsen החדש שלהם. מדור החווה הוא מאגר נזילות רגיל. תפריט Onsen, אם כי, הוא מערכת תגמולים סיבובית. פירוש הדבר שאלו בממשל מצביעים על אילו זוגות יוצגו, שיישארו זהים ואילו לא.

בכל הקשור לטוקניקה של SUSHI, במקור, לא היה אספקה ​​מקסימלית לאסימון. לאחר השקת שבועיים מספר ה- SUSHI שהופק בכל בלוק היה 100. עם זאת, זה היה מאוחר יותר החליט להחזיק מכסה קשה בפועל על מספר ה- SUSHI המוטבע ועל כמה שינויים אחרים. ההיצע המרבי הוא 250,000,000, והוא צפוי להגיע עד נובמבר 2023.

בנוסף הוגדר כי יופחת מספר אסימוני SUSHI המוטבעים בכל בלוק. נכון לעכשיו, רק 60 SUSHI / בלוק מוטבעים, והוא יקטן שוב ל 50 עד ה -1 בפברואר 2021. זה ללא ספק יעזור למחיר להדוף את האינפלציה, שכן זו כנראה הסיבה העיקרית שהשינויים הללו התרחשו.

בכל הנוגע לשליטה על המערכת האקולוגית של סושישפאף, כל הודלר של SUSHI זכאי להיות חלק ממנה ממשל.  נכון לעכשיו, כל שינויים מבניים גדולים ושימוש ב- devfund (קיצור של קרן מפתחים) נבחרים על ידי הקהילה, בעוד OxMaki וצוות הליבה יחליטו על שינויים קטנים יותר. לַחֲכוֹת. מי לעזאזל OxMaki?

הקבוצה

המחלוקת סביב Sushiswap אינה מסתיימת בהתקפת הערפד שלה. בעוד שלפרוטוקולי defi אחרים כמו Aave, Compound ו- Uniswap היו מייסדים ידועים, מייסדים של Sushiswap לא היו. למעשה, זהותם המדויקת עדיין אינה ידועה. מישהו עם השם בדוי שף נומי הקים את סושיסאפ. שני מייסדים אחרים היו sushiswap ו- OxMaki. כל האנשים שידעו עליהם הם ידיות הטוויטר שלהם.

בעוד שהשף נומי בתחילה שלחו את מפתחות הניהול שלו לחוזה ההעברה לחוזה נעילת זמן, מה שמונע ממנו גישה מלאה לכל מאגר, והזמין כל ארגון לבקר את הפרוטוקול כדי להבטיח את האימות והאבטחה שלו, הפחד האמיתי עמד להימשך. מקום.

יציאה מהונאה

כמו לאכול חתיכת סושי עם נתח גדול של וואסאבי שתקוע עליה, השף נומי ניסה אז ליזום מה שנראה כמו הונאת יציאה. בעוד שלשף נומי לא הייתה גישה לקרנות הבריכה, הייתה לו גישה ל- devfund, שהקצתה 10% מכלל אסימוני SUSHI שהופצו. ב -5 בספטמבר הוא הסיר את כל הנזילות שלו מ- Uniswap ולפתע מכר את כל אסימוני SUSHI בפונד-פונד תמורת 70,000 ETH, בשווי של 30 מיליון דולר.!

השף נומי ניסה להצדיק את מעשיו, אך הקהילה פחדה כי לאלמוני יש כוח רב מדי ואיבד אמון. האסימונים בתוך devfund היו אמורים לממן המשך פיתוח ומחקר לפרויקט. הם לא היו אסימונים אישיים. אפילו עמית מייסד OxMaki הביע זעזוע ואכזבה ממעשיו של השף נומי. באופן לא מפתיע, סערה זו גרמה למחיר של SUSHI להתכלות.

למרבה המזל, סם בנקמן-פרייד (SBF), מנכ”ל אמיידה ריסרץ ‘, שהיה גם אחד השקיות הגדולות ביותר של SUSHI, קפץ פנימה והציל את הפרויקט כמעט. הוא הציע לשלוט בפרויקט כדי לאפשר חלקה ומוצלחת של הגירת המשתמשים המתמשכת לפרויקט. השף נומי אישר ומסר לו את המפתחות. SBF יצרה אז ארנק רב חתימות על מנת להפוך אותו לביזור.

זמן לא רב לאחר מכן, השף נומי החזיר במפתיע את הכספים שלקח! בציוץ שלו היה לו “F **** up”. לא ידוע אם הוא פעל מתוך אשמה או מחשש להיות מבוקש על ידי הרשויות.

כל זה קרה תוך חודש מיום השקתו של הפרויקט!

סיכום

לסושיסאפ יש אחד מסיפורי המקור השנויים במחלוקת והפכפכה ביותר אי פעם. על רקע ההייפ הדפי שהיה ועודנו מתפוצץ, האירוע עם השף נומי הוכיח שבדיקות ואיזונים וסמכות מבוזרת הם תנאי חזק לכל פרוטוקול מבוזר. האירוע הזה הותיר ללא ספק טעם מגעיל, ווסאבי בפי רבים, ויכול היה להוות מכת מוות לפרויקט.

אף על פי כן, למרות הכל, סושיסאפ יצא מחוסר הוודאות הכאוטי הזה חזק מתמיד. כעת הוא מכוון יותר לקהילה, כאשר משתמשים רשאים להגיש הצעה ולהצביע עליו, כמו גם בדיקות ואיזונים רבים שמוצבים כעת כדי להבטיח שאירוע כזה לעולם לא יקרה שוב..

מנקודת מבט של משקיע העובדה שפרויקט הצליח לצאת מאירוע כה חמור צריכה לשמש הוכחה לחוסן העז של הפרויקט והקהילה להבטיח את הישרדותו. למרות הפחד שהיא יצרה, הדעה היא כי יש להתייחס לשיעור זה במבט חיובי.

כנגד הכל, הפרויקט שרד ועכשיו משגשג. הקהילה שלה הוכיחה את כוחה להתגייס כנגד כל איום הן על האינטרס הכספי שלהם והן על האינטרס של מימון מבוזר בכללותו, גם אם כמעט מצץ את החיים מפרויקט defi אחר.

לא משנה איך אפשר לראות את הפרויקט, ישנה תחרות חזקה בין פרוטוקולי הצפנה ודיפי רבים, שלכל אחד מהם הדרך שלהם להבטיח שהפרויקט שלהם ימשיך להיות רלוונטי בשוק צעיר כל כך. עם זאת, כל משקיע שרוצה להחזיק תיק השקעות בריא, צריך לשקול להוסיף מעט סושי לתזונה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me