מטבעות קריפטוגרפיים עומדים להשפיע רבות על המסחר המרכזי. לא יותר מאשר Syscoin, שמטרתה לא פחות מפלטפורמה מבוזרת לקמעונאות מקוונת. במילים אחרות, Syscoin יכול להיות אמזון או וולמארט הבאה.

חנויות קמעונאיות אלה זכו לביקורת נוקבת יותר ויותר על הטקטיקה המונופוליסטית שלהן ופרקטיקות העבודה בדם קר. אך יחד עם זאת, נראה כי אין שום אלטרנטיבה למודל המסחר האלקטרוני הריכוזי שהם מגלמים, שום דבר שיציע את אותו שילוב של מהירות גבוהה, מחיר נמוך ונוחות עילאית..

עם זאת, אם סיסקוין תצליח במטרתו לבטל את המתווכים כליל, ולאפשר לאנשים להשתמש במטבע הווירטואלי כדי לסחור ישירות אחד עם השני ברשת הבלוקצ’יין, יכול להיווצר צורה חדשה של שוק כולל ושוויוני..

זה באמת יכול להיות משחק מחלף, ובגלל זה החלטנו להביא את המאמר הזה לחיזוי מחיר של Syscoin!

חיזוי מחיר של Syscoin

עד כמה התרחיש הזה משתלם? האם Syscoin באמת עומד במשימה? מה המקורות וההיסטוריה של פלטפורמה זו, ומה הסיכויים העתידיים שלה? האם אתה, המשקיע, צריך להתייחס קצת למיזם המבטיח הזה? אם להיות בוטה, כמה תעלה המניה שלה בשנים הקרובות?

ניתוח מחירים היסטורי של Syscoin

הושק בשנת 2014, סיסקוין הוא אחד המטבעות הקריפטוגרפיים הראשונים שקפצו לעגלת הבלוקצ’יין. עם זאת, במשך כמעט שלוש שנים, עד שנת 2017, הוא נותר שווי שוק נמוך בשווי שוק, עם מחיר של סנט לאסימון. כמו אלטקוינים אחרים, היא עברה הפעלת שור מתמשכת בין השנים 2017 ל 2018, וכמעט נגעה בסימן הדולר בינואר 2018. בינתיים, סייסקוין הציג מספר חידושים שנדונו לעיל, ובעוד שהמחיר התרסק בסופו של דבר, הוא נשאר ב טווח של 4-10 סנט.

מחיר נוכחי, שווי שוק, & פרטי אספקה

בזמן כתיבת שורות אלה נסחרת סיסקוין במחיר של 11.5 סנט לאסימון, עם השינוי של 5.82% ביממה האחרונה. שווי השוק של האלטקוין הוא 69.26 מיליון דולר. ההיצע הכולל של Syscoin הוא 888 מיליון.

syscoinSyscoin (SYS)

דרגה: 235$ 0.198318 מחיר (BTC) .000.00000400 Marketcap$ 121.80 MVolume$ 17.90 M24h שינוי 3.85% סך ההיצע 888.00 M SYS

תחזיות מחיר עתידי של Syscoin

חיזוי מחירים דורש ניתוח היסטורי מדוקדק והקרנה נבונה של ניתוח זה בעתיד. נכון שביצועי העבר אינם ערובה להצלחה עתידית.

יחד עם זאת, אם ההבטחות מתקיימות, היעדים מתקיימים על פי הציפיות ויעדים חדשים וחדשניים המוצבים כל הזמן, ניתן לחזות סביר לעתיד מזהיר וורוד. כל זה נכון לגבי Syscoin, שסיכוייו משוערים להלן:


תחזית לטווח קצר

שינוי AfterPrice
יום 1 0.118 דולר 1.72%
שבוע 1 0.210 דולר 81.0%
חודש 1 0.123 דולר 6.03%
1 שנה 0.135 דולר 16.4%

תחזית לטווח ארוך

AfterPriceChange
1 שנה 0.135 דולר 16.4%
2 שנים 0.119 דולר 2.59%
3 שנים 0.122 דולר 5.17%
5 שנים 0.145 דולר 25%

* חיזוי מחיר זה מבוסס על הנתונים שנאספו ממקורות שונים המיועדים אך ורק למטרות חינוכיות ואינם נלקחים כייעוץ השקעות. על המשתמשים לבצע את המחקר שלהם לפני שהם משקיעים.

חיזוי מחיר Syscoin 2021

Syscoin ימשיך לצמוח ולחדש לאורך השנה.

על פי התחזית והניתוח האלגוריתמי, מחיר אסימון 1 של Syscoin (SYS) עשוי להיות סביב 0.131 בשנת 2021.

חיזוי מחיר של Syscoin 2022

עם ממשק חדש ומשופר וחדירה נרחבת של בלוקצ’יין בחברה, Syscoin אמור להמשיך במהלך הנוכחי.

לפי התחזית והניתוח האלגוריתמי, מחיר אסימון 1 של Syscoin (SYS) עשוי להיות סביב 0.135 $ בשנת 2022.

חיזוי מחיר Syscoin 2025

Syscoin יגיע ככל הנראה לנקודת שיפוע השנה מכיוון שיותר ויותר אנשים ישתמשו בה לעסקים היומיומיים שלהם.

לפי התחזית והניתוח האלגוריתמי, מחיר אסימון Syscoin 1 (SYS) עשוי להיות סביב 0.210 $ בשנת 2025.

האם סיסקוין השקעה טובה?

בעוד מטבעות רבים סטגנו ואף נכנסו למצב תרדמה, סיסקוין קבע בשקט יעדים, עונה על הציפיות ומילא את הבטחותיו. היא נתמכת על ידי צוות מבריק (ראה להלן) עם חידושים אמיתיים. עם מאפיינים כמו פרוטוקול ZDAG, זה עשוי אפילו להיות במרחק מדהים מהשגת הגביע הקדוש של בלוקצ’יין במהירות גבוהה וביטחון חזק..

בעוד שמתחרים (כמו Neo, Origin או BitBay) נמצאים בתחום, לא קשה לדמיין כי Syscoin, עם גשר Ethereum הרב-תכליתי, יהיה הראשון שיציע גרסה מבוזרת באמת של שוק אמזון בעתיד הקרוב. . ככל שזה נוגע, יש לו סיכוי מבריק.

עם זאת, ישנם חסרונות גם לשווקים מבוזרים. המובהק ביותר הוא היעדר הרגולציה. לא ברור כיצד פלטפורמת Syscoin יכולה למנוע מכירה של פריטים לא חוקיים כמו סמים וכלי נשק. פריטים מסוימים, כגון אקדחים, הם חוקיים בתחום שיפוט אחד וחוקיים אחרים. איך שוק מבוזר יטפל בבעיות כאלה?

ציות הולך להיות כאב ראש גדול. עם זאת, לא מן הנמנע כי יושג פיתרון ישים. Syscoin מתעקש בתוקף שהוא עומד בכל החוקים והתקנות הרלוונטיים.

אחרי הכל, הקמעונאות המקוונת, כשהיא הופיעה לראשונה, חוללה בלבול שאין דומה לו בנוגע לסמכות שיפוט. בלבול כזה התבהר עם הזמן, ואמזון, איביי וענקים אחרים הפכו לחברות הגדולות ביותר על פני כדור הארץ.

איך לקנות Syscoin

Syscoin זמין במספר מרכזיות כגון Binance, Bittrex, Coinswitch ואחרים. אם כבר מחזיקים בביטקוין, תוכלו להשתמש בארנק הביטקוין שלכם להחלפת סיסקוין. צור חשבון בבורסה, אמת את זהותך ואבטח את חשבונך באמצעות אימות דו-גורמי. כעת הפקידו כספים בחשבון, וברגע שהכספים מופיעים, החליפו אותם בכמות הרצויה של Syscoin.

מידע נוסף אודות Syscoin

Syscoin הושק בשנת 2014 כמזלג ביטקוין וניתן למזוג אותו יחד עם ביטקוין, מה שמעניק לו בסיס מאובטח. יחד עם זאת, Syscoin מהיר יותר וניתן להרחבה הרבה יותר, ומשיג תפוקה של יותר מ 60000 עסקאות בשנייה (TPS), לעומת פחות מ -20 עבור Bitcoin..

נראה שסיסקוין פתר באמת את מה שכינה ויטליק בוטרין “טרילמת הבלוקצ’יין:” העובדה הנראית לעין כי בין מעלות הביזור, הביטחון והמדרגיות, ניתן לבחור רק בשניים ולוותר על השלישי..

כדי לוודא, כרטיסי אשראי קונבנציונליים בוחרים בשני האחרונים על חשבון הראשון (הם נשלטים על ידי תאגידים כמו VISA), בעוד שאלטקוינים, מבוזרים מעצם הגדרתם, בוחרים אחד או השני מבין שני האחרונים..

Syscoin חותך את הקשר הגורדי עם פרוטוקול ה- Z-DAG המהיר להפליא, מנגנון קונצנזוס של הוכחת עבודה שנבנה על גבי שכבת Syscoin הראשית..

בנוסף לפלטפורמת מסחר אלקטרוני חזקה, Syscoin 4.0 בנה גשר דו כיווני מהיר ומאובטח עם Ethereum, מה שהופך אותו למשתף פעולה עם אסימוני ERC-20. בדרך זו, מפתחי Ethereum יכולים לנצל את תכונות Syscoin, ולהיפך.

עסקאות אתריום, כמו אלה של ביטקוין, הן איטיות יחסית, אך משתמשים יכולים לגייס את התפוקה הגבוהה של סיסקוין כדי לבצע כמויות של אסימונים במהירות ברחבי הרשת; כמו כן, משתמשי Syscoin יכולים להשתמש בתכונות Ethereum כגון חוזים חכמים. עם הזמן מפתחים יוכלו לבנות גשרים ברשתות אחרות לפי הצורך, מה שהופך את הפלטפורמה לחזקה הרבה יותר.

Syscoin מציע גם שירות אימות דיגיטלי, המאפשר למשתמשים להשתמש בקריפטוגרפיה כדי להנפיק ולאמת אישורים דיגיטליים מוצפנים (כותרות, אחריות, רישיונות וכו ‘)..

Syscoin אינו חף ממתחרים. פלטפורמות אחרות כמו Origin ו- Bitbay שואפות גם להציע פרוטוקולי מסחר אלקטרוני מבוזרים. המשקיעים יהיו חכמים לקחת בחשבון את המתחרים הללו תוך הערכת הסיכויים לטווח הארוך של Syscoin.

הקבוצה

Syscoin מוביל על ידי Jag Jag Sidhu, המייסד המשותף ומפתח הליבה המוביל של הפלטפורמה. הוא מומחה בלימוד מכונה ובינה מלאכותית עם יותר מ -20 שנות ניסיון בפיתוח תוכנה. צוות השיווק מורכב מאנדרס קורטס, מפתח dApps, יחד עם צוות של מפתחים אחרים.

סיכום

לסיכום, Syscoin הוא פלטפורמה מבטיחה עם פוטנציאל עצום לצמיחה עתידית. לאחר התחלה איטית למדי, היא בנתה יכולת, והיא הציגה מספר רב של תכונות חדשניות בדרך. היא אף טוענת שהשיגה רמת אבטחה גבוהה בשילוב מהירות גבוהה.

אם זה ימשיך בדרך זו, סביר לחזות עתיד שבו הוא יכול להציע שוק כולל ומבוזר באמת – אמזון בלוקצ’יין – בו כל אחד יכול להשתתף. עם זאת, נותרו מכשולים. הברורה ביותר, כמובן, היא שאלת הרגולציה, אילו כלבים טכנולוגיית הבלוקצ’יין בכלל. האם שוק מבוזר באמת ייכנס לכוונת הכוונת של הרגולטורים?

אמזון, למשל, היא תאגיד הפועל במסגרת חוקית מוגדרת היטב. יתכן שלא תישא באחריות לכל חוקיות החוק המתרחשות באתרו, אך היא מחויבת, במקביל, למנוע מהם את יכולתם הטובה ביותר על ידי נקיטת פעולות מסוימות.

האם תהיה מסגרת חוקית דומה עבור Syscoin כשמדובר במימוש בוגר? או שסיסקוין ייאלץ לפעול בצללים, מקום מפלט לפושעים ולסוחרי סחורה מוצלת?

רק הזמן יגיד, אבל אין שום סיבה להיות פסימי בטרם עת בציון זה. בלוקצ’יין זוכה לקבלת המיינסטרים מדי יום, אפילו על ידי ממשלות, כך שנוכל לקוות לקבל השקפה נאורה ומתקדמת במקום להשבית את הפרויקט בימיו הראשונים..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector