סחר והחלפת מטבעות באחר יכול להיות מפרך, מבלבל, גוזל זמן ולא זול. האם זה לא יהיה נהדר אם היה שם פרוטוקול שלא רק יאפשר לך להחליף או להחליף אסימונים אלא שהוא גם סופר קל לשימוש? הו חכה. יש! זה נקרא Uniswap, והאסימון שלהם הוא UNI.

לומר שהיה באז על הפרויקט הזה והאסימון שלו כשהוא הושק עוד בספטמבר 2020 הוא לשון המעטה. היה הפרעה נהדרת סביב הפרויקט לפני כן, כאשר האסימון שלו נרשם בכמה בורסות תוך שעות ספורות, ונפח המסחר הגיע ליותר מ -5 מיליארד דולר ביום! אבל למה? מה יש ב- Uniswap שכולם התרגשו כל כך?

מאמר זה ינסה לענות על שאלה זו ולספק תחזית מחיר של Uniswap הן לטווח הקצר והן לטווח הארוך על פני האסימון שלה כדי לקבל הבנה רבה יותר מדוע אסימון UNI ממשיך להיות כל כך שורי.

חיזוי מחיר ללא החלפה

ניתוח מחירים היסטורי של Uniswap

למרות שהבורסה המבוזרת (dex) קיימת מאז שנת 2018, זה היה רק ​​בשנת 2020 כשהאסימון של ה- UNI התחיל להתקיים. כשהוא שוחרר לראשונה ב- 16 בספטמבר, היה לו מחיר התחלתי של 3.00 דולר בלבד. עם זאת, בגלל ההייפ האכזרי סביבו, Uniswap המחיר עלה דרסטית עד $ 7.00 עד 19 בספטמבר 2020, על פי CoinMarketCap.

לאחר שההייפ וההתרגשות החלו להתפוגג, גם המחיר החל לרדת, אך הוא לא חווה נפילה דרסטית מאשר אסימונים אחרים, וגם לא היה נמוך בכל הזמנים. הנמוך של כל הזמנים עמד על 1.03 דולר ב -17 בספטמבר 2020, לפני עליית המחירים שלה, על פי CoinGecko. אף על פי ש- CoinMarketCap מציין כי השפל של כל הזמנים הוא 0.4190 $ באותו יום. היא חוותה את שיאה של כל הזמנים של 8.44 $ רק יום לאחר שהחלה להירגע ולרדת.

המחיר של UNI המשיך לרדת ככל שהחודשים התגלגלו, אם כי הוא מעולם לא ירד מתחת ל -2 דולר לפני שהוא התחיל שוב לעלות לאט במחירו, הודות לריצת השוורים ב -2020. UNI סיימה את שנת 2020 במחיר של 5.00 $. מאז הוא המשיך לגדול, וכעת הוא נמצא על סף עליית השיא הקודם של כל הזמנים.

מחיר נוכחי, שווי שוק, & פרטי אספקה

בעת כתיבת מאמר זה, מחיר אסימון UNI אחד הוא כיום 7.44 $. כרגע הוא מדורג במקום ה -20 בכל שוק הקריפטו. יש לזה שווי שוק של 2,070,905,210 דולר עם 277,250,381 יחידות ממשל אוניברסיטאיות שנמצאות כעת במחזור. ההיצע המקסימלי שלו הוא 1,000,000,000.

uniswapUniswap (UNI)

דרגה: 8$ 31.44 מחיר (BTC) .0000.00062300 Marketcap$ 16.46 BVolume$ 1.58 B24h שינוי 11.42% אספקה ​​כוללת 1,000.00 M UNI

תחזיות מחיר עתידיות של Uniswap (UNI)

נראה כי ההייפ סביב Uniswap מעולם לא שכך. משקיעי ארנק מדד כיום את אסימון ה- UNI בשערי מאוד. זה לא מפתיע לאור הפופולריות של הפלטפורמה. גם כשחוותה מזלג בתחילת ספטמבר 2020, והולידה את הרקס היריב והשנוי במחלוקת בשם Sushiswap, יצרנית שוק אוטומטית (AMM) ממשיכה להיות מנוצלת מאוד, והיא מהווה את ה- dex של כל משתמש חדש שרק נכנס לשוק הקריפטו.

תחזית לטווח קצר

AfterPriceChange
חודש 1 $ 10.48 40.97%
2 חודשים 12 דולר 61.45%
3 חודשים 10.09 דולר 35.78%
6 חודשים 10.6 דולר 42.6%
1 שנה 11.11 דולר 49.39%

תחזית לטווח ארוך

AfterPriceChange
2022 12.15 דולר 63.37%
2023 13.7 דולר 84.28%
2024 20.37 דולר 173.98%
2025 24.84 דולר 234.06%

חיזוי מחיר לא מוחלף 2021


תחזית המחירים לשנת 2021 נראית חיובית מאוד. ההערכה היא כי עד סוף השנה, כל הודלר של UNI יכול לצפות לעלייה של 49.39% מהמחיר הנוכחי.

חיזוי מחיר לא מוחלף 2022

שנת 2022 נראית חיובית עוד יותר מכיוון שהתחזית היא שהמחיר ימשיך לעלות. הוא צפוי שעד יוני כל משקיע יכול לצפות לעליית מחירים כמעט כפולה.

חיזוי מחיר לא מוחלף 2025

נראה כי שנת 2025 אינה שונה, מלבד היותה חיובית יותר. המשקיעים יכולים לצפות לעלייה של 194.45% בממוצע מהמחיר הנוכחי.

האם ביטול החלפה של השקעה טובה?

לאחר סקירה של כמה מקורות תחזית מחירים ובחינת יסודות הפרוטוקול, ניתן לומר בביטחון רב כי השקעה ב- Uniswap היא השקעה טובה. למרות שההייפ סביב האסימון פחת במידה ניכרת, זה לא אומר שהביקוש אליו ירד גם הוא. משקיעי ארנק, Digitalcoin, Tradingbest ואחרים חזו את תחזית המחירים החיובית ביותר של UNI. אם יש לך הזדמנות להסתכל על יסודות הפרוטוקול והאסימון, לא קשה להבין מדוע זה כך.

כיצד לקנות Uniswap?

ניתן לרכוש UNI ממספר מרכזיות שונות. נכון לעכשיו, אתה מוצא את זה ברשימות Binance, Coinbase Pro, Uniswap dex עצמו (V2), Bithumb וכו ‘. רבות מהבורסות הללו הן בעלות נזילות גבוהה של UNI, כך שאינך צריך לדאוג להחמרת מחירים פתאומית. אתה יכול לדלג אל CoinMarketCap או CoinGecko כדי לקבל רשימה מלאה של הבורסות המפרטות את UNI.

מידע נוסף על Uniswap

מה זה Uniswap?

Uniswap היא פלטפורמת חילופי מבוזרת (DEX) בה משתמשים יכולים לעשות שני דברים; להחליף או להחליף אסימונים באחר ו / או לספק נזילות.

כדי להחליף או להחליף, תחילה עליך לוודא שאתה נמצא בקטע החלפת הפלטפורמה. ואז אתה מחבר את הפלטפורמה עם הארנק שלך, לוחץ על האסימונים שאתה רוצה להחליף בהם, משלם תשלום מינימלי וזהו! זה כל כך קל.

משתמשים יכולים גם להוסיף נזילות לפלטפורמה על ידי מעבר לסעיף הנזילות. לאחר מכן יש לך אפשרות להוסיף נזילות למאגר הקיים כבר או ליצור זוג נזילות משלך. העמלות שמשתמשים משלמים כאשר הם מחליפים אסימונים עוברות לספקי הנזילות, שמשתכרים 0.30% מהעמלות ביחס לכמות הנזילות שהם מספקים. כדי למשוך עמלות אלה, המהוות כעת עניין, המשתמשים צריכים למשוך את האסימון שהוסיפו לו נזילות. שוב, זה פשוט כמו זה!

אזהרה הוגנת, אם כי! משתמשים שמוסיפים נזילות עשויים להיות בסיכון אובדן צירוף.  מה זה? זה כאשר ספקי נזילות מתמודדים עם הפסד עקב סטיית מחירים. כפי שהשם מרמז, הפסד זה יכול להתהפך כאשר אחד ממחירי האסימונים שלך מקטין את עצמו. עם זאת, זו אינה ערובה ועלולה לגרום לאובדן קבוע.

ה- Uniswap dex הושק בנובמבר 2018. בהיותו אוטומטי ובהתאם לחוזים חכמים, Uniswap פתר רבות מהנושאים הראשוניים שפקדו את חילופי הדברים המבוזרים הראשונים. ב- 16 בספטמבר 2020, הפרוטוקול הלך צעד קדימה כשהחל להנפיק את אסימון הממשל של UNI למשתמשים רבים בעבר. רווחיות זו הגבירה ואפשרה לכל בעל UNI סמלי לקבל אמירה על ניהול הפרוטוקול, מה שמספק ביזור נוסף..

UNI כאסימון תגמול וממשל

כאשר Uniswap נוצר לראשונה, לא היה לו אסימון, ומלבד מתן נזילות, לא היה לו הרבה תמריץ אחר. רק לאחר המזלג של סושיסאפ ושיטת כריית הערפדים שלו, הכריזה יוניסאפ על שחרור אסימונים משלו, שנקרא חַד.

בעוד שחלק ניכר מההיצע הזה עבר למפתחים ומשקיעים, מה שמשך את תשומת ליבם של כולם היה כאשר Uniswap הודיעה כי 15% מכל מיליארד האסימונים של UNI שהוטבעו יוטלו ויימסרו לכל מי שיש לו רקורד היסטורי של באמצעות uniswap לפני ה- 1 בספטמבר 2020. זה אפשר לכל כתובת לתבוע 400 יחידות ממשל.

בנוסף לכך, כל מי שסיפק נזילות היסטורית הוזרק גם הוא חלק יחסי על בסיס הזמן וכמות הנזילות שסופקה..

עם זאת, זה היה רק ​​15% מסך ההיצע. כל מי שרצה לשים את ידיו על כמה אוניברסיטאות היה צריך לקנות כמה מהבורסה או לספק נזילות. מי שיעשה את האחרון, יש רק ארבע בריכות נזילות שתגמלו משתמשים ב- UNi:

  • ETH – USDT (קשירה)
  • ETH – USDC
  • ETH – DAI
  • ETH – WBTC (Bitcoin עטוף)

תוכנית זו פועלת רק למשך חודשיים, עד ה -17 בנובמבר 2020. וביתר שאת, כדי לקבל תגמול משמעותי מאותו UNI, תצטרך לספק כמות גדולה למדי של ETH או מטבעות יציבה או להמתין זמן רב מאוד. לכן הרבה יותר פשוט לקנות UNI בבורסה, מה שמאפשר ליצור ביקוש, מה שהוביל לעליית מחירו. אז אתה יכול להבין כמה התרגשות הייתה סביב קהילת הצפנה בנוגע ל- Uniswap.

בנוסף לכך, Uniswap מחזיקה סכום משמעותי של UNI במילואים כדי לתמרץ משתמשים כפרס לספק נזילות ולהשתתף בניהול הפרוטוקול. לבעלי ה- UNI יש לומר באיזה כיוון הם רוצים ש- Uniswap ילך. אלה המחזיקים בכ -1% מההיצע הכולל של UNI יכולים אפילו להגיש הצעות. ההנחה היא כי בעלי השליטה בממשל יתמרצו להפוך את הפרוטוקול לאטרקטיבי יותר, להגדיל את היקף המסחר שלו, וליצור ביקוש נוסף לאסימון, אשר מן הסתם יעלה במחיר..

הקבוצה

המפתח היידן אדמס יצר את Uniswap. מהנדס מכוניות לשעבר, היידן פוטר מעבודתו ועזב את הטהרה עד שחבר הכיר לו את המטבע הקריפטוגרפי, במיוחד את’ריום. הוא הסתקרן, הוא למד לפתח קוד ועבד על פרויקטים רבים לפני שנתקל בבורסה המבוזרת ששולטה בעבר בשם EtherDelta..

היידן לא התרשם מדקס. זה נראה … מסובך וגס, וחשב שאפשר לשפר אותו. עם זאת, מה שגרם לו להתחיל לעבוד על פרויקט משלו היה כאשר נתקל במאמר של Reddit של מייסד Eethereum, Vitalik Buterin, כי לקרוא, ‘בואו ננהל בורסות מבוזרות ברשת כמו שאנחנו מנהלים שווקי חיזוי.’

בהשראתו, הוא התחיל לעבוד על הקסם שלו, ולאחר חודשים רבים של קידוד אינטנסיבי ורק הוענק לו מענק בסך 65,000 $ מקרן Ethereum, הוא הוציא את הגרסה הראשונה שלו ל- Uniswap בנובמבר 2018. A גרסה 2 הושק במרץ 2020, מה שהופך אותו לבטוח וחזק יותר והופך אותו לפלטפורמת ה- dex האייקונית האפשרית בכל מערכות אקולוגיות של Ethereum.

סיכום

בהתחשב בפוטנציאל התגמול לרכישה והחזקת UNI, אין זה מפתיע שמחירו עלה בהתמדה. וכששוק השוורים הנוכחי בעיצומו, ניתן לומר בביטחון כי מחירו של UNI יעבור לנהיגה מוגזמת. כשהפרוטוקול כל כך קל לשימוש, הוא מהווה מקור חלופי עבור המשתמשים להרוויח הכנסה פסיבית, הן בעמלות והן ב- UNI.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector