עבור מי שאינו חדש בשוק הקריפטו, זה יכול להיות קצת מכריע כשמנסים לקנות את הקריפטו הראשון שלך; לא רק שממשק הבורסה כולו חדש לחלוטין, אלא אם כן כבר יש לך ניסיון בשוק המניות, זה יכול להיות מבלבל עוד יותר כאשר האסימון שאתה רוצה לקנות מתואם משום מה למחיר מטבע אחר כמו Bitcoin , או למטבע יציב כמו Tether. האם זה אומר שעליך לקנות תחילה את הקריפטו שאליו הוא משויך? בתסכול, כן.

למרבה המזל, מאמר זה יכול לסייע בהפגת חלק מהלחץ על ידי מתווה מדריך צעד אחר צעד כיצד לרכוש את המטבע הראשון שלך. מאמר זה מיועד במיוחד למי שרוצה לקנות אסימון VET של VeChain. עם זאת, ניתן להעביר את המדריך בקלות לרכישת מטבעות קריפטוגרפיים אחרים.

מדריך מהיר: כיצד לקנות VeChain

1. היכנסו לאתר Binance

2. הירשם וקבל את אימות חשבונך

3. הגדר את ה- 2FA שלך

4. לחץ על כרטיסיית Exchange

5. בחר את הזוג שברצונך להחליף עם VET

6. לחץ על “קנה הזמנה” והזן את הזמנתך עד שתמלא את הזמנתך באמצעות כרטיסיית ההזמנה

7. עכשיו אתה הבעלים הגאה של כמה מכשירים מקצועיים

לך לביננס

היכן ניתן לרכוש VeChain – 5 הבורסות המובילות

NameDeposit Method קנה
בינאנס

חילופי פיננסים

 • העברה בנקאית (ACH)
 • העברה בנקאית
 • מטבע מוצפן
 • כרטיס חיוב
 • העברה בנקאית
דֵרוּג: 5


עבור לקנייה

Crypto.com

 • כרטיס אשראי
 • פייפאל
 • TransferWise
 • קריפטו
דֵרוּג: 5

עבור לקנייה

בצ’אנגלי

 • קריפטו
 • כרטיס אשראי
דֵרוּג: 5

עבור לקנייה

KuCoin

 • קריפטו
 • כרטיס אשראי
 • כרטיס חיוב
 • Paypal
דֵרוּג: 5

עבור לקנייה

ארנק אטומי

 • קריפטו
 • כרטיס אשראי
דֵרוּג: 5

עבור לקנייה

1. בינאנס

מבוסס במלטה, Binance נחשב לבורסת הקריפטוגרפים הגדולה בהיקף המסחר היומי. לא מעט מכיוון שסוחרים יכולים למצוא עד 540 סוגים של מטבעות קריפטוגרפיים, כולל VeChain.

למרות שבמקור מדובר בבורסת קריפטו-לקריפטו בלבד, כעת היא יכולה להקל על מספר מוגבל של פיקדונות ומשיכות מטבע פיאט, באמצעות העברות בנקאיות או כרטיסי אשראי.

מה שהופך את Binance למושכת במיוחד הם דמי המסחר הנמוכים שלה (0.01%). אם אתה קונה ומחזיק את האסימון המקורי שלו, BNB, יהיה לך פחות עמלות לשלם. בנוסף, אין צורך ב- KYC (Know-your-customer) כל עוד אתה מפקיד קריפטו על חשבונך. אתה פשוט פותח חשבון, מגדיר את האימות הדו-גורמי שלך, מממן את חשבונך על ידי הפקדת מטבעות או רכישת מטבעות באמצעות כרטיס אשראי הוויזה שלך או העברה בנקאית אם פלטפורמת החליפין תומכת במטבע המקומי שלך..

עבור משתמשים עם דרכונים אמריקאים, הפלטפורמה הוכרז זה יגביל סוחרים כאלה. הסיבה העיקרית לכך היא שבינאנס השיקה בורסה ייעודית לאזרחי ארה”ב העומדת בכל דרישות הרגולציה, הנקראות Binance.US.

2. צ’אנג’לי

מטה המטה שלה במלטה, צ’אנגלי הוא בורסה אנונימית המאפשרת למשתמשים לקנות ולסחור במטבעות קריפטוגרפיים מבלי לעבור KYC. אתה יכול לגשת לבורסה דרך האתר שלהם, באפליקציה הסלולרית (אנדרואיד בלבד), או באמצעות ארנקים שונים של צד שלישי כגון Trezor, Ledger, Exodus, Jaxx, Coinomi ו- Edge..

אתה יכול לרכוש את VeChain באמצעות מטבע מטבע אחר או באמצעות כרטיס אשראי או כרטיס חיוב. עם זאת, חשוב לציין כי העמלות הכרוכות בכרטיסי אשראי או חיוב גבוהות משמעותית. הסיבה לכך היא שכשהמערכת מקבלת את הכרטיס שלך, היא צריכה להמיר את מטבע הפיאט שלך ל- BTC ומ- BTC ל- VET.

דמי המסחר הם 0.5%

בקניית קריפטו לקריפטו אין מגבלות קנייה. עם זאת, בעת רכישת קריפטו עם פיאט, גבולותיהם, בהתאם לאזור בו אתה גר.

3. ארנק אטומי

הארנק האטומי ידוע כקל מאוד לשימוש. זה מגיע גם בתכונות שולחן עבודה וגם לנייד. מעניין שארנק זה יכול לאחסן מאות סוגים שונים של מטבעות קריפטוגרפיים, אפילו כאלה ממערכות אקולוגיות שונות של בלוקצ’יין. בנוסף, הוא מגיע עם חילופי החלפות משלו. זה אומר שאתה יכול להחליף קריפטו אחד למשנהו מבלי שתצטרך להעביר שום דבר ממנו לבורסה.

יתרה מכך, אתה יכול להשתמש בכרטיס האשראי שלך כדי לקנות קריפטו, שוב, הכל בתחומי הארנק שלך. עם זאת, תצטרך לשלם עמלות.

ביחס ל- VeChain, הארנק תומך בו אתה יכול להרוויח Vtho רק על ידי החזקתו.

4. Crypto.com

Crypto.com היא פלטפורמת קריפטוגרפיה. הוא מורכב ממוצרים ושירותים מחוברים רבים, ובעצם בעל מערכת אקולוגית משלו. יש לו אפליקציה משלו, החלפה, החלפת דפי וארנק, הימור, הלוואות, ועוד הרבה יותר. והכי חשוב, היא מוכרת אסימונים של VET.

יש לו גם שני אסימונים מקוריים, MCO ו- CRO, המספקים למשתמש הנחות והצעות.

מי שרוצה להשתתף הרבה עובר KYC. דמי המסחר הם 0.04-0.20% עבור היצרנים ו- 0.10-0.20% הנוטלים. בקניית קריפטו באמצעות כרטיס חיוב או אשראי, יש עמלה של 3.5% + 10 דולר. פיקדונות ומשיכות הם בחינם.

אתה רק צריך להוריד את האפליקציה מה- crypto.com אתר אינטרנט. עבור לקישור App Store או סרוק את קוד ה- QR בדף הבית. לאחר מכן הורד את האפליקציה מהטלפון שלך.

לאחר הורדתו, הפעל את האפליקציה ובצע את התהליך כדי לאמת את זהותך.

5. KuCoin

KuCoin היא בורסת מטבעות קריפטוגרפית הונג קונגית שנודעה במגוון הרחב של מטבעות קריפטוגרפיים. משתמשים יכולים להחזיק באסימון המקורי שלו, KCS, על מנת לקבל הנחות ומבצעים אחרים. עם זאת, גם ללא הנחות, העמלות שלה תחרותיות למדי.

שלא כמו מרכזיות אחרות, לא נדרש אימות KYC או אימות מזהה אחר. בנוסף, יהיה עליכם להשתמש באימות דו-גורמי.

משתמשים יכולים להשתמש בהצפנה, העברה אלקטרונית אינטראק, כרטיס חיוב או אשראי, Paypal או העברה בנקאית למימון חשבונם..

מדריך שלב אחר שלב כיצד לקנות VeChain ב- Binance

למען הפשטות, נשתמש בבורסת Binance כדי להמחיש כיצד ניתן לרכוש מכירה מקצועית או כל מטבע מטבע אחר.

שלב 1: צור חשבון ב- Binance

קפצו לדף הבית של פלטפורמת ההחלפה. לאחר ההגעה, מלא את המידע הנדרש. אם אתה הולך להפקיד רק קריפטו למסחר, אתה רק צריך לספק את כתובת הדוא”ל שלך.

שלב 2: הגדר אימות דו-גורמי

בשלב זה, Binance יבקש ממך להגדיר אימות דו-גורמי או 2FA. זה כדי לעזור לאבטח את חשבונך. יהיה עליך להוריד מאמת גוגל לטלפון שלך. כתוצאה מכך, בכל פעם שתתחבר או תבצע פונקציית משיכה או כל פונקציות מפתח אחרות, יופיע מהטלפון שלך קוד ייחודי אותו תצטרך להזין כאימות.

שלב 3: הפקדת מטבעות

סעיף זה מיועד רק למי שיפקיד מטבע קריפטוגרפי כדי להתחיל לסחור או לקנות אסימון אחר.

לאחר שהגדרת את חשבונך, עלה לראש המסך ולחץ על ‘שוק’. ברגע שתהיה, תוכל לראות עם איזה מטבע או אסימון משויך VeChain. נכון לעכשיו, VET משויך בעיקר עם BTC, USDT, ETH ו- BNB, בין היתר.

לאחר שבחרת באיזה אסימון זוגי תשתמש, קפץ למקטע הארנק כפי שמצוין בתרשים למטה. גלול מטבעות בהם תומך בינאנס עד שמצאת את סוג המטבע שברצונך להפקיד. אתה יכול גם להשתמש בכתובת זו כדי לשלוח את הכספים שלך לפלטפורמות חליפין אחרות.

העתק את הכתובת הייחודית של אותו מטבע מסוים כדי שתוכל להעביר את הכספים מהארנק הפרטי שלך.

שלב 4: סחר את המטבע שלך ב- VeChain

לאחר שהמטבע שלך הופקד בבטחה לחשבונך, אתה יכול לעבור לראש המסך וללחוץ על ‘החלפה’. ברגע שאתה שם, אתה יכול להשתמש בפלטפורמת המסחר ‘בסיסית’ או ‘מתקדמת’. אם אתה חדש, מומלץ להתחיל עם הראשון.

לאחר שמצאת את האסימון המזווג עם VET וקנית אותו, תראה את המטבע החדש שלך מופיע בחשבון Binance שלך.

למרות שבורסות כמו Binance מנסות להפוך את הפלטפורמה לאבטחת המטבע שלך, מומלץ מאוד, אלא אם כן אתה מתכנן להשתמש בקרן שלך שנרכשת להמשך המסחר, שתעביר אותם לארנק פרטי, שמא תסתכן באובדן. Binance אי פעם סובלת מהתקפה, או מכל סיבה שהיא, הבורסות מגבילות את המשתמשים במשיכת הכספים שלך. כפי שאומר הפתגם הישן, “לא המפתחות שלך, לא הצפנה שלך.”

שלב 5: משיכת אסימוני VeChain שלך

קפץ חזרה לארנק ולחץ על ‘משיכה’. כפי שצוין בתרשים למטה, הקלד את הקיצור או את השם המלא של VeChain.

העתק את הכתובת הציבורית מהארנק הפרטי שלך והדבק אותה בכתובת VeChain של הנמען. שים לב כי תצטרך למשוך לפחות 200 אסימונים של VET. דמי המשיכה הינם 100 אסימונים של VET.

לאחר מכן, הזן את סכום המשיכה. המערכת תחשב אוטומטית את דמי הטיפול ותיתן את סכום ההגעה בפועל: סכום הגעה בפועל = סכום משיכה-דמי משיכה. ואז פשוט לחץ על ‘שלח’.

הארנקים הטובים ביותר להחזקת VeChain VET

NameTypeGet
ספר חשבונות ננו X

 • חוּמרָה
דֵרוּג: 5

קבל ארנק

ספר חשבונות ננו ס

 • חוּמרָה
דֵרוּג: 5

קבל ארנק

ארנק יציאת מצרים

 • נייד
דֵרוּג: 5

קבל ארנק

ארנק אטומי

 • לקוח שולחן עבודה
 • נייד
דֵרוּג: 5

קבל ארנק

ארנק אמון

 • נייד
דֵרוּג: 5

קבל ארנק

1. ארנק נייד VeChainThor

הארנק הנייד של VeChainThor הוא הארנק הרשמי של VeChainThor שאינו משמור – תואם לאחסון VET, Vtho או כל אסימוני שירות אחרים (VIP-180) ו- NFT (VIP-181) הפועלים על בלוקצ’יין VeChain. פירוש הדבר כי אינך יכול לאחסן שום אסימונים אחרים שאינם אסימונים סטנדרטיים – כלומר, את’ריום, אלגורנד וכו ‘..

יש לה מערכת הגנת אבטחה חזקה תוך שהיא מאוד קלה לשימוש. שלא לדבר על כך שתכונותיו האסתטיות גורמות לו להראות מקצועי ומסודר. זה תואם לטלפונים ניידים IOS ו- Android. עם זאת, יש להדגיש שמדובר בארנק חם. כלומר שאתה זקוק לאינטרנט בכדי לנהל את הקריפטו שלך אלא אם כן אתה משתמש בתכונת הארנק של תצפית.

נכון לעכשיו, הוא זמין רק כתכונה ניידת, אך תכונה שולחנית נמצאת בפיתוח. כמו רוב הארנקים, הוא פרטי, כלומר לא נדרש לדעת KYC שלך. וכן, אחיזה ב- VET מייצרת אסימוני Vtho ישירות לארנק שלך. אתה יכול גם לתבוע תגמולי Vtho מהארנק עצמו מתחרויות תוכנית הצמתים שלנו.

זה ייחודי מכיוון שיש לו שירות החלפה המאפשר למשתמשים להחליף כל VEN ישן (ERC20) עבור אסימונים של VET (VIP-180). יש לה גם תוכנית Node המאפשרת למשתמשים לאגד צומת, בהנחה שיש להם את כמות ה- VETs הנדרשת. בנוסף, לפני העברת אסימונים כלשהם, תמיד מופיעה הודעת אזהרה המודיעה למשתמשים לעולם לא להעביר אסימונים סטנדרטיים של VIP-180 לכל בלוקצ’יין אחר פרט לזה. תאבד אותם! יש לו גם תכונה ‘צפה בארנק’ המאפשרת לך להציג את כספי ה- VET שלך המאוחסנים בארנק אחר!

דבר מגניב נוסף הוא שהוא מאפשר לך ליצור חשבונות ארנק מרובים שלכל אחד מהם המפתחות הפרטיים שלו. יש לו גם דפדפן dapps, המאפשר לך להזין את כל ה- dapps של VeChain מתוך הארנק עצמו.

אתה יכול גם לאחסן את כתובת המקלט של המשתמש, בדומה לרשימת אנשי קשר.

2. ארנק אטומי

הארנק האטומי הוא ארנק רב-מטבע שאינו משמורן, המאפשר לו לתמוך במאות מטבעות ואסימונים. זה היה ידוע בכך שהוא כל כך קל לשימוש. יש לו גם תכונות אבטחה טובות כמו אבטחת טביעות אצבע. עם זאת, זהו ארנק אחסון חם, כלומר תזדקק לאינטרנט כדי לאפשר לך לנהל את הקריפטו שלך. אבל, זה פרטי, כך שלא נדרש לדעת את הלקוח שלך (KYC).

בהיותו ארנק רב-מטבעי, הוא מאפשר לך לאחסן מגוון רחב של אסימונים, גם אסימונים מסוג ERC20 וגם לא ERC20 ממערכות אקולוגיות אחרות כגון ביטקוין, ליטקוין, את’ריום, VeChain, אלגורנד וכו ‘. עם זאת, הוא אינו יכול לאחסן ERC-721 אסימונים (אסימונים שאינם פטרייתיים).

מה שמגניב בארנק הזה הוא שיש לו חילופי החלפות משלו, המאפשרים החלפות אטומיות גמישות בין אסימונים. הוא משולב עם הזנות המחירים של צ’אנגלי, מה שהופך אותו לרגיש לכל תלושי מחירים שעלולים להתרחש בצ’אנגלי..

כמו הארנק הסלולרי של VeChainThor, אתה יכול ליצור Vtho בארנק שלך אם מאוחסנים שם אסימונים של VET. אך בניגוד לארנק הרשמי של VeChain, לארנק Atomic יש גם אפשרות לנייד וגם לארנק שולחני, והוא זמין גם לטלפונים של IOS וגם לאנדרואיד. תכונת הארנק השולחני תואמת ל- Windows, MacOS, אובונטו, דביאן ופדורה.

דבר מגניב נוסף הוא שלארנק האטומי יש אסימון מקורי משלו, אסימון AWC, המאפשר לך להמר ולהרוויח יותר אסימונים של AWC, כמו גם לקבל תגמולים / הנחות אחרות. יש לו תמיכה בשירות לקוחות 24/7, וזה הקלה גדולה מכיוון שכעת יש לך את הביטחון שאתה יכול לקבל עזרה כמעט מיידית. באפשרותך לשוחח בצ’אט עם נציג באופן מקוון או לשלוח דוא”ל.

אחד החסרונות הבודדים הוא שאין לו תכונת ארנק מרובה.

3. ארנק אמון

ארנק Trust הוא ארנק שאינו משמורן, רב מטבעות. זה יכול לתמוך בעד 15 מטבעות קריפטוגרפיים גדולים ו -20,000 אסימונים נתמכים. זה כולל אסימונים שאינם ניתנים לפטירה (NFT). כמו הארנקים האחרים שהוזכרו לעיל, קלים לשימוש. ובדיוק כמו השאר, מדובר בארנק אחסון חם, כך שתזדקק לאינטרנט כדי לנהל את הקריפטו שלך.

יש לה חילופי החלפות מבוזרים מובנים משלה, אך היא מוגבלת לגבי מספר האסימונים שתוכל להחליף לאחר. זה לפחות פרטי, כך שאין צורך לדעת את הלקוח שלך (KYC). יש לו גם תכונות אבטחה טובות.

כמו ארנק Atomic, ארנק Trust מאפשר לך לאחסן מספר מטבעות קריפטוגרפיים ממערכות אקולוגיות מרובות בלוקצ’יין כגון Bitcoin, Litecoin, Tezos, Ethereum ו- VeChain. אם אתה מחזיק באסימון VET, הוא יוצר עבורך באופן אוטומטי Vtho ישר לארנק שלך.

יש לו גם דפדפן Dapp משלו, כך שתוכל לגשת לדפים דרך ארנק Trust מבלי לעזוב אותו. הוא תומך גם במספר ארנקים, ומאפשר לך לאחסן את כספיך בארנקים מרובים בתוך אפליקציה אחת בלבד! זה גם תכונה טובה לחיבור ארנק, המאפשרת לך להתחבר להרבה יותר דפים מאשר ארנקים אחרים.

הקוד שלו הוא קוד פתוח, ומאפשר לכל אחד לבדוק תקלות ולעודד שיפור מתמיד. עם זאת, היא חסרה תמיכה בשירות לקוחות חי. יהיה עליך להשתמש במברק או במחלוקת כדי לדבר עם מישהו אם יש לך בעיות.

4. ארנק יציאת מצרים

ארנק טוב נוסף הוא אקסודוס, עוד ארנק שאינו משמורן, רב מטבע. זה יכול לתמוך ביותר מ 125 נכסי מטבעות קריפטוגרפיים. זה כולל VET, שבו אתה יכול להרוויח אסימונים של Vtho ישירות בארנק שלך. זה זמין הן למחשבים שולחניים והן לניידים. בעזרת התכונה הניידת ניתן לתמוך בה ב- IOS או ב- Android.

למרבה המזל, יש לו תמיכה בשירות לקוחות 24/7 ובמקביל גם חילופי קריפטו מובנים. אבל אתה צריך לשלם מרווח של 2% – 5% עמלות בעת השימוש בו.

יתרון נוסף הוא שהוא קל לשימוש. אבל, זה ארנק אחסון חם, אז תצטרך אינטרנט כדי לנהל את הקריפטו שלך.

בארנק אקסודוס יש רק דמי עסקאות מותאמים אישית לביטקוין. עבור Ethereum ואחרים, זה קובע אוטומטית מחיר עבורכם, אשר יכול להיות יקר אם רשת מסוימת צפופה. אבל זה פרטי, כך שלא נדרש Know-Your-Customer (KYC).

ליתר ביטחון, Exodus משולבת בארנק Trezor החומרה הקרה. יש לו גם סייר אפליקציות, המאפשר לך ללכת לכל דאפ מבלי לעזוב את הארנק.

5. ספר ספרים ננו S ו- X

Ledger Nano S ו- X הם ארנקים לאחסון קירור, שאינם משמורת, ומטבעות רבים. אסימונים מאוחסנים בבטחה וניתן לנהל אותם במצב לא מקוון. שלא כמו ארנק נייד או שולחן עבודה, Ledger עדיף מבחינת אבטחה. זהו מכשיר מתקדם מאוד מבחינה טכנולוגית לבטיחות ואבטחת מטבעות, שיכול לתמוך בלמעלה מ -1,100 מטבעות. המחיר לדג’ר ננו S הוא 59 דולר, בעוד לדג’ר ננו X הוא 119 דולר, שניהם בדולרים אמריקניים.

מה שמגניב הוא שאתה יכול להחליף אסימונים בתוכנת לדג’ר לייף עצמה. בנוסף, גם Ledger Nano S וגם X מאפשרים לך לאחסן אסימונים של VET ו- Vtho. עם זאת, אינך יכול לאחסן ישירות אסימוני VET בפנקס החשבונות עצמו. יהיה עליך להוריד את דפדפן Sync Desktop, לחבר אותו ל- Ledger Nano שלך ואז לאחסן אסימוני VET בשולחן העבודה Sync עצמו..

ספר החשבונות משולב עם ארנקים אחרים של Web3, כגון metamask, המאפשר לך לחבר את ספר החשבונות שלך בצורה מאובטחת עם פרוטוקולי defi מסוימים..

למרות היכולת לתמוך ביותר מ -1,000 מטבעות, Ledger Nano S מאפשר לך לאחסן רק כמה אסימונים. זה תלוי במרחב הזיכרון של כל מטבע. לדוגמא, שטח הזיכרון הדרוש להורדת האפליקציה להחזקת את’ריום וכל אסימוני ERC-20 ו- 721 הם גדולים.

אך בהתחשב בכך שאסימונים רבים הם ERC-20, תוכל לאחסן כמה שיותר אסימוני ERC-20 כרצונך. פשוט זה יכול לתמוך רק בכמה מערכות אקולוגיות של בלוקצ’יין. מצד שני, Ledger Nano X מאפשר לך לאחסן עוד הרבה מטבעות ואסימונים. יש לו גם תכונת Bluetooth מובנית. עם זאת, ה- S זול יותר מה- X.

למרות המוניטין הרב שלהם, ידוע ששני המכשירים מבלבלים וגוזלים זמן להגדיר אותו. בנוסף, מכיוון שמדובר בארנק קר, הוא מגביל את הנסיעה. לא תוכל לגשת לכספים שלך מכל מקום, אלא אם כן אתה לוקח את ספר החשבונות שלך לכל מקום שאתה הולך, מה שמסכן אותך לאבד אותו.

בנוסף, דוא”ל תרמית עם לוגו של החברה נפוץ, ומשכנע משתמשים להוריד או לשדרג תוכנה, שהיא רק תוכנה זדונית. כל שדרוג אמיתי ניתן למצוא בתוכנת לדג’ר לייב, אשר מודיעה למשתמשים כאשר הם נכנסים. המשתמשים לעולם אינם מורידים דבר מכל דואר אלקטרוני שהם מקבלים. משתמשים מוזמנים ליצור קשר עם החברה תחילה לפני שהם ממשיכים, רק כדי לוודא אם הדוא”ל הגיע באופן לגיטימי מהם.

מידע נוסף על VeChain

מה זה VeChain?

VeChain הינה בלוקצ’יין כחברת שירות שיש לה פתרונות לניהול שרשרת אספקה ​​עבור ארגונים. היא משתמשת באינטרנט של הדברים (IoT) ובטכנולוגיית הבלוקצ’יין לפיתוח כלים למעקב ומתן הוכחת אימות עבור סחורות ומוצרים הנסחרים. היא מבקשת לחסל את מיליארדי הדולרים שאובדים מדי שנה עקב זיוף.

בקצרה, המטרה העיקרית של VeChain היא לתייג את כל הסחורות והמוצרים עם קוד ייחודי משלהם כדי להתחקות אחר הבלוקצ’יין. מרגע שייצור מוצר לראשונה ועד לידי הצרכנים, ה- BlockChainThor יוכל לעקוב אחר כל אורך חיי המוצר, עם כל פרט בודד היכן, איך ומתי יוצר טוב, איך היה מועבר, מי או איזה מפעל אחראי, מתי הגיע ליעדו וכו ‘. בעיקרו של דבר, הכל בצורה שקופה לחלוטין. עם זאת, VeChain הוא הרבה יותר מסתם יעיל בשרשרת האספקה.

ניתן להשתמש בבלוקצ’יין VeChainThor גם ממגוון רחב של סיבות אחרות. בדומה לאת’ריום, ה- Blockchain של VeChainThor נבנה במיוחד כדי לאפשר למפתחים ולמשתמשים לבנות דפים ומערכת אקולוגית משלהם..

ראה גם: סקירת VeChain

האם VeChain היא השקעה טובה?

כן זה כן. ל- VeChain יש פוטנציאל עצום להצליח בכל דרך. מאז המיתוג מחדש שלה בשנת 2018, היא נרכשה שותפויות עם ארגונים ידועים רבים כמו וולמארט סין, שנגחאי גז, קבוצת BMV, בית החולים הים תיכוני בקפריסין, H&M, רק כדי שם כמה.

בנוסף, ארגונים אחרים כגון Vulcanverse, משחק מקוון וירטואלי המתרחש בעידן הרומי-גרקו, Vimworld, פלטפורמת אספנות חכמה המופעלת על ידי blockchain (אסימונים שאינם פטרייתיים או NFT), והמערכת האקולוגית ו- Jur, פלטפורמה מבוזרת חוקית המציעה ארגונים גישה נוחה ופתרון סכסוכים משפטיים שקופים, הפכו את המערכת האקולוגית eVeChainThor לביתם.

עם זאת, יש לציין שלמרות השותפויות הרבות שרכשה, ניצול מלא של המערכת האקולוגית שלה טרם הבשיל לחלוטין. למרות שחלק ממוצריהם של מפעלים אלה, כמו וולמארט סין, כבר עוקבים אחר הבלוקצ’יין, עדיין נדרשת עבודה רבה לפני שניתן יהיה לשלב אותם ולעקוב אחריהם..

לדוגמה, אף על פי שהיא שותפה מאז שנת 2018, קבוצת BMW טרם שילבה את חלקי הרכב ואת שירות פליטת הפחמן שלה בבלוקצ’יין. תוכנית הפיילוט שלה עדיין נמשכת. מכיוון שכך, השקעה ב- VeChain צריכה להיחשב כהשקעה ארוכת טווח.

ראה גם: חיזוי מחיר VeChain

שדרוגים גדולים

בכל הנוגע לשיפור ופיתוח, VeChain לא היה סרק. בשנה האחרונה בערך, VeChain עבדה קשה על שני שדרוגים גדולים ומשמעותיים במערכת האקולוגית שלה. השדרוג הראשון הוא באלגוריתם הקונצנזוס שלו, שכותרתו PoA 2.0. השדרוג השני הוא מאפיין ה- Delegation שלה בתשלום (DaaS).

עם PoA 2.0-Surface, זה קיצור של Proof-of-Authority (גישה מאובטחת לשימוש-במקרה-גישה יחסית ללא מזלג של הרחבת שרשרת). זהו אלגוריתם קונצנזוס חדש ומשופר שצפוי להפוך את כל תהליך העסקה למהיר יותר, חסכוני יותר ובטוח יותר. הוא צפוי להיות מושק מתישהו בתחילת 2021. להסבר מפורט יותר אנא לחץ כאן PoA 2.0.

אחת הסיבות העיקריות ל- PoA 2.0 צריכה להיות עם שותף מרכזי הקרוב שצפוי לנצל את הבלוקצ’יין שלו בקרוב. בציוץ הלאה טוויטר, מנכ”ל VeChain, סאני לו, דיבר על מיזם חדש שמוכן להיכנס לסיפון. מצופה שמפעל זה בלבד אמור לייצר מיליוני עסקאות ביום!

בעת כתיבת מאמר זה, נוצרות רק כמה מאות אלפי עסקאות בערך ביום. על פי הסרטון המצוין, המדרגיות הנוכחית של VeChain אינה מספקת בכדי לענות על צרכי הארגון הזה. זו כנראה הסיבה העיקרית שבגללה משופר אלגוריתם הקונצנזוס של PoChain ל- PoA 2.0.

השדרוג השני הוא תכונת ה- Fee-Delegation כשירות (VeChain) הקרובה של VeChain (DaaS), שצפויה לצאת גם היא בשנת 2021. מאמר שפורסם על ידי ראש השדרוג החדש הזה, ה- CTO ד”ר פיטר ז’ואו, משתמשים המשתמשים ביישום מבוזר, או ב- dapp, כבר לא יצטרכו לקנות את אסימון ה- Vtho שלו כדי ליצור חוזה או עסקה חכמה.

במקום זאת, ספק DaaS יטפל בכל ניצול הגז, אשר לאחר מכן הוא יחייב את הוצאות הגז לדאף עצמו לתשלום. הלקוח המשתמש בדאפ יוכל כעת ליהנות באופן מלא משימוש בכל פלטפורמה מבלי לדאוג לעמלות העסקה!

המאבק נגד COVID-19

תוך שימוש במעורבותה הכבדה בתחום שרשרת האספקה, VeChain לקחה את היוזמה להתחיל להתמודד עם המאבק נגד COVID-19. במאי 2020, VeChain, יחד עם I-Dante, חברו ביצירת E-HCart, אפליקציית רשומות רפואיות מבוססות בלוקצ’יין, המשמשת להקלטת כל התיקים הרפואיים והבדיקות, כולל בדיקות COVID-19 וחיסון מטופל ממש על בלוקצ’יין.

לאחר שנבדק לראשונה על ידי בית החולים הים תיכוני בקפריסין, המטופלים יקבלו את כל המידע על היסטוריה רפואית שלהם ישירות בטלפון שלהם. זה לא רק מקל מאוד על העברת מידע רפואי מבית חולים אחד למשנהו אלא מאפשר רק למטופל שליטה ישירה עליו. רופאים לא יורשו לצפות בהם אלא אם כן הותר למטופל.

בינואר 2021 הורחבה אפליקציית E-HCart לשימוש על ידי בית החולים ארטאייו בקפריסין.

סיכום

אז כן, VeChain היה עסוק מאוד בשנים האחרונות והוא לא מראה סימני עצירה. בעוד שהמגפה עצרה את העסקים והפיתוח של ארגונים רבים, VeChain זינק ואפילו הסיר את המשבר (בצורה טובה) בכך שהוא הראה מה הוא מסוגל לעשות. והעסק אכן שם לב.

עם ההתעניינות בבלוקצ’יין יותר ויותר תובענית, VeChain מיקמה את עצמה במצב טוב מאוד להפסיק סוף סוף זיוף ואף לסייע לתעשיית הרפואה מבחינת גישה לתיקים רפואיים בקלות מבלי לפגוע בפרטיות המטופל..

בעוד שהפרויקט עדיין בחיתוליו, והמפתחים כמעט ולא משתמשים בבלוקצ’יין שלו בהשוואה למערכות אקולוגיות אחרות של בלוקצ’יין כמו את’ריום, העתיד נראה בהיר מאוד עבור פרויקט זה שישפיע מאוד ברחבי העולם..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector