למרות שאולי נעזרו באירועים האחרונים מאחר שאנשים שואפים להנעים את עצמם כשהם מרותקים בתוך הבית, לא ניתן להכחיש שתעשיית משחקי הווידאו ראתה פיצוץ עצום בצמיחה בעשור האחרון לערך. מכיוון שמכירות הסחורות השנתיות באותם עולמות וירטואליים הגיעה לשיאה של תעשיית המשחקים בסכום עצום של 100 מיליארד דולר, כך היא מובילה אותנו לשאלה – מה הלאה? נכנס סקירת ה- WAX שלנו כדי להעמיק יותר במה שמכונה “מלך ה- NFTs.”

WAX שואפת לשכתב את הספרים על מוצרים דיגיטליים, מה הם, היכן נוכל לסחור בהם, וכיצד נוכל להביא את הערך של מה שאחרת הוא אוסף של 1 ו 0 לבושים בבגדים נוצצים אל העולם האמיתי? יש כאלה שממשיכים להתמכר בלירית (משחק מילים המיועד) לגבי הערך של הסחורות המסומנות האלה, ואם אתה קורא יחד עם סקירת ה- WAX שלנו, אתה עשוי לגלות שיש עולם חדש שטרם חקרנו.

NFTs, או אסימונים שאינם פטריים, הופכים במהירות לדרך חדשה לסחור בפריטים באינטרנט, ומסמנים אותם ברשת בלוקצ’יין מיוחדת המגובה במטבעות קריפטוגרפיים חזקים ומאובטחים. היא קודמה כדרך קדימה עבורנו ליצור, לקנות, למכור ולסחור בכל דבר באינטרנט, כדרך שיש להם אותנטיות וערך ניכרים. עם מערכת אקולוגית מבוזרת רחבה של WAX, אתה יכול לסמל הכל החל ממשחקי וידאו, סרטים, מוסיקה, ספרים, יצירות אמנות, יחד עם הדברים הקטנים יותר שביניהם. בואו לקרוא כדי לגלות מה צופן העתיד.

סקירת WAX

מה זה WAX?

WAX הוא קיצור של Worldwide Asset eXchange. זוהי פלטפורמת בלוקצ’יין מבוזרת שתוכננה כפתיחה פתוחה, שקופה, הוגנת, בלתי ניתנת לשינוי, אמינה ו שוק נגיש באופן נרחב להחליף מוצרים וירטואליים, המסומנים כ- NFT. פריטים אלה נעים בין פריטים המשמשים במשחק וידיאו, מזכרות אספנות או כרטיסי מסחר נדירים. שווקים מסורתיים מרוכזים לרוב בתוך מערכת אקולוגית סגורה. לדוגמא, ניתן לגשת לחלון ראווה בתוך משחק וידאו רק באותו משחק, הנשלט על ידי צד שלישי.

זה מקשה על כניסה ומוגבל במה שאפשר להחליף, תוך נטייה לזיוף והונאות או תשלום מחירים מניפולטיביים ומנופחים. יתר על כן, למוצרים הדיגיטליים שנוצרו במובן המסורתי אין ערך של העולם האמיתי. כאן נכנס כוחם של NFT, יחד עם שווקים כמו אלה המופעלים על ידי WAX. ברשת המבוזרת הרחבה של WAX, הסחורה הדיגיטלית מאושרת ומאומתת באמצעות הבלוקצ’יין שלה, ומגוון רחב של סחורות ניתן לבצע בצורה חלקה.

כאחת מהבורסות הפופולריות ביותר ב- NFT, WAX הפעילה ללא הרף פנייה לשווקים ולקוחות חדשים בכדי לשתף פעולה בכדי להביא מערכות NFT ייחודיות למערכת שלה. ראינו אוספים שלמים נמכרים ב- WAX תוך מספר דקות, ומפיצים מאות אלפי פריטים ייחודיים שעליהם מסמל הקריפטוגרפי WAXP המקורי שלה. אפילו בשווקים המשניים שלה – במילים אחרות, שווקים למוצרי יד שנייה – ראינו כיצד אספנים וחובבים נלהבים סחרו בפריטי NFT בשווי אלפי דולרים כל אחד..

מה אתה יכול לעשות עם WAX?

מופעל על ידי הבלוקצ’יין של WAX, אתה יכול ליצור משלך, לקנות, למכור ולסחור בצורות שונות של נכסים דיגיטליים מסומנים, או NFT. תחילה תוכנן WAX לסחור בפריטים מבוקשים או אספניים במשחקי וידיאו, כגון כלי נשק, שריון, כלי רכב, נכסים, עורות אופי, ביגוד, עליונות כוח, הטבות, הישגים וכל דבר אחר שניתן להשתמש בו או לאסוף. עם זאת, מאז הם צמחו מעבר לתעשיית המשחקים המתפתחת באמצעות סחר ומשחק קלפים, סחורה מיוחדת, יצירות אמנות וכרזות אספנות ועוד..

WAX חוותה צמיחה מדהימה לאחרונה, שכן פלטפורמת הבלוקצ’יין שלה ממשיכה למשוך מותגים ואישים מרכזיים העולים לשווקים שלהם, ומאפשרת למדיום אחר ליצור אינטראקציה עם הקהלים שלהם. הנה כמה מהשותפויות האחרונות שלהם:

 • ויליאם שטנר – אישיות הוליוודית אהובה ואגדית המשתרעת על פני למעלה מ -60 שנות כוכבים, הזכורה ביותר כקפטן קירק של מסע בין כוכבים. המזכרות האישיות שלו סומנו כאוסף גדול של כרטיסי מסחר NFT, שהצליח למכור 10,000 חבילות מלאות ב -125,000 תצלומים המסמנים רגעים מרכזיים ובלתי נשכחים בחייו ונמכרו תוך 9 דקות בלבד!
 • טופס – הם אחד היצרנים הידועים ביותר של כרטיסי מסחר בעולם, והישגיהם עם NFT הם מכובדים באותה מידה. המכירה הראשונה שלה של NFT בבלוקצ’יין של WAX מהזכיינית Garbage Pail Kids (GPK) נמכרה בתוך 28 שעות בלבד. ומדהים עוד יותר, מכירתו האחרונה של סדרת GPK Goes Exotic מכרה 20,000 חבילות המכילות 240,000 כרטיסים אישיים תוך 67 דקות בלבד – בשווי 204,800 $.
 • 5. דדמאו – שיתוף פעולה חדש עם WAX יראה את deadmau5 המפורסם משחרר את מותג RAREZ החדש שלהם. סדרת סחורות אספנות על WAX בשווי מוערך של 100,000 דולר עבור למעלה מ -6,000 חבילות NFT ייחודיות נרשמות, דחיפה נוספת לאימוץ הבלוקצ’יין מתעשיית המוזיקה.
 • עטרי – מעולם היוצרת איקונית ואגדית של משחקי וידאו של פעם, אטרי משיקה שיתוף פעולה למכירת יצירות אמנות דיגיטליות של תרבות הפופ ב- WAX, בהשראת אמנות הקופסא האיקונית שלהם שכיסתה את תור הזהב של משחקי וידאו קלאסיים מלפני 40 שנה. אתה יכול לחיות מחדש את הזיכרון הזה עם אמנות כיסוי שהוקמה לחיים עם גרפיקה תלת ממדית ועיבודים מונפשים בצורה מדהימה ואמנותית..
 • לוחם רחוב – שיתוף פעולה צפוי לאחר ש- WAX כתבה שותפות חדשה עם Capcom, WAX תראה את היקום האייקוני של סטריט פייטר ודמויותיו הבלתי נשכחות עושות את דרכן לבלוקצ’יין. הם מציעים פריטי אספנות נדירים בצורת כרטיסי מסחר ומכונאי יצירה חדש וייחודי המאפשר לך לשלב קלפים דומים, ואז ליצור כרטיס חזק יותר וייחודי יותר..

אף על פי שהיו הרבה שותפויות ושיתופי פעולה שיזמה WAX כדי להרחיב ולפתות את שוקי ה- NFT שלה לקהלים המיינסטרים יותר, היו גם חבילות של פרויקטים חדשים שהועלו על WAX באופן עצמאי, וראו את קלות השימוש שלה ובסיס המשתמשים הרחב שלה כענק. מְשִׁיכָה. הנה רשימה נוספת שמצאנו לבדיקת ה- WAX שלנו:

 • מקורות הביטקוין – אוסף מתמשך של יצירות אמנות נדירות ואספנות נוצר על ידי שיתוף פעולה רחב של אמנים ברחבי העולם בכדי לחגוג את הביטקוין דרך ההיסטוריה שלו והישגים רבים הרשומים ב- WAX. אתה יכול להחזיק פיסת היסטוריה כדי לסמן את המשך עלייתו ושגשוגו של ביטקוין באמצעות כרטיסים מיוחדים, כולל רמזים להיכנס לחיפוש אוצרות של ביטקוין אחד..
 • אמנות התרוממות רוח – יוזמה מבוססת הומניטרי, Uplift Art הוציאה אוסף חדש של כרטיסי בידור המציגים יצירות אמנות ומוזיקה ייחודיות ב- WAX. המטרה הסופית שלהם היא לסייע בגיוס כסף לאירועי צדקה וגייסו לאחרונה מעל 20,000 $ דרך 486,664 אסימונים לבניית בית ספר בהאיטי..
 • קוגס – הם משחק מסוג POGs בסגנון שנות ה -90 המשתמש באסימונים המוטבעים ב- WAX כפריט שניתן לשחק בו. אתה יכול לקנות, למכור, לסחור ולאסוף אסימונים של KOG, או שתוכל להשתמש בהם כדי להילחם בשחקנים אחרים במשחקים המופעלים על ידי KOG בטורנירים מקוונים. אתה יכול גם להשתמש ב- NFT כדי לפתוח תכונות ופונקציות מיוחדות במשחקים אחרים המופעלים על ידי RFOX בתוך המערכת האקולוגית הווירטואלית שלה.
 • גיבורי בלוקצ’יין – חבילת כרטיסי מסחר אספנות הכוללת 40 דמויות מקוריות בהשראת דמויות חשובות בענף הבלוקצ’יין, על פני 9 נדירות ייחודיות. אלה כוללים דמויות מונפשות במלואן, גרפיקה תלת מימדית, חפצים אספניים ועוד לחגיגת בלוקצ’יין, המוצעים באופן בלעדי ב- WAX.

ההיסטוריה מאחורי WAX.

WAX הוקמה בשנת 2017 על ידי וויליאם א ‘קוויגלי, ג’ונתן יאנטיס וג’ון ברצ’יסי ג’וניור. הם ידועים גם כיוצרים של OPSkins הידוע לשמצה, שהיה השוק המקוון הגדול בעולם להחלפת מוצרים במשחק. פעם היא תמכה בתארים מרכזיים כמו Counter-Strike Global Offensive (CSGO), Player Unknown Battlegrounds (PUBG), King of the Kill (KotK), בין היתר. עם זאת, ההיסטוריה של WAX חוזרת הרבה יותר מכך, לאחר שצברה בעקיפין 20 שנות ניסיון ממייסדיה בחלוציות של סחר אלקטרוני ושווקים מקוונים אחרים..

WAX החזיקה בשתי מכירות אסימונים עבור מטבע ההשעיה המקומי שלה. באוקטובר 2017, הראשון מכר סך של 520 מיליון אסימוני WAXP בשני שלבים לשני המשקיעים המוסדיים ולמשתתפים ציבוריים נבחרים, ועזר לגייס 45.5 מיליון דולר. מאוחר יותר בנובמבר 2017, נערך ICO ציבורי שמכר 136.9 מיליון אסימונים של WAXP לציבור, וגייס עוד 9.6 מיליון דולר להמשך פיתוח ה- WAX..

האם היו ל- WAX שינויים או עדכונים?

במקור, WAX נוצר בבלוקצ’יין את’ריום אך מאוחר יותר עבר לגרסה שונה ב- EOS. ככזה, אסימני ה- WAXP המקוריים של ERC-20 הוחלפו בתקן חדש לאחר השקת הרשת הראשית שלו. עם זאת, WAX הוא ללא הרף בניית ‘גשרים’ נוספים כדי לתמוך טוב יותר בתאימות בין-שרשרת לבין יכולת פעולה הדדית עם ה- Blockchain Ethereum, כדי להבטיח שמפתחים יוכלו לעבור בקלות ל- WAX תוך שמירה על גישה חלקה בין המערכת האקולוגית של שתי הרשתות, כמו למשל יכולת לעבוד עם ERC-721 ו- ERC-1155 NFTs.

בזמן כתיבת ביקורת ה- WAX הזו, זהו עדכון הרשת הגדול ביותר שמגיע מבלוקצ’יין WAX; מודל ‘tokenomic’ חדש בהשראת DeFi ליצירת אינטר-בלוקצ’יין היברידי, המחבר בין פונקציונליות טוקניזציה NFT של WAX לבין שווקים רב-תכליתיים, ובשילוב עם היכולות הכספיות וההיקף המעולה של Ethereum. המטרה היא שמשתתפי הרשת ב- WAX ירוויחו מניצול טוב יותר וביצוע אופטימיזציה של פעילויות הליבה שלהם הן עבור WAX והן עבור Ethereum..

במילים אחרות, השוק ברמת הצרכן יופעל על ידי WAX, ואת’רום ישב לצידו לטפל בהיבטים כלכליים מורכבים יותר של הפעלת הבלוקצ’יין WAX. זה הכפיל יתרונות עבור משתמשים בשתי הרשתות. ‘גשר’ זה יאפשר למשתמשים לאסוף NFTs מבוססי Ethereum – כמו אלה המסומנים באמצעות מטבעות קריפטוגרפיים של ERC-721 ו- ERC-1155 – ולסחור בהם ב- WAX מבלי לשלם דמי גז. בינתיים, דמי הרשת מחולקים מחדש לקהילת ה- WAX.

מאמץ זה מקווה להפוך את WAX בין רשתות החסימות הציבוריות הראשונות שדוחפות למודל כלכלי של הדור הרביעי, כאשר ערך האסימון מקושר ישירות לפעילות כלכלית במספר רב של רשתות חיבורים מקושרות, שכל אחת מהן נבחרה בשל הביצועים והשימושיות האופטימליים שלה. להלן מבט מקיף על חלק מהרכיבים החדשים עבור מודל טוקנו-אינטר-בלוקצ’יין חדש זה לבדיקת ה- WAX שלנו:

 • WAXP לגשר Ethereum – ‘גשר’ חדש זה יאפשר לבעלי WAXP להמיר את אחזקותיהם ל- WAXE על ידי שריפת אסימוני WAXP שלהם..
 • WAXE – אסימון שירות חדש מסוג ERC-20 למחזיקים להשתתף בטוקני ה- WAX החדשים ואז להפקיד את WAXE ו- ETH בבריכת נזילות WAXE-ETH..
 • מאגר הנזילות WAXE-ETH – מאגר נזילות לזוג המסחר WAXE-ETH המוערך באמצעות אלגוריתמי התמחור שלו, שם המפקידים יכולים להרוויח גם אסימונים של מאגר הנזילות של WAXE-ETH..
 • אסימון מאגר נזילות של WAXE-ETH – ניתן להשתמש באסימון ERC-20 להשקעה במאגר הפעילות הכלכלית של WAX כדי להרוויח WAXG ו- ETH.
 • WAXG – אסימון ממשל חדש מסוג ER-20, בו תוכלו לצרוב WAXG כדי לקבל יותר ETH מבריכת Piggybank או להשתמש ב- WAXG כדי להצביע על ממשל רשת..

מאגר הפעילות הכלכלית של WAX הוא חוזה חכם על Ethereum שישלוט על שתי בריכות נפרדות:

 • מאגר הפצה – נועד לצבור ערך שמקורו בבלוקצ’יין WAX. העמלות שנוצרו על בלוקצ’יין WAX יומרו ב- ETH ויופצו לבעלי WAXE-ETH, אשר יוכלו לאחר מכן להעביר אותם למאגר הפעילות הכלכלית של WAX..
 • בריכת Piggybank – מיועדת לצבירת ערך תמידית שמקורם בבלוקצ’יין WAX. מחזיקי אסימון WAXG שהחליטו לצרוב את האסימונים שלהם במאגר הפעילות הכלכלית של WAX יקבלו את אחוזם המוקצב של ערך ETH המאוחסן בבריכת Piggybank..

למי מיועד WAX?

WAX מיועד לכל מי שרוצה לצרוך ולאסוף מוצרים וירטואליים או ליוצרים שרוצים ליצור משהו שיכול להיות בעל ערך מוחשי. WAX מציעה לא רק פלטפורמה רחבה עם שווקים להחלפת נכסים אלה בקלות, אלא גם יישומים מבוזרים (dAPP) החזקים מספיק בשבילך לבנות NFT משלך.

הבלוקצ’יין של WAX מבטיח שתוכלו להחליף אותם במקומות נגישים באופן נרחב, נעשים בשקיפות, תוך שמירה על אותנטיות מוסמכת וברשת מבוזרת הפזורה ברחבי העולם – לא רק הגבולות הרגילים של הגבלת חנויות בסביבה כזו או אחרת.

נכון למועד כתיבת מאמר סקירת WAX זה, למעלה מ -300,000 עסקאות יומיות ממוצעות משמשות יותר מ -320,000 משתמשים פעילים ברחבי העולם. ביניהם הם סחרו בלמעלה מ -100 מיליון פריטי NFT ייחודיים, כאשר למעלה מ -50 מיליון מאלו נוצרו חדשים לגמרי ב- WAX עצמה – עם ערך משולב כולל של יותר מ -50 מיליון דולר. זה מראה אם ​​כן את הפוטנציאל לצמיחה של WAX ולשוק המתפתח ללא הרף של NFT, ואת מגוון השימושים הרחב שלה..

גיימרים יכלו להחליף פריטים זה עם זה, ולהגדיל עוד יותר את חוויותיהם במשחק, מכלי נשק נדירים וחזקים המשמשים ביורים, שריון מיוחד במשחק תפקידים מימי הביניים, או טורבו גדול יותר למכונית המירוץ שלך. אפשר לקנות ולמכור כרטיסי מסחר, לצבור אוסף שלם כדי להילחם עם החברים שלך, או על זכויות התרברבות.

האוהדים יכלו לאסוף סחורה בלתי נשכחת כמו מדבקות ופוסטרים מהלהקות האהובות עליהם לציון האירוע. אתה יכול ליצור יצירות מופת נדירות משלך לאניני טעם לאסוף, בדיוק כמו ציור מפיקאסו או דה וינצ’י, אך עם היתרונות הנוספים של דיגיטציה כגון אמנות מונפשת או תלת מימד..

סקירה כללית של התכונות של WAX.

מנקודת מבטו של המשתמש, הממשק הראשי לשימוש ב- WAX הוא דרך ה- ארנק ענן WAX או WCW. כאן תוכל להציג את כל ה- NFT שבבעלותך במלאי שלך. ל- WCW יש פונקציה המאפשרת למשתמשים להרוויח תגמולים או טיפות מיוחדות מיוצרי NFT. באמצעות יישום WCW, תוכל גם לדפדף בין היישומים המבוזרים (DAPP) הרבים שנבנו על גבי WAX שמאפשרת את רשת השוק העצומה שלה – בין אם באמצעות שווקי מוצרים ראשוניים ובין אם משניים..

אחת התכונות הטובות ביותר של WAX היא תהליך ההקמה הקל ביותר שלה עם WCW. יש לך אפשרות של תהליך רישום ‘שני לחיצות’ עבור חשבון חדש, או השתמש באחת מאפשרויות הכניסה הרבות הזמינות לכניסה, כגון חשבונותיך בפייסבוק, גוגל, Steam, Twitter, Discord, Reddit , Twitch, Line, ועוד כמה אחרים. פירושו של תכונת העלייה הזו כי הגישה ל- WAX הופכת להרבה יותר קלה מפלטפורמות בלוקצ’יין מבוזרות דומות, כולל דרכים קלות לבצע שחזור חשבון..

זה כבר זמן רב המכשול העיקרי לאימוץ המיינסטרים של שירותי בלוקצ’יין, מכיוון שבדרך כלל זה כרוך בדרך כלל בהליכי הגדרה מסובכים ומסוכנים כמו צורך להתחבר לארנקי צד שלישי ולהטוטן בביטויי זרעים ארוכים ולהבטיח שמירה על המפתחות. בטוח. איבוד המפתחות או ביטויי הזרע פירושו שלא תהיה לך יותר גישה לחשבונך, ברוב המקרים. WAX מבטל את אי הנוחות, אם כי משתמשים מנוסים יותר יכולים לבחור בדרכים מאובטחות יותר לנעול את חשבונם באמצעות ארנק WCW כאופציה..

ל- WAX יש גם פורטל יזמים ייעודי ומספק תמיכה ויוזמות להרחבת הרף של היצעיהם. גישה כוללת זו מקלה על מפתחים לקפוץ לסיפון לבנות פלטפורמות משלהם המופעלות באמצעות WAX, עם אינטגרציה חלקה לארנק WCW, מחובר לממשקי API חזקים כדי להזרים זרם נתונים רחב, ועם בלוקצ’יין מאובטח, מהיר, יעיל, חסכוני וחזק. הבלוקצ’יין של WAX כבר ייצר יותר מ -54 מיליון חסימות במהירות חסומה של 500 מילישניות ובמהירות תפוקה גבוהה של 5,000 TPS כדי לתמוך בכלכלה הווירטואלית שלה..

WAX תואם גם לאחור עם EOS. משמעות הדבר היא שמפתחים שיצרו dAPPs ב- EOS יכולים בקלות להעביר או לשכפל את היישומים הללו כדי להפעיל אותם ב- WAX. ל- WAX יש גם בנתה מחולל מספרים אקראי מבוזר משלה (dRNG) למפתחים להשתלב ביישומים שלהם, וליצור מנגנון הוגן, הוכחה ושקוף להפליא. זה יכול להיות פרוס בקלות במשחקי וידיאו, אך יכול להתפשט גם ליישומים אחרים כגון הגרלות או מסירות.

אלטרנטיבות שעווה.

WAX היא ללא ספק הפלטפורמה היחידה שמציעה שוק NFT, מכיוון שתעשייה מסוימת זו צומחת במהירות. להלן כמה אלטרנטיבות אחרות והמתחרים הבאים ל- WAX:

 • OpenSea – זהו שוק ה- NFT הגדול ביותר ונחשב למתחרה העיקרי ב- WAX, שכן יש לו גם שווקים מקושרים ממגוון שירותים ופלטפורמות שונות במקום אחד. כאן אפשר למצוא יצירות אמנות, כרטיסי מסחר, מזכרות אספנות, כרטיסי ספורט, אסימונים ותגמולים, או שמות דומיינים שלמים להחלפה..
 • אנג’ין – שוק מחובר לכל המשחקים המבוזרים הבנויים באנג’ין, המופעלים על ידי הבלוקצ’יין של אנג’ין. כאן המשתמשים יכולים להחליף סחורות שונות כגון כלי נשק, שריון, הטבות, עליונות כוח, ביגוד וכדומה – אפילו בין משחקים שונים. אנז’ין כבר ראה צמיחה אדירה מאז הקמתו ולאחרונה הפך להיות המטבע הראשון שממוקם במרכז המשחקים שאושר ביפן.
 • אזור מרכזי – פלטפורמה מבוססת גיימינג נוספת, Decentraland הוא משחק וירטואלי מקוון גדול, המהווה גרסת בלוקצ’יין של הסימס. בשוק ה- NFT ההולך וגדל שלה, משתמשים יכולים לסחור בבגדים ובבגדים אחרים לבושים, שמות מיוחדים לאווטאר המקוון שלך, או נדל”ן ועולמות שלמים בתוך Decentraland.
 • נדיר – Rarible הוא בין שוקי ה- NFT הפופולריים ביותר עבור יוצרים בודדים. אין לה הטווח הארגוני או התעשייתי של WAX באמצעות שיתופי פעולה בדרג A, אך יש לה כלכלה בריאה שבה ניתן ליצור ולהחליף יצירות אמנות וסחורות אחרות הקשורות לבידור..

סקירת WAX, מסקנה

בסיום סקירת ה- WAX שלנו, אנו מוצאים את עצמנו תוהים עד כמה יכול סקטור ה- NFT לגדול. כפי שהדגשנו במבוא שלנו, ישנם סוגים רבים של פריטים שניתן לסמל אותם ל- NFT כדי להביא ערך לעצמו בתוך מערכת אקולוגית וירטואלית ולהחזיר אותו לעולם הפיזי. זה מאפשר גם לצרכנים וגם ליוצרים לחקור עולם חדש לגמרי ולהגיע למגוון רחב של קהלים חדשים. לא רק הצעירים, בעלי הטכנולוגיה והמתלהבים עולים על סיפונה, שכן שמענו שאישה מבוגרת בת 70 בפלורידה אוספת את כרטיסי המסחר של ויליאם שטנר..

וואקס בוודאי לא ראתה את סוף צמיחתה, לאור הגישה הפרואקטיבית שלה למשוך משתמשים חדשים ומפתחים, כמו גם את הקשרים ההדוקים שלה לשחקנים הגדולים בתעשייה דרך המועצה המייעצת של WAX. חבריה כוללים מנהלים ודמויות ב- Google, Microsoft, Marvel, Atari, Magic Leap, Kittens Exploding, Unity, Topps ועוד כדי להניע ולהביא את הכוח של תעשיית הבלוקצ’יין לאימוץ המיינסטרים. אין ספק שאתגרים צפויים, כגון חששות רגולטוריים מהוצאות מוגזמות באינטרנט ומגבלות גיל, אך בסך הכל יש הרבה מה לצפות מ- WAX.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me