אם אתה עוקב אחר חדשות מטבעות קריפטוגרפיים, ללא ספק שמעת על אדווה. הם יצרו דיבורים רבים בחודשים האחרונים, לא כל זה טוב. בצד הרע, Ripple Labs (החברה המפתחת את פרוטוקול התשלומים של Ripple) ושניים מהמנהלים המובילים שלה נתבעו על ידי רשות ניירות ערך בארה”ב בדצמבר 2020 בגין מכירת אסימוני XRP, מה שהביא לבורסות רבות למחיקת XRP. מהצד הטוב, נראה שהעניין ב- XRP ממשיך לגדול למרות התביעה, ומחירי XRP בדרך כלל עלו.

XRP היא כרגע מטבע הקריפטוגרפיה המדורגת מספר 4 בעולם מבחינת שווי שוק ואף עמדה לזמן קצר במקום השני רק בחודש שעבר. אם אתה מעוניין אך לא יודע כיצד לשים יד על כמה אסימונים, הגעת למקום הנכון. המשך לקרוא למדריך שלב אחר שלב כיצד לקנות XRP.

מדריך מהיר: כיצד לקנות XRP

1. צור או התחבר לחשבון Binance שלך

2. אמת את חשבונך

3. לחץ על “ארנק” ואז על “פיאט וספוט” ואז על “הפקדה”

4. בחר את שיטת ההפקדה שלך (קריפטו או פיאט)

5. העבר את הקריפטו או הפיאט שלך לארנק Binance שלך

6. לחץ על “שווקים” בסרט העליון של Binance

7. לחץ על הכרטיסייה “כל השווקים” והקלד “XRP” בתיבת החיפוש

8. לחץ על צמד המסחר בו ברצונך להשתמש.

9. הקלד את הסכום שתרצה להוציא בתיבה “סה”כ” ובדוק כמה XRP תקבל.

10. לחץ על הלחצן “קנה XRP”

לך לביננס

היכן ניתן לרכוש אדווה XRP – 5 הבורסות המובילות

NameDeposit Method קנה
בינאנס


חילופי פיננסים

 • העברה בנקאית (ACH)
 • העברה בנקאית
 • מטבע מוצפן
 • כרטיס חיוב
 • העברה בנקאית
דֵרוּג: 5

עבור לקנייה

קראקן

 • העברת מזומן אלקטרונית
 • העברה בנקאית (SEPA)
 • העברה בנקאית
 • משמורת אתנה
דֵרוּג: 5

עבור לקנייה

ביט’ומב

 • KRW (באמצעות שירות נאמנות)
 • קריפטו
דֵרוּג: 5

עבור לקנייה

חילופי VCC

 • קריפטו
 • העברה בנקאית
דֵרוּג: 5

עבור לקנייה

BtcTurk Pro

 • העברה בנקאית (לירה טורקית בלבד)
 • קריפטו
דֵרוּג: 5

עבור לקנייה

מדריך שלב אחר שלב לרכישת XRP

בסדר. עכשיו שאתה יודע את ה”איפה “, הגיע הזמן לברר כיצד לקנות XRP. מכיוון שרובכם תקנו באסימני הצפנה שכבר בבעלותכם (ומאוחסנים בארנקים האישיים שלכם כמו שתמיד הייתם צריכים), זהו המדריך שלב אחר שלב שנראה לכם. אם אתה משתמש במטבע פיאט, אל תדאג. השלבים דומים מאוד, ומדריך זה אמור לעבוד גם עבורך. בדוגמה זו, נניח שתרצה לקנות XRP בשווי 0.1 ETH. בואו נתחיל.

שלב 1: צור חשבון ב- Binance

אל תהסס לדלג על שלב זה אם כבר יש לך חשבון Binance.

אלו מכם שאין לכם חשבון Binance צריכים כעת לעבור אל www.binance.com וללחוץ על כפתור “הרשמה” הצהוב בכרזה העליונה..

מלא את כתובת הדואר האלקטרוני שלך, צור לבטח סיסמה (זכור כי “0000”, “1234” או “סיסמה” הם לֹא לחץ על “צור חשבון” ובצע את כל השלבים לאימות והפעלת חשבונך. עליכם להגדיר אימות דו-גורמי (2FA) ליתר ביטחון. יש גם אפשרות ליצור את החשבון שלך עם מספר הטלפון הנייד שלך במקום הדוא”ל שלך.

שלב 2: הפקדת הכספים שלך

לאחר יצירת ואבטחת חשבון Binance שלך, השלב הבא הוא הפקדת הת’ר שתשתמש בו לרכישת XRP. משמעות הדבר היא העברת ETH מכתובת הארנק האישית שלך לארנק ה- ETH של Binance. אז תצטרך למצוא את הכתובת הזו.

ראשית, היכנס לחשבון Binance שלך, ומהסרט העליון לחץ על “ארנק” ואז על “פיאט וספוט”.

דף זה מציג את היתרה הכללית שלך. במילים אחרות, הערך המשולב של האסימונים בכל הארנקים שלך. לחץ על כפתור “הפקדה” בחלקו העליון.

מכיוון שאנו מפקידים אסימני קריפטו, לחץ על הכרטיסייה “קריפטו”.

בדף זה, בחר את האסימון שברצונך להפקיד מהתפריט הנפתח. במקרה זה, אנו נפקיד את אתר. כתובת ארנק ה- Binance ETH שלך תופיע בצד ימין. כאן תוכלו להעתיק את הכתובת אל הלוח או לסרוק את קוד ה- QR.

כעת עבור אל הארנק האישי של אתר שלך והעביר את הסכום הרצוי לכתובת הארנק שקיבלת למעלה. בעוד מספר דקות, לאחר השלמת כל אישורי הרשת, ה- ETH שלך יהיה ב Binance, מוכן לרכישת ה- XRP שלך.

שלב 3: קניית XRP

כשהאתר שלך נמצא כעת ב- Binance, הגיע הזמן לקנות את ה- XRP שלך. לשם כך, תצטרך לעבור לשוק הקריפטוגרפים של Binance. לחץ על “שווקים” בסרט העליון.

מכיוון שאנו קונים באמצעות ETH, לחץ על הכרטיסייה “ALTS Markets” ואז הקלד XRP בתיבת החיפוש בצד ימין. כעת לחץ על צמד המסחר XRP / ETH. יופיע חלון קופץ שיציע לכם את הבחירה בין ממשקי המסחר המתקדמים או הקלאסיים. קלאסי יהיה בסדר גמור עבורך כרגע.

מה שאתה רואה עכשיו הוא דף השוק עבור צמד המסחר XRP / ETH. אני יודע שהדפים האלה יכולים להיראות מכריעים אם זו הפעם הראשונה שאתה רואה אותם, אבל אל תדאג. החלק העליון יציג מידע על מחירים ותרשים המחירים. החלק שאתה צריך כדי לבצע את הרכישה נמצא בתחתית. שם הפעולה מתרחשת, אז גלול למטה.

העמודה הימנית מיועדת למכירת XRP ל- ETH, לכן עלינו להסתכל בעמודה השמאלית. בתיבה “סה”כ”, מלאו כמה ETH אתם רוצים להוציא.

בדוגמה זו, אנו קונים XRP בשווי 0.1 ETH. לאחר הקלדת 0.5 בתיבה “סה”כ, אנו יכולים לראות כאן שנקבל 381 XRP. לאחר שהכל מלא, לחץ על הכפתור הירוק “קנה XRP” להשלמת התהליך. בעוד מספר דקות, אסימוני ה- XRP שלך יהיו בארנק הבינאנס שלך.

כפי שאתה יכול לראות, זה לא קשה מדי. לאחר ביצוע השלבים הפשוטים האלה, כעת אתה הבעלים של 381 אסימונים XRP.

הארנקים הטובים ביותר להחזיק אדווה XRP

עכשיו שאתה יודע לקנות XRP ולבעלות על 381 האסימונים הראשונים שלך, השאלה היא היכן לאחסן אותם. זכרו תמיד שזה לא רעיון טוב להשאיר את האסימונים בארנקי ההחלפה יותר מדי זמן. ארנקים אישיים הם הרבה יותר בטוחים לאחסון ארוך טווח.

ארנבת הם כמה מארנקי ה- XRP המובילים שיש:

NameTypeBuy
טרזור ​​אחד

טרזור ​​אחד

חוּמרָה דֵרוּג: 5

קבל ארנק

ספר חשבונות ננו X

חוּמרָה דֵרוּג: 5

קבל ארנק

ארנק אטומי

לקוח שולחן עבודה דֵרוּג: 4

קבל ארנק

כל הארנקים הללו הם אפשרויות מצוינות לאחסון XRP, למרות שמשתמשים רבים מדווחים כי Gatehub יכול להיות מטושטש מאוד. גם ארנקי Edge וגם Atomic כוללים אבטחה ופונקציונליות טובים והם נהדרים אם אתה מתחיל בקריפטו. עם זאת, אם אתה שוקל להשקיע רבות במטבעות קריפטוגרפיים או לתכנן אחזקה לטווח הארוך, שום דבר לא יכה בארנק חומרה.

מה זה XRP?

בשנת 2012, חברת Ripple Labs האמריקאית יצרה את שירות RippleNet. מטרתה של RippleNet היא להיות פלטפורמת תשלומים גלובלית ומבוזרת. במילים אחרות, דרך מהירה ובטוחה לשליחת תשלומים לכל רחבי העולם בעלות נמוכה יותר מאשר בפלטפורמות קיימות.

תשלומים ב- RippleNet מתבצעים באמצעות אסימון ה- XRP ונרשמים בבלוקצ’יין שנקרא ספר החשבונות XRP. אז, למהדרין, אדווה היא שמה של החברה ופלטפורמת התשלומים, הבלוקצ’יין נקרא XRP Ledger ant קריפטו הוא פשוט XRP. עם זאת, משתמשים רבים פשוט משתמשים בשם “אדווה” עבור כל אחד מהם.

מה ההבדלים העיקריים בין XRP לבין מטבעות מטבעות אחרים כמו ביטקוין?

אולי ההבדל הגדול ביותר בין XRP לשאר המטבעות הקריפטוגרפיים הגדולים הוא ש- XRP נוצר על ידי חברה למטרות רווח שמנהלת ומכירה של האסימונים..

שלא כמו ביטקוין, לא ניתן לכרות אסימונים של XRP. ברגע שהושק, כל 100 מיליארד ה- XRP היו בבעלות Ripple Labs, אשר מוכרת מעת לעת כמה אסימונים. בזמן כתיבת שורות אלה, כ 45% מכלל אסימוני ה- XRP נמצאים במחזור.

כמו כן, הביטקוין ורוב המטבעות הקריפטוגרפיים האחרים כמו אתר מנסים לרכז את הכלכלה, לוקחים שליטה מממשלות ובנקים ומסירים אותה למשתמשים. Ripple רוצה לשמש בעיקר לעסקאות בין בנקים.

האם XRP היא השקעה טובה?

נכון לעכשיו, SWIFT היא הפלטפורמה העיקרית לתשלומים גלובליים. אבל SWIFT קיים כמעט 50 שנה והוא מראה את גילו, כבר לא יעיל כמו שהיה פעם. יש מומחים שאומרים כי אדווה יכולה בסופו של דבר להפוך ל- SWIFT הבא. זה לא יקרה במהירות, אך אם כן, XRP עשוי להיות בעל ערך רב בטווח הארוך.

בטווח הקצר ובאמצע, הערך של XRP כהשקעה יהיה תלוי במידה רבה בכמה עניין XRP יכול לייצר בקרב משתמשים בעולם שבו ניתן היה לראות ב- XRP כמייצג ריכוזיות ורגולציה וקריפטות אחרות כמייצגות חופש וביזור (סוג של כמו צוות איש הברזל וקפטן הקבוצה אמריקה במלחמת האזרחים).

אם ניקח בחשבון את ההתנהגות האחרונה של מחירי מטבעות קריפטוגרפיים בכלל ו- XRP בפרט, נראה שהעניין קיים, ו- XRP יכול להיות גם השקעה טובה לטווח קצר..

סיכום

אנו מקווים שמאמר זה נתן לך תמונה טובה יותר של מהו XRP וכיצד הוא שונה ממטבעות קריפטוגרפיים אחרים. נכון שהייתה מחלוקת סביב ריפל בגלל התביעה של ה- SEC ונמחקה מהרבה חילופי דברים חשובים. אך העניין עדיין קיים, אם לשפוט לפי האופן שבו מחירי ה- XRP עולים כלפי מעלה.

עכשיו שאתה יודע לקנות XRP, אם אתה אוהב את זה כאופציה להשקעה, אתה יכול לקפוץ לבינאנס או לבורסה אחרת ולשים את היד על כמה אסימונים. אבל מה אתה חושב? האם אתה צוות סטיב או צוות טוני בנוגע לביזור במימון? ספר לנו בתגובות.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector