1. BitStamp 2. CoinCheck 3. CoinOne
bitstamp coincheck coinone
ZAČAŤ! ZAČAŤ! ZAČAŤ!

Pomocou vplyvnej sily Blockchainu podporuje Ripple jeden plynulý zážitok s prevodom meny na celom svete. Keď sa finančné inštitúcie spájajú s rozvíjajúcou sa globálnou sieťou spoločnosti Ripple; môžu uskutočňovať platby svojich zákazníkov, ktoré sú prístupné v ktorejkoľvek časti sveta, nákladovo efektívnejším a autentickejším spôsobom. Rôzne banky a poskytovatelia platieb môžu pomocou Ripple (XRP) stimulovať nižšie náklady a tiež vstúpiť na nové trhy.

Kancelárie spoločnosti Ripple s viac ako 100 zákazníkmi (bankami) po celom svete majú sídlo v San Franciscu, New Yorku, Londýne, Sydney, Indii, Singapure a Luxemburgu..

Aký to má teda úžitok?

  • Nový zväzok: Nový objem a likvidita sa zvyšuje vďaka zmenám, ktoré majú na trhu vstup, pretože prínos spoločnosti XRP ako digitálneho aktíva umožňuje globálne platby.
  • Spoľahlivý objem: Toky platieb prostredníctvom XRP poskytujú stabilný objem pre burzy a pridružených účastníkov trhu.
  • Rýchlejšie osídlenie: V porovnaní s bitcoinom a akýmkoľvek iným digitálnym majetkom sa XRP vyrovná viac ako 500-krát rýchlejšie, čo používateľom umožňuje takmer okamžité výmeny medzi burzami..

Takže po znalosti podstaty alebo povrchových znalostí o Zvlnení, kde to vlastne preskúmame, aby sme si ich mohli kúpiť?

Tento článok poskytne porovnanie špičkových búrz spolu s ich vyhliadkami, nevýhodami a výhodami, aby používateľov naviedol pri výbere správnej burzy na nákup Ripple..

Top 6 spôsobov nákupu Ripple 2021

1. Bitstamp

BitstampVznikli a sú známe ako jedna z najdlhšie fungujúcich búrz na celom svete – udržali ich jednoduchosť a jednoduchosť, čo viedlo k vytvoreniu a rozvoju významných vzťahov v priemysle..

Koordinovali a úzko spolupracovali s Coinbase, poprednou burzou, ktorá v súčasnosti prekvitá a je označovaná za jednu z najlepších búrz. Očarili ich a získali investície od spoločnosti Pantera Capital, pomerne významného investora rizikového kapitálu špecifického pre bitcoiny, ktorého časť vlastnila spoločnosť Benchmark; Pevnostná investičná skupina a Ribbit Capital.

So sídlom v Luxemburgu je pôvodne prvou a samostatnou burzou digitálnych aktív, ktorá je plne modulovaná vo všetkých 28 členských štátoch EÚ, ktoré oznámili uvoľnenie obchodovania XRP na svojej burze. XRP je individualistické digitálne aktívum, ktoré patrí do knihy Ripple Consensus Ledger. Je potrebné poznamenať, že obchodovanie s XRP bolo nájdené od 17. januára 2018, pričom za prvý mesiac sa účtujú poplatky vo výške 0%. Zdá sa však, že ceny sa v priebehu roka zmenili kvôli popularite a dopytu.

Dva aktualizované obchodné páry, ktoré sa majú pridať do registra Bitstamp, sú XRP / USD a XRP / EUR. XRP je medzi inými digitálnymi aktívami idiosynkratický, pričom môže pôsobiť ako prepojená mena pre pakt alebo kompromis v reálnom čase a poskytuje spoľahlivú a efektívnu výmenu hodnôt medzi hranicami, ktorá je efektívna.

Voľba vkladov a výberov XRP sa začala 17. januára a boli v prevádzke všetky obchodné služby. Pokiaľ ide o motivačný program spoločnosti Ripple XRP, do konca apríla bude mať spoločnosť Bitstamp obmedzený sadzobník poplatkov.

Uprostred verejnej mienky to na Bitstamp svieti ako povzbudivé a nestranne pozitívne svetlo. Pretože v súčasnosti má dobrú povesť a etablovanie, pozorovali sme, že pri niektorých recenziách, na ktoré sa v poslednej dobe prihliadalo, aby sme ilustrovali existujúci obraz.

Pros

Ľudia sa snažia hľadať nízke poplatky za obchodovanie vo výške 25% alebo dokonca nižšie. Európania odporúčajú používať Bitstamp, pretože používatelia môžu bezplatne vkladať eurá prostredníctvom SEPA. Používateľom tiež nemusí vzniknúť transakčný poplatok, keď vyberie BTC. Existujú názory a tvrdenia, že zákaznícka podpora Bitstampu je primárne výhodnejšia ako iné kombinované výmeny, môže však byť stále veľmi zámerná. Keď sa zakladá a vstupuje do obchodu, je to veľmi rýchle. Analýzy sa porovnávajú s analýzami štandardizovaných analýz obchodného dna. Z rovnakých dôvodov má spoločnosť Bitstamp licenciu.

The Cons

Používatelia, ktorí vkladajú finančné prostriedky prostredníctvom kreditnej karty, môžu byť mimoriadne prehnaní. Toto je zvyčajne bežná norma a štandard medzi väčšinou búrz s kryptomenami. Používatelia by sa mali vyhýbať použitiu kreditnej karty na akejkoľvek burze, respektíve by mali byť pripravení zaplatiť dosť vysoké poplatky.


Proces potvrdenia môže byť pre používateľov časovo náročný, ale je vysoko pravdepodobné, že dôjde k veľkej záplave obchodníkov s kryptomenami. Množstvo tokenov je trochu obmedzené (BTC, LTC, XRP a ETH) na rozdiel od niektorých viacnásobných búrz, ktoré sú v súčasnosti k dispozícii na celom svete.

Jedna vec, ktorú je potrebné poznamenať, je, že každý užívateľ vidí, že prevod mien z Bitstamp do európskych bánk môže byť problémom, pretože veľa európskych bánk nepovoľuje alebo skôr zakazuje transakcie so spoločnosťami spojenými s bitcoinmi. To do značnej miery nesúvisí s problémom Bitstamp, ale stále sú zodpovedné za povrchovú hladinu.

Zhrnutie? Ak používateľ hľadá dobré a bez námahy bezpečné a bezpečné miesto na obchodovanie (nákup a predaj) bitcoinu a tiež má sídlo v Európe, Bitstamp je jednou z najlepších možností alebo možností, ktoré sú k dispozícii a sú k dispozícii..

ZAČÍNAME S BITSTAMPOM

2. Coincheck

logo coincheckCoincheck, ktorý je jedným z popredných poskytovateľov služieb digitálnej meny v Ázii, má rozsiahlu sieť rozptýlenú v mnohých krajinách v tejto oblasti, kde poskytuje veľa autentických ponúk služieb a tiež podporuje používateľov vrátane kupujúcich aj predávajúcich na platforme..

Akýkoľvek zdroj príručky, v ktorej existuje veľa prípadov, ktoré sa rozhodnú z dlhodobého hľadiska zvýhodniť a ktoré poskytujú správnu víziu, ako plynie čas, Coincheck zaručuje, že si na ázijských trhoch dlho udrží a udrží svoju pozíciu..

Pros

Jednoduché obchodovanie

Platforma rýchleho a priameho obchodovania je najdôležitejšou službou podporovanou spoločnosťou Coincheck, ktorá zaisťuje, aby sa používatelia prispôsobili platforme a začali obchodovať (nakupovať a predávať) s obľúbenými a akceptovanými digitálnymi menami v priebehu niekoľkých minút.

Používateľské rozhranie online zaisťuje používateľom ľahký prístup k začatiu práce a neskoršiemu nákupu známych digitálnych mien vytvorených z akejkoľvek oblasti alebo miesta v rámci platformy. Existuje obrovská nádejná pomoc pre mnoho druhov zavedených populárnych digitálnych mincí a obchodníci, ktorí sa zvyčajne vyrovnajú s viacerými mincami, by nepochybne obdivovali ľahkosť flexibility, ktorú platforma poskytuje..

Prísne zabezpečenie

Bezpečnosť je prevládajúcim atribútom z hľadiska používania správnych platforiem na obchodovanie s digitálnymi menami a Coincheck si v tomto vydaní dosahuje vysoké postavenie. Keď ideme do hĺbky k bezpečnostnému systému, technológia chladiarenského úložiska vnáša a zaisťuje, že digitálna mena je uložená autentickým spôsobom a je chránená pred vonkajšími prekážkami..

Prísna politika v oblasti bezpečnosti uvádza, že samotná platforma zohráva veľkú úlohu pri zabezpečovaní toho, aby obchodníci mohli vykonávať svoje každodenné úlohy s ľahkosťou a pokojom..

Ďalším dôvtipným bezpečnostným protokolom je zabezpečenie bezpečnejších vecí pri implementácii dvojfaktorového autentifikačného systému pre používateľov. Dvojfaktorová autentifikácia využíva kontaktné číslo, ktoré je overené a autentifikované počas procesu registrácie, aby ponúkla lepší zdroj ochrany a zaistila, že bude veľa uľahčené používateľom, ktorí majú určité obavy alebo neistotu súvisiacu s bezpečnostné problémy.

Obchodné a investičné riešenia

Jedným z hlavných bodov, ktorým sa má Coincheck venovať, je množstvo riešení, ktoré ponúkajú svojim podnikom a investorom. Spoločnosti sa môžu združiť s platformou, aby začali prijímať platby v digitálnej mene, a tým sa vystavujú zvyšovaniu svojich výnosov a zákazníkov. To je možné dosiahnuť v priebehu niekoľkých minút a spoločnosť Coincheck už mala pripravené množstvo firiem a momentálne službu využívajú.

Pokiaľ ide o investorov, je tu čas požičať a požičať si digitálnu menu pomocou platformy Coincheck a získať úrok z pôžičky, čo umožňuje ziskovú šancu alebo príležitosť, ktorá sa môže dokonca páčiť tým používateľom, ktorí majú určité množstvo digitálneho mena nazvyš.

Japonská burza kryptomien Coincheck eliminovala všetky druhy vkladov a výberov NEM a XRP na svojej platforme. Oznámili, že ich platforma bola napadnutá hackermi a prevody obchodov by mali byť až do odvolania prísne zakázané. Coincheck má byť známa ako jedna z najširších a najväčších japonských búrz kryptomien, aj keď na rozdiel od iných dobre zavedených japonských búrz ako bitFlyer a Quoine sa Coincheck neprihlásil a nezaregistroval japonskú agentúru pre finančné služby, takže nebola regulovaná.

Uvádza sa, že odhadovaná hodnota XRP v hodnote 123,5 milióna dolárov a 600 miliónov dolárov v NEM boli nezákonne odoslané z Coincheckovej peňaženky. Prezident nadácie NEM Lon Wong označil hackerstvo za „najväčšiu krádež v histórii sveta“. Odcudzená suma dokonca zmarí množstvo zmarené počas hackovania Mt. Gox. Zatiaľ neexistovali nijaké stopy, s výnimkou možnosti, že hacky XRP a NEM súvisia dané hypotézou.

Coincheck spomenul a nahlásil neočakávané ukradnuté prostriedky Agentúre pre finančné služby a ich miestnej polícii. Všetky vklady a výbery sú pozastavené až do odvolania.

ZAČÍNAME S COINCHECKOM

3. Coinone

logo coinoneZaložil ju v roku 2014 generálny riaditeľ Chan Myung Hun po tom, čo sa snažil založiť juhokórejskú burzu kryptomien, ktorá by bola mimoriadne užívateľsky prívetivá ako súčasné burzy času. Keď bol Coinone uvedený na trh, bol použitý ako burza iba za bitcoiny. Od tej doby zahrnuli ďalšie meny vrátane BCH, ETH, ETC, XRP, QTUM, LTC a IOTA.

Coinone je teraz druhou najväčšou kryptoburzovou burzou so sídlom v Južnej Kórei a preteká za Bithumbom. Z rovnakých dôvodov si Coinone udržal pozíciu deviateho najväčšieho medzinárodného objemu obchodovania s kryptomenami.

V súčasnosti je jedinou fiat menou, ktorú je možné na burze uložiť a obchodovať s kryptomenami, KRW (juhokórejský won). Ethereum, Ethereum Classic, Bitcoin, Bitcoin Cash, Ripple, Qtum a Litecoin je veľmi málo kryptomien, ktoré spoločnosť Coinone ponúkala. Každá z týchto mien môže byť v skutočnosti; obchodované s KRW; nie je však dovolené, aby sa s nimi obchodovalo navzájom.

Aj keď to už bolo spomenuté, výmena kórejských coinónov teraz podporila a umožnila obchodovanie XRP. Táto zmena vnesie do života pozitívne svetlo, pretože zavedie, a priláka viac ľudí na XRP, pretože platforma sa osobitne zaoberá obchodnými pármi kryptomena-fiat. Z rovnakých dôvodov sa XRP obchoduje s kórejskými Wonmi a zdá sa, že zatiaľ bude všetko smerovať k dobrému začiatku..

Aby sme boli v tejto téme presnejší, obchodná dvojica Coinone XRP / KRW náhle predbehla BTC / KRW a ETH / KRW. Ten najzadnejší nie je neočakávaný, pretože na tejto kórejskej burze je z nejakého konkrétneho dôvodu veľmi malá popularita a dopyt po ETH. Je potrebné poznamenať, že XRP prekročilo obchodovanie BTC za pár hodín, čo je fenomenálne; podľa Coinmarketcap, Coinone do dnešného dňa vytvoril objem XRP / KRW v hodnote 5,7 miliónov dolárov.

So všetkou touto pozitivitou a dobrými správami sa ukazuje, že ukazuje budúcnosť, ktorá čaká na dopyt v XRP, natívnom znaku ekosystému Ripple. Pre XRP to však mohol byť celkom dobrý beh, nebyť výmeny Poloniex. Konkrétne povedané, výmena bola opäť poškodená domnelým útokom DDoS. Bolo zaznamenané, že keďže XRP generoval veľké množstvo obchodov, tieto útoky sa stali trikrát za týždeň. Aj keď je to najpravdepodobnejšie náhoda, niektorí si myslia, že Poloniex v súčasnosti v súčasnosti účinne ovplyvňuje altcoinový trh..

Našťastie sa zdá, že burzy ako Coinone pomôžu zdvihnúť XRP na výšky, ktoré nikdy nedosiahli. V súčasnosti sa mena na Coinone obchoduje v hodnote okolo 1 USD. Poloniex a Kraken to spomínajú a uvádzajú na cene okolo 1 dolára. Aj keď je presné, že celkovo používatelia ázijskej burzy často nakupujú prémiu za obchodovanie mien, celkovo by sa to klasifikovalo ako približne 20% prémia za obchodovanie XRP..

Keď vidíme celkový obraz, musí byť XRP úspešné pri prekonávaní nad ETH, aby sa mohlo stať druhou najväčšou kryptomenou podľa trhového stropu na globálnej úrovni. Cieľom oboch mien bude bojovať a súťažiť s cieľom uchádzať sa o pozíciu v postupujúcom čase, ale keďže trhový strop oboch mien je blízko seba. Rozhodne nie je možné, aby sa spoločnosť XRP pustila do úniku, či už teraz, alebo neskôr, aj keď odborníci predpokladajú, že token sa môže v priebehu niekoľkých mesiacov dotknúť hodnoty 2 USD..

ZAČÍNAME COINONE

4. Gatehub

gatehubGateHub je peňaženka Bitcoin, Ripple, Ethereum, Ethereum Classic a Augur. Umožňuje používateľom ukladať, prenášať a vymieňať tieto kryptomeny na burze, ktorá je už zabudovaná. Všetky súkromné ​​kľúče a heslá sú spracovávané a šifrované pomocou zavedených priemyselných štandardných algoritmov, ku ktorým GateHub nemôže mať priamy alebo nepriamy prístup..

Používatelia, ktorí si nechávajú svoje peniaze v peňaženkách Ripple na GateHub, sa podobajú pravdepodobne tým, že si ich nechajú v trezore. Z tohto dôvodu GateHub ilustruje rozhranie pre osobný trezor používateľa, ale nemá schopnosť čerpať prostriedky alebo zabrániť používateľom vo výbere prostriedkov. To je možné, pretože používateľ má iba tajný kľúč. Ak by spoločnosť GateHub predpokladala zatvorenie účtu, potom môže používateľ pristupovať k svojej peňaženke Ripple pomocou iných platforiem alebo dokonca cez desktopového klienta pomocou príslušného tajného kľúča. GateHub však má šifrovaný dizajn rešpektovaného tajného kľúča, takže ak je to možné, môže to viesť k krádeži finančných prostriedkov hackermi. Je potrebné poznamenať, že používatelia musia mať na prihlásenie do brány Gatehub silné heslá a dvojfaktorovú autentizáciu.

Používatelia však môžu vložiť svoju dôveru do iných držiteľov peňaženky Ripple a vymeniť XRP za svoje aktíva. Napríklad XRP za USD. Upozorňujeme, že XRP je aktívum, ktoré je pôvodom zo svojho druhu protokolu Ripple, ktorý fyzicky neexistuje. Keď má používateľ XRP v peňaženke Ripple, jedná sa o jeho XRP a nie o nikoho iného. Ak používateľ obzvlášť obchoduje s XRP za aktíva ako BTC alebo USD, neskôr obchodoval s XRP za IOU v BTC alebo IOU v USD, potom to ukazuje, že používatelia vkladajú svoju dôveru do iného subjektu, čo by im umožnilo získať BTC do úschovy. alebo USD, ak o to budete požiadaní. To je dôvod, prečo musia používatelia predĺžiť linku dôveryhodnosti pre rôzne účty, ak dostanú otázku, či by sa s týmto účtom rozhodli obchodovať. GateHub to nebude mať k dispozícii pre používateľov, preto je na jeho viere a usilovnosti a rozhodne, či musí dôverovať držiteľovi účtu, ktorý generuje IOU..

ZAČÍNAME S GATEHUBOM

5. Korbit

logo korbitKorbit je najväčšia burza v Južnej Kórei s vysokými BTC a čoskoro aj ETH objemami.

Cieľom spoločnosti Korbit je dosiahnuť voľný tok hodnoty pomocou nových technológií, ako sú bitcoiny a blockchain. Pri rokovaniach s finančnými službami sa spočiatku všetci zameriavajú na vytvorenie sveta, v ktorom môžu používatelia voľne obchodovať s ostatnými používateľmi bez toho, aby sa vzdali svojej celkovej bezpečnosti alebo pohodlia..

Spoločnosť Korbit, ktorá verí v silu technológie s cieľom priniesť pokrok a rozvoj, sa tiež uisťuje, že predovšetkým verí v hodnotu vyváženej spoločnosti a udržateľných spoločenstiev, ktoré je možné vydržať. Technológia by sa mala vytvárať a poskytovať nielen malej skupine jednotlivcov, ale v skutočnosti aj lepšej spoločnosti samotnej. Zakladatelia spoločnosti Korbit sa predtým venovali účelom, ktoré prospieva záujmom verejnosti, a v spoločnosti Korbit sa posúvajú ďalej, aby sa usilovali a prispievali k zabezpečeniu spoločného dobra. Korbit celkovo získal 3,6 mil. USD z veľkých fondov VC, ktorých je len málo, ako aj od súkromných investorov.

Korbit s potešením oznámil svoju úplnejšiu podporu pre obchodovanie s Ripple (XRP). O spoločnosti Ripple je známe, že je jednou z popredných kryptomien a v poslednej dobe tiež zaznamenal sklon k cene. Používatelia môžu teraz obchodovať (nakupovať a predávať) Ripple na Korbite objednávaním limitov alebo zadávaním trhových objednávok.

Ak sa pozrieme späť na tri roky, spoločnosť Korbit bezpečne uložila investície v hodnote 3,6 milióna dolárov od najuznávanejších juhokórejských investičných spoločností a kombinuje tiež gigantický telekomunikačný podnik SK Telecom v hodnote 17 miliárd dolárov, juhokórejskú časť japonskej investičnej spoločnosti: Softbank a Tim Draper – miliardársky anjel investor.

Napriek tomu, že Korbit v súčasnosti zaostáva za Coinhubom; pokiaľ ide o spotrebiteľskú / užívateľskú základňu a trhovú kapitalizáciu, má veľmi silný vplyv na bitcoinový priemysel v Južnej Kórei a na trhovú výmenu od svojho silného zoznamu investorov a priaznivcov. Autentifikácia a validácia Ripple tímom Korbit teda bude pravdepodobne predstavovať sklon k dopytu voči Ripple na devízovom trhu v Južnej Kórei, ktorý je druhým a tretím najväčším trhom už na svetových trhoch s éterom a bitcoinmi..

Pokiaľ ide o porovnanie iných búrz, spoločnosť Korbit ponúka rovnaké služby, sú však hrdí na neustále investovanie do nových a najnovších špičkových technológií. Prístup spoločnosti Korbit k rozvoju zákazníckej základne jej umožňuje dostať sa nad ostatné burzy.

Pokiaľ ide o obchodné účely, weboví programátori boli informovaní, aby do platobných možností zahrnuli platobné tlačidlo COBIT, pomocou ktorého môžu používatelia prijímať bitcoiny ako platby. Spoločnosti môžu byť buď nákupné centrá, blogy, spoločnosti elektronického obchodu atď.

Majitelia firiem, ktorých služby sú poskytované offline, mohli využiť ďalšiu funkciu zvanú poplatok KOBI. Stiahnutie takejto funkcie do mobilného zariadenia umožní používateľom získať bitcoiny ako platbu. Vývojári sú oprávnení používať rôzne API na poskytovanie rôznych funkcií Korbit vo svojej vlastnej aplikácii.

V prípade akýchkoľvek pochybností týkajúcich sa obchodovania a výmeny poskytuje Korbit zákaznícku podporu nonstop.

ZAČNITE S KORBITOM

6. Kraken

logo krakenKraken, ktorý bol založený v San Franciscu, je jednou z najväčších bitcoinových búrz a je dokonca zvolený za najväčšiu bitcoinovú burzu z hľadiska objemu eura, likvidity a obchodovania s kanadskými dolármi, americkými dolármi, britskými librami a japonským jenom..

Kraken bol medzinárodne uznávaný v roku 2011, kde sa ho držalo veľa používateľov, a bola pôvodne prvou bitcoinovou burzou, ktorá mala obchodnú cenu a objem uvedené v termináli Bloomberg. Medzi úspechy spoločnosti Kraken patrí aj to, že ako prvý overil a prešiel kryptograficky overiteľným auditom kontroly rezerv, je súdom ustanoveným správcom tokijskej vlády a nemeckou bankou Fidor regulovanou BaFin..

Kraken je však celkovo ďalšou z búrz, s ktorou môžu používatelia obchodovať (nakupovať a predávať) bitcoiny.

Pokiaľ ide o XRP, zdá sa, že proces registrácie je jednoduchší, zdá sa však, že mnoho používateľov čelí problémom ako takým v dôsledku neočakávaných zmien na platforme..

Podporované dvojice XRP: XRP / EUR, XRP / BTC, XRP / USD.

ZAČNITE S KRAKENOM

Záver

Odporúča sa nikdy tieto výmeny nepoužívať ako osobné peňaženky, aby sa do nich dalo uložiť veľké množstvo zvlnenia, pretože tieto centralizované výmeny sú vždy v súlade s hrozbami a kybernetickými útokmi..

Ak je používateľom niekto, kto je odhodlaným kupujúcim a držiteľom Ripple, určite by som mu odporučil zaobstarať si hardvérovú peňaženku Ledger Nano S, ktorá mu teda poskytne možnosti, vďaka ktorým bude mať používateľ úplnú kontrolu nad všetkými svojimi mincami..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector