Vedeli ste, že iba niekoľkými kliknutiami online môžete požičať peniaze alebo dokonca zarobiť úrok, vziať si krypto pôžičku a zaplatiť alebo byť zaplatený kryptomenou? Nemusíte tráviť veľa času požičiavaním peňazí v tradičnej banke, pretože platforma na požičiavanie kryptomien už existuje!

Poskytovanie pôžičiek kryptomene je veľmi sľubné pri preberaní úverového sektoru napriek tomu, že je na trhu s pôžičkami relatívne nový. Robí veľké vlny a rozmáha sa v popularite, pretože môže zmeniť finančné odvetvie. Ako jedna z popredných centralizovaných platforiem na požičiavanie kryptomien umožňuje Celsius Network používateľom požičiavať si blockchainové aktíva. Chrbtovou kosťou systému je token CEL, ktorý sa používa na generovanie úrokov, prijímanie pôžičiek, odosielanie platieb typu peer-to-peer a oveľa viac.

V tejto úlohe vás prevedieme predikciou predikcie ceny Celzia, aby sme zistili, či v nasledujúcich mesiacoch a rokoch bude do tejto platformy na požičiavanie kryptomien prúdiť viac peňazí. Takže zostaňte pri tom, keď odhalíme veľa možností tohto požičiavania kryptomien a prečo by ste mali túto kryptomenu zvážiť, keď budete nabudúce potrebovať pôžičku.

predikcia ceny Celzia

Celzia (CEL), analýza historických cien

Sieť Celzia obchoduje za dva roky (20 mesiacov) teraz. Token CEL bol uvedený na trh v roku 2018 a vo svojej Počiatočnej ponuke mincí získal 50 miliónov dolárov. Token ICO má iba hodnotu 0,30 USD, ale cena ICO sa prepadla na takmer 0,03 USD, čo malo pre prvých investorov malú šancu na ziskovosť. Pred rokom to však bolo za cenu 0,14 USD, čo odvtedy predstavuje zloženú mesačnú mieru rastu 34,44% a zloženú ročnú mieru rastu 33,85%.

Uprostred pandémie to vyzeralo lepšie, pretože cena za posledných šesť mesiacov prudko vzrástla a pohybuje sa medzi tým 0,37 USD a 4,97 dolárov, čím sa dosiahla 53,57% zložená mesačná miera rastu a 171,06% extrapolovaná zložená ročná miera rastu. Ako vidíme, trpezlivosť je niekedy cnosť!

Cena siete Celsius sa pohybovala medzi 1,30 dolárov a 4,97 dolárov za posledné tri mesiace, čo znamená mala zloženú mesačnú mieru rastu 56,23% a 210,49% extrapolovanú ročnú mieru rastu. Je fascinujúce poznamenať, že na základe masívneho rastu hodnoty tokenov CEL v priebehu roku 2020 mechanika systému pracuje.

Aktuálna cena, trhová kap, & Podrobnosti o dodávke

Cena Celsia je v súčasnosti 4,54 USD, pri 24-hodinovom objeme obchodovania 14 557 451 USD. Jeho cena bola znížená o 7,29% za posledných 24 hodín. Je na 36. mieste v CoinMarketCap s trhovým stropom 1 084 245 601 USD. Ďalej má obežnú zásobu 238 863 520 mincí CEL a maximálnu zásobu 696 miliónov. Najlepšie burzy na obchodovanie na stupňoch Celzia sú FTX, HitBTC, BitMart, Sistemkoin a Uniswap (V2).

stupeň CelziaSieť Celzia (CEL)

Poradie: 51$ 4,80 Cena (BTC) Ƀ 0,00009500$ 1,84 BV objem$ Zmena 6,02 M24h2,88% Celková ponuka 695,66 M CEL

Celzia (CEL) Predpovede vývoja budúcich cien

Ak hľadáte virtuálne meny s dobrými výnosmi počas tejto doby, CEL môže byť ziskovou investičnou možnosťou pre nasledujúce mesiace a roky! Celzia (CEL) a jeho potenciálne trhové prostredie odhaľuje, že sa nachádzal v a priaznivý cyklu za posledných dvanásť mesiacov. Znamená to, že bude existovať pozitívny trend v budúcnosti a CEL mohlo by byť právo na investovanie peniaze.

Ako je uvedené v Wallet Investor, ak si dnes kúpite Celzia za 100 dolárov, získate celkom 21 958 CEL. Cenová prognóza na rok 2026 je 31 727 dolárov. Očakáva sa teda dlhodobý nárast s päťročnou investíciou, ktorá prinesie výnos okolo + 596,69%. Vaša súčasná investícia 100 dolárov môže byť v roku 2026 až 696,69 dolárov.


Tabuľka krátkodobých predpovedí Celcius (CEL) 

AfterPriceChange
1 deň 4,87 dolárov 7,27%
1 týždeň 5,05 dolárov 11,23%
1 mesiac 6,09 dolárov 34,14%
6 mesiacov 6,93 dolárov 52,64%
1 rok 9,39 dolárov 106,83%

Celcius (CEL) Tabuľka dlhodobej predpovede 

AfterPriceChange
2022 9,39 dolárov 106,83%
2023 10,93 dolárov 140,75%
2024 12,92 dolárov 184,58%
2025 15,21 dolárov 235,02%

* Táto predikcia ceny je založená na údajoch zhromaždených z rôznych zdrojov, ktoré sú určené výhradne na vzdelávacie účely a nie sú považované za investičné rady. Používatelia by si mali pred investovaním urobiť prieskum.

Celzia Predpoveď ceny na rok 2021

Tento rok bude pre Celzia (CEL) významným rokom. Mnohí veria, že po znížení o polovicu bude cena Celzia v nasledujúcich rokoch stúpať. Pri súčasných trendoch v celkovom smerovaní trhu s kryptomenami má Celsius Network (CEL) dobrú šancu na konci roku 2021 vyšplhať až na cenu 7,87 dolárov. Algoritmus predpovedá, že je to dvojnásobok takmer súčasnej ceny Celzia dnes.

Ceny siete Celsius sú momentálne na vzostupe, pretože za posledné dni 4. januára 2021 klesli zo svojho historického maxima 6,87 USD. V tejto veci sa musia obchodníci pripraviť na výrazné výkyvy, s ktorými je potrebné zodpovedajúcim spôsobom zaobchádzať. Na trhu Celzia možno vidieť strach, ktorý následne povedie k podstatnému poklesu ceny.

Na základe nadšenia komunity CEL z nadchádzajúcich aktualizácií to však stúpne a vytvorí silnú konkurenciu pre ďalšie platformy požičiavania kryptomien. Aj keď tím naďalej pracuje na svojich produktoch a partnerstvách, budúcnosť vyzerá pre CEL svetlá.

Celzia Predpoveď ceny na rok 2023

CEL si neustále získava viac pozornosti medzi nadšencami kryptomeny z jedného dobrého dôvodu: je to sľubná platforma na požičiavanie kryptomien. Okrem toho záleží na uskutočňovaní stratégie tímu, aby sa neustále zvyšovala cena tokenu, aby sa do tejto kryptomeny prilákalo veľa investorov..

Logicky bude predikcia ceny CEL na rok 2023 závisieť od úrovne prijatia, ktorú táto mena do tej doby dosiahla. Poskytnuté konsenzusové body na cenovej úrovni 10,00 USD. To však neznamená, že to bude konzistentný rast, pretože sa očakáva, že volatilita zostane vysoká a potenciálne vytvorí niekoľko medvedích cyklov, kým CEL nedosiahne úroveň uvedenú vyššie.

Celzia Predpoveď ceny na rok 2025

Do roku 2025 bude mať spoločnosť Celsius Network s rastúcou digitalizáciou a zvyšovaním povedomia o aktívach v kryptomene pred sebou veľa potenciálov. Prediktívne modelovanie a nálada investorov vyradená z rôznych zdrojov online. Očakáva sa cena v USA okolo 20 – 30 dolárov, keďže tím sa bude naďalej rozvíjať a získavať od cieľovej skupiny.

Podľa analýzy algoritmov a prediktívneho modelovania sú ceny stále vystavené zmenám, hoci súčasný dlhodobý trend vedie k tomu, že cena CEL bude neustále stúpať. Budete však musieť sledovať informačné vestníky, sociálne médiá, nadchádzajúce udalosti a nálady investorov, pretože token cel sa časom mení, aby ste určili, kedy nakupovať alebo predávať v pravý čas.

 Je sieť Celsius dobrou investíciou?

Decentralizácia financií sa v dnešnej dobe stala pomerne populárnou a má zmysel iba nahliadnuť do siete Celsius Network (CEL), ktorá využíva výhody tohto hnutia na vytváranie výnosov z požičiavania kryptomien. Otočením tradičného bankového modelu na hlavu a zameraním sa na zákazníka, ktorý koná vo vašom najlepšom záujme, je pri rozhodovaní o tom, či je Celzia dobrá investícia, rozhodujúce zohľadnenie rizika a odmeny..

Celzia decentralizuje a umožňuje jednotlivcom požičiavať si peniaze od používateľov a vymáhať 80% zo zisku úrokových sadzieb. Aj keď platia veľmi slušné úrokové sadzby, môžu tiež požičiavať fiat, pričom svoje kryptomeny dávajú ako zábezpeku. Aj keď má veľa príťažlivých hrán, má aj niektoré svoje tienisté stránky. Nemôže to byť všetko dobré, však? Väčšina aktív CEL nie je uložená v chladných peňaženkách. Sieťové služby Celzia sú väzobné, čo znamená, že im odovzdávate svoje kľúče.

Otvára tiež možnosť kybernetického útoku na vaše nákupy a môže dôjsť k stratám. Bohužiaľ, neponúka priamo poistenie vašich pôžičiek. V takom prípade sa však spoločnosť Celsius snaží byť rovnako dôveryhodná ako ktorákoľvek iná finančná inštitúcia a sľubuje, že na pokrytie strát zákazníkov použije svoju súvahu, hoci jej Podmienky používania nezaručujú vrátenie majetku v prípade hacknutia..

Trh s kryptomenami je mimoriadne volatilný a z dlhodobého hľadiska je ťažké ho predvídať, takže skúmanie základov a pokroku siete Celsius Network je zásadnou úlohou skôr, ako sa rozhodne investovať akékoľvek množstvo finančných prostriedkov na dlhú dobu, ktorá bude trvať mesiace alebo roky. Tokeny CEL zostávajú ľubovoľné ako v prípade viac zavedených coinov, ako sú bitcoiny a ethereum.

Stále by sa mohli stať vzácnou súčasťou kryptomien kohokoľvek, najmä ak máte záujem o využitie platformy Celsius na generovanie záujmu o vaše kryptomeny. Je pozoruhodné, že používatelia musia držať a vkladať tokeny CEL, aby dosiahli najvyššie úvery a úrokové sadzby.

Po tomto všetkom vám treba pripomenúť, že vkladáte svoje prostriedky do digitálnej peňaženky tretej strany. Pokiaľ systém funguje, máte prístup k svojim minciam a musíte brať do úvahy riziko, ktoré to so sebou prináša. Pred investíciou nezabudnite na dôkladný prieskum.

Dôkladne zvážte výhody a nevýhody a nikdy nevkladajte viac peňazí, ako si môžete dovoliť stratiť. Nakoniec je len na vás a iba na vás, ako sa rozhodnete a zodpovedne zužitkovať Celzia platformu správne.

 Ako nakupovať žetón Celzia (CEL)?

Celsius Network je jednotné kontaktné miesto pre všetky vaše finančné potreby založené na blockchaine, ako to teraz môžu členovia robiť kúpiť krypto priamo cez aplikáciu Celzia. Môžete si kúpiť nasledujúce popredné kryptomeny dostupné prostredníctvom aplikácie Celzia, vrátane ETH, BTC, XRP, BCH, LTC, XLM a SGA. Môžete tiež prejsť na CoinMarketCap alebo CoinGecko, kde nájdete kompletný zoznam búrz so zoznamom CEL.

Môžete si kúpiť akékoľvek mince a vložiť ich priamo na svoj účet Celzia, a to dokonca okamžite zarobiť úrok alebo ich použite ako zábezpeku na získanie a kryptobankový úver. Zatiaľ čo CEL pracuje na pridaní možnosti bankového prevodu na nákup mincí, používatelia majú možnosť nakupovať kryptomeny kreditnou kartou za najnižšie sadzby v odbore..

Viac informácií o stupňoch Celzia (CEL)

Spoločnosť Celsius Network (CEL) bola založená v roku 2017 spoločnosťou Alex Mashinsky (CEO) a Daniel Leon (zakladajúci prezident a COO). Je to spoločnosť poskytujúca pôžičky typu peer-to-peer, ktorá uľahčuje požičiavanie a požičiavanie kryptomien. To znamená, že umožňujú dlžníkom rýchly prístup k nekrytým fondom vložením ich kryptomeny ako kolaterálu s minimálnym úrokom. Na druhej strane veritelia ponúkajú zisky z úrokových sadzieb pre kryptomeny uložené v ich digitálnej peňaženke Celsius Network.

Hlavnou výhodou siete Celsius Network (CEL) je, že neexistujú žiadne minimálne vklady, čo znamená, že môžete automaticky začať zarábať úroky vkladom, čo chcete. Rovnako sa správajú ku všetkým svojim klientom; rovnako bez ohľadu na záruky, či už je to 5 USD alebo 5 000 000 USD. Neexistujú ani minimálne vklady a poplatky za výber. Táto platforma vám umožňuje zvoliť si spôsob prijímania alebo vyplácania vašich úrokov (kryptomena, ktorú ste vložili) alebo v tokenoch CEL.

Pravdepodobne ste sa dosť často stretli s „nie vašimi kľúčmi, nie vašimi mincami“ a na tejto platforme vaše súkromné ​​kľúče od vašej peňaženky nie sú vaše. Neexistuje teda žiadna záruka, že vaše aktíva sú chránené pred hackermi, a môžete v tomto procese stratiť všetky finančné prostriedky. Našťastie máte nad svojimi prostriedkami úplnú kontrolu a kedykoľvek budete chcieť, svoje kryptomeny môžete kedykoľvek vybrať, pretože Celzia prostriedky nezamyká. Predovšetkým nie je vaša banková história úplne relevantná, pretože nevyžaduje kontrolu kreditu.

Celsius Network ďalej obsahuje aktíva v hodnote viac ako 730 miliónov dolárov a podporuje viac ako 101 000 používateľov na celom svete. Spoločnosť navyše uskutočnila splátky úrokov vo výške 12 miliónov dolárov. Poskytuje tiež pôžičky v hodnote takmer 5,5 miliárd dolárov (v dnešných cenách BTC asi 8,2 miliárd dolárov).

Tím Celzia (CEL)

Celsius Network má silný tím zložený z ľudí s jedinečným pôvodom, ktorí sa veľmi usilujú poskytnúť finančnú slobodu a prelomiť bankový systém pomocou technológie blockchain. Cieľom platformy CEL je pomôcť ešte rýchlejšie šíriť hromadné adopcie.

Po prvé, Alex Mashinsky (CEO) je jedným z vynálezcov VOIP (Voice over Internet Protocol). Zakladajúcim členom niekoľkých úspešných spoločností a zvyškom tímu boli sérioví podnikatelia, skúsení podnikatelia, bankoví odborníci, obchodní vývojári a úspešní priekopníci blockchainu. Takže s týmito skúsenosťami a vedomosťami venuje tím CEL svoj čas zlepšovaniu finančnej situácie stotisíc používateľov Celzia.

Záver

Celsius (CEL) je prvá úverová platforma, ktorá dosiahla spravované fondy v hodnote 1 miliardy dolárov, čo z nej robí obrovský úspech na kryptotrhu. Poskytla slobodu, pokiaľ ide o požičiavanie a požičiavanie vyššou rýchlosťou, bez poplatkov a úverových kontrol. Bez ohľadu na to mnohí váhali, pretože vyvstáva veľa obáv z toho, že Celzia je väzobnou platformou a jej nedostatočnou transparentnosťou. Napriek všetkým sporom mnohí stále veria v Celsiovu moc (CEL) pomáhať investorom a obchodníkom v tejto krypto revolúcii tým, že im umožňujú požičiavať a požičiavať si kryptomeny.

Vzhľadom na skutočnosť, že kryptotrh má vysokú volatilitu, môžu ceny CEL tokenu v budúcnosti kolísať alebo sa pohybovať; hnutie Decentralize Finance (DEFI) je však stále v plnom prúde tímu Celsius v poskytovaní adekvátnych služieb, vďaka ktorým by sa CEL mohla čoskoro dostať do top 50 najrozsiahlejších zoznamov držiteľov trhových kapacít. Celsius preto zostáva spoľahlivou pôžičkovou platformou a pokiaľ si uvedomujete riziká spojené s používaním CEL, nevidíme dôvod, aby ste svoju kryptomenu nepoužívali v jej najlepšej výhode.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector